>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
JASTRZĘBSKI WĘGIEL - OLYMPIAKOS
Typ : Olympiakos +2,5seta @ 1,752 Pinnacle⛔3:0 mecz DNO
Jastrzębski chyba nadal nie złapał odpowiedniego rytmu. To jeden z gorszych sezonów od lat w ich wykonaniu. W LM 1 wygrana i 3 porażki co paradoksalnie daje im 2msc po 4 kolejkach gdyż ich porażki kończyły się dwukrotnie w tie breaku. W lidze jednak większa katastrofa w ich wykonaniu 4 wygrane i 10 porażek to poprostu nie przystoi jak na wicemistrza Polski by w dotychczasowych meczach wygrał raptem 5 spotkań! Może i Olympiakos nie jest tak mocny jak rok temu, a raczej na pewno nie jest. To sądze, że nadzwyczajniej w świecie stac ich w dzisiejszym dniu na ugranie jednego seta minimum. Kapitalnie ostatnimi czasy gra przemianowany z pozycji środkowego na atak Tsourtis.
Może i Olympiakos u siebie w lidze też nie zachwyca,ale patrze na ich dwa ostatnie mecze w LM i dwukrotnie urwali pkt Bledowi doprowadzając do 5 setówek, coprawda niestety przegranych, ale 2pkt na tm ugrali.
Nie sądze by JSW miał taki ogień w sobie by to wygrał 3:0;)
Kupon #8
:siata:Jastrzębski Węgiel - Olympiakos Typ : Olympiakos +2,5seta @ 1,752⛔3:0
AKO KURS : 1,752 Pinnacle
STAWKA 3/10
STRATA -3
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
ARSENAL LONDYN - MANCHESTER CITY
Typ : under2,5gola @ 2,02 Pinnacle. ✅0:0
Kurs na Arsenal zleciał już do okolic 1,75, a to wg mnie nie jest atrakcyjna opcja. Owszem dla mnie też to Kanonierzy są faworytem i życze im wygranej, ale wiadomo jak to w takich meczach bywa. Nie zdziwie się jak padnie remis. Na boisku będzei gorąca, co prawda nie tak jakby grał Adebayor, ale oba zespoły chyba nie pałają do siebie miłością.
City bez Silvy, którego ma zastąpic Milner. Mecz mi się widzi underowo chociaż to dziwnie brzmi, ale jak przypomne sobie derby Manchesteru i to, że Citizens nie chcieli tam strzelac bramek czego dopieli i było 0:0. W meczu z Tottenhamem na inauguracje też wszystko zapowiadało sporo goli, a też skończyło się 0:0, wtedy cuda w bramce wyczyniał Hart.
Dzisiaj jeżeli miałbym coś sugerowac w tym meczu to mało bramek. Owszem Tevez jest w &quot;gazie&quot;, ale patrząc na to co wyprawiał w potyczce z Blackpool gdzei zmarnował z 6-7 doskonałych okazji na gola. Może dzisiaj się przelamie, ale sądze, że będzie miał mało wsparcia w partnerach, atakował z nim będzie Johnson i Milner chociaż ten drugi az tak przebojowy nie jest i wiatru tyle nie robi. Reszta wg mnie będzie skupiała się na wybijaniu rywala z rytmu. Arsenal: Fabianski- Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy-Walcott, Fabregas, Song, Wilshere, Nasri-Van Persie. Man City: Hart- Boateng, Kolo Toure, Kompany, Kolarov- Johnson, Milner, De Jong, Barry, Yaya Toure- Tevez
VS
WOLVERHAMPTON - CHELSEA
Typ : Chelsea @ 1,599 Pinnacle ⛔1:0 :mrgreen: Kryzys jest,ale już 2poł meczu z AV Chelsea zagrała naprawde jak o życie. A po bramce na 3-2 chcieli pokazac, że są jednak z Carlo na dobre i na złe bo podbiegli do niego i razem z nim się cieszyli. Ostatecznie to nic nie dało bo mecz skończyli 3:3. Teraz wraca Ivanovic na środek w miejsce Brumy więc wielkiej dziury już nie będzie. Oby też w miejsce Ferreiry zagrał Bosingwa... Lampard pomału pomału coraz lepiej gra, pare piłek ładnych zagrał z AV, ale to jeszcze nie to. Może dzisiaj ?
Wolves: Hennessey, Zubar, Stearman, Berra, Foley, Hunt, Elokobi, Milijas, Jarvis, Doyle, Ebanks-Blake.
Chelsea: Cech, Ferreira, Ivanovic, Terry, Cole, Essien, Mikel, Lampard, Malouda, Drogba, Anelka.​
Kupon #9
⚽Arsenal - ManCity Typ : Under2,5gola @ 2,020✅0:0
⚽Wolverhampton - Chelsea Typ : Chelsea @ 1,599⛔1:zero:mrgreen:
AKO KURS : 3,229 Pinnacle
STAWKA 1/10
STRATA -1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj miałem katastrofe... Niepotrzebnie dodawałem tą słabą w ostatnim czasie Chelsea. Liczyłem, że dadzą rade a tu nawet gola nie zdobyli. A mecz w Jastrzębiu stał na tak słabym poziomie, że szkoda gadac.
Przyznaje się bez bicia, że nie sądziłem że rozgrywał będzie ... libero zamiast Zhekova. Nie sprawdziłem dokładnie informacji i 3-0 dla JSW, ale nie bez prolemów bo polski zespół tez nie zachwycił, ale miał rozgrywającego. Kouzanis tez co prawda starał się rozgrywac, grał środkiem z Kralem ładnie, ale niekiedy takie błędy popełniał, że ho ho.Jak chociażby wtedy gdy komentatorzy sobie z niego żartowali, że z Jablonskym grają siatkówke galaktyczną :mrgreen: Dwa razy z rzędu zagrał bardzo za szeroko i przyjmujący chcąc atakowac &quot;żaglował w powietrzu&quot;
Cóż mówi się trudno, walczymy dzisiaj ;)
Zaczynam od skoków, ostatnio dwa razy pechowo przegrałem. Raz w Ga-Pa przez raptowne zerwanie się wiatru kiedy Hilde sobie z nim nie poradził, a ostatnio w Innsbrucku zdyskwalifikowali mi Zografskiego, a sądze, że poradził by sobie z Koivurantą. Zatem do trzech razy sztuka może ?
Simon Ammann - Michael Uhrmann
Typ : Ammann @ 1,40 Betsafe ✅4-16
Simi walczy przecież o wygraną co jest jego celem, w treningach nigdy się nie przykłada wiięc na jego rezultaty nie ma co patrzec obiektywnie. Uhrmann zaskoczył wczoraj dobrymi skokami, ale przecież Niemcy też kapitalnie skakali w Oberstdorfie na treningach, a potem w konkursie zawiedli. Simi powalczy!
Kamil Stoch - Anssi Koivuranta
Typ : Stoch @ 1,72 Betsafe✅15-33
Koivuranta to kombinator, w T4S pokonał już Hule i Kubackiego, ale ze Stochem łatwo miał nie bedzie. Ostatnio już stawaiłem przeciwko niemu na Zografskiego, ale ta dyskwalifikacja... Kamil jest lepszy od Fina i wierze, ze skokami to potwierdzi, a rywalizują w 1 serii KO.
Wolfgang Loitzl - Stefan Hula(1 seria KO)
Typ : Loitzl @ 1,25 Betsafe✅19-34
Typ w tej rywalizacji jest oczywisty. Nie ma co się rozwodzic.

Kupon #10
▶Ammann-Uhrmann Typ : Ammann @ 1,40✅4-16
▶Stoch - Koivuranta Typ : Stoch @ 1,72✅15-33
▶Loitzl - Hula(1seria KO) Typ : Loitzl @ 1,25✅19-34
AKO @3,01 Betsafe
STAWKA 1,5/10
ZYSK +3,015
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
JUVENTS TURYN - PARMA
Typ : Over2,5gola @ 1,926 Pinnacle✅1:4
Juve w dalszym ciągu problemy z zestawieniem formacji defensywnej. Buffon już wrócił do treningów, ale dalej Storari w bramce, wypadł z kolei wazny element tj Bonucci musi pauzowac za kartki. Sorensen i Grosso na bokach gdzie urywac się im powinien Giovinco.
Parma całkime ładnie grała na zakończenie starego 2010roku. Giovinco, Crespo czy Candreva w dobrej formie wtedy byli. Licze, że mecz okraszony dzisiaj będzie kilkoma bramkami bo są ku temu wg mnie powody.

Kupon #11
⚽Juventus - Parma Typ : Over2,5gola @ 1,926✅1:4
AKO KURS : 1,926 Pinnacle
STAWKA 2,5/10
ZYSK +2,315
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na szybkości.
Brakuje kreatora gry w Milanie , nie ma Pirlo. Boatenga , Pato po urazie, Cassano na ławce. Ciezki teren. Będzie walka w środku i jakieś 0-0 lub jeden gol padnie tak to widze.
Do tego dokładam Rome. Juve zawiodło więc jest szansa na przeskoczenie i 4msc. Kurs psi, ale skład dobry więc mi się podoba.

Kupon #12
⚽Cagliari - Milan Typ : Under2 and 2,5gola @ 1,971✅0:1
⚽Roma - Catania Typ : Roma @ 1,452✅4:2
AKO KURS : 2,861 Pinnacle
STAWKA 2/10
ZYSK +3,722
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiejsza oferta mnie poraziła dosłownie, na piłce za wiele nie ma na czym oka zawiesic. Owszem FA Cup jest, ale tu trzeba wyczaic co nieco o składcach. Niewykluczone, że coś postawie, ale póki co gram siatkówke.

CZĘSTOCHOWA - JASTRZĘBSKI

Typ : Czewa -1,5seta @ 2,000 Pinnacle ⛔2:3
Obecnie oba zespoły są na przeciwległych biegunach. Widziałem co wyprawiał zespól Jastrzębskiego w środe w LM przeciwko Olympiakosowi. Co prawda wygrali 3:0, ale mieli spore problemy by ograc Greków z libero na rozegraniu! Hardy obecnie gra katastrofe, Gasparini nierówny. Mógłby Yudin wkońcu wrócic do gry to moze jakoś by pociągnął zespol, któremu brakuje przywódcy. Divis też jakby się zagubił po świetnym początku.
A Częstochowa idzie od zwycięstwa do zwycięstwa. Ich dyspozycja nie jest przypadkiem. Środkiem to biją na głowe rywala. I mają kilku graczy którzy wchodząc mogą jescze pociągnąc ich gre. Jednym z nich jest Gradowski np. W pierwszym meczu obu zespołow jego wejśćie dało taki impuls Akademikom, że wygrali tamto spotkanie 3:1.
Po tym co widziałem jak gra JSW z Olympiakosem to narpawde niczego dobrego im disiaj nie wróże. Poprostu rywal był tak słaby, że nie wypadało nie wygrac tego meczu. Dla mnie 3pkt zostaną pod Jasną Górą.

Kupon #13
:siata:Częstochowa - Jastrzębski Typ : Czewa -1,5seta @ 2,000⛔2:3
AKO KURS : 2,000 Pinnacle
STAWKA 2/10
STRATA -2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sorry, że tak na ostatnią chwile, ale czekałem na składy.
VS
ARSENAL LONDYN - LEEDS UNITED
Typ : Under3 and 3,5 gola @ 1,980 Pinnacle ✅1:1
Pogromu jakiegoś się nie spodziewam, a że Arsenal w mocnym składzie wychodzi i w tyłach aż tak źle nie wygląda to myślę, że po takim kursie warto spróbowac. Ponadto po obu stronach dwaj wielce utalentowani bramkarze. W ataku Kanonierów troche roszad, Arszawin obecnie w nienajlepszej dyspozycji więc dostaje szanse w FA Cup. W lidze by grał Walcott, który go wygryzl ze składu. Ławka co prawda mocna, ale podejzrewam że wejdą Vela czy Ramsey w pierwszej kolejności jak mecz się będzie dobrze układac. Ja próbuje ;)

Arsenal: Szczęsny - Eboue, Squillaci, Djourou, Gibbs - Denilson, Song, Rosicky, Arszawin - Chamakh, Bendtner
Ławka rezerwowych: Fabiański, Fabregas, Vela, Walcott, Ramsey, Clichy, Miquel
Leeds: Schmeichel, Connolly, O&#39;Brien, Bruce, Parker, Johnson, Howson, Gradel, Snodgrass, Watt, Becchio
Ławka rezerwowych: Collins, Paynter, Higgs, Hughes, Bromby, Somma, McCormack
Kupon #14
⚽Arsneal - Leeds Typ : Under 3 and 3,5gola @ 1,980✅1:1
AKO KURS : 1,980 Pinnacle
STAWKA 2/10
ZYSK +1,96
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
AC MILAN - UDINESE
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,85 Betsafe ✅4:4
Milan z dalszym ciągu z wyrwą w środku pola bo nie mogą zagrac i Pirlo i Boateng, a do tego po ostatnim spotkaniu doszedł jeszcze Ambrosini więc szanse od poczatku ma dostac bohater z potyczki przeciw Cagliari czyli Stasser. Obok niego walczak Gattuso i bez formy Seedorf. Wraca Ibra więc z Pato i Robinho zaczną w przodzie. W defensywie jako tako to wygląda może Thiago Silva poukłada obrone, ale w bramce będzie Amelia. I ciekawe jak boczni orbońcy poradzą sobie z Sanchezem czy Di Natale, którzy powinni im się urywac skrzydłami. Dla mnie dośc oczywistym wobec tych wszystkich faktów jest to, że obie drużyny strzelą w tym meczu bramki. Oba preferują futbol ofensywny więć po takim kursie to ja to pobieram.
MILAN : Amelia - Abate, Bonera, Thiago Silva, Antonini - Strasser, Gattuso, Seedorf - Robinho - Pato , Ibrahimovic

UDINESE : Handanovic - Benatia, Zapata, Coda - Isla, Badu, Asamoah, Inler, Armero - Sanchez , Di Natale
VS
LAZIO RZYM - LECCE
Typ : Lazio @ 1,36 Betsafe⛔1:2
Lazio u siebie, ostatnio z Genoą byli stroną raczej dominującą, m.in słupek po strzale Hernanesa. Troszke pecha, troszke szczęścia bo Muslera wyjąl pare ładnych piłek. Lecce z kolei przegrało w derbach z Bari 0:1. Co ważne zabraknie Oliveiry dizsiaj, a więć spora strata dla tego zespołu. Zapewne Lecce przyjedzie się bronic. Sądze, że będące w pełnym składzie bez ubytków Lazio u siebie sobie z nimi poradzi nadwyczajniej w świecie. Kurs mały, ale myślę, że do dubla sobie spokojnie dołoze.

Kupon #15
⚽Milan - Udinese Typ : Obie strzelą ?TAK @ 1,85✅4:4
⚽Lazio - Lecce Typ : Lazio @ 1,36⛔1:2
AKO KURS : 2,52 Betsafe
STAWKA 3/10
STRATA -3
VS
PARMA - CAGLIARI
Typ : Parma @ 1,917 Pinnacle ⛔1:2
Parma pokazala już przeciwko Juventusowi, że jest w formie o czym pisałem przy ostatniej kolejce właśnie. Giovinco w gazie, pełny skład. Rywal na wyjazdach nie najlepiej sobie radzi. Ponadto na Ennio Tardini za dobrze mu się nie wiodło. Z 14 meczów tu rozegranych zremisował 3 i 1 wygrał tylko. Parma gra naprawde dobrze wiec nic nie stoi na przeszkodzie żeby po wygranej w Turynie nie mieli wygrac i u siebie.

Kupon #16

⚽Parma - Cagliari Typ : Parma @ 1,917⛔1:2
AKO KURS : 1,917 Pinnacle
STAWKA 2/10
STRATA -2
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jan Matura - Borek Sedlak
Typ : Matura @ 1,50 Betsafe
10-44 Matura w lepszej formie i udowadniał to w każdym kolejnym skoku na Okurayamie więć mu zaufam poprostu.
Michael Uhrmann - Shohei Tochimoto
Typ : Uhrmann @ 1,50 Betsafe
5-15 Uhrmann dwukronie 137m w dzisiejszych skokach. Owszem Japończycy będą groźni jutro, ale widze Niemca w czołowej szóstce nawet w konkursie.
Adam Małysz - Simon Ammann
Typ : Małysz @ 1,60 Betsafe
3-6 Są szanse nawet na wygraną Polaka. Dzisiejsze skoki bardzo dobre.

Kupon #17
▶Matura - Sedlak Typ : Matura @ 1,50✅10-44
▶Uhrmann - Tochimoto Typ : Uhrmann @ 1,50✅5-15
▶Malysz - Ammann Typ : Małysz @ 1,60✅3-6
AKO KURS : 3,60 Betsafe
STAWKA 1/10
ZYSK +2,60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
MANCHESTER CITY - WOLVERHAMPTON
Typ : Over2,5gola @ 1,952 Pinnacle ✅4:3
The Citiznes ma trochę problemy w ataku. Otóż. Mario Balotelli jest nie zdolny do gry , a to on głównie ostatnio sobie grywał. Tevez , jest zdolny do gry ale widząc co ona wyprawiał w kilku meczach to aż nie chce się wierzyć. 200% sytuacje potrafił zmarnować. Dziś być może zobaczymy Adebayora. Ale ten to gra od święta więc nie wiadomo czego można się po nim spodziewać.
Balotelli znowu za wiele to nie grał. Raz wyszedł w podstawie strzelił hattricka i teraz się pisze, że to wielka strata. To mylne wg mnie. Tevez dalej jest podstawowym napastnikiem, ale faktem jest, że przeciw Blackpool to zmarnował z 7 super okazji na gola, w tym karnego przestrzelił.
Adebayor to wątpie czy zagra, raczej jest na wylocie, kłótnia czy też nawet bójka z Kolo Toure i przyjście Dzeko powodują, że będzie raczej trzecim w kolejce do gry w ataku, a jak jeszcze Balotelli wyzdrowieje to czwarty.
Owszem City nie strzela sporo bramek u siebie, ale np z takim Evertonem to ciężko im sie grało gdyż rywal zamurował się na 10metrze i nie pozwalał na dochodzenie do czystych pozycji strzeleckich, wszystko blokowali. Z Blackpool jak wspomniałęm powinien już paśc gruby over. Sytuacji było mnóśtwo.
Wolves grają piłke radosną, przez co tracą sporo bramek, ale też i statystycznie raz na mecz trafiają do siatki rywala. Wraca do gry Kevin Doyle + to co wyżej napisalśicie o jakiejś dziwnej mobilizacji na zespoły z czołówki i zanosi się w mojej ocenie na kilka bramek w tym meczu.
Z Arsenalem teoretycznie powinno też paśc kilka bramek, ale City na mecze z czołówką poprostu grają mega defensywnie i to nie był ich pierwszy raz w tmy sezonie bo z MU też się ograniczali tylko do defensywy, tak samo na inauguracje z Tottenhamem. Wolves gra otwartą piłke więc powinni miec z przodu sporo miejsca dlatego tez ja skłaniam się ku overowi w tym meczu ;) Man City: Hart-Zabaleta, Kolo Toure, Kompany, Kolarov-De Jong,Yaya Toure, Barry-Johnson, Tevez, Silva.
Wolves: Hennessey- Foley, Stearman, Berra, Ward- Zubar, Henry, Jarvis, Hunt, Fletcher- Doyle
Kupon #18
⚽ManCity - Wolves Typ : Over2,5gola @ 1,952✅4:3
AKO KURS : 1,952 Pinnacle
STAWKA 3/10
ZYSK +2,856
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Adam Małysz - Simon Ammann
Typ : Małysz @ 1,60 Betsafe
5-8 http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&amp;bid=1283
Identyczny kurs na to zdarzenie w tej parze jak na poranny konkurs. Małysz wygrał tą rywalizacje z Ammannem o 17pkt. Skakali raczej w zbliżonych warunkach w pierwszej serii. W drugiej gorsze miał Polak i niesttey nie udało mu się triumfowac, a szansa była naprawde spora. Cóż, licze na powtórke z rozrywki.

Manuel Fettner - Shohei Tochimoto
Typ : Fettner @ 1,45 Betsafe
7-13 Austriak stabilniejszy wg mnie. Tochimoto np dzisiaj zawalił drugi skok i był za Fettnerem o 24pkt. Na treningach porównywalnie obaj skakali. Wiadomo, wiatr będzie dużą role odgrywał, ale dla mnie wyżej oceniam szanse zawodnika z top10 PŚ.
Stephan Hocke - Roman Koudelka
Typ : Koudelka @ 1,72 Betsafe
21-6 Forma Koudelki zdaje się byc równa i co ważne na dobrym poziomie. Dobre rezultaty na mamucie w Harrachowie. W Sapporo też skakał całkiem poprawnie. Dzisiaj 12msc i równe skoki. Hocke chimeryczni dla mnie. Wyżej oceniam szanse Czecha.

Kupon #19
▶Małysz - Ammann Typ : Małysz @ 1,60✅5-8
▶Fettner - Tochimoto Typ : Fettner @ 1,45✅7-13
▶Hocke - Koudelka Typ : Koudelka @ 1,72✅21-6
AKO KURS : 3,99 Betsafe
STAWKA 1/10

ZYSK +2,99

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
JUVENTUS TURYN - BARI
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,980 Pinnacle⛔2:1
Juve bez mocy w ofensywie. Ostał im się tylko Krasic i Del Piero. Alex przeżywa już entą młodośc, w czwartek przeciwko Catanii kręcił Augustynem jak chciał. Dalej najgroźniejszy pikarz, a wobec kontuzji Quagliarelli, Iaquinty, Amauriego i Toniego jest jedynym klasowym napastnikiem. Gianetti to melodia przyszłości. W kontekście tego tyu boje się tylko by Glik nie zagrał na zblizónym poziomie do Augustyna, którego Del Piero wkręcał w ziemie. Do bramki wrócił Gigi Buffon, wypadł Grosso, ale jest Grygera. Defensywa wygląda dalej dobrze.
Bari również straty w ofensywie, brak Ghezzala i Almirona. Liczą zatem na Okake. Ogólnie oba zespoły bez mocy dzisiaj, tyły szczególnei Juve dobre. Dla mnie mało bramek tutaj padnie. Byc może buki się sugerują tym, że gra Juve z ostatnim Bari i stąd ten wysoki kurs bo liczą na jakiś pogrom ? Ja myśle przeciwnie, będzie ciężko Starej Damie w tym meczu.
JUVENTUS : Buffon - Sorensen, Bonucci, Chiellini, Grygera - Krasic, Aquilani, Sissoko, Pepe - Del Piero, Gianetti
BARI : Gillet - A.Massiello, Balmonte, Glik, Raggi - Alvarez, Donati, Gazzi, Rivas - Okaka, Kutuzov
Kupon #20
⚽Juventus Turyn - Bari Typ : Under2,5gola @ 1,980⛔2:1
AKO KURS : 1,980 Pinnacle
STAWKA 3/10
STRATA -3
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
TOTTENHAM - MANCHESTER UNITED
Typ : Obie strzelą? TAK @ 1,65 Betsafe⛔0:0
Koguty ofensywne, wysoko latają na White Hart Line, mają skrzydła i wieże(Croucha) wspieranego van der Vaartem. Są w stanie pokonac każdą defensywe. MU dobrze sie gra z Tottenhamem jeżeli tak to można nazwac. Nani w formie, Anderson też napędza akcje. Powinny oba zespoły ukuc moim zdaniem. Więc analiza żadną filozofią nie jest;) W obawie o kolejny remis United na wyjeździe wybrałem oba strzelą , bo jakieś 1:1 mnie nie zdziwi... Tottenham: Gomes-Hutton, Dawson, Gallas, Assou-Ekotto-Lennon, Modric, Palacios, Bale- Van der Vaart-Crouch.

Man Utd: Van der Sar- Rafael, Vidic, Ferdinand, Evra- Nani, Fletcher, Anderson, Giggs- Berbatov, Rooney


VS
MARSYLIA - BORDEAUX
Typ : OM @ 1,75 Betsafe✅2:1
OM ostatnio troche poniżej oczekiwań, przegrali na kartoflisku z liderem Ligue2 w Pucharze Francji. W lidze też od dawna nie wygrali. Teraz ważny mecz z Bordeaux ich czeka. Z absencji to braknie Azpiliquetty, ale do tego należy juz się przyzwyczaic, ponadto Kabore zawieszony i kontuzja Hiltona.
Bordo gra tragicznie, chyba jedna z najnudniejsyzch zespołów w tym sezonie. Nie da się tego oglądac. Diarre ponoszą emocje, kopnął ostatnio Runje,ale widze jest w kadrze już na ten mecz. Zabraknie u nich Henrique i Planusa. Ponadto nie mają nawet porządnego napastnika. Licze na przełamanie OM, którzy kadrowo wyglądają super. Mbia i Diawara wkońcu na środku obrony. Troche kurs zaniżony, ale widze wygraną OM wiec pobieram.
OM : Mandanda (cap) – Fanni, So.Diawara, Mbia, Heinze – E.Cissé, Lucho, A.Ayew – Rémy , Gignac, Valbuena
BORDEAUX : C.Carrasso – L.Sané, Fernando, Ciani, Trémoulinas – A.Diarra (cap), Wendel, Plasil – Gouffran, Ben Khalfallah, Modeste

Kupon #21
⚽Tottenham - ManUtd Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,65⛔0:0
⚽Marsylia - Bordeaux Typ : OM @ 1,75✅2:1
AKO KURS : 2,87 Betsafe
STAWKA 1.5/10
STRATA -1,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nieco banalny, ale czasem najprostsze rozwiązania najlepsze ;)
Mancini i jego City ma powaznie potraktowac ten puchar bo z Carling Cup odpadli. Leicester fatalnie na wyjazdach w Championship. Kurs trzeciorzędny, ale do tripla mi pasuje.
Napoli w lidze mocne, mają grac Lavezzi i Hamsik. Cavani chyba na ławce, ale co ważne, a raczej najważniejsze to fakt iż Bologna przyjechała do Neapolu bez Di Vaio najlepszego strzelca czy też bez podstawowego bramkarza Viviano, który już grał w reprezentacji nawet. Ponadto kilka mniej poważniejszych strat, ale to też gracze podstawowi jak Mudingayi itp.
No i na koniec handball. Polacy póki co się męczą na tych MŚ. Wczoraj z Chiljczykami 1 połowa fatalna. Po przerwie wkońcu ogarneli sprawe i wygrali wysoko. Z Azjatami może byc ciezko. Oby wygrali, ale zarazem zmieścili się w rozmiarze handicapu, na który postawiłem ;)
Kupon #22
⚽ManCity - Leicester Typ : City @ 1,33✅4:2
⚽Napoli - Bologna Typ : Napoli @ 1,40✅2:1
▶Polska - Korea Typ : Korea +6,5 @ 1,45✅25:20
AKO KURS : 2,70 Betsafe
STAWKA 2/10
ZYSK + 3,40
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to trzeba z powrotem wrócic do Brasileiro. Oby z takim samym skutkiem jak końcówka poprzednich rozgrywek, zaczynamy od mistrzostw stanowych więc póki co ostrożnie ze stawkami. Trzeba wyczuc kto jak gra i co dla niego jest priorytetem.
VS
SANTOS - MIRASSOL
Typ : Under 3,5 gola @ 1,800 Pinnacle✅3:0
Pierwsza myśl co do tego meczu to nie będe ukrywał była over2,5, ale kursy są jakie są... Pinnacle nawet nie dał możliwośći grania takiej linii. Widziałem pobieżnie jak Mirassol grał z Ponte Pretą. Troche przeszkadzały tam warunki bo płyta była bardzo nasiąknięta wodą, ale ogólnie prezentowali się całkiem dobrze. Dzisiaj zagrjaą na Pacembeu więc murawa tam jest idealna. Faworytem bez wątpienia Santos. Jednak trzeba pamiętac, że Neymar jest na Copa America u20 i szaleje tam, strzelił 4 gole w meczu z Paragwajem. Paulo Henrique Ganso jak i Alex Sando również są w Peru. Skład Santos wystawi mocny. Argumenty za underem? Kurs wygląda ciekawie, a 4 bramki to jednak dużo. Nie grają na Villa Belmiro tlyko na Pacembeu. Bramkarz Rafael w dobrej formie, wybronił wiele sytuacji z meczu z Linense, trener Adilson Batista przechodzi na bardziej asekurancki system 4-4-2 w związku z tymi wieloma okazjami dla rywali, przez co Keirrison wyląduje na ławce. Coprawda zadebiutuje Elano, ale dalej zdania nie zmieniam i gram na under.
W dwóch ostatnich edycjach Paulisty pomiędzy tymi zespołami padły wyniki 2:1 dla Santosu i 1:1. Typ na czuja, ale tak mi podpowiada mój nos.

SANTOS : Rafael, Pará, Edu Dracena, Durval e Léo; Adriano, Rodrigo Possebon, Elano e Róbson; Maikon Leite e Zé Eduardo.

MIRASSOL : Fernando Leal; Samuel, Gustavo Bastos, Dézinho e Renato Peixe; Magal, Jairo, Esley e Xuxa; Marcelinho e Wellington Amorim

VS BRAGANTINO - CORINTHIANS
Typ : Corinthians wygra jednym golem @ 3,60 Betsafe⛔
Timao wyjdą najprawdopodobniej najmocniejszym swoim zestawieniem. Wraca Jorge Henrique i wygryza ze składu Ronaldo. Zmiana na wielki plus. Będzie żywa gra z przodu, którą zapewnic ma do spółki z Dentinho. Corinthians chce z początku zdobyc jak najwięcej pkt by potem jak przyjdzie Copa Libertadores móc się skupic na tamtych rozgrywkach dlatego też dzsiaij skład podstawowy wychodzi.
Oba zespoły w Paulistao na stadionie Bragantino spotkały się 10 razy i 5 razy wygrało Timao i 4 remisy padły. Corinthians tam się męczyli zazwyczaj i osiągali jednobramkowe wygrane. W poprzednim sezonie już o tym pisałem i nawet pare razy próbowałem w ten sposób na nich zagrac. Kurs wart spróbowania moim zdaniem. Rywal taki typowy średniak a może nawet gorszy. Przed rokiem zajął 16msc.

BRAGANTINO : Gilvan, Junior Lopes, Carlinhos e Everaldo; Nego, Marcos Aurélio, Eder, Rodriguinho e Julio Cesar; Marcelinho e Fabrício Carvalho.

CORINTHIANS : Julio Cesar, Moacir, Chicão, Leandro Castán e Roberto Carlos; Ralf, Jucilei, Paulinho e Bruno César; Jorge Henrique e Dentinho.
VS
VASCO DA GAMA - RESENDE
Typ : Vasco @ 1,30 Betsafe⛔
Inny z faworytów tj Vasco gra z Resende. To ma byc rok Carlosa Alberto. Wkońcu zdrowy, wkońcu formie i wkońcu ma udowodnic, że z niego klasowy zawodnik. Trener PC Gumsao nadal nie ma komfortu pracy, ale w Vasco są do tego już przyzwyczajeni można powiedziec. Braknie jeszcze m.in. Eduardo Cisse sprowadzonego z Monaco. Jednak jest Fernando Prass i dobra ofensywa. Z ciekawości rzuciłem okiem w poprzednie rozgrywki to Resende szału nie robiło. Myśle, ze można im zaufac w dniu dzisiejszym i do ako dorzucic.

VASCO : Fernando Prass; Fagner, Cesinha, Douglas e Ramon; Romulo (Renato Augusto), Allan, Felipe e Carlos Alberto; Eder Luis e Marcel

RESENDE : Eduardo, Wellington, Anderson Conceição (Anderson), Rogério e Kim; Leonardo (Léo Silva), Gabriel, Marcel e Valdeir (Elias); Fábio (Alexandro) e Marcelo Régis
K
upon #23
⚽Bragantino - Corinthians Typ : Corinthians wygra jednym golem @ 3,60⛔1:1
AKO KURS 3,60 Betsafe
STAWKA 1/10
STRATA -1
Kupon #24
⚽Santos - Mirassol Typ : Under 3,5gola @ 1,68✅3:0
⚽Vasco da Gama - Resende Typ : Vasco @ 1,30⛔0:1
AKO KURS @ 2,18 Betsafe
STAWKA 2/10
STRATA -2
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
AJAX AMSTERDAM - FEYENOORD ROTTERDAM
Typ : Under 3 and 3,5 gola @ 1,862 Pinnacle ✅2:0 Ajax bez dwóch żądeł czyli bez Suareza i El Hamdauiego. Nie trzeba pisac jak wielka to siła. Ponadto kontuzja kostki Urby Emanuelsona. Ajax jednak dalej jest faworytem w tym starciu, ale pogromu 10:0 jaki zrobiło PSV raczej się nie spodziewam bo raz, że nic dwa razy się nei zdarza, a po drugie nie ma Suareza. Feyenoord jak ich widziałem w niektórych meczach na jesień to grali przerażająco słabo. Może na wiosne im lepiej będzie szło ale to wątpliwa sprawa. Sam Wijnaldum nic wielkiego nie zdziała raczej. Nie będzei miał do pomocy Fera bo ten nie zagra, Tomassona nie ma na szpicy. Nie widze Feyenoordu na Arenie. A jeżeli w Ajaxie zagra Mido to też nie będzie komu straszyc, ale spodzeiwam się bardziej Cvitanicha od początku.
Tak więć na grad bramek w The Klassiker nie licze. Bawiąc się w DW typowałbym 1:0 dla Ajaxu ;)

Kupon #25
⚽Ajax - Feyenoord Typ : Under3 and 3,5gola @ 1,862✅2:0
AKO KURS : 1,862 Pinnacle
STAWKA 3/10

ZYSK +2,586
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Adam Małysz - Simon Ammann
Typ : Małysz @ 1,40 Betsafe
1-4 Kurs jeszcze w granicach przyzwoitości, że tak powiem. Grałem to dwukrotnie w Sapporo to tymbardziej zagram w Zakopanem. Adam tu skacze dobrze, Simi jakby zgasł w ostatnim czasie. W Japonii nie szło mu najlepiej. Na Wielkiej Krokwi Adam zawsze odbudowywał dyspozycje, teraz jest w formie więc powinien walczyc o wygraną z Kofim i Morgim. Ammanna póki co nie widze w tym towarzystwie. Hoffer z Tepesem raczej nie powinni namieszac w tej parze na niekorzysc, Adam skacze pierwszy więc ewentualnie to Simiemu obniżą belke...
Michael Uhrmann - Michael Neumayer
Typ : Uhrmann @ 1,55 Betsafe
16-20
W ekipie niemieckiej widac, że Freund wystrzelił z formą, a tuż za nim jest właśnie Uhrmann. Uhrmann wygrał kwale w dobrym stylu. Wcześniej w Sapporo też dobre miejsca. Neumayer średniak i w obecnej chwili nic więcej raczje nie zwojuje. Ponadto noty będzei miał niższe.

Kupon #26

▶Małysz - Ammann Typ : Małysz @ 1,40✅1-4
▶Uhrmann - Neymayer Typ : Uhrmann @ 1,55✅16-20
AKO KURS @ 2,17 Betsafe
STAWKA 2/10
ZYSK +2,34
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Katar niby gospodarz, ale Japonia ma więcej atutów piłkarskich i jest faworytem całego turnieju. Nie wiem co z Keisuke Hondą czy zagra czy niei bo różnie ludzie piszą, ale i tak stawiam na Samurajów.
Besiktas sprowadził Simao, Hugo Almeide, są Quaresma, Guti, Nihat. Pora na marsz w góre tabeli. A grają z przedostatnim zespołem w tabeli SuperLig. Nazwiska ewidentnie przemawiają za Besiktasem, a zobaczymy jak to zweryfikuje boisko ;)
Kupon #27
⚽Katar - Japonia Typ : Japonia @ 1,637✅2:3
⚽Besiktas - Bucuspor Typ : Besiktas -1,5 @ 1,862✅5:1
AKO KURS : 3,061 Pinnacle
STAWKA 2/10
ZYSK +4,122
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Drugiego dnia Betsafe już cięższe pary wystawił, głównie pozestawiał zawodników, którzy byli obok siebie we wczorajszym konkursie. Niestety pary Małysz - Ammann już nie dostaniemy, ale i tak postaram się coś ciekawego zagrac ;)
Michael Uhrmann - Michael Neumayer
Typ : Uhrmann @ 1,40 Betsafe
10-14 Argumentacja może byc jak powyżej na dzień wczorajszy. Kurs niższy, ale wczoraj Uhrmann zepsuł pierwszy skok. Dzisiaj licze ponownie na niego.
Gregor Schlierenzauer - Tom Hilde
Typ : Schlierenzauer @ 1,60 Betsafe
9-3 Schlieri wraca do czołówki pomału. Wczoraj dobre 6msc, a przy lepszych wiatrach mógł byc nawet 2 bo strata do Koflera zaledwie ok3pkt. Hilde 7był, ale stracił aż 9pkt do Gregora. Sam Gregor mówi, że po kontuzji nie ma już śładu i potwierdza to dobrymi skokami. Zaufam mu ;)
Matti Hautameki - Severin Freund
Typ : Freund @ 1,55 Betsafe
13-15 Forma Freunda nadal ustabilizowana i skacze daleko. Matti wahania formy i obecnie nie liczy się w walce o podium jak Niemiec. Kupon #28
▶Uhrmann - Neumayer Typ : Uhrmann @ 1,40 ✅ 10-14
▶Schlierenzauer - Hilde Typ : Schlieri @ 1,60⛔9-3
▶Hautameki - Freund Typ : Freund @ 1,55⛔13-15
AKO KURS : 3,47 Betsafe
STAWKA 1,5 /10
STRATA -1,5
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
NEWCASTLE - TOTTENHAM
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,64 Betsafe✅1:1 Sroki co prawda bez Carrolla, ale u siebie zawsze bywają groźne i potrafią ukłuc rywala, tymbardziej, że Tottenham nigdy w defensywie hegemonem nie był. Za to w ofensywie potrafi bardzo wiele więc ewentualny zapęd pod bramke Harpera może skończyc się kontrą w wykonaniu gospodarzy. Licze na bramki z obu stron poprostu. Ostatnio identycznie stawialem jak Tottenham grał z MU, teraz również jestem jakoś najbliżej tego typu w tym starciu.​
Newcastle: Harper, Simpson, Williamson, Coloccini, Enrique, Barton, Nolan, Guthrie, Gutierrez, Best, Ameobi.
Tottenham: Gomes, Hutton, Dawson, Gallas, Assou-Ekotto, Lennon, Modric, Palacios, Bale, Van der Vaart, Defoe.

Dawno nie stawiałem siatki, ale tym razem zagram w handicapie na Trentino. Sisley jest w tym sezonie słabszy. W lidze Trento gładkie 3-0 z nimi wygrali. Wystarczy zatrzymac Fei&#39;ego i mecz pod kontrolą w zasadzie. Zresztą analize napisał filip i do jego tematu odsyłam jak ktoś zainteresowany poczytac więcej;)
Kupon #29
⚽Newcastle - Tottenham Typ ; Oba strzelą ? TAK @ 1,64✅1:1
:siata:Trentino - Sisley Typ ; Trentino -1,5seta @ 1,45✅3:0
AKO KURS : 2,37 Betsafe
STAWKA 3/10
ZYSK +4,11
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom