>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Witam mam pytanie dotyczące tenisa wiem że niezbyt w tym dziale ale nie mam czasu na odpowiedz kilka dni może ktoś wie czy w pinnacle będzie 1 rd rolland garros w możliwości obstawienia ako czy tylko pojedyncze mecze będe bardzo wdzięczny za pomoc
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam mam pytanie dotyczące tenisa wiem że niezbyt w tym dziale ale nie mam czasu na odpowiedz kilka dni może ktoś wie czy w pinnacle będzie 1 rd rolland garros w możliwości obstawienia ako czy tylko pojedyncze mecze będe bardzo wdzięczny za pomoc
RG napewno będzie można puszczać akumulatory w Pinnacle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak dla mnie zdecydowanymi faworytami w 1rundzie są:
Jurgen Melzer - Andreas Beck
Victor Hanescu - Benoit Paire
Carlos Berlocq - Bernard Tomic
David Ferrer - Jarko Nieminen
Richard Gasquet - Radek Stepanek
Philipp Kohlschreiber - Sam Querrey
W wiekszości par widoczna jest zdecydowana różnica klasy, przysposobienie lub jego brak do gry na nawierzchni ceglanej. Typowymi spacerkami zakończonymi wynikiem 3:0 powinny zakończyc się spotkania Melzera, Ferrera, czy też Ryśka Gasqueta. Querrey ostatnio nie wygrał nic, z resztą to nie jego nawierzchnia, jeżeli nie będzie mu siedział serwis to Kohli powinien go oklepac w max. 4setach. Hanescu dzisiaj gra finał z Almagro, wiec swój mecz będzie pewnie grał trochę poźniej, jest w formie i nie będzie miał problemów (pokonał ostatnio Paire 6:0 6:1). Rysiek pokonał ostatnio RF, czy też solidnych na ziemi Montanesa czy Bedycha.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Spacerek Hanescu z Paire? Niech Rumun ubierze dobre buty, bo przed nami duże prawdopodobieństwo stykowego meczu.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Jak dla mnie zdecydowanymi faworytami w 1rundzie są:
Jurgen Melzer - Andreas Beck
Victor Hanescu - Benoit Paire
Carlos Berlocq - Bernard Tomic
David Ferrer - Jarko Nieminen
Richard Gasquet - Radek Stepanek
Philipp Kohlschreiber - Sam Querrey
W wiekszości par widoczna jest zdecydowana różnica klasy, przysposobienie lub jego brak do gry na nawierzchni ceglanej. Typowymi spacerkami zakończonymi wynikiem 3:0 powinny zakończyc się spotkania Melzera, Ferrera, czy też Ryśka Gasqueta. Querrey ostatnio nie wygrał nic, z resztą to nie jego nawierzchnia, jeżeli nie będzie mu siedział serwis to Kohli powinien go oklepac w max. 4setach. Hanescu dzisiaj gra finał z Almagro, wiec swój mecz będzie pewnie grał trochę poźniej, jest w formie i nie będzie miał problemów (pokonał ostatnio Paire 6:0 6:1). Rysiek pokonał ostatnio RF, czy też solidnych na ziemi Montanesa czy Bedycha.
Ja tam po małych kursach pierwszą rundę odpuszczam, szczególnie na graczy gdzie coś kreczowali. Co do twoich typów to zastrzeżenie mam głównie do Melzera, bo właśnie on ostatnio skreczował - zszedł z kortu po pierwszym przegranym secie 4-6 z Mayerem w Rzymie - nie wiem czemu tak się stało, ale ogólnie Jurgen coś nie w formie, na 6 ostatnich meczy na &quot;ziemi&quot; wygrał tylko 2 (a rok temu ładnie dał zarobić na RG :grin ???? - kurs 1.18 w bwin nie wart ryzyka jak dla mnie. Ferrer po kursie 1.08 tez nie do ruszenia bo coś też z nim ostatnio nie tak - nie pojawił się na korcie w Rzymie, przegrana z Dolgopolovem w Nicei - na pewno to w celu lepszego wyniku na RG. David raczej wygra z Nieminenem, nie mówię nie ale 1.08 ????.
____________________
Oczywiście Melzer z Mayerem - poprawione, błąd przy szybkim pisaniu.
Dzięki Robel i nie nerwuj się tak ;) Pzdr!
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Jutro już rusza Roland Garros, codziennie po kilkanaście godzin spędzonych przed komputerem i telewizorem. Na szczęście to nie Australian Open czy Us Open i nie będzie trzeba zmienić tryb dziennego na nocny ????
Roland Garros to najmniej lubiany przeze mnie turniej wielkoszlemowy. Mimo, że kocham grać w tenisa na mączce to oglądać wolę spotkania na kortach twardych bądź trawie.
Życzę sobie i wszystkim powodzenia w typowaniu i dużych zysków!
 
robel 153

robel

Użytkownik
Co do twoich typów to zastrzeżenie mam głównie do Melzera, bo właśnie on ostatnio skreczował - zszedł z kortu po pierwszym przegranym secie 4-6 z Melzerem w Rzymie
wtf? Melzer z Melzerem? Chyba Mayerem.
Ja bym uważał co do typu Richard Gasquet - Radek Stepanek. Nie zagrał bym tego typu za sporą kase. Fakt ostatnio Gasquet pokazał dobry tenis ale Stepanek to jest taki tenisista , że coś mu wyjdzie, trochę farta i z niczego osiąga wynik.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
JA myślę jednak że Gasquet spokojnie wygra z podstarzałym czechem który racja jego tenis tak wygląda jak kolega wyżej napisał oraz nieustanie bawi się w dropy a rysiek ostatnio w ppokazówce fajnie się pokazał z Verdasco tylko utwierdza mnie do pewnego typu na niego oprócz tego 3:0 dla Tsongi oraz Monfilsa wydają się fajnymi typami a z typami na Kohliego bym się wstrzymał który bądź co bądź jest nierówny i porażka ze stepankiem o którym tu była mowa w stylu fatalnym nie tak dawno temu oraz ciężkie mecze World cup team dodatkowo zmęczony bardziej Quarrey do gry.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Lleyton Hewitt - Albert Montanes @ 1,50 Interwetten

Bardzo pozytywny kurs na Alberta, co prawda Hiszpan w tym sezonie spuścił z tonu i spadł do czwartej dziesiątki w rankingu, ale to wciąż dobry zawodnik, szczególnie na cegle. Można jednak zauważyć, że jego ostatnie porażki (europejski sezon na mączce) nie były to byle jakie mecze - kolejno Andujar (zwycięzca z Casablanki), Simon, Melzer (sensacyjny pogromca Federera), Lopez (rewelacyjny w tym roku na europejskiej mączce), Stakhovsky (porażki w TB) oraz Gasquet (patrz Melzer). Z drugiej strony zwycięsko wcyhodził w konrontacjach z Volandrim, Fogninim, Malisse, Gabashvilim czy Paire.
Hewittowi obecnie zdecydowanie bliżej do tej drugiej grupy. Od porażki z Lu (Indian Wells) nie grał (kontuzja stopy). Nie jest z nią jeszcze wszystko w porządku, jego występ do ostatnich chwil stał pod znakiem zapytania, wycofał się ze sparingowego meczu z Djokovicem, który miał się odbyć w czwartek.
Widać jak na dłoni że Australijczykowi się nie układa. Okres przygotowywania się do turnieju stracony, a co za tym idzie brak ogrania, jest nie w pełni zdrowy. Do realnej walki o zwycięstwo myślę że trochę mu brakuje, nawet w pełni sił Hewitt nie byłby faworytem tego pojedynku, a trapiony problemami Rusty nie będzie miał za wiele do powiedzenia z Albertem Uncle Monty Montanesem.
Niewykluczone, że Hewitt skreczuje - warto postawić w buku gdzie zaliczają taki rezultat.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Montanes - Hewitt (+2,5 seta) 2 1.34 Expekt
Na pierwszy rzut oka Hiszpan powinien wygrac, ale... sprawdziłem sobie wyniki z ostatnich lat Australijczyka na Rolandzie i się lekko zdziwiłem. Walczy, klimat nie jego, bo to korty ziemne, ale ostatnie 3 starty w RG to zawsze min 3 runda. To że zrobi seta jest dla mnie pewne, ja uważam, że może się nawet pokusic o sprawienie niespodzianki.
Gram to na pewno w jakimś AKO. Polecam
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Montanes - Hewitt (+2,5 seta) 2 1.34 Expekt
Na pierwszy rzut oka Hiszpan powinien wygrac, ale... sprawdziłem sobie wyniki z ostatnich lat Australijczyka na Rolandzie i się lekko zdziwiłem. Walczy, klimat nie jego, bo to korty ziemne, ale ostatnie 3 starty w RG to zawsze min 3 runda. To że zrobi seta jest dla mnie pewne, ja uważam, że może się nawet pokusic o sprawienie niespodzianki.
Gram to na pewno w jakimś AKO. Polecam
Problem w graniu tenisa na podstawie wyników danego tenisisty z ostatnich lat polega na tym, że Hewitt akurat wraca po kontuzji i różnie może jego gra wyglądać. Niewykluczone, że Australijczyk ugra tu seta, ale po takim kursie bym nie ryzykował.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Dzięki piotrex007 za info. Po dokładnym sprawdzeniu zakład na wygraną Montanesa wygląda sensownie. Oto co Lleyton napisał na swoim blogu 3 maja...
&quot;Hi everyone,
The foot is slowly getting better and I am having so much rehab on it to push it as much as possible without risking further problems. I am still planning on having a crack at the French Open but I will know more over the next week to how it is progressing. You always want to give yourself the best chance of playing in the 4 majors. I will perhaps try and even play doubles at the French to get more matches before the grass court season (will let you know who within a few weeks).
It has been great hanging out lots with Bec and the kids. We love doing everything as a family and Cruz even got to experience his first AFL match live.
Happy Mother&#39;s Day to my Mum and Bec for this Sunday! You both mean so much to me.&quot;

Więc jego nadrzędnym celem jest Wimbledon.

Posypuję głowę popiołem i wycofuję się z typu na set Hewitta. Jednak Montanesa też nie zagram, bo kilka razy mnie porządnie powiózł.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Guez - Stakhovsky [email protected] Pinnacle ✅
Nie lubię grać przeciw gospodarzom, jednak tutaj zagram na Ukraińca. W tym sezonie Serigey gra dobrze. Ładne zwycięstwo z Montanesem i Isnerem w Madrycie, przegrana po walce z Ferrerem. Wiadomo, ze maczka nie jest jego ulubiona nawierzchnia, jedank Guez nigdy poza poziom challengerów nie wyszedł. W tym sezonie u siebie na maczce przegrywał ze Zverevem, Teixeira, ktorych Ukrainiec zapakowałby w 2 setach. Dla mnie w obecnej formie Stakhovsky przejedzie się po Guezie.
Gulbis - Kavcic [email protected] Gamebookers ⛔
Gulbis to dla mnie jeden z wiekszych talentow w tourze. Wystzelil na poczatku zeszłego sezonu - Rzym urwał Rafie seta, w Delray Beach (wiem, inna nawierzechnia niz ta w Paryzu) wygrał. Poźniej przyszło French Open i klops. Krecz w mecz z Benneteauem. W tym sezonie rowniez dobry poczatek i coraz gorzej. Kavcica osobiscie bardzo nie lubie. Nabił tę swoją 79 pozycje w rankingu grajac glownie z challengerach. W tym sezonie na clayu przegrał w 3 setach z Kubotem, urwał seta Gasqetowi mimo, że ten miał przewagę przełamania w 2 secie jak dobrze pamiętam. Dla mnie Gulbis powinien z nim dziś wygrać. Jeśli tylko się nie zagotuje powinno być dobrze.
Benneteau - Machado [email protected] Unibet ✅
Tutaj gram na Benka. Francuz ostatnio gra coraz lepiej. Wygrana w Nicei w bedacym bez formy Baghdatis, czy w challengerze w Bordeaux Capdeville napawa mnie przed tym meczem optymizmem. Machado w tym sezonie nie potrafi zakwalifikować się do turniejów głównych. Przegrywa w kwalach z Tomicem, Roger-Vasselinem. Jest to tak jak Guez gracz głownie challengerów. Dla mnie u siebie benek powinien zapakować Portugalczyka w max 4 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 2,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Guez - Stakhovsky [email protected] .
Gulbis - Kavcic [email protected]
Benneteau - Machado [email protected]
Bardzo ryzykowne typy, jeśli mogę wyrazić własne zdanie ????
Gulbis umiejętnościami oczywiście przewyższa Kavcica i normalnie powinien wygrać, gdyby tylko o to chodziło, ale Łotysz jest wyjątkowo nieregularny. Praktycznie nigdy nie stawiam go w pierwszych rundach, warto zobaczyć jak będzie grał później i dopiero coś myśleć. Niby RG to powinien się zmobilizować, ale z nim nigdy nic nie wiadomo. Można pograć, ale za niską stawkę ????
Co do Bennetau to zawodnik też, jak dla mnie, dość chimeryczny. Diabli wiedzą co zrobi, po takim kursie sam bym nie ruszał, choć oczywiście ma przewagę &quot;domową&quot;;-)
A jeśli chodzi o Stakhovskyego to się zgadzam ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Witam
Rozpoczynamy bardzo ważny turniej dla każdego fana tenisa. Od 11:00 rozpocznie się długo wyczekiwane French Open. Ostatnio zobaczyłem w internecie, że ktoś sprzedaje swoją &quot;wiedzę&quot; o tenisie za pieniądze (typy, podręczniki to typowania) Mizeria, spróbuje udowodnić w najbliższych dwóch tygodniach, że dużą dawkę wiedzy, informacji, a także skutecznych typów znaleźć można także na naszym bezpłatnym forum. Jeśli zobaczę, że moje wpisy was interesują (przez dodawane punkty reputacji) to postaram się pisać codziennie, analizując typy na kolejny dzień oraz relacjonując zakończone wydarzenia.
---
Na początek zabawy z Roland Garros wymyśliłem, że policzę sobie &quot;średnie&quot; czołowych tenisistów, wynikające z ich aktualnej formy, możliwości na cegle, stosunku wyników na cegle z tego sezonu i poprzedniego (uwzględniając w tym wynik RG 2010). Co rundę będę uaktualniał ten ranking, według własnego uznania, dodając pewne &quot;bonifikaty&quot; punktowe (0.5) za zwycięstwo, (0.25) za pokonanie wyżej notowanego (w moim rankingu) zawodnika, a minusowe (-10) za stratę seta, (-25) za stratę dwóch partii ze słabszym rywalem i (-0.5) za grę tydzień po tygodniu. Oczywiście traktuję to jako zabawę, może jednak uda się dzięki tym czynnikom skuteczniej typować decydującą fazę turnieju Na razie wyliczyłem je dla czołowych 16 tenisistów.
1. Rafael Nadal 6.0
2. Novak Djokovic 5.9
3. Roger Federer 4.0
4. Andy Murray 3.6
5. Robin Soderling 4.3
6. Tomas Berdych 3.6
7. David Ferrer 4.6
8. Jurgen Melzer 3.6
9. Gael Monfils 2.8
10. Mardy Fish 2.0
11. Andy Roddick 1.8
12. Nicolas Almagro 4.1
13. Mikhail Youzhny 2.1
14. Richard Gasquet 3.3
15. Stanislas Wawrinka 2.7
16. Viktor Troicki 2.4
*Oczywiście według każdego podobne czynniki mogą być inne, te opierają się na mojej opinii na temat danych tenisistów, a traktuję to jako ciekawostkę, test

Roland Garros: Dzień #1

David Ferrer - Jarkko Nieminen 1 @ 1.06 ✅ Vincent Millot - Maxime Teixeira 1 @ 2.25 ⛔ Kei Nishikori - Yen-Hsun Lu 1 @ 1.16 ✅ Mocno wchodzę w turniej :razz: Na dziś wybrałem cztery zdarzenia. Krótko o meczach: Millot jest w moim przekonaniem faworytem w między francuskim pojedynku z Teixeirą. Na pewno więcej razy w życiu miałem okazję oglądać Millota i &quot;młody&quot; French man zrobił na mnie duże wrażenie. Potrafi grać na cegle, jego lewa ręka jest bardzo solidna. Teixeira ostatni dobry wynik zrobił przed 8 tygodniami (wygrana challengera), Millot jeszcze dawniej, ale w mojej hierarchii wyżej stoi Vincent. Hewitt nie grał od IW, długo się leczył i do ostatniej chwili nie wiadomo było czy dzisiaj zagra. Tak się na 99% stanie i liczę na jego zwycięstwo. Rywal trafił się niezły, co prawda to Montanes, ale Albert jest kompletnie bez formy :wink: Tu rodzi się więc szansa dla ofensywnego Hewitta, który dzięki paryskiej nawierzchni powinien mieć dzisiaj w meczu sporą przewagę. O dwóch pozostałych meczach nawet nie ma co pisać, chyba wszystko jest oczywiste :wink: **Wykreśliłem Hewitta, wycofał się z turnieju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Mannarino – Rufin 1 1,50 (betsson) – 5/10j
Francuzki pojedynek. Mannarino bardziej znany i posiadający większe umiejętności. Adrian na początku sezonu był jednym z objawień. Gra skutecznie, a jego tenis jest widowiskowy. Bardzo dobry serwis z lewej ręki co rywalom bardzo utrudnia grę, do tego świetny FH i przyzwoity BH.
Rufin to 20 latek, który był kreowany na kolejną gwiazdę francuskiego tenisa, pokroju Monfilsa czy Tsongi. Na razie jednak „nici” z francuskiego planu, ponieważ Rufin jest na poziomie challengerów i ITF.
Dla mnie różnica klas jest widoczna „gołym” okiem i nie sądzę, aby nagle dziś Rufin zaczął grać lepiej od Mannarino.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robel 153

robel

Użytkownik
Oto moje typy

Ernests Gulbis - Blaz Kavcic 1 1.55⛔⛔⛔

szybko po sie chyba zaraz rozpoczyna

Dość ryzykowny typ. Gulbis pokazał się z trochę lepszej strony w Nicei a tak grał przeciętnie. Natomiast Kavcic zagubiony. Jedynie w Belgradzie doszedł do ćwierćfinału, po za tym beznadziejny sezon. Ostatnio chyba nawet z Kubotem dostał lanie.

Teymuraz Gabashvili - Andreas Seppi 2 1.45✅✅✅

Obydwaj zawodnicy w tym roku niczego ciekawego nie pokazują. Jednak według mnie Seppi bardziej stabilna forma. Gabashvili ostatnio przegrywa z zawodnikami z drugiej setki rankingu i to nie są odosobnione przypadki
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Teimuraz Gabashvili - Andreas Seppi 1 @ 3.15 Pinnacle ⛔
Jak dla mnie to bardzo atrakcyjny kurs na taki typ. Gabashvili to tenisista z bardzo solidnym podaniem, do tego jest regularny z końcowej linii, nie bije balonów, często przyspiesza piłki z końcowej linii. Z takim stylem na paryskiej cegle jest mu dużo łatwiej niż gdziekolwiek indziej na tej nawierzchni. Seppi ma słaby sezon, nie imponuje, na cegle tylko 3 mecze, w tym dwie porażki i jedno 3 setowe zwycięstwo. Widać jeszcze ślady kontuzji, nie wiem czy będzie w stanie grać z Gabą na najwyższym poziomie przed 4, czy 5 setów. Mecz ogólnie powinien być wyrównany, choć więcej za widzę za widzę za reprezentantem Rosji. H2H 3:2 dla Seppiego, ale ostatni mecz, na cegle w 2009 wygrał Gaba i to gładko. Teimuraz ostatnio nie imponował, ale on potrafi się sprężyć na ważne turnieje, potrafi grać długie mecze, jest mocny fizycznie i psychicznie. W Paryżu rok temu osiągnął 4 rundę więc ma czego bronić w tym meczu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom