>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pytanie ws. roznych systemow itd.

majorcom 0

majorcom

Użytkownik
jesli znacie linka do jakiegos opisu albo sami napiscie w jakie systemy najlepiej grac zeby byc na plusie niekoniecznie duze wygrane bo ja slyszalem o systemie 2z5 troche onim poczytalem i mi podoba sie ale czy jak gram w necie w jakims buku to ile ten system kosztuje? i czy oplaca sie bo mi jest ciezko wytypowac takich ze wszsytkie mi wejdo bo chcem obstawiac nie duze kursy okolice 1,50 znacie moze inne sposoby podajcie i opiscie jak w nie grac i jaka minimalna stawka jest??
 
revil 0

revil

Użytkownik
Szczerze mówiąc to granie systemami po kursach 1.5 to mija się z celem..
Polecam juz zdecydowanie granie singlami, ewentualnie duble
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
ja nie znam gry typu single można jasniej jak w to sie gra i jak jest minimalna stawka jednego konpunu, pierwszy raz slysze o tym?? i odrazu pytam sie czy w bukach np takim bet365 da sie grac tymi systemami co tu sa napisane??
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
singiel czyli pojedyczny typ na kuponie stawki dowolne na ile Cię stać. Systemami da sie grać w każdym buku. Przeważnie minimalna stawka to 50 gr w necie.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
aha wiem ale chyba sie nie oplaca np jakis prawie pewniak niecale 2 zlote kurs i stawka 4 zl to tylko niecale 8 zlotych do wygrania lepszy chyba system jest 2 z 5 tylko niewiem ile minimalna w nim stawka jest i czy tak samo liczy jak w normalnym kuponie czy odejmuje cos jeszcze i mniej do wygrania mowie ze jak tym system sie gra to wszystko trafi sie :?? albo jak dwa nie wejda a 3 wejda
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
aha wiem ale chyba sie nie oplaca np jakis prawie pewniak niecale 2 zlote kurs i stawka 4 zl to tylko niecale 8 zlotych do wygrania lepszy chyba system jest 2 z 5 tylko niewiem ile minimalna w nim stawka jest i czy tak samo liczy jak w normalnym kuponie czy odejmuje cos jeszcze i mniej do wygrania mowie ze jak tym system sie gra to wszystko trafi sie :?? albo jak dwa nie wejda a 3 wejda
o pierwsze jeśli masz zamiar operować stawkami oscylującymi w granicach 4 zł i to jeszcze pewnie buk naziemny to poczekaj i uzbieraj &quot;trochę&quot; więcej. Po drugie kursy nie są podawane w złotówkach. Po trzecie przy systemie 2 z 5 żeby wyjść na plus Twoje mecze musiały by mieć kursy ponad 2.00 w innym przypadku jest bardzo prawdopodobne że wygrasz mniej niż zainwestowałeś, inaczej mówiąc nie zwróci Ci się to co włożyłeś. W bukach naziemnych pobierają 10% podatku, a to czy wejdą dwa mecze czy trzy to musisz poczytac o tzw. &quot;blokach&quot; ABC BAC itp.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
ja kiedys gralem w naziemnych ale tylko na kuponach klasycznych i handicap i na minusie jestem a teraz ineteresuje sie bo chcem w necie grac moze single sa dobre i duble same pewniaki chcociaz byc na plusie jakies 10 zl bo chycba systemy te np 2z 5 to kosztuje kupon 6 zlotych albo i wiecej to wtedy napewno nie oplaca sie dlamnie tak do 4 ale w dyble tez sporo musze wrzucic kasy jeszcze zbieram informacje na temat bukow bo chyba najlepieji duze kursy moga byc w bet365 albo jeszcze inny zobacze:p
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Single to najlepszy &quot;system&quot; ???? pomyśl. Przy kursie ok 1,5 i systemie 2z5 oraz stawce 1 zł na 1 rząd (a cały system to 10 rzędów) to żeby być na plus musisz trafić wszystkie 5 meczy (no może 4 zależy jakie dokładnie kursy). A tak, to postawisz 10 zł, trafisz 2 mecze czyli zarobisz jakieś 2,5 zł czyli ostatecznie będziesz -7,5 zł. A nie lepiej wybrać jeden mecz nawet po kursie 1,50, zagrać go za 10 zł i jak wygrasz to będziesz +5 zł. A uwierz mi. łatwiej trafić jeden niż pięć.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
wiem ale to mnie wkurza ze tyle sie stawia a tu maly przychud jest za 10 zl nie bede ryzykowal potem gdzie ja odrobie te 10 zl w polu hehe moze do 5 zl i po 3 mecze jakos bedzie
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Pewnie zawsze lepiej postawić 10 i stracić 7, bo jak będziesz grał twoim systemem (2z5) to najprawdopodobniej tak to sie zakończy, no chyba, że super typerem jesteś.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No ale to postaw więcej to będziesz miał większy zarobek , najlepiej grać single, duble czasem triple ale to max. Ja proponuje single, bo kiedyś szukałem złotych sposobów na to aby grać i być na plus i wiem, że granie tasiemcy, granie jakiś &quot;systemów&quot; jest głupotą i prostym sposobem do stracenia aksy. Uwierz mi lepiej zarabiać te 5 złotych przy wkładzie 10 niż je tracić tak po logicznemu myśląc :p A znaleść mecz o kursie 1,5 albo dwa mecze i wtedy wyjdzie większy kurs nie jest trudno tylko musisz troszku poczytać poszukać
 
Do góry Bottom