>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
CERMAK F./POLASEK F. – Ferreiro F./Sa A. = Jedni, jak i drudzy nie pograli sobie zbyt dużo w obecnym sezonie, lecz faktem jest bardzo dobre zgranie Czecha ze Słowakiem w efekcie dało im to pierwszą wygraną w turnieju na na wierzchni ziemnej w drugim ich w ogóle rozegranym turnieju. Ich rywale poza kilkoma urwanymi setami nic nie są w stanie osiągnąć, szczególnie w pojedynkach do trzech wygranych setów.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Fyrstenberg/Matkowski - Benneteau/Mahut @ 1.70 BAH
Frytki twierdza ze z ich forma na RG powinno byc ok nie patrzac na ich ostatnie wyniki.
W tym roku raczej slabsze rezultaty osiagal nasz eksportowy debel. Cel to minimum cwiercfinal wiec o wpadce juz w 1 rundzie niema mowy. Bennetau/Mahut francuzki grozny debel jak to francuzi tylko polacza sie w parze i zawsze ciezko sie znimi gra. Tsonga , Bennetau , Mahut , Llodra , Clement , Chardyy czy tez Gasquet pomieszani w parach to twarde deble. Stawiam na Polakow bo panowie z Francji dawno ze soba nie grali bo prawie 2 lata , dopiero ostatnio w Bordo zaliczyli powrot w dobrym stylu bo porazka dopiero w finale no ale to byl tylko challenger.
CERMAK F./POLASEK F. – Ferreiro F./Sa A. = Jedni, jak i drudzy nie pograli sobie zbyt dużo w obecnym sezonie, lecz faktem jest bardzo dobre zgranie Czecha ze Słowakiem w efekcie dało im to pierwszą wygraną w turnieju na na wierzchni ziemnej w drugim ich w ogóle rozegranym turnieju. Ich rywale poza kilkoma urwanymi setami nic nie są w stanie osiągnąć, szczególnie w pojedynkach do trzech wygranych setów.
Na RG w deblu gra sie zwyczajnie do 2 wygranych setow z tym ze niemia deciding point tylko normalnie gra sie na przewagi.
 
P 6

patrykut

Użytkownik
Ja uważam, że Stakhovsky dziś wygra z Japońcem. W ostatnich meczach na cegle idzie mu w miarę dobrze i często wygrywał jako przegrany (np. z Montanesem czy Isnerem gdzie kurs był jeszcze większy niż dziś).
Kei Nishikori - Sergiy Stakhovsky @2.20 (kurs ciągle spada).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam panow. Chcialem sie dowiedziec czy podzielacie moj poglad na typ Ferrer - Bennetau +9.5 Uwazam ze Francuz nie przegra tego meczu az tak wyraznie a wrecz sadze ze moze pokusci sie o rownorzedna walke przynajmniej do momentu w ktorym bedzie mogl sprostac kondycyjnie Ferrerowi. Gra u siebie. Widownia dodatkowo powinna go motywowac do lepszej gry. Co o tym sadzicie? Prosze o opinie. Kurs tez niezly 1.68 betsson
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
@karmol2
Czyli benneteau +9.5 oznacza, że wchodzi w przypadku porażki 6:3 6:3 6:3, a myślę, że Francuz jednego seta powalczy, może do czterech, kto wie może taj.
Wawrinka - Schoorel (+2.5 seta)
typ: 2 kurs: 1.58 expekt

Holender wyszedł z kwali bardzo pewnie, w I rundzie bez problemów spakował do domu typowego ziemniaka Maximo Gonzaleza 3-0. Argentynczyk nigdy nie był graczem specjalnie dobrym, co najwyżej kilka lat temu solidnym. To sobie trzeba powiedziec uczciwie. Schoorel dysponuje bardzo dobrym serwisem, no ale jak się ma ponad 2.2 m wzrostu, serwuje się z innego pułapu poprostu.
Ani razu nie został przełamany w poprzednim meczu, a bycie pewnym swojego podania daje ogromną przewagę psychologiczną przy serwisie rywala, który ma ten serwis słabszy.
Wawrinka pod formą od kilku miesięcy. Porażki w pierwszych rundach z Dustinem Brownem czy Garcią-Lopezem są tego dowodem. Praktycznie przed RG w mastersie w Rzymie nijakie 3 setowe mecze ze średniakami: Volandrim, Fogninim.
W zeszłym roku Szwajcar na French Open dotarł do IV rundy odpadając z Federerem 0-3, a wcześniej pokonując 3x 3:0 kolejno: Hajka, Becka, Fogniniego (rywale dupy nie urywają...), warto powiedziec, że Wawrin był rok temu w zdecydowanie lepszej dyspozycji, niż obecnie.
Daleki jestem od stwierdzenia, że Wawrinka może dzisiaj przegrac, nie powinien, jest zbyt doświadczonym zawodnikiem. Ale 3-0 na pewno meczu nie wygra, stąd typ de facto na ugranie seta przez Schoolera.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dlatego wlasnie mysle ze Benneteau nie powinien u siebie latwo odpuscic i da rade ugrac te 9 gemow w meczu a moze nawet seta. Kurs i prawdopodobienstwo trafienia warte gry
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ja podobnie jak wczoraj obieram podobna taktyke, czyli granie przeciwko faworytom :

Ruben Ramirez Hidalgo - Albert Montanes
typ Ramirez Hidalgo (+2.5 seta) @ 1.70




Pojedynek który wzbudza u mnie dzis najwieksza ciekawosc. Ruben wyeliminowal Cilica, meczu nie ogladalem, ale wydaje sie, ze wynik mowi sam za siebie, chyba, ze ktos ma informacje, czy Chorwatowi cos w tym meczu nie doskwieralo. Z drugiej strony Montanas tez dosyc pewnei pogonil 3-0 Giquela. Obaj grali ze soba 6 razy, niby 4 spotkania wygral Montanas, niby 2-0 w tym roku w Buenos Aires, jednak od tego czasu mlodszy z Hiszpanów nie blyszczal. Ostatnio 3 porazki z rzedu w tym z Lopezem i Stakhovskim, Ruben w sumie tez nie blyszczal do tej pory, ale licze na dobre przygotowanie do tego turnieju, podobnie jak to bylo wczoraj z Clementem.

David Ferrer - Julien Benneteau
typ Benneteau (+2.5 seta) @ 2.30 ⛔ 3-0


// faktycznie granie na Francuza w tym przypadku bylo kompletnie bezsensowne, Ferrer jest w formie i nie dal zadnych szans dzisiaj przeciwnikowi.

Tutaj podobobna sytuacja, niby wszystko przemawia za Hiszpanem, obu zawodnikow dzieli roznica klas, jednak Francuz gra u siebie gdzie nawet wczorajsze mecze pokazaly, ze to znaczenie, juz raz potykali sie na French Open i wygral Francuz 3-1 w 2004 roku. Wiadomo, nie ma to wielkiego znaczenia, ale ja licze na ugranie przynajmniej 1 seta.


Oprocz tego gram jeszcze :

Kukushkin - Youzhny typ 1 (+2.5) @ 1.48
Ilhan - Garcia-Lopez typ 1 (+2.5) @ 1.75
 
P 18

play_with_me

Użytkownik
Na jutro dwa takie typy.

Steve Darcis vs Philipp Petzschner 2 @ 1.50

Nie wiem dlaczego taki wysoki kurs na Philippa. Zdecydowany faworyt tego pojedynku. Gracz ten dysponuje mocnym i dokładnym podaniem, o czym przekonali się niedawno Youzhny i Andreev. Solidny gracz, jest w formie, nie powinien mieć kłopotów z odprawieniem Darcisa.

Stephane Robert vs Fabio Fognini 1 @ 2.15

Tutaj mamy zawodnika, który sprawił niemałą niespodziankę dwa dni temu, mianowicie wyeliminował Berdycha. Wyeliminował, ale w jakim stylu! Z 6:3, 6:3 w plecy w pierwszych dwóch setach wyciągnął w ostatnich trzech 2:6, 2:6, 7:9. To pokazuje, że ma niesamowicie mocną psyche i wole walki. Robert może i nie zawojuje jakoś specjalnie RG, ale 3R jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Co sądzicie?
Petzschner po takim kursie jak najbardziej do gry, tym bardziej, że w tym sezonie ograł na ziemi kilku mocnych grajków (nieporównywalnie mocniejszych od Darcisa). Belg z kolei zaskoczył mnie w meczu z Llodrą, jednak wydaje mi się, że na Niemca braknie mu już mocy ✅

Foggini + Bolleli, to jest dwóch najbardziej nieobliczalnych graczy, których po prostu nie gram, widziałem już takie akcje, że ręce opadały. Trzeba pamiętać, że Robert ma w nogach 5-setówke...
Jeśli miałbym coś wybrać to Roberta na swoim podwórku po takim kursie ✅
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Fognini – Robert 1 1,70 (bet300) – 5/10j
Fognini to chimeryczny gracz, jednak na kortach ziemnych potrafi grać bardzo dobrze. W pierwszej rundzie gładko 3-0 poradził sobie z Istominem, który może nie jest w jakieś porywającej formie, ale nie jest także „chłopce do bicia”.
Robert po dramatycznym meczu wygrał z Berdychem mimo, iż przegrywał już w setach 2-0. Grał na bardzo dużym poziomie ryzyka i miał swój dzień, pod 3 seta czego się nie ruszył to wychodziło. Był to bardzo widowiskowy tenis, jednak wątpię, aby udało mu się utrzymać w kolejnych rundach.
Francuz jest znany z doskonałego returnu, co przy silnym serwisie Berdycha było ogromną zaletą. Fognini należy do zawodników raczej regularnych i solidnych na korcie. Dużo biega, przebija i myślę, że to wystarczy na Francuza, który może nie mieć sił na kolejny ciężki mecz!
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Ja podobnie jak wczoraj obieram podobna taktyke, czyli granie przeciwko faworytom :
Ruben Ramirez Hidalgo - Albert Montanes
typ Ramirez Hidalgo (+2.5 seta) @ 1.70

Pojedynek który wzbudza u mnie dzis najwieksza ciekawosc. Ruben wyeliminowal Cilica, meczu nie ogladalem, ale wydaje sie, ze wynik mowi sam za siebie, chyba, ze ktos ma informacje, czy Chorwatowi cos w tym meczu nie doskwieralo. Z drugiej strony Montanas tez dosyc pewnei pogonil 3-0 Giquela. Obaj grali ze soba 6 razy, niby 4 spotkania wygral Montanas, niby 2-0 w tym roku w Buenos Aires, jednak od tego czasu mlodszy z Hiszpanów nie blyszczal. Ostatnio 3 porazki z rzedu w tym z Lopezem i Stakhovskim, Ruben w sumie tez nie blyszczal do tej pory, ale licze na dobre przygotowanie do tego turnieju, podobnie jak to bylo wczoraj z Clementem.
David Ferrer - Julien Benneteau
typ Benneteau (+2.5 seta) @ 2.30

Tutaj podobobna sytuacja, niby wszystko przemawia za Hiszpanem, obu zawodnikow dzieli roznica klas, jednak Francuz gra u siebie gdzie nawet wczorajsze mecze pokazaly, ze to znaczenie, juz raz potykali sie na French Open i wygral Francuz 3-1 w 2004 roku. Wiadomo, nie ma to wielkiego znaczenia, ale ja licze na ugranie przynajmniej 1 seta.

Oprocz tego gram jeszcze :
Kukushkin - Youzhny typ 1 (+2.5) @ 1.48
Ilhan - Garcia-Lopez typ 1 (+2.5) @ 1.75
Oglądałem mecz Cilicia. Popełnił ok 70 UE. Praktycznie zero woli walki z jego strony. Może po 4-5 wygranych piłkach zacisnął pięść w geście radości i satysfakcji, ale ogólnie bardzo przeciętnie był zaangażowany w ten mecz. Ramirez po prostu w miarę regularnie przebijał na drugą stronę i nie musił jakoś specjalnie wznosić się na wyżyny żeby wgrać te spotkanie.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
witekp20 dobrze pisze, Cilic miał dokładnie 67 UE przy zaledwie 33 winnersach. Ta statystyka obrazuje, że to nie RRH wygrał tamten mecz tylko Cilic przegrał. Nie zdziwie się jeśli skończy się 3-0 dla Montanesa w niecałe 2 godziny. Podobnie sprawa wygląda z GGL, który jeśli szybko będzie chciał zakończyc Ilhana to zrobi to. Wszystko zależy od zaangażowania faworytów. Najbliżej mi do straty seta przez Youzhnego, ale przyznam szczerze, że meczu nie widziałem (Kukhushin-Brands) i wyciąganie wniosków z suchego wyniku nie byłoby uczciwe, ani też bezpieczne pod kątem typowania.
 
P 18

play_with_me

Użytkownik
Oglądałem mecz Cilicia. Popełnił ok 70 UE. Praktycznie zero woli walki z jego strony. Może po 4-5 wygranych piłkach zacisnął pięść w geście radości i satysfakcji, ale ogólnie bardzo przeciętnie był zaangażowany w ten mecz. Ramirez po prostu w miarę regularnie przebijał na drugą stronę i nie musił jakoś specjalnie wznosić się na wyżyny żeby wgrać te spotkanie.
zdecydowanie zgadzam się z Witkiem, że Marin nie bardzo chciał wygrać tamten mecz. Montanes to solidny gracz i nie jest powiedziane, że odda seta Ramirezowi
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Del Potro- Kavcic(+2.5 seta)
typ: 1, kurs: 1.55

Gasquet - Granollers (+2.5 seta)
typ: 1, kurs 1.7

W obu przypadkach różnica klas bardzo duża. Może w przypadku meczu Francuza z Hiszpanem takiej rozbieżności nie ma, ale gra u siebie, ostatnio jest w bardzo wysokiej formie, czego nie można powiedziec o Marcelu, który o ile się nie mylę na ARAGU przegrał wszystkie mecze jakie grał, a w I rundzie męczył się (kto śledził mecz ten wie, bo obejrzec się go nigdzie nie dało) z Bogomolovem Jr. Ostatecznie wygrał 3:1 ale musiał bronic wielu BP, a i jemu samemu przełamywanie rywala nie przychodziło wcale łatwo. Gasquet w meczu ze Stepankiem nie przełamany ani razu i to jest dobry prognostyk (Stepanek jest dużo bardziej nieprzewidywalnym zawodnikiem, nawet teraz, niż Hiszpan).
Del Potro najgorsze ma już chyba za sobą, przynajmniej narazie. Jak niewygodnie gra się z zawodnikami walącymi asy z prędkością bliską 220 km/h przekonał się zarówno Argentyńczyk w meczu z Karlovicem, jak chocby Nadal z Isnerem w dniu wczorajszym.
Wygranej Kavcica nad Gulbisem bym nie przeceniał. Łotysz blisko 60 UE przy 25 winnerach, do tego 9 DF to jest kpina. W III rundzie Del Potro trafia na Djoko i jeżeli chce chociaż spróbowac nawiązac walkę (a nie pozostawiam go bez szans) z Serbem, musi dzisiaj szybko rozjechac Kavcica i zachowac jak najwięcej sił na kolejny pojedynek.
Wszystko zależy od motywacji, ale myśle, że jej nie zabraknie. To jest turniej. Trzeba rozłożyc siły na kilka, kilkanaście dni. Po co dokładac sobie dodatkowe kilkadziesiąt minut w słońcu na rozegranie dodatkowego seta?
 
P 161

poozon

Użytkownik
Seppi A. - Bellucci T. typ 1 kurs 3.35 bukmacher bwin nawierzchnia clay godz. 15:00 stawka 3j

Czasami trzeba odróżnić gdzie zaczyna się value na zawodnika a gdzie jest masówka . Tu mamy ewidentnie do czynienia z masówką . Wyniki Seppiego nie powalają ale wystarczy włączyć filtr na spotkania które odbyły się tylko na clayu i od razu wygląda to bardzo dobrze na ostatnich 50 spotkań 37 – 13 . Dzisiaj wiele osób zapomniało , że ten zawodnik lubi grać na ziemi . Dlatego nie przywiązuje większej uwagi do jego ostatnich spotkań które w większości odbywały się na hardzie . Identyczna sytuacja była w zeszłym roku kiedy Seppi na hardzie przegrywał wszystko jak leciało przyszedł sezon gry na clayu i od razu przyszły wyniki turniej w Bastad , Umag i Hamburgu gdzie właśnie pokonał Belluciego 76 57 75 . Seppiego spokojnie można grać do kursu 2,55 bo wtedy kończy się na niego Value . Wielu graczy zraża się wysoki kursami , ale trzeba pamiętać na czym polega Value . Co lepsze ?? Przegrać zakład po kursie 3,35 , przegrać drugi zakład po kursie 3,35 i wygrać trzeci po kursie 3,35 czy wygrać zakład po kursie 1,3 , wygrać drugi po 1,3 , wygrać trzeci po 1,3 i przegrać czwarty po 1,3 ?? Na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda lepiej w przypadku B bo mamy 3 wygrane i jedną przegraną a w sytuacji A mamy 2 porażki i jedną wygraną , ale przyglądając się bliżej . Sytuacja A dała nam +1j a druga -0,3j . Moja prośba J Nie bójmy się wysokich kursów . Bo Bellucci nie jest wielkim graczem przynajmniej nie jest kimś kogo nie mógłby pokonać Seppi

 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Proponuję zagrać na BETFAIR na Hanescu kurs 85.
Fakt, Djokovic to obecnie nr 1 tenisa, ale nie gra z ogórkiem tylko z zawodnikiem klasowym, którego ulubioną nawierzchnią jest clay, poza tym Victor jest w bardzo wysokiej formie i ten kurs!!!
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Fognini pojedzie dziś Roberta. Może nie będzie to jakieś efektowne zwycięstwo, ale wygra. Zauważcie, że Robert będzie opadał z sił z każdym setem. A na 3-0 dla niego nie wierzę. Poza tym podjaranie wygraną z Berdychem wychodząc ze stanu 0-2 też może nie być dla nego bardzo korzystne. Owszem publiczność będzie miał po swojej stronie, ale oni za niego nie będą biegać do piłek. A Włoch z pewnością będzie go gonił po korcie. Nie potrafi kończyć bezpośrednio, ale też nie robi głupich, niewymuszonych błędów za dużo.
Jedyne co mnie przekonuje do Roberta, to fakt, iż może w tym roku będzie z nim tak jak w tamtym z Rezai... Pamiętacie jaką formą błyszczała właśnie na kortach RG? No, ale to jest takie gdybanie. Wszystkie znaki wskazują dziś na Fogniniego!
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
&quot;Czasami trzeba odróżnić gdzie zaczyna się value na zawodnika a gdzie jest masówka ... &quot; no wlasnie value nie zaczyna sie tam gdzie wysokie kursy, ale tam gdzie kurs (prawdopodobienstwo) wystawione przez buka jest rozne od kursu (prawdopodobienstwa), ktore odpowiada danemu zdarzeniu, co jest mylone z tym, ze wysoki kurs to value, a niski to masowka, a tak nie jest zawsze

Seppi w Bastad (prawie ogral Sode), Hamburgu i Umag gral na innym poziomie niz obecnie (o wiele wyzszym), w tym roku stracil kawal sezonu przez kontuzje i kursy odpowiadaja obecnemu poziomowi tych graczy, rok temu Bellucci gral piach totalny w Hamburgu a mimo to powien byl wygral z Seppim i to 2-0, mial przewage ale co z tego skoro, tak samo przegral z Chiudinellim
Bellucci ma swietny serwis, forehand niewiele ustepujacy Nadalowi, cienki bh na podtrzymanie, ale tez crossowo potrafi nim skonczyc, przecietny return, ale tak racjonalnie ciezko znalezc jakies argumenty za Seppim, wygral on z Gaba regularnoscia, ale to zaden sukces
jesli seppi wygra seta to powienien byc zadowolony z wystepu

Seppi A. - Bellucci T. typ 1 kurs 3.35 bukmacher bwin nawierzchnia clay godz. 15:00 stawka 3j


Czasami trzeba odróżnić gdzie zaczyna się value na zawodnika a gdzie jest masówka . Tu mamy ewidentnie do czynienia z masówką . Wyniki Seppiego nie powalają ale wystarczy włączyć filtr na spotkania które odbyły się tylko na clayu i od razu wygląda to bardzo dobrze na ostatnich 50 spotkań 37 – 13 . Dzisiaj wiele osób zapomniało , że ten zawodnik lubi grać na ziemi . Dlatego nie przywiązuje większej uwagi do jego ostatnich spotkań które w większości odbywały się na hardzie . Identyczna sytuacja była w zeszłym roku kiedy Seppi na hardzie przegrywał wszystko jak leciało przyszedł sezon gry na clayu i od razu przyszły wyniki turniej w Bastad , Umag i Hamburgu gdzie właśnie pokonał Belluciego 76 57 75 . Seppiego spokojnie można grać do kursu 2,55 bo wtedy kończy się na niego Value . Wielu graczy zraża się wysoki kursami , ale trzeba pamiętać na czym polega Value . Co lepsze ?? Przegrać zakład po kursie 3,35 , przegrać drugi zakład po kursie 3,35 i wygrać trzeci po kursie 3,35 czy wygrać zakład po kursie 1,3 , wygrać drugi po 1,3 , wygrać trzeci po 1,3 i przegrać czwarty po 1,3 ?? Na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda lepiej w przypadku B bo mamy 3 wygrane i jedną przegraną a w sytuacji A mamy 2 porażki i jedną wygraną , ale przyglądając się bliżej . Sytuacja A dała nam +1j a druga -0,3j . Moja prośba J Nie bójmy się wysokich kursów . Bo Bellucci nie jest wielkim graczem przynajmniej nie jest kimś kogo nie mógłby pokonać Seppi
 
P 161

poozon

Użytkownik
no wlasnie value nie zaczyna sie tam gdzie wysokie kursy, ale tam gdzie kurs (prawdopodobienstwo) wystawione przez buka jest rozne od kursu (prawdopodobienstwa), ktore odpowiada danemu zdarzeniu, co jest mylone z tym, ze wysoki kurs to value, a niski to masowka, a tak nie jest zawsze

Seppi w Bastad (prawie ogral Sode), Hamburgu i Umag gral na innym poziomie niz obecnie (o wiele wyzszym), .........
Czy ja napisałem ,że wyższy kurs to Value , napisałem zawyżone a to jest różnica .
Grał na innym poziomie ?? To dziwne bo wtedy też wszystko w plecy na hardzie a na clayu zaczął dopiero pokazywać swoje umiejętności .
Jeśli nie jest value to zajrzyj sobie na TI oraz Odds Wizard .
Mam nadzieje ,że zrozumiesz poniższy jpeg
 
B 2K

borek149

Użytkownik
I ja odniosę się do gęsto omawianego spotkania: Stephane Robert VS Fabio Fognini, moja propozycja:

Stephane Robert win @ 2.25 bet365

Jak już wcześniej wszyscy wspominali zwodnik gospodarzy pokonał faworyzowanego Czecha - Berdycha. Była to na pewno spora niespodzianka tego turnieju, nie można umniejszać sukcesu Roberta, gdyż rozergał bardzo dodre spotkanie, miał dużo piłek kończących (aż 62 winnery) także serwis na przyzwoitym wysokim poziomie ( 12 asów ). Złapał dobrą formę przed RG i utrzymuję ją również w turnieju, do którego musiał przebrnąć przez kawlifikacje, które w dosyć łatwym stylu przeszedł. Jego dzisiejszy rywal jest natomiast zdecydowanie bez formy, ostatnie cztery turnieje przed RG kończył na pierwszych rundach. Fakt na kortach w Paryżu w pierwszej rundzie łatwo odprawił Istomina w trzech setach, ale większy udział w tym sukcesie jednak miał Uzbek, który grał bardzo nieskutecznie i mógł &quot;poszczycić&quot; się 43 niewymuszonymi błędami, przy łącznej ilości wygranych piłek przez Włocha wynióśł 92. Także niemal połowe wygranych punktów Fabio, były zasługą słabej dyspozycji Istomina. Uważam, że Robert będzie miał dużo szans do breaków, a kłopoty z serwisem Włocha i niezbyt mocna głowa w krytycznych sytuacjach będzie sprzymierzeńcem dla Roberta. Sądzę, że publiczność pociągnie Francuza do zwycięstwa w tym spotkaniu. Kurs na pewno zachęca do grania.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Satnislas Wawrinka - Thomas Schoorel 2 @ 3.50 Sportingbet ⛔
Długo się zastanawiałem nad tym typem. Jednak patrząc na kursy jakie zaoferowali bukmacherzy i po przypomnieniu sobie ostatnich rezultatów Wawrinki, zdecydowałem się na typ na Holendra. Stasiek ostatnio gra bardzo kiepsko. Licząc mu nawet &quot;średnią&quot; przed turniejem nie wyszło to za dobrze (a było to proporcjonalne m.in. do ostatnich wyników, występów na RG itp.). Stracił seta z Gensse, to nie jest wyznacznikiem złej formy, ale trzeba przyznać że w tym meczu nie grał perfekcyjnie. Schoorel w bardzo dobrej dyspozycji, przestał popełniać proste błędy, na cegle potrafi być bardzo regularny i solidny. Na ogół trzyma się końcowej linii i w wymianach ma z Wawrinką spore szanse. Do tego serwuje na bardzo przyzwoitym poziomie. Typ opieram przede wszystkim na tym, że jest kwalifikantem, ma szanse na dobry wynik, bo rywal jest bez formy, a jestem przekonany, że jeśli Holender się zmobilizuje to może grać znakomity tenis. A co bardziej mobilizuje od występu przed Paryską publicznością?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom