>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

B 73

br1t

Użytkownik
ja zlecilem wyplate zobaczymy czy beda utrudniac.. generlanie spoko mi sie tam gra oferta dla mnie wystarczajaca ale brak live chata i ogolnie supportu szybkiego to straszny minus. Generalnie strasznie mnie irytuje to ze jak sie wplaca pieniadze to nikt niczego nie wymaga zadnego dokumentu nic kompletnie ale jak juz wyplaca sie to cuda na kiju...... dokumentow , telefonow po co to na co? Tak sie nic nie zyskuje tylko zraza do siebie. Panowie i panie z Rivalo nie tedy droga
 
M 4

marcin0147

Użytkownik
Wczoraj wieczorem przeszedłem przez całą weryfikację dokumentów i dodatkowo zostałem poproszony o podanie nr telefonu. Wysłałem im go . Kiedy więc mogę spodziewać się weryfikacji telefonicznej ? Długo czekaliście na tel od nich?
 
B 73

br1t

Użytkownik
dobra dostalem bez problemu wyplate po 2-3 dniach wiec spokojnie moge ich polecic - tak jak wspomnialem jak ogarna jakis support live i podciagna sie w ofercie to bedzie poztywnie
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Jeśli dzięki weryfikacji, więcej niż tylko skanu dowodu będzie możliwość skorzystania z większej ilości bonusów to jestem jak najbardziej za. Niestety wielu ludzi nadużywa bonusów tworząc multi konta, przez co co raz mniej bonusów u bukmacherów. Dla mnie weryfikacja nie była wcale uciążliwa, zwłaszcza, że dokumenty można już wysłać zaraz po weryfikacji, a nie czekać aż do zlecenia wypłaty.
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Z tą weryfikacją to jak jest wkoncu bo jedni pisza ze skan dowodu wystarczy inni ze zdjecie z dowodem przy twarzy, to zależy od osoby czy jak? Skan dowodu, rachunek trzeba wysłać czy jedno z tych rzeczy???
 
B 73

br1t

Użytkownik
sajmon no wlasnie sam sie zdziwilem przy zalozeniu konta odrazu wyslalem zdjecia cyfrowe dowodu z obu stron ( bo skany odrzucili) i to wszystko wyplata doszla normalnie nic wiecej nie chcieli. Wiec poprostu sa pewnie wyczuleni jak cos im nie pasuje tak jak kaczor pisze co moze byc tak naprawde tylko pozytywem.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Jesli wplacam pieniazki przez paysafecard - jak moge pozniej wyplacic????
tylko na konto bankowe, chyba, że potem robiłeś depozyt skrillem. Wtedy to co ugrałeś paysafecard na konto, reszta skrill np.

Z tą weryfikacją to jak jest wkoncu bo jedni pisza ze skan dowodu wystarczy inni ze zdjecie z dowodem przy twarzy, to zależy od osoby czy jak? Skan dowodu, rachunek trzeba wysłać czy jedno z tych rzeczy???
zależy czy mają podejrzenia co do twego konta... jak coś im nie pasuje, to będzie bardziej szczegółowa. Standardowo pewnie jak wszystko bangla to raz dowód, raz zrzut ekranu konta skrill.
pzdr.
 
K 3

kapturek

Użytkownik
Niestety z tego co po forach widze to spodziewam sie ze bonus szybko utna- polowa poprostu lapczywie chce sie nachapac obrocic bonus i spierdala... a przy tym jeszcze najwiecej szczekaja ze problemy z weryfikacja . Proste wysylasz dokumenty koniec kropka... jak czytam ze wyslij faktur, rachunek za benzyne to zal mi glupoty tych ludzi- tyle ze przez takich kretaczy potem pozadny gracz ma przesrane i kazdego weryfikuja podobnie
 
firer 886

firer

Użytkownik
Jeszcze nigdy w mojej karierze bukmacherskiej nie miałem kontaktu z tak żałosnym bukmacherem jak Rivalo. Wpłaciłem tam dużą kwotę, bo dostrzegłem bardzo ciekawy kurs na poziomie 1.12 co było dla mnie jak lokata , i juz na początku ogarnął mnie śmiech z tego załoznego portalu , na kurs 1.12 mialem 415,39!! PLN limitu :grin::grin::grin: . Piekło zaczęło sie pozniej .... zanim zaakceptowali dokumenty minął chyba tydzień, z 15 razy musiałem im cos dosyłac , to bo nie wyraźne(choc wczesniej wszystkie firmy od bet365 po bet770 to zaakceptowały) , to krawędzi dokumentu nie widać , na samym końcu zażądali pajace jeszcze dokumentu przy twarzy ..... choć nie brałem od nich bonusu !!! Bylem już szczęśliwy ze weryfikacja zakończona i w koncu odzyskam moje wpłacone pieniądze a tu następna niespodzianka .... pomimo wykonania jednokrotnego obrotu dalej nie mogę wypłacić pieniędzy bo wymyślili sobie, ze kurs po którym obróciłem był za niski
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tego pseudo-bukmachera , korzystając z ich usług to jedynie nerwicy się można nabawić
 
K 0

kynia83

Użytkownik
Zgadzam się też mnie nerwica brała przy weryfikacji po kilka razy jeden i ten sam dokument, bo nie wyraźny bo nie ma skanowania tylko zrobić zdjęcie, później że zdjęcie nie wyraźne (robione lustrzanką w najwyższej rozdzielczości) po prostu są śmieszni. Na koniec czeka cię pewnie jeszcze weryfikacja przez telefon. Niektóre tak głupie pytania po co ktoś ma pamiętać kiedy otwierał konto, albo jaki grał ostatni zakład za ile kto wygrał itp. Jak się gra na kilkunastu bukmacherach to takich rzeczy się nawet po ludzku nie pamięta ???? Radzę się przygotować albo najlepiej być zalogowanym na koncie podczas rozmowy. Po rozmowie wypłata była błyskawiczna.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Do obrotu bonusem licze sie ako 2 kuponu tak? nie ze jeden mecz singiel z kursem 2, tylko ako?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie rozumiem tych narzekacn na buka. Mi zaakceptowali zdj dowodu za pierwszym razem wyslalalem im scrina z konta skril pozniej chcieli wyciag z konta bankowego i weryfikacja gotowa. Na e-maile odpowiadaja po 15,20 minutach!!! Co mega plus nie maja livechata ale nadrabiaja tym wiec na luzie sie mozna dogadac. Oferte maja ok, kupony rozliczaja blyskawicznie, duzo meczy na live naprawde polecam buka...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak ktoś z przedstawicieli buka odwiedza to forum bardzo proszę o odpowiedź na pytanie: Witam !
Chciałem postawić na zakłady długoterminowe MŚ w Brazylii i mam pytanie - ten obrót 5x w jakim czasie muszę wykonać od dokonania depozytu ?
Niestety miesiąc temu zadałem podobne pytanie, nie dostałem odp. Teraz chcę wysłać takiego maila z ich strony, ale pojawia się komunikat: &quot;procedura nie może być anulowana&quot; i &quot;wysyła się&quot; mail z 5 min i nic się nie dzieje.
 
S 11

sylwka2204

Użytkownik
Nikt Ci nie odpowiada na pytanie więc może ja spróbuję. W regulaminie Rivalo nie ma podanego dokładnego czasu na dokonanie obrotu bonusem. Ja obracałam bonus półtora miesiąca i nie było problemu. Jednak przedostatni podpunkt regulaminu mówi &quot;W każdej chwili Rivalo zachowuje sobie prawo do korekty i anulowania typu oraz czasu trwania bonusa.&quot; Więc tak naprawdę nie wiadomo, kiedy zmienią zdanie.
 
Do góry Bottom