>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wawrinka 3.08 4/10 maraton
✅
Nie ma zadnych argumentow realnych przemawiajacych za Federerem. Dawny Krol jest bez formy, nie fukncjonuje bh, slabo serwuje drugim podaniem i broni sie bardzo chaotycznie. Wawrinka wyszedl z klopotow, zaczal grac dobrze i cegla to sa jedyne korty na ktorych prezentuje sie lepiej od starszego kolegi. Mnie kompletnie nie przekonuje gra Rogera i w zasadzie obojetnie kogo mialby w cwiercfinale to chyba bym grala przeciw. Tylko Tsonga by powodowal u mnie pewne watpliwosci bo jest graczem malo myslacym. Wawrinka powinien wykorzystac obecna dyspozycje Federera. Lepiej gra z linii, solidniejszy bh, lepszy w wymianach. Serwis na podobnym poziomie, jedynie fh mu ustepuje ale jakie to ma znaczenie biorac pod uwage wszystkie elementy a wiadomo, ze kazdy gra Rogerowi na bh strone ile sie da. Znow pewnie bedzie u Rogera rama rama rama genialne zagranie rama rama rama i do domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Ferrer D.
Powyżej 3,5 setów ::: 1,50 ::: Bet365 ::: 5/10
H2H 9:6 z lat 2006-2014. Ciekawostką na pewno jest fakt, że wszystkie dotychczasowe mecze rozgrywane na mączce wygrał oczywiście Ferrer. W 2012 spotkali się już podczas turnieju Roland-Garros i po 4 setach górą był David. Jedynego seta Murray przytulił dopiero po wygranym tie-breaku.
Teraz co by nie mówić sytuacja jest zupełnie odmienna. Szkot w tym roku wygrał swój pierwszy turniej w karierze na mączce, a tydzień później rozwalił Rafaela Nadala w samym finale, stolicy Hiszpanii. Warto dodać, że &quot;król mączki&quot; dzień wcześniej oglądał na Santiago Bernabeu porażkę swojego ukochanego Realu Madryt, a jego dyspozycja w finale była po prostu jak na niego - beznadziejna, co wcale nie umniejsza sukcesu Andiego.
Wątpię by którykolwiek z nich wygrał ten mecz gładko i oddał półfinał przechodząc obok meczu. David Ferrer to tak zwany &quot;Pitbull&quot; w żargonie tenisowym i nie bez powodu wziął się ten przydomek. Facet walczy o każdą piłkę, biega od lewej do prawej strony kortu, jest niczym ściana, a na wolnej nawierzchni jego kondycja i wytrzymałość to potężny atut. W Paryżu jest coraz cieplej, zupełnie jak i w Polsce dlatego to mały plus dla reprezentanta Hiszpanii.
Pomijając już fakt, że Murray gra w ostatnim czasie genialnie to jednak nadal jest to ten sam zawodnik jaki był nam przedstawiany na kortach od ładnych paru lat - mam tu na myśli głowę/psychikę której nie da się wytrenować ot tak po prostu. Zgubiony set z Chardy w życiowej formie czy Sousą mówią nam jasno, że przestoje w jego grze to nie jest żadna nowość. Zresztą Andy od paru lat jest znany z takich meczów jak np. podczas Wimbledonu gdzie wychodził ze stanu 0:2 w setach i broniąc jeszcze BP w trzecim secie w meczu przeciwko Verdasco. Wydaje mi się, że to będzie przynajmniej 4 setowe spotkanie, a kto wie czy mecz się nie przedłuży o decydujący 5 set...
Wynik: 7:6(4) 6:2 5:7 6:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Podzielam tu Roksi jak najbardziej aczkolwiek nie zdziwię się jak to będzie 5 setowe spotkanie. Z racji tego, że Roger jak i Stan się bardzo dobrze znają więc trochę nakręcą ciekawych cyferek w meczu, żeby mecz był genialnym widowiskiem. Sam mam pograne over 3,5 setowy gdzie na betssonie dali 1,60 @ co jest dla mnie promocją bo na innych bukach kursy pospadały.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Trzy dni temu pisalem, ze dziwi mnie kazdy mecz, ktory wygra Tsonga, a ogladalem go dzisiaj i jestem w ciezkim szoku :O kursu jeszcze nie ma, ale pobieram Tsonge w meczu z Wawrinka z pelna aprobata. Stana tez ogladalem i tez jestem w szoku, ale jak powiedzialem, ze nie postawie nawet zlotowki na tego pajaca tak i teraz tak czynie, kurs podejrzewam w okolicy 3 ????
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak - Nadal Rafael 1, Bwin 1.40 Podałem takiego buka bo musiałem jakiegoś podać.

7:5, 6:3, 6:1 ✅✅✅

Wyszło wszystko co napisałem bo inaczej być nie mogło :grin: a więc...



:grin::grin::grin::grin::grin:


VS.


UP. takie miny będą po meczu :]

Tutaj nie ma się zbytnio co rozpisywać także względnie szybko, sprawnie i na temat. Totalnie nie interesuje mnie to, że Nadal jest królem mączki, że wygrywał tutaj 9 razy, że rok temu niby też miał gorszy sezon a wygrał turniej, że jego gra jest lepsza niż kilka tygodni temu. Hiszpan od początku roku prezentuje marny styl jak na jego możliwości i nie piszę tego dlatego, że jestem &quot;anty Nadalowcem&quot; tylko, że widzę to co się dzieje. Można się zachwycać grą Nadala w tym turnieju, pewnie! Ale kogo on pokonał? Młodocianego Halysa, Almagro który ciągle po kontuzji nie jest w swojej formie a nawet gdyby był to nie jest czołówka, Kuznietsova, czy Socka w czterech setach. Wyżej wymienieni tenisiści w porównaniu do Djokovica to leszcze.

Tym bardziej, że Serb pokonał w tym roku Hiszpana 6:3, 6:3 w Monte Carlo. Pewnie znajdą się tacy którzy będą mówić, że przecież Roland Garos to jest twierdza Hiszpana ble...ble...ble....Może być nawet bastionem z orkami. Takie argumenty można sobie mówić dziadkom z naziemnych bukmacherów. Czy z mojej strony jest to brak obiektywizmu? Oczywiście, że nie ponieważ ja tylko stwierdzam fakty. Obecnie 7 rakieta świata ma najgorszy sezon o kilkunastu lat i przegrywał z takimi przeciwnikami i w takim marnym stylu, że można się jedynie za głowę łapać. Djokovic obecnie jest w formie życia, kolejnej już w sumie....Ale nie bez powodu wszystkie legendy tenisa mówią, że Nole ma szanse wygrać w tym roku wszystkie 4 turnieje wielkiego szlema.

Jego formę można porównać do tej z 2011 roku gdzie wygrał 3 wielkie szlemy, miał tam 44 meczów wygranych z rzędu. Obecnie jest to 26 meczów bez porażki. Nole w chwili obecnej jest poza zasięgiem wszystkich tenisistów w turze. Jeśli żadna kontuzja nie przeszkodzi w meczu z Nadalem to powinien to wygrać to stosunkowo łatwo. Jeden jak i drugi tutaj ponownie będą zmotywowani na maksa. Rafa ponieważ ma coś do udowodnienia, a Nole bo ma szansę aby wygrać ten turniej jak i 4 wielkie szlemy w roku jak nigdy. Przedwczesny finał....to jest moje all in na tyn typ!!!! Jeśli nie wejdzie, przerwa na forum długa.....

EDIT.

A później będzie kolejny myślnik w podpisie:
&quot;- Nigdy więcej alinek&quot;.
Nigdy takiego nie umieściłem bo każdy mój all in wychodził i mam nadzieję,że teraz też tak będzie. A było ich w mojej karierze 3. Ostatnio pograłem bardzo grubo przeciwko Soedzie z Hewwitem ale to nie był all in. Także mam nadzieję, że passę podtrzymam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Trzy dni temu pisalem, ze dziwi mnie kazdy mecz, ktory wygra Tsonga, a ogladalem go dzisiaj i jestem w ciezkim szoku :O kursu jeszcze nie ma, ale pobieram Tsonge w meczu z Wawrinka z pelna aprobata. Stana tez ogladalem i tez jestem w szoku, ale jak powiedzialem, ze nie postawie nawet zlotowki na tego pajaca tak i teraz tak czynie, kurs podejrzewam w okolicy 3
Kursy ;)
Też jestem tego samego zdania co ty. Kto by się spodziewał przed turniejem, że Tsonga zajdzie aż tak daleko. Ale czy pokona Stana który prezentuje poziom z Monte-Carlo 2014 czy Australian Open? Niezwykła pewność, agresja w grze, dosłownie wszystko mu wchodzi na pełnym ryzyku.
Ciekawostką na pewno jest H2H 3:3. Grali ze sobą aż 5 razy na mączce i większość tych meczów była niezwykle zacięta. Z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić takiego zawodnika jak Jo w finale French Open.
to jest moje all in na tyn typ!!!! Jeśli nie wejdzie, przerwa na forum długa.....
A później będzie kolejny myślnik w podpisie:
&quot;- Nigdy więcej alinek&quot;.
Oczywiście bez ataku ???? . Pozdrawiam wszystkich typujących, tak beznadziejnej skuteczności jak podczas tego turnieju nie miałem chyba nigdy.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wawrinka vs Tsonga Wawrinka win 1.5 Woooow Tsonga pokonal Keia :O Dobry mecz Francuza ale na Keiu sie zawiodlem... Nie mial wgle pomyslu na Tsonge kiepski bh slaby fh Gral caly czas to samo Na bh Tsongi na bh Tsongi i tak w kolko Malo agresji duzo przebijania Serwis fatalnyyyyyy... Tsonga zagral swoje i wygral ale na Wawrinke to nie wystarczy.. Wawrinka serwis super forhend miazga backhend tez swietny Daje tu 3:0 dla szwajcara max 3:1 Wawrinka w finale tylko z kim??? ???? Oby z Rafa ????
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Trzy dni temu pisalem, ze dziwi mnie kazdy mecz, ktory wygra Tsonga, a ogladalem go dzisiaj i jestem w ciezkim szoku :O kursu jeszcze nie ma, ale pobieram Tsonge w meczu z Wawrinka z pelna aprobata. Stana tez ogladalem i tez jestem w szoku, ale jak powiedzialem, ze nie postawie nawet zlotowki na tego pajaca tak i teraz tak czynie, kurs podejrzewam w okolicy 3 ????
tak więc albo jesteś niepoważny albo zwyczajnie nie znasz się na tenisie - przypuszczam, że obie opcje jednocześnie ???? Mecz Wawriego z Fedexem, a Nishiego z Tsongą to dwa różne światy. Wymiana piłek, serwis, jednoręczny backhand Stana - coś o czym mogliśmy pomarzyć w drugim meczu. Tsonga w 4 secie wyglądał tak jakby miał zaraz paść z głodu, ledwo się poruszał. Dziwi mnie tylko, że tak doświadczony grajek jak Nishikori nie wykorzystał tego w ostatnim secie. Wawrinka gra jedne z lepszych zawodów w ostatnich miesiącach i będzie to wieeelka niespodzianka jeśli nie zobaczymy go w finale, z Djoko rzecz jasna ???? Także Wawriego pobieram z przyjemnością po takim kursie, bo Szwajcar zamiecie Tsongą kort ????
Tsonga - Wawrinka 2 @1,53 Pinnacle
Tsonga - Wawrinka (-4,5) 2 @2,33 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nadal vs Djokovic Nadal win 3.1 oddsring
Bla bla bla Kazdy gada Djoko super forma Djoko to i tamto Ale Serb nie mial jeszcze tak trudnego przeciwnika jak hiszpan.. Rafa moze nie gra swojego super tenisa ale Forhend ma solidny backhendem zaczyna grac coraz mocniej do tego jest strasznie zmotywowany On wygra ten turniej a kurs 10.0 przed RG byl szkoda ze Murraya wzialem ???? To jest Rafa To jest RG Jutro jego urodzinki i prezent sobie zrobi swietny Vamos vamos vamos ????

Murray vs Ferrer Murray win 1.5 Oddsring
Ferrer gra naprawde niezle Brytyjczyk ostatnio cos zawodzi ale zaczyna miec problemy z rywalami ktorzy strzelaja fh bh jak taki soderling Z graczem takim jak ferrer solidny w przebijaniu wg mnie sobie gladko poradzi Ma lepszy serwis mocniejszy forhend i taktycznie hiszpana ogra W polfinale czeka Nole lub Rafa ktorzy beda strasznie wykonczeni po morderczym boju wiec tymbardziej &quot;szkot&quot; sie zepnie Wynik 3:0 3:1 Murray ????
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Nadal vs Djokovic Nadal win 3.1 oddsring
Bla bla bla Kazdy gada Djoko super forma Djoko to i tamto Ale Serb nie mial jeszcze tak trudnego przeciwnika jak hiszpan.. Rafa moze nie gra swojego super tenisa ale Forhend ma solidny backhendem zaczyna grac coraz mocniej do tego jest strasznie zmotywowany On wygra ten turniej a kurs 10.0 przed RG byl szkoda ze Murraya wzialem ???? To jest Rafa To jest RG Jutro jego urodzinki i prezent sobie zrobi swietny Vamos vamos vamos ????
Po pierwsze sięgnij po słownik, bo dostałem raka oczu od takiej interpunkcji. Po drugie, jeżeli Djoko nie miał trudnego przeciwnika, to co powiedzieć o Nadalu. Rafa nie gra swojego super tenisa, za to Djoko jest w wybornej dyspozycji i jutro powinien na spokoju pozamiatać, nie ma tutaj innej opcji i w 100% zgadzam się z @TieBreak.
Wszystko zostało rozwinięte na temat tego spotkania, o którym w skrócie pisałem w HP.
Rafa nie ma tu żadnego poważnego atutu i przewagi nad Dżokerem. Tylko kontuzja może go pozbawić zwycięstwa w tegorocznym RG.
Jeżeli miałbym wystawiać kursy na to spotkanie to dałbym 1,2 na Novaka, więc 1.4 biorę tutaj w ciemno od razu.
1.8 jest na jego win w całym turnieju, więc: 1.36 z Rafą+ 1.10-1.15(Murray/Ferrer)+ 1.15 z Wawrinką. Łącznie daje to o wiele wyższy kurs niż 1.8 na wygraną w tym momencie, ale to jest tylko moja luźna symulacja.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Panowie jak przeczytałem te wszystkie opinie na temat meczu Djoko i Nadala to mam wrażenie że wszyscy postawiliście już cały wasz dobytek na któregoś z Panów, i teraz na siłe wmawiacie swoją racje. Jakoś tak to się mówi &#39;&#39;jak krowa dużo ryczy mało mleka daje&#39;&#39; tzn podejrzewam że nikt z was tak naprawde nie rzucił grubej kasy na ten mecz a spinacie się strasznie. Niepotrzebnie bo jutro skończy się mecz niektórzy zbiednieją o pare złociszy niektórzy będą mieli pare groszy więcej. Po co ta awanturka ? Ten mecz to tylko i wyłącznie szczęscie z naszej strony, jeśli chodzi o wytypowanie dobrego wyniku. Nikt z nas nie wie co zagra Serb, nikt nie wie czy Rafa będzie trafiał na linie a może będzie miał hu..y dzień i przegra 0:3 a może wygra 3:0 bo Djokovic będzie jutro miał w głowie że gra z &#39;&#39;królem&#39;&#39; i jeszcze nigdy tu z nim nie wygrał.
Moje pare słów co do samego meczu. Obaj na swój sposób są geniuszami w tenisie, moim zdaniem Djoko to urodzony talent, Nadal raczej wszystko sobie wypracował ciężkimi treningami (to nie znaczy że Djoko urodził się w czepku z rakietą w ręku) Czy warto pisać o ich obecnej formie moim zdaniem nie, wielki szlem rządzi się swoimi prawami to nie turniej rangi 500 czy nawet 1000 tutaj motywacja jest tak wielka że któryś z nich może nie wytrzymać i przegra ten mecz w głowie bo w moim odczucie tak tylko się dzieje w takich meczach gdzie grają tacy zawodnicy o których możemy wypowiadać się w samych superlatywach. Dlatego pisanie o ich formie o ich wczesniejszych rywalch nie ma sensu jutro jest nowy dzien inny rywal i inna stawka. O wygranej zadecyduje dyspozycja dnia jeden z nich jutro będzie mial poprostu wiecej szczescia. Na pewno nie umiejętności ludzie kurcze jak mozemy porownywac takich zawodnikow ktory jest teraz lepszy ? Ja rozumiem gdyby gral gwiazdor Janowicz ale nie Djoko czy Nadal ! podsumowując granie na 1 czy 2 to poprostu tylko i wyłacznie szczęscie. Kursy to jedna sprawa ale szanse zawsze są 50/50 i w tym wypadku tak niestety jest. Gdybyśmy ich samych zapytali kto według nich ma wieksze szanse za pewne odp byla by: &#39;&#39;przeciwnik&#39;&#39; taka jest prawda.
jak to się mówi albo sie uda albo sie nie uda ????
pewne jest to że ktoś wyjdzie z tego meczu bardziej zadowolony a ktoś mniej ???? ja zabawię się na żywo i będe lapal solidne kursy na przelamania ???? i za ktoryms razem pewnie się uda ???? dlatego ze swojej strony nie polecam grania na 1,2 a szukania okazji na live ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 27

gumos

Użytkownik
domel jesli szanse oceniasz 50/50 laduj grubo Rafe bo to jest dla Ciebie value o ile rozumiesz co to value xd wedlug mnie faworytem jest Djoko kursy wystawione poprawnie , wszystko @1.4+ do gry a ze stawka nie szaleje :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Nadal ---- Nadal @ 3,32 Pinnacle ⛔
Nie sądziłem, że doczekam czasów kiedy kurs na Nadala przed meczem na Roland Garros wyniesie więcej niż 2,0. Jednak doczekałem tego momentu, zamierzam skorzystać z oferty pewnego bukmachera i tym samym pobrać kurs 3,32 na zwycięstwo Hiszpana jednak za stosunkowo niewielką stawkę, bo chyba jednak faworytem wydaje się być Djokovic, ale mimo wszystko kurs na jego zwycięstwo jest nieadekwatny do ryzyka. Wiadomo, że Hiszpan wygrywał tutaj prawie wszystko w ciągu ostatnich 10 lat, a Djokovic nie doczekał się jeszcze żadnego tytułu w tym turnieju i to też nie jest argument przemawiający za Nadalem. Oboje niewątpliwie podejdą do tego meczu niebywale skoncentrowani, ale to właśnie dla Hiszpana będzie to najważniejszy mecz tego sezonu, a Serb no cóż pewnie chce tu w końcu wygrać, ale on też ma szanse na inne tytuły wielkoszlemowe w tym roku. Nadal jeśli chce coś ugrać to musi to zrobić właśnie tutaj, na Wimbledonie i US Open nie ma raczej większych szans na triumf. Nadal też będzie mógł liczyć na wsparcie publiczności, bo mimo że to nie Francuz to jednak jest w Paryżu uwielbiany. Forma Nadala była przed turniejem niezbyt dobra, ale pokazał już w ubiegłym tygodniu że nie jest z nim tak źle by nie podjąć jakiejkolwiek walki z Djokovicem. Forehand funkcjonuje w miarę poprawnie, szybkość i kondycja jest, tylko backhand trochę gorszy niż kiedyś. Djokovic pokonywał tutaj wszystkich 3:0, ale nie miał godnego siebie przeciwnika. Patrząc na jego wyniki w tym sezonie wydaje się być nie do zatrzymania tak jak to miało miejsce w 2011, ale nawet Serb ma momenty słabości i jeśli je pokaże w jutrzejszym ćwierćfinale to właśnie Hiszpan może tu wygrać.
PRAWIE!!! :cool:
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
tak więc albo jesteś niepoważny albo zwyczajnie nie znasz się na tenisie - przypuszczam, że obie opcje jednocześnie ???? Mecz Wawriego z Fedexem, a Nishiego z Tsongą to dwa różne światy. Wymiana piłek, serwis, jednoręczny backhand Stana - coś o czym mogliśmy pomarzyć w drugim meczu. Tsonga w 4 secie wyglądał tak jakby miał zaraz paść z głodu, ledwo się poruszał. Dziwi mnie tylko, że tak doświadczony grajek jak Nishikori nie wykorzystał tego w ostatnim secie. Wawrinka gra jedne z lepszych zawodów w ostatnich miesiącach i będzie to wieeelka niespodzianka jeśli nie zobaczymy go w finale, z Djoko rzecz jasna ???? Także Wawriego pobieram z przyjemnością po takim kursie, bo Szwajcar zamiecie Tsongą kort ????

Tsonga - Wawrinka 2 @1,53 Pinnacle
Tsonga - Wawrinka (-4,5) 2 @2,33 Pinnacle
I jeszcze pewnie robie sobie jaja ???? owszem jestem w 100% powazny i tenisem sie interesuje, a czy sie znam? Pewnie lepiej jak Ty, ale nie mi to oceniac ???? wiec zamiast zajmowac sie hejtem i offensem zajmij sie analiza poszczegolnych spotkan, bo wiecej sie z koniem kopac nie zamierzam.

2,70 to malo na Tsonge, smieszniejsze jest to, ze to mniej niz vs Kei, co tez jest cyrkiem :/ bo co to jest Stan? Papiery ma, o czym pisalem nie raz, ale w meczu z Tsonga zagra taka padake, ze bedziecie sobie w brode pluli za kazda zlotowke na niego postawiona ???? daleko szukac nie trzeba: Berdych forma byla i pojechal do domu bez mydla, Kei to samo, Stan jest 10 x bardziej gowniany mentalnie niz oni razem wzieci, oleje ten mecz, bo bedzie faworytem, a da dupy az milo, bo zanim sie zmotywuje to juz bedzie po meczu, wiecej o tym meczu pisal nie bede, pozdrawiam ????
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
domel jesli szanse oceniasz 50/50 laduj grubo Rafe bo to jest dla Ciebie value o ile rozumiesz co to value xd wedlug mnie faworytem jest Djoko kursy wystawione poprawnie , wszystko @1.4+ do gry a ze stawka nie szaleje
oceniam szanse 50/50 i mam ladowac grubo na Rafe. Ty myslisz ? wiem co to value ale w tym wypadku kursy nie mają dla mnie znaczenia ???? tak samo jak nie widze sensu stawiania na djoko po kursie 1.40 Powiedz mi ile zamierzasz postawić na djoko 100 zl ? 200 czy 1000 ? albo udowodnij jakim jesteś kozakiem i pokaz ile Ty postawisz. Tylko prosze Cie nie wysylaj mi zdjecia z totomixa ze stawka 100zl bo nie warto klikac myszką w tym wypadku. Szczerze mówiąc wole ten mecz obejrzeć bez ciśnień i nie grać na win wcale niż próbować tutaj coś zarobić, bo żeby to miało sens trzeba by bylo postawic normalna sume a na to nie odważy się pewnie nikt albo 1 os. z tych co tutaj piszą, ale widocznie w większości sami bogacze i wszyscy mają na bukach po kilkanaście tysięcy ???? tylko szkoda że nikt tego nie udowodni ???? i większośc nie postawi nic albo po 20euro a dla 20 euro to szkoda pisania tych wszystkich mądrości ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
I jeszcze pewnie robie sobie jaja ???? owszem jestem w 100% powazny i tenisem sie interesuje, a czy sie znam? Pewnie lepiej jak Ty, ale nie mi to oceniac ???? wiec zamiast zajmowac sie hejtem i offensem zajmij sie analiza poszczegolnych spotkan, bo wiecej sie z koniem kopac nie zamierzam.

2,70 to malo na Tsonge, smieszniejsze jest to, ze to mniej niz vs Kei, co tez jest cyrkiem :/ bo co to jest Stan? Papiery ma, o czym pisalem nie raz, ale w meczu z Tsonga zagra taka padake, ze bedziecie sobie w brode pluli za kazda zlotowke na niego postawiona ???? daleko szukac nie trzeba: Berdych forma byla i pojechal do domu bez mydla, Kei to samo, Stan jest 10 x bardziej gowniany mentalnie niz oni razem wzieci, oleje ten mecz, bo bedzie faworytem, a da dupy az milo, bo zanim sie zmotywuje to juz bedzie po meczu, wiecej o tym meczu pisal nie bede, pozdrawiam ????
prorok, nic tylko pogratulować ???? ciekawe czy po meczu też będziesz taki mądry ;) Tsonga ugrał już swoje, sprawił dużą niespodziankę pokonując zarówno Berdycha jak i dziś Japońca, ale w meczu ze Stanem nie będzie miał za dużo do powiedzenia. Raz, jego poruszanie po korcie wygląda już marnie (będzie latał jak żyd po pustym sklepie jak Szwajcar zacznie go rozrzucać), dwa - Stan zmiażdży go silnymi, płaskimi piłkami których po prostu nie potrafi odbierać no i serwis Francuza, który w porównaniu do Wawriego nie istnieje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Stan Wawrinka @1.56 @MarathonBet
No dobra, trafiony typ na Tsonge, teraz typuję mecz półfinałowy z jego udziałem. Francuz gra u siebie i wyraźnie go to nakręca. On kocha Rolanda, jak sam to napisał na korcie. To go nakręca, pomimo że na papierze wydaje się najsłabszym uczestnikiem spośród wszystkich pozostałych. Serwis funkcjonuje nawet ok, forhand tez nienajgorzej, z bekhadem jest trochę słabiej. To jest jego trzeci półfinał na paryskich kortach, teraz gra z Szwajcarem, którego jest to dopiero drugi półfinał wielkiego szlema w karierze. Wawrinka to jest zawodnik typowo turniejowy, rozkręca się z każdym meczem, choć przed turniejem nic nie wskazuje, że będzie grał genialnie. Tak samo było przed kończącym sezon 2014* turniejem Masters w Londynie. Przed turniejem forma słabiutka, obok Cilica wydawałoby się najgorszy zawodnik spośród całej ósemki. I co? Szwajcar gra w półfinale ze swoim rodakiem, wielkim Federerem, Stan ma piłki meczowe, lecz ostatecznie przegrywa, a Roger niestety poddaje finał przed rozpoczęciem z powodu kontuzji. Stan był w porównywalnej formie jak wygrywał Australian Open 2014. I teraz tez mi się wydaje, że do tej formy niewiele brakuje. Bekhand funkcjonuje wyśmienicie, serwis i forhand również ok. Nie wiem czy Stan będzie w stanie wygrać z Djokovicem bądz Nadalem w finale (Murray/Fereer bez szans w półfinale), ja finału nie będę typował. Według mnie w finale zagra Stan Wawrinka, Tsonga to nie jest obecnie zawodnik na finał Wielkiego Szlema.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Będę bronił swojego typu ale ludzie tak na logikę.....bez żadnych wymysłów i dziwnych argumentów, że Nadal będzie miał swoje urodziny i zrobi sobie prezent. Djokovic w tym sezonie miał tylko jedną wtopę z Karlovicem na początku roku gdzie w tym okresie zawsze są cyrki. Druga porażka to finał z Federerem gdzie Szwajcar zagrał tam chyba swój najlepszy mecz w sezonie i tyle. Nadal? Co on takie pokazuje w tym roku? Wygrał jedynie marny turniej Buenos Aires gdzie nie było godnego przeciwnika. Ile razy przegrywał i z kim? Aż 10 razy z czego 5 na swojej królewskiej mączce. Pomijam już wtopę z dziadkiem Berrerem na początku roku gdzie wygrywał 6:1 a przegrał później 6:3, 6:4. Pomijam już nawet beznadziejny mecz z Berdychem podczas AO, z Ronicem gdzie dwa sety przespał, z Verdsasco i skupię się tylko na clayu. Przegrał dwa razy z Fogiem, z Fogiem którego powinien pocisnąć z placem tam gdzie zazwyczaj sobie grzebie. Tak naprawdę nie wiadomo która porażka była bardziej kompromitująca...ta z Brazylii gdzie Nadal wygrywał 1:6 i przegrał 6:2, 7:5 czy u siebie w Barcelonie 6:4, 7:6. W Rzymie został pokonany przez Wawrinkę 7:6, 6:2 który w tamtym czasie grał chyba jeszcze większe dno niż Hiszpan. Przegrał jeszcze paniczem ale Murray ma sezon życia na kortach ziemnych więc tego nie można mu mieć za złe i jeszcze wtopa z Djoko 6:3, 6:3. Pytanie podstawowe....kogo Hiszpan pokonał godnego w tym roku? Berdycha? Jeźdźca bez głowy? Dimitrova który dużo gada a mało czyni? Jedynie Ferrera i to z wielkim fartem bo David miał 6:4 i w drugim secie 3:0 i serwis. Nole w przeciwieństwa do Rafy pokonał czołówkę, ma formę i jeśli miał problemy w jakiś meczach np. z Dologpolovem gdzie mógł odpaść to zawsze wychodził obronną ręką. Co z tego,że Nadal wygrywał tutaj tyle razy jak teraz gra znacznie gorzej.....gorzej....gorzej....gorzej.....Rafa to ciągle znakomity tenisista ale nie jest w swojej formie mimo,że od początku roku czy kilku miesięcy ją znacznie poprawił. Obejrzyjcie sobie mecze Hiszpana z tamtego roku czy 2 lata temu a dzisiejsze....gdzie Nadal robił po 5 niewymuszonych błędów w dwóch setach a teraz tyle robi często w 4 gemach jak nie 2. Djoko walczył tutaj z Nadalem i miał swoje szanse jak Rafa był w życiowej formie a co dopiero jest teraz jak wszystko jest odwrotnie. Value 3.3 na Hiszpana spoko....może i jest,można pograć za drobne. Jeśli Hiszpan wygra to będzie ogromna sensacja. Szanuję analizy i zdania innych ale nie rozumiem po prostu jak można tutaj widzieć inny wynik niż wygrana rakiety numer 1.....pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
oceniam szanse 50/50 i mam ladowac grubo na Rafe. Ty myslisz ? wiem co to value ale w tym wypadku kursy nie mają dla mnie znaczenia ???? tak samo jak nie widze sensu stawiania na djoko po kursie 1.40
Komedia.
To filozofowanie zasługuje na zapisanie w jakiejś forumowej galerii złotych myśli ???? ???? ????
Sam nie oceniam szans na 50-50. Moim zdaniem Serb jest zasłużenie faworytem spotkania, ale przyznawanie mu około 70% szans na wygraną to jednak wyraźne przeszacowanie. Walju tkwi w typie na Hiszpana, te trzydzieści kilka procent ROI można łatwiej pozyskać w zupełnie innych zakładach - słabsza niż zwykle dyspozycja nie stanowi w mojej opinii wystarczającej przeciwwagi dla gigantycznego potencjału 9-krotnego zwycięzcy Rolanda Garrosa (aktualny bilans RN w 11 edycjach tego Szlema to rekordowe 70 zwycięstw w 71 meczach). Faworyt #2 turnieju w Paryżu ma wszelkie predyspozycje aby wyeliminować Djokovicia. Potrzebuje do tego trochę szczęścia i bardzo dobrej dyspozycji dnia. Jest to realne, w mojej ocenie bardziej prawdopodobne niż te 0,3, które dają mu wskaźniki rynkowe.
Dlatego stawiam:
Nadal-Djoković 1 @ 3,50 (Maratoński) 0:3 ⛔
Łagodniejsza opcja, z dodatkowo wygrywającym zakład piątym setem:
Nadal +1,5 seta @ 2,14 (U n i bet) 1,5:3 ⛔
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Djokovic N. - Nadal R. @3,34⛔⛔ Pinnacle

Nie ma co ukrywać, każdy to wie, RG to turniej Nadala. W ostatnich latach nie zachwyca w turniejach przed French Open, tak było rok temu,tak było i w tym. W Paryżu Nadal spisuje się już wyraźniej lepiej, jego słaby punkt to backhand ale jak tylko może obiega go i zagrywa fh, jego popisowe zagranie. Oczywiście nie ma tutaj już tak efektownych pasing shotów ale i tak radzi sobie z przeciwnikami, szczególnie dobry mecz z Sockiem , gdzie stracił seta ale po świetnym brakowym gemie dla Amerykanina gdzie popisał się znakomitymi zagraniami, pozostałe sety to dominacja Rafy i jego &quot;świdrów&quot;.
Novak to robot kondycyjny, tylko 2 przegrane mecze w tym roku. Ma on jednak kompleks Nadala na tym Szlemie. Spotkali się ze sobą tutaj 4x i zawsze Novak nie miał szans z Rafą, na pewno odrywa tutaj dużo rolę psychika Novaka, która już na wejściu czuje respekt przed Hiszpanem. Wiadomo Serb gra świetnie ale można go ugryźć, szczególnie rotacyjnymi piłkami Rafy. Grali w MC 2015 i z łatwością wygrał Djok, ale Nadal podszedł do tego meczu w istnie treningowych nastroju.
Taki kuurs na Rafę w jego królestwie to value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom