>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytanie

P 0

pitbull92

Użytkownik
Witam
Mam pytanie, czy jest jakaś gazeta typu przegląd sportowy itp w której znajdę dokładne, tabele wyniki, info o kartkach, kontuzjach, zapowiedzi, przewidywane składy itp? Chodzi mi o gazetę która skupia w sobie jak najwięcej info?
Pzdr
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A nie lepiej skorzystać z internetu?
Jest kilka świetnych storn gdzie znajdziesz praktycznie wszystko...
Z gazet to z tego co pamiętam, Tygodnik Kibica miał całkiem sporo tabel i statystyk. Jak z innymi - nie wiem. Wątpię jednak, że komuś opłaca się zadrukowywać całą gazetę tabelami - kto by to czytał? Bardzo wąska gruba odbiorców.
 
ciss17 0

ciss17

Użytkownik
Tygodnik Kibica cena2.50- w środe ukazuje się
Piłka cena ok.2.00-we wtorek
jest jeszcze jakaś nowa chyba futbol cena ok.2.00-wychodzi codziennie
więcej nieznam.
 
P 0

pitbull92

Użytkownik
A zna ktoś dobrą stronkę gdzie znajde dane na temat lig Szwajcarskiej, Ukraińskiej i Czeskiej? Chodzi mi tu głownie o kartki, najlepi strzelcy, asytsujący itp? zawieszenia itp
 
ciss17 0

ciss17

Użytkownik
wpisz to w google [tłumacz stronę]
axposuperleague.ch- to do szwajcarii
fpl.ua/-to do ukrainy
gambrinusliga.cz-czeska

Coś podobnego do ekstraklasa.net

Myślę że chociaz trochę pomogłem,polecam też strony klubów..cz-czeska

Coś podobnego do ekstraklasa.net

Myślę że chociaz trochę pomogłem,polecam też strony klubów.[nazwę klubu wpisujesz w gogle i też tłumaczysz stronę
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Odnośnie tych gazet co pisałeś na początku. żadna gazeta nie będzie tak na bieżąco z informacjami jak internet. Gazety takie to zazwyczaj tygodniki a przez dany tydzień moze się sporo wydarzyć. Szkoda wywalać kasy na takie gazety
 
nosku 0

nosku

Użytkownik
Gram systemem 4 z 6 ! Mam stawkę 10 zł ! Wartość kuponu 150 zł, ilość kombinacji 15, kurs 85,44 (łączny bo to systemowo) i przewidywaną wygraną 751 zł (też łącznie) !!
Ile mam zapłacić ?? Za stawkę tylko ? Czy także za np. Ilość kombinacji ?

Plis odpowiedzcie mi na to pytanie !
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nosku &gt;&gt;&gt; system 4z6 ma 15 możliwych kombinacji i jeśli Twoja stawka to 10zł, to zapłacisz po 10zł za każdą możliwą kombinację, czyli 15*10zł=150zł, gdyż umownie grasz w formie 1 kuponu 15 oddzielnych zakładów ako, ze stawką 10zł każdy z nich...
Pzdr.
edi8
.
 
Do góry Bottom