>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ci co w ogólne nie obstawiali to mają zero punktów.
Dopiero pierwsza kolejka, więc nie wiem o co wasze pretensje? Z czasem się wszystko wyklaruje ;)
 
T 0

terro

Użytkownik
Ci co w ogólne nie obstawiali to mają zero punktów.
Racja, ale Ci co typowali wczorajsze mecze, a dzisiejszych nie to maja gratis po 6pkt.
Jesli sie tego jakos nie poprawi, to kazdy typer ktory wytypuje wynik chocby tylko 1 meczu w kolejce, to za kazdy pozostaly mecz w kolejce w ktorym padnie remis otrzyma 1 pkt, a w przypadku bezbramkowego remisu 2pkt. I tak bedzie w kazdej kolejce. W znaczny sposob wypaczy to wyniki. No i krzywdzi to osoby ktore staraja sie regularnie typowac.

Propozycje:
Nie znam skryptu, ale jesli sie da to moznaby ustawic domyslnie zamiast 0:0 na przyklad A:B
Albo jeśli nie da się ustawić literek to chociażby jakiś mało realny wynik np: 9:9 (choć w przypadku remisu nadal bedą mieli 1pkt, ale w przypadku bezbramkowego zawsze to tylko 1 a nie 2pkt)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Widzę, że jesteś nowy i od razu masz problemu. Słuchaj, w poprzednich edycjach było tak samo i nikt nie miał pretensji. Gdzie tam maj. Tak jak pisałem, z czasem wszystko się wyklaruje. Żadne zmiany nie zostaną wprowadzone.
Jeżeli będziesz regularnie typować to możesz spać spokojnie, że takie osoby, które zostawiają 0-0 wyprzedzisz. Wiem to z własnego doświadczenia.
 
T 0

terro

Użytkownik
Fakt jestem nowy, ale nie znaczy to że szukam problemów. Chciałem tylko jakoś pomóc, a nie pretensjować się. ???? Skoro z doświadczenia wiesz, że to się wyklaruje to Ci wierzę.
 
C 0

ckhontee

Użytkownik
witam wszystkich,

chcialbym korzystac z typow ligi, ale nie moge znalezc strony, gdzie mialbym wyswietlone wszystkie jeszcze aktualne typy (czyli na mecze, ktore sie jeszcze nie odbyly). jest taka strona czy musze po kolei przegladac wybranych typerow z tabeli graczy :?:

przy okazji musze pochwalic cale forum - z kilkunastu stron o podobnej tematyce, ta jest najlepsza: vip typy, typy dnia, konkursy, liga, kupony, a nawet drobiazgowe dyskusje na temat jednego meczu w dzialach poszczegolnych sportow. nigdzie nie znalazlem tylu informacji naraz. tak trzymac! :spokodfhgfh:
 
C 0

ckhontee

Użytkownik
ale ja nie chce typowac, tylko moc przegladac aktualne typy wszystkich graczy (najlepiej w jednym miejscu).

czy tez musze byc zalogowany? i czy login/haslo w lidze sa te same co na forum? nie mam tez konta na betway...
 
W 2

wislak

Forum VIP
ale ja nie chce typowac, tylko moc przegladac aktualne typy wszystkich graczy (najlepiej w jednym miejscu).

czy tez musze byc zalogowany? i czy login/haslo w lidze sa te same co na forum? nie mam tez konta na Betway...
Po prawej stronie są statystyki procentowo na dane wyniki w danych meczach

Login/haslo zakladasz sobie na ww stronie na nowo ale dobrze jak jest ten sam co na forum. Jak chcesz brac udzial w konkursie to kontow w Betway jest konieczne

mozesz je załozyc klikając tutaj----&gt; BETWAY
 
C 0

ckhontee

Użytkownik
dziekuje za odpowiedzi, ale wciaz nie wiem tego, na czym najbardziej mi zalezalo ;-)
mianowicie: chcialbym znac typy konkretnych graczy (tych ktorym najlepiej idzie) przed rozpoczeciem zdarzenia i myslalem, ze jest gdzies lista typu &quot;mecz::gracz::typ&quot; z ktorej wybieralbym typy najlepszych. czy te typy w ogole sa &#39;widzialne&#39; przed spotkaniem?

fajnie ze jest statystyka na dany mecz, ale po wielu wpadkach przy obstawianiu doszedlem do tego, ze lepszy jeden typ od dobrego typera niz 50 typow od kiepskich typerow... poza tym statystyka - jak to ma w zwyczaju - klamie, dlatego ze goruje zawsze typ 0:0, ktory jest obstawiany domyslnie, jesli gracz meczu nie obstawi.
 
W 2

wislak

Forum VIP
dziekuje za odpowiedzi, ale wciaz nie wiem tego, na czym najbardziej mi zalezalo ;-)
mianowicie: chcialbym znac typy konkretnych graczy (tych ktorym najlepiej idzie) przed rozpoczeciem zdarzenia i myslalem, ze jest gdzies lista typu &quot;mecz::gracz::typ&quot; z ktorej wybieralbym typy najlepszych. czy te typy w ogole sa &#39;widzialne&#39; przed spotkaniem?

fajnie ze jest statystyka na dany mecz, ale po wielu wpadkach przy obstawianiu doszedlem do tego, ze lepszy jeden typ od dobrego typera niz 50 typow od kiepskich typerow... poza tym statystyka - jak to ma w zwyczaju - klamie, dlatego ze goruje zawsze typ 0:0, ktory jest obstawiany domyslnie, jesli gracz meczu nie obstawi.
no to 0-0 t o wiadomo ale pozostale są OK

co do tego to nie wiem sam czy widac przed meczem, na pewno jak klikniesz na danego typera to są jego poprzednie mecze i typy, ale mysle ze jesli typy na przyszlosc są widoczne to bedą jak klikniesz na tego typera ale na 100% niewiem

pzdr
 
C 0

ckhontee

Użytkownik
niestety wyglada na to, ze po kliknieciu danego typera widoczne sa tylko jego przeszle typy. sprawdzilem pierwsza dziesiatke i u wszystkich spis konczy sie na meczach wczorajszych.

moze jest inny sposob na przejrzenie aktualnych typow :?: bardzo bym sie cieszyl, bo wyniki niektorych graczy sa imponujace. i to przy obstawianiu tak trudnego zdarzenia jak dokladny wynik!
 
M 0

mojo

Użytkownik
jeśli gracz nie obstawia meczu to ten typ powinien wyglądać tak &quot;-:-&quot; a nie :0-0&quot; i głos nieważny :;/:
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Przeczytałem temat o nagrodach ale nadal nie rozumiem sformułowania :

Dla uczestników zabawy, którzy w trakcie jej trwania będą aktywnymi klientami Betway.com (dokonają wpłaty na swoje konta i będą dokonywać zakładów w Betway.com w trakcie trwania konkursu) przeznaczymy dodatkowe nagrody, którymi będą gadżety Betway.com (profesjonalny zestaw pokera - walizeczka z kompletem żetonów, karty i kości do gry Betway.com,koszulki, koszulki polo, karty do gry, dłupopisy)
Na jakiej zasadzie przyznawane są nagrody - jest losowanie czy po prostu osoba z największym obrotem w trakcie trwania konkursu otrzyma nagrodę za pierwsze miejsce ?
Ponadto czy do aktywności zalicza się także poker czy tylko zakłady bukmacherskie ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
 
danon 0

danon

Użytkownik
Czy można gdzieś przeglądać aktualne wyniki najlepszych graczy na betway...? Pytam o ten dodatkowy bonus w Lidze...
 
Do góry Bottom