>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros 2013 (26.05-08.06.2013)

wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis WTA
Spotkanie - Bartoli - Duque - Marino
typ Bartoli
kurs 1.73
William Hill

Mecz turnieju Wielkiego szlema na kortach Roland Garros w Paryżu. Pogoda nie sprzyja zawodnikom mecze często przerywane przez deszcz. dziś ciekawe spotkanie i ciekawy kurs . Spotykają się reprezentanta gospodarzy Bartoli , ktora jest daleka od wysokiej formy przeciętnne występy w Oeiras oraz Strassbourgu zaledwie I runda trochę lepiej w Madrycie III runda. Tutaj męczarnie z Govortsovą i wygrana trzy setówka. Dziś rywalką Francuzki będzie Kolumbijka Duque - Marino zajmująca odległe miejsce w rankingu 162 jednak ta zawodniczka całkiem przyzwoicie potrafi grać na kortach ziemnych. W eliminacjach do Roland Garros wygrała 3 mecze dość pewnie chociaż przeciwniczki na poziomie ITF . w I rundzie gładka wygrana z Kristiną Pliskovą 6-2 6-0. Dlatego bukmacherzy biorąc pod uwagę formę Bartoli i niezła grę Kolumbijki wystawili tak wysoki kurs na Francuzkę. Ja osobiście jednak wierzę w Bartoli i jej wygraną bo mimo wszystko obie zawodniczki to różnica klasy. Dlatego wbrew bukom stawiam na Francuzkę.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Nie mi to oceniać, który użytkownik kogo lubi a kogo nie bo krótko tu jestem, ale w tym co napisał @Majestro jest trochę prawdy. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, Aga nie jest zawodniczką z samego światowego topu.
No bez przesady, jak nie jest z topu? to skąd niby jest? ranking ma napompowany tak?

Ok, na ziemi nie jest najmocniejsza, ale nie pisz takich głupot i farmazonów... czasem mi się wydaje, że nawet jakby Polka była na czele WTA to i tak niektórzy by ją dyskredytowali z faktu, że to rodaczka i zawsze coś nie pasuje...


Odnośnie meczu, dla mnie izzy 2:0 dla Agi będzie, ale nie gram, bo kurs raczej mizerny...
 
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Cetkovska, Petra - Vinci, Roberta
Suma Gemów
Typ: Powyżej 19.5 @ 1.699 pinnacle ✅ 1-6 6-2 2-6
Liczba Minut
Typ: Over 96.5 @ 1.87 unibet ✅ 99

Bardzo ciekawy mecz, który moim zdaniem ma spory potencjał, by przerodzić się w długą i zaciętą batalię. Cetkovska zaskakująco dobrze sprawuje się w tym roku na RG, zwłaszcza wygrana z Pawliuczenkową w ostatniej rundzie godna uznania. Czeszka dobrze serwuje, potrafi skończyć wymianę, a co ważniejsze ma dobrą korelację winnerów do błędów (29-19 w ostatnim meczu), co w kobiecym tenisie nie jest takie powszechne. Z kolei Vinci to uznana marka na kortach ziemnych, świetna technicznie i potrafi cały ten swój arsenał zaprząc do wygrywania punktów. Niemniej jednak latka lecą, Roberta już chyba bardziej myśli o karierze trenerskiej i regularność już nie taka jak kiedyś. W pierwszej rundzie ograła rywalkę w meczu bez historii, ale już w meczu z Woskobojewą tak łatwo nie było i Włoszka musiała grać na pełnym dystansie. Nie wiem czy Czeszka może sprawić niespodziankę, ale jej dobra forma sugeruje, że jest w stanie przynajmniej doprowadzić do wyrównanego meczu. Z Vinci na korcie trzeba się spodziewać długich topspinowych przebijanek, pewnie większość gemów będzie wyrównana, a to wszystko sprawia, że nawet 2 wyrównane sety mogą trwać więcej niż 96 minut. Przy jednym przedłużonym secie jest to bardzo prawdopodobne, przy ewentualnej trzysetówce zaś pewne jak w banku. Moim zdaniem oba typy warte uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
No bez przesady, jak nie jest z topu? to skąd niby jest? ranking ma napompowany tak?

Ok, na ziemi nie jest najmocniejsza, ale nie pisz takich głupot i farmazonów... czasem mi się wydaje, że nawet jakby Polka była na czele WTA to i tak niektórzy by ją dyskredytowali z faktu, że to rodaczka i zawsze coś nie pasuje...


Odnośnie meczu, dla mnie izzy 2:0 dla Agi będzie, ale nie gram, bo kurs raczej mizerny...
No tak, ranking ma napompowany. Wiadomo, że jakby grała z taką częstotliwością co Azarenka czy Williams byłaby poza top 8. Punkty robi na turniejach, na które Williams nawet by nie pomyślała, że mogłaby pojechać. Typ na Niemkę na gemy jak najbardziej za. Radwańska się męczyła z Burdette, która jest totalnym noclay player. Ta Niemka przysporzy jej kłopotów i taki wysoki handi to prezent.
 
M 32

molpl

Użytkownik
Radwanska Agnieszka - Pfizenmaier Dinah @ 7.20
Radwanska Agnieszka - Pfizenmaier Dinah +6,5 gema @ 1.88
Tak jak zapowiadałem, kolejny raz gram na Pfizenmaier. Świetna zawodnicza z potencjałem w ofensywie, dużą regularnością gry, bardzo dobrym serwisem, pisałem już o niej przy poprzednich jej dwóch meczach, więc nie ma sensu się powtarzać. Dobra forma w tym sezonie, w Paryżu gra świetnie, pewnie wygrywa swoje spotkania. Clay to nawierzchnia na której czuje się najlepiej. Radwańska wielka gwiazda, 4 rakieta świata, finalista Wimbledonu, zawodnicza o świetnej technice hahaha no dobra skończmy te żarty, tak poważnie mówiąc to jest tragiczna. Zawodniczka nie potrafiąca serwować, nie mająca siły uderzyć w piłkę, często uderzając w przekomicznych pozach. Nie dość, że jest słaba, to w dodatku jej tenisa nie da się oglądać. Zarobiła dużo kasy, jest zadowolona z tego co ma i nie zamierza niczego zmieniać. Żadnych zmian w sposobie gry, żadnych zmian w sztabie trenerskim, trzyma sobie pieska Wiktorowskiego, któremu mówi co ma robić a on jak potulny baranek się słucha. Zawodniczka bez żadnych ambicji. Ostatnio słabe wynik i od razu pojawia się temat, że boli bark, że coś nie tak, że bla bla wymówka wymyślona od razu. W tym jest mistrzynią. Wszyscy inni winni tylko nie ja. Na clayu Radwańska grać nie potrafi, w RG najdalej była w 4 rundzie. Ostatnie wyniki tragiczne. Kompromitująca porażka z Halep, łomot od Robson, męczarnie z Pironkova. Pfizenmaier nie jest gorsza od tych zawodniczek, a pod względem regularności nawet je przewyższa. Dotychczasowe rywalki Radwańskiej w Paryżu to słaby żart. Jedna z najgorszych tenisistek w całym turnieju Peer i beznadziejny mecz w wykonaniu Burdette. Teraz trafia na zawodniczkę potrafiącą zrobić dużo na korcie i zaczną się problemy. Pewnie szybko pojawi się foch i szanse na zwycięstwo Niemki zaczną rosnąć, a hindi powinno wejść jak w masło. Jesli chcemy zobaczyć sukces Polaków na RG to musimy liczyć na panów. Fajnie jakby Przysiężny powalczył z Gasquetem.
Zgadzam się w 100%. Ja pograłem na bet365 hendi na Niemkę +5,5 po kursie 2.0. A jak tylko wystawili kursy na bet365 to Niemkę po 6.5.
Jeśli Radwańska ten mecz wygra to nie w stylu jakim gromi przeciwniczki Wiliams czy Sharapa bo po prostu nie umie &quot;przydusić&quot;.
Jeśli tylko Niemka nie będzie strzelała po outach to przejdzie dalej.
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
M.Puig--S.Navarro
Typ: M Puig win kurs 3.40⛔
W tym meczu postanowiłem zaufać Portorykance jest to utalentowana zawodniczka która robi postępy z roku na rok .W 2012 RG zakończyła turniej w 3 rundzie.Teraz jej aspiracje są pewnie większe i moim zdaniem może pokusić się o niespodzianke i pokonać Carle która rozegrała już w tym turnieju 2 trzy setowe pojedynki może to oznaczać że nie dokońca jest w wyśmienitej formie i może się przeliczyć podczas dzisiejszego pojedynku.Przemawia jeszcze do mnie jeden argument mianowicie Puig pokonała już w tym sezonie według mnie podobnie grającą do Carli włoszke Schiavone.Jest wysoki kurs jeśli Puig wygra 1 seta ewentualnie można skontrować ;) Powodzednia!!
Niestety ślicznotka wygrała 64 75 ;/
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Rolland Garros WTA 31.05 17:30
Vinci - Cetkovska
typ: -1.5 seta Vinci
2.27
Pinnacle
Analiza
Dzis kolejne spotkania podczas wielkoszlemowego turnieju Rollanda Garrosa, na dzis wybralem spotkanie pan, Roberty Vinci z Petra Cetkovska. Zupelnie nie rozumiem tak wyrownanych kursow na to spotkanie. Dla mnie zdecydowana faworytka spotkania jest Wloszka. Vinci swietnie radzi sobie szczegolnie na ziemi. To zawodniczka bardzo doswiadczona, z ktora nie jedna teoretycznie lepsza nie potrafi poradzic sobie przez jej styl gry. Czeste zwalnianie pilki, chodzenia do siatki, slajsy, to dla ogromu zawodniczek za wiele. Tak powinno byc rowniez z Czeszka, ktora wraca po dlugiej przerwie do tenisa. Tu ograla co prawda Pavlyuchenkova i Puchkova, jednak to nie ta klasa co Wloszka. Jej styl gry nie bedzie dzis odpowiadal Czeszce. Mozemy byc dzis swiadkami bardzo szybkiego spotkania.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Cetkovska - Vinci✅
Typ: 1 +1.5 seta
Kurs: 1.75


Już raz pisałem analize w meczu Cetkowskiej i Larsson , niestety Czeszka przegrała ale było widać że jeszcze brakuje jej zgrania po długiej przerwie spowodowanej kontuzją uda. Teraz widać że lepiej sobie radzi w tym turnieju i zagram bezpiecznie tylko na wygraną jednego seta. Z drugiej strony Vinci co można zauważyć dziewczyna ma przestoje w grze troche wymęczone te wygrane i w tym upatruje wygraną jednego seta
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Jovanovski vs Kuznetsova
Typ: Jovanovski +1,5s
Kurs: 2,16
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10

Typ: Win Jovanovski
Kurs: 4,32
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10

Analiza:
Rosjanka to solidna firma, ale już najlepsze lata ma za sobą. Kiedyś była dużo groźniejsza i mocniejsza fizycznie. Obecnia już tak nie dominuje i nie jest tak niebezpieczna. W pierwszej rundzie gładko ograła Makarovą, ale ostatnio męczyła się z Rybarikovą, gdzie goniła wynik po przegranym 1. secie (6:1). Serbka jak dotąd bez straty seta, a grała z Zahlavovą i Wozniacką.Obie ostatnio bez wyraźnej formy, grały w kratkę, więc moim skromnym zdaniem kurs na doświadczoną Kuznetsovą lekko przesadzony, a więc biorę i gram na dwa sposoby.
 
E 6

ekostaffik

Użytkownik
Radwańska - Pfizenmaier wie ktos o ktorej ten pierdolony mecz sie zacznie? sory za wulgaryzmy ale **** mnie juz strzela bo 10 raz go przekladaja
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Radwańska - Pfizenmaier wie ktos o ktorej ten pierdolony mecz sie zacznie? sory za wulgaryzmy ale **** mnie juz strzela bo 10 raz go przekladaja

skumaj fakt, że go nie przekładają tylko Agnieszka czeka, bo ma wyznaczony kort, na którym były inne mecze. Z tego co pamietam ma grać na korcie, na którym 4. seta grają Monfils i Robredo. Jak skończą, to wtedy ma grać Radwańska czyli możliwe, że dziś nie zakończy tego meczu:p

e: dajcie spokój z tą Niemrą:p
Sprowokowaliście mnie, więc gram za drobne ???? Aga -5,5g Pinnacle 1,84⛔

e2: 6:3,6:4 sporo błędów w tym meczu, ale Aga na spokojnie
 
G 42

gks711

Użytkownik
Jakby kogoś interesowało to w marathonbet kurs na Pfizenmaier Dinah, że wygra 2;0 w setach wynosi 16@!
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Jakby kogoś interesowało to w marathonbet kurs na Pfizenmaier Dinah, że wygra 2;0 w setach wynosi 16@!
6:3, 6:4. Widziałem ten mecz w całości i Aga grała na 50% i spokojnie była w stanie to wygrać. Niemka nieco kąsała backhandem, ale miała w meczu 48 niewymuszonych - nie da się w zasadzie wygrać spotkania, przegrywając 48 punktów na 69 przez niewymuszone. Dinah może jednak stać się dobrą zawodniczką, jeżeli przestanie walić co drugą piłkę w siatkę, ma bardzo szybki serwis i szybką rękę, więc zapewne za rok lub dwa - będzie w pierwszej 30. Niestety nie jest zbyt wysoka.
Teraz Isia zagra z Ivanović. I nie będzie to łatwy mecz. Nie wiem jak to będzie z kursami, ale Ivanović powyżej 3.00 będzie się opłacało zagrać.
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
6:3, 6:4. Widziałem ten mecz w całości i Aga grała na 50% i spokojnie była w stanie to wygrać. Niemka nieco kąsała backhandem, ale miała w meczu 48 niewymuszonych - nie da się w zasadzie wygrać spotkania, przegrywając 48 punktów na 69 przez niewymuszone. Dinah może jednak stać się dobrą zawodniczką, jeżeli przestanie walić co drugą piłkę w siatkę, ma bardzo szybki serwis i szybką rękę, więc zapewne za rok lub dwa - będzie w pierwszej 30. Niestety nie jest zbyt wysoka.
Teraz Isia zagra z Ivanović. I nie będzie to łatwy mecz. Nie wiem jak to będzie z kursami, ale Ivanović powyżej 3.00 będzie się opłacało zagrać.
powyżej @3? ja wszystko powyżej 1.9 biorę w ciemno...
 
M 32

molpl

Użytkownik
6:3, 6:4. Widziałem ten mecz w całości i Aga grała na 50% i spokojnie była w stanie to wygrać. Niemka nieco kąsała backhandem, ale miała w meczu 48 niewymuszonych - nie da się w zasadzie wygrać spotkania, przegrywając 48 punktów na 69 przez niewymuszone. Dinah może jednak stać się dobrą zawodniczką, jeżeli przestanie walić co drugą piłkę w siatkę, ma bardzo szybki serwis i szybką rękę, więc zapewne za rok lub dwa - będzie w pierwszej 30. Niestety nie jest zbyt wysoka.
Teraz Isia zagra z Ivanović. I nie będzie to łatwy mecz. Nie wiem jak to będzie z kursami, ale Ivanović powyżej 3.00 będzie się opłacało zagrać.
jeśli kurs będzie na Ivanovic większy niż 1.7 to spadne z krzesła. Nie wiem jakie to będa kursy ale 2;0 biorę w ciemno.
Dzisiejszy mecz chyba wszystkim wyjaśnił w jakiej dyspozycji i jakie umiejętności posiada popularna &quot;Isia&quot;. Dramat nie zawodniczka
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Na jutro dwa spotkania które moim zdaniem na 99% powinny wejść

Mattek - Ormaechea✅
Typ: 1
Kurs: 1.38


Tutaj nie ma co kombinować Mattek jest w super formie ostatnie spotkanie z Chinką to grała jak na fecie widać że dziewczyna świetnie się czuje.

Bartoli - Schiavone✅
Typ: 2
Kurs: 1.58


Dzisiaj postawiłem na Duque ale oczywiście tylko początek spotkania był dobry bo później była idiotyczna gra. Słonica Bartoli ma więcej szczęcia niż umiejętności i wykorzystuje głupote przeciwniczek ale jutro limit szczęścia się skończy i Włoszka z nią pociśnie w dwóch setach
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mattek + Errani 1.77 3/10 bwin✅
Fajny tenis pokazała Mattek z Na Li. Sama przechodziła do ataku, kończyła piłki i nie dawała się zepchnąć do defensywy. Jeśli taki tenis pokaże z Ormaechea to powinno być spokojne 2-0. Argentynka nie ma żadnych atutów w tym meczu. Mattek gra od dluzszego czasu bardzo dobrze i bedzie znów isc w gore rankingu.Kiedys w okolicy 30, teraz w okolicy 60 - cos czuje, ze po Wimbledonie bedzie blizej tej 30. Na trawie bedzie jeszcze grozniejsza.
Errani na cegle to zawsze pewniak jesli nie gra z kims ze scislej czolowki. Akurat Suatez Navarro to jest zazwyczaj maszynka do bledow niewymuszonych, niby Hiszpanka a szarpie strasznie gra i robi sporo bledow.Errani takie rywalki kocha.
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Wstepne kursy na Radwe 1,57 Ivanovic 2,25 , powariowali kompletnie!!! Radwa jest z slabiutkiej formie serwis to jakis zart, ogolnie Niemka dzis grala niezle ale braklo ogrania i zimnej glowy by cos ugrac wiecej.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Majestro przyzwyczaił już całą ludzkość do swojej nienawiści w stronę Radwańskiej także każdy jego typ dotyczący Polki należy czytać z przymrużeniem oka albo wcale. Zapewne nawet jakby Radwańska grała z Domachowską, Majestro doszukiwałby się porażki Agnieszki.
Dzięki, że wszystkich oświeciłeś, ale niestety nie masz racji. Nie lubię Radwańskie i tego nie ukrywam, ale nie ma żadnej nienawiści, bo jakbym nienawidził kogoś kogo parę razy widziałem w tv to by chyba było ze mną coś nie tak. I nie pisz, że zagrałbym przeciwko Radwańskiej w każdym meczu, bo wyraźnie widać, że nie grałem jej meczy w pierwszych rundach gdzie miała takie ogórki za rywalki, że szok. Nie wiem jak to możliwe, że ona ma zawsze takiego farta w losowaniu Szlemów, że trafia na najgorsze zawodniczki z całego turnieju. No ale i tak nigdy nie potrafi tego wykorzystać. Śmieszne.
Sprowokowaliście mnie, więc gram za drobne Aga -5,5g Pinnacle 1,84
Jak grasz typy, bo ktoś sprowokował cię na forum, to jest to dość żałosne.
Co do meczu, to według mnie Niemka nie wytrzymała psychicznie. Mecz w jej wykonaniu katastrofalny. Liczba banalnych błędów ogromna. A i tak mimo beznadziejnego meczu sprawiła sporo problemów Radwańskiej. Zawodniczka z poza Top100 grając beznadziejnie sprawia problemy Radwańskiej, rozumiecie to? W 2 secie miała BP na 5:3 i wywaliła winnersa o max 1cm. W 1 secie też gdyby nie złodziejstwo sędziny i banalne błędy przy siatce wynik mógłby być zupełnie inny. Pfizenmaier zagrał tragicznie, a gdyby parę piłek potoczyło się inaczej wynik mógłby być odwrotny. Także w skrócie mówiąc Radwańska to jest kpina. A trochę szczerzej o grze Polki to nie pokazała dzisiaj nic. ile ona dzisiaj wygrała punktów własnymi zagraniami, ile razy sama prowadziła wymianę? Może 3-4. Koszmar. Zagrywane przez nią piłki lądują w połowie kortu, Niemka dzisiaj tego nie wykorzystała, ale takie granie to jest przecież katastrofa. Najbardziej żenujące są ataki Radwańskiej. Dostaje balona, stojąca piłkę, na połowę kortu, wkłada całą siłę w uderzenie, nie mówiąc o tym, że to wygląda komicznie, to rezultat jest koszmarny, piłka ląduje na linii serwisowej i ledwo dolatuje do rywalki stojącej na linii końcowej. Piłka zagrana przez Radwańską z całej siły!!!! No toż to przecież jest paranoja. I to nie, że raz, że tylko dzisiaj, tak jest w każdym meczu. No, ale ona woli sobie z piskiem Wiktorowskim pseudo treningi robić, zamiast wreszcie nauczyć się uderzać. Litości proszę, tego się nie da oglądać. Do czego zmierzam? W następnej rundzie Polka gra z Ivanovic. Serbka nie będzie się pieprzyć z dzieckiem, tak jak to robiła dzisiaj Niemka, tylko sprzeda Polce parę mocnych bomb i skończy się zabawa. Z jednej strony Ana to strasznie chimeryczna zawodniczka, potrafiąca przegrywać mecze do 0 jak jej coś nie przypasuje, z Radwańską ostatnio przegrywała, ale ja liczę na dobry meczu i przełamanie złej passy w meczach z Polką. I myślę, że są podstawy aby tak myśleć. Ostatnio dobra forma Serbki, nie licząc Rzymu gdzie byłą wpadka z Ulą, wcześniej był półfinał w Madrycie i ćwierćfinał z Stuttgarcie 2 razy przegrywając ze zmakomitą Sharapovą i 2 razy po dobrych zaciętych meczach. A w pokonanym polu zostawiła m.in Kerber, Robson, Mattek-Sands, Petrova. A wcześniej w Fed Cupie rozprawiła się z Kerber i Barthel. w Paryżu też dobre występy, były lekkie problemy w 1 rundzie z Martic, ale Serbka szybko się ogarnęła i cały czas miała mecz pod kontrolą. Następnej 2 rywalki rozbiła bez najmniejszego zawahania. Serwis dobrze funkcjonuje, forhendem zamiata równo i taki tenis to można oglądać, gdzie ta piłka normalnie przelatuje przez siatkę, a nie ledwo do niej dolatuje, po żenujących zagraniach Radwańskiej. Także w tym meczu dosłownie wszystko w rękach Anny Ivanovic i mimo, że czasem potrafi zawieść, to tym razem jej zaufam i liczę na dobry mecz w jej wykonaniu i pewne zwycięstwo.
Bwin wystawił już 2.25, ale chyba poczekam, bo mimo wszystko liczę na wzrost kursów na Ivanovic. Jak już zdecyduję się zagrać to wstawię kurs po jakim pograłem.
Radwańska Agnieszka - Ivanovic Ana @ &gt;2
Kolejny raz polecam też Mattek-Sands. Sam mam ją pograną po 1.62, ale 1.40 też ostatecznie daje radę.
Kusi też Stosur, ale nienawidzę, obstawiać spotkań dwóch takich mających monstrualne problemy umysłowe zawodniczek. Jeśli bym się jednak zdecydował to dam znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom