>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, skargi, zażalenia.

hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
ten przepis o podaniu dokładnie 5 typów jest idiotyczny, wczoraj było dokładnie 5 meczów i na jeden się spóźniłem bo był przed północą. przecież to chyba moja strata jeżeli podam 1 mecz i trafię ako 1,85, a rywal 5 meczów i trafi 5/5. nie ma tutaj ujemnych punktów za nietrafiony typ więc nie rozumiem dlaczego 0 za podane 4 typy ????
 
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dopuszcza się typowanie kilku zakładów z jednego spotkania, jeżeli owe zakłady wzajemnie się nie wykluczają, np.:
Lakers - Kings over 200,5
Kings under 100,5


Powyższy zakład jest błędny. Każdy tego typu zakład skutkuje unieważnieniem dwóch wzajemnie wykluczających się betów.
Możesz typować z jednego spotkania kilka zakładów :razz:
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Rozumiem że to żart te 0 pkt u Mnie? Bo nie wpisałem daty i godziny rozpoczęcia spotkań? ???? śmiech na sali

ten przepis o podaniu dokładnie 5 typów jest idiotyczny, wczoraj było dokładnie 5 meczów i na jeden się spóźniłem bo był przed północą. przecież to chyba moja strata jeżeli podam 1 mecz i trafię ako 1,85, a rywal 5 meczów i trafi 5/5. nie ma tutaj ujemnych punktów za nietrafiony typ więc nie rozumiem dlaczego 0 za podane 4 typy ????
Regulamin jest jasno określony i w pełni go zaakceptowaliście.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Uprzedzając wasze pytania - Mecz Orlando Magic - Atlanta Hawks także jest wliczany do 3 kolejki, po prostu Redbet nie wystawił jeszcze tego spotkania, jeśli się pojawi, zaaktualizuje listę w grupach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
A 960

adam44

Użytkownik
Śmiech na sali? a umiesz czytać regulamin?
To sobie łopie zobacz o której pisałem post z typami!!! no chyba ze o tej godzinie grają za oceanem wg Ciebie to nie mam pytań!!! Rozumiem gdybym dodawał post w nocy czy w okolicach czasu rozgrywania jakiegos spotkania to tak.. super mialbym najlepszy wynik wszech grup a tak 0 ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
To sobie łopie zobacz o której pisałem post z typami!!! no chyba ze o tej godzinie grają za oceanem wg Ciebie to nie mam pytań!!! Rozumiem gdybym dodawał post w nocy czy w okolicach czasu rozgrywania jakiegos spotkania to tak.. super mialbym najlepszy wynik wszech grup a tak 0 ????
Gościu hamuj z tymi swoimi podjazdami. Regulamin jest po to żeby go przestrzegać, jak nie będziesz go przestrzegać to Cię wyrzucę z konkursu. Proste, nikt płakać nie będzie. ????
 
A 960

adam44

Użytkownik
Gościu hamuj z tymi swoimi podjazdami. Regulamin jest po to żeby go przestrzegać, jak nie będziesz go przestrzegać to Cię wyrzucę z konkursu. Proste, nikt płakać nie będzie. ????
Przepraszam troche Mnie popiosło. Moja wina nie powinienem mieć pretensji .
 
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Proszę o zmienienie mi ostatniego typu w grupie G podwoiłem go przez literówkę. Powinna być 4 kwarta a nie 3. Sorry

Zrobione. /Masa
 
T 2

tonym

Użytkownik
Cytat:
Napisał c1005m4 -&gt;
c1005m4 - Chamberlain
#1 02:05
Memphis Grizzlies - Indiana Pacers
Typ:Memphis do przerwy (-1.5pkt)
Kurs:1,97
#2 23:05
Oklahoma City Thunder - LA Lakers
Typ:3 kwarta over 52.5 pkt
Kurs: 1.90
#3 01;35
NY Knicks - Chicago Bulls
Typ:Bulls over 97 pts
Kurs: 2.12
#4 01:05
Washington Wizards - Charlotte Hornets
Typ:eek:ver 207
Kurs:1.98
#5 23:05
OKC - LAL
Typ:Oklahoma (-17.0 pts)
kurs:2.04
Trafione ako: 4,04
Gdzie jest data ?? Są rowni i rowniejsi .....

E: Zaraz będzie poprawione. / deep
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Hm, 0 punktów bo nie ma dat ? To dlaczego za poprzednie 2 dni poszło AKO skoro dat również nie było ? Nonsens.
Też tak uważam, dlatego napisałem do pana prowadzącego konkurs masaSkill żeby rozliczył moje typy na plus albo niech mnie skreśli z konkursu , dodam tylko że wczoraj on nie podał bukmachera oraz ako i ma typy oczywiście zaliczone na ✅ a ja do niego na pw pisałem i pytałem czy jeżeli ktoś nie poda buka oraz ako to będzie miał zaliczone typy , odpisał że NIE, tak więc nie wiem o co chodzi, czekamy na odpowiedź od osób kompetentnych.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Też tak uważam, dlatego napisałem do pana prowadzącego konkurs masaSkill żeby rozliczył moje typy na plus albo niech mnie skreśli z konkursu , dodam tylko że wczoraj on nie podał bukmachera oraz ako i ma typy oczywiście zaliczone na ✅ a ja do niego na pw pisałem i pytałem czy jeżeli ktoś nie poda buka oraz ako to będzie miał zaliczone typy , odpisał że NIE, tak więc nie wiem o co chodzi, czekamy na odpowiedź od osób kompetentnych.

Co odpisałem?
Hm, 0 punktów bo nie ma dat ? To dlaczego za poprzednie 2 dni poszło AKO skoro dat również nie było ? Nonsens.
Faktycznie, poprawię w następnej aktualizacji tabeli 2 kolejkę, bo pierwszą jeszcze odpuściliśmy, stąd podliczone AKO
 
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Za próbę oszustwa również można zostać wykluczonym, dlatego baku193 :zoltakartka: dla Ciebie i mam nadzieję, że nie będziesz musiał trafić na czarną listę konkursu.
 
Do góry Bottom