>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

remis do przerwy - TEST

kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Zgadza się, do wyjęcia nie ma kokosów w tym wypadku, choć zysk jest &quot;NIBY&quot; pewniejszy... :/
nie warto ryzykować sporej kasy dla małej kasy...
Ale jak w takim razie grać na dużych kursach,
myślałem o graniu na remisy, ale nie co tydzien - i jeden klub klasycznie, tylko co dzień: szukamy remisu w całym meczu. kursy &gt; 3 - ok,
ale znaleźć remis w ciągu tych 8 (jak liczyłem) progów? też cieżko,
kiedy niepotrzebne to remisy są, a gdyby były potrzebne..?
:/
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Witaj,
zostałem zainspirowany Twoim tematem odnośnie stawiania na remisy w 1. połowie spotkania. Delikatnie zmodyfikowałem Twój system pod siebie z racji niezbyt wielkiego kapitału początkowego na ten cel (~300 euro) i prosiłbym o rzetelną opinię co o tym sądzisz. Tak więc:
gram progresją fibonacciego, stawiam na remisy drużyn ale nie w 1. połowie, tylko w całym spotkaniu (stąd zwiększenie kursów z ~2.00 do ~3.00). Dzięki temu obecny budżet pozwala mi na postawienie 11 poziomów progresji. Czy sądzisz to za udany sposób, a może widzisz od razu błędy które go dyskwalifikują? Jestem w fazie testów.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Pytanie do Speedar&#39;a ale ja się wtrącę ;)
bo też o tym myślałem.
Najlepiej jak testy pokażesz w dziale Kupony, mała relacja?
Na pewno lepiej, że więcej progów, zawsze jest to dodatkowe podejście, tzn o 3 więcej niż np u kolegi Speedera i w mojej relacji.
Ja czekam na relacje i życze powodzenia ! ????
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
To, o czym piszesz bartizielu to nic innego, jak standardowa progresja na remisy, z tym ze kilku druzyn. Sporo osob juz tak gralo, jednym sie udaje skonczyc progresje, innym nie - jak tobie pojdzie, czas pokaze. Pozostaje zyczyc powodzenia i zachecic do zalozenia tematu w dziale &quot;kupony&quot; ;-)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Witaj,
zostałem zainspirowany Twoim tematem odnośnie stawiania na remisy w 1. połowie spotkania. Delikatnie zmodyfikowałem Twój system pod siebie z racji niezbyt wielkiego kapitału początkowego na ten cel (~300 euro) i prosiłbym o rzetelną opinię co o tym sądzisz. Tak więc:
gram progresją fibonacciego, stawiam na remisy drużyn ale nie w 1. połowie, tylko w całym spotkaniu (stąd zwiększenie kursów z ~2.00 do ~3.00). Dzięki temu obecny budżet pozwala mi na postawienie 11 poziomów progresji. Czy sądzisz to za udany sposób, a może widzisz od razu błędy które go dyskwalifikują? Jestem w fazie testów.
I znowu to samo.....
Będziesz czekał tydzień na każdy kolejny mecz drużyny czy losowo strzelał typy ?
Jedno meczące i wymagające samodyscypliny, drugi prowadzące do bankructwa.
Do tego jeszcze ten Fibonacci....

Aczkolwiek powodzenia!
 
S 8

speedar

Użytkownik
niestety przez brak NET-u nie mogłem wpisać stawianych po 16.00 typów ale dopełnię formalności:
Flota - Górnik 2 zł ⛔
Estudiantes LP v River Plate 5 zł ✅
Vannes OC v Metz 2zł ✅
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
drugi prowadzące do bankructwa
doszedłem do tego dzisiaj. Co prawda zakończyłem swoją progresję pozytywnie już na 5 stopniu ale na dłuższą metę poprawność tego systemu nie ma racji bytu. Drużyny dobieram na chybił trafił (pomijam parę lig) bez jakiejkolwiek analizy.
Secundo, interwały czasowe pomiędzy spotkaniami. System @speedara potrzebuje 45-50 minut odstępu pomiędzy kolejnym zawartym zakładem, mój ~2h co zmniejsza częstotliwość stawiania spotkań.
Gdybym miał pieniądze na co najmniej 10 poziomów progresji systemem @speedara, to wszedłbym. Póki co muszę pokombinować ze stawkowaniem.
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
System jak można zauważyć po pierwszych postach testowany od początku roku, więc tak naprawdę jak długą metę potrzebujesz po to żeby nie &#39;widzieć&#39; bankruta? Nawet najlepsze systemy zawodzą po pewnym czasie.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
kazdy system progresyjny jest w 100 % skuteczny tak naprawde.
ludzie przegrywaja TYLKO z dwoch powodow:
-brak kapitalu pokrywajacego duuzo stopni progresji
-limity, ktore uniemozliwia stawianie wysokich progow
 
Do góry Bottom