>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Witam chciałbym prosić o zmianę typu w moim poście z dniu 28.02.2017 z &quot;Bari&quot; na &quot;Lincoln City&quot;. Przepraszam za brak linku, ale niestety nie mogę dodać posta z linkiem.
Poprawione.
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Wklejałem analizę o 21:29, ale zaliczona jako 21:30. Zdaję sobie sprawę, że może być za późno, bo mecz zaczyna się właśnie o 21:30. Jeśli jest to niezgodne z regulaminem prośba o usunięcie analizy.
Pozdrawiam,
Pawel1908
Usunięty.
 
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Takie pytanko....., Przeglądając środowe typy widze że jeden z kolegów zagrał hc -1 na Lecha , po czym inny kilka postów niżej zagrał czyste 1.. Mecz skończył się wynikiem 3:0 a więc obydwaj trafili , z tym że kolega grający czyste 1 dostał -100 pkt. jako że ponoć powtórzył typ.....Przecież to sa dwa rózne typy , z dwom róznymi kursami i w żaden sposób jeden nie jest powtórką drugiego z wiadomych względów.....Pytam żeby ewent. na przyszłość nie popełnić takiego błędu....ale ważam że akurat w tym wypadku nie ma mowy o powtórce typu.
No cóż, mogę tylko polecić lekturę Regulaminu konkursu w którym się bierze udział, ja bym tak od razu zrobił. https://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-122957.html#post5497872
Oszczędziłoby to wszystkim czasu i zachodu, a zwłaszcza tobie. Tam jest wszystko co potrzebne uczestnikowi konkursu, a akurat ta sytuacja którą przywołałeś jest opisana bardzo szczegółowo, włącznie z wyjaśnieniem i przykładami//psotnick
 
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Witam chciałbym prosić o poprawę typu z dnia 4.03.2017 z &#39;over 1.5&#39; na &#39;1/over 1.5&#39;. Z góry przepraszam za brak odnośnika, niestety gdy podaję link to nie mogę dodać posta.
Poprawione.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Cześć
Chciałem się dowiedzieć czy nie mógłbys zaliczyć mi poniższego typu? W opisie dałes info ze brak typu i faktycznie napisałem -1.5 tylko, ale cała analiza wyraźnie wskazywała, że gram na OMSK.
Dyscyplina: KHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Omsk vs Władywostok
Typ: -1.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj idę w kierunku gospodarzy, którzy po niezłym początku i dwóch wygranych na własnym lodzie, stracili prowadzenie w serii za sprawą dwóch porażek na lodzie dzisiejszych gości. Obie ekipy pokazały niezły hokej, ale według mnie Omsk ma więcej do zaoferowania. Mecze w domu przebiegały pod wyraźne ich dyktando ( nawet ten wygrany po dogrywce) o czym świadczy choćby liczba strzałów na poziomie 51 w pierwszym spotkaniu. Według mnie gospodarze będą nieco podrażnieni po bądź co bądź nie do końca spodziewanych porażkach i dzisiaj znów wyjdą na prowadzenie. Omsk potencjał ma na co najmniej dwie kolejne rundy więc liczę, że najbliższe dwa mecze będą kończyły ta serię.
Brak typu
100
Poprawione, ale tylko w drodze wyjątku jako pierwszy taki twój przypadek, każdy ma prawo do pomyłki czy literówki. Następnym razem już nie będzie takiej taryfy ulgowej//psotnick
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam! Nie wiem czy w odpowiednim miejscu pisze, ale nie poznalem jeszcze doglebnie forum wiec sorry jakby co. Kilka dni temu czytalem taki post i dolaczam sie do prosby autora, mianowicie chodzi o to, żebyscie zastanowili sie nad modernizacja regulaminu typow dnia. Dzial zaczyna wygladac jak smietnik, a wiekszosc typow jest &quot;z pamietnika loosera&quot; ;) nie mozna juz wejsc w typy dnia i zlozyc sobie ako, za duzo smieci... jak zobaczylem posta, że everton wygra dzisiaj ze spurs po kursie 6 to parsknalem smiechem xD bo everton ma dobra passe wyjazdowa, a passa spurs musi sie skonczyc... hehehehe poogladaj troche premier league ziom! No nic, moze wpadniecie na cos nowego dla poprawy regulaminu i jakosci dzialu pozdro!
Wlasnie zauwazylem, że koles od evertonu wygral ten konkurs w lutym... no to pocisnąlem heh niezly &quot;typ dnia&quot;! A jak everton dzisiaj to wygra to zjem swoje skarpety ;)
Jezu... a kto wchodzi w Typy Dnia żeby złożyć sobie ako?? To już jakiś hardkor. Powtarzam po raz 76-ty, powoli zaczyna mi się to już nudzić: TYPY DNIA TO KONKURS i za taki trzeba go przede wszystkim traktować. Czy w innym konkursie na forum też składasz sobie ako z podanych typów? No raczej nie. Typów do zagrania lepiej szukać w działach tematycznych czy w typach Vip, a nie w TD, gdzie chodzi głównie o zbieranie jak największej liczby punktów. Normalne jest że więcej tam typów które mogą mieć value, po dużym kursie niż pewniaków, a i zdarzają się czyste kosmosy jak jakieś łamańce &quot;wynik do przerwy/na koniec&quot;. Każdy ma inną strategię w konkursie. Proste.//psotnick
 
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Mój wczorajszy typ Jagiellonia win/over 2.5 trzeci w kolejności z pierwszej strony został powtórzony przez użytkownika &quot; dondarion &quot; ( 3 strona ) i zaliczony jako trafiony....Nie twierdzę że został skopiowany świadomie , natomiast faktem jest że ja zaczynając moją zabawę tutaj w pierwszym dniu dostałem ⛔ 100 za powtórzenie typu . Proszę o poprawienie punktacji...Dzk....
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Te psotnick hardkorem jestes Ty, bo Twoim zyciem jest forum internetowe, uspokuj sie, bo to Twoja fucha - uswiadamiac ludzi i odpowiadac na pytania, ja ze swojej strony moge dodac male sorry, bo jestem tutaj niedlugo i wszystkiego nie widzialem, nie czytalem - stad moj post, a Ty sie zachowuj, bo jestes tu kims wiecej niz ja i reprezentuj siebie z dobrej strony panie kierowniku! Tak wiec rozumiem juz wszystko i dzieki za odpowiedz, a tak na marginesie to moze zmiencie nazwe dzialu na &quot;konkurs&quot; lub &quot;hardkorowe typy dnia&quot; ;) pozdro
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mój wczorajszy typ Jagiellonia win/over 2.5 trzeci w kolejności z pierwszej strony został powtórzony przez użytkownika &quot; dondarion &quot; ( 3 strona ) i zaliczony jako trafiony....Nie twierdzę że został skopiowany świadomie , natomiast faktem jest że ja zaczynając moją zabawę tutaj w pierwszym dniu dostałem ⛔ 100 za powtórzenie typu . Proszę o poprawienie punktacji...Dzk....
Nie zauważyłem powtórzonego. Przepraszam za pomyłkę, już poprawione
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Takie pytanko....., Przeglądając środowe typy widze że jeden z kolegów zagrał hc -1 na Lecha , po czym inny kilka postów niżej zagrał czyste 1.. Mecz skończył się wynikiem 3:0 a więc obydwaj trafili , z tym że kolega grający czyste 1 dostał -100 pkt. jako że ponoć powtórzył typ.....Przecież to sa dwa rózne typy , z dwom róznymi kursami i w żaden sposób jeden nie jest powtórką drugiego z wiadomych względów.....Pytam żeby ewent. na przyszłość nie popełnić takiego błędu....ale ważam że akurat w tym wypadku nie ma mowy o powtórce typu.

No cóż, mogę tylko polecić lekturę Regulaminu konkursu w którym się bierze udział, ja bym tak od razu zrobił. https://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-122957.html#post5497872
Oszczędziłoby to wszystkim czasu i zachodu, a zwłaszcza tobie. Tam jest wszystko co potrzebne uczestnikowi konkursu, a akurat ta sytuacja którą przywołałeś jest opisana bardzo szczegółowo, włącznie z wyjaśnieniem i przykładami//psotnick
Chodzi o mój typ, ja typowałem zwycięstwo Lecha, kiedy wcześniej ktoś zagrał z handicapem. Racja, w regulaminie jest taki zapis i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, mój błąd. Aczkolwiek w typach z soboty 4 marca jest taka sama sytuacja. Ktoś najpierw typował na Sampdorię z handicapem -1,5 a potem ktoś oddał typ z czystą jedynką na Sampdorię i obie osoby dostały punkty za swoje typy. Trochę niesprawiedliwe, nie sądzicie?
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Proszę o zmianę typu, bo przez pomyłkę podałem 1+BTS, a powinno być 2+BTS Niby z treści to wynika, ale lepiej niech będzie&quot;na czysto&quot; Pozdrawiam
Poprawione.
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Chodzi o mój typ, ja typowałem zwycięstwo Lecha, kiedy wcześniej ktoś zagrał z handicapem. Racja, w regulaminie jest taki zapis i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, mój błąd. Aczkolwiek w typach z soboty 4 marca jest taka sama sytuacja. Ktoś najpierw typował na Sampdorię z handicapem -1,5 a potem ktoś oddał typ z czystą jedynką na Sampdorię i obie osoby dostały punkty za swoje typy. Trochę niesprawiedliwe, nie sądzicie?
Znalazłem jeszcze jedno niedopatrzenie w typach z 4 marca. Mecz Piast - Wisła, ktoś powtórzył typ i też ma zaliczone punkty.
Poprawione, dzięki za czujność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom