>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Gael Monfils - Roger Federer, 1@3,35
Dużo zostało o tym pojedynku napisane. Dorzucę swoje spostrzeżenia. Gra dwóch świetnych zawodników i kurs na Francuza moim zdaniem jest dużą promocją. Federer - wiadomo, legenda tenisa, ale legenda, która ostatnie dwa ważne mecze z Monfilsem przegrała. Dla mnie faworytem jest Monfils, który uwielbia grać z Federerem.
Dlaczego?
To walka o ćwierćfinał i Roger lubi się w tak prestiżowych meczach spiąć. Wszyscy pamiętamy te jego ramy z backhendu... Pamiętamy też mecz w ramach Pucharu Davisa... Przegrał 0:3...
Dodatkowo korty ziemne to nie jest królestwo Federera. Jest już zawodnikiem wolniejszym, w ew. meczu pięciosetowym może zacząć popełniać błędy wynikające ze zmęczenia (gra na wilgotnych kortach kosztuje dużo zdrowia - piłki ciężkie, poruszanie się - utrudnione).
Trzeci argument - Geal to defensor, Federer - genialny atakujący. Ale jak tu atakować, gdy korty grząskie i nierówne po deszczu, a w powietrzu dużo wilgoci. To okoliczność moim zdaniem może mieć kluczowe znaczenie. Tu na zbyt wiele winerów liczyć nie można, a w defensywie Monfils potrafi zdziałać cuda... Frustracja Maestro będzie narastać...
Roger będzie chciał narzucić swoje warunki. Jest pod para od kilku godzin, czeka na wyjście na kort. A Geal uwielbia przedłużać, paradować, snuć się po korcie. To Federerowi będzie się spieszyć. Może mieć ciężko.
dodatkowo:
Typ: Monfils - Federer, 1, Przegra pierwszy set, wygra mecz@9,5
Zgadzam się z przedmówcami, że pierwszego seta przytuli Federer. A co będzie dalej - patrz wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deepred 713,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? Jack Sock - Rafael Nadal
Sock +2,5 seta @ 2,75 betsson ✅✅ ????
Szalony typ, ale nie jest to typ przeciwko Nadalowi, tak jak większa część społeczeństwa próbuje i nie wychodzi. Jest to jak najbardziej typ za Sockiem, który w obecnym turnieju radzi sobie na prawdę bardzo dobrze. Rzadko kiedy Amerykanie dobrze grają na clayu, ale Skarpeta pokazuje, że potrafi to robić. Mecz z Dimitrovem nie wart jest wspominania, bo nieudana kopia Fedexa nie zagrała nic specjalnego. Później przyszedł wygrany w czterech ciężkich setach mecz z Carreno-Bustą i ogranie na luzaku Coricia, który i tak daleko zaszedł jak na takiego nieopierzonego, młodego gniewnego. Sock potrafi serwować, to jest jego atut. Gra także w parze deblowej z Pospisilem i jest to najlepszy debel świata młodego pokolenia - przynajmniej w mojej opinii.
Jeżeli chodzi o Rafę, to nie grał zbyt dobrze na początku, ale z meczu na mecz wyglądało to lepiej. Ostatnie spotkanie przeciwko Kuznetsowovi to bardzo dobra gra Rafy, mnóstwo przyspieszeń i całkowita kontrola na korcie. Rosjanin nie istniał tak jak można się było tego spodziewać. Nadal powinien wygrać to spotkanie, ale będzie to zdecydowanie najtrudniejszy pojedynek jaki póki co rozegrał w tym turnieju. W następnej rundzie przedwczesny finał z Djokoviciem (zapewne), więc teraz teoretycznie powinien bardzo szybko rozprawić się z Amerykaninem. Ja jednak wierzę w Jacka, bo wiem jak chłopak gra i wydaje mi się, że jest w stanie Nadalowi ten jeden set na otarcie łez urwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co sądzicie o typie Nishikori zajmie 2 miejsce (3,75 - Bet365)? Tsongę w ćwierćfinale to powinien wciągnąć nosem, największa niewiadoma z drugiej strony drabinki to Wawrinka. Jeżeli Japończyk zagra w półfinale z Federerem/Monfilsem to myślę, że Kei zagra w finale. Wawrinka to ciężki orzech do zgryzienia, dzisiaj było niezwykle zimo i deszczowo, a jak dobrze wiemy parę w rękach Stasiek ma dlatego stąd też taki dobry wynik nad Simonem Gillesem. W ogóle tegoroczny French Open niezwykle nieciekawie zapowiada się od ćwierćfinałów.
Obejrzyjcie koniecznie do końca! Jakieś przeznaczenie?
https://www.youtube.com/watch?v=yJia2twSglQ
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Jack Sock - Rafael Nadal 10,75 Pinnacle
To ja proponuję jeszcze bardziej &quot;szalony&quot; typ niż kolega wyżej, który zresztą sporo już o tym spotkaniu napisał. Dorzucę od siebie, że dostrzegam analogię między grą Socka a... Robina Soderlinga w czasach, kiedy pokonał właśnie samego Rafę Nadala. Amerykanin imponuję mi pewnością siebie, ofensywnym usposobieniem i regularną grą, a to jest właśnie najlepsza recepta na zwycięstwo z &quot;Królem mączki&quot;. Jeżeli Jackowi będzie jutro siedział serwis i uda mu się zepchnąć rywala do defensywy, to Rafa znajdzie się w naprawdę dużych opałach. Amerykanin nie ma nic do stracenia i zdecydowanie większa presja znajduje się po stronie Hiszpana, który broni ogromnej ilości punktów. Jutro prawdziwy test i weryfikacja formy Rafy. Myślę, że Sock nie stoi wcale na straconej pozycji, a te symboliczne 5 zł w jego stronę to nie majątek ???? .
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Sock J. (+2,5s) - Nadal R. @2,68✅✅ Pinnacle


Forma Nadala uległa poprawie jak to zwykle bywa na French Open ale nieznacznie w moich oczach. Nadal popełnia sporo błędów,poruszanie po korcie również budzi zastrzeżenia. Wszystko co tylko się da próbuje obiegać i zagrywać z forhendu, to bardzo groźne uderzenie i nie dziwię się że go próbuje bo jak na razie to uderzenie najlepiej działa z jego repertuaru zagrań.
Sock to objawienie tego sezonu na kortach ziemnych, wygrana w Houston i już kapitalny wynik na RG. W 1r ograł bądź co bądź bez formy Dimitrova ale zawsze groźnego na tej nawierzchni. Rundę temu rozgromił tytana pracy w defensywie Coricia. Jack imponuje skutecznością w ofensywie, świetne kątowe, dociągnięte w linie zagrania z ogromną siłą. Również w obronie nie można się do czego doczepić.
Set dla Amerykanina jutro powinien przyjść dość łatwo, a może, jeśli psychika wytrzyma pokusi się tutaj o wielką sensację ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Novak Djokovic - Richard Gasquet
// Powyżej 28,5 gemów @ 1,77 Unibet !
Rysiek, co za żenująca gra ???? zapomniałem że go miałem na czarnej liście z tamtego sezonu jeszcze i jeszcze dziś mu zaufałem ???? ⛔
Novak idzie jak burza w tym turnieju. Ani jednego straconego seta, wróży bardzo dobrze na kolejne mecze ale i w ostatnim meczu napsuł sobie lekkiej biedy, bo nie było aż tak już kolorowo jeśli chodzi o gemy gdzie wygrywał pod rząd seriami, podanie przeciwnika. Teraz już po drugiej stronie &#39;Gaske&#39; Zawodnik, który również uwielbia grać na swojej ziemi i trzeba przyznać że Francuzi tutaj są do tego Wielkiego Szlema bardzo dobrze przygotowani. O atutach Novaka nie ma co pisać, bo chyba każdy zna jaka to jest dobra marka. Niezależnie od nawierzchni. Po drugiej stronie Francuz również ma wiele do udowodnienia. Nie tylko dla swoich kibiców ale i dla siebie, że jest gotów na walkę z Novakiem. Będzie musiał swoje podanie kontrolować i przede wszystkim nie tracić głupio przy tym punktów. Te gemy mogą być pokryte i w 3 setach. Novak swoje na pewno zrobi bo to nie tylko rakieta numer 1 ale i ogromny potencjał. Djoko będzie dyktował warunki i rozdawał karty w tym meczu, ale i na ile sobie Rysiek &#39;&#39;pozwoli&#39;&#39; w tym meczu, zależy tylko od niego bo na te kilkaaaanaście gemów z jego strony jak najbardziej stać.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Nishikori -1,5 seta vs Tsonga 1 @1,55 Sbobet 6/10 ⛔ //masakra, co zagrał Kei, w życiu bym czegoś takiego nie przewidział
Chwali się Francuzowi to, że będąc w średniej formie dochodzi do QF w Szlemie. Jednak jakby się tak przypatrzeć, to wygrał z żałosnymi Lindellem i Selą, po czym 3:0 z utalentownym na tej nawierzchni Andujarem, którego forma jednak jest wiecznie zachwiana i właśnie tu pokazał ciemną stronę- masa UE, bezsensownego przebijania, a wiadomo, że jak Tsonga dostanie wolną martwą piłkę w 2/3 kortu, to nawet w średniej formie będzie wiedział jak w takiej sytuacji użyć swojego mocnego FH. Co do mocnych uderzeń z głębi kortu, to dzisiaj Berdych miał dać właśnie taką lekcję Francuzowi, ale jak teraz oglądnąłem to spotkanie, to po prostu szczękę zbieram z podłogi, patrząc na to jak bezjajecznie, zachowawczo, bez jakiegokolwiek urozmaicenia zagrał Tomas. Ponadto był dzisiaj stosunkowo wolny i jego uderzenia dodatkowo na tym traciły. Tsonga na prawdę nie miał za wiele prób do wykazania się- przeciwnik grał tak, że Francuz mógł sobie spokojnie ustawiać go FH. Serwis dobrze mu nawet siedział, ale return przeciwnika i tak był poniżej krytyki. W dodatku sam Model serwował raczej słabo.
Jak to się ma do Keia? Przede wszystkim Japończyk to mistrz wymian, narzucania swojego stylu i utrudniania gry przeciwnikowi. Jo nie będzie już tu dostawał takich prostych piłek, a jeśli nie będzie, to jego ryzykowne często strzały, wpadające dzisiaj często w linię, będą zdecydowanie trudniejsze do wykonania. Na returnie Nishikori też na pewno nie zagra gorzej niż Berdych dzisiaj, w dodatku powinien go ogólnie bardziej wymęczyć, bo Berdych go za bardzo nie zmusił do jakichś wielu sprintów, a wtedy skuteczność Jo też spadnie.
Presja nad Tsongą po niespodziewanej wygranej nad TOP 4 Touru nagle urosła, a on zwykle sobie z nią nie radzi. Dzisiaj już mógł przegrać spotkanie ze stanu 2:0 *5:4 robiąc 1:2 *1:3, jednak na jego szczęście Berdych się zagotował + pokazał absolutny brak czucia kortu w dniu dzisiejszym, wyrzucając dziwne piłki, czego konsekwencją było przegranie seta we własnej głowie, tracąc 5 kolejnych gemów.
Podsumowując, Tsonga gra dobrze, ale tyle na ile pozwala mu przeciwnik. Myślę, że Nishikori znacznie zawęzi pole jego manewrów i sam pokaże, na czym polega regularność w ofensywie, której to zwykle brakuje Tsondze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
================================================== ===============
???? Jack Sock/Rafael Nadal (O 30.5) dla Mecz (1.833) WYNIK 36 16 75 26 ✅ ✅ ✅
???? Andy Murray/Jeremy Chardy (O 32) dla Mecz (2.000) WYNIK 64 36 63 62 ✅ ✅ ✅
KURS: 3,666
PinnacleSports

Nie jestem pewny czy Jacek Skarpetka urwie seta Nadalowi, ale linia gemowa moim zdaniem ustawiona jest bardzo nisko. Przecież Sock potrafi kapitalnie serwować i nie jest to zawodnik, którego serwis łamie się często. Wystarczy w zasadzie nawet jeden dłuższy set i OVER może zostać pokryty. Ponad to, Nadal zawsze miał problemy z zawodnikami, którzy w tym elemencie gry grają powyżej przeciętnej (Raonic, Isner, Lopez czy nawet Kyrgios ostatnio). Sock ponad to, że kapitalnie serwuje, to jak na Amerykanina całkiem dobrze porusza się po czerwonej mączce. Zresztą dużo o Jacku pisałem ostatnio przy okazji innych spotkań, więc nie będę tutaj się powtarzał... Za Sockiem na pewno przemawia forma, dobry serwis i kończące uderzenie z forhandu. Za Nadalem? ???? każdy wie jaki on ma tu bilans, gdzie na przestrzeni tylu lat przegrał tylko jedno spotkanie. Komentarz zbędny i nigdy nie powinno się Nadala na RG lekceważyć czy umniejszać jego osiągnięć, mimo iż może aktualnie nie jest w tej najwyższej dyspozycji sprzed lat. Zapowiada nam się kolejne kapitalne widowisko, w którym moim zdaniem walki nie zabraknie. W taką linię wchodzę z przysłowiowym &quot;pocałowaniem ręki&quot; ????
Do dubelka dokładam również OVER w meczu &quot;Panicza&quot; z Chardym. Jeremy niespodziewanie będąc w trzech poprzednich spotkaniach tzw. &quot;dogiem&quot; wygrał stosunkowo pewnie i łatwo. Widać, że forma na RG mu dopisała i czuje się tutaj wyśmienicie. Oglądałem trzeciego seta jego meczu z Goffinem i Belg wyglądał jak dziecko we mgle... Kompletnie nie wiedział co i jak ma grać, aby wygrać punkt z Chardym. Francuz po za tym, że jest w gazie, to potrafi też bardzo solidnie serwować. W dotychczasowych trzech meczach zaserwował już 24 asy i wiele serwisów dawało mu łatwe punkty. Tak wystawiona linia w meczu z Andym wymaga wyniku 64 64 76, więc może to spokojnie zostać pokryte nawet w trzech setach, a kto wie, może Chardy skubnie seta faworyzowanemu Szkotowi? W takiej dyspozycji, z takim nastawieniem i wsparciem tej fantastycznej paryskiej publiczności moim zdaniem stać go na wiele w tym meczu, ale ja gram moim zdaniem dosyć bezpieczny typ - bez szaleństw! Wczorajszy dubel Tsongi + Monfilsa był szaleństwem i... ciągle jest szansa, że siądzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Monfils 3.55 3/10 maraton

Wedlug mnie wszystko zalezy od glowy Gaela bo inne czynniki na korzysc Francuza. Dobrze mu zrobi ta przerwa, ze tylko dwa sety wczoraj. O tym meczu sporo zostalo napisane wiec co ja moge dodac? Tylko i wylacznie psychika tu zdecyduje, skoro Monfils praktycznie juz przegral z Cuevasem i wyszedl no to jaki czynnik tam decydowal? Ten sam. Jeden sie podpalil a drugi zlapal wtedy rytm. Jesli chodzi o sam tenis bez aspektu glowy to jest naprawde duza szansa Francuza. Momentami gra super, czasem za duzo bledow ale sama jakosc gry ciekawa, tego nie moge powiedziec na temat Federera. Slabiutko wyglada dawny Krol w Paryzu i nie wroze mu tu sukcesu. Jesli upora sie z Gaelem to Stan go raczej zatrzyma. Gaelowi raczej gorzej by poszlo majac super sciane, skoro Fed sam troche sobie przeszkadza, wyrzuca i bh nie funkcjonuje to szanse Francuza rosna i po takim kursie warto.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj moim zdaniem warto zagrać handicap gemowy przeciwko wielkiej trójcy.Chardy gra z Murrayem i powinien sobie poradzić bo gra naprawde fajnie od poczatku no i jest reprezentantem gospodarzy.Dalbym tu mocniej no ale Andy niezle wyglądał z Kyriogsem.
Następny faworyt Nadal gra z Sockiem i tu juz wszystko zostało opisane.Ja nie wierze ze Rafa wygra ten turniej bo to nie ta forma mimo ze jak na razie radzi sobie łatwo.Przyjdzie mecz gdzie sie namęczy i poleci.
Trzeci typ przeciwko Djokovi.Serb ma cos z ta pachwina Kokkinakis łatwi pokrył wysokie handi nie inaczej mam nadzieje bedzie tym razem.Gasquet moze nie ma jakiegos super serwisu ale w tej fazie turnieju powinien byc wybiegany i takie handi jak +8.5 pokryje moim zdaniem na luzie.
Ostatni typ na mecz Cilica z Ferrem.Marin mnie zaskakuje myslalem ze odpadnie wcześniej a on złapał formę zbił rywali i teraz czeka pierwsza trudna próba.Moim zdaniem nie jest bez szans ale znając upór Ferrera zobaczymy w tym meczu przynajmniej 4 sety.
Gasquet +8.5 2.04 ⛔
Sock +7.5 1.92 ⛔
Chardy +6.5 2.33 ✅
Over 3.5 Cilic-Ferrer 1.58 ⛔
Wszystko Unibet
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
================================================== ===============
???? Jack Sock/Rafael Nadal (O 30.5) dla Mecz (1.833) WYNIK ?
???? Andy Murray/Jeremy Chardy (O 32) dla Mecz (2.000) WYNIK ?
KURS: 3,666
PinnacleSports


Nie jestem pewny czy Jacek Skarpetka urwie seta Nadalowi, ale linia gemowa moim zdaniem ustawiona jest bardzo nisko. Przecież Sock potrafi kapitalnie serwować i nie jest to zawodnik, którego serwis łamie się często. Wystarczy w zasadzie nawet jeden dłuższy set i OVER może zostać pokryty. Ponad to, Nadal zawsze miał problemy z zawodnikami, którzy w tym elemencie gry grają powyżej przeciętnej (Raonic, Isner, Lopez czy nawet Kyrgios ostatnio). Sock ponad to, że kapitalnie serwuje, to jak na Amerykanina całkiem dobrze porusza się po czerwonej mączce. Zresztą dużo o Jacku pisałem ostatnio przy okazji innych spotkań, więc nie będę tutaj się powtarzał... Za Sockiem na pewno przemawia forma, dobry serwis i kończące uderzenie z forhandu. Za Nadalem? ???? każdy wie jaki on ma tu bilans, gdzie na przestrzeni tylu lat przegrał tylko jedno spotkanie. Komentarz zbędny i nigdy nie powinno się Nadala na RG lekceważyć czy umniejszać jego osiągnięć, mimo iż może aktualnie nie jest w tej najwyższej dyspozycji sprzed lat. Zapowiada nam się kolejne kapitalne widowisko, w którym moim zdaniem walki nie zabraknie. W taką linię wchodzę z przysłowiowym &quot;pocałowaniem ręki&quot; ????
yyyy nie wiem co jest takiego niesamowitego w jego serwisie, Carreno Busta łamał go w trzech setach a taki Lajovic 4 razy w trzysetowym pojedynku. To że Coric w ogóle nie podjął walki, nie znaczy to jeszcze że Skarpeta to jakiś serwismen bo wcale tak nie jest.

Linia 30.5 to jest według ciebie mało do pokrycia przeciwko Nadalowi? przecież to 4:6 4:6 4:6 nie wystarcza nawet, czyli po jednym przełamanku w każdym secie i po linii a moim zdaniem Nadal spokojnie pokusi się o jakieś 6:1, czy 6:2 bo dla niego to praktycznie formalność w każdym spotkaniu.

Moim zdaniem kursy na Rafe są właśnie dziwnie zawyżone. Jeszcze miesiąc temu na myśl o takim pojedynku każdy wystawiłby maks 1.02 na Rafe, ok Sock gra poprawnie, ale bez przesady
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kolego DawidBarca ja juz zauwazylem Twoja milosc do Nadala ale te Twoje info to jest troche przedawnione bo Rafa nie wygra i tak tego turnieju.Kazdy typ przeciwko niemu komentujesz ale sam typu nie wrzucisz.Wcale sie nie zdziwię jak ten wielki Nadal po 1.02 czy tam ile poleci dzisiaj.Takze czekam moze wrzucisz cos na potwierdzenie swoich słów ze nie ma żadnego value w graniu na Socka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Mam wrażenie, że to forum antynadalowe, a nie bukmacherskie. Zawsze szukacie jakichś ale, argumentów przeciwko Nadalowi albo za jego przeciwnikiem.
Jestem pewien, że jakby grał z Grzegorzem Panfilem, który wygrał ostatnio 16 spotkań z rzędu, znalazły by się typy za Polakiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Serb ma cos z ta pachwina
Djokovic po prostu źle stanął w meczu z Mullerem i chwilowo poczuł ból, a zawodnik tej klasy i na takim turnieju ma po prostu psi obowiązek wziąć sobie medial-timeout. Tak oto po tej przerwie dokończył spokojnie mecz bez żadnych problemów. Podobnie było z Kokkinakisem gdzie wygrał pewnie 3:0. Sam Djokovic podkreślał w wywiadach, że już z jego zdrowiem jest wszystko ok.
Murray A. - Chardy J.
Powyżej 30 gemów ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 5/10
H2H 6:1 z lat 2009-2015. W większości z tych meczów Murray po prostu &quot;masakrował&quot; Chardiego i tylko raz w 2012 podczas turnieju Masters Cincinnati wygrał Jeremy. Tutaj liczę jednak na to, że mecz będzie bardziej zacięty, a wynik jaki miałbym stawiać w ciemno to 3:1 dla Szkota.
Andy odkąd się ożenił nie przegrał żadnego meczu, co lepsze wygrał turniej w Monachium na mączce po raz pierwszy w karierze, a tydzień później przytulił kolejny tytuł tym razem Masters z Madrytu. Murray gra świetnie co by o nim nie mówić, ale głowy nadal się nie da wytrenować i strata seta przez Szkoda nie jest żadną niespodzianką, tak też było przy okazji meczu z Sousą.
Łukasz Kubot wieloletni partner deblowy i przyjaciel Francuza podkreślił w wywiadzie, że jeszcze nie widział Francuza w tak dobrej formie. Jak widać, nie były to rzucone słowa na wiatr. Chardy przed własną publicznością zagra o ćwierćfinał turnieju. Pokonał bez straty seta Goffina, świetnie serwującego &quot;Big Johna&quot; 3:1 i 3:1 Berrera w pierwszej rundzie. Typ może nawet wejść przy wyniku 3:0 w setach, ale warunkiem są długie sety, najlepiej z tie-breakami.
Wynik: 6:4 3:6 6:3 6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Sock - Nadal ---- Sock + 9 gemów @ 1,46 ⛔

Taki kurs na to zdarzenie był jeszcze dziś rano. Teraz widzę, że poleciało w dół. Co tu dużo mówić jak narazie Nadal wysoko ogrywa swoich przeciwników bez trudności, ale dzisiaj zagra jak do tej pory z najtrudniejszym rywalem jakiego do tej pory miał w turnieju. Sock posiada duży potencjał ofensywny, bardzo dobry serwis i forehand oraz dobrze obiega swój słabszy backhand. Uderza mocno i dość płasko, a tego nie lubi Nadal. Sock wygrywa 77% piłek po 1 podaniu (jest to podobno jeden z najlepszych wyników w tourze) i jeśli serwis będzie siedział to jest w stanie coś ugrać. Nie stawiam na seta dla Amerykanina, bo Nadal w kluczowych momentach może się dodatkowo zmobilizować i wygrać ten mecz 3:0, jednak nie będzie łatwo mu przełamywać Socka. Publiczność będzie za Nadalem i jeśli Amerykanin się nie spali psychicznie to ma szanse napsuć trochę krwi Hiszpanowi.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-French Open
Godzina: 02.06.2015
Spotkanie: Nishikori Kei-Tsonga Jo-Wilfried
Typ: Tsonga Jo-Wilfried
Kurs: 4.15
Bukmacher: MarathonBet

Analiza: No więc bierzemy się za typowanie pierwszego ćwierćfinału. Japończyk, rozstawiony z numerem 5 Kei Nishikori kontra rozstawiony z numerem 14 Jo-Wilfried Tsonga. Bilans meczów bezpośrednich 5:1, w Paryżu już 2 razy wygrywał Kei, ale to było w hali na Mastersie, dopiero jutro zagrają pierwszy raz ze sobą na nawierzchni ziemnej. Samuraj póki co zbytnio się nie namęczył, wszystko kończył w 3 setach, nawet z leworęcznym Włochem Thomazem Belluccim, który wygrał pierwszego seta w meczu z Novakiem Djokovicem w turnieju Masters w Rzymie i sprawił liderowi rankingu ATP sporo problemów. Do tego Japończyk w 3 rundzie w ogóle nie musiał grać, bo Benjamin Becker poddał mecz już przed spotkaniem. Natomiast Francuz już w 3 rundzie napotkał godnego przeciwnika-Hiszpana Pablo Andujara-Albę, który ostatnio bardzo dobrze gra na nawierzchni ziemnej, dotarł do finału turnieju ATP 500 w Barcelonie, w którym przegrał z Keiem Nishikorim właśnie. Francuz w tym sezonie w średniej formie, jedynie 1/16 w dwóch Mastersach. Ale on lubi grać u siebie w kraju, 2 lata temu półfinał, 3 lata temu ćwierćfinał. Natomiast Kei gra poprawnie, to nie jest ten sam tenis, który chociażby grał ponad rok temu w Madrycie w finale z Nadalem (który by wygrał, gdyby nie kontuzja),to nie jest tenis żeby tu daleko zajść. I moim zdaniem w tym roku Japoniec uzyska i tak najlepszy w swojej karierze rezultat na paryskich kortach i odpadnie w ćwierćfinale, a Francuz powtórzy swój wyczyn i ostatecznie odpadnie w półfinale z Federerem, który moim zdaniem wygra w ćwierćfinale z Wawrinką. ;)
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Nie rozumiem całkowicie kursów w meczu Nishikori - Tsonga. Japończyk notował do tej pory fatalne wyniki na French Open, rok temu odpadł w pierwszej rundzie. W tym roku co prawda Kei wygrał w Barcelonie, ale w tamtym turnieju po drodze nie pokonał nikogo wielkiego.
Tsonga wczoraj w meczu z Berdychem pokazał astronomiczny tenis. Co prawda zagotował się pod koniec trzeciego seta i musiał grać czwartego, ale górował nad rozstawionym z czwórką Berdychem. Trafił z formą na turniej w Paryżu.
Kurs powyżej 4.00 to ogromne value na rzecz Tsongi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
deepred 713,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nie rozumiem całkowicie kursów w meczu Nishikori - Tsonga. Japończyk notował do tej pory fatalne wyniki na French Open, rok temu odpadł w pierwszej rundzie. W tym roku co prawda Kei wygrał w Barcelonie, ale w tamtym turnieju po drodze nie pokonał nikogo wielkiego.

Tsonga wczoraj w meczu z Berdychem pokazał astronomiczny tenis. Co prawda zagotował się pod koniec trzeciego seta i musiał grać czwartego, ale górował nad rozstawionym z czwórką Berdychem. Trafił z formą na turniej w Paryżu.

Kurs powyżej 4.00 to ogromne value na rzecz Tsongi.
Gościu oglądałeś ten mecz? Nie wiem, gdzie widziałeś astronomicznego Tsongę, bo ja przez 4 sety widziałem przeciętnego faceta. Berdych zagrał tak, że nie przymierzając Janowicz by go ograł. Wykastrowali go przed meczem. Berdych tylko przebijał, zero ryzyka, podejmował je tylko w tie-breaku, którego z resztą wygrał. Tsonga nie gra w tym turnieju nic specjalnego. Tsonga po prostu wykorzystywał żenujący poziom gry Pepika, kończył piłki ze środka kortu i miał niesamowitą skuteczność piłek wygrywanych po drugim serwisie. Nie ma dostępu do dokładnych statystyk, ale pod koniec trzeciego seta wynosiła 70%. Swoją drogą to ciekawe, że Jo-Wilfried, który gra bardzo przeciętnie dochodzi do 1/4 Wielkiego Szlema. Jutro nie będzie tak kolorowo. W obecnej dyspozycji Francuz nie ma podjazdu do Keia.
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Gościu oglądałeś ten mecz? Nie wiem, gdzie widziałeś astronomicznego Tsongę, bo ja przez 4 sety widziałem przeciętnego faceta. Berdych zagrał tak, że nie przymierzając Janowicz by go ograł. Wykastrowali go przed meczem. Berdych tylko przebijał, zero ryzyka, podejmował je tylko w tie-breaku, którego z resztą wygrał. Tsonga nie gra w tym turnieju nic specjalnego. Tsonga po prostu wykorzystywał żenujący poziom gry Pepika, kończył piłki ze środka kortu i miał niesamowitą skuteczność piłek wygrywanych po drugim serwisie. Nie ma dostępu do dokładnych statystyk, ale pod koniec trzeciego seta wynosiła 70%. Swoją drogą to ciekawe, że Jo-Wilfried, który gra bardzo przeciętnie dochodzi do 1/4 Wielkiego Szlema. Jutro nie będzie tak kolorowo. W obecnej dyspozycji Francuz nie ma podjazdu do Keia.
Nie no spójrzmy obiektywnie, Tsonga zagrał genialny mecz najlepszy w tym sezonie bez wątpienia i nie ma co ujmować mu tego, ale to i tak za mało. Pokazał parę genialnych zagrań itd. Japoniec na clayu to jest wyższa piłka, tylko jest strasznie nie równy, ale chyba powoli łapie właściwe tory jutro raczej bedzie 3:0 albo 3:1 dla japońca no, ale nie mówmy, że tsonga był słaby bo grał momentami genialnie i jego gra mogła się podobać. Kto wie jeżeli Japoniec zagra np jak z murrayem w tym roku na clayu podczas turnieju w madrycie to może no, ale wielki szlem to nie zabawa i faworyt jest jeden, dlatego pogram dwa zakłady 3;0 i 3;1 dla japońca tylko poszukam jeszcze ciekawych kursów
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Gościu oglądałeś ten mecz? Nie wiem, gdzie widziałeś astronomicznego Tsongę, bo ja przez 4 sety widziałem przeciętnego faceta. Berdych zagrał tak, że nie przymierzając Janowicz by go ograł. Wykastrowali go przed meczem. Berdych tylko przebijał, zero ryzyka, podejmował je tylko w tie-breaku, którego z resztą wygrał. Tsonga nie gra w tym turnieju nic specjalnego. Tsonga po prostu wykorzystywał żenujący poziom gry Pepika, kończył piłki ze środka kortu i miał niesamowitą skuteczność piłek wygrywanych po drugim serwisie. Nie ma dostępu do dokładnych statystyk, ale pod koniec trzeciego seta wynosiła 70%. Swoją drogą to ciekawe, że Jo-Wilfried, który gra bardzo przeciętnie dochodzi do 1/4 Wielkiego Szlema. Jutro nie będzie tak kolorowo. W obecnej dyspozycji Francuz nie ma podjazdu do Keia.
W przekroju całego meczu Tsonga wygrał 77% pierwszego podania, trafił 65% serwisów pierwszym podaniem. Nie jest to słaby wynik, zważywszy na to, iż w trzecim secie (pod koniec) się całkowicie spalił i nie dość, że nie skończył meczu swoim podaniem to jeszcze przegrał tie-breaka. Wielu zawodników na jego miejscu w takiej sytuacji by się załamało, tym bardziej iż w czwartym secie już przegrywał, a mimo to się podniósł i dokończył mecz.
Nishikori na razie miał łatwy turniej, jeden mecz wygrany walkowerem, w pozostałych meczach też nie trafiał z racji rozstawieni na asów. Japończyk nigdy na RG nie ugrał niczego wielkiego, Tsonga po słabym okresie nareszcie zaczął coś grać, w dodatku pomagają mu ściany, więc jego szansę oceniam na około 40-50%, co daje bardzo duże value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom