>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

remis do przerwy - TEST

B 0

bartizielu

Użytkownik
Również zakończyłem swoją grę na dziś. Stawiałem inne typy, a ostatni mecz obejrzałem sobie live (ot taka chwila relaksu po całym leniwym dniu). Najpierw 1:0, później 1:1, 2:1 i w końcu wyproszone 2:2. Minęła pierwsza połowa, a za mną już 4 bramki. Na szczęście remis HT osiągnięty tak więc można iść &#39;wcześniej&#39; spać ;)
 
S 8

speedar

Użytkownik
ważne że typy na plus i dobrze że pomysł jak na razie się sprawdza!
dzisiaj niestety bez wpisów z braku czasu ale kilka meczy telefonicznie weszło, więc GIT!
co prawda wtopa na ostatnim ZARAGOZA (ostatnia minuta) ale próg pierwszy więc bez ciśnienia. pozdr!
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Nie grałem przez ostatnie 2 dni Twoimi typami (brak czasu, w sumie to w ogóle nie grałem) ale szczerze współczuję. Na Twoje nieszczęście kolejny mecz wszedł gładko. Tak jak wspomniałem kilkanaście postów wcześniej - 10 progów dla mnie to minimum. Chociaż nawet z 10cioma różnie bywa...
 
wow 331

wow

Użytkownik
Przerabiałem to kiedyś bo zachęcały kursy ale niestety nie skończyło się to dobrze... może nie było jakiegoś wielkiego minusa ale to tylko dlatego, że w miarę szybko to przerwałem. Tobie życzę powodzenia i pomyślnego typowania ;)
 
S 8

speedar

Użytkownik
coż, życie a raczej bukmacherka :)
kilka czynników nie zagrało...
- typy grane do których nie byłem przekonany:
22.00 Montreal Impact - D.C. United 55zł ⛔
14.30 Slask Wroclaw - Korona Kielce 550zł⛔
i Arka której kibicuję ironia losu strzela w ostatniej minucie 1 połowy....
prawdę pisząc nie wiedziałem czy się cieszyć czy ciśnienie łapać!
jednak mam słabość do tego systemu więc pewnie powrócę
a teraz ustalona przerwa i powodzenia!
 
D 77

dalik

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale na dłuższą metę widzę tutaj bankruta.
pożyjemy, zobaczymy...
zapodaj może jakiś ciekawy temat dla większego optymizmu w narodzie a może i Tobie się udzieli...
coż, życie a raczej bukmacherka :)
Pierwsza zasada bukmacherki!
BEZ PROGRESJI!
Progresję trzeba sobie dobrze rozpisać i dopóki nie popłynę na grubą kasę będę uważał, że progresja to jedyny sposób na grę.
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Dzisiaj wszedł cudem 7 poziom granej progresji. Co prawda jestem &#39;parę&#39; euro do przodu, ale to znak, że system jest nie do końca dopracowany i łatwo można umoczyć. Na grę tym systemem potrzeba co najmniej 10-12 poziomów i bardziej przemyślany dobór drużyn
 
D 77

dalik

Użytkownik
Po 1 to nie system , a po 2 - jak można grać progresją losowe zdarzenia?
Grasz progresję samego siebie:
&quot;6 razy mi nie weszło to za 7 wejdzie&quot; - totalnie błędne myślenie !
Jeszcze jedno:
JEŻELI W DANYM DNIU NIE MA ZDARZENIA ODPOWIADAJĄCEGO TWOIM ZAŁOŻENIOM WSTĘPNYM (PO PROSTU NIE GRAJ !
( sam na tym często padam :/ )
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Grasz progresję samego siebie: &quot;6 razy mi nie weszło to za 7 wejdzie&quot; - totalnie błędne myślenie !
Rozumiem Cię, ale na samym wstępie prawdopodobieństwo trafienia takiego zdarzenia wynosi 0.(3). Oczywiście dochodzą w trakcie meczu inne czynniki, które zwiększają/zmniejszają prawdopodobieństwo danego zdarzenia jednak nie zapominajmy, że zakład stawiamy na początku meczu w trakcie gdy właśnie nasze prawdopodobieństwo wynosi 0.(3).
 
D 77

dalik

Użytkownik
Równie dobrze można typować np 5 meczów na sucho, a jak 5 nie wejdzie zaczynać progresję ale suma sumarum chyba to prowadzi do bankructwa.
Sam zacząłem grac podobną progresję aby udowodnić sobie, że mam rację i zobaczę jak to wyjdzie.
 
Do góry Bottom