>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie

P 0

pitbull92

Użytkownik
Witam
Mam pytanie, czy jest jakaś gazeta typu przegląd sportowy itp w której znajdę dokładne, tabele wyniki, info o kartkach, kontuzjach, zapowiedzi, przewidywane składy itp? Chodzi mi o gazetę która skupia w sobie jak najwięcej info?
Pzdr
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A nie lepiej skorzystać z internetu?
Jest kilka świetnych storn gdzie znajdziesz praktycznie wszystko...
Z gazet to z tego co pamiętam, Tygodnik Kibica miał całkiem sporo tabel i statystyk. Jak z innymi - nie wiem. Wątpię jednak, że komuś opłaca się zadrukowywać całą gazetę tabelami - kto by to czytał? Bardzo wąska gruba odbiorców.
 
ciss17 0

ciss17

Użytkownik
Tygodnik Kibica cena2.50- w środe ukazuje się
Piłka cena ok.2.00-we wtorek
jest jeszcze jakaś nowa chyba futbol cena ok.2.00-wychodzi codziennie
więcej nieznam.
 
P 0

pitbull92

Użytkownik
A zna ktoś dobrą stronkę gdzie znajde dane na temat lig Szwajcarskiej, Ukraińskiej i Czeskiej? Chodzi mi tu głownie o kartki, najlepi strzelcy, asytsujący itp? zawieszenia itp
 
ciss17 0

ciss17

Użytkownik
wpisz to w google [tłumacz stronę]
axposuperleague.ch- to do szwajcarii
fpl.ua/-to do ukrainy
gambrinusliga.cz-czeska

Coś podobnego do ekstraklasa.net

Myślę że chociaz trochę pomogłem,polecam też strony klubów..cz-czeska

Coś podobnego do ekstraklasa.net

Myślę że chociaz trochę pomogłem,polecam też strony klubów.[nazwę klubu wpisujesz w gogle i też tłumaczysz stronę
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Odnośnie tych gazet co pisałeś na początku. żadna gazeta nie będzie tak na bieżąco z informacjami jak internet. Gazety takie to zazwyczaj tygodniki a przez dany tydzień moze się sporo wydarzyć. Szkoda wywalać kasy na takie gazety
 
nosku 0

nosku

Użytkownik
Gram systemem 4 z 6 ! Mam stawkę 10 zł ! Wartość kuponu 150 zł, ilość kombinacji 15, kurs 85,44 (łączny bo to systemowo) i przewidywaną wygraną 751 zł (też łącznie) !!
Ile mam zapłacić ?? Za stawkę tylko ? Czy także za np. Ilość kombinacji ?

Plis odpowiedzcie mi na to pytanie !
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nosku &gt;&gt;&gt; system 4z6 ma 15 możliwych kombinacji i jeśli Twoja stawka to 10zł, to zapłacisz po 10zł za każdą możliwą kombinację, czyli 15*10zł=150zł, gdyż umownie grasz w formie 1 kuponu 15 oddzielnych zakładów ako, ze stawką 10zł każdy z nich...
Pzdr.
edi8
.
 
Do góry Bottom