>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, skargi, zażalenia.

masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Hmm... Czyli wy jednak zmieniacie zasady w trakcie gry(w moim przypadku na ogromną niekorzyść) bo max AKO mam dobre,natomiast sumę żałosną przez dyskwalifikację za brak daty(gdzie i tak wiadomo,kiedy rozgrywany jest mecz,szczególnie,że godziny były dodane). Nie wygląda to za ciekawie
Niestety liczymy się z tym, że część użytkowników straci, część zyska, ale sądzimy, że jest to po prostu rozsądniejsze rozwiązanie, bo jednak co jest najważniejsze u typera? Regularność. Każdy może trafić jakieś ładne AKO, ale co mu to da w dłuższym okresie czasu?

Mam nadzieję, że nie zniechęci to skrzywdzonych użytkowników do dalszego podawania typów.
Pozdrawiam
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Hmm... Czyli wy jednak zmieniacie zasady w trakcie gry(w moim przypadku na ogromną niekorzyść) bo max AKO mam dobre,natomiast sumę żałosną przez dyskwalifikację za brak daty(gdzie i tak wiadomo,kiedy rozgrywany jest mecz,szczególnie,że godziny były dodane). Nie wygląda to za ciekawie

i tego, że MUSI być 5 spotkań też nie można zmienić/usunąć, ale jak pan moderator chce to wszystko inne można zmienić, co tam regulamin ????
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
i tego, że MUSI być 5 spotkań też nie można zmienić/usunąć, ale jak pan moderator chce to wszystko inne można zmienić, co tam regulamin ????
Tu nie chodzi o to czy chce, czy nie. Nie sądzisz, że jest to rozsądniejsze rozwiązanie?
 
c1005m4 36

c1005m4

Użytkownik
No właśnie,regularność... Co z tego,że regularnie trafiałem te kilka meczy w kolejce skoro za połowę mam DSQ. JA rozumiem,że regulamin ale akurat te daty to czepianie się na siłę i szukanie dziury w całym.Kolejka rozgrywana jest jednej nocy, doskonale wiadomo kiedy a nie uwierzę,że brak daty u 10 użytkowników na 57 utrudnia wam pracę- i tak lecicie tylko po flashscorze/nba.com/espn.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
No właśnie,regularność... Co z tego,że regularnie trafiałem te kilka meczy w kolejce skoro za połowę mam DSQ. JA rozumiem,że regulamin ale akurat te daty to czepianie się na siłę i szukanie dziury w całym.Kolejka rozgrywana jest jednej nocy, doskonale wiadomo kiedy a nie uwierzę,że brak daty u 10 użytkowników na 57 utrudnia wam pracę- i tak lecicie tylko po flashscorze/nba.com/espn.
Nie szukamy dziury w całym, konkurs jest przede wszystkim dla was.

Punkt o datach/godzinach/numerach kuponów jest jasno opisany od początku w regulaminie, który każdy w pełni zaakceptował.
 
T 2

tonym

Użytkownik
Rozumiem czepianie się o daty i godziny jezeli typ byly by podawane np na weekend a tu typy sa podawane na noc i wszystkie mecze mieszcza sie w godzinnach od 00:00 do 4:35 no ale nie napiszesz daty i godziny gdzie i tak jak ktos sprawdza to ma wszystkie wyniki obok siebie ale zawodnik nie napisze daty i godziny to odrazu dac mu 0 pkt w koncu KONKURS JEST DLA UZYTKOWNIKOW ! . ????
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Rozumiem czepianie się o daty i godziny jezeli typ byly by podawane np na weekend a tu typy sa podawane na noc i wszystkie mecze mieszcza sie w godzinnach od 00:00 do 4:35 no ale nie napiszesz daty i godziny gdzie i tak jak ktos sprawdza to ma wszystkie wyniki obok siebie ale zawodnik nie napisze daty i godziny to odrazu dac mu 0 pkt w koncu KONKURS JEST DLA UZYTKOWNIKOW ! . ????
Powtórzę się, ale punkt jest jasno opisany w regulaminie i należy go przestrzegać.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Rozumiem czepianie się o daty i godziny jezeli typ byly by podawane np na weekend a tu typy sa podawane na noc i wszystkie mecze mieszcza sie w godzinnach od 00:00 do 4:35 no ale nie napiszesz daty i godziny gdzie i tak jak ktos sprawdza to ma wszystkie wyniki obok siebie ale zawodnik nie napisze daty i godziny to odrazu dac mu 0 pkt w koncu KONKURS JEST DLA UZYTKOWNIKOW ! . ????
tobie to już podziękujemy. pokazałeś swoją prawdziwą twarz, ostatnio i te twoje posty które nas obrażały. na twoim miejscu bym się nawet nie wypowiadał, odnośnie tego konkursu, ani na innych bo też na nich będziesz banowany.
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
Uzytkownik TonyM jest usuniety i mecze z nim rozliczane sa jako WO, musze podac typy do tego pojedynku czy automatycznie 3 pkt zostana dopisane?
 
T 2

tonym

Użytkownik
Bo jak ktoś jest takimi bezmozgami jak cała ekipa moderatorów to będę mówił jak jest bo ***** sobie napiszą punkcik o dacie i godzinie a dobrze wiedzą że i tak to im do niczego nie potrzebne ale jest podstawą za co ujebac użytkowników. Sram na takie konkursy i jeszcze wasze wybiorcze traktowanie kogo ukarać za brak daty a kogo nie. Pozdro z takimi konkursami. Jakby każdy sam sobie rozliczal nie byłoby takiego problemu jaki wy stwarzacie bezmozgi. Pozdro ModTeam przez duże M.
 
c1005m4 36

c1005m4

Użytkownik
@up ale bez spiny człowieku,ja tylko wyraziłem swoją opinię i zadałem pytania,dostałem odpowiedzi i tyle.Nie pasuje mi to do końca no ale trudno,nie musisz robić z tego awantury ,choć chyba już zrobiłeś skoro cię wyrzucili z konkursu...
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Bo jak ktoś jest takimi bezmozgami jak cała ekipa moderatorów to będę mówił jak jest bo ***** sobie napiszą punkcik o dacie i godzinie a dobrze wiedzą że i tak to im do niczego nie potrzebne ale jest podstawą za co ujebac użytkowników. Sram na takie konkursy i jeszcze wasze wybiorcze traktowanie kogo ukarać za brak daty a kogo nie. Pozdro z takimi konkursami. Jakby każdy sam sobie rozliczal nie byłoby takiego problemu jaki wy stwarzacie bezmozgi. Pozdro ModTeam przez duże M.
Nie pogrążaj się chłopie, punkt w regulaminie jest zapisany od początku turnieju, jeśli go nie przeczytałeś tylko skopiowałeś i wkleiłeś formułkę, Twoja wina. Wybiórcze traktowanie? Każdy jest traktowany równo, według regulaminu.
Nie pozdrawiam.
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
POLECAM SIĘ WSZYSTKIM USPOKOIĆ, WŁĄCZNIE Z OPIEKUNAMI KONKURSU, BO TO DO NICZEGO NIE PROWADZI. PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ, ŻE NIE REPREZENTUJECIE TYLKO SWOICH NICKÓW, ALE RÓWNIEŻ, A MOŻE PRZEDE WSZYSTKIM, FORUM I SPONSORA KONKURSU. JEŚLI TAK MA WYGLĄDAĆ ZABAWA FIRMOWANA JEGO LOGO, TO NASTĘPNYM RAZEM MOŻE SIĘ ZASTANOWIĆ CZY ANGAŻOWANIE SWOICH PIENIĘDZY MA SENS.
OGRANICZYĆ WYCIECZKI OSOBISTE DO ZERA, PRZECZYTAĆ POSTA 2-3 RAZY PRZED ZATWIERDZENIEM I CZY NA PEWNO CHCIAŁBYŚ PRZECZYTAĆ COŚ TAKIEGO POD SWOIM ADRESEM. TO MA BYĆ KONKURS, PRZYJEMNOŚĆ I ZABAWA, A NIE JAKIEŚ WOJENKI.
PIERWSZA EDYCJA NBA CUP (CHYBA..), WIĘC REGULAMIN SIŁĄ RZECZY MUSI SIĘ DOTRZEĆ, WIĘC TO TEŻ TRZEBA WZIĄĆ POD UWAGĘ I ZASTOSOWAĆ TROCHĘ WIĘCEJ TOLERANCJI. TO SIĘ TYCZY OBU STRON: OPIEKUNÓW KONKURSU I UCZESTNIKÓW.
ŻEBY SIĘ NIE SKOŃCZYŁO TAK, ŻE ZA CHWILĘ PRZYJDZIE GAJOWY I ZROBI PORZĄDEK Z CAŁYM KONKURSEM.
TO WSZYSTKO.
WESOŁYCH ŚWIĄT.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
nie to żebym się skarżył, ale dlaczego w spotkaniu ze mną typy w imieniu wonderkido podawał użytkownik MasaSkilli ? co na to regulamin?
oraz proszę się odnieść do sytuacji naruszenia pkt 11. regulaminu, który mówi:
11. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO TYPU, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE!
w meczu 4 kolejki, 3 typy zostały powtórzone przez mojego rywala... liczę na sprawiedliwą decyzję
Pozdrawiam i Wesołych ;)
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
nie to żebym się skarżył, ale dlaczego w spotkaniu ze mną typy w imieniu wonderkido podawał użytkownik MasaSkilli ? co na to regulamin?
oraz proszę się odnieść do sytuacji naruszenia pkt 11. regulaminu, który mówi:
11. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO TYPU, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE!
w meczu 4 kolejki, 3 typy zostały powtórzone przez mojego rywala... liczę na sprawiedliwą decyzję
Pozdrawiam i Wesołych ;)
Kido napisał do mnie, żebym podał jego typy w jego grupie, gdyż tego dnia nie miał możliwości ich dodania. Jeśli ktokolwiek również nie ma możliwości, można się śmiało zgłaszać, nie ma problemu.
Co do sprawy 4 kolejki, faktycznie, już poprawiam
E: Poprawione
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Czy jeśli przeciwnik podał jużtyp na Memphis a ja miałem też taki zamiar, to mogę dać Memphis -2 powiedzmy? Czy uznajemy to za powielenie typu i jest to zabronione?
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Czy jeśli przeciwnik podał jużtyp na Memphis a ja miałem też taki zamiar, to mogę dać Memphis -2 powiedzmy? Czy uznajemy to za powielenie typu i jest to zabronione?
Nie jest zabronione, nie możesz podać identycznego typu, reszta jest uznawana.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
A to moze i ja cos doloze ;)

Skoro konkurs jest dla nas to Wezcie pod uwage opinie graczy, czyli darujcie im zapomniane daty, bo glownie o to chodzi, a to tylko szczegol

Glupota jest sie klocic o blachostki a tak wlasnie jest, tylko po co i komu to potrzebne?

Wy zmieniacie regulamin, w sumie tylko delikatnie, ale my tez mamy cos do powiedzenia( wiemy o co chodzi, ja juz mialem konto wczesniej). To ma byc tylko zabawa, a jest sajgon, przeciez wszyscy lubimy NBA.

Czekam na odpowiedz, moze byc pw :cool:
 
Do góry Bottom