>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Redbet

M 55

meggie1

Użytkownik
Promocja w Redbet


Forum.bukmacherskie.com i Redbet przedstawiają…

50% do 50 euro przy pierwszej wpłacie!
Link do promocji --&gt; Rejestracja w Redbet
kod promocyjny: ZAKLADY50

Bonus obowiazuje tylko po rejestracji z linku lub wpisaniu kodu partnerskiego i uzyciu podczas wplaty odpowiedniego kodu
Przed wypłatą należy dokonać 11- krotnego obrotu kwotą bonusową z kursem minimalnym 2.00 (również zakłady akumulowane),
Maksymalna kwota bonusu to €50 (przy depozycie €100 lub więcej)
Bonus zostanie dopisany po dokonaniu depozytu i użyciu kodu promocyjnego &quot;ZAKLADY50&quot;.Tego kodu uzywamy podczas depozytu a nie rejestracji,
Można mieć tylko jeden aktywny bonus w danej chwili.
Środki bonusowe są ważne przez 30 dni.
Bonus jest oferowany tylko raz dla osoby, adresu IP i gospodarstwa domowego.
Bonus nie może być łączony z żadną inną promocją na Zakłady Sportowe i można z niego skorzystać tylko dla PIERWSZEGO depozytu.
Przed wykonaniem wymaganego obrotu, wypłata lub transfer do innego produktu nie są możliwe.
W przypadku rezygnacji z bonusu przed jego zakończeniem nie zwracamy żadnych środków.
Redbet ma prawo do odrzucenia polecenia wypłaty w przypadku podejrzenia naduzycia oferty bonusowej.
W pierwszej kolejności wykorzystywane są wpłacone pieniądze, następnie środki bonusowe.
Redbet zastrzega sobie prawo do odrzucenia, zmiany lub usunięcia bonusu w każdym momencie.
Bonus dostępny jest tylko dla klientów przebywających na terenie Polski.
Obowiązują również ogólne zasady promocji w Redbet, prosimy o zapoznanie się z nimi.
Obrot x 11 dotyczy kwoty bonusowej a nie bonusu + depozyt
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Temat do zamknięcia.
Wczoraj wieczorem wypłaciłam dzisiaj kasa u mnie na koncie ????
Także wielki ✅, żadnej weryfikacji konta, żadnych dokumentów nie chcieli, nie dostałam też żadnego meila.
Ale ważne że wypłata błyskawiczna ????
 
E 3,8K

exterminal89

Użytkownik
Wczoraj zleciłem wypłatę pieniędzy z redbet, dziś transakcja została cofnięta, pieniądze wróciły na moje konto w redbecie i otrzymałem od nich wiadomość o treści:
Withdrawal

Hi,
Please note that you need to withdraw you deposit before you will be able to play.
Good luck in future games at Redbet.
Kind Regards
Mattias


nie za bardzo rozumiem tą całą sytuację, mieliście podobne problemy z nimi?
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja zweryfikowałem u nich konto zaraz po rejestracji i jestem u nich na kilka tysięcy złotych na plusie w pokerze i zawsze wypłaty w godzinach 9:00-24:00 bo tak pracuje ich dział finansowy na Moneybookers były w przeciągu godziny a bardzo często w kilka minut także firma jak najbardziej wypłacalna.
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
Redbet oferuje także nowy bonus powitalny aktualny od 01.11 do 31.12
Bonus powitalny w Zakładach
Obecnie oferujemy wszystkim nowym graczom aż trzy bonusy przy trzech pierwszych wpłatach na zakłady.
Premia Kod 50% Bonus do €25 przy pierwszym zakładzie. sports1 25% Bonus do €15 przy drugim zakładzie. sports2 25% Bonus do €10 przy trzecim zakładzie. sports3
By dostać bonus wystarczy wpisać kod w polu „Kod premiowy” gdy robisz depozyt do Redbet. Bonus zostanie aktywowany przy pierwszym zakładzie przy kursie 1.5 (lub wyższym).
Wykorzystaj więc maksymalnie swoje doświadczenie w Redbet i skorzystaj z naszych bonusów powitalnych przy pierwszych zakładach. Na co czekasz? Zapisz się i Zrób Depozyt już teraz!
regulamin i zasady promocji są po angielsku, przynajmniej mi się tak wyświetla
 
D 0

deryl888

Użytkownik
Witam,
dopiero zaczynam przygodę z bukmacherką i kasynami więc pytanie pewnie dla wielu banalnie proste. Otóż na Redbet w kasynie na darmowych spinach ugrałem kilkanaście euro i chcę tą wygraną przenieść na Boss Poker/Zakłady. Jednak przy próbie przeniesienia środków wyskakuje komentarz &quot;Przepraszamy, brak środków na Twoim koncie w kasynie z wyjątkiem premii, której nie możesz wypłacić&quot;. Czy ktoś wie gdzie tkwi problem?
Bardzo proszę o odpowiedzi
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
heh nie kręcą mnie te kasyna, ale założyłem sobie konto, bo za darmowe 25 spinów można się pobawić i wykręciłem razem 0,3 euro ???? to nie dla mnie ????
W ogóle podziwiam ludzi, którzy na te kasyna wpłacają gruby hajs i pykają w te spiny ???? ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,
dopiero zaczynam przygodę z bukmacherką i kasynami więc pytanie pewnie dla wielu banalnie proste. Otóż na Redbet w kasynie na darmowych spinach ugrałem kilkanaście euro i chcę tą wygraną przenieść na Boss Poker/Zakłady. Jednak przy próbie przeniesienia środków wyskakuje komentarz &quot;Przepraszamy, brak środków na Twoim koncie w kasynie z wyjątkiem premii, której nie możesz wypłacić&quot;. Czy ktoś wie gdzie tkwi problem?
Bardzo proszę o odpowiedzi
Odpowiedź masz zawartą w komunikacie który Ci wyskoczył. Każdy bonus np darmowe spiny podlegają określonym warunkom, musisz zagrać za X razy (chyba30) wygraną wtedy możesz przelać np wygrałeś 5 euro z darmowych spinów,grasz za 150 to co zostanie wypłacasz. Pamiętaj nie ma nic za darmo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 23

15141993

Użytkownik
W tym momencie trwa u nich promocja 5 free spins w przerwie meczu na Gozno quest, każda wygraną należy obrócić (x30) max wypłata 100 euro. Od początku wydawało mi się to podejrzane bo kto normalny daje ludziom taki hajs za free, jest +60 meczy na mundialu i za każdy można zgarnąć 5 spinów wiadomo że na 60 razy przynajmniej 5-6 uda się obrócić, Ja próbowałem 4 razy i za czwartym mi się udało, wyciągnąłem coś ponad 25 euro, obróciłem bonus i próbuje zrobić wypłatę na zakłady by tam trochę to pomnożyć.
W chwili kiedy zrobiłem przerzut pieniądze zniknęły, od 4 dni kłócę się z nimi o hajs jedyne co mi zaproponowali że jak wpłacę min. 50 euro i obrócę x5 to mi dodadzą łaskawie 25 euro które u nich wcześniej wygrałem.
Na rynku jest wiele innych kasyn które działają bardziej uczciwie więc nie ma sensu bawić się z nimi i liczyć czy może dostanę kasę czy może mi ją ukradną.


ode mnie wielki minus dla tej firmy,
 
M 837

marcios

Użytkownik
U mnie po obrocie i przelaniu kasy z kasyna red na zakłądy też kasa na zakładach się nie pojawiła pisze status operacji zarezerwowany nie wiem co to oznacza i czy trzeba czekać bo zero info maila czy cos od nich jeśli maja tej kasy nie przenieś na zakłądy pomimo wykonania obrotu 40 razy zgodnie z regulaminem to po co robią promocje na darmowe spiny skoro one sa tylko fikcyjne ? Miał ktoś taką sytuacje ? trzeba czekać i ta kasa przejdzie po iluś tam godzinach czy co? maja polski live chat czy support? Wypłate od nich juz robiłem i nie było kłopotu, jeśli to poważna firma to skoro daje darmowe spiny to musi liczyć się z tym, że wkoncu komuś uda się coś z nich ugrać i płacić skoro daje spiny
 
M 837

marcios

Użytkownik
No dobra ale zawsze mi pisało w trakcie realizacji a potem za 2-3 h zmieniało sie na zakończone i kasa była a teraz z tych darmowych spinów zmienili na status zarezerwowane więc co niby zarezerwowane? wygląda mi na to, że juz kasy nie zobaczę wiem, że oni maja jeszcze jakieś inne buki Whitebet czy jakoś tak i heycasiono ale tam kont nie mam więc z tych spinów w przerwie korzystam tylko na 1 koncie w redbet zrobiłem obrót wszystko zgodnie z regulaminem a juz kombinują by kasy nie dać człowiekowi nie rozumie po co robić promocje skoro nie chca potem płacić jak komus się uda, robiłem już u nich kiedyś wypłate na konto i nie było problemu w 1 dzień kasa była a teraz jakieś problemy widzę zaczynają robić bo 100 euro darmowe wygrałem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Marcios a wpłacałeś kiedyś do nich swoją kasę? Mi powiedzieli, że można wypłacić z tej promocji jeśli kiedyś wpłacało się do kasyna minimum 20 euro. Ciekawe ja jeszcze nic nie obróciłem, ale korzystam z tej promocji. Jakiś czas temu tam wpłacałem, ale tylko 20zł. I zastanawiam się, czy jak się uda obrócić to wypłacą?
 
M 837

marcios

Użytkownik
Nie wpłacałem nic ale 2 dni temu tez udało mi sie obrócić z tym ze tylko 32 euro i 30 zleciłem do wypłaty i w ten sam dzien miałem kase a teraz nici, no cóz było mineło juz tej 100E nie odzyskam bo nie cofli tego do kasyna tylko zarezerwowane pisze czyli zabrali więc tera to nie opłaca się wpłacać skoro zabrali wygrana po obrocie zamiast cofnać transakcje i poinformować, że trzeba depozyt ale skąd miałem to wiedzieć jak 2 dni temu wypłacili i to w kilka godzin
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No 100 euro, to bardzo ładna wygrana by była. Współczuję. Przed chwilą gadałem na czacie, i trzeba najpierw wpłacić 20 euro i obrócić to minimum 1x w kasynie (jeśli nie bierzemy bonusa). I wtedy jak coś wygramy ze spinów, to nie będzie kłopotów z wypłatą. Po obrocie spinów depozyt już nie przejdzie.
 
Do góry Bottom