>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Knapp @ 18 Unibet ✅ [w Unibet rozegranie jednego pełnego seta zalicza zakład]
Lim @ 5 Bet365 ⛔

Rywalki z problemami zdrowotnymi. Azarenka miała kontuzję pleców, przez co musiała się wycofać z Madrytu, zaś w Rzymie nie byłą w pełni zdrowia. Knapp już w 2007 r. ją zlała w pierwszej rundzie Rolanda 6-1 6-1, może być małe deja vu. Z kolei Giorgi miała problemy z mięśniami i wycofywała się z kolejnych turniejów. Lim przed własną publicznością może być groźna.

Cornet - Flipkens over 2.5 seta @ 2.37 Bet365 ⛔
Cornet bez formy, ale to ambitna zawodniczka i przed własną publicznością zawsze się spina. Flipkens nie przepada za clay&#39;em, ale to bystra tenisistka, która potrafi zaadaptować swój tenis do rywalki. Spodziewam się zaciętego starcia i trzech setów.

Babos under 19.5 gema @ 1.66 Bet365 ✅, 2-0 CS w setach @ 1.50 ✅
Crawford po kontuzji, nie grała od Charleston. Babos w formie, ma wyniki, powinno być szybko, gładko i przyjemnie.
Gratulacje, fantastyczny typ z tą Azarenką ????
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Napisał Blancos -&gt;

Mnie jakoś Kvitova nie przekonuje aby stawiać ją w roli faworyta za 1.16. Przy odrobinie chłodnej głowy Kovinic mogłoby już nie być czeszki w tym turnieju (5:4 w trzecim secie i serwis Kovinic.) Wolę poszukać czegoś w stronę Su Wei jak na przykład Hsieh, Su Wei-Kvitova, Petra HG (6,5-0), gdzie mamy zdecydowanie lepszy kurs, bo 1.40 a przy 5,5-0 nawet 1.70. Chinka z Taipei pokonała już w tym roku na piachu podobną zawodniczkę, a mianowicie Pliskovą więc wie jak należy grać z zawodniczkami siłowymi. Może i nie wygra ale na pewno nie da się zniszczyć i pokryje spokojnie moje handi
Ta oglądałem ten mecz i rzeczywiście masz rację, Kvitova było blisko odpadnięcia, ale na końcówka zmobilizowała się na maxa i zrobiła swoje. Kovinic to inny typ zawodniczki niż Hsiesh, brakuje jej mocy i liczę, że na returnie Petra będzie miała łatwiejsze zadanie niż z Kovinic, a i swoje podanie powinna pewnie trzymać. Twój handicap również całkiem prawdopodobny.
W PAryżu nie ma palącego słońca więc korty na pewno są wilgotne i piłeczka nie rozwija takiej prędkości, a więc i siła uderzeń zdecydowanie spada. To jest właśnie to, gdzie widzę szansę dla Hsieh. W miarę potrafi utrzymać piłkę w korcie więc będzie sporo wymian, a i przełamać myślę, że też da radę. Tak więc sumasumarum powinno być dobrze. Nie twierdze, że Kvitova przegra bo pewnie też bym tak postawił ale ten kurs jest strasznie marny na to spotkanie i w ogóle mnie nie przekonuje.
do kasacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
blancos 56

blancos

Użytkownik
Ta oglądałem ten mecz i rzeczywiście masz rację, Kvitova było blisko odpadnięcia, ale na końcówka zmobilizowała się na maxa i zrobiła swoje. Kovinic to inny typ zawodniczki niż Hsiesh, brakuje jej mocy i liczę, że na returnie Petra będzie miała łatwiejsze zadanie niż z Kovinic, a i swoje podanie powinna pewnie trzymać. Twój handicap również całkiem prawdopodobny.
Cytat:
Napisał Blancos -&gt;


W PAryżu nie ma palącego słońca więc korty na pewno są wilgotne i piłeczka nie rozwija takiej prędkości, a więc i siła uderzeń zdecydowanie spada. To jest właśnie to, gdzie widzę szansę dla Hsieh. W miarę potrafi utrzymać piłkę w korcie więc będzie sporo wymian, a i przełamać myślę, że też da radę. Tak więc sumasumarum powinno być dobrze. Nie twierdze, że Kvitova przegra bo pewnie też bym tak postawił ale ten kurs jest strasznie marny na to spotkanie i w ogóle mnie nie przekonuje.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Svitolina E. - Townsend T 2:0 (6:3 6:0)✅

Nie wiem jak bukmacherzy mogli wystawić taki kurs na Svitoline to jest mega prezent 1.45.
Svitolina w pierwszym meczu przez wielu była skazana na porażkę, ale pokazała wszystkim niedowiarkom, że potrafi grać w tenisa nawet na kortach ziemnych.
Townsend jak dla mnie to zawodniczka dobra tylko na swoje podwórko i grę w ITF-ach, ta dziewczyna ma na moje oko lekką nadwagę, wiele pozostawia do życzenia jej poruszanie się po korcie. Svitolina jutro wykorzysta wszystkie braki w grze Townsend, brać póki kurs nie spadnie.

Typy:
Svitolina E. @1.45 Sportingbet 10/10j.✅
Svitolina E. DW 2:0 @2.11 Sportingbet 7/10j. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Svitolina-Townsend 1 @1.4
Zgadzam sie z tym typem wyzej. Townsend co prawda grywala dobrze w amerykanskich turniejach ITF na cegle przed French Open i to ze dostala dzika karte od swojej federacji jak widac bylo sluszna decyzja. Niemniej jednak Sviotlina w pierwszym meczu nie pozostawila zludzen Cirstei, ktora tez wydawala sie w naprawde dobreh dyspozycji. Sporo punktow do obrony za ubieglorozny cwiercfinal, wiec teoretycznie za predko na wylot dla takich zawodnikow czy zawodniczek, ktorzy grali po 4 rundach i wyzej. Ten ubiegroroczny wynik niejako mocno determinuje koniecznosc grania dalej. Moze po grze Svitoliny bedzie jeszcze wiecej, gdyz to w koncu triumfatorka juniorskiego French Open sprzed kilku lat. Townsend zagra kilka razy mocno, kilka winnerow, ale na koncu powinna wygrac ta regularna zawodniczka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Roland Garros
Godzina: 15.30 może ulec zmianie
Spotkanie: T.Babos - K.Mladenovic
Typ: wygra pierwszy set i przegra mecz Babos
Kurs: 7,5
Bukmacher: Bet365
Analiza : Grają dwie znajome.Przyjaciółki ? Kumpele ?Partnerki w biznesie?cięzko powiedzieć ale tworzyły do niedawna bardzo udany tandem deblowy , rozegrały blisko 70 spotkań deblowych w parze z bardzo dobrym skutkiem.Podejrzewam ,że do dzisiaj są w dobrych relacjach choć Mladenowicz aktualnie gra w parze z Garcią a Babos znowu ze Shvedovą ale nie o tym.Dzisiaj Timea i Kristina spotykają się po raz czwart w spotkaniu singlowym.H2h 3:1 dla Mladenovic ale wsród tych czterech meczów tylko jeden był na mączce i ten wygrała Babos.Ona dzisiaj według bukmacherów jest tutaj lekką faworytką ale to może być podpucha , bo choć Mladenovic w Sztutgarcie , Madrycie i Rzymie odpadała w pierwszych rundach to już w Strasbourgu zrobiła półfinał.
Bardziej istotne są tutaj dwie informacje:
1. w następnej rundzie na zwyciężczynię tego meczu czekała będzie Serena Williams
(oczywiście na 99.9 %)
2.Mladenovic w ubiegłym roku zrobiła trzecią rundę French Open i przydało by się odrobić punkty.
Czy koleżanka Babos pomorze?Nie wiem ale .....
jak kraść to miloiony , jak porywać to księżniczki a jak ustawiać mecze to po tłustych kursach.Wydaje mi się że dzisaj Mladenovic wygra a czy po kursie 7.5 tego nie wiem ale wydaje mi się że na Livie może się pojawić jeszcze jakaś ciut lepsza opcja ))
Bardzo spokojna stawka!!!!!!!!!!!! Bo może to tylko moje urojenia , i bezpodstawne oskarżenia wobec SZLACHETNEGO , CZYSTEGO I WOLNEGO OD PRZEWAŁÓW BIAŁEGO SPORTU....))))))albo że dziewczyny pójdą w Tiebrecka albo w dwa))
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
1.50 STS Timea B. ☀

1. Szwajcarka aktualnie w lepszej formie!
2. Spryt, inteligencja, cwaniactwo.
3. Miesza grę różnymi stylami.
4. Cierpliwa i regularniejsza.
5. I ten &quot;sarkastyczny&quot; uśmieszek...

1. Gienia gra na strzał.
2. Niecierpliwa i szuka ryzyka.
3. Dużo własnych błędów.
4. Jednorazowe &quot;ozdobniki&#39; to za mało.


Andre@
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#20
Petkovic A. - Putintseva Y. 0:2 (2:6 2:6)✅

Petkovic nic nie gra w tym roku na kortach ziemnych bilans 2/4, ewidentnie nie jest w najlepszej dyspozycji. Putintseva także nie notuje jakiś spektakularnych wyników, ale rozegrała więcej meczy i też więcej wygrała. Wracając do Niemki ona zapewne będzie tutaj szukać dużo kończących zagrań przez co popełni dużo niewymuszonych błędów ile ich popełni taki będzie wynik spotkania. Putintseva to bardzo groźna rywalka potrafi przez dłuższy czas utrzymać piłkę w korcie oraz zaatakować kiedy nadejdzie okazja.
Moim zdaniem kurs na Putintseva jest trochę zawyżony i trzeba z niego korzystać.

Typ:
Putintseva Y. @2.75 PinnacleSports 4/10j.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Bouchard - Bacsinky

BOUCHARD WYGRA pierwszego seta i WYGRA cały mecz 3.0 Bet365 ⛔⛔

Bouchard wygrała w 1 rundzie z Siegemund nie będąc faworytką bardzo bardzo pewnie, 6-2, 6-2. Łamiąc rywalkę pięciokrotnie, sama oddała zaś tylko jedno podanie, gdzie na kobiecy tenis i nawierzchnie ziemną jest to bardzo bardzo mało, oglądałem ten mecz i widziałem, że była w genialnej dyspozycji serwisowej, komentatorzy stacji eurosportu również potwierdzają moje opinie, iż widać, że powoli wraca do najwyżej swojej dyspozycji z 2014 roku, gdzie była w pierwszej 10-tce, a na koniec roku zagrała w turnieju Masters wtedy. Bacsinky również wygrała przekonująco 6-3, 6-1. Ale miała o wiele łatwiejsze zadanie, bo rywlką była Soler Espinoza klasująca się w drugiej setce rankingu, dokładnie 138 miejsce, a kurs na Timea był 1.08.. Spodziewam się dobrego meczu bardzo, mega zaciętego, jednak po tym co zobaczyłem w grze Kanadyjki w 1 rundzie idę w jej stronę, zagrała praktycznie kompletne spotkanie. H2H to jeden mecz z tego roku, ale z hardu, wygrała Timea 2-1, jednak to tak wyrównany poziom zawodniczek, że w takich przypadkach jeszcze u kobiet często następne spotkanie wygrywa ta druga. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie, a ja znowu wam podam super typ, na poniedziałek był Rosol+1.5 seta z Wawrinką kurs 4.30, na wtorek Kiki bertens 1 set i mecz z Kerber kurs 4.33, a na wczoraj Lajovic 1 set i mecz z Troickim, kurs rownież 4.33, i gdyby nie kontuzja Dusana typ miał dużą dozę prawdopodobieństwa, Dusan wygrał 1 seta, potem zrobiło się 1-1, ale od tego momentu nie przegrał tyle co z Troickim tylko z własnym orgaznizmem, trzeci set na stojąco przegrany do 0. Dziś liczę na zwycięstwo Bouchard 2-0, lub tak jak to było w przypadku Bertens 2-1 ale wygranie 1 seta przez Kanadyjkę, oprócz tego po prostu bardzo jej kibicuję, jest miła sympatyczna, i cholernie czuję jej dzisiejsze zwycięstwo. Pozdrawiam!

Edith:

Bouchard prowadzi 4:1 w pierwszym secie, potem przegrywa 10 gemów z rzędu, WTH?!
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Strycova-A.Radwanska 2 @1.4 ex
I tak mi to bedzie wisiec w kombinacji po dzisiejszych meczach, wiec zaproponuje tez komus do takiego zakladu. Radwanska ostatnie pol roku naprawde wrocila do najlepszego grania. Niby ktos powie, ze cegla to jest to co Radwanska lubi najmniej i jeden cwiercfinal seniorskiego French Open w CV, mimo ze to oczywiscie bardzo dobry wynik, ktory jest nieosiagalny dla wiekszosci zawodniczek, to na pewno nie jest to wciaz wynik znakomity. Malo pewnie jeszcze kto pamieta, ze tym juniorskim szlemem, ktory wygrywala Radwanska obok Wimbledonu byl wlasnie French Open. Rozumiem, ze Agnieszka poszla bardziej w inne nawierzchnie w swojej pozniejszej karierze i moze i wolec nawierzchnie trawiasta i twarda, ale czy tego samego dokladnie nie mozna powiedziec o Strycovej. Czeszka ma bardzo dobry sezon bez dwoch zdan, ale to jest szlem i tu Polka powinna wygrac. Jak sie w szlemie gra rozstawionym z numerem 2 to nie wypada odpadac w takiej fazie turniejowej i Agnieszak powinna rownac wlasnie co najmniej do cwiercfinalu, a ze jest jedna z najlepszych zawodniczek swiata to rzecz oczywista.
Forum sie psuje od kilku dni, wiec poprawek do analizy wzgledem literowek nie bede robic. Z gory przepraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Strycova B. - Radwańska A. 1.36 bet365

Miałem pisać obszerną analizę, kolega już mnie uprzedził wiec dodam dwa zdania. Oczywiście zgadzam się z kolego powyżej. Można dodać ze Czeszka leży naszej Isii, prowadzi z nią 4-0. Polka to top WTA, jest w bardzo dobrej formie w tym roku. Pora wygrać!

????Stosur S. - Safarova L. 1.44 bet365

W meczu wyżej się nie upisałem to tutaj troszkę pomęczę klawiaturę. Jeden chyba z najlepszych typów tego dnia gdyby nie to ze jest to WTA i dzieją się nie raz cuda. Jak choćby prowadzenie np wczoraj Bouchard 4-1 i przegranie 10 gemów z rzędu. To jedyny minus kobiecego tenisa. No ale pora wracać do typu. Czeszce po prostu leży Australijka ma z nią H2h 11-3 co jest fantastycznym wynikiem. Najważniejsze to jednak to ze w rozgrywanych meczach na mączce prowadzi Safarova 3-0. Stosur w tamtym roku była tutaj w 3 rundzie, wiec pkt już obroniła, w przeciwieństwie do przeciwniczki która broni tutaj finału i ma dużo więcej do stracenia. Obie w formie lecz Czeszka rozegrała w tym roku mnie meczy, na początku miała kontuzja ale odkąd wróciła gra bardzo dobrze. H2h, ranking, potencjał na ta chwile, wynik za ubiegły rok, no po prostu wszystko wskazuje na Safarova!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Strycova B. - Radwanska A. 1:2 (2:6 7:6 2:6)✅

Wielu z Was w meczu drugiej rundy miało wątpliwości co do stawiania na Radwańska, a kurs był po prostu marzenie, a co najważniejsze Agnieszka udowodniła, że nie na darmo jest drugą rakietą świata.
Dziś kolejną rywalką będzie Strycova z którą Aga ma bardzo piękny bilans H2H 4:0 i wszystkie mecze bez straty seta. Czeszka gra dość solidny tenis na kortach ziemnych, ale zdecydowaną faworytką jest nasza zawodniczka, Radwańska celuje tutaj jak najwyżej zapewne w finał i takie spotkania jak dziś powinna wygrywać bez problemu.
Mam nadzieję, że Radwańska nas dziś nie zawiedzie.

Typy:
Radwanska A. @1.40 OtoBet 8/10j.✅
Radwanska A. DW 2:0 @2.00 Bet365 5/10j.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 676

mmichael83

Użytkownik
Sam Stosur - Lucie Safarova ✅✅✅ 6:3,6:7,7:5 szkoda że w takim spotkaniu była tak nudna publika

1

b e t 3 6 5 2,75


A ja się nie zgodzę z przedmówcami że to będzie pewne zwycięstwo. Owszem 11:3 robi wrażenie , ostatni raz zagrali w Pradze, tam gdzie Lucie wygrała najwięcej turniejów i wygrała ten mecz po męczarni 3 setowej chyba tylko woli walki przed własną publicznością . Argument że Stosur już obroniła pkt a Lucie walczy o finał to tym bardziej pozwala grać Sam na luzie bez żadnego stresu . umiejętności zawodniczek są zbliżone, dobry serwis niezły fh słaby bh i umiejętność dobrej gry przy siatce. Australijka ma jeden problem, GŁOWA !!! Jak tam jest luz a nie chaos to jest to zawodniczka top 5, zresztą US OPEN wygrała w wielkim stylu . W finale w Paryżu już była więc nie jej obca ta ziemia. Stawiam że będzie to wyrównany mecz i &quot;niespodzianka&quot;

stawka 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Sam Stosur - Lucie Safarova

1

b e t 3 6 5 2,75


A ja się nie zgodzę z przedmówcami że to będzie pewne zwycięstwo. Owszem 11:3 robi wrażenie , ostatni raz zagrali w Pradze, tam gdzie Lucie wygrała najwięcej turniejów i wygrała ten mecz po męczarni 3 setowej chyba tylko woli walki przed własną publicznością . Argument że Stosur już obroniła pkt a Lucie walczy o finał to tym bardziej pozwala grać Sam na luzie bez żadnego stresu . umiejętności zawodniczek są zbliżone, dobry serwis niezły fh słaby bh i umiejętność dobrej gry przy siatce. Australijka ma jeden problem, GŁOWA !!! Jak tam jest luz a nie chaos to jest to zawodniczka top 5, zresztą US OPEN wygrała w wielkim stylu . W finale w Paryżu już była więc nie jej obca ta ziemia. Stawiam że będzie to wyrównany mecz i &quot;niespodzianka&quot;

stawka 6/10
Podawanie wyników z 2010 i 2011 na pewno ma odzwierciedlenie w tym co teraz gra. BH Safarovej jest przynajmniej 2x lepszy od Stosur, więc nie wiem o czym Ty tutaj pisałeś. Szukasz niespodzianki i fajnie, bo małe value jest po stronie Australijki, ale wszystko przemawia za tym, że to Czeszka wygra to spotkanie. Jest regularniejsza w wymianach, w dotychczasowych meczach na RG oddała zaledwie sześć gemów (dwa mecze), a dla porównania Stosur aż 18, więc różnicę mamy. Doi groźna rywalka, ale stracić z nią seta to była po prostu przesada i słaba gra ze strony Sam. W IIR nadrobiła zaległości i pewnie ograła Zhang, ale obie zawodniczki są o wiele słabsze od Safarovej. Jak dla mnie 2:0 dla Czeszki, która jest w formie i na clayu uwielbia grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Barbora Strycova Typ: Strycova @ 3.55 Unibet

Przed Roland Garros było sporo obaw co do formy Radwańskiej. Na ceglanej mączce osiągnęła bowiem tylko półfinał w Stuttgarcie (a i tak w niespecjalnym stylu, gdyż Petkovic miała ją na widelcu), by następnie przegrać w pierwszym spotkaniu Mastersa w Madrycie z Cibulkovą. Inna sprawa, że clay nie jest ulubioną nawierzchnią, zaśw Paryżu poza jednym ćwierćfinałem nie osiągnęła tu nic spektakularnego. Jej dzisiejsza rywalka to zawodniczka niewygodna, stylowo bardzo podobna do Słowaczki, która ostatnio ograła Polkę. Niespecjalnie przykładałbym również uwagę do bilansu bezpośrednich spotkań, w któyrm Radwańska prowadzi 4-0, gdyż wszystkie wliczane doń starcia miały miejsce na nawierzchniach twardych. Strycova na pewno gra solidnie, ćwierćfinał w Rzymie jest tego doskonałym potwierdzeniem. Czeszka ostatnio jeśli już przegrywała to jedynie z mocno bijącą Keys i Stosur.
 
U 89

user18

Użytkownik
Stosur +1,5 seta 1,66 ✅+ Strycova +1,5 seta 1,91✅ = 3,17✅ UNI

Stosur na prawdę solidnie spisuje się w tym sezonie na mączce, widziałem kilka jej spotkań w tym finał z Pragi, gdzie Czeszka wygrała 2:1, ale było to spotkanie bardzo zacięte i wynik mógł śmiało pójść w drugą stronę. Dziś wróżę, że będzie podobnie, a kurs na set dla Stosur bardzo atrakcyjny. Wydaje mi się, że może nawet wygrać to spotkanie, ale wybieram bezpieczniejszą opcję.

Tak jak w spotkaniu z Garcią byłem pewny zwycięstwa Agi (i to po takim kursie!) , tak w meczu ze Strycovą już nie jestem. Kurs dużo mniejszy niż w poprzednim spotkaniu, a w moim odczuciu Strycova dziś może napsuć więcej krwi Radwańskiej niż Garcia. Tak jak pisałem przy okazji poprzedniego spotkania Strycovej, bardzo solidnie prezentuje się w tym sezonie, świetnie porusza się po korcie, technicznie na pewno lepiej od Garcii. Jest bardziej cierpliwa w wymianach, bo Garcia często szybko chciała kończyć wymianę w 2-3 uderzeniach. Ze Strycovą będzie inaczej, dłuższe wymiany, duża ilość skrótów, dużo biegania. Fajny kurs na set dla Czeszki, wydaje mi się wielce prawdopodobne, że tak będzie. Całe spotkanie raczej dla Agi, bo prezentuje się tutaj na prawdę solidnie, jednak po takim kursie nie warto.

Gram te dwa spotkania w dublu, fajne ako wychodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Svitolina E. - Ivanovic A. 2:0 (6:4 6:4)⛔

Bardzo ciekawe spotkanie w 3 rundzie kobiet. Svitolina E. kontra Ivanovic A. choć w ostatnim typie stawiałem na Svitoline tutaj zmieniam zdaniem, bo w tamtym meczu miała zdecydowanie słabszą rywalkę. Tutaj stawiam na pewne zwycięstwo Ivanovic za która przemawia wiele czynników, chociażby H2H 7:0, ostatnie cztery pojedynki kończyły się w dwóch partiach. Ivanovic znacznie lepiej sobie radzi od rywalki na kortach ziemnych, jest wyżej w rankingu WTA. Jak dla mnie jutro Ivanovic powinna wygrać pewnie to spotkanie.

Typy:
Ivanovic A. @1.70 OtoBet 7/10j.⛔
Ivanovic A. DW 2:0 @2.62 Bet365 3/10j.⛔
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Svitolina-Ivanovic 1 @2.45 sportingb
Na razie skutecznosc na French Open 100% zarowno u panow jak i pan, a tu pojde w underdoga, nie chcac chomikowac. Myslalem dzis nad Stosur, a ze mysle nad Svitolina to sprobuje. Ivanovic ten sezon na razie ma slaby. Tutaj Serbka stracila seta z Dodin i ten mecz z Nara, gdzie tez pierwszy set to Japonka tez od biedy mogla skasowac. Svitolona to lepsza zawodniczka niz Dodin czy Nara. Ukrainka swietnie rozprawila sie z Cirstea, ktora przeciez smigla kwalifikacje az milo, a Townsend tez byla w rytmie meczowym. Silowy tenis to podobnie, kory zaprezentuje Ivanovic to Svitolina miala okazje przecwiczyc wlasnie z Townsend. Nie podoba mi sie w ogole Ivanovic w tym sezonie i te dwa mecze podczas Roland Garros tez nie napawaja mnie optymizmem w kierunku Serbki, a stawiac za same nazwisko to nie bardzo, wiec typuje wygrana Svitoliny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 17

sisqo

Użytkownik
dx2 poza nazwiskiem Ivanovic ma po swojej stronie 7 wygranych pojedynkow ze Svitolina i zadnej porazki
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom