>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:hokej:SZWAJCARIA-BIAŁORUŚ:hokej:
typ : 2 Kurs :3,00 bwin
ewentualnie typ: x2 Kurs: 1,80
bwin

Drugie mecze obu zespołów. Pierwsze pojedynki to 4:1 Szwajcarów z Francuzami i porażka 5:6 Białorusinów ze Szwedami.
O ile moge ocenic forme hokeistów Białorusi bo widzialem ich pojedynek ze Szwecja w ktorym walczyli jak równy z równym z jednym z faworytów turnieju i polegli po zacietej walce. O tyle nie widzialem meczu Szwajcarów.
W historii pojedynków miedzy tymi ekipami lepiej wypada Szwajcaria, ale ostatni mecz na MŚ to Białoruś wygrala. Mecz dzsisiejszy napewno bedzie wyrównany i równiez moze sie zakonczyc remisem i dogrywką,ale ze wskazaniem na Białorus ????

16/05/2006 World Championships, Qualifying Round Group F
Switzerland vs. Belarus 1:2​
09/05/2005 World Championships, Qualifying Round Group E
Switzerland vs. Belarus 2:0​
23/04/2005 Friendlies, Men
Switzerland vs. Belarus 4:1​
21/04/2005 Friendlies, Men
Switzerland vs. Belarus 3:1​


Ciekawym typem wydawał sie tez dla mnie under5,5 ale na tych mistrzostwach jak narazie pada wiele bramek wiec odpuszczam. Białoruś wygrywając ten mecz zapisze po swojej stronie pierwsze punkty jakze wazne. Bo wygrywając w ostatnim meczu z Francuzami do kolejnej fazy przeniosą 2pkt za wygrany mecz ze Szwajcarami a tak będą z zerowym kontem.
Bramkarz Vitali Koval w pierwszym meczu miał duzo pracy i puscil az 6bramek. Dzisiaj Szwajcarzy równiez mogą byc grozni ale do powstrzymania. Szwajcaria ma Martina Gerbera w bramce ale jest oczywiscie do pokonania;)
Chcialbym sukcesu Białorusi bo zaimponowali mi oni w pierwszym meczu i będe uwaznie śledzil ich wyniki na tych mistrzostwach.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

AC HORSENS-FC KOPENHAGA
Typ : 2
Kurs : 1,70
bwin

Spotkanie 28kolejki SAS Ligen. FC Kopenhaga walczy wciąż jeszcze o występ w europejskich pucharach a jej dzisiejszy rywal znadjuje sie za plecami o 7pkt. Dzisiejsza wygrana pozwolą gościom awansowac na drugie miejsce w tabeli. Kopenhaga ostatnio nie byla w najlepszej dyspozycji ale sezon juz bardzo blisko bo do końca zaledwie 3kolejki razem z dzisiejszym meczem tak wiec nie mozna juz sobie pozwolic na potknięcia jak dotychczas.
Rywal na zapisanie kompletu punktów jest wyśmienity bo spójrzmy na bilanse H2H :

22/03/2008 SAS Ligaen FC Copenhagen vs. AC Horsens 1:0
15/09/2007 SAS Ligaen FC Copenhagen vs. AC Horsens 1:0
22/04/2007 SAS Ligaen FC Copenhagen vs. AC Horsens 3:1
31/03/2007 SAS Ligaen AC Horsens vs. FC Copenhagen 1:3
19/07/2006 SAS Ligaen AC Horsens vs. FC Copenhagen 0:1
22/04/2006 SAS Ligaen AC Horsens vs. FC Copenhagen 0:1
22/10/2005 SAS Ligaen FC Copenhagen vs. AC Horsens 1:0
24/07/2005 SAS Ligaen FC Copenhagen vs. AC Horsens 2:0


Wszystkie 8meczy zakończonych zwyciestwami stawia ich w roli faworytów.
Horsens jak juz wspomnialem nie musi sie o nic juz martwic bo ani gra w pucharach ani spadek im nie grozi;) Do tego obrona tej druzyny jest bardzo dziurawa. W calym sezonie do tej pory stracila 33bramki!

Trener gości Solbakken ogłosił taką oto kadre na ten wyjazdowy mecz:
▶ Jesper Christiansen,Zdenek Pospech, Hjalte N&amp;oslash;rregaard,Ailton Almeida,Michael Sirberbauer,Morten Nordstrand,Jesper Gronkjaer,Marcus Allback,Atiba Hutchinson, Michael Gravgaard, Mikael Antonsson, Oscar Wendt,William Kvist, Libor Sionko, Mathias Zanka J&amp;oslash;rgensen, Nathan Coe,

A więc jak widac wszyscy najlepsi z Allbackiem,Sionko i Gronkjaerem na czele są w kadrze a tacy zawodnicy przeciez nie tak dawno wygrywali mecze w LM z Manchesterem United!!!
Tak więc liczę na przyjezdnych ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:hokej:KANADA- USA :hokej:
Typ : 1
Kurs ; 1,60
bwin

Spotkanie o tyle prestiżowe jak i bardzo ważne w kontekscie kolejnych rund MŚ. Kanadyjczycy- gospodarze turnieju w pierwszych dwóch meczach bez wiekszych problemów ogrywali Słowenie i Łotwe. Wyniki 5:1 i 7:0 zupełnie oddaja poziom ich gry.
Amerykanie mieli tych samych przeciwnikow i zanotowali 5:1 i 4:0. Wiec teoretycznie są gorsi od Kanady tylko o 3 bramki.
Ja jednak uwazam ze Amerykanie są o klase gorsi od gospodarzy i w dzisiejszym meczu stawiam zdecydowanie na Kanade. Trzeba jednak zaznaczyc fakt ze od 22 lat zaden gospodarz nie zdobył tytułu na hokejowych MŚ!! Tak więc Kanada stoi przed wielka szansą.

H2H zdecydowanie nalezy do Kanadyjczyków :

07/05/2007 World Championships, Qualifying Round Group F Canada vs. USA 6:3
09/05/2006 World Championships, Group D Canada vs. USA 2:1
10/11/2005 TUI Nations Cup USA vs. Canada 1:4
05/05/2005 World Championships, Group B Canada vs. USA 3:1
11/11/2004 TUI Nations Cup Canada vs. USA 5:3
01/09/2004 World Cup of Hockey 2004, North American Division Canada vs. USA 2:1
26/08/2004 Friendlies, Men Canada vs. USA 3:1

A ostatnia wygrana USA miała miejsce w 2004 roku w dodatku był to mecz towarzyski.
Hokeisci USA na ten turniej przyjechali w odmłodzonym skladzie.
Kanada posiada natomiast w swoich szeregach gwiazdy pierwszej jakosci jak i zawodnikow młodych uczących sie dopiero. Tym drugim z pewnoscia jest bramkarz Leclaire z Columbus który w meczu przeciwko Łotyszom po raz pierwszy w karierze zachowal czyste konto.
Po za tym Spezza, Nash,Chimera,St.Louis czy Heatley(najlepszy strzelec jak do tej pory) moim zdaniem gwarantują dobry wynik w dzisiejszym meczu.
 
J 0

jarek_ua

Użytkownik
Właśnie miałem zaproponować ten mecz na dzisiaj. Moim zdaniem USA nie ma dzisiaj szans. Odkąd pamiętam zawsze kibicuję Kanadzie także to dla mnie ważny mecz. Oby tylko Kanadyjczycy wygrali w regulaminowym czasie. No i mam nadzieje że będzie bez pierwszej niespodzianki na tych mistrzostwach.
Poza tym to nie grałbym na zwycięztwo Białorusinów ze Szwajcarią. Osobiście zagrałem na Białorusinów z handicapem 0-1,5. Trochę się obawiałem sytuacji w której Szwajcarzy prowadziliby jedną bramką i wycofania Białoruskiego bramkarza. Przewidywania były jak się okazało trafne ale Szwajcarzy nie zdołali oddać strzału na pustą bramkę Białorusi. Typ elegancko wszedł.
PS. Teraz wiemy że trzeba było grać na under 5,5 ????
Życzę dzisiaj powodzenia!!!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

NEUCHATEL XAMAX-FC BASEL
Typ : 2
Kurs : 1,75
bwin

Bazylea wyjezdza na mecz do sredniaka by nie powiedziec slabeusza Axpo Super League. Gospodarze aktualnie znajduja się na 8miejscu w lidze 10zespolowej i spadkiem raczej nie są zagrozeni, a jedyne co im jeszcze grozi to gra w barażach. ALe do tego takze daleka droga bo obecnie maja 4pkt przewagi nad znajdujacym sie na miejscu barazowym St.Gallen. W ostatniej kolejce byli sprawcami wielkiej niespodzianki pokonując w meczu wyjazdowym Young Boys Berno 3:1. Dzisiaj przed nimi stanie druga druzyna walcząca jeszce o prymat w szwajcarskiej lidze czyli słynna Basylea.
Basylea ktora w chwili obecnej jest liderem rozgrywek wskakując na fotel lidera po ostatniej kolejce kiedy to pokonali na wlasnym stadionie FC Zurich az 4:0.
Po takim zwyciestwie i wskoczeniu na fotel lidera z pewnoscia nie bedą chcieli oddac juz prowadzenia do konca rozgrywek do ktorych pozostalo jeszcze razem z dzisiejszą dwie kolejki. A w ostatniej kolejce na stadion FC Basel przyjezdza Young Boys Berno i napewno kibice chcieliby aby dzisiaj ich ulubiency wygrali bo w ostatniej kolejce wtedy wystarcza im remis oczywiscie w przypadku gdy dzisiaj YB Berno wygra a rywala takze ma nie łatwego bo zmierzy sie z Grasshopers Zurich.

A bilans H2H nie jest najgorszy :

23/09/2007 Axpo Super League Xamax Neuchatel vs. Basel 0:3
15/04/2006 Axpo Super League Xamax Neuchatel vs. Basel 1:5
07/12/2005 Axpo Super League Xamax Neuchatel vs. Basel 3:2
04/05/2005 Axpo Super League Xamax Neuchatel vs. Basel 0:4
03/10/2004 Axpo Super League Xamax Neuchatel vs. Basel 1:2

Jak widac tylko raz na piec przypadkow zdolali wygrac gospodarze.
Niby w zespole Xamax w bramce stoi Pascal Zuberbuhler a wiec reprezentant Szwajcarii to sądze ze dzisiaj moze dostac kilka bramek od takich napastników jak Streller,Majstrovic czy Ergic.

EDIT : : Dzieki Baros&#39;owi dodaje kolejne absencje, ktore jeszcze bardziej utwierdzaja w typie na Bazylee ;) Dzieki za pomoc Baros!!!

Neuchatel Xamax- Everson Pereira (midl) - 26 matches, 4 goal and 3 assists
- Johnny Szlykowicz (midl) - 30 matches, 5 goal and 7 assists
- Nebojsa Joksimovic (def) - 13 matches, 1 goal and 1 assists
- Thierno Bah (def) - 25 matches and 2 assists
- Christophe Jaquet (def) - 0 matches
- Milos Malenovic (forw) - 6 maches and 1 goal

Basel:
- Benjamin Huggel (mid),
- Chipperfield Scott (mid), 16 meczy, 7 goli
- Degen David (forw), 20 meczy, 3 gole
- Koji Nakata (mid), 18 meczy, 1 gol
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
No Kanada powinna wygrac, w końcu jest gospodarzem i ma wspanialych zawodników. Co do 2 spotkania ja również myślę, że FC Basel masz szanse na wygraną. Życzę przełamania i wysokiej wygranej ✅✅✅
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Dzieki za komentarz ;-)

Mam nadzieje, ze dzisiejsze kupony Ci siada, bo jak wiesz sam postawilem i na Basel i na kanade;-)
Szczerze powiedziawszy, to stawiajac na Kanade czytalem tez Twoja analize, wiec jesli typ wejdze to goraco dzieki za nia :jezora:

pozdro i oby dzisiejszy dzien byl dla nas udany ;-)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

HOFFENHEIM- KOBLENZ
Typ : 1
Kurs : 1,45
bwin

Drużyna walcząca o awans do Bundesligi dzisiaj na wlasnym stadionie podejmuje ekipe Koblenz ktora jest jeszcze zagrożona spadkiem. Ostatnia wpadka Hoffenheim z Koln 1:3 napewno wyzwala w nich dodatkowa motywacje bo po tym meczu opuscili oni miejsca dające mozliwosc gry w Bundeslidze i dzisiaj powalcza moim zdaniem skutecznie o powrot na te lokaty;)
Jesli chodzi o absencje to moze niepokoic fakt ze wsrod gospodarzy nie zagra najwieksza gwiazda Carlos Eduardo, jednak w takim meczu o taka stawke wszyscy beda gryzli trawe wiec poradzą sobie bez niego.
Zespół gosci ma wieksze problemy kadrowe gdyz z róznych wzgledow dzisiaj nie zobaczymy bo nie zagraja Dzaka, Grunier i Kuqi.

Dodam ze o awans do Budesligi walczy jeszcze 5 zespołow wiec na tym etapie rozgrywek nie mozna sobie pozwolic na jakąkolwiek strate punktów. A nie wierze ze Hoffenheim zadowoli sie 4 pozycja w lidze ktora nic nie daje;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

GETAFE-ALMERIA
Typ: 1
Kurs : 1,70
bwin

Tak świetnie spisująca sie ekipa Getafe w UEFA Cup,która była blsika wyeliminowania Bayernu Monachium spadnie do Segunda Division?! Chyba mało kto w to wierzy. Po tym co pokazali na europejskich boiskach pora na wygranie meczu w Primera Division bo widmo spadku moze zajrzec w oczy niespodziewanie. Finalista Copa del Rey i mozna powiedizec ze wielki przegrany tego sezonu zagra dzisiaj z zespolem Almerii ktora moim zdaniem to druzyna jedynie wlasnego boiska gdzie wygrała z Realem i zremisowala z FC Barceloną. A na wyjazdach jak do tej pory maja bilans 4-5-8. Getafe u siebie moze nie jest jakims klubem nie do zatrzymania ale napewno jest grozne dla kazdego.
Oba zespoły w ostatnich latach spotkały sie ze soba pieciokrotnie i 2 razy wygralo Getafe oraz padly trzy remisy wiec jak łatwo mozna sie domyslec Almeria nie wygrala ani razu.
W dodatku goście nie walczą juz o nic bo do miejsca w pucharach tracą 6pkt, a do rozgrywek o puchar Intertoto druzyna nie zostala zgloszona wiec mozna powiedziec ze goscie są juz po sezonie ;)
A dzisiejsza wygrana Getafe z pewnościa uspokoi sytuacje w klubie i podopiecznie Laudrupa będą mogli spokojnie dograc sezon do konca i byc moze pokaża jeszcze próbke swoich przeciez nie tak małych umiejetnosci ;)

Prawdopodobne składy :

▶Getafe: Abbondanzieri - Licht, Belenguer, Diaz, Cortes, Granero, Casquero, La Red, Contra, Del Moral, Albin

▶Almeria: Alves - Cisma, Garcia, Pulido, Rekarte, Iriney, Soriano, Crusat, Corona, Ortiz, Negredo
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
HOFFENHEIM- KOBLENZ
Typ : 1
Kurs : 1,45
bwin ✅✅ WYNIK 3:1 ✅✅

GETAFE-ALMERIA
Typ: 1
Kurs : 1,70
bwin ✅✅ WYNIK 4:2 ✅✅
Wkoncu typ ktory wszedl na luzie ;) (Hoffenheim)

Getafe pokazało ze jest wielkie !! ???? z 0-2 wyciągneli na 4:2 !! Suuper ????
Wkońcu przelamanie w moim temacie bo juz strasznie to wyglądalo.
POzdrawiam tych co odwiedzają ????

EDIT : A oto mój wczorajszy kuponik w Milenium ????

Dodam tylko ze Białorus pokonala Francje 3:1 ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:hokej:SZWAJCARIA-CZECHY:hokej:
Typ : under 6,5
kurs: 1,65
bwin

Szwajcarzy-rewelacja jak do tej pory tych MŚ. Kluczdo zwycięstwa tej druzyny w dotychczasowych meczach to była dobra defensywa. Ze Szwedami stracili 2gole, z Białorusią 1, tyle samo z Francuzami.
Jesli chodzi o ofensywe to jest ona na dobrym poziomie. POtrafia stzrelic po kilka bramek w meczu.
Czesi jak narazie graja na średnim poziomie. Do zespołu dołączył Plekanec, natomiast nie udalo sie zgłosic Milana Michalka.
Oba zespoły nie zaznaly jescze porazki w regulaminowym czasie 60&#39;. Bo jak wiemy w meczu z Rosją Czesi przegrali po dogrywce.

DOtychczasowe mecze H2H :

11/04/2008 Friendlies, Men Switzerland vs. Czech Republic 3:4
09/04/2008 Friendlies, Men
Switzerland vs. Czech Republic 3:2
06/04/2007 Friendlies, Men Czech Republic vs. Switzerland 5:3
05/04/2007 Friendlies, Men Czech Republic vs. Switzerland 1:3
16/02/2006 Olympics Men 2006 Preliminary Round Group A Czech Republic vs. Switzerland 2:3
01/05/2005 World Championships, Group D Switzerland vs. Czech Republic 1:3
02/05/2004 World Championships, Group E Switzerland vs. Czech Republic 1:3

Jak widzimy większosc meczy konczyla sie ponizej linii 6,5 wiec czmu dzisiaj mialoby byc inaczej ?! ;)

Początek meczu o 01.00
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja pisze odnośnie twojego wczorajszego kuponu. Ale miałeś szczęścia jak mało kto. Lechia w 90+4 Pęczak zapewnia wygraną, Legia karny w 90, Getafe 0:2 - 4:2. I tak jak powtarzam zawsze najważniejsze w typowaniu jest szczęście kto je mam może wiele osiągnąc i wiele zyskac, szkoda że ja osobiście mam tyle pecha co mało kto. Tobie życzę wygranych i jak najwięcej trafnych typów
Pozdrawiam
Sutek
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:hokej:SZWAJCARIA-CZECHY:hokej:
Typ : under 6,5
kurs: 1,65
bwin ✅✅WYNIK 0:5 ✅✅

[/b]
Może nie tak wysokiej wygranej się spodziewalem ale wazne ze under wszedl ???? A niektorzy uwazali ze handi na Szwajcarów to pewniak ;)


Kuponik z wczorajszych wojaży w bukach naziemnych ????


Typy z ligi Fińskiej zaproponowane przez eksperta Skandynawskiej piłki Makavelli, za co serdecznie mu dizekuje ????

Na dzisiejszy dzien nie mam nic ciekawego,ale na nocke mam w rękawie jeden typ który opisze pózniej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Moja dotychczasowa skutecznosc z hokeja 5/7 =72%

VS

:hokej:Słowacja-Słowenia:hokej:
Typ: -2,5 Słowacja
Kurs :1,65
bwin

Słowacy walczą o utrzymanie w elicie. Tak to nie jest zaden zart!! Kto by sie spodziewal ze spotka to jedna z lepszych ekip Starego Kontynentu, ale taki jest urok sportu. Co prawda nie przyjechali oni do Kanady w najsilniejszym składzie,ale i tak zawiedli.
Jednak nikt sobie nie wyobraza chyba aby Słowacy mieli sie nie utrzymac w elicie!
Dzisiaj pierwsze spotkanie o utrzymanie ze Słowenia. Przypomne ze na tych MS walka o utrzymanie toczy sie systemem playout do dwoch wygranych spotkan. Słowenia to zdecydowanie jedna ze slabszych ekip na tym turnieju o czym świadczą porazki z Łotwą, ktora takze do potęg nie nalezy, USA i Kanadą. W tych trzech meczach strzelili raptem dwie bramki.
Słowacy zdolali wygrac jeden mecz z Norwegami az 5:1, ale potem przyszyly minimalne porazki z Niemcami i Finami ktore zdecydowaly o losie Słowaków.

Napewno w dzisiejszym meczu nie zabraknie im motywacji na walke od pierwszych minut. Linia handicapu na przewage trzech bramek jest warta zagrania bez wiekszych problemów.
Nie wyobrazam sobie by Słowacy w dzisiejszym meczu nie wygrali, dlatego powinni sie dobrze zaprezentowac a Słowenia nie ma kim straszyc oprocz Kopitara, jedynej gwiazdy ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Ruch Chorzów- Jagielonnia Białystok
Typ : 1
Kurs : 2,20
bwin

Dziwi mnie aż tak wysoki kurs wystawiony przez bwin na Ruch Chorzów. Przeciez Jagielonnia przegrała az 8 meczy z rzędu w lidze i nic nie wskazuje zeby jutro mialo nastąpic jakies przelamanie tej fatalnej passy.
Chorzowianie moze tez nie imponują formą, jednak w potyczce z Jagą powinni wygrac. Grają na wlasnym stadionie. Do tego jest to ostatni ich mecz w sezonie wiec będa chcieli sie dobrze zaprezentowac swojej publicznosci.

W historii pojedynków na Cichej Jaga nie miała nic do powiedzenia przegrywając trzy mecze tracąc przy tym 6 bramek i nie strzelając zadnej.

Jagiellonia zostala ukarana w ostatnim czasie za transparent kibiców podczas meczu z Legią, ktory obrazil Rogera. Ja jestem tego samego zdania co własnie Ci kibice jednak nie popieram takiego zachowania. Roger nie powinien grac w kadrze i tyle! Blokuje tym samym miejsce Radkowi Majewskiemu, ale to nie ten temat.

Wracając do meczu to Ruch powinien dac sobie rade.
&quot;Szkoleniowiec Jagiellonii w Chorzowie nie będzie mógł skorzystać z usług pauzującego za kartki Jacka Banaszyńskiego oraz kontuzjowanego Mariusza Dzienisa. Do składu po przerwie spowodowanej pauzą za kartki wracają Jacek Markiewicz i Łukasz Nawotczyński. Osłabiony wystąpi również Ruch. Kontuzje z gry wyeliminowały bowiem Marcina Sobczaka, Gabora Strakę, Remigiusza Jezierskiego, natomiast występ Pavola Balaza stoi pod znakiem zapytania.&quot; -info z portalu http://www.ligapolska.pl
 
aarek21 0

aarek21

Użytkownik
Dorzucę swoje trzy słowa na temat meczu Ruch - Jaga. Otóż moim zdaniem typ 1 jest troszkę nieodpowiednim, ja skłaniałbym się jak już za typem X bądź X2, ponieważ Jaga gra dość dobrze, po prostu trafiają na lepszych przeciwników, którzy ich punktują jak chcą(np. Lech, Legia w ostatnich spotkaniach). Oglądałem obydwa mecze i muszę przyznać iż gra Jagieloni bardzo efektowna choć może nie efektywna ???? . No a poza tym Jaka musi walczyć o utrzymanie a Ruch byt w ekstraklasie ma zapewniony. Jaga musi wygrać to spotkanie aby nie znaleźć sie w strefie barażowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom