>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
M 7

matiuss90

Użytkownik
Szybkie pytanie jako że jestem &quot;weekendowym&quot; fanem tenisa, czemu nikt na Tsonge nie stawia? Mam namyśli do jakiegoś dubla albo coś.
I co myślicie o Andersonie na dzisiejszy pick?
W oczy rzucił mi się jeszcze debel, a mianowicie mecz Cabal/Farah jakieś zdanie?
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Szybkie pytanie jako że jestem &quot;weekendowym&quot; fanem tenisa, czemu nikt na Tsonge nie stawia? Mam namyśli do jakiegoś dubla albo coś.

I co myślicie o Andersonie na dzisiejszy pick?
W oczy rzucił mi się jeszcze debel, a mianowicie mecz Cabal/Farah jakieś zdanie?
Nikt nie daje Tsongi bo kurs niski ale wiadomo ze do tasiemki warto. Gra u siebie i posklada niemca.
Kevin powinien to spokojnie ogarnac pisalem pare str temu analize dlaczego. Kurs wysoki dlatego ze dluzsza chwile byl Kevin kontuzjowany i rozegral dopiero kilka meczy.
A debli nie lubie bo czesto zawodza wiadomo ze na papierze cabale sa lepsze ale guccione/sa tez nie sa niedzielnymi graczami..
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Karlovic vs Thompson
Ivo 3:0 |3,50| Unibet

Ja tego nie rozumiem...kurs na Ivo jest value jutrzejszego dnia i to nie podlega żadnej dyskusji. W pierwszej rundzie Chorwat poskładał szybko 3:0 Montanesa, który jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Thompsona. Chłopaczek grywa sobie w Challengerach i póki co nie zanosi się na zmianę. Przed RG grał we Francji z Fratangelo i dostał szybkie 2:0. Wczoraj w 3 setach pokonał 20 latka Djerego. Jeśli chodzi o Ivo to nie ma co piać, ponieważ on go jutro zabije swoim serwisem tak jak to zrobił w pierwszej rundzie z Hiszpanem. Spore Value!
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Karlovic vs Thompson
Ivo 3:0 |3,50| Unibet

Ja tego nie rozumiem...kurs na Ivo jest value jutrzejszego dnia i to nie podlega żadnej dyskusji. W pierwszej rundzie Chorwat poskładał szybko 3:0 Montanesa, który jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Thompsona. Chłopaczek grywa sobie w Challengerach i póki co nie zanosi się na zmianę. Przed RG grał we Francji z Fratangelo i dostał szybkie 2:0. Wczoraj w 3 setach pokonał 20 latka Djerego. Jeśli chodzi o Ivo to nie ma co piać, ponieważ on go jutro zabije swoim serwisem tak jak to zrobił w pierwszej rundzie z Hiszpanem. Spore Value!
Wątpię , aby 3-0 wygrał DR IVO. Co do jutra :
Trungelliti, wygra seta, a moze nawet mecz.
Gaba urwie seta Paire.
Nieobliczalny Brown moze też coś namieszać. Amerykańska skarpeta nie jest tak mocna na mączce :grin:
Jakieś argumenty? Dział to nie miejsce na wróżenie z fusów./Macko18
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Nieobliczalny Brown moze też coś namieszać. Amerykańska skarpeta nie jest tak mocna na mączce
to bardzo ciekawe, bo właśnie mączkę skarpeta bardzo lubi. Ostatnie 3 sezony bilans 30-14 na cegle w stosunku do 23-20 Browna, z czego sporo to challengery. I jeszcze preferuje trawę i w ogóle szybsze nawierzchnie. Oczywiście skarpeta także, ale jest dużo lepszy od Niemca na cegle, bez dwóch zdań. To jest szukanie niespodzianki na siłę, Rasta nie ma żadnych szans jutro i będzie dobrze jak seta urwie. Zeszły rok to 4 runda RG i nie poleci z tym kasztanem ;)

Sock - Brown 1 (-6) @1.9 Pinnek ✅ - całkiem spokojnie weszło -
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Lajovic - Troicki

Lajovic WYGRA 1 seta i WYGRA cały mecz 4.33 Bet365 KRECZ=ZWROT

Witam, zacznę od niebywałej statystyki, otóż na poniedziałek przygotowałem dla was typ Rosol +1.5 seta z Wawrinką, po kursie 4.33, typ wszedł. Na wtorek, było Kiki Bertens wygra 1 seta i cały mecz z Kerber, również super kurs 4.33, na środę długo szukałem, aż w końcu znalazłem dla mnie typ bardzo bardzo fajny jak i w poprzednie dni. W drugiej rundzie zmierzą się ze sobą w bratobójczym pojedynku, 81 w rankingu Serbski tenisista Lajovic vs 24 również Serbski Troicki. Zacznę od tego, że jeszcze ze sobą nie grali w oficjalnym spotkaniu, ale pewnie znają się dobrze ze wspólnych pobytów na kadrze bo czasem grali razem dla Serbii, bo wiadomo, że obecność Novaka to rzadkość tam. W pierwszej rundzie mieli z goła odmienne mecze, Lajovic wygrał z 53 w rankingu Kudla pewnie 3:0.. , gdzie pojedynek trwał 1:43 h, a Troicki wygrał z będącym kompletnie bez formy 3:2, Dimitrovem, który był faworytem bukmacherów i paru osób z forum , nawet z handi w jego stronę, ale to tylko dlatego, że Troicki wydawało się, iż jest jeszcze w gorszej formie, a jednak, Troicki wygrał to spotkanie mimo iż przegrał 1 seta, potem przegrywał 1:2, i bronił dwóch bp na 5:6 dla Dimitrova który wtedy serwował by po mecz, Troicki utrzymał serwis, Bułgar z czego jest doskonale znany się zagotował, że nie skorzystał z takiej szansy dwukrotnie i nastepnie przegrał swój serwis i cały set 5:7, beka. W ostatnim wystarczyło jedno przełamanie i wygrał mecz. Ale mecz Troickiego trwał grubo ponad 3.5 godziny, a dokładnie 3:47 h, więc ponad dwie godziny więcej. Troicki bez formy+dwa razy bardziej zmęczony od Lajovicia powinno zrobić swoje, idę w stronę, że Troicki również nie za dobrze wejdzie w mecz i przegra pierwszego seta ale w tym meczu już się z tego nie podniesie. Dodajmy, że obydwoje już obronili swoje punkty z roku ubiegłego, ponieważ obydwaj przegrali w 2 rundzie, tyle iż rok temu, Troicki w 2 rundzie dostał w czapę 0:3 w drugiej rundzie z przeciętnym bardzo Simone Bollelim, a Lajovic 0:3 ale jak się później okazało z triumfatorem całego tegoż Wielkiego Szlema, Stanem Wawrinką. Mam nadzieję, że kolejny raz wam pomogę, a jak trzeci dzień z rzędu siądzie typ dokładnie 4.33 to chyba sobie sam otworze szampana, pomijając już, że kursy są identyczne za każdym razem co do jednej setnej, ale traf sobie 3/3 z rzędu kurs chociaż ponad 2... pewnie połowie by się to nie udało, ale nie o tym. Życzę powodzenia na środę i owocnych wygranych!
Skorzystałeś z typu? Kliknij &quot;reputke&quot;-dzięki!

Edith: a trochę szkoda, bo Dusan wygrał tego 1 seta, w 2 już go coś łapało i tylko dogorywał bez przekonania, natomiast trzeci set już cały grając z kontuzją przegrał to 0 aż w końcu poddał.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Karlovic vs Thompson
Ivo 3:0 |3,50| Unibet


Ja tego nie rozumiem...kurs na Ivo jest value jutrzejszego dnia i to nie podlega żadnej dyskusji. W pierwszej rundzie Chorwat poskładał szybko 3:0 Montanesa, który jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Thompsona. Chłopaczek grywa sobie w Challengerach i póki co nie zanosi się na zmianę. Przed RG grał we Francji z Fratangelo i dostał szybkie 2:0. Wczoraj w 3 setach pokonał 20 latka Djerego. Jeśli chodzi o Ivo to nie ma co piać, ponieważ on go jutro zabije swoim serwisem tak jak to zrobił w pierwszej rundzie z Hiszpanem. Spore Value!
Takie kursy nie sa przez przypadek, a granie 3-0 to trochę samobójstwo, jeden tie break przegrany i koniec, chorwat z pocalowaniem reki wezmie nawet zwyciestwo 3-2 w setach a gdzie mowa o 3-0. Przypomne tylko ostatnich 5 razy przygód Karlovicia z Ronaldem Garosem gdzie dochodzil

2015 rok- 1 runda
2014 rok - 3 runda
2012 rok - 1 runda
2011 rok - 1 runda
2009 rok - 1 runda
2008 rok - 1 runda

, nie chcialem zasmiecac ale ludzie.. 3-0 na Ivo... bez jaj,

PS. wczoraj też nie rozumialeś jak mogą być takie kursy na Dimitrova, ze handi to bez dwóch zdan, mimo ze nie bylo handi to jeszcze mecz przegral. A smiales i nie dowierzales jak moga wystawiac takie kursy... Nie grajcie tego.......
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lajovic - Troicki

Lajovic WYGRA 1 seta i WYGRA cały mecz 4.33 Bet365

Witam, zacznę od niebywałej statystyki, otóż na poniedziałek przygotowałem dla was typ Rosol +1.5 seta z Wawrinką, po kursie 4.33, typ wszedł. Na wtorek, było Kiki Bertens wygra 1 seta i cały mecz z Kerber, również super kurs 4.33, na środę długo szukałem, aż w końcu znalazłem dla mnie typ bardzo bardzo fajny jak i w poprzednie dni. W drugiej rundzie zmierzą się ze sobą w bratobójczym pojedynku, 81 w rankingu Serbski tenisista Lajovic vs 24 również Serbski Troicki. Zacznę od tego, że jeszcze ze sobą nie grali w oficjalnym spotkaniu, ale pewnie znają się dobrze ze wspólnych pobytów na kadrze bo czasem grali razem dla Serbii, bo wiadomo, że obecność Novaka to rzadkość tam. W pierwszej rundzie mieli z goła odmienne mecze, Lajovic wygrał z 53 w rankingu Kudla pewnie 3:0.. , gdzie pojedynek trwał 1:43 h, a Troicki wygrał z będącym kompletnie bez formy 3:2, Dimitrovem, który był faworytem bukmacherów i paru osób z forum , nawet z handi w jego stronę, ale to tylko dlatego, że Troicki wydawało się, iż jest jeszcze w gorszej formie, a jednak, Troicki wygrał to spotkanie mimo iż przegrał 1 seta, potem przegrywał 1:2, i bronił dwóch bp na 5:6 dla Dimitrova który wtedy serwował by po mecz, Troicki utrzymał serwis, Bułgar z czego jest doskonale znany się zagotował, że nie skorzystał z takiej szansy dwukrotnie i nastepnie przegrał swój serwis i cały set 5:7, beka. W ostatnim wystarczyło jedno przełamanie i wygrał mecz. Ale mecz Troickiego trwał grubo ponad 3.5 godziny, a dokładnie 3:47 h, więc ponad dwie godziny więcej. Troicki bez formy+dwa razy bardziej zmęczony od Lajovicia powinno zrobić swoje, idę w stronę, że Troicki również nie za dobrze wejdzie w mecz i przegra pierwszego seta ale w tym meczu już się z tego nie podniesie. Dodajmy, że obydwoje już obronili swoje punkty z roku ubiegłego, ponieważ obydwaj przegrali w 2 rundzie, tyle iż rok temu, Troicki w 2 rundzie dostał w czapę 0:3 w drugiej rundzie z przeciętnym bardzo Simone Bollelim, a Lajovic 0:3 ale jak się później okazało z triumfatorem całego tegoż Wielkiego Szlema, Stanem Wawrinką. Mam nadzieję, że kolejny raz wam pomogę, a jak trzeci dzień z rzędu siądzie typ dokładnie 4.33 to chyba sobie sam otworze szampana, pomijając już, że kursy są identyczne za każdym razem co do jednej setnej, ale traf sobie 3/3 z rzędu kurs chociaż ponad 2... pewnie połowie by się to nie udało, ale nie o tym. Życzę powodzenia na środę i owocnych wygranych!
Skorzystałeś z typu? Kliknij &quot;reputke&quot;-dzięki!
Z tym typem bym uwazal.. Troicki niezle zagral z Dimitrovem..
Brown wygra seta 1.6 Sportingbet
Jak dla mnie Sock,moze i wygra z Brownem ale Sock to nie jest gracz, ktory wygrywa spotkania gladko do 0.. Brown powalczy a seta z Sockiem ze spokojem ugra , ciekawy typ i kurs wg mnie do pogrania ..

To samo Dodig wygra seta 1.7 Sportingbet
Verdasco nie gra caly czas na tym samym poziomie, lapie zawiechy.. Dodig pokazal w poprzednim meczu, ze grac potrafi.. Set jest w zasiegu Dodiga lekko..

Paire vs Gabashvili 1.4 PAire win Sportingbet
Byc moze kolejne 5 setow??? Tak czy owak Paire ma wiecej do zaoferowania stricte tenisowo od Gaby i widze go w kolejnej rundzie..
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Takie kursy nie sa przez przypadek, a granie 3-0 to trochę samobójstwo, jeden tie break przegrany i koniec, chorwat z pocalowaniem reki wezmie nawet zwyciestwo 3-2 w setach a gdzie mowa o 3-0. Przypomne tylko ostatnich 5 razy przygód Karlovicia z Ronaldem Garosem gdzie dochodzil
2015 rok- 1 runda
2014 rok - 3 runda
2012 rok - 1 runda
2011 rok - 1 runda
2009 rok - 1 runda
2008 rok - 1 runda
, nie chcialem zasmiecac ale ludzie.. 3-0 na Ivo... bez jaj,
PS. wczoraj też nie rozumialeś jak mogą być takie kursy na Dimitrova, ze handi to bez dwóch zdan, mimo ze nie bylo handi to jeszcze mecz przegral. A smiales i nie dowierzales jak moga wystawiac takie kursy... Nie grajcie tego.......
Pisałem o tym wyżej, ze 3-0 raczej nie wejdzie. Ivo na &quot;cleju&quot; męczy się. W meczu z montim, który nic nie gra od dawna zagrał kiepsko(poprawnie). Młody Thomson w TB ma duże szanse. Podanie również ma przyzwoite. Reputację kliknąłem.
 
A 6

adas1971

Użytkownik
Panowie co z meczem Zverev-a ? Postawiłem na jego zwycięstwo w betsafe, na jakie rozstrzygnięcie mogę liczyć ?
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Panowie co z meczem Zverev-a ? Postawiłem na jego zwycięstwo w betsafe, na jakie rozstrzygnięcie mogę liczyć ?
Francuz gra u siebie. Dzisiaj wyglądał bardzo przyzwoicie. Mischa jednak powinien jutro dokończyć dzieła.
Misza to brat Saszy. Młody to Alexander./Macko18
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Panowie co z meczem Zverev-a ? Postawiłem na jego zwycięstwo w betsafe, na jakie rozstrzygnięcie mogę liczyć ?
No koniec grania na dziś ???? Mecz zostanie dokończony jutro, i pewnie Twój typ okażę się trafny.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Takie kursy nie sa przez przypadek, a granie 3-0 to trochę samobójstwo, jeden tie break przegrany i koniec, chorwat z pocalowaniem reki wezmie nawet zwyciestwo 3-2 w setach a gdzie mowa o 3-0. Przypomne tylko ostatnich 5 razy przygód Karlovicia z Ronaldem Garosem gdzie dochodzil
2015 rok- 1 runda
2014 rok - 3 runda
2012 rok - 1 runda
2011 rok - 1 runda
2009 rok - 1 runda
2008 rok - 1 runda
Nie rozumiem jak można przytaczać wyniki z 5,6... lat temu tuż to tylko jakiś &quot;janusz&quot; się tym sugeruje. Ivo weźmie 3:2 no większej głupoty nie słyszałem. Gość już ma swój wiek i on będzie to na 100% chciał zakończyć w 3 setach. Myśl trochę racjonalnie, chodź może za dużo wymagam.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nie rozumiem jak można przytaczać wyniki z 5,6... lat temu tuż to tylko jakiś &quot;janusz&quot; się tym sugeruje. Ivo weźmie 3:2 no większej głupoty nie słyszałem. Gość już ma swój wiek i on będzie to na 100% chciał zakończyć w 3 setach. Myśl trochę racjonalnie, chodź może za dużo wymagam.
Stary ale co to za tłumaczenie, wiek wiekiem ale chyba każdy tenisista zawsze chce wziąść w 3 setach w wielkim szlemie, czy to w 2 w innych turniejach, równie dobrze mozna powiedziec takim tokiem ze thompson tez chce wygrac i tez chce wygrac najmniejszym nakladem sil zeby nie przemeczac sie przed 3 runda, wlasnie to ejst glupota, a no wlasnie widzisz, 7 lat temu byl np w najlepszym wieku dla tenisity, czy nawet 5 lat temu, a odpadal i tak 80% w 1 rundach, teraz juz jest w 2, i nagle przy wieku 34 lat, myslisz ze po raz drugi w zyciu wejdzie do 3 rundy i to 3:0? wejsc moze wejdzie, ale 3:0... bez spiny no wymieniamy poglady, ja bym tego w zyciu nie zagral na 3:0, nawet handi bym nie pokusil sie, jedyne co przemawia to ze mecz bedzie wyrownany, a ze z pocalowaniem reki wezmie 3:2, chodzilo mi o to ze jakby mial wygrac 3:2 to bierze to w ciemno bo to awans, a rownie dobrze moze przeciez nie wygrac, 4 sety jak w masło:

Karlovic - Thompson

Over 3.5 setów- 1.50 Bet365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Gość już ma swój wiek i on będzie to na 100% chciał zakończyć w 3 setach. Myśl trochę racjonalnie, chodź może za dużo wymagam
sam też trochę racjonalnie pomyśl, co to za argument, że ma swój wiek i będzie chciał szybko skończyć? ???? Może sobie chcieć, to jest szlem, sport i samo chcenie nie wystarczy. Andy z wiekowym Radkiem też raczej się dzisiaj specjalnie nie mordował pięć setów. Generalnie im bardziej ciśniesz i jesteś arogancki w swych typach, tym częściej nie wchodzi, a już twoje teksty o głupich bukach przemilczę. Pewnie, że typ może wejść, ale jak sam wspominałeś, gość ma swój wiek i każdy mecz mu tak serwisowo nie będzie siedział, zwłaszcza na cegle. A przytyk co do historii jego występów w Garrosie w ogóle z dupy. Patrząc na poszczególnych zawodników i ich historię występów w danych turniejach widać często prawidłowość. Zwykle mają takie turnieje, gdzie im przez lata nie idzie, lub odwrotnie. Wystarczy się choć trochę tenisem interesować by to wiedzieć, a nie pertolić farmazony o &quot;januszach&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Isner vs Edmund
over 43.5 |1,80| WiliamHill ⛔
Myślałem, że ktoś coś naskrobie o tym spotkaniu bo to jest świetny i dość pewny bet.
Nie ma tutaj osoby która by stwierdziła, że jutro w spotkaniu obu panów jakieś szybkie 3:0 bo tak nie będzie. Gram jeszcze TB w spotkaniu bo to jest po prostu PEWNIAK. Nie ma co dużo pisać bo obaj panowie świetny serwis, ale gorzej z dłuższymi wymianami. Obaj będą trzymać swój serwis i nie zdziwię się jak zobaczymy jutro 3,4 tb. Tie Breaki u panów są na porządku dziennym a szczególnie u Johna. Króciutko bo nie ma co za wiele pisać. Jutro typowo overove spotkanie nas czeka i tb zdecydują o zwycięstwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Karlovic vs Thompson
Ivo 3:0 |3,50| Unibet


Ja tego nie rozumiem...kurs na Ivo jest value jutrzejszego dnia i to nie podlega żadnej dyskusji. W pierwszej rundzie Chorwat poskładał szybko 3:0 Montanesa, który jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Thompsona. Chłopaczek grywa sobie w Challengerach i póki co nie zanosi się na zmianę. Przed RG grał we Francji z Fratangelo i dostał szybkie 2:0. Wczoraj w 3 setach pokonał 20 latka Djerego. Jeśli chodzi o Ivo to nie ma co piać, ponieważ on go jutro zabije swoim serwisem tak jak to zrobił w pierwszej rundzie z Hiszpanem. Spore Value!
Chłopie, co ty ćpiesz?! Karlovic to największy paradoks tenisa. Facet ma 36 lat, rusza się jak mucha w smole, bazuje jedynie na serwisie, a sam nie potrafi ani zreturnować, ani grać akcje. Montanes to skończona pokraka, skoro przegrał to 3:0. Thompson jeśli ma choć trochę siły w łapach i choć odrobinę rzemiosła tenisowego to nie dość, że urwie drewniakowi seta to jeszcze wygra cały mecz
 
k4czorek 2

k4czorek

Użytkownik
PS. wczoraj też nie rozumialeś jak mogą być takie kursy na Dimitrova, ze handi to bez dwóch zdan, mimo ze nie bylo handi to jeszcze mecz przegral. A smiales i nie dowierzales jak moga wystawiac takie kursy... Nie grajcie tego.......
Tak czytam tą że tak powiem dyskusję od kilku dni i również przeglądam typy na żywo. Końcem z końców to skończ dogryzać gościowi bo on robi dobrą robotę na tym forum a ty tutaj jak typowy za przeproszeniem cham wypominasz jakieś nieudane typy. Tak się nie robi. W Dyskusjach na żywo również tylko czekasz aż się komuś noga podwinie. Czemu nie przypomnisz jak koleś trafiał wysokie fajne kursy? Opanuj się człowieku i ochłoń. Ja czytam dalej i już się nie wtrącam, ale powiedziałem co myślę.
Chłopie, co ty ćpiesz?! Karlovic to największy paradoks tenisa. Facet ma 36 lat, rusza się jak mucha w smole, bazuje jedynie na serwisie, a sam nie potrafi ani zreturnować, ani grać akcje. Montanes to skończona pokraka, skoro przegrał to 3:0.
Ta wypowiedź podkreśla tylko żałosny poziom tej dyskusji. Właśnie dziś dowiedziałem się że Montanes jest pokraką bo przegrał 3:0 i zdecydowanie gorszy zawodnik od niego spokojnie ma szanse wygrać to spotkanie. Człowieku... nie błaźnij się.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Magik,IVO poskładał szybko Montanesa?Zauważ,że 2 sety po TB i to na styku 9-7,7-5.Jak dla mnie to nie było żadne szybkie i pewne zwycięstwo Chorwata.
Oglądałeś w ogóle jakieś mecze Karlovica?Bo jak tak i złamanego grosza bym nie postawił na niego.
Co on wygrał w tym roku?2-3 spotkania łącznie z tym wczorajszym.Thompson może i grywał po chelkach,ale jednak coś gość powygrywał i trochę tych spotkań rozegrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Ktos tu podaje typy , czy tylko te jalowe dysputy?
Bylbyl Kuchcik to by tu zrobil porzadek....
Ok to moze ja zaczne

Edmund-Isner 1 @ 2,46
John notuje kekko mowiac sredni sezon. Zima polecial na cegle do Ameryki Pld na cegle i nie wygladalo to najlepiej. Niezle pogral w IW gdzie mial Japonca na widelcu jednak zabraklo , w Miami juz porazka ze Smyczkiem. Tutaj w 1 rundzie meczarnie z Millmanem , przyznam ze przelaczalem tylko na tb , ale nie wygladalo to dobrze. W poniedzialek powinien przegrywac 0-2 , spartolil Millman 4 setowe niemilosiernie , jeszcze w taju mial 5-2.....Myslalem , ze John we wtorek zagra lepiej , no bylo lepiej , ale niewiele lepiej. Krotko mowiac , gral zle , tylko serwis , juz tylko serwis go ratuje , w wymianach bojazliwy , bez ryzyka , gra pod gore , jak nie on. A dzis rywal bardziej wymagajacy. Brytyjczyk w tym roku na swoim solidnym poziomie , mysle iz jest lepszym gaczem od Kangura. Nie gral jeszcze z kims takim jak John , ale dobrze czuje sie w hali , potrafi tez przylozyc serwisem , zagrac returnem. Ta gra powinna mu odpowiadac. W tych warunkach , na dzien dzisiejszy win Edmund.


Thompson-Karlovic 1 @ 2,82
O Karlovicu pisalem juz wiele razy , zreszta koledzy wyzej rozlozyli go na czynniki pierwsze. Ivo powracal juz w tym roku dwukrotnie do turu po kontuzji kolana. Dwie pierwsze gry z Poulline i Sousa wygladaly tragicznie , od Istanbulu zaczelo sie poprawiac , zaczal siedziec serwis. I zaraz pojawily sie wygrane z Granoll.P i Lajovicem , grane same tb z Kudla i Dimitrowem. Wygladalo to przyzwoicie. Na koniec porazka z Gulbisem , no ale Lotysz jest idealnie wyszkolony technicznie. W 1 rundzie kursy na Ivo byly zadziwiajace , ponad 2 z Montanesem....hmm Hiszpan oprocz biegania w lewo prawo i przebijania przebijania za wiele nie potrafi. To jest dobre na gry z Kovalikami , Bagnisami i innymi Gimeno Traverami , przeciwko Ivo to jest kompletnie nie przydatne. Tu gry nie ma. Dzisiaj rywal o wiele grozniejszy , z lepsza reka a kursy 1.45. No ale moze czegos nie wiemy. Mlody Kangur dopiero wszedl do setki obijajac solidnie chelki , przyznam ze nie widzialem go w akcji , az przed chwila nie obejrzalem paru filmikow na YouTube. Meczyk z Janowiczem na AO 2014 i pare innych na betonie. Chlopak regularnie serwuje ponad 200 na godzine , piekielnie zwinny i szybki , dobrze ulozona reka , chetnie biega tez do siatki. Dobry gracz na szybkie nawierzchnie. Moze taktycznie Karlovica rozpykac. Ivo wiadomo serwis , pewnie conajmniej 30 asow walnie , jednak slabsze gemy serwisowe sie znajda , a Thompson to nie Montanes i moze to wykorzystac. Ivo jest bardzo nieporadny w swojej grze , ledwo przebija na druga strone , czesto martwe pilki na srodek kortu , trzeba spokojnie to wykorzystac. Nieraz pieprznie z fh , pusci slajsa z bh i pobiegnie do siatki. Licze na dobra reke Australijczyka. W tie brekach Ivo juz nie jest tak pewny , moga decydowac niuansy. Musi mlody byc cierpliwy i zachowac zimna krew. Win Thompson.

AKO @ 6,937 Pinnacle ⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom