>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania

S 0

successor

Użytkownik
jestem początkujący, mam pytanie żeby móc obstawiać mecze w necie muszę mieć założone konto w obojętnie jakim banku tak ? i te konto podaje się przy rejestracji np. w be at home mógłby mi to ktoś wytłumaczyć ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zadajesz pytanie nie na temat. to jest dział poświęcony konkursowi Liga Typerów!

Proponuje Ci poczytać trochę forum...
 
M 0

matrix

Użytkownik
Pomyliłeś dział no ale już odpisze. To przy zakładaniu konta u bukmachera internetowego nie podajesz swój numer konta podajesz swoje dane personalne imie,nazwisko,date urodzenia. A konto w banku musi być na takie same dane jak u bukmachera w innym przypadku większość bukmacherów nie tylko Ci nie wypłaci ale także czasem nie przyjmie wpłaty i będziesz musiał napisać do Livesupportu lub zwykłego supportu z prośbą o sprawdzenie czy wpłata nie doszła.Konto możesz miec obojętnie w jakim banku internetowym np. Mbank.


PozdrawiaM


Matrix

PS. Nastepnym razem takie pytania w dziale dla początkujących.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dorzuce swoje dwa słowa;)

Jak nie chcesz miec konta w banku lub nie masz itd wystarczy ze zalozysz konto na Moneybookers a pozniej ktos ze swojego moneyb. wplacic ci kase i mozesz wplacac i wyplacac kase tylko przez MB nigdy nie majac konta w banku..
 
D 0

dawid84

Użytkownik
Mam juz w betway konto w PLN, a nagrody są podane w euro.

I w zw. z tym mam pytanie czy jeśli uda mi się wygrać kasę to czy ona dojdzie na moje konto? Tzn. czy będzie przeliczona i wpłacona w zł czy nie dostanę jej w ogóle ?


edit: THX za expresową odpowiedź.
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Przecież wszystko pisze w regulaminie, jego przeczytanie zajmuje jakies 2 minuty ...

§6. Można typować &quot;na raty&quot; daną kolejkę.
 
p.j.88-sts 0

p.j.88-sts

Użytkownik
§1. Użytkownik obstawia dokładny wynik zdarzenia np: 2-1 a nie 1X2.

§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.
Mam pytanie czy to chodzi, że typuje wynik 2-1 i jest 2-1 i jest uznane, że trafiłem wynik dokładny plus wygraną gospodarzy i mam 2 pkt ?
 
M 0

matrix

Użytkownik
Tak jeśli trafisz idealnie wynik otrzymujesz 2 pkt. (1pkt za trafienie zwycięzcy + 1pkt za dokladny wynik).


PozdrawiaM

Matrix
 
I 0

igorinho

Użytkownik
PROBLEM JEST PANOWIE
MIANOWICIE NA TYPERZE MAM NICK IGORINHO1000 A TUTAJ IGORINHO CZY MA TO JAKIEŚ ZNACZENIE A JEŚLI MA TO CO ZROBIĆ??? ????
 
T 0

terro

Użytkownik
Hmm. Ale wyniki. Cos trzeba by zmienic w skrypcie podliczajacym punkty (a mianowice domyślnie ustawione wyniki meczów na 0:0), bo Ci co nie ustawili wyników dostali dzisiaj gratis po 6pkt.
 
V 0

volti_typer

Użytkownik
no właśnie ;) , proponuję anulować te wyniki 0-0 , ponieważ to byłoby dla nie typujących no fair ... ktoś typuje i osiąga 1pkt , a ktoś tam nic nie typuje(a jest zarejestrowany) i dostaje 6 pkt za FREE.Tak samo było wczoraj , Więc co z tym zrobimy ?
 
Do góry Bottom