>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Redbet

A 861

amigo007

Użytkownik
Alwex można wpłacić mniej, ale oficjalnie w regulaminie, mają oni minimum 20 euro. Jest to też minimum do przyznania bonusa.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
fajne częste promocje, które staram się przegrywać do innego buka,
więc w miesiącu dostaję do 3 razy po 50 euro, czasem 100 ????
 
A 131

alwex

Użytkownik
Alwex można wpłacić mniej, ale oficjalnie w regulaminie, mają oni minimum 20 euro. Jest to też minimum do przyznania bonusa.
Ok. Być może tak i jest. Przyznam, że nie zagłębiałem się w ten regulamin. Ale to jest przecież jawne wprowadzanie ludzi w błąd, jeśli na stronie https://www.redbet.com/pl/about/transfer_info w informacji o wpłatach i wypłatach wszędzie widnieje minimalna wpłata 10€ a w regulaminie jest podobno 20€. Poza tym support nie powołuje się na żaden regulamin tylko podaje mi właśnie ten powyższy link i pisze: &quot;Wszystkie depozyty jakie widzisz to 20 €. 20€ to najnizszy depozyt jaki mozna wykonac na naszej stronie.&quot; (patrzcie 3 posty wyżej) ????:wowsdf: No ja widzę na tej stronce wszędzie 10€. Mam jakieś omamy wzrokowe czy co...
A jeśli chodzi o ten bonus, to mamy go opisanego tutaj: https://www.redbet.com/pl/betting/promotions/welcome_bonus
&quot;Otrzymanie bonusu nigdy nie było takie proste! Wykonaj te 3 poniższe kroki:
Zarejestruj się w Redbet.
Wprowadź kod bonusowy zaklady50 podczas pierwszego depozytu.
Błyskawicznie otrzymasz bonus 50% na zakłady sportowe!&quot;
I ogromnymi literami &quot;DOKONAJ WPŁATY&quot;, a na samiutkim końcu dopiero drobnym maczkiem &quot;Pokaż regulamin&quot; (i faktycznie napisane w nim jest, że: &quot;Minimalna kwota depozytu kwalifikująca się do promocji wynosi €20.&quot;)
Oszuści, bo jak inaczej to nazwać... Wahających się nowych klientów wprowadzają w błąd i kuszą w miarę niskim minimalnym depozytem 10€ i dodatkowo tym bonusem 50%, którego jednak nie przyznają i który już przepada, jeśli ktoś pierwszy raz wpłaci te 10€. Bo kto czyta regulamin u buka... W 99% każdy wchodzi w zakładkę &quot;wpłaty i wypłaty&quot;, ewentualnie &quot;depozyty&quot;, tam widzi jakie są metody wpłaty i jakie minimalne kwoty dla każdej z nich, i jeśli jest zdecydowany dokonuje po prostu tej wpłaty. A w Redbet w zakładce &quot;Wpłaty i wypłaty&quot; https://www.redbet.com/pl/about/transfer_info stoi jak byk przy każdej z metod wpłaty minimum 10€ !
Naciągacze... Najgorsze, że administrator naszego forum Marcin-Odra też w tym pośrednio uczestniczy.
 
B 12

brzozek

Użytkownik
Dawno mnie tutaj nie bylo postanowilem zalozyc konto w tej firmie wszystko brzmialo pieknie dopoki nie ugralem ponad 500 euro postanowilem zlecic wyplate dostałem info o dokumentach juz wam pokazuje jakich:
- ID/Passport/Driverslicense
A colour photo of the front &amp; back of your ID/Drivers license/Passport.
- Proof of address
An up to date physical phone/electricity paper bill or paper bank statement (Max 3 months back) that has been sent to your living address in order to verify your address. Please note that we will not accept an electronic bill as proof of address.
- Skrill
A screenshot of your Skrill account showing your name and email-address.
Browse to &quot;My Profile&quot; after logging in, in order to find all the info we need.
Oczywiscie wszystko wysłane i odp od supportu:
Thank you for the pictures!
Please be informed that your proof of address and Skrill account are both approved.
To conclude your verification, we kindly ask you also provide a picture of you holding your identification document next to your face.

Oczywiscie poprosili o sweet fotke bylem przygotowany na to i tez im wyslalem i dzis przychodzi odp z supportu po godzinie 17.
Please note that your account has been closed permanently in accordance with term 1.7 in our Terms and conditions.
Co mam robic dodam ze nie oszukalem nikogo nic nie kombinowalem gralem glownie nba...To jakas masakra...Dodam rowniez ze nawet nie chca oddac mi depozytu!!!!

PS planuje zlozyc skargi do SBR jak i MGA
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
cos sie chyba ostatnio u nich pozmienialo.zakladalem konto z angielskiego IP.przeszedlem weryfikacje i gralem kulkukrotnie.teraz przy probie logowania mam informacje o braku autoryzacji
 
M 78

michal89216

Użytkownik
cos sie chyba ostatnio u nich pozmienialo.zakladalem konto z angielskiego IP.przeszedlem weryfikacje i gralem kulkukrotnie.teraz przy probie logowania mam informacje o braku autoryzacji
Zamknęli sekcję zakładów i oficjalnie twierdzą, że wznowią jej działanie w zimie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ktoś zna angielski, bo takie coś mi przysłali

We regret to inform you that, due to a review of recent regulatory changes in your country, redbet has decided to cease the operations.

Thus, after 31st January 2017 you will be able to login into your account, check your history and balance and request to withdraw any available funds, but you will not be able to deposit or bet.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
google translate :p a tak serio to ze względu na zmiany prawne w naszym kraju po 31 stycznia możesz zalogowac sie, sprawdzic historie zakladow oraz zlecic wyplate, nie mozna juz skladac depozytow
 
Do góry Bottom