>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

sieku 31

sieku

Użytkownik
Czyli mecz Ruchu też się nie liczy...? Bo udało mi się ustrzelić wynik ale teraz widzę że opcja edycji nadal dostępna a mecz wpisany na sobotę, czyli też go skasujecie?
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Sieku wielkie gratulacje dla Ciebie za ustrzelenie wyniku jaki podało aż 60 typerów. Troszkę mnie to dziwi, to już któraś edycja tego typera i już któryś raz jest problem z wpisywaniem poprawnych dat spotkań. Pomyłka chyba zaszła w ten sposób, że zamiast meczu Ruch - Cracovia mieliśmy typować Polonia B. - Polonia W. Mam nadzieję, że te mecze zostaną usunięte podobnie jak było ostatnio z Gruzja U21 - Polska U21. Jak wiadomo mecz Eitracht - Karlsruche także się nie odbył przez fatalny stan murawy po koncercie Madonny, co z tym spotkaniem? Można jakoś sprawdzić kto kiedy typował mecze Ruch - Cracovia, bo wątpię iż 60 typerów na taki wynik postawiło... panowie takie coś raczej nie przejdzie wiec grajcie fair play ;)
Pozdrawiam serdecznie!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oczywiście mecz będzie usunięty z konsoli.
Spotkania biorę zawsze z oferty STS, która jak widzicie jest często z błędami. Od przyszłej kolejki postaram się korzystać z innych źródeł.
Przepraszam za niedogodności.
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Oczywiście mecz będzie usunięty z konsoli.
Spotkania biorę zawsze z oferty STS, która jak widzicie jest często z błędami. Od przyszłej kolejki postaram się korzystać z innych źródeł.

Przepraszam za niedogodności.
Proponuję brać spotkania z Expektu, skoro on sam jest fundatorem nagród. Oni mało kiedy się mylą ;)

Pozdrawiam!
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co oznaczają kolejne rubryki w tabeli graczy? Nie bardzo rozumiem te statystyki, oprócz liczby typowanych meczy i sumy punktów
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
W - ilość trafionych dokładnych wyników
R - przewidziany typ /zwycięstwo, remis, porażka/
P - nietrafione typy
F - trafiona liczba bramek
A - nietrafiona liczba bramek
RB - &quot;bilans bramkowy&quot;
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Marcin-Odra, wczorajszy mecz Panathinaikos-Inter zakonczyl sie zwyciestwet Interu 2-0 a ja wytypowalem ze bedzie 1-0 dla Interu , natomiast przy moim typie widnieje wynik 0 pkt a powinienem chyba dostac 1, mam rację?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, oczywiście masz rację.
Poniżej tabeli (miejsca 1-50) masz zawsze informacje o ostatniej aktualizacji w konsoli Ligi Typerów. Pisze tam obecnie: &lt;small&gt;Last updated Mon 15 Sep 2008 14:33:55
&lt;/small&gt;Dziś po meczach zrobię aktualizację wyników.
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
Chciałem zapytać, gdyż nie znalazłem żadnej informacji w regulaminie.
Na forum jak i w lidze mam ten sam login. Jednak moje konto w expekt, zakładałem dawno i tam mam inny login, czy stanowi to jakąś przeszkode?
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
wielkie dzieki ze o godzienie 13.45 derby liverpoolu a o godzienie 13.30 nie moge oddac typu bo w typerze mecz wpisany o 13...dzieki za mozliwosc :/
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
jakby nie patrzeć to miałeś na to czas od poniedziałku czy tam wtorku
chyba zarujesz sobie prawda? prosze napisz mi ze zartujesz bo naprawde uwierze ze...ehhh szkoda slow

stary typowanie tydzien przed to samobojstwo...trzeba poczytac kto gra i w jakiej formie jest a nie palnac a moze sie uda

z drugiej strony podchodze do takich konkursow na luzno bo niczym nie ryzykuje wiec wici mi ten pojedynek choc podalbym wlasnie taki wynik jaki byl czyli 0-2 no ale nie podniecam sie tym zabardzo


druga sprawa to taka ze kolejke mozna typowac na raty wiec nie musialem oddawac typow zaraz jak sie pojawila tak zeby zdazyc przed 1 meczem

pozdro
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
kierasckm;689936 druga sprawa to taka ze kolejke mozna typowac na raty wiec nie musialem oddawac typow zaraz jak sie pojawila tak zeby zdazyc przed 1 meczem pozdro[/quote napisał:
Sam sobie dajesz odpowiedzi ???? mogłeś to zrobić wcześniej, więc nie rozumiem do kogo masz pretensje... bo tylko tak można nazwać twój pierwszy post.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
Sam sobie dajesz odpowiedzi ???? mogłeś to zrobić wcześniej, więc nie rozumiem do kogo masz pretensje... bo tylko tak można nazwać twój pierwszy post.
ehh nie wiem czy umiesz czytac ze zrozumieniem
moglem wczesniej wiem ze moglem tylko regulamin daje mi mozliwosc typowania na raty tak? 23 wrzesnia byl 1 mecz Katowice - Gornik Z. i nie musialem wtedy typowac calej kolejki tak? moglem kazdego dnia odzielnie prawda? moglem czy nie? bo nie wiem czy mnie rozumiesz i znow bedziesz pisal odpowiedzi...a taka sytuacja juz kiedys byla ze mecz byl nie o w tym terminie co na rozpisce i byl anulowany...ale jak juz wspomnialem niechaj bedzie jak jest tylko prosze o dokladne wypisanie godz w miare mozliwosci oczywiscie
 
Do góry Bottom