>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sock J. - Coric B.
Sock J. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 2/10
Ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, 24 letni Jack Sock ze Stanów Zjednoczonych przeciwko 18 letniemu Borna Coric z Chorwacji. Amerykanin sprawił nie lada niespodziankę w 1 rundzie pokonując Bułgara Dimitrova w 3 setach, później już tak łatwo zwycięstwo mu nie przyszło, bo Sock zagrał 3 tie-breaki w 4 setowym meczu z typowym claycouterem Hiszpanem Carreno-Busta. Mecz stał na wysokim poziomie, tak samo jak spotkanie 5 setowe Corica z Tommym Robredo. Wydaje mi się, że przyczyną porażki ponad 30 letniego Hiszpana było niezbyt skuteczne podanie, które posiada Jack Sock. Oczywiście 18 latek to wielki talent, ale tacy zawodnicy często wypalają się po jednym meczu. Amerykanin ma na koncie takie sukcesy jak zwycięstwo w wielkim szlemie w grze deblowej dlatego to może być kolejny klucz do zwycięstwa w tym arcyciekawie zapowiadającym się spotkaniu.
Wynik: 6:2 6:1 6:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Monfils Gael - Federer Roger, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 1.48

3:6, 6:4, 4:6, 1:6✅✅✅

VS.


Bukmacherzy doskonale wiedzę, że Federer mimo wszystko nie jest bitym faworytem ponieważ wystawili na niego &quot;aż&quot; 1.40. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Szwajcar 4:8 i nigdy nie było wystawionego tak wysokiego kursiwa na wielkiego mistrza (pomijam jeden mecz Davis Cupu). Tym bardziej, że ostatnio grali ze sobą w tym roku co istotne na mączce i wygrał wtedy Monfils 6:4, 7:6. Jeszcze wcześniej wspomniany Davis Cup gdzie ponownie wygrał Francuz 6:1, 6:4, 6:3. Dodatkowo jeszcze w 2014 roku spotykali się dwa razy gdzie podczas US OPEN wygrał Roger po zaciętym boju 3:2 i w Cincinnati gdzie również Roger wygrał 2:1. Ostatni mecz jesz na korzyść Gaela a poprzednie był bardzo wyrównane, nie były to jednostronne widowiska. Grali w tym turnieju ze sobą dwukrotnie w 2011 roku oraz 2008 ale siedem czy cztery lata w przypadku jednego jak i drugiego to bardzo sporo. Szwajcar ma niespełna 34 lata i nie wstępuje już we wszystkich turniejach jak leci, skupia się na najważniejszych i nie ma się co dziwić mimo tego,że zawsze jest perfekcyjnie przygotowany kondycyjnie. W tamtym roku Federer odpadł tutaj z Gulbisem w czwartej rundzie gdzie wtedy Łotysz był znacznie lepszym tenisistą niż jest teraz. Fedex w tym roku podczas Australian Open miał wtopę z Seppim także teoretycznie może przegrać z Gaelem który jest znacznie lepszym tenisistą i podkreślę raz jeszcze, że Monfils gra przed własną publicznością. Tylko tutaj jest ważny wyjątek ponieważ Federer jest wielką, grającą legendą tenisa i kibice kochają go wszędzie.

Wracając jeszcze do dokonań Szwajcara na mączce w tym roku to potrafił odpaść z Kyrgiosem w pierwszej rundzie, stracić seta z Gimeno-Traverem. Owszem wygrał w Stambule ale nie pokonał on tam nikogo znaczącego. W Rzymie pokonał w dwóch setach Wawrinkę jak i Berdycha ale tutaj możemy mieć 5 setów i wtedy nigdy nie nie wiadomo. Oczywiście, Federer nie może w chwili obecnej narzekać na zmęczenie ponieważ bez najmniejszych problemów pokonał Fallę, Grnollersa oraz Dzumhura 3:0. To są bardzo optymistyczne wyniki ale Ci rywale są na znacznie niższych półkach niż Gael. No właśnie...Gael....gdyby nie jego kontuzje to możliwe, że miałby na swoim koncie jakiś tytuł wielkiego szlema. Reprezentant Francji przecież jest kompletnym tenisistą który nie ma żadnych braków. Swego czasu za bardzo pajacował na korcie co często mu przeszkadzało w grze.

Lecz od pewnego czasu wyeliminował akotorzenie zbędne ponieważ jak ma odpowiednią okazję to często gra pod publiczkę ale już nie tylko efektownie ale i efektywnie. Monfils na mączce w tym roku przegrał z Berdychem, Garcią Lopezem oraz Granollersem o tyle o ile można zrozumieć porażkę z Czechem to z Hiszpanami niekoniecznie...chociaż GGL tamten turniej wygrał. Tutaj czarnoskóry tenisista też się męczy i to jest największym problemem ponieważ stracił seta z Rogerem-Vasselin, dwa ze Schwartzmanem oraz Cuevasem. Gdzie w meczu z Urugwajczykiem działy się cuda na kiju, zwroty akcji oraz formy co chwilę. Więc to 14 rakieta świata powinna się martwić bardziej o kondycję niż 2 ATP. Warto wspomnieć, że Gael pod koniec roku 2014 związał się z Janem de Wittem gdzie w chwili obecnej bardzo go zachwala. Kto wie może w końcu wychodzą powoli owoce tej pracy? Początkowo chciałem stawiać &quot;czystą jedynkę&quot; na reprezentanta gospodarzy lecz obawiam się, że jak dojdzie do kolejnej piątki to Gael polegnie. Urwanie seta przez Gaela jest bardzo realne i tak stawiam mimo,że kurs nie powala....
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Berdych + Monfils (+2,5 seta) @ 2,03 ⛔
O meczu Monfilsa z Federerem wszystko napisał Tie Break i w całości się z tym zgadzam. Berdych natomiast zagra z Tsongą. Tomas Berdych ma bardzo dobre wyniki na cegle w tym sezonie: finał w Monte Carlo, półfinał w Madrycie, ćwierćfinał w Rzymie. Zatrzymywała go tylko ścisła czołówka: Djokovic, Federer, Nadal. Pierwsze 3 rundy przeszedł bez większych trudności, chociaż stracił seta ze Stepankiem i Paire, ale nie przywiązywałbym do tego większej wagi. Tsonga wszystkie mecze wygrał w Paryżu wynikiem 3:0. Ostatnio wygrał z Andujarem, który starał się wchodzić w dłuższe wymiany z Francuzem, jednak ten prowadził grę na swoich warunkach często przyspieszając i skracając wymiany, a to sprawiało Hiszpanowi wiele problemów i nie był w stanie dobrze odegrać po silnym forehandzie Tsongi. Teraz jego rywalem będzie tenisista, który też ma z czego uderzyć i Francuz nie będzie mógł koncentrować się tylko na atakowaniu. Berdych jest tenisistą bardziej kompletnym i regularnym niż Tsonga, ma świetny forehand i bardzo dobry backhand. Francuzowi brakuje dobrego backhandu i returnu, więc prawdopodobnie Czech będzie starał się to wykorzystać.
Berdych kiepski mecz
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Trzeba w to iść póki Monfils jest w turnieju.Tie Brake wszystko juz opisał ja tylko dodam od siebie ze moim zdaniem bedzie kolejne show game ze strony Monfilsa i nie podda sie on tak łatwo bez walki.Mysle ze jest to mecz na ktory warto postawić troche gotówki i według mnie żaden z nich nie jest w takiej formie zeby pokonać przeciwnika 3:0.
Monfils-Federer over 3.5 seta Bet365 1.66 ✅
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Monfils - Federer
A ja ide wręcz na przekór, jestem pewny że Roger pyknie Monfilsa 3:0. Ostatnie mecze Gaela to 3:2,3:2,3:1, i nie grał z nikim ze scisłej czołówki, Federer również nie grał z nikim pokroju Monfilsa fakt ale wygrał wszystko gładko 3:0. Chociaz latek przybywa to jednak &quot;dwójeczka&quot; jeszcze ogarnia temat i gra na swoim poziomie. Oczywiscie moze sie coś zdarzyc że Monfils ugra tego seta jednak chyba bede stawiał na 3:0 dla Federera.
Dokładny wynik 0:3 @ 2.70
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Berdych to jest jednak miękka rura. Gdy tylko go gram - zawodzi. Ponownie, do odwołania, trafia na moją &quot;czarną listę&quot; Pepiczek jeden...
Turniej singla mężczyzn wchodzi w decydującą fazę. Na palcu boju została ostatnia 16-tka. Na razie w Paryżu bez większych niespodzianek. Faworyci idą do przodu. Dziś też uważam, że można zaryzykować i postawić ako na zwycięstwa faworytów.
Nishikori – Gabashvili, 1@1,08
Gaba gra jak z nut. Jest silny jako koń, ten jego mocny forhend sieje spustoszenie. Zrobił już w tym turnieju niesamowity wynik, ale Japończyk to jednak inna liga. Dziś Gruzin zderzy się ze ścianą. Szybkość i kultura gry po stronie Japończyka. Grali w tym roku w Barcelonie, 6/3, 6/4 wygrał Kitajec. Dziś spodziewam się łatwego zwycięstwa Nishikoriego.

Tsonga – Berdych, 2@1,36 ⛔⛔⛔
Tsonga to dla mnie niespodzianka. Przewidywałem jego porażkę juz wczesniej, a on ograł bez straty seta Andujara. Dziwne...
Berdych to jednak ktoś zupełnie inny niż miękki Hiszpan. Dziś to Tsonga będzie pod ostrzałem, a nie będzie ostrzeliwać. A to w tenisie wielka różnica. Tytanem biegania i obrony Tsonga nie jest. Ten jego beckhend też jest na słowo honoru. Oczywiście, zna swoją wartość, serwis, publiczność itd., ale to moim zdaniem trochę mało, na grającego regularną, płaską piłkę Berdycha. Kurs nędzny, ale co zrobić.

Wawrinka – Simon, 1@1,34

I tu znowu to samo: miękka gra kontra strzelec, z kończącą piłką. Ten turniej pokazuje, że warto stawiać na tenisistów silnych fizycznie. Wawrinka to gracz nieodgadniony. Nie przepada grać z Simonem (H2H 3:3), ale to Szwajcara moim zdaniem dziś będzie górą. Jeżeli Wawrinka nie wpadnie w jakąś dziurę, to powinien miękkiego Francuza, który świetnie przebija i znakomicie biega, jednak wymanewrować. Simon jest po ciężkim meczu z Mahut, a Stan widać, że jest w uderzeniu. Przykłada się do tego startu. Dobrze wygląda też fizycznie. Nie powinien tego przegrać, ale z tych typów to propozycja najbardziej ryzykowna, bo ze Stanem nigdy nic nie wiadomo. Może się obrazić na cały świat, albo pokłócić z nową dziewczyną, i mamy problem.
Simon gra monotonny tenis. Jeżeli szukać niespodzianki, to właśnie tu.
ako@1,97
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgadzam się z conorsem co do Gaby dzisiaj bedą baty i stawiałbym nawet 3:0 dla Keia. 1.74 ✅
Ciekawy mecz sie szykuje miedzy Tsonga i Berdychem.Francuz po tej kontuzji nie wyglądał za dobrze przed Garrosem teraz jest jednak całkiem inaczej.Dzisiaj jednak duzo mocniejszy przeciwnik i agresja powinien go zjeść.Berdych jak dla mnie tez super nie wyglada dlatego gralbym tu over 3.5 seta 1.60 ✅ Swoi na trybunach wydaje mi sie ze tu bedzie bitwa.
I tutaj dochodzimy do ostatniego meczu gdzie gra kolejny Francuz-Simon.
Kolega Conors pisze ze tu najprędzej mozna szukać niespodzianki i ja sie w 100% podpisuje.
Wawrinka wyglada jak do tej pory swietnie.Serwis gra w korcie no cycus glancus.
Teraz jednak dostaje lepszego przeciwnika reprezentanta gospodarzy przebijaka jakich mało-Simona.Wydaje mi sie ze w tym meczu jeśli Simon udźwignie ten serwis zdeprymuje tym Wawrinke i czyn dłuższy mecz on bedzie go brał.
Obiecałem sobie ze zagram progresję przeciwko Wawrince i tutaj spróbuje:
Simon win 3.35 ⛔ ale bet...
Wszystko Unibet
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
Monfis-Federer 2 @ 1,3
Mecz nie powinien być łatwy dla Federera,ale jednak Monfis ostatnio miał ciężkie mecze. Podczas gdy Federer ogrywał swoich rywali w ok 1h40min (tak średnio) Monfis męczył się po 2h40 2h50 a w ostatnim meczu 3h30.
Na początku Monfis może przycisnąć i nawet wygrać seta,ale czym ,,dalej w las&quot; tym będzie ciężej i siądzie,więc biorę na spokojnie ten kurs. (do tego dołożę Berdycha pewnie)
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
UWAGA!
Bardzo mocno zwracam uwagę na nie słuchanie ludzi mówiących że
1. Monfils będzie zmęczony, spędził tyle godzin na korcie
2. Monfils jest w słabej formie, traci tyle setów.
Primo - Monfils jest znany z bycia kondycyjnie nieśmiertelnym. Ma świetną kondycję, prawie nie da się go zabiegać w normalnych warunkach. To co dotychczas spędził na korcie to dla Niego norma.
Secundo- To, że Monfils traci sety to dla Niego norma. Wydłuży, lekka nieregularność gry - norma. W żaden sposób nie wskazuje to że ma słabą formę. W żaden.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nishikori 3:0 1,57 bet365
Nie lubię grać na DW, ale tutaj się skusze ???? Gaba solidny zawodnik wreszcie wyszedł z poziomu challangerów i notuje od czasu do czasu naprawdę dobry wyniki w ATP, tutaj ogromny sukces 4r. Wczesniej wygrane dwa challangery, wiec ma teraz super okres, no ale dzisiaj czego go przeciwnik z innej bajki. Kei jeden z faworytów tego turnieju oczywiście zaraz po Djoko i Nadalu. Różnica dwóch klas, Gaba na pewno nie dostanie batów, ale jak ugra seta to będzie duże zaskoczenie. Kei to nie jest typ zawodnika, który rozpreża sie podczas meczy itp. Panowie spotkali sie nie dawno w Barcelonie i Japończyk wygrał spokojnie do 3 i 4. Dzisiaj liczę na podobny wynik, kazdy set wyrównany ale tylko do pewnego momentu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Berdych + Wawrinka
@1.85 Betsafe

Nie ma co kombinować. Tsonga na razie bez straty seta, ale jego gra nie powala. Andujara spokojnie było stać na urwanie seta, ale się obsrał. Berdych tracił sety z Stepankiem i Pairem, ale jego gra nie wyglądała źle. W tym roku w ogóle niezła forma. Tsonga przed RG nie zachwycał, teraz osiągnął już całkiem niezły wynik, ale moim zdaniem dalej nie przejdzie.
Wawrinka ma silne uderzenie, w przeciwieństwie do Simona bez uderzenia kończącego. Stan się tutaj całkiem nieźle prezentuje, pewne wygrane i dobra gra. Simon stoczył dopiero co 5-setowy mecz z Mahutem, co już zbyt dobrze o nim nie świadczy. Stan nie powinien mieć większych problemów, nie zdziwi mnie 3:0.
Gael Monfils - Roger Federer
over 3.5 seta
@1.61 Unibet

Krótko mówiąc - najgorsza nawierzchnia dla Rogera, zdecydowanie lepsza dla Monfilsa. Gael mimo, że traci sety z innymi zawodnikami gra dobrze. Jak już było wcześniej wspomniane, kondycję ma dobrą i naprawdę ciężko go zajechać. Roger musi od początku wyjść w pełni skoncentrowany i grać na swoim najlepszym poziomie. Według mnie pierwszego seta bierze Roger - Gael słabo wchodzi w spotkania. Później może być już różnie, będzie to jednak zacięty mecz, możliwe że nawet 5-setowy. Ja liczę jednak na wygraną Rogera.
Kei Nishikori - Teimuraz Gabashvili
over 30 gemów
@1.75 Pinnacle

Tu akurat 3:0 dla Keia bardzo możliwe, bo jest regularny i gra agresywnie, lecz Tei na pewno postawi opór. W formie jest niezłej, 2 wygrane chelki, w Paryżu bez straty seta z Lopezem, Monaco oraz Rosolem. Nishikori również bez straty seta. Nie gromi tutaj jednak rywali, z Belluccim mimo, że 3-setowy, to zacięty mecz. Nie inaczej powinno być tym razem - Gaba należy do silnych zawodników. Liczę, że powalczy, i over pokryje.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Gael Monfils - Roger Federer
Typ: over 3,5 seta @ 1,57
Stawka: 3/10
Bet365

Wszyscy sobie ostrzyli zęby na pojedynek między tymi tenisistami na kortach Rolanda Garrosa. Faworytem teoretycznie jest Roger Federer, lecz Szwajcar wprost przyznaje, że nie lubi grać z Francuzem, gdyż dwa ostatnie pojedynki to właśnie wygrane Gaela i to bez straty seta.
Na tym turnieju Monfils może nie jest zbyt pewny, ale pokazał w meczu z Cuevasem, że gdy nie idzie to ma spory zapas i potrafi grać po prostu kosmos. Federer natomiast na tym turnieju nie stracił jeszcze seta, mimo iż nie miał trudnych rywali to gra pewnie i widać, że mu należy. Nieźle Szwajcar serwuje i to też może być kluczowe.
Nie ma po co opisywać, jak grają dani zawodnicy, gdyż to dobrze wiadomo, a moim zdaniem niewykluczona nawet 5 setówka. Liczę na długi pojedynek i nie ukrywam, że na wygraną Monfilsa.​
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nishikori 3:0 1,57 bet365
Nie lubię grać na DW, ale tutaj się skusze ???? Gaba solidny zawodnik wreszcie wyszedł z poziomu challangerów i notuje od czasu do czasu naprawdę dobry wyniki w ATP, tutaj ogromny sukces 4r. Wczesniej wygrane dwa challangery, wiec ma teraz super okres, no ale dzisiaj czego go przeciwnik z innej bajki. Kei jeden z faworytów tego turnieju oczywiście zaraz po Djoko i Nadalu. Różnica dwóch klas, Gaba na pewno nie dostanie batów, ale jak ugra seta to będzie duże zaskoczenie. Kei to nie jest typ zawodnika, który rozpreża sie podczas meczy itp. Panowie spotkali sie nie dawno w Barcelonie i Japończyk wygrał spokojnie do 3 i 4. Dzisiaj liczę na podobny wynik, kazdy set wyrównany ale tylko do pewnego momentu...
W Uni 1.74 do skasowania
Koledzy wyżej Wy widzieliście jak Fedka męczył Dzumhur? Moim zdaniem to co napisał jaśmin bogów ma prawi bytu.Nawierzchnia najgorsza dla Federera i najlepsza dla Monfilsa.Grac 3:0 dla Federera to nie mowie ze nie wejdzie ale to głupi pomysł.
Zreszta o czym my ty mówimy typu nie wrzuciliście ale 5 groszy dodajecie tak dla pewności typu.Nie zdziwię sie jak Federer poleci dzisiaj.
Nie kasować zeby przestrzec granie na Federera dzisiaj.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie rozumiesz pewnie jednej rzeczy w Monfilsie, owszem zawodnicy z którymi tracił sety są nad wyraz przeciętni ale taki styl preferuje Gael, szczególnie przed własną publicznością gdzie może się zaprezentować, pograć pod publikę zrobić swoje show. Stąd są te przegrane sety. Wiele razy już na FO Gael grał takie mecze.
Wszystkie przegrane sety Monfilsa traktujecie, że tak on gra ? Bo według mnie w poprzedniej rundzie to on miał więcej szczęścia oraz pomocy ze strony rywala, że wygrał to spotkanie niż swoich umiejętności. 4:1 i swój serwis przypominam w 4 secie było dla Cuevasa... to Urugwajczyk przegrał to spotkanie, a nie wygrał go Francuz. Federer w takiej sytuacji nie pęknie, oczywiście Szwajcar wielkim faworytem i moim zdaniem awansuje ale granie 3:0 na niego to ryzyko duże, jednak ja ogólnie gram go w jakimś dublu/triplu bo jak ponownie da dupy z Monfilsem to ... dla mnie pewniejszy typ wygrana Federera niż Berdycha z Tsongą ale zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 138

misi3kk

Użytkownik
Nie rozumiem jednej rzeczy przy pisaniu analiz, tzn odwracaniu kota ogonem. Andujar jak wygrał z Kohlim to dla wielu był murowanym faworytem w meczu z Tsongą.. jednak jak Jo go pojechał 3:0 to pewnie to nie zasługa Tsongi tylko Pablo musiał grać beznadziejnie ???? Tak samo było w meczu Chardego z Goffinem, i tu graty dla Tie Breaka, że wytypował wygraną Chardego, bo sam skorzystałem. Tylko też w tym sezonie pisane było nieraz w superlatywach o Isnerze (i dobrze bo grał świetnie), a jak przegrał z Jeremym to od razu, że to pewnie Isner zagrał beznadziejnie a Chardy tylko wykorzystał, a jak się skończył wczorajszy mecz z Davidem każdy wie. Dążę do tego, że lepiej jest zagrać Tsonge +2.5 po 1.44 niż win Berdycha po 1.36. Mecze między nimi zazwyczaj bywały bardzo zacięte, Jo gra u siebie, obaj mają kończące uderzenie i są w przyzwoitej formie, dlatego nie widzę tu batów od Berdycha, tym bardziej że seta urwali mu Stepanek oraz Paire.
Drugi mecz to Nishikori z Gabą. Wiem, że Kei gra fantastycznie, jednak można go postraszyć siłową grą co pokazał w tym roku Isner. Owszem Gaba, nie ma podania jak Isner, ale nie na codzień odprawia się Monaco i Rosola bez straty seta. Za drobne, ale można spróbować Gaba +2.5 2.1 lub +7.5 gema 2.16 Betfair W meczu Wawrinki z Simonem typowałbym Wawrinkę, jednak kurs mierny, więc pewnie wrzucę do jakiegoś AKO. Simon biega i przebija prawie wszystko na drugą stronę jednak z niektórych piłek Stan będzie mógł strzelić petardą, bo naprawdę ładnie ładuje, zarówno z jednoręcznego backhandu jak i z forehandu.
Ostatni mecz to Monfils z Fedkiem. Nie wierzę, że Roger ugra tu 3:0, meczu z Dzumhurem nie oglądałem, ale oglądałem mecz z Granollersem i tamten spokojnie mógł ugrać seta gdyby zachował zimną głowę. Za dużo liczyl na błędy Rogera i przebijał mu balony i slajsy na drugą stronę , z Gaelem tak nie będzie, bo Monfils potrafi przyłożyć. Set Gaela jak najbardziej do ogarnięcia.
 
D 510

dsnq123

Użytkownik
Gael Monfils - Roger Federer
Typ: over 3,5 seta @ 1,57

Dla kogoś kto myśli że Gael może być zmęczony jeśli dojdzie do 4 , 5 setów mam złą wiadomość , tak nie będzie , przygotowanie fizyczne zawodników ze ścisłej czołówki jest niesamowite , mając dzień przerwy potrafią się zregenerować na kolejny długi pojedynek , ale przechodząc do sedna wiadomo że szwajcar mimo wieku jest tenisistą lepszym , lecz ich h2h oraz gra Monfilsa na tych kortach przed własną publicznością , gdzie zawsze po udanym zagraniu zostaje on potwornie nakręcany , sprawia że ten typ wydaje się być wielce prawdopodobny , oczywiscie gra Gaela jest bardzo nieregularna i potrafi on psuć sporo łatwych zagrań . Na pewno Roger będzie chciał skracać wymiany bo wie że &quot;atleta&quot; w nich jest dobry , co sprawi że mogą pojawić się błędy, ramy, auty a to zaowocuje break-pointami , które mogą sprawić że ten 1 set padnie łupem Francuza , a może coś więcej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 138

misi3kk

Użytkownik
Przemyślałem na prędce i spróbuję , za drobne ale spróbuję. Wszystko już prawie o meczu Gaela z Rogerem zostało napisane. Tak, Monfils tracił sety w każdym ze spotkań w tym po 2 ze Schwartzmanem i Cuevasem, lecz wygrał te spotkania. Warto nadmienić, że i Schwartzman w tym roku ugrał seta z Federem a Cuevas 2 razy przysporzył Rogerowi sporych problemów. La monf uwielbia grać przed swoją publicznością, ograł już w tym roku 2:0 Federera i też nikt się tego nie spodziewał. Jak pisałem wcześniej, Federera oglądałem z Marcelem i nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia. Przeplata wyśmienite zagrania z naprawdę prostymi błędami. Nie wiem jak wyglądał mecz z Dzumhurem bo nie miałem okazji oglądać. Mam nadzieję, że Gael podejdzie do spotkania całkiem serio, on lubi sprawić niespodzianki. W tamtym roku Murraya miał już w garści, lecz kontuzja mózgu nie pozwoliła na postawienie kropki nad i. Liczę na to, że Gael wyciągnął jakieś wnioski i zobaczymy dzisiaj zacięty bój po którym wygra Francuz. Za drobne, aby później sobie nie pluć w brodę ;) 3.45 Monfils Betfair
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Kei Nishikori (-2.5 Sets) vs Teymuraz Gabashvili (+2.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 63 64 62 ⛔⛔⛔
KURS: 2,200
PinnacleSports
@edit
no niestety... walka była, ale i tak zabrakło :-|

Moim zdaniem granie kursów 1,08 na WIN Japończyka jest totalnie nieadekwatne do ryzyka na tym etapie turnieju. Jakie będzie zdziwienie, jak Teymuraz zagra tutaj mecz życia? ???? Owszem Kei jest tutaj &quot;murowanym&quot; faworytem, ale po drugiej strony będzie nieobliczalny Gaba, któty nie stracił tutaj jeszcze seta, a &quot;ogórków&quot; przecież nie miał (Lopez, Monaco i Rosol)! Oczywiście każdy inny wynik niż WIN Keia będzie ogromną sensacją, ale wg mnie Rosjanin się dziś mocno postawi Japończykowi. Nishikori w drodze do R16 miał stosunkowo łatwą drabinkę, bo Mathieu i Bellucci zagrali stosunkowo kiepskie spotkania, a Becker oddał mecz WO. Gaba jest to gracz chimeryczny, bo potrafi zagrać katastrofalnie źle popełniając masę UE, ale z drugiej strony jak wejdzie na swój najelpszy poziom to potrafi być groźny dla nawet TOP10! nie zapominajmy, że Rosjanin ma niemałą moc uderzeń i dysponuje dobrym zagraniem kończącym. Nawet taki dobry defensor jakim jest Kei może mieć sporo problemów z takimi zagraniami... Na dystansie BEST OF 5 raczej ciężko będzie Rosjaninowi utrzymać równy poziom, ale w jednym secie jak najbardziej jest w stanie zagrać bardzo skutecznie. Po takim kursie wg mnie warto spróbować spróbować uderzyć w seta na Ruska.

=================================================================
???? Jo-Wilfried Tsonga (+2.5 Sets) vs Tomas Berdych (-2.5 Sets) dla Mecz (1.429) WYNIK 63 62 67 63 ✅✅✅
???? Gael Monfils (+2.5 Sets) vs Roger Federer (-2.5 Sets) dla Mecz (1.442) WYNIK 36 63 ... ✅✅✅
KURS: 2,060
PinnacleSports

Ponownie dubel w stronę &quot;Żabojadów&quot; :razz:
O meczu Monfils-Federer zaczęto mówić tuż po rozlosowaniu drabinki no i ku zadowoleniu paryskiej publiczności dojdzie do tego spotkania ???? Granie 3:0 na Federera w tym spotkaniu to moim zdaniem ogromne ryzyko, bo przecież Monfilsa stać nawet na wygranie całego tego spotkania a nie tylko na urwanie seta Rogerowi. Stwierdzanie, że Monfils jest bez formy, bo tracił tutaj sety, jest jakąś abstrakcją. Trzeba zwrócić uwagę, że Francuz miał bardzo groźnych rywali w drodze do R16 i wcale mnie nie zdziwiło, że tracił sety. Cuevas czy Schwarzman są bardzo niewygodnymi i wymagającymi rywalami na czerwonej mączce, ale mimo to Monfils pokazał charakter wychodząc z obydwu z tych spotkań z wyniku 1:2. To może mu dodać jeszcze więcej pewności siebie przed spotkanie z Federerem, z którym ma (delikatnie pisząc) rachunki do wyrównania na RG. Spotkali się tutaj w przeszłości trzy razy i za każdym razem pokonany z kortu schodził Monfils. Czy dziś będzie inaczej? Spora ku temu szansa, bo Gael gra tutaj bardzo dobrze, mimo że oczywiście jeszcze nie jest ta forma unormowana i ma słabsze momenty. Tak czy tak, set dla Monfilsa jest wg mnie bardzo realny, a wcale się nie zdziwię, jak dziś Gael wyeliminuje Rogera. Znają się doskonale i wiele będzie zależało w tym meczu od dyspozycji dnia. Szykuje nam się genialne widowisko, w którym moim zdaniem zobaczymy więcej niż trzy sety.
Do dubelka dokładam seta na Tsongę, który grając przed własną publicznością potrafi być niesłychanie groźny! Owszem Berdych ma super sezon, gra chyba najrówniej z czołówki, bo w tym roku nie miał gorszego wyniku niż QF, wszyscy podkreślają jaki jest solidny itd itd. Wszystko się zgadza, ale nie zapominajmy o psychice Berdycha ???? Będąc pod presja Thomas często gęsto się po prostu gubi. Tsongę jak najbardziej stać przy wsparciu publiczności na wytworzenie takiej presji i jestem przekonany, że da w tym meczu z siebie wszystko! Jo w związku z problemami zdrowotnymi wypadł z TOP10 i teraz każdy punkt się liczy, aby odpowiednio odbudować ranking. Punkty sprzed roku już tutaj obronił, więc teraz walka o bycie IN PLUS w tym turnieju. Na dystansie całego meczu nie wiem czy Tsonga jest już w stanie zagrać równo, ale w jednym secie na pewno. Do tej pory drabinkę miał łatwą, ale pokonania 3:0 Andujara mnie osobiście mocno zdziwiło, bo liczyłem na więcej z strony Hiszpana. Nie zdziwiło mnie natomiast urwanie seta Berdychowi przez Paire i Stepanka (nawet grałem te zdarzenia). Pokazuje to delikatną &quot;rysę&quot; na tym solidnym czeskim &quot;rzemieślniku&quot; i widać, że Berdych jest do ugryzienia. Jak Jo zagra na poziomie, do którego nas przyzwyczaił to kto wie, może pokusi się o wyeliminowanie Berdycha z turnieju? Ciężko to stwierdzić, ale o ambitną walkę z strony Francuza jestem spokojny, bo grać na kortach RG on bardzo lubi. Stąd też mój typ w stronę seta na Jo.

================================================== ===============
???? Jo-Wilfried Tsonga vs Tomas Berdych dla Mecz (3.040) WYNIK 63 62 67 63 ✅✅✅
???? Gael Monfils vs Roger Federer dla Mecz (3.360) WYNIK ?
KURS: 10,214
PinnacleSports

Podbijam delikatnie dubel w stronę &quot;Żabojadów&quot; licząc na &quot;małe sensacje&quot; :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wawrinka S. - Simon G.
Simon G. +2.5 seta ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 5/10
H2H 3:2, a swój pierwszy mecz zagrali już w roku 2003 czyli dobre 12 lat temu. W 2012 spotkali się już podczas tego turnieju gdzie doszło do morderczej 5 setówki i ja się nie zdziwię jak w tym roku będzie podobnie. Wawrinka z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca, ale nadal mu do końca nie ufam. Przecież on na przestrzeni ostatnich lat na French Open nigdy nic wielkiego nie osiągnął.
Simon Gilles gra swój najlepszy tenis, jest to bardzo inteligentny gracz który myśli na korcie i nie poddaje się, walczy zawsze do samego końca. Choć organizm Francuza jest zużyty, a kontuzji z roku na rok coraz więcej to jednak woli walki nie w sposób mu odmówić. Myślę, że tego jednego seta będzie w stanie spokojnie wygrać, stać go na to przed własną publicznością. Poprzednie mecze wygrał całkiem pewnie, a te 5 setów z Mahutem to było moim zdaniem bardziej pod publikę, ale to tylko moja osobista opinia.
Wynik: 6:1 6:4 6:2 ⛔ @Edit: Dla mnie
[*]za cały turniej.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Gael Monfils - Roger Federer
Typ: over 38.5 gema @ 1,80 betclic


Do mnie przemawia over gemowy a 39 gemów to jak wiemy nie jest dużo w 3 setowych pojedynkach, bo przy dużym szczęściu może się pokryc w 3 setach ale w to akurat nie wierze, na pewno nie kiedy na kort wychodzi Monfils ????
Opisywać zawodników nie ma sensu bo wszyscy którzy wchodzą na ten dział za pewne wiedzą z kim mamy &#39;&#39;przyjemność&#39;&#39; Ja patrze na ten mecz trochę od strony praktycznej w takim sensie że nie wierze aby Federer zagrał 3 bardzo solidne sety bez &#39;&#39;gorszych momentów&#39;&#39; a Monfils zagrał tak obojętnie że nie ugra seta bo chyba najbardziej nam wszystkim o to chodzi. Jeśli spojrzeć na 3 ostatnie mecze Szwajcara to żadnego z rywali nie rozbił w secie do zera albo nawet 1 gema, co więcej Federer potrafi przegrywac swoje podania z dużo gorszymi rywalami ( granollers wygrał 2 podania Federera) Najbardziej boimi się tego że Francuz może odpalić w takim sensie że głowa mu nie wytrzyma i zacznie przegrywać ale dobrze wiemy że nawet jeśli to na pewno nie będzie pajacowania przez 3 sety i jeśli pojawi się szansa a myśle że będzie ich sporo to Geal to wykorzysta. Osobiście licze na dobre spotkanie mam obawy co do tego czy mecz dojdzie dzisiaj do skutku bo pogoda w Paryżu nie rozpieszcza dzisiaj ???? Ja myślę ze kibicie tez zrobią swoje i postaraja się o conajmniej 4 sety dobrego spektaklu. Federer do tej pory nie stracił seta bo poprostu miał takich rywali! co nie zmienia faktu że zagrał 3 solidne mecze. Monfils to inna półka jest nieprzewidywalny co udowodnił w ostatnim meczu ???? Sam osobiście jestem fanem Francuza i chętnie obejrzał bym go w finale bo gdyby udalo się wygrać ze Szwajcarem to dwaj następni rywale są na pewno do ogrania ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom