>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

pytanie ws. roznych systemow itd.

majorcom 0

majorcom

Użytkownik
jesli znacie linka do jakiegos opisu albo sami napiscie w jakie systemy najlepiej grac zeby byc na plusie niekoniecznie duze wygrane bo ja slyszalem o systemie 2z5 troche onim poczytalem i mi podoba sie ale czy jak gram w necie w jakims buku to ile ten system kosztuje? i czy oplaca sie bo mi jest ciezko wytypowac takich ze wszsytkie mi wejdo bo chcem obstawiac nie duze kursy okolice 1,50 znacie moze inne sposoby podajcie i opiscie jak w nie grac i jaka minimalna stawka jest??
 
revil 0

revil

Użytkownik
Szczerze mówiąc to granie systemami po kursach 1.5 to mija się z celem..
Polecam juz zdecydowanie granie singlami, ewentualnie duble
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
ja nie znam gry typu single można jasniej jak w to sie gra i jak jest minimalna stawka jednego konpunu, pierwszy raz slysze o tym?? i odrazu pytam sie czy w bukach np takim bet365 da sie grac tymi systemami co tu sa napisane??
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
singiel czyli pojedyczny typ na kuponie stawki dowolne na ile Cię stać. Systemami da sie grać w każdym buku. Przeważnie minimalna stawka to 50 gr w necie.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
aha wiem ale chyba sie nie oplaca np jakis prawie pewniak niecale 2 zlote kurs i stawka 4 zl to tylko niecale 8 zlotych do wygrania lepszy chyba system jest 2 z 5 tylko niewiem ile minimalna w nim stawka jest i czy tak samo liczy jak w normalnym kuponie czy odejmuje cos jeszcze i mniej do wygrania mowie ze jak tym system sie gra to wszystko trafi sie :?? albo jak dwa nie wejda a 3 wejda
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
aha wiem ale chyba sie nie oplaca np jakis prawie pewniak niecale 2 zlote kurs i stawka 4 zl to tylko niecale 8 zlotych do wygrania lepszy chyba system jest 2 z 5 tylko niewiem ile minimalna w nim stawka jest i czy tak samo liczy jak w normalnym kuponie czy odejmuje cos jeszcze i mniej do wygrania mowie ze jak tym system sie gra to wszystko trafi sie :?? albo jak dwa nie wejda a 3 wejda
o pierwsze jeśli masz zamiar operować stawkami oscylującymi w granicach 4 zł i to jeszcze pewnie buk naziemny to poczekaj i uzbieraj &quot;trochę&quot; więcej. Po drugie kursy nie są podawane w złotówkach. Po trzecie przy systemie 2 z 5 żeby wyjść na plus Twoje mecze musiały by mieć kursy ponad 2.00 w innym przypadku jest bardzo prawdopodobne że wygrasz mniej niż zainwestowałeś, inaczej mówiąc nie zwróci Ci się to co włożyłeś. W bukach naziemnych pobierają 10% podatku, a to czy wejdą dwa mecze czy trzy to musisz poczytac o tzw. &quot;blokach&quot; ABC BAC itp.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
ja kiedys gralem w naziemnych ale tylko na kuponach klasycznych i handicap i na minusie jestem a teraz ineteresuje sie bo chcem w necie grac moze single sa dobre i duble same pewniaki chcociaz byc na plusie jakies 10 zl bo chycba systemy te np 2z 5 to kosztuje kupon 6 zlotych albo i wiecej to wtedy napewno nie oplaca sie dlamnie tak do 4 ale w dyble tez sporo musze wrzucic kasy jeszcze zbieram informacje na temat bukow bo chyba najlepieji duze kursy moga byc w bet365 albo jeszcze inny zobacze:p
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Single to najlepszy &quot;system&quot; ???? pomyśl. Przy kursie ok 1,5 i systemie 2z5 oraz stawce 1 zł na 1 rząd (a cały system to 10 rzędów) to żeby być na plus musisz trafić wszystkie 5 meczy (no może 4 zależy jakie dokładnie kursy). A tak, to postawisz 10 zł, trafisz 2 mecze czyli zarobisz jakieś 2,5 zł czyli ostatecznie będziesz -7,5 zł. A nie lepiej wybrać jeden mecz nawet po kursie 1,50, zagrać go za 10 zł i jak wygrasz to będziesz +5 zł. A uwierz mi. łatwiej trafić jeden niż pięć.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
wiem ale to mnie wkurza ze tyle sie stawia a tu maly przychud jest za 10 zl nie bede ryzykowal potem gdzie ja odrobie te 10 zl w polu hehe moze do 5 zl i po 3 mecze jakos bedzie
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Pewnie zawsze lepiej postawić 10 i stracić 7, bo jak będziesz grał twoim systemem (2z5) to najprawdopodobniej tak to sie zakończy, no chyba, że super typerem jesteś.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No ale to postaw więcej to będziesz miał większy zarobek , najlepiej grać single, duble czasem triple ale to max. Ja proponuje single, bo kiedyś szukałem złotych sposobów na to aby grać i być na plus i wiem, że granie tasiemcy, granie jakiś &quot;systemów&quot; jest głupotą i prostym sposobem do stracenia aksy. Uwierz mi lepiej zarabiać te 5 złotych przy wkładzie 10 niż je tracić tak po logicznemu myśląc :p A znaleść mecz o kursie 1,5 albo dwa mecze i wtedy wyjdzie większy kurs nie jest trudno tylko musisz troszku poczytać poszukać
 
Do góry Bottom