>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, wątpliwości, uwagi

prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Co z meczem Albanii z Macedonią i typami na ten mecz? Buki porobiły zwroty, bo mecz najprawdopodobniej nie zostanie dokończony, wg tego co napisała federacja Albanii. Jak to ma się do konkursu?
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Pyta informacyjnie a potem szuka punktow :grin::grin::grin:
No wyobraź sobie, że jednak warto wiedzieć przed kolejnym typowaniem, jaki jest wynik pojedynku.

Zgodnie z regulaminem istnieje chyba zakaz edycji wlasnych postow konkursowych ?
Edytowałem do samego rozliczenia i już wiem, że ma być przez cytowanie.
Obowiązek rozliczenia własnych postów do 24 godzin też jest - chcesz się dalej licytować?
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Co z meczem Albanii z Macedonią i typami na ten mecz? Buki porobiły zwroty, bo mecz najprawdopodobniej nie zostanie dokończony, wg tego co napisała federacja Albanii. Jak to ma się do konkursu?
Wydaje mi się że powinien być wzięty w takim wypadku typ dodatkowy.
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Edytowałem do samego rozliczenia i już wiem, że ma być przez cytowanie.
Obowiązek rozliczenia własnych postów do 24 godzin też jest - chcesz się dalej licytować?
Nie zalezy mi na zadym licytowaniu sie, admin zrobi co zechce. Rozsmieszylo mnie jedynie twoje zachowanie i chcialem to podkreslic :cool:

Mysle rowniez, ze lepiej nie rozliczyc w pore niż edytowac wlasny post z typami ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kto podał mecz Albania vs Macedonia -&gt; wkleja dodatkowy typ w temacie. Tzn dodatkowy post.
edit: nie zauważyłem. Mecz został rozegrany do końca, nie ma tematu!!
Po drugie nie urządzajcie czatu w temacie. Jest to pierwsza jako taka kolejka w konkursie, można się mylić.
NAJWAŻNIEJSZE:
1. Rozliczamy poprzez cytuj.
2. Rozliczamy max do 24h po zakończeniu spotkań.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W pierwszych spotkaniach przymykamy oko na nieregulaminowe typy pod względem ujemnych punktów.
Zwracamy na to uwagę, a więc kolejne podane takie typy to ⛔ 2.
I proszę bez kłótni.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Ktoś na forum pisał tutaj, albo gdzieś indziej czytałem, ale nie potwierdzone info. Pewnie jutro z rana będzie wiadomo na 100%. No ale jak nie to po prostu trzeba będzie dodać typ, ale jeżeli jutro będzie, to może zostać ?
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
zmyliła mnie data koleji w temacie terminarza pozostal post z zeszlego roku na 17 wrzesnia , ja nie przewinalem ponizej ,zerknalem a tam kolejka byla 15 wrzesnia , wczesniesza kolejka podalem zgodnie z terminem nie wiem czemu umknelo mi 15 wrzesnia, trudno trzeba grac nastepna kolejka i tyle.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
zmyliła mnie data koleji w temacie terminarza pozostal post z zeszlego roku na 17 wrzesnia , ja nie przewinalem ponizej ,zerknalem a tam kolejka byla 15 wrzesnia , wczesniesza kolejka podalem zgodnie z terminem nie wiem czemu umknelo mi 15 wrzesnia, trudno trzeba grac nastepna kolejka i tyle.
I tak masz walkowera, wygrałeś, bo przeciwnik nie podał typów ;).
 
Do góry Bottom