>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2013 (26.05-08.06.2013)

midq 677

midq

Użytkownik
haha coral jak popłynął, 2,62 na Ivanovic dali, więcej już chyba nie będzie. Również uważam, że Ana wygra ten mecz, Aga wygląda słabo w tym turnieju, oglądałem jej mecze i powiem to co wszyscy już wiedzą, Isia nie ma czym wygrywać, to przeciwniczki przegrywają ;)

Ivanovic @ 2,25 bwin/williamhill (2,62 coral jak ktoś ma konto)
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Jankovic -Stosur
Typ :Jankovic win 2-0
Kurs :3.50 Paddy Power
Na jutrzejsze spotkanie postanowiłem zagrać na dokładny wynik dla Jankovic nie ukrywam że lubie grać wysoki kursy ten wygląda całkiem nieźle. O ile wcześniej próbowałem doszukać się niespodzianek w kobiecym RG jednak w tym meczu widze ogromne szanse na powodzenie.Jankovic w moim odczuciu to taka tenisistka która wie doskonale że jak jej zdrowie pozwali oraz dorzuci odpowiedni cykl treningowy jest wstanie zbudować dobrą forme i utrzymać ja przez długi czas i wydaje mi się że trafiła całkiem nieźle z formą na tegoroczne RG wierze że może zagrać dobry turniej w tym roku .Ponad miesiąc temu ograła Samante w Sztutgardzie 2-0 .Jak wiadomo Samant W zeszłorocznym turnieju dotarła do finału prezentowała się rewelacyjnie,ale nie sądze że to powtórzy. Licze że mniej błedów popełniać bedzię Jankovic Atakuje dokładny wynik na jej korzyść .Powodzenia
Jankovic win 2:1 3-6 ,6-3,6-4 ⛔
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem Waszego entuzjazmu co do kursów na Ivanovic. Moim zdaniem kurs na Age i tak za wysoki.
Z całą sympatią dla Serbki, ale nie widzę jej w kolejnej rundzie. Obie nie są w najwyższej formie. Wygrywają mecze dzięki dobrej drabince. Kurs w granicach 1.6 na Age biorę w ciemno. H2H chyba wszystko pokazuje. Od 2009 roku rozegrały 6 spotkań, a Serbka ugrała jednego seta ! Jak dla mnie kurs z kosmosu, zwłaszcza, że jeszcze 3 miesiące temu w Doha kurs na Age wynosił 1.18. Mówcie co chcecie o aktualnej dyspozycji Agi, ale na tym etapie lepiej trafic nei mogła. Wie jak grac z Aną i w niedziele po raz kolejny wygra. Wystarczy kilka udanych akcji obronnych Radwańskiej aby Serbka się pogubiła, bo głowy to one nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Schiavone - Bartoli
Bet365
Kurs: 1,57

Bardziej przeciw Francuzce niż na Włoszkę. Bartoli znowu przyfarciła. W 1 secie obroniła 3 set pointy w dwóch różnych gemach. Z kolei w 2 secie zrobiła świństwo. Proszę mnię poprawić jeśli coś źle zarejestrowałem, mecz oglądałem jednym okiem. Gdy set był już prawie przegrany (4-5* i pewne zwycięstwa dwóch poprzedzających gemów serwisowych przez rywalkę) Francuzka wzięła... medicala. Typowe zagranie na wyprowadzenie z równowagi przeciwniczki, które się niestety powiodło. 2 set ostatecznie skończył się wynikiem 7-5, a mecz 2:0 dla gospodyni. Oczywiście można gdybać, ale moim zdaniem Kolumbijka była dzisiaj lepszą zawodniczką i przegrała bardzo pechowo. Po pierwsze Marion w kilku kluczowych momentach uzyskała ogromną pomoc od siatki, ktora wypluwała piłkę na stronę rywalki. Po drugie w 1 secie była dosłownie parę milimetrów od przegrania partii. Do czego zmierzam. Otóż skoro zawodniczka specjalizująca się w ITF-ach stwarza obraz równorzędnej, a być może nawet lepszej zawodniczki niż jutrzejsza rywalka Schiavone to... o czym mówimy? OK, Schiavone nie jest w wybornej formie, ale dla niej RG to turniej życia (wygrana w 2010) i trudno wyobrazić sobie odpadnięcie z taką słabą Bartoli, która zresztą powinna odpaść już w I rundzie.
Wynik: 2:0 (6:2, 6:1)
Komentarz: Włoszka nie dała szans swojej rywalce. Praktycznie cały mecz pod kontrolą Frani, choć wynik nie oddaje ilości wysiłku, który musiała ona włożyć w ten pojedynek, wszak mecz trwał 80 minut, czyli stosunkowo sporo jak na 15 gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Jelena Jankovic - Samantha Stosur -1 (2,15)✅
Pinnacle Sports
Zdecydowałem się zaczepić o spotkanie na wyższym kursie i nie dlatego że znudził mi się zielony kolor w turnieju ale prawda jest taka że dzisiejsze spotkania z linią 1,30-1,50 w ogóle mnie nie przekonują i stwierdzam że przy takich ryzykownych parach równie dobrze jest nie typować wcale lub zaczepić się o spotkanie wyrównane o wyższych kursach. Jelena Jankovic ma u mnie kredyt zaufania w tym sezonie. Wszystko wskazuje na to że Serbka przeżywa ostatnio swoją drugą młodość w tenisie, ponieważ ostatnio nie ma sobie równych i łomoci rywalki a nawet jeśli się męczy to i tak wygrywa. Jelena ma znakomity sezon na clay&#39;u. Zawsze była mocna na mączce ale w 2012 roku jej tenis na tej nawierzchni w ogóle nie funkcjonował. Teraz wszystko ładnie gra. Nie popełnia tylu kuriozalnych błędów co rok temu. Jeżeli podtrzyma swoją formę w meczu z Australijką jest duża szansa że Jelena wygra. Dziewczyny grały ze sobą już wiele razy i zdecydowanie lepiej te spotkania wspomina Jelena. W ostatnich ich 3 spotkaniach daje się odczuć przewagę Serbki. Trudno się dziwić, Samantha borykała się ostatnio i z tego co wiem nadal się boryka z problemami zdrowotnymi. Jej kariera przez moment stała pod wielkim znakiem zapytania. Samantha potrafi zagrać dobre spotkanie a następnego dnia fatalne. Pomimo ostatnio obiecujących jej wyników jest dla mnie nieobliczalna. O wiele bardziej niż Jelena która przekonuje mnie ostatnio swoją regularnością zwłaszcza na mączce. Stosur powinna była ograć Azarenke w Rzymie a zmarnowała idealną okazję. Prowadziła spotkanie ale ostatecznie nie wytrzymała psychicznie. Stosur ma problemy z wysokimi ciśnieniami na korcie. Potrafi przegrywać wygrane mecze jak mało kto. Już nie będę ją karcił za Melbourne słynny mecz z J. Zheng.. ale prawda jest taka że Victoria nie istniała w Rzymie. Grała na 50%. Uważam że spotkanie będzie wyrównane ale w kluczowych momentach Australijka może nie wytrzymać spotkania i zaczną się kuriozalne błędy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Vogele Stefanie - Kirilenko Maria -1,5 seta @ 1.72 ✅
Na pierwszy rzut oka nie było nic ciekawego na dzisiaj do grania, ale jednak znalazła się promocja. 1.72 na 2:0 Kirilenko. Bez żartów. Voegle to jest klasa niżej od Rosjanki. Ostatnio passa porażek. W Paryżu rywalki jeszcze nie miała. Słaba, powracająca po chorobie Watson i kompletnie nie przekonująca mnie Kanepi, który była zmęczona po turnieju w Strasburgu. Kirilenko jak dotychczas oddała rywalkom tylko 5 gemów. Jest w bardzo dobrej formie. Lepsza praktycznie w każdym elemencie lepsza od rywalki. Po prostu musi być 2:0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bethanie Mattek-Sands – Paula Ormaechea
Typ: Ormaechea +1,5s
Kurs: 1,91 Pinnacle

Już dziś kolejna porcja pojedynków o czwartą rundę w tegorocznym French Open. Bukmacherzy w pojedynku wyżej wymienionych pań faworyzują dość znacznie Amerykankę, jednak nie sądzę, że dzisiejszy pojedynek będzie należał do łatwych. Może się wydawać, że Mattek po ograniu Chinki Li Na zmiecie z kortu Argentynkę, tymczasem nie kierowałbym się tamtym meczem, gdyż był on kilkukrotnie przerywany i zawodniczki grały falami. W końcowej fazie Amerykanka trafiała po rogach i liniach, niewątpliwie jest to jej największa broń, ale przy tym jest bardzo nieregularna, dlatego też taki a nie inny typ. Argentynka typowa zawodniczka na tę nawierzchnie, dość regularna, nieźle się porusza, gorzej z serwisem. W Paryżu będzie to jej szósty mecz, po przejściu kwalifikacji pokonała Marię i Shedovą. Obie zawodniczki grały ze sobą w tamtym roku, w Brukseli górą okazała się Argentynka, która wygrała w stosunku dwa do jednego. Na pewno Paulę stać na ugranie seta, Bethanie zapewne pomoże, a kurs całkiem przyzwoity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aqu 48

aqu

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem Waszego entuzjazmu co do kursów na Ivanovic. Moim zdaniem kurs na Age i tak za wysoki.
Z całą sympatią dla Serbki, ale nie widzę jej w kolejnej rundzie. Obie nie są w najwyższej formie. Wygrywają mecze dzięki dobrej drabince. Kurs w granicach 1.6 na Age biorę w ciemno. H2H chyba wszystko pokazuje. Od 2009 roku rozegrały 6 spotkań, a Serbka ugrała jednego seta ! Jak dla mnie kurs z kosmosu, zwłaszcza, że jeszcze 3 miesiące temu w Doha kurs na Age wynosił 1.18. Mówcie co chcecie o aktualnej dyspozycji Agi, ale na tym etapie lepiej trafic nei mogła. Wie jak grac z Aną i w niedziele po raz kolejny wygra. Wystarczy kilka udanych akcji obronnych Radwańskiej aby Serbka się pogubiła, bo głowy to one nie ma.
Zgadzam się z kolegą. Też doradzałbym ostroznie z stawianiem na Ivanovic, fakt Agnieszka zagrała wczoraj bez fajerwerków, ale akurat Serbka ma syndrom Radwańskiej i zawsze wchodzi w mecz z Polką spięta i wywala piłki, które powinna skończyć. Zresztą widziałem wczoraj pierwszy set Ivanovic ze słabiutką Razzano i też Ana grała słabo, więc i jedna i druga zdecydowanie bez formy w tym turnieju. Myślę że Agnieszka lepiej trafić nie mogła i awansuje do ćwierćfinału, co i tak przy jej aktualnej grze bedzie wielkim sukcesem.
Pytanie do forumowiczów: Co sądzicie o pograniu dzisiaj na Janković?
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Schiavone 1.5 bet-at-home
Włoszka już nie te lata, nie ta forma, ale jak patrze na Bartoli to odechciewa się oglądać. Machające się sadełko i jeden wielki fart, tak wygląda gra Francuzki. Zgadzam się z Przedmówcami i mam nadzieję że dziś już te szczęście się skończy. Bartoli jedzie na farcie, Francesca ostatnio odżyła. Tutaj pokonała łatwo Czink, oraz groźną Flipkens. A Marion? Marion ograła Govortsovą, ale jak? sama nie wie chyba, takto jest jak się piłek meczowych nie wykorzystuję. Włoszka jest sprytniejsza, lepiej przygotowana tutaj . Francuzka ociężała i wcale serwisem nie powala. Męczarnie z zawodniczką pokroju ITF, a to nam wiele mówi.
Kvitova 1.35 Bet-at-home
Nie lubię Czeszki, ale broni tu półfinału i jest zawodniczką lepszą. Hampton wygrała to co miała wygrać i uważam że jej przygoda jutro się skończy. Petra to jednak ścisła czołówka tenisa kobiecego. Hampton dobrze radzi sobie na clayu ostatnio ale mimo wszystko Czeszka jest lepszą zawodniczką, potrafi dobrze zreturnować i zaserwować. Mecz z Peng całkowicie pod jej kontrolą, gorzej wyglądała w meczu z Rezai, ale Czeszka dla mnie to lepsza zawodniczka i powinna poradzić sobie z Amerykanką, dla której 3-cia Runda to bardzo duże osiągnięcie.
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Jelena Jankovic - Samantha Stosur 1.66 Bet365 ⛔
Ja wrecz przeciwnie uważam , że Samantha przygotowywała sie do RG bardzo solidnie nie ma co brac pod uwage wyników z kwietnia, popatrzymy np na janowicza jak grał 2 miesiace temu a jak gra dzis. Australijka zanotowała znaczy wzrost formy. Bedzie meczyła Serbke swoim top spinowym forhendem, ktory jest chyba najlepszy u kobiet. Siła fizyczna i determinacja aby obronic punkty powinny pomoc Stosur wygrac ten mecz.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Black C. / Eraković M. v Kerber A. / Petkovic A. ✅
1,72 Bwin
Co by tutaj dużo pisać, dla mnie zdecydowanymi faworytkami są Black z Eraković, te zawodniczki w tym sezonie zbudowały fantastyczną parę deblową, dwa turnieje i dwa finały. Żadnego z nich nie dały się wygrać, jednak nie wszystko na raz. Para niemiecka to nie jest jakiś poziom w tenisie deblowym kobiet, bardziej sklejka, żeby coś pograć. Obie zawodniczki w meczach deblowych mają ujemny bilans na clayu, co dodatkowo stawia je w gorszej sytuacji. Kerber 4/10, Petković 12/14 - no dobrze nie jest. U Eraković jest również minus jednak w jej sytuacji gra na clayu się poprawia co widać po wynikach w tym sezonie (Cara i Marina dwa finały osiągnęły właśnie na mączce). Widać, że gra się im układa i co najważniejsze osiągają dobre wyniki, Kerber z Petković nie grają zupełnie nic i jak dla mnie nie mają szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Erakovic vs Stephens- 0:2 kurs:1,80⛔4:6 7:6 3:6
Myślę,że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Amerykanka i to dość zdecydowanie.Widziałem trzeciego seta meczu Erakovic-Cibulkova i muszę przyznać,że zawodniczka Nowej Zelandii nie gra niczego nadzwyczajnego.Miała najpierw zwycięstwo na wyciągnięcie ręki własny serwis i dała się przełamać Dominice.Nie wytrzymała w kluczowym momencie.Ostatecznie wygrała jednak dziś będzie grać z zawodniczką,która przede wszystkim serwuje lepiej niż Słowaczka.Jeśli Stephens zneutralizuje groźny forehand Erakovic,a wierze,że tak będzie nie powinna mieć problemów z załatwieniem sprawy w dwóch setach.
Dodatkowo polecam????Kirilenko kurs:1,20✅ i tak jak @scotratez idę w kierunku ????Jankovic kurs:1,85✅.Rosjanka zmierzy się Voegele,która niespodziewanie pokonała Kanepi.Jednak Szwajcarka jest półkę niżej niż Kirilenko,która powinna dziś to udowodnić.Co do Serbki to po prostu myślę,że na tą chwilę jest lepsza od Stosur i powinna ją dziś pokonać.

Bukmacher:STS
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nie czytałem poprzednich analiz odnośnie meczu Agi z Aną, ale szczerze mówiąc liczyłem na lepszy kurs na Ivanovic. Po takim - odpuszczam i bez spiny oglądam. Zwłaszcza, że spada. Lekko ponad 2 na tę tenisistkę to grać nie warto. Mniej solidna, ale silniejsza od Polki. Teraz może nie jest tak nieregularna jak w krytycznych momentach swojej kariery, ale wciąż mi trudno jej zaufać (ileż to razy skutecznie łapało się świetny kurs przeciwko Serbce). Radwańska nie ma formy, a że clay to nie jej nawierzchnia, musi ją mieć, żeby wygrywać. Potwierdzają to porażki z Robson (notabene podobnie grającą do Ivanovic) i Halep. Peer, Burdette i Pfizenmaier podczas FO to nie były rywalki. Większy sprawdzian czeka ją dopiero jutro. Podobnie było rok temu, gdy natknęła się, na także mocno grającą, Kuznetsovą i była łatwa przegrana. Tutaj może być tak samo, ale nie musi. Isia - słaby serwis. Ivanovic - bezlitosny return. To może być klucz do triumfu Serbki.
 
psotnick 849,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bartoli, Marion – Schiavone, Francesca
Liczba Minut
Typ: Over 106.5 @ 1.87 unibet ⛔ 78 :;/: paradoksalnie 78 minut przy tak wysokim wyniku (1-6 2-6) świadczy o tym, że to nie był taki zły typ... Wystarczyło, żeby Bartoli utrzymała dwa razy serwis i typ wchodzi na luzie.. No ale forma Bartoli juwenaliowa, to i typ do kosza..

Faworytką jest Włoszka, ale czy aż tak pewną? Nie jestem pewien, moim zdaniem wynik końcowy jest dużo bardziej niepewny niż chcieliby tego bukmacherzy. Ja wole skupić się na tym co pewniejsze, czyli jak ten mecz będzie wyglądał. Mączka to żywioł Włoszki i od lat wiadomo jak gra: dużo biegania bezpieczne top spiny pod końcową linię i dobra gra kontowa, do tego przyzwoity serwis. Oczywiście z biegiem lat wszystkie te parametry nieco się rozregulowały i obecnej formy Włoszki nie można nawet porównywać do tej, kiedy 2 razy z rzędu grała w finale Rolanda Garros wyciągając z nich jeden tytuł. Bartoli obecnie również daleko od swojej najlepszej formy, Francuzka jest rozregulowana do bólu, niewymuszone błędy w każdym meczu liczone w dziesiątkach i cały czas ujemny bilans winnerów do błędów. Ale mimo tego waleczna Marion jakoś wygrywa mecze choć w każdym ma pod górkę. Spodziewam się zaciętego meczu, z wieloma gemami granymi na przewagi, do czego obie przyzwyczaiły już w tegorocznym RG (zwłaszcza Bartoli). Większość punktów będzie decydowała się w długich wymianach, bo obie zawodniczki raczej nie dysponują kończącym uderzeniem (Bartoli przez kiepską formę, Włoszka nigdy nie miała młotka w ręce), zresztą mączka w sporej mierze niweluje siłę rażenia takiego uderzenia. Będzie dużo biegania, a po każdej takiej wyczerpującej wymianie zawodniczki do oporu będą wykorzystywać przerwę między punktami na odsapnięcie. Sędziowie zwykle są w takich sytuacjach wyrozumiali i pozwalają nawet na przekroczenie limitu czasu między punktami, a to wszystko wlicza się do czasu meczu. Linia minut ustawiona wysoko, ale wydaje mi się, że jak najbardziej osiągalna. We wczorajszym meczu Bartoli 2 wyrównane sety trwały 131 minut, dzisiaj pogromu z którejś strony również się nie spodziewam, raczej bliższy jest mi scenariusz trzysetowy, a to praktycznie zapewniłoby powodzenie typu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Rolland Garros 14:30 1.06
Schiavone - Bartoli
typ: 2-0
2,38
Williamhill
Analiza
Dzis spotkania trzeciej rundy podczas tegorocznego, wielkoszlemowego Rolland Garros. Byla triumfatorka tej imprezy - Wloszka, Francesca Schiavone spotka sie z reprezentantka gospodarzy, Marion Bartoli. Powoli chyba obie panie uchodza w bok swiatowego tenisa, nie znacza juz tyle co chocby rok czy dwa lata temu. Wloszka to specjalistka od gry na kortach ziemnych. Potwierdzila to juz w Paryzu. wygrywajac turniej Rollanda Garrosa. Te korty jej bardzo odpowiadaja. Tu pokonala juz Czink i Flipkens, ktora w ostatnich tygodniach radzila sobie bardzo dobrze. Przed turniejem w Paryzu, Schiavone wygrala rowniez turniej na clayu w Marakeszu. Bartoli natomiast niezbyt dobrze czuje sie na korcie ziemnym, zdecydowanie bardziej preferuje szybsze nawierzchnie. Francuzka byla juz bliska odpadniecia w pierwszej rundzie z Olga Govortsova. Przed RG rowniez nie radzila sobie najlepiej. Dzis powinna przewazyc regularnosc i umiejetnosci gry na korcie ziemnym, dlatego swoj typ kieruje ku Wloszce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kilka lapidarnych krótkich i kardynalnych argumentów,
Schiavone 1.50✅
Franka:
- wygląda fizycznie bardzo dobrze, ani grama tłuszczu, jest wybiegana, po morderczych wymianach szybko sie regeneruje!
- mentalnie też przyzwoicie, lubi się nakręcać!
- styl tenisa idealny pod Bartoli, grać z głębi kortu ile się da, gonić &quot;baletnice&quot; po całej geometrii kortu do bólu! zmieniać style gry i czasami próbować drop-szotów,
- ostatni mecz z Flipkens bardzo mi się podobał, jak zagra tak z &quot;bertą&quot; to wygra!
Marion:
jeden - ma nadwage!
dwa - &quot;imitowanie&quot; forhendu i bekhendu w trakcie przerwy między punktami stało się już irytujące! ona przez to traci pare procent energii,
trzy - serwis na żenującym poziomie,
cztery - masa &quot;krytycznych&quot; błędów...
pięć - elementy mentalne oraz wiara w zwycięstwo na piątke, motywuje się niesamowicie, ambitna do ostatniej kropli krwi...
sześć - &quot;baletnica&quot; zazwyczaj gra na pograniczu kreczu, jej nadwaga powoduje że jej biedne nogi oraz cały korpus cierpi...
siedem - po tych dwóch poprzednich spotkaniach jej kondycja będzie z pewnością kiepska.

Franka ma grać regularnie, cierpliwość włoszki powinna tryumfować, francuska w trakcie długiego spotkania będzie gasnąć...stawiam na Franke.

---
@ Bravisimo Franka!
@ Marion odstaw tenis, idź na kuracje odchudzającą min. 15 kg do zrzutu, intensywny trening, poprawa głowy (psycha)i skończ po każdym punkcie zaciskać pięść i gapić się na ojca, marsz do fryzjera, te włosy Ci zasłaniają już twarz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Ana Ivanovic - 1 (1,75)✅
Pinnacle Sports

Tak czekałem i obserwowałem kursy na Polkę jak wzrastały i miałem nadzieje że podskoczą jeszcze trochę ale widzę już tendencje spadkową u poważnych bukmacherów więc trzeba chwycić ten kurs. Na początku powiem tak, to nie jest mecz z gatunku - gramy grubo. Powiedziałbym nawet że spotkanie oscyluje blisko granicy 50/50%. Jednak cała statystyka idzie w piach jeśli zaczniemy analizować główkę Any Ivanovic. Ile ja już to jej turniejów widziałem w których Serbka sprawiała wrażenie krzyczeć &quot;nadchodzę!&quot; po to aby dostać łupnia w następnym spotkaniu z wyżej rozstawioną rywalką. Taka jest właśnie Serbka. Wygrywa z kim ma wygrać, ale gdy przychodzi poważniejsza rywalka Ana się po prostu pali. Takie coś widać w meczu z Polką. Pamiętam dobrze obie ostatnie konfrontacje obu Pań i w jednej nawet byłem już pewien że Serbka doprowadzi do 3 setów. No ale przykro mi, jeżeli ma się gema setowego przy swoim podaniu i się go przegrywa, a następnie w tibreaku prowadzi.. hm ile to było 5:1? 4:1? Coś w tym stylu w każdym razie. (wiedza z pamięci mogę się pomylić w szczegółach) Fakt jest taki że Serbka przegrała to. Mecz na pewno będzie z gatunku wyrównanych ponieważ między dziewczynami, podejrzewam jest teraz różnica jednego przełamania. Jeżeli w pierwszym secie będzie równa walka to jest wielce prawdopodobne że Polka wygra pierwszego seta. Serbka nie ma głowy do końcówek zupełnie. Uważam że Ana Ivanovic jest lepszą tenisistką od Polki. Ma zabójczy forehand i świetny jak na kobiece realia serwis. Jednak psychika Serbki to jeden wielki ser szwajcarski. Polka ma nerwy bliskie ze stali i przewagę w technice gry. Więc jeżeli serwis Polki zwłaszcza pierwszy będzie się trzymać są duże szanse że to Polka wygra mecz.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kerber - Sveta 1 1,80 3/10

Ale poszła Niemka w górę... Moze i cegle wyglada przecietnie ale Sveta to obecnie duzo lepiej? Coś nie bardzo. 39 rakieta świata w Oeiras poleciala z Oprandi 2-6 2-6, w Madrycie właśnie z Kerber, wcześnij Ana, Bartoli, Vinci i Stosur. Ona z nikim powaznym nie potrafi wygrac. Sydney i Aussie miala niezle ale tam tez z Kerber lost. Nie rozumiem tych ruchow, moze jakas kontuzja Niemki a ja tego nie wiem?
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Ana Ivanovic - 1 (1,75)
Pinnacle Sports
Tak czekałem i obserwowałem kursy na Polkę jak wzrastały i miałem nadzieje że podskoczą jeszcze trochę ale widzę już tendencje spadkową u poważnych bukmacherów więc trzeba chwycić ten kurs. Na początku powiem tak, to nie jest mecz z gatunku - gramy grubo. Powiedziałbym nawet że spotkanie oscyluje blisko granicy 50/50%. Jednak cała statystyka idzie w piach jeśli zaczniemy analizować główkę Any Ivanovic. Ile ja już to jej turniejów widziałem w których Serbka sprawiała wrażenie krzyczeć &quot;nadchodzę!&quot; po to aby dostać łupnia w następnym spotkaniu z wyżej rozstawioną rywalką. Taka jest właśnie Serbka. Wygrywa z kim ma wygrać, ale gdy przychodzi poważniejsza rywalka Ana się po prostu pali. Takie coś widać w meczu z Polką. Pamiętam dobrze obie ostatnie konfrontacje obu Pań i w jednej nawet byłem już pewien że Serbka doprowadzi do 3 setów. No ale przykro mi, jeżeli ma się gema setowego przy swoim podaniu i się go przegrywa, a następnie w tibreaku prowadzi.. hm ile to było 5:1? 4:1? Coś w tym stylu w każdym razie. (wiedza z pamięci mogę się pomylić w szczegółach) Fakt jest taki że Serbka przegrała to. Mecz na pewno będzie z gatunku wyrównanych ponieważ między dziewczynami, podejrzewam jest teraz różnica jednego przełamania. Jeżeli w pierwszym secie będzie równa walka to jest wielce prawdopodobne że Polka wygra pierwszego seta. Serbka nie ma głowy do końcówek zupełnie. Uważam że Ana Ivanovic jest lepszą tenisistką od Polki. Ma zabójczy forehand i świetny jak na kobiece realia serwis. Jednak psychika Serbki to jeden wielki ser szwajcarski. Polka ma nerwy bliskie ze stali i przewagę w technice gry. Więc jeżeli serwis Polki zwłaszcza pierwszy będzie się trzymać są duże szanse że to Polka wygra mecz.
Trudno powiedzieć jaka jest naprawdę dyspozycja Radwańskiej, bo miała słabe rywalki, w tym roku wyjątkowo łatwa drabinka się jej trafiła. Trzeba też wziąć pod uwagę, że w Paryżu nasza Aga nie za bardzo lubi grać, najlepszy rezultat to 4 runda z 2011 roku. Inna sprawa, że na cegle nie radzi sobie z zawodniczkami grającymi ofensywnie. Robson w Madrycie zrobiła z niej marmoladę, w Rzymie przegrała z solidnie grającą Halep, która wygrała dzięki swojej regularności, porozrzucała Agnieszkę. Radwańska ciągle ma problem z ręką (z czym dokładnie to już nie pamiętam) i jak sama mówiła najbardziej odczuwalny ból jest właśnie na kortach ziemnych, gdzie obciążenia są większe, trzeba więcej biegać i spotkania kosztują więcej siły. Dla Any French Open to jeden z ulubionych turniejów, wszak tu wygrywała. Jej agresywna gra to na pewno patent na Radwańską, kwestia jaki będzie stosunek wygranych piłek do niewymuszonych błędów. Kurs na Agnieszkę nie jest jakiś wspaniały, najlepiej odpuścić ten mecz, no jest bo jedną wielką niewiadomą.
 
Do góry Bottom