>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

A 0

arizonyfan

Użytkownik
arizonyfan zadam ci pytanie, gdyż ono jeszcze nie padło.
Czy ty aby jesteś normalny choć trochę?
Próbowałeś oszukać firmę bukmacherską ok nikogo to nie obchodzi, można kombinować z bukami ale trochę głowy przy tym trzeba użyć a jak cię złapią trudno trzeba było się liczyć z tym i że za karę dostaniesz to co masz.Kasa poszła przez twoją głupotę i skąpstwo.Ja tylko współczuję tej twojej dziewczynie ale nie ważne czego ????

Firma jak najbardziej uczciwa i nie ma się co do niej przyczepić, myślałem że dostałem limit po tym jak wypłaciłem od nich naprawdę wysoką sumkę a okazało się jednak, że nie dostałem żadnego limitu z mojego otoczenia ci co zlecili wypłaty i było wszystko ok otrzymali je.
No i kolejny debil na forum. Swoje pieprzone domysły idioto to wsadź sobie tak głęboko jak tylko zechcesz. Jak chcesz nazywać kogoś oszustem to spróbuj tego twarzą w twarz, a nie cwaniakujesz na forum. To jest właśnie dopiero żałosne. Cwaniakowanie przez internet. Żaaaaaaal.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Wyudzic promocje, tak jak ty? czyli jednak przyznajesz, ze tak bylo ???? reeety gosciu na wszystkich forach po kolei sie wypakuje ????
W którym miejscu to przyznałem?? Kolejny gimbus, który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem?? Do podstawówki wracaj debilu, a nie się szlajasz po forach. Matka o tym wie??
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Ktoś zakłada 2 konta na dziewczynę, psa, kota... później się dziwi że blokują środki i wypisuje pierdoły oczerniając porządnego bukmachera.
Dowody proszę kolegi, dowody. Kolejny idiota, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Jedyne na co cię stać to powielanie czyichś postów? Gratuluję.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dajcie bana koledze arizonyfan, niech odpocznie. I tak założył konto tylko po to, żeby opluć tego buka przez swoja nieudolność i głupotę.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
arizonyfan - jeśli chciałeś poedukować kobietę to zaczynasz od buka,którego tak naprawdę dobrze nie znasz? wow! jest wiele bukmacherow z promocjami na start np bet365,williamhill itd (gdzie bez weryfikacji tel sie obejdzie) , ale pewnie kobietka juz ma tam konta ,prawda? mimo,ze nawet nie raczkuje w temacie bukmacherka. Kolega więc postanowił &#39;poedukować&#39; kobietę w nowym buku (nie wierzę w to) ach! wrzucę ją na głeboką wodę,bo tylko tam mogę/możemy dostać bonusik ????
w realu ja bym miał jaja by Ci w twarz to powiedzieć ,ba nawet wbić Ci do głowy niektóe sprawy.
Bez odbioru,a może jednak..
Nie twoja sprawa, gdzie moja dziewczyna będzie grała. Nie napisałeś nic nowego tylko powielasz oskarżenia poprzedników. Chcesz się bawić w gdybania i domniemania?? Okej. Też się pobawię.
Podejrzewam, że jesteś synem pawiana i orangutanicy. Twój iloraz inteligencji wydaje się proporcjonalny do długości twojego penisa. I te braki próbujesz sobie odreagować pisząc dyrdymały na forum i wyzywając nieznajomych sobie ludzi. Prawdopodobnie masz żal do mojej dziewczyny, bo sam, nigdy dziewczyny nie miałeś. No i pewnie nigdy nie będziesz miał. Piszesz o tym, że w realu wybiłbyś mi coś z głowy? Po takim tekście od razu widać, że jesteś na poziomie gimbazy albo OHP. Że też Bóg widzi takich idiotów i pozwala im chodzić po ziemi.
No ale cóż nie twoja wina, że urodziłeś się debilem.
Więc łaskawie ci to wybaczę.
I nie pisz więcej, bo najnormalniej w świecie to ci nie wychodzi.
Może zacznij zbierać pudełka po zapałkach albo kapsle. Mało skomplikowane a też może sprawić satysfakcję.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Jezeli twoja kobieta stwierdziła ze nie da rady rozmawiac (tel weryfikacyjny ) to z takim podejsciem do weryfilacji nie przeszłaby jej i tak .Gdzies na forum jest temat jakie pytania zadają podczas weryfikacji konta na kobiete .200 w plecy i juz
No to może rozwińmy temat.
1. A co jakbym się jąkał.
2. Niektórzy denerwują się podczas rozmów telefonicznych.
3. Mógłbym mieć ważniejsze problemy na głowie niż weryfikacja konta (dajmy na to śmierć w rodzinie).
4. Mógłbym być po kilku piwkach, kiedy akurat support zadzwoni.
5. Mógłbym najnormalniej w świecie mieć tysiąc powodów, żeby akurat w danej chwili nie móc rozmawiać.
Czy to z góry oznacza, że jestem oszustem i próbuje wyłudzić bonus?
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nie wyrabiam ????
To teraz już się nie dziwię że zbanowali konto temu arizonyfan
chłop jest niepoczytalny, wręcz nienormalny.
Chłop jak płacze na innych forach hahah, jeszcze takiej flustracji nie widziałem ehh ta dzisiejsza młodzież
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
przewaliles na bonusie 200, zalozyles na dane swoje dziewczyne nastepne konto na tym samym IP i Ci je zablokowali(normalna praktyka przy korzystaniu z bonusow i tego samego IP)
u 3/4 bukow zrobiliby to samo, chcesz wyludzic promocje a to wina buka ze nie chce sie dawac robic w bambuko.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Nie wyrabiam ????
To teraz już się nie dziwię że zbanowali konto temu arizonyfan
chłop jest niepoczytalny, wręcz nienormalny.
Chłop jak płacze na innych forach hahah, jeszcze takiej flustracji nie widziałem ehh ta dzisiejsza młodzież
Poruszanie problemu nazywasz płaczem?? To ty i tobie podobni są śmieszni bo wszyscy krzyczycie jednym głosem i żaden z was się nawet na chwilę nie zastanowi co pisze. Jak stado baranów. Żaden z was nie potrafi napisać nic konstruktywnego, tylko w kółko piszecie to samo. Jeśli to uważasz za mądre to gratuluję. Dla mnie to czysta głupota a głupota mnie strasznie denerwuje. No ale po co ja to piszę. Do głupich i tak to nie dotrze.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Poruszanie problemu nazywasz płaczem?? To ty i tobie podobni są śmieszni bo wszyscy krzyczycie jednym głosem i żaden z was się nawet na chwilę nie zastanowi co pisze. Jak stado baranów. Żaden z was nie potrafi napisać nic konstruktywnego, tylko w kółko piszecie to samo. Jeśli to uważasz za mądre to gratuluję. Dla mnie to czysta głupota a głupota mnie strasznie denerwuje. No ale po co ja to piszę. Do głupich i tak to nie dotrze.
Dobra to ja ci napiszę co konkretnie masz zrobić.
Idz na komisariat policji i zgłoś powiedz że oszukała cie firma Rivalo na 200zł.
Opowiedz im wszystko ze szczegółami powinni cię wysłuchać a potem to już wszystko z górki.
Bez odbioru, bo ty człowieku jesteś chory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie dajcie spokój - nie ma sensu. Kolega wyżej tylko pokazuje co strata przez swoja głupotę 200 zł może uczynić z mózgiem ;) Dziwię się modom, że głupek nie dostał jeszcze bana, bo nie dość, że smaruje bukmachera kłamliwie przez swój szczyt głupoty i przez nieudolna próbę wyłudzenia bonusa to jeszcze wszystkich naokoło obraża. 50% postów powinno być usuniętych a gość zbanowany.
 
S 6

szcz3pan

Użytkownik
Jak najbardziej można polecić tego bukmachera. Obróciłem bonus i wypłaciłem. Jedynie do czego można się przyczepić to do sposobu weryfikacji są trochę wymagający co do przesłanych dokumentów natomiast reszta w jak najlepszym porządku.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
generalnie nie polecam.
limity na koncie dają.
ja i jak i Ziomek musieliśmy wysłać zdjęcie twarzy z dowodem w celu pełnej weryfikacji.
Duzo problemów robią
olac takie buki co chca zdjecie twarzy z dowodem, rzucac sie na marne 200pln ?

w takich bukach i tak predzej czy pozniej beda problemy, ja takie omijam z daleka
 
Do góry Bottom