>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Remes Puchar Polski

Status
Zamknięty.
haftus 140

haftus

Użytkownik
Ja stawiam - Ruch awansuje, Lechia wygra.
Na Jagę bałbym się postawić, patrząc na to jak Lechia gra na wyjazdach - pewnie wygrają, choć niestety pewnie będzie to za mało na awans ????
Obym się mylił - nawet kupon mógłby mi nie wejść, ale żeby Lechia awansowała.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie będę ukrywał, że chciałem grać na awans Niebieskich, ale nie doczekałem się kursu na takie zdarzenie, a prawdopodobnie jutro mogę nie mieć możliwości tego zakładu postawić, w związku z tym decyduję sie na x2. Moim zdaniem Ruch wygra ten mecz i awansuje do finału. Niebiescy może i nie grają porywającej piłki, ale prawie w każdym meczu znajdzie się tam ktoś, kto grę tej drużyny pociągnie. Raz Sobiech, raz Niedzielan, innym razem Janoszka czy Świerblewski. Grałbym dwójeczkę, ale asekuracyjnie podpieram się remisem.
typ: Ruch x2 - 1,23 np do dubla.
trochę większe ryzyko: Ruch - 2,00
najlepsza opcja Ruch awans jesli kurs będzie 1,40 i wyższy to pobierałbym.
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Pogon Szcecin - Ruch Chorzow
Typ: 2
Kurs: 2,08
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
4 maja o godzinie 17.45 odbędzie się rewanżowy mecz półfinału Pucharu Polski pomiędzy pierwszoligowcem Pogoń Szczecin, a drużyną ekstraklasy Ruch Chorzów. Obecność na tym etapie rozgrywek drużyny ze Szczecina to duże zaskoczenie, myślę, że na tym etapie zakończą te rozgrywki. Goście z Chorzowa grają w tym sezonie znakomicie i wynik pierwszego meczu (1:1) to był tylko wypadek przy pracy. W ostatni weekend Pogoń pokonała outsidera I ligi Stal Stalową Wolę 2:0, zaś Ruch pokonał warszawską Legię. Zawodnikom Ruchu bardzo zależy aby w tym sezonie wygrać PP i zagrać w europejskich pucharach. Bardzo polecam ten typ.
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: bwin
Analiza:
Jutro o 20:15 rozegrany zostanie mecz rewanżowy pomiędzy miejscową „Jagą”, a Lechią Gdańsk. W pierszym meczu tych drużyn, nie oczekiwanie wygrała Jagiellonia 1:2. Myślę że już tym pierwszym meczem ten półfinał został rozstrzygnięty. Jagiellonia u siebie jest bardzo groźna, zaś Lechia na wyjazdach nie bardzo. Dodam jeszcze fakt, że Jaga w ostatnim meczu trochę oszczędziła skład w meczu ligowym i przegrała z walczącą o utrzymanie Polonią. Za to Lechia grając u siebie i w podstawowym składzie przegrała z gliwickim Piastem (niby Lechia odwdzięczyła się Piastowi za przegraną w zeszłym sezonie). Jak dla mnie pewny typ, warto stawiać.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
4 maja o godzinie 17.45 odbędzie się rewanżowy mecz półfinału Pucharu Polski pomiędzy pierwszoligowcem Pogoń Szczecin, a drużyną ekstraklasy Ruch Chorzów. Obecność na tym etapie rozgrywek drużyny ze Szczecina to duże zaskoczenie, myślę, że na tym etapie zakończą te rozgrywki. Goście z Chorzowa grają w tym sezonie znakomicie i wynik pierwszego meczu (1:1) to był tylko wypadek przy pracy. W ostatni weekend Pogoń pokonała outsidera I ligi Stal Stalową Wolę 2:0, zaś Ruch pokonał warszawską Legię. Zawodnikom Ruchu bardzo zależy aby w tym sezonie wygrać PP i zagrać w europejskich pucharach. Bardzo polecam ten typ.
Ale denna analiza (a właściwie jej całkowity brak).
Żadnych argumentów nie podajesz za swoim typem, no poza tym, że Ruch gra znakomicie (z czym się nie zgadzam, bo oglądałem ich ostatnie mecze i wcale takiej fantastycznej piłki tam nie widziałem), oraz że Pogoń jest niespodzianką więc prędzej czy później musi odpaść (miała już przegrywać z Piastem i Polonią, a w Chorzowie miała zostać rozniesiona i na tym forum wszyscy się prześcigali w handicapach na Ruch).
Ruchowi zależy aby w tym sezonie awansować do finału PP i go wygrać, a Pogoni to nie? Szczególnie, że awansowali już tak daleko i wynik pierwszego meczu jest całkiem korzystny.
Jeszcze przytoczę co pisałem w temacie TBM na temat tego meczu:
Uważałbym na ten Ruch, jest faworytem w dalszym ciągu, ale w pierwszym meczu w Chorzowie Pogoń pokazała pazur a w Szczecinie gdzie spodziewane są tłumy na stadionie może być różnie. Tym bardziej, że Ruch musi przyatakować, a Pogoń pokazała już nie raz, nie dwa, że z kontrataku grać potrafi - w optymalnej dyspozycji są Klatt, Pietruszka czy Wólkiewicz, możliwe że na mecz wykuruje się Moskalewicz. Dla mnie mecz to typowy no bet.
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Ale denna analiza (a właściwie jej całkowity brak).

Żadnych argumentów nie podajesz za swoim typem, no poza tym, że Ruch gra znakomicie (z czym się nie zgadzam, bo oglądałem ich ostatnie mecze i wcale takiej fantastycznej piłki tam nie widziałem), oraz że Pogoń jest niespodzianką więc prędzej czy później musi odpaść (miała już przegrywać z Piastem i Polonią, a w Chorzowie miała zostać rozniesiona i na tym forum wszyscy się prześcigali w handicapach na Ruch).

Ruchowi zależy aby w tym sezonie awansować do finału PP i go wygrać, a Pogoni to nie? Szczególnie, że awansowali już tak daleko i wynik pierwszego meczu jest całkiem korzystny.

Jeszcze przytoczę co pisałem w temacie TBM na temat tego meczu:
A jakie ty byś statystyki chciał do Pucharu Polski? wystarczą tylko wyniki ostatniego spotkanie według mnie. A gdyby ruch nie grał dobrze nie znajdowałby się na 3 miejscu w lidze.A pogoń, co ona może wskurać, tym składem co dysponuje to nic. i gdybyś zapytał się paru działaczy z Pogoni to oni by nie chcieli takiego kłopotu jakim są europejskie puchary dla pierwszoligowca bo według mnie nie awansują. A jutro się zdziwisz jak zobaczysz wynik meczu ;)
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
A jutro się zdziwisz jak zobaczysz wynik meczu :wink:
Graj all in na zwycięstwo Ruchu jak taki jesteś pewien.
A pogoń, co ona może wskurać, tym składem co dysponuje to nic (...)
Tak jak już pisałem wyżej, Pogoń z &#39; tym składem &#39; pokonała już faworyzowane drużyny z Ekstraklasy (Polonię Warszawa, Piast Gliwice) i zremisowała w Chorzowie gdzie była skazana na porażkę, a ilość goli dla Ruchu to była zgaduj zgadula od 2-3 w górę.
i gdybyś zapytał się paru działaczy z Pogoni to oni by nie chcieli takiego kłopotu jakim są europejskie puchary
Tak na pewno jest tak jak piszesz, działacze Pogoni nie chcąc się zbłaźnić w europejskich pucharach całkowicie odpuszczą jutrzejszy mecz - szczególnie mając na uwadze to, jakie sukcesy ostatnimi czasy notowały polskie drużyny na arenie europejskiej.
Ja broń Boże nie uważam, ze Pogoń jest faworytem - bo nie jest, ale przy wyniku z pierwszego meczu i mając na uwadze to, że spotkanie rozgrywane jest na gorącym terenie w Szczecinie wynik może być sprawą otwartą. Do tego Pogoń w lidze może nie gra jakiegoś galaktycznego futbolu, ale w trzech ostatnich meczach zdobyła 7 punktów i najwidoczniej dołek już jest za nimi.
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Ja wychodze z takiego założenia że każda passa kiedyś się kończy i to że Pogoń przeszła Polonie W-wa czy Piast (w zasadzie się wtedy cieszyłem) to nie znaczy że przejdzie dobrze grający Ruch. Może i Pogoń gra lepiej teraz w lidze, ale z Ruchem nie ma szans.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
  • Pogoń - Ruch ✅
  • Typ: X2
  • Kurs: 1.23
W zespole Pogoni pod nieobecność Olgierda Moskalewicza na Klacie ciąży jeszcze większa odpowiedzialność za zdobywanie bramek. Napewno gospodarze skupia sie bardziej na obronie niż ataku, dlatego Ruchowi może byc ciężko sie przełamac i zdobyć brakme tak samo jak było w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami. Ostatnie wyniki i ligowa pozycja Niebieskich muszą budzić respekt wśród rywali. Szczególnie ta wygrana z Legią to rzecz bardzo motywująca. Myślę że z zespołem takim jak pogoń nie powinien mieć Ruch problemów. Typuje X2 bo do &#39;90 minuty moze się okazać że bedzie 0:0 , albo 1:1. W tym przypadku Ruch awansuje dalej co jest moim zdaniem niemal pewne, bo Pogoń nie zdobyła bramki na wyjeździe i będzie jej cholernie cięzko awansować...
  • Jagiellonia - Lechia ✅
  • Typ: 1X
  • Kurs: 1.23
W lidze niezwykle zacięty pojedynek, w którym ostatecznie wygrała Jaga. jak będzie dzisiaj to się okaże, ale wydaje mi się że będzie podobnie. 18 piłkarzy zabrał do Białegostoku trenerTomasz Kafarski. W meczowej kadrze, w stosunku do ostatniego meczu ligowego nie doszło do żadnych zmian. Lechia w ligowej tabeli jest wprawdzie wyżej notowana od gospodarzy, ale to nie przekłada się na grę. Jaga jest czwarta siłą pod względem meczy rozgrywanych na własnym terenie w całej lidze. To jest bardzo ważny atut, który mysle że wykorzysta. w 13 meczach na własnym stadionie Jaga straciła tylko 6 bramek, to samo mówi za siebie. Awans gospodarzy 1X w całym meczu
Łączny kurs : 1,51
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
  • Pogoń - Ruch
  • Typ: X2
  • Kurs: 1.23
W zespole Pogoni pod nieobecność Olgierda Moskalewicza na Klacie ciąży jeszcze większa odpowiedzialność za zdobywanie bramek. Napewno gospodarze skupia sie bardziej na obronie niż ataku, dlatego Ruchowi może byc ciężko sie przełamac i zdobyć brakme tak samo jak było w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami. Ostatnie wyniki i ligowa pozycja Niebieskich muszą budzić respekt wśród rywali. Szczególnie ta wygrana z Legią to rzecz bardzo motywująca. Myślę że z zespołem takim jak pogoń nie powinien mieć Ruch problemów. Typuje X2 bo do &#39;90 minuty moze się okazać że bedzie 0:0 , albo 1:1. W tym przypadku Ruch awansuje dalej co jest moim zdaniem niemal pewne, bo Pogoń nie zdobyła bramki na wyjeździe i będzie jej cholernie cięzko awansować...
Kolego w 1 meczu było 1:1 więc w przypadku wyniku 0:0 jeśli dobrze myślę awansuje Pogoń. Myślę, że mecz będzie bardzo zacięty pogoń odrazu się bedzie bronić żeby utrzymać zaliczke. Trener Ruchu zabrał ze sobą ten sam skład co grał z Legią + do kadry dołączyli: Rafał Grodzicki i Marcin Zając. Jak to się mówi puchary żadza się swoimi prawami i myśle, że bardziej determinacja piłkarzy ruchu przełoży sie na ich gre i wygrają.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
bo Pogoń nie zdobyła bramki na wyjeździe i będzie jej cholernie cięzko awansować...
Nie ma to jak solidna analiza, Pogoń strzeliła bramkę w Chorzowie - mecz zakończył się wynikiem 1:1, w Szczecinie 0:0 premiuje awansem Portowców.
Moskalewicz prawdopodobnie zagra.
 
patryk1920 0

patryk1920

Użytkownik
kinzajs link nie działa ????
a co do meczu Pogon-Ruch to mysle ze dzisiaj zagra Sobiech i pokaze sie z dobrej strony ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Bardzo bliska awansu do finału Pucharu Polski rozgrywanego w Bydgoszczy jest Jagiellonia Białystok, myślę, że podopieczni Probierza nie zmarnują zaliczki w postaci zwycięstwa 2:1 na wyjeździe i potwierdzą, że w dwumeczu z Lechią byli zdecydowanie lepsi. Pomimo niższej pozycji w tabeli Ekstraklasy Jagiellonia w przeciągu całego sezonu sprawiała jak dla mnie pozytywniejsze wrażenie aniżeli piłkarze z Gdańska, trzeba pamiętać jeszcze o karnych punktach, jakie zostały im odjęte. Przejdźmy jednak do rozgrywek pucharowych, Jagiellonia ma za sobą dwumecz w ćwierćfinale z Koroną Kielce, po porażce 3:1 na wyjeździe udało im się w pełni odrobić straty przed własną publicznością, wygrana 3:0 mogła zrobić niezwykle dobre wrażenie. Wcześniej Białostoczanie wyeliminowali GKS Tychy i Arkę Gdynia, za każdym razem dopiero po 120 minutach. Lechia pokonała Nielbę Wągrowiec 3:1, Odrę w Gdańsku 1:0 no i w 1/4 okazała się lepsza od Wisły Kraków, zwyciężając w dwumeczu 3:1. W obecnym sezonie zaledwie jednej ekipie udało się wygrać w Białymstoku, mam na myśli Lech Poznań. W ostatnich ligowych spotkaniach trenerzy obu drużyn dali odpocząć podstawowym zawodnikom, tak jedni jak i drudzy przegrali swój mecz. Dzisiaj natomiast powinni dać z siebie wszystko, Jaga pomimo dobrego wyniku na pewno nie zlekceważy rywala, jeżeli tylko zagrają skoncentrowani przez pełne 90 minut wygrają i przypieczętują swój awans do finału.
Przewidywane składy:
Jagiellonia Białystok: Gikiewicz - Norambuena, Skerla, Cionek, Lato - Jezierski, Grzyb, Hermes, Bruno - Grosicki, Frankowski.

Lechia Gdańsk: Kapsa - M. Kaczmarek, Kožans, Wołąkiewicz, Mysona, Rogalski, Surma, Pietrowski, Nowak, Lukjanovs, Buzała.

Mój typ - Jagiellonia - 2,00 Betclic
 
C 0

camuss

Użytkownik
Puchar Polski rzadzi sie swoimi prawami, bo jesli ktos przed kilkoma miesiacami pytalby o wskazanie polfinalistow to (bez urazy dla zadnego z fanow) ale nie wskazalbym pogoni czy lechii... a tu prosze, jaka niespodzianka.
Widze, ze brakuje u niektorych konsekwencji bo jeszcze kilka dni temu pojawialy sie analizy meczu lechia - piast, ze niby druzyna znad morza &quot;oszczedzac sie bedzie&quot; na spotkanie PP a teraz jednym tchem wskazuje sie jako faworyta Jage
Osobiscie, postawilem na remis ruchu (i wygrana ruchu) ale tylko po to, by ogladalo sie z wiekszymi emocjami anizeli bez &quot;betu&quot; tym bardziej, ze OBU druzynom remis jest na reke (0:0 dla pogoni czy 2:2 dla ruchu) Fakt jest faktem, ze jedni MUSZA strzelic a drudzy MUSZA odrobic straty jak straca bramke wiec sadze, ze to bedzie najciekawsze spotkanie.
Nie pokusze sie o typowanie bo jak wspomnialem - mecze o puchar polski to inna bajka ale na pewno na tym etapie rozgrywek ciekawa wiec nie moge sie juz doczekac ????
Pozdrawiam, Kamil
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widze, ze brakuje u niektorych konsekwencji bo jeszcze kilka dni temu pojawialy sie analizy meczu lechia - piast, ze niby druzyna znad morza &quot;oszczedzac sie bedzie&quot; na spotkanie PP a teraz jednym tchem wskazuje sie jako faworyta Jage
Nie wiem o czym mówisz. Lechia odpuściła mecz z Piastem by oszczędzić się na PP, ale tylko trener tak twierdzi. Wiele razy w tym sezonie przekonałem się że drużyny które chcą okazują się kompletnym niewypałem nie mówię tutaj tylko o PP ale także o LM, czy LE gdzie odpuszczano spotkania ligowe. Przerywanie cyklu treningowe często źle wpływa na grę piłkarzy, a poza tym Jaga wypada znacznie lepiej na tle Lechii. Szersza ławka, większy potencjał i zajawka na europejskie puchary. W Białymstoku wygrał tylko Lech, więc wątpię by Lechia pokusiła się o niespodziankę.
Ja widzę finał Jaga - Ruch.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
Typ: Pogoń (1.5) - Ruch (0) : Typ: Ruch
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj dojdzie od rewanżowego spotkania pomiędzy Pogonią grającą aktualnie w 1 lidze, a Ruchem który ostatnio świetnie spisuje sie w
Ekstraklasie. Pierwsze spotkanie zakończyło sie bezbramkowym remisem. Dlatego do awansu goscią wystarczy bramkowy remis lub oczywiscie
wygrana. Jednak myśle ze piłkarze z Chorzowa pokonaja wysoko gospodarzy. W tym powinno im pomóc kilka absencji. W zespole ze Szczecina
nie zagra dzisiaj Marcin Woźniak , Piotr Koman , Olgierd Moskalewicz, Piotr Prędota i Piotr Dziuba. Trener Ruchu Waldemar Fornalik traktuje mecz
bardzo powaznie. Do Szczecina zabrał najmocniejszy skład. Drobna korekta w bramce Pilarza w bramce zastąpi Perdijić, który spisuje się bardzo dobrze.
Myśle że Ruch wygra dwoma bramkami i nie pozwoli odebrac sobie awansu do finału Remes Pucharu Polski. Jest ubiegłorocznym finalistą.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Dzisiaj dojdzie od rewanżowego spotkania pomiędzy Pogonią grającą aktualnie w 1 lidze, a Ruchem który ostatnio świetnie spisuje sie w
Ekstraklasie. Pierwsze spotkanie zakończyło sie bezbramkowym remisem. Dlatego do awansu goscią wystarczy bramkowy remis lub oczywiscie
wygrana.
W pierwszym meczu było 1:1, a nie jak napisałeś 0-0, a taki wynik robi już różnicę co do potencjalnego przebiegu meczu.
 
C 0

camuss

Użytkownik
Napisalem, ze padaly rozne spekulacje co do meczu lechii z piastem. A to, ze to ustawione spotkanie (rewanz za poprzedni sezon) a to, ze Lechia bedzie sie oszczedzac na Puchar Polski - takie opinie padaly na forach, nie wiem czy na tym takze bo jestem zarejestrowany na kilku... Chodzilo mi o to, ze wiekszosc opinii na temat dzisiejszego spotkania Jaga vs Lechia z gory przesadzalo wygrana / awans Jagi (juz nikt nie wspominal o oszczedzonych silach) tylko tyle.
Ja daleki bylem od typowania, jedynie napisalem ze wydaje mi sie, ze bedzie remis pogoni z ruchem... no i byl ????
W kazdym razie, final 22 maja Jaga vs Pogon - emocji nie zabraknie ????
Nie wiem o czym mówisz. Lechia odpuściła mecz z Piastem by oszczędzić się na PP, ale tylko trener tak twierdzi. Wiele razy w tym sezonie przekonałem się że drużyny które chcą okazują się kompletnym niewypałem nie mówię tutaj tylko o PP ale także o LM, czy LE gdzie odpuszczano spotkania ligowe. Przerywanie cyklu treningowe często źle wpływa na grę piłkarzy, a poza tym Jaga wypada znacznie lepiej na tle Lechii. Szersza ławka, większy potencjał i zajawka na europejskie puchary. W Białymstoku wygrał tylko Lech, więc wątpię by Lechia pokusiła się o niespodziankę.
Ja widzę finał Jaga - Ruch.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom