>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Berrer potrafi grać tylko i wyłącznie srv@volley
Hehe co za glupoty. Berrer nie gra serve voley, od czasu do czasu sie do siatki wybierze i nic po za tym. Kiedy ogladalam jego meczu na zywo we Wroclawiu a byl w bardzo dobrej formie mimo, ze serwis na szybkim korcie otwieral mu droga do siatki to nie chodzil tylko gral z glebi. Na cegle watpliwe aby probowal sv.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja tak na szybko,bo do meczu już niecałe 50 minut,a fajnie,gdyby jeszcze ktoś skorzystał.Znalazłem bardzo ciekawy typ na godzinę 11,W spotkaniu Golubeva z Belluccim widzę zdecydowany over gemowy,nie twierdzę,że Kazach pokona Brazylijczyka,ale ostatnio bardzo dobrze trzyma swoje podanie,oglądając jego mecz z Sodą,byłem pod wrażeniem,2 TB i bardzo wyrównane spotkanie,świetny procent pierwszego serwisu i sporo asów,linia wystawiona przez bukmacherów to 34,5 gema,według mnie zostanie zdecydowanie pokryta,spróbujecie delikatnie zagrać,powinno być ok.
Bellucci vs Golubev
Over 34,5 Gema
@1,85✅
BWIN
7/10 46 gemów,Izi:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midel 189

midel

Użytkownik
Hehe co za glupoty. Berrer nie gra serve voley, od czasu do czasu sie do siatki wybierze i nic po za tym. Kiedy ogladalam jego meczu na zywo we Wroclawiu a byl w bardzo dobrej formie mimo, ze serwis na szybkim korcie otwieral mu droga do siatki to nie chodzil tylko gral z glebi. Na cegle watpliwe aby probowal sv.
Dziwne, bo zawsze kiedy go widzę to goni do siatki czy musi czy nie. Z końcowej linii jest na poziomie Karlovicia. Tak czy inaczej Milos go rozstrzela.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Juan Monaco - Fernando Verdasco @ 2,48 Pinnacle

Kursy sporo urosły - tym lepiej dla mnie
Monaco ostatnio gra naprawdę solidnie. W Dusseldorfie reprezentacja Argentyny dzięki jego wygranym awansowała do finału (zwycięstwa nad Fishem i Golubevem). W finale przegrał z Mayerem, i choć wynik tego spotkania może lekko dziwić (7/6 6/0) to Argentyńczyk był równorzędnym rywalem dla Mayera... w pierwszym secie. Potem się posypał, doszły złe emocje, musiał wzywać trainera (problem z palcem lewej dłoni). Krótko mówiąc - zakładam, że jutro zagra tak jak te pierwsze pięć setów w Dusseldorfie, a nie ten ostatni z Mayerem. Jak dotąd na europejskiej mączce idzie mu tak sobie, teraz ma dobrą okazję ugrać coś więcej niż 3 runda Mastersa, bo trafił do dobrego dla siebie fragmentu drabinki (R2: Malisse/Tursunov R3: Querrey/Kohlschreiber / Ljubicic/Devvarman). Liczę, że to wykorzysta, bo zagra z Verdasco, który obecnie straszyć może bardziej nazwiskiem niż umiejętnościami na korcie. Jeszcze kilka tygodni temu był w TOP10, w aktualnym wirtualnym rankingu jest #24. Porażka z Lu na mączce nie powinna się przytrafiać takiemu zawodnikowi nawet w słabszy dzień. Mógł mocno wejść w ten turniej bo był bliski pokonania Soderlinga, ale nie poraz pierwszy wypuścił pewne zwycięstwo. Powiedzieć, że to cień zawodnika sprzed roku to za dużo, ale stracił sporo ze swoich atutów.
H2H 7:2 dla Monaco, dlaczego jutro nie miało by być 8:2? :]
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Dziwne, bo zawsze kiedy go widzę to goni do siatki czy musi czy nie. Z końcowej linii jest na poziomie Karlovicia. Tak czy inaczej Milos go rozstrzela.
Zgadza się Berrer bardzo często goni do siatki ma bardzo dobry volley backhandowy.Na tych kortach ceglanych biega normalnie z Montanesem ładnie mu szło ale tylko na 1 seta to wystarczyło_Ogólnie nie jest to taki słaby zawodnik żeby nie mógł powalczyć z Raoniciem ale ten serwis kanadyjczyka jest na tyle dobry że ustawi mu mecz.Zastanawiam sie pomiędzy Frankiem a Brownem.Leonardo Mayer to dla mnie przeciętny zawodnik.Tak naprawde w tym meczu wszystko będzie zależało od Rastamana czy będzie sobie 1-szy serwis atakował czy nie bo potrafi to robić.Mecz powinien być długi bo jednak jamajczyk popełnia sporo błędów.Bardzo zły timing gra drop shoty kiedy ma sytuacje 40-40 przy swoim podaniu i najczęściej w takich sytuacjach traci serwis.Jednak dla mnie Brown jest troche lepszym zawodnikiem na chwile obecną.Leonardo Mayer też ma dobry serwis ale nie taki jak Browna.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
M. Fish vs R. Mello 2 @4 / Mello +6.5 @1,76

Fish na mączce nigdy nie błyszczał. Poza tym to dziwny typ, chwiejna psycha. Pamiętam jak po dobrym turnieju przed AO w ub. sezonie wtopił 1-3 z Golubevem grając totalnie źle. Tutaj trafia na solidnego Mello, leworęczny Brazylijczyk zawsze groźny, regularny. Moim zdaniem spokojnie jest w stanie postawić się Rybce. Typ bardziej przeciwko Fishowi aczkolwiek Ricardo naprawdę jak na pierwszą rundę to ciężki przeciwnik.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dalej mam inne zdanie na temat tego zawodnika i nie mam zamiaru ani kłócić się, ani go zmieniać. Wystarczy do tego dodać, że jest w top 10 jak nie wyżej najbardziej chimerycznych graczy.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Feliciano Lopez - Roger Federer

Typ: Lopez +2,5⛔⛔
Kurs: 2,05

Po takim kursie nie wypadałoby nie zagrać. Bilans ich meczy 8:0 dla Rogera, ale nie chodzi tu o wygraną Lopeza. W tym roku na turnieju w Madrycie Roger męczył się niesamowicie. W każdym secie był tie-break, Lopez dał wtedy radę wyrwać 1 seta.

Mecz ładny, ale takie niecenzuralne słowa leciały z moich ust na Lopeza że nie będe cytował. Po prostu gdyby siedział na widowni to bym mu przypi..... rakietą w głowę. Może by się wkońcu nauczył grac do końca skoncentrowanym a nie pretensje do całego swiata że przegrywa. ????????????
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Feliciano Lopez - Roger Federer
Typ: Lopez +2,5
Kurs: 2,05
Po takim kursie nie wypadałoby nie zagrać. Bilans ich meczy 8:0 dla Rogera, ale nie chodzi tu o wygraną Lopeza. W tym roku na turnieju w Madrycie Roger męczył się niesamowicie. W każdym secie był tie-break, Lopez dał wtedy radę wyrwać 1 seta.
W sumie to się zgodzę. Tak samo widzę linię +6.5 za 2.0 lub Over 32.5 gema za 1,5 (oba betfari), szczególnie kuszący ten drugi. Lopez gra naprawdę nieźle i zdobycie seta lub nawiązanie wyrównanego pojedynku z Federerem jest w 100% w zasięgu. Nie spodziewam się niespodzianki ponieważ Fed ma wciąż swoje atuty, ale emocjonujący mecz mi się tu widzi. Współczuję każdemu to postawił duża kwote na 1.11 bo to nie będzie warte nerwów xD
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Ogląda ktoś mecz Starace - Falla? Co ten Starace wyprawia? Zawsze jak prowadził przy swoim serwie 40-0 to przegrywał. No śmierdzi na kilometr.
Falla ma return solidny nie pamiętasz jak Federer się męczył z Fallą i wygrał przegrany mecz 3:2?Co prawda ten wynik co teraz widze 7:6/6:1/5:0 jest trochę dziwny jednak jak najbardziej Starace mógł odpóścić po przegranym 1 secie w tie-breaku.Narazie Darcis bardzo ładnie niech ugra 2 sety i będzie dobrze.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ci co stawiali na Potito sami sobie winni, bo to najgłupszy typ, jaki z dzisiejszej oferty można było zagrać. Starace - Falla, dwóch równorzędnych graczy, nawet Falla nieco lepszy i kursy 1,2 na Starace? Bo Potito w przeciętnej, nie za wysokiej formie, a Falla w tylko troszkę słabszej?
Kto nie ogląda meczu Berdych - Robert, niech żałuje. Berdych jest wielki, dlatego że jeszcze gra z Robertem i wciąż ma szanse wygrać. Nie sądziłem, że za ewentualną wygraną 3-2 w setach będzie można wychwalać Tomasa, ale to, co gra Francuz, jest niesamowite. Mecz trwa, zwycięzcy nie ma.
// Jednak Robert dziś nie do pokonania. Jak tak dalej będzie grać, wszystko jest możliwe.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Następnym przeciwnikiem Francuza Roberta będzie Włoch Fabio Fognini. Ciekawe co zaproponują nam oddsmakerzy...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dziś dobra passa,postaram się ją więc podtrzymać i spróbuję zagrać przeciwko kolejnemu faworytowi,jakim z pewnością jest Pablo Cuevas,Urugwajczyk w ostatnim czasie kompletnie mnie nie przekonuje,zagrał dobry turniej w Estoril,gdzie miał chyba tydzień konia,bo pokonał kilka dobrych nazwisk,Rzym,to już wstydliwa porażka z Kubotem,który przez większość był skazywany na przegraną,Cuevas kilkokrotnie złamany,wiele okazji do brejka dla Łukasza,to źle świadczy o formie serwisowej Urugwajczyka,możemy oczywiście, gdybać,że Rzym to nie Roland Garros,że może odpuścił turniej itp,ale ja dopatruje się tu raczej obniżki formy,dzisiejszy rywal,to młody 23 letni Chorwat Antonio Veić,który przebrnął 3 rundy kwalifikacji !Odprawił min,Zeballosa czy Bolellego,czyli nazwiska na pewno nie dużo słabsze od Urugwajczyka,a śmiem twierdzić,że w obecnej formie nawet lepsze,te 3 rundy mimo zmęczenia jakie musiał odczuć,będą jednak dla niego handicapem,zapoznał się z kortami Rolanda Garrosa i 1 runda nie powinna być dla niego fizyczną męczarnią,kursy na pewno zawyżone i warto podjąć tutaj ryzyko,gram na czystą dwójkę,szansa wejścia typu,jest jak dla mnie spora,już nie takie niespodzianki dziś widzieliśmy,Powo! ????Pablo Cuevas vs Antonio Veic✅
@4,73
BWIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 6

patrykut

Użytkownik
No niestety ja sobie zawiniłem stawiając na Potito Starace. Cóż, mówi się trudno. Niestety z fajnego kuponu tylko on mi nie wszedł ????
Podajcie już jakieś typy na jutro, będzie trzeba odrobić stratę. Na szczęście nie dużą ????
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Na jutro ładnie wygląda Brown2.5,Querrey2.67,F.Lopez +2,5 seta 2,03,jakiś handicap dla Darcisa bo francuz cieniutki jest a belg będzie się cały czas przestawiał na forehand więc też Llodra będzie miał problemy go złamać.Co do Dancevicia to nie warto grać Bolelli nic wielkiego nie gra ale jest trochę lepszym graczem na takiej nawierzchni jaką mamy w Paryżu.Nie było jeszcze takiej sytuacji że Frank przegrywa seta i nie serwuje jako 1-szy w secie a to u niego podstawa do dobrego wyniku.Jak awansuje to z Murrayem jakiś handicap setowy się zagra.Ogólnie coś czuje mecz 4 setowy u Franka jednak Brown i Querrey to dla mnie pewniejsze typy.
I już Darcis win czekam na +1.5 seta dla Browna.Dancevic tak jak się spodziewałem słabiutko.Jutro Querrey +1.5seta i coś trzeba do tego dorzucić w miare pewnego.F.Lopez w swoim stylu nie pokrył handicapu setowego zawsze zawodzi mnie ten gracz.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Specjalista od tenisa nie jestem, ale chcialbym podac takie typy pod rozwage :

Clement - Volandri

typ Clement (+2.5) @ 1.58


Francuski weteran gra chyba ostatni sezon na kortach w Paryżu. Ostatnie wystepy to pasmo porazek. Jednak jutro gra z zawodnikiem, ktory rowniez forma nie blyszczy, dlatego sadze, ze ugrac 1. seta przed wlasna publicznoscia bedzie w stanie.

Dmitry Tursunov - Xavier Malisse

typ Tursunov ( +2.5) @ 1.58


Podobna sytuacja jak w przypadku poprzedniegu typu. Wiadomo, ze Tursunov na papierze jest slabszy od Belga, jednak w ostatnim czasie Rosjanin zagral dwa dobre turnieje. Malisse wg. mnie to zawodnik do innych rodzajow powierzchni. Tursunov nie gral od miesiaca, dlatego mam nadzieje, ze po odpoczynku bedzie ugrac choc seta.

Kevin Anderson - Nicolas Mahut

typ Mahut (+2.5) 1.45


Kolejny podobny typ. Kolejny Francuz który przed wlasna publicznoscia powinnien przynajmniej walczyc, a sposobnosc ku temu niezla bo wydaje sie ze Anderson jest tutaj nawet do ogrania, bo na pewno w ostatnim czasie nie prezentuje jakiejs wysmienitej formy. A z ostatniego spotkania w Rzymie zszedl przy stanie 0-1 w drugim secie. Francuz od dawna grywa w slabszych turniejach, jednak idzie mu calkiem niezle - w tym roku wygral dwa challengery. Sadze, ze u siebie bedzie w stanie nawet wygrac to spotkanie, a kurs @ 3.00 jest znacznie przeszacowany, chyba, ze o czyms nie wiem.

Jakby ktos bardziej obeznany z tematyka tenisowa mogl sie odniesc do tych propozycji to bylbym wdzieczny ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Moim zdaniem małym Value jest kurs rzędu 2,09 na Santiago Giraldo w spotkaniu z Pablo Andujarem. Obaj zawodnicy w podobnym wieku i z podobnymi osiągnięciami w swoich karierach. Andujar (48) wygrał w tym roku Turniej ATP w Casablance, pokonując w finale Włocha Potito Starace. Natomiast młodszy o rok od Hiszpana Santiago Giraldo (63) dotarł w tym roku do finału w Santiago, gdzie uległ Tommiemu Robredo.
Giraldo ma w tym sezonie na rozkładzie zawodników takich jak: Albert Ramos-Vinolas, Albert Montanes, Thomas Bellucci czy Aleksandr Dolgopolov.
Natomiast Andujar był w stanie pokonac: Pere Ribe, Albert Montanesa, Potito Starace, Jeremyego Chardyego czy też Juliena Benneteau.
Warunki fizyczne lepsze ma Kolumbijczyk, który jest prawie 10cm wyższy, gra praworęcznym-oburęcznym backhandem, podobnie jak Andujar. Moim zdaniem odrobinę lepszą formą dysponuje Kolumbijczyk Giraldo, który ostatnio zanotował kilka zwycięstw z dobrymi graczami na mączce, z którymi Andujar przegrywał patrz -np. Bellucci. Aktualne możliwości Hiszpana pokazują 2pojedynki w krótkim odstępie czasu z rodakiem Nicolasem Almagro - 2porażki po 2:0.
Rzucam moją opinie i zapraszam do dyskusji, chciałbym włożyc w ten typ większą kwote:razz:

TYP: Santiago Giraldo - Pablo Andujar 2.09 Pinnacle
PS: h2h 2:0 dla Santiago Giraldo.
1) 2:0 6:2 7:5 05.03.2008 Bogota
2) 2:0 6:2 6:2 20.10.2007 Bogota
Jednak spotkania te były rozgrywane w stolicy Kolumbii - Bogocie, która leży na poziomie ponad 2500m n.p.m a więc...
Kawałek możliwości Santiago Giraldo w meczu z Tommy Robredo we wspomnianym finale w Santiago:
http://www.youtube.com/watch?v=1uRenYimNx8
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Nawiązując do dwóch typów spinache:
Clement w zeszłym roku też nic nie grał, ale na szlemy się przygotowuje całkiem całkiem. Rok temu mordercza 5-cio setówka z Dolgopolovem, wprawdzie przegrana, ale to pokazuje, że przed własną publicznością będzie &quot;gryzł cegłe&quot; ???? typ na ugranie seta przez Francuza bardzo sensowny. Tym bardziej, że wyniki Włocha od 2008 na RG bardzo mizerne.
Mahut analogiczna sytuacja jak u rodaka. Najlepsze lata ma za sobą, ale zwłaszcza na RG (a później Wimbledon) chłop się przygotowuje. Rok temu w I rundzie odprawił gładko Zvereva 3-0, by potem urwac seta (przygrywając 1-3) późniejszemu półfinaliście turnieju Melzerowi. Drągal z RPA nic na RG jeszcze nie ugrał. 2 lata temu nie przeszedł kwalifikacji, a rok temu odpadł w I rundzie z ...reprezentantem gospodarzy Rogerem Vasselinem w pięciu setach.
Nie wyobrażam sobie, żeby oba te mecze miały skończyc się wygranymi faworytów bukmacherów po 3-0.
Reasumując Clement (+2.5 seta) i Mahut (+2.5 seta) ako:2.29
Co do typu Gystlika na Giraldo to przejechałem się na Andujarku tydzień temu w meczu z Benneteau. Hiszpan ma całkiem przyzwoity serwis, bardzo regularny. Ogólnie facet przebija i przebija, robi bardzo mało niewymuszonych błędów. Giraldo ma talent napewno, ale w jego przypadku bałbym się &quot;gorącej głowy&quot;. Jak nie będzie szło to zacznie się wyrzucanie piłki po autach. Hiszpan ma w tym wypadku wg mnie przewagę, większą cierpliwośc.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Giraldo - Andujar to faktycznie typ lekko przeszacowany przez buków, bo mecz wygląda na 50/50, czyli liczyć się będzie dyspozycja dnia, a może kto wygra pierwszego seta. Zawodnicy porównywalni umiejętnościami, ograni na mączce. Lepiej może przemyśleć, więc over gemowy, bo jest spora szansa, że na trzech setach się nie skończy i będzie walka na całego.
Należy pamiętać, że Anderson to serwis, a ten jak mu siedzi to żadna nawierzchnia i typowy klejuch mu nie groźny :grin: Wystarczy spojrzeć po dzisiejszych męczarniach Del Potro i ile daje serwis. Oczywiście Anderson to nie Karlovic, ale Mahut to nie Del Potro.
Wart przemyślenia mecz Daniel Gimeno-Traver v Robin Haase 1.57 Bet365 na Hiszpana, nawet z handi, ale jeszcze nie wystawione u innych buków można znaleźć wyższe kursy, a także handi -2.5 gemowe. Wg. mnie niskie, bo Hasse i mączka to dwie rozbieżne sprawy. Gimeno-Traver, zaś którego forma wprawdzie faluje, ale na ziemi czuje się doskonale. Dodatkowo czytałem, że na RG piłki są dużo wolniejsze, niż na innych turniejach, co na pewno wspiera typowych klejuchów. Jeśli dodatkowo Hasse opuści, choć na chwilę serwis, co nie rzadko mu się zdarza to Hiszpan może mieć łatwy mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom