>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, wątpliwości, uwagi

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jesteśmy po 4 kolejce LM. Osoby, które nie podały ani razu typów zostają zdyskwalifikowane w LM i ich typy nie będą uwzględnianie.
Jeśli ktoś olał LM oraz ligę lub samą ligę NIE WEŹMIE udziału w pucharze FB.
W lidze rozegrano 8 spotkań, trzeba podać minimum 50%, żeby być zakwalifikowanym do pucharu.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
W ostaniej kolejce mój rywal podał następujące typy i zostały ona zaliczone:
4. KOLEJKA
Haller - Nerki
Gosc

1. 30.09.16 18:00 Ruch-Zaglebie 2 2.20 +
2. 30.09.16 20:30 Gornik-Lech 2 2.05 +
3. 30.09.16 20:00 Nimes-Bourges Peronnas X 3.30 +++
4. 30.09.16 20:45 Real Sociedad-Real Betis X 3.50

Unibet

Łaczne 5xgol
To jest chyba konkurs w którym podaje się typy z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, dlatego nie wiem dlaczego zaliczono mu te wyniki? Z tego co zauważyłem nikt nie podawał typów spoza LM i LE. Druga kwestia to podsumowanie samego Nerkiego, który edytował swój post, nawet nie wiadomo kiedy to zrobił. Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
W ostaniej kolejce mój rywal podał następujące typy i zostały ona zaliczone:
4. KOLEJKA
Haller - Nerki
Gosc

1. 30.09.16 18:00 Ruch-Zaglebie 2 2.20 +
2. 30.09.16 20:30 Gornik-Lech 2 2.05 +
3. 30.09.16 20:00 Nimes-Bourges Peronnas X 3.30 +++
4. 30.09.16 20:45 Real Sociedad-Real Betis X 3.50

Unibet

Łaczne 5xgol
To jest chyba konkurs w którym podaje się typy z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, dlatego nie wiem dlaczego zaliczono mu te wyniki? Z tego co zauważyłem nikt nie podawał typów spoza LM i LE. Druga kwestia to podsumowanie samego Nerkiego, który edytował swój post, nawet nie wiadomo kiedy to zrobił. Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam
Oczywiście masz rację, przy ogolnym podsumowaniu uwzględnie to. Nie zauważyłem jakie podał mecze.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Odnośnie mojego rozliczenia typu, to wcale nie edytowałem posta, tylko go napisałem jeszcze raz, dodałem plusy przy meczach i napisałem ile mam goli. Wszystko to, aby moje podliczenie było uwzględnione. Już wcześniej pisałem w odpowiednim temacie, że mam ciągle kłopoty z forum w każdej przeglądarce. Każdy temat wczytuje mi się po kilkadziesiąt sekund, nie działają grafiki, ani cytowanie itp.

Odnośnie zarzutów o typy niezgodne z regulaminem, to w regulaminie nie ma nic napisanego, że nie można podawać typów spoza LM i LE. Zgadza się, konkurs nazywa się FB Liga Mistrzów, ale patrząc na nazwę konkursu równie dobrze nie powinno być typów z LE. Poza tym w regulaminie jest tylko wspomniane, że kolejki odbywają się w dni, w które rozgrywane są rozgrywki LM i LE. Żadnej wzmianki nie ma o zakazie podawania innych typów. Tę kwestię pozostawiam do rozstrzygnięcia adminom.
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Nie zauwazylem, ze powielilem typ swojego rywala a wiec prosze o zmiane
1. 18.10.2016 20:45 Real Madryt - Legia Typ: Real(-4) @2.25 WilliamHill
na Real Madryt (-2) HT @3.3 Unibet
GRUPA B
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Grupa H powinna być jeszcze raz sprawdzona. Niech ktoś ją przejrzy. Według mnie zdobyłem 13 punktów i powinienem awansować do 1/8. Pozdr
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Witam
Jakieś pary 1/8 finału będą rozlosowane przed spotkaniami?
Chciałbym przypomnieć że kolejka tzn 1 mecz jest na 1 i 2 listopada a już jutro 31 października.
Pozdrawiam
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
A nie nastąpił jakiś błąd w losowaniu?
Bo jak to możliwe że miałem w grupie C drużynę Intelowiec Team razem awansowaliśmy do 1/8 finału Ligi Mistrzów i trafiamy w tej fazie na siebie?
Trochę to dziwnie w tym losowaniu wyszło.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
A nie nastąpił jakiś błąd w losowaniu?
Bo jak to możliwe że miałem w grupie C drużynę Intelowiec Team razem awansowaliśmy do 1/8 finału Ligi Mistrzów i trafiamy w tej fazie na siebie?
Trochę to dziwnie w tym losowaniu wyszło.
Czyżbyś nie chciał ze mną grać? :wowsdf:
(to oczywiście żart)
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Mój rywal delikatnie się rozpędził:
Napisał KrisBarca_92 -&gt;

1/8 finału: 1 mecz (1-2 listopad)

8. Haller vs Cules
Gosc

1# 01.11.16 18:45 Besiktas Stambuł - SSC Napoli X HT @2,15 Rivalo :gool: :gool:
2# 01.11.16 20:45 Benfica Lizbona - Dynamo Kijów X HT @2,2 Rivalo
3# 01.11.16 20:45 Manchester City - FC Barcelona X HT @2,3 Rivalo :gool: :gool:
4# 02.11.16 20:45 Tottenham Hotspur - Bayer Leverkusen X HT @2,15 Rivalo :gool: :gool:
1. :gool:
2. -
3. :gool::gool:
4. :gool:
Razem 4 gole, a nie 6. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom