>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Remes Puchar Polski

Status
Zamknięty.
R 0

radekg84

Użytkownik
piłka nożna, Puchar Polski (20:15)
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1,55
Bukmacher: Expect
Analiza:
W ostatniej kolejce ligowej Lechia zremisowała na wyjeździe z Zagłębiem 2:2, natomiast Jagiellonia pokonała także na wyjeździe Cracovie 0:1. Obecnie Lechia zajmuje dobre 6 miejsce, natomiast Jaga 10. Obydwie drużyny dysponują bardzo podobnym potencjałem. Lechia pokazała swoją determinację w Pucharze Polski wygrywając w 1/4 finału z Wisłą Kraków. Piłkarze liczą na wygranie pucharu co zapewni im miejsce w europejskich pucharach. Miejsce 6 niestety nie gwarantuje im udziału w pucharach, a przewaga punktowa czołówki jest zbyt duża żeby ich dogonić.
Duża determinacja panuje również w obozie Jagiellonii. Białostocki klub trochę stracił ten sezon w Ekstraklasie przez ujemne punkty. Dlatego Puchar Polski od początku był jedyną szansą na to, aby zagrać w europejskich pucharach.
W ekipie gości zabraknie kontuzjowanych Burkhardta i Thiago Cionka.
Myślę że na obecna chwile obie drużyny prezentują wyrównany poziom i o awansie do finału zadecyduje drugi mecz. Zacięty mecz i mało bramek, na to liczę;)
 
nynek_92 0

nynek_92

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzow - Pogon Szczecin (0:1) | Handicap europejski
Typ: X
Kurs: 3.7
Buk: Unibet
Analiza:

O godzinie 20 rozpocznie sie pierwszy z zaplanowanych na dzisiaj meczy polfinalowych REMES pucharu Polski.Jest to mecz pomiedzy miejscowym Ruchem a goscmi ze Szczecina.Faworytem spotkania jest napewno druzyna ze Slaska,ktora zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze.Jednak trzeba zauwazyc ze puchary rzadza sie swoimi prawami.Pogon ,ktora wystepuje w I lidze zajmuje 6miejsce i traci 6 punktow do drugiego miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy.Zostawmy jednak lige i przejdzmy do meczu .
Zacznijmy od gospodarzy i ich drogi do polfinalu.
Wszystkie swoje mecze wygrywali w stosunku 1:0 ,zaczynajac na 1/16 pokonali odpowiednio Widzew(wyjazd),Start Otwock(wyjazd) .W 1/4 rowniez wygrali 1:0 ,natomaist w tej fazie grano juz 2 mecze.W rewanzu po 90 minutach Legia odrobila straty i byla konieczna dogrywka,a w tej obydwie druzyny strzelily po 1 bramce ,dzieki czemu z awansu cieszyli so goscie.
Druzyna ze Szczecina w 1/16 i w 1/8 grala u siebie odpowiednio z Polonia Warszawa i Piastem .Oba mecze wygrala 2:0.
1/4 finalu to teorytycznie powinien byc najlatwiejszy mecz dla druzyny zaplecza ekstraklasy.
Po pierwszym meczu (1:1) w Szczecinie bylo troche nerwow,jednak w rewanzu zawodnicy z Sosnowca nie mieli najmniejszych szans w potyczce z Portowcami .Ulegli 0:3
Obecna forma obu zespolow jest wielka niewiadoma.Ruch w ostatnim meczu zremisowal 0:0 po bezbarwnym meczu ze Slaskiem.Goscie ulegli broniacemu sie przed spadkiem zespolu Motoru 2:3.
Ten mecz bedzie zupelnie inny.Druzyny te napewno podejda do tego meczu maksymalnie zmobilizowane,gdyz jest to dla nich ogromna szansa.Uwazam iz gosci zadowala wynik 0:0,z perspektywy meczu siebie.
Ruch z pewnoscia bedzie druzyna przewazajaca w tym spotkaniu.Czy dadza rade pokonac rywala?Latwo nie bedzie,bo druzyna Pogoni latwo sie nie podda,niemniej jednak fakt iz gospodarze wystepuje w ekstraklasie zwieksza szanse na ich zwyciestwo w tym spotkaniu.
Nie spodziewam sie gradu goli.Sadze ze po nudnym meczu wygraja gospodarze 1:0 strzelajac gola pod koniec drugiej czesci spotkania.
I dlatego mysle , ze gospodarze wygraja 1 bramka.

Inne propozycje na ten mecz :
HT X @ 2.2 Tobet
Czas 1 bramki 28:00 min or later/No goal @ 1.68 Tobet
Pozdrawiam nynek
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Do MaciekGKS
Mówi się taki klub jacy kibice, dlatego jeśli Lechia prezentuje poziom swoich fanów to raczej nie podbój Europy trzeba się modlić, ale o zbombardowanie napalmem tego klubiku w taki sposób żeby nawet trawa nie odrosła. I gdzie ten potencjał sportowy, no chyba że premier w budżecie państwa przeznaczy jakąś kwotę na zakup 15 nowych zawodników ? Od razu mówię, że jestem kibicem Jagi i nie jestem bezstronny, dlatego nie typuje wyników drużyny której jestem fanem.A teraz żeby nie było off-topu:

Ten mecz to klasyczny NOBET. Nie ma tu żadnego faworyta a zadecyduje dyspozycja dnia i to raczej po stronie Jagiellonii niż Lechii. A teraz przedstawię kilka czynników przemawiających za lub przeciw za obydwiema drużynami.

-Miejsce rozgrywania meczu: stadion Lechii . Wydaje się że + na korzyść Lechii, bo własne boisko, bo Jaga gra ***** na wyjeździe, ale czy na pewno... Ostatnie zwycięstwo 12.12.09r z cienką Cracovią, przewaga remisów i porażek. Jagiellonia może i miała tą straszną serię bez zwycięstwa, ale na wyjeździe przegrała tylko z Wisłą, Ruchem, Koroną i Lechem. (cieniasy nie ma co)

- w poprzednim sezonie na stadionie Lechii w PP zespół z Gdańska wyeliminowała.... Jaga.

- absencje w Jagiellonii, a zwłaszcza Cionka to dla mnie niewiadoma i raczej przemawia na korzyść Lechii. Mido to nominalny środkowy obrońca, ale czy zgra się ze Skerlą to nie mam pojęcia.

- forma na wiosnę to plus dla jagiellonii, bo LG niby coś tam fajnie gra ale efektów to nie ma. I tylko głupi podnieca się wygraną w PP z Wisłą, bo ta grała bez dwóch środkowych obrońców, a nawet mimo tego &quot;deal&quot; puchar za ligę był oczywisty i zaprzyjaźnione klubiki w sposób tradycyjny sobie pomogły.

- ostatnia kolejka to dwa dni odpoczynku na korzyść Jagiellonii, bo po niezłym meczu w Lubinie mogą opaść z sił jak w meczu z Legią.A jagiellonia oszczędzała się w ostatnim meczu z Cracovią, bo można było wygrać na chodzonego.

-podejście do Pucharu, spinka Lechii na zdobycie tego trofeum, a jak ktoś chce to może mu się nie udać, muszą atakować żeby do B-stoku przyjechać z możliwością zamurowania w 11 pola bramkowego jak to jesienią zaprezentowali w lidze. Dla graczy Jagi puchar to odskocznia, super bonus na 90lecie klubu i słychać głosy nawet o odpuszczeniu meczu z Legią .

- Perspektywa rewanżu to w dzisiejszym meczu wielki plus dla lechii, bo Jagę może zgubić wiara we własne boisko.


Ja obstawiam remis albo skromne zwycięstwo jedną bramką, którejś z drużyn. (btw. ostatnie wyniki Jagi 3-0 2-0 1-0, a więc dziś będzie 0-0)
 
bialybetsafe 0

bialybetsafe

Użytkownik
Spotkanie: Ruch vs Pogoń
Typ: X2
Kurs: 2,90
Bukmacher: bwin
Analiza:
Zupełnie nie rozumiem wysokich kursów na Pogoń Szczecin. Jestem jej kibicem od wielu lat i wiem, że na ważne mecze potrafią się zmobilizować. Dziś jest mecz, w którym powinni pokazać wszystkich, że są naprawde silna drużyną. Ostatnie 4 mecze bez zwycięstwa o niczym nie świadczą. Można ich obronić tym, że starają się oszczędzać zawodników na ten własnie mecz. Ruch Chorzów – 3 miejsce w Ekstraklasie, Pogoń – 6 miejsce w I lidze. Na 18 meczy między tymi druzynami padło aż… uwaga… 12 remisów. Dlatego remis w dzisiejszym spotkaniu jest bardzo prawdopodobny. Pogoń oprócz awansu do Ekstraklasy na pewno chciałaby zdobyć PP i jest na bardzo dobrej drodze do osiągnięcia tego celu. Dzisiejsze spotkanie nie będzie nalezało do najłatwiejszych jednak myślę, że Pogoń nie powinna dziś przegrać

Pozdrawiam
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Po pierwszym meczu (1:1) w Szczecinie bylo troche nerwow,jednak w rewanzu zawodnicy z Sosnowca nie mieli najmniejszych szans w potyczce z Portowcami .Ulegli 0:3
Pierwszy mecz był rozgrywany w Sosnowcu (Zagłębie 0:3 Pogoń), a w drugim meczu kiedy awans Portowców był już praktycznie przesądzony w Szczecinie padł wynik 1:1.
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Oszczędzać zawodników na ten mecz !? Nie chce cię obrazić ale masz pojęcie jakie pieniądze od samego Canal + wchodzą w grę w przypadku awansu do Ekstraklasy?? Nawet gdyby Pogoń wygrała PP to wróże jej odpadnięcie w I może II rundzie eliminacyjnej z awansu do Ekstraklasy wyciągną o wiele więcej korzyści więc ich ostatnie wyniki to na pewno nie efekt oszczędzania zawodników a po prostu to że jedynie Moskalewicz podobnie jak za czasów gry w Arce odnajduje się w pierwszoligowej kopaninie. Ostatni mecz Ruchu to pakt zawarty pomiędzy diabłem a bramkarzem Śląska. Moim zdaniem sobotnie 0-0 odbiją sobie dzisiaj na Pogoni.
P.S. Osobiście życzę Pogoni awansu ale do Ekstraklasy. Po latach zawirowań należy się to jej kibicom

Co do meczu Lechii nie sugerowałbym się meczem w Krakowie bo tam to akurat wiadome było że pójdzie ,,wałek&quot; Wisła potrzebowała przełamania w lidze i Lechia jej to umożliwiła. Wisła celuje w Ligę mistrzów więc potrzebuje mistrzostwa a nie jakiś tam Puchar Polski. Piłkarze Lechii nie zawsze wytrzymuje presję kibiców u siebie (patrz mecz z Legią) a Jadze bardzo pasuje gra nad morzem. W ekstraklasie dwa remisy z Arką w Gdyni i wyeliminowali Arkę z Pucharu Polski na jesieni głównym bohaterem jesiennego spotkania był Grosicki. Po faulach na nim podyktowano dwa karne dla Jagi po których Jaga wygrała. W ostatnim meczu ligowym ten piłkarz ładnie sobie poczynał, jeśli dziś wyjdzie na boisko wróżę Jadze może nie zwycięstwo ale remis jak najbardziej.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przez 70 minut Jagiellonia panowała na boisku, dosłownie momentami bawiła się z bezradnymi piłkarzami Lechii Gdańsk. Bardzo słaby mecz Piątka, fatalne stałe fragmenty gry, do tego niewykorzystany karny w momencie, który mógł tchnąć drużynę do gonienia wyniku... Do tego Buzała marnujący dogodne okazje, lub strzelający z kompletnie nieprzygotowanych pozycji. Ok ambicja, fajnie.. ale bez przesady. Bardzo słaby mecz Lechii. Zasłużone zwycięstwo Jagiellonii.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Przez 70 minut Jagiellonia panowała na boisku, dosłownie momentami bawiła się z bezradnymi piłkarzami Lechii Gdańsk. Bardzo słaby mecz Piątka, fatalne stałe fragmenty gry, do tego niewykorzystany karny w momencie, który mógł tchnąć drużynę do gonienia wyniku... Do tego Buzała marnujący dogodne okazje, lub strzelający z kompletnie nieprzygotowanych pozycji. Ok ambicja, fajnie.. ale bez przesady. Bardzo słaby mecz Lechii. Zasłużone zwycięstwo Jagiellonii.
Stronę wczesniej ostrzegałem jako jeden z nielicznych ????
Probierz to dobry trener naprawde i druzyne ma juz poukladana z dobrym potencjałem. Prezes dużo obiecuje ale takze nie rzuca slow na wiatr i transfery są. Zasluzony win i mam nadzieje awans.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś PP dał zarobić ;) Mimo wszystko awans nie jest przesądzony. Lechia dobrze gra na wyjazdach a bilans 1:2 nie jest tragiczny.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Stronę wczesniej ostrzegałem jako jeden z nielicznych ????
Probierz to dobry trener naprawde i druzyne ma juz poukladana z dobrym potencjałem. Prezes dużo obiecuje ale takze nie rzuca slow na wiatr i transfery są. Zasluzony win i mam nadzieje awans.
Nadziałem się, wyszedłem na frajera i tyle ;)

Zaufałem rotacji dokonywanej przez trenera Kafarskiego, ale nie takiej rotacji się spodziewałem. Czekałem na Lukjanovsa, Dawidowskiego, Surmę, Nowaka... i ewentualne poluzowanie w lidze z Bytomiem... a tutaj... Buzała, Zabłocki, Kaczmarek, Pietrowski, Piątek. Z całym szacunkiem dla tych chłopaków, ale zagrali bardzo słabo.

Mimo, że Lechia dobrze gra na wyjazdach, to nie sądzę żeby Jaga awans wypuściła.

--
co do meczu Ruch - Pogoń, to mam nadzieje, ze to Ruch awansuje. Pogoń cały mecz stała na własnej połowie, w ogóle niezasłużony remis :| ale za to kochamy piłkę.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
co do meczu Ruch - Pogoń, to mam nadzieje, ze to Ruch awansuje. Pogoń cały mecz stała na własnej połowie, w ogóle niezasłużony remis ale za to kochamy piłkę.
Oglądałeś cały mecz? 4-5 sytuacji bramkowych (z czego ze 2 prawie 100 procentowe) Pogoni w pierwszej połowie widziałeś? Nie zmienia to oczywiście faktu, że Ruch w drugiej połowie zagrał dużo lepiej i gdyby nie fenomenalny Janukiewicz awans Ruchu byłby przypieczętowany, a tak w Szczecinie w rewanżu może się zdarzyć wszystko.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oglądałeś cały mecz? 4-5 sytuacji bramkowych (z czego ze 2 prawie 100 procentowe) Pogoni w pierwszej połowie widziałeś?
W takim razie przepraszam. Oglądałem prawie całą drugą część spotkania, pierwszej kilkanaście minut. Zaufałem jednemu z portali piłkarskich piszac, że Pogoń cały mecz stała na własnej połowie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W takim razie przepraszam. Oglądałem prawie całą drugą część spotkania, pierwszej kilkanaście minut. Zaufałem jednemu z portali piłkarskich piszac, że Pogoń cały mecz stała na własnej połowie.
Robbn chyba jednak troche przesadza, ogladalem pierwsza polowe i owszem wyszli dwa razy z kontra po ktorych Olo Moskalewicz mial dobre sytuacje, bylo zamieszanie po jednym wolnym z dalszej odleglosci ale mecz toczyl sie pod dyktando Niebieskich i to oni byli druzyna zdecydowanie lepsza w pierwszej odslonie tego starcia, troche szczescia zabraklo mlodemu &#39;Ecikowi&#39; a strzelil by bramke rzadkiej urody. Ruch nie ma szczescia do zdrowia napastnikow ostatnio i to niestety moze sie mocno odbic w koncowce sezonu no bo kadry za szerokiej nie maja.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Ja nigdzie nie napisałem, że Pogoń przeważała albo grała na równi z Ruchem bo to nieprawda. Podkreśliłem tylko, że w pierwszej połowie Pogoń nie ograniczała się do stania na własnej połowie i stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych, z czego parę było groźnych (vide 2 strzały Moskalewicza, jeden Petasza z wolnego, jedno zamieszanie w polu karnym).
TBM oglądając tylko drugą połowę chyba każdy miałby podobne odczucia, bo w drugiej części meczu Pogoń ograniczała się do obrony - szczęśliwie udało przeprowadzić się jedną składną akcję ofensywną po której padła bramka wyrównująca - bądź co bądź krzywdząca Ruch bo to oni byli stroną zdecydowanie przeważającą w meczu, ale stare piłkarskie porzekadło mówi, że jak się nie wykorzystuje sytuacji to się to w końcu zemści ;)
 
1 2

1910-2010

Użytkownik
Jak sadzicie kto wygra/przegra albo kto awansuje do finalu PP ktory odbedzie sie 22 maja na stadionie w Bydgoszczy? Jak zastanawiam sie nad postawieniem Ruch-wygra Jaga-Awansuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom