>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, skargi, zażalenia.

psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Rozpropagujcie jakoś konkurs (np co jakiś czas parę postów dziennie w DNTB z linkiem do konkursu, info z linkiem w sygnaturach), bo samo się to nie zrobi. Przypuszczam że wielu nawet nie wiem o takim konkursie, a jak się dowie to w 1-2 sie zbierze ekipa. Bo tak to mozna czekac do walentynek. W ostateczności przeciez nic się nie stanie jesli pare grup będzie mniej licznych niż zakładano.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Rano w każdym dziale pojawi się lista spotkań dotycząca pierwszej kolejki zaplanowanej na noc z piątku na sobotę. (18/19 grudnia)

*Pierwsza kolejka NIE UWZGLĘDNIA spotkania Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers, które rozpocznie się w sobotę o godzinie 23.



E. SPOTKANIA DODANE, ZAPRASZAMY DO PODAWANIA TYPÓW NA PIERWSZĄ KOLEJKĘ
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
Nie mozna pobierac typow przeciwnika, a co z sytuacja jesli przeciwnika linia na over jest o 2 punkty nizsza ? Jest to tez pobieranie czy bedzie rozpatrywane jako oddzielny typ ?
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiejsze 5 spotkań będzie traktowane jako druga kolejka
Mam propozycję:
Zróbcie osobny temat w konkursie &quot;Terminarz&quot; i tam będzie można dawać z wyprzedzeniem 3-4 kolejek info w które dni gramy a które przerwa, która kolejka w który dzień itp. Coś w ten deseń http://forum.bukmacherskie.com/f507/terminarz-125084.html
Ułatwi to grę uczestnikom, ale też modom konkursu planowanie co i jak. Terminarz NBA jest znany przecież, więc nie powinno być z tym problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 131

alwex

Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwagę na dość znaczący fakt w jednym z pojedynków w grupie A, mający zasadniczy wpływ na wynik tego pojedynku, a tym samym i na całą tabelę tej grupy. A mianowicie, kolega nr69 podał swoje typy o godzinie 01:44, podczas gdy według wszystkich dostępnych mi źródeł spotkanie Boston Celtics - Atlanta Hawks, które typował (i trafił) miało rozpocząć się o godzinie 01:30. Zapewne to tylko przeoczenie nr69, jednak dla wyniku pojedynku kluczowe.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Faktycznie niedopatrzenie, już poprawiam
Poza tym pozwolę sobie przypomnieć punkt z regulaminu
13. Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek numerowania każdego kolejnego swojego typu (#1, #2, #3 itd.) oraz pisania dokładnych dat (dzień, godzina). Brak któregokolwiek z tych elementów będzie karany unieważnieniem typu. Ma nam to ułatwić podliczanie, dlatego nie utrudniajcie nam i tak ciężkiej pracy, którą włożymy w przeprowadzenie tego konkursu.
Sporo typów nie posiada ww elementów, tak jak przymknęliśmy na to oko wczoraj, tak już od dzisiaj prosimy o subordynację, inaczej po prostu typy zostaną unieważnione.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dokładnie tak. Wczoraj przymknęliśmy na to oko. Dzisiaj już nie będzie tej taryfy ulgowej. Niby mały istotny szczegół, ale regulamin trzeba przestrzegać. W przeciwnym wypadku, typy nawet trafione, nie będą wliczane. Dlatego proszę o datach i godzinach nie zapominać :!: :!: :!:
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwagę na dość znaczący fakt w jednym z pojedynków w grupie A, mający zasadniczy wpływ na wynik tego pojedynku, a tym samym i na całą tabelę tej grupy. A mianowicie, kolega nr69 podał swoje typy o godzinie 01:44, podczas gdy według wszystkich dostępnych mi źródeł spotkanie Boston Celtics - Atlanta Hawks, które typował (i trafił) miało rozpocząć się o godzinie 01:30. Zapewne to tylko przeoczenie nr69, jednak dla wyniku pojedynku kluczowe.
Jasne. Napisałem od razu jak się przebudziłem do Wonderkido (12:18), który podliczał, że ma mi anulować moje typy, bo nie zwróciłem uwagi w ogóle na podane typy rywala jak i godziny rozpoczęcia meczu. Pozdro.
 
Do góry Bottom