>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Na szybcika:
Bellucci vs Gasquet Bellucci wygra seta 1.5 Sportingbet
Gasquet nic nie pokazal w turniejach przed RG.. Jednak zawsze tu w PAryzu cos tam pogrywal, ale nie wierze w to, ze Bellucci nie zdobedzie choc jednego seta.. Jak dla mnie fajny typ i kurs ..
Gdybym wiedzial, ze Bellucci zagra tak slabo .. 4:5 walka nadal trwa o set..⛔⛔⛔
Takie mial pilki do skonczenia a zagral jak cipp.... fuck zabraklo

Ramos vs Zeballos Zeballos zdobedzie seta 1.7 Sportingbet
Tutaj kolejny mecz.. Ramos faworytem, ale czasem lapie taka dekoncentracje, ze jego tenisa ogladac sie nie da.. Zeballos stary wyga, seta powinien ugrac..
Zeballos ugral seta!✅✅

WIem wielu mnie skrytykuje .. Murray vs Stepanek Stepanek
wygra seta 3.75 Sportingbet
Wiem, ze Murray w formie, wygral z Nole itd.. ale Stepanek juz mu urwal w tym roku seta, Murray nie gra caly czas na 100 koncentracji, mysle, ze dzis tez Radek urwie seta Murrayowi. Stepanek kolejny stary wyjadacz, juz nie raz pokazywal, ze grac w tenisa potrafi i Murray moze tego w trzech setach nie wziac..
Kurcze no to byl BET DNIA Stepanek wygral seta..✅✅✅✅✅

Benneateu vs Puille Benneteou wygra seta 1.6 Sportingbet
Puille jest w gazie, lecz Benneteu juz nie raz pokazywal, ze w tym turnieju potrafi zagrac dobry mecz.. set w jego zasiegu..
Alez swietny drugi set Benneteu , ile walki, zawzietosci .. masakraaa .. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Oglądał ktoś w całości spotkanie Paire z Albotem ? Korzystał Paire z pomocy medycznej w czasie meczu ? Widziałem decydujący 5 set i Francuz wyglądał słabo fizycznie. Szukam info czy wszystko z jego zdrowiem w porządku. W 2 rundzie zagra z Gabashvilim. Kursy lecą na Ruska i zastanawiam się czy nie pograć.
Nie warto Paire mogl miec gorszy dzien.. Jak dla mnie to Gaba nie ma argumentow na Paire i Paire na swym poziomie ze swoja publika moze tu wygrac 3:1 ,.. tak czy owak nie warto grac przeciwko Paire&#39;owi ..
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Nie warto Paire mogl miec gorszy dzien.. Jak dla mnie to Gaba nie ma argumentow na Paire i Paire na swym poziomie ze swoja publika moze tu wygrac 3:1 ,.. tak czy owak nie warto grac przeciwko Paire&#39;owi ..
A ja widziałem Pair&#39;e we wcześniejszych spotkaniach i generalnie wyglądało to bardzo podobnie jak w meczu z Albotem. Widać, że forma jest kiepska, masa UE na poziomie ITF, serwis też nie siedzi jak powinien, generalnie niektóre pkt. jakby bez walki oddawał. Gdyby po drugiej stronie stał ciut mocniejszy tenisista, to już byśmy Francuza nie oglądali. Publika też pomagała w najważniejszych momentach.
Z drugiej strony Gaba formą też nie grzeszy.. przynajmniej przed RG tak było. Meczu z Youngiem nie widziałem, ale po wyniku widać, że to nie był ciężki mecz.
Typem jaki mi się nasuwa na spotkanie Gaby z Pairem to over 3,5 setow. Nie sądzę, aby w takiej formie Paire wygrał 3-0, no ale i 0-3 nie przegra, bo umiejętnościami przewyższa Gruzina dość mocno.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Na jutro:
Jaziri vs F.Mayer JAziri 1.7 Sportingbet
Jaziri bardzo dobrze zagral w meczach z mlodym Zverevem.. Ostatnio skreczowal z Voladnrim, ale mial troche czasu na regeneracje.. Umiejetnosci wieksze obecnie jak dla mnie ma Jaziri a gra Floriana wola o pomste do nieba.. H2H 1:0 dla Jaziriego.. jak nie bedzie mial klopotow ze zdrowiem, widze tu wygrana Jaziriego.. Jaziri 3:1 ✅✅✅

Bet dnia wg mnie Pospisil vs Berdych Pospisil wygra seta 2.15
Sportingbet
H2H 2:0 dla Vacka.. Berdych po rowerku jaki mu zaserwowal Goffin nie pojawil sie na korcie.. Na pewno wyjdzie Berdych zmotywowany, ale Pospisil tez mu nie odpusci i bedzie walczyl nawet o wygrana.. Ostatni mecz przegrany z Seppim, ale po dwu tie-breakach, wiec walka byla.. Dla mnie ciekawy typ, patrzac na to, ze nawet w bezposrednich pojedynkach Pospisil jest gora..
A vacek to cienias... 0:3 ⛔⛔⛔
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Bedene - Melzer +3.5 seta 1,51 fortuna Szczerze nie przypuszczałem że Austriak przebrnie kwalifikacje- odprawil Dustova, Harrisona i Donatiego. Bedene przystopował z formą- dwiw porażki z Chachanowem w kwietniu, oddanie seta no name Giacalone w Rzymie. To nie jest ten Bedene. Over bezpieczną opcją ale ja tu widzę spore szansę na triumf Melzera- w końcu zaczął grać na miare oczekiwań.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Rafał Nadal- Samuel Grot
2 handicap+ 11.5 gemów, Pinnacle Sports 1.73

Jest to mój pierwszy typ w tym turnieju,na szybko bo nie mam czasu. Bitym faworytem jest Hiszpan który poza serwisem bije Australijczyków na głowę pod każdym względem chyba 10 krotnie. Cudem będzie jak Groth urwie seta, chociaż jak będzie mu siedział serwis tobkto wie. Wawrinka się meczyl, Murray tez. Rafa w wymianach będzie masakrował rywala. Groth w ostatnim czasie ma katastrofalna formę, łamią go amatorzy z Azji i dodatkowo problemy zdrowotne. Mimo wszystko stawiam z takim potężnym handicapem na Samuela. wierzę, że te kilka gemów jest w stanie wyserwować bo tylko na ten element liczę. Wynik w stylu 6:2, 6,3, 6:2 mega realny. Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 21

kokimbo

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie,
Co myślicie o typie
LU Y-H +12,5g
Chyba jest w stanie ugrać w każdym secie po te 2 gemy?
Osobiście wątpie aby Djoko w pierwszym meczu włączył tryb znieszczenia
Dzięki z góry za odpowiedź,
Pozdrawiam
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Witam na pokładzie ????
Oglądaliście wczoraj mecz Trungell- Cilic ? Marco zrobił na mnie duże wrażenie.
Co do dzisiejszych spotkań, to muszę zobaczyć w akcji młodego Halysa.
Kilka spotkań zapowiada się na dosyć zacięte.
Granollers - Fognini 1
Almagro - Kohlschreiber 2
Seppi - Gulbis powyżej 3,5 seta
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja mam trochę odmienne zdanie niż @ziemniak94, na temat meczu Djoko.

Lu w tym roku nie zagrał ani jednego meczu na clayu, gdyby nie dzika karta śmiem twierdzić, że nie byłoby go nawet w 2R kwalifikacji, o ile wgl by w nich wystartował. Chińczyk w całej swojej karierze wygrał tylko 6 meczy na ziemnej nawierzchni, oraz przegrał 22. To nie jest jego &quot;królestwo&quot;, że tak powiem, a druga sprawa, że jest to zawodnik na poziomie challenger. Myślę, że Novak dzisiaj zwycięży szybko i bez problemów, a jego wygrana w stosunku 18:6 wg mnie bardzo realna. Czuję tutaj także set do zera.

Djokovic + under 24,5 gema w meczu @1,89 Fortuna ✅

Pierwszy set Novaka porażka - zlekceważył wg mnie Lu, ale drugi i trzeci set perfekcja, nie dał szans przeciwnikowi. Trochę się najadłem strachu po tym 6:4 w pierwszym secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Na szybko ponieważ zaraz do robotki trzeba wyruszać...
Mała tasiemka ode mnie na dziś:

Zverev A. - Herbert P.H. - 1 @1.32
Isner J. - Millman J.- 1 @1.3 (stan 1:1)
Pospisil V. - Berdych T. (+8.5) - 1 @1.75
Djokovic N. - LU Y.H. - 1set under 9.5 @1.3
Nadal R. - Groth S. - 1set under 9.5 @1.4
= @5,46 STS


O ile młodszy brat Zverev (jak dla mnie jeszcze nie oszlifowany diament) odpowiednio przyłoży się do tego spotania i zachowa spokój ducha to powinien spokojnie wygrać to spotkanie. Nawierzchnia mu odpowiada, więc żadnych innych problemów tutaj nie widzę.
U Pospisila h2h wygląda bardzo przyjemnie, z formą to juz trochę gorzej lecz o Berdychu można powiedzieć to samo. Po kompromitacji w Rzymie obaj zawodnicy zrobili sobie dłuższą przerwę by przygotować się do tego turnieju. Jak dla mnie Pospisil jest w stanie ugrać tutaj seta, a może i nie tylko...
Djoko i Nadal to tutaj raczej formalność. Nie twierdzę, że się tutaj jakoś super odpalą na starcie, ale tajwańczyk jak i australijczyk są bez formy, a nawierzchnia im za szczególnie nie odpowiada.
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Na szybko ponieważ zaraz do robotki trzeba
Nie twierdzę, że się tutaj jakoś super odpalą na starcie, ale chińczyk jak i austriak są zarówno bez formy i nawierzchnia im szczególnie nie odpowiada.
Australijczyk :razz:
 
U 89

user18

Użytkownik
Coś odemnie na dziś:

Sela - Brown - powyżej 3,5 seta 1,61 - faworytem spotkania Brown, bardzo chimeryczny zawodnik, przez kwale przeszedł bardzo pewnie, jednak nie widzę tutaj jego zwycięstwa 3:0. Sela potrafi poodbijać, kilka meczy na ziemi w tym sezonie rozegrał, na pewno sprawi cięzkie warunki Brownowi, być może nawer wygra to spotkanie.✅

Chardy - Mayer - powyżej 3,5 seta 1,50 - obaj panowie tez sezon raczej średni, Chardy ostatnio jakby lepsza forma, natomiast Mayer, na takim turnieju, na swojej ulubionej nawierzchni na pewno powalczy o korzystny wynik, mam wrażenie, że może odprawić z kwitkiem starszego do siebie Francuza. Mecz raczej nie zakonczy się w 3 setach.✅

Carballes Baena - Pavlasek - powyżej 3,5 seta 1,57 - obaj panowie walczyli w kwalach, Hiszpan dostał się do turnieju głównego wygrywając 3 spotkania, Czech natomiast jako LL. Obaj typowi ziemniacy, w 3 setach to spotkanie się nie zakończy. ✅

Edmund 1,53 - dobra forma ostatnio, kreczował w meczu z Zverem, nie umiem znaleźć z jakiego powodu, ale chyba był już podmęczony intensywnością spotkań rozgrywanych w ostatnim czasie. Pare dni odpoczynku i jazda w Wielkim Szlemie. Jego rywal Basilashvili wygrał kwale, ale w każdym meczu traciła seta, do tego wygrał ostatnio jakiegoś tam chelka, dużo spotkań w ostatnim czasie, może zabraknąć sił, co skrzętnie wykorzysta Edmund. ✅

Do tego na podbicie kursu śmiało można grać Isnera 1,16, Socka 1,16✅, Kuznetsova 1,083.✅

kursy b365[/quote]

Przewidywanie się sprawdziły, póki co 6/6, jeszcze Isner został tylko. To lecimy dalej:

Ilhan - Darcis powyżej 3,5 seta 1,61 - obaj przeszli przez kwalifikacje, Darcis jakby łatwiej odprawiał swoich rywali, natomiast nie jest to zawodnik super regularny. W moim odczuciu mecz będzie szarpany, set dla Ilhana jak najbardziej realny. Dwóch średniaków na przeciwko siebie, możliwe nawet 5 setów.

Carreno-Busta - Delbonis powyżej 3,5 seta 1,50 - ulubiona nawierzchnia obu zawodników, Delbonis chyba minimalnie lepsza forma w tym sezonie, natomiast nie na tyle, żeby wygrać 3:0. Hiszpan potrafi powalczyć na mączce z najlepszymi, w takim turnieju na pewno motywacji mu nie zabraknie, zanosi się na zacięte spotkanie.

Istomin - Monaco powyżej 3,5 seta 1,72 - zdecydowanym i słusznym faworytem jest tu Monaco, mączka to jego świat, natomiast Istomin w tym sezonie bardoz przeciętna forma, kiepskie wyniki, jednak do myślenia dało mi ostatnie spotkanie w Genewie z Ferrerem. Istomin wygrał pierwszego seta 6:3 w drugim już miał przełamanego Hiszpanai skreczował, naciągnął mięsień i wolał zejść z kortu. Co przykuło moja uwagę ? To, że w tym meczu Istomin grał na wielkim luzie, Ferrer walczył na 100% w tym spotkaniu, ale był bezradny. Dużo uderzeń kończących, dobry serwis Istomina, zrobiło na mnie wrażenie. Jeśli zagra w spotkaniu z Monaco tak jak z Ferrerm, to set jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Seppi - Gulbis powyżej 3,5 seta 1,44 - Seppi średnia forma ostatnimi czasy, Gulbis jak potrafi zagrać to każdy wie. Jak wchodzi piłka to wchodzi wszystko, jak zacznie psuć to popełnia błędy seriami. Zarówno jeden jak i drugi, miewają słabsze momenty w grze, dlatego liczę, że spotkanie potrwa dosyć długo i zobaczymy minimum te 4 sety.

Sousa - Dzumhur powyżej 3,5 seta 1,50 - dwóch średniaków naprzeciw siebie, obaj notowali w tym sezonie lepsze i gorsze momenty na mączce, tak jak w poprzednich typach, tak również tutaj - obu panom brakuje regularności, żeby wygrywać spotkania 3:0. Tutaj również widzę zacięte spotkanie i dużo walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 89

user18

Użytkownik
Coś odemnie na dziś:

Sela - Brown - powyżej 3,5 seta 1,61 - faworytem spotkania Brown, bardzo chimeryczny zawodnik, przez kwale przeszedł bardzo pewnie, jednak nie widzę tutaj jego zwycięstwa 3:0. Sela potrafi poodbijać, kilka meczy na ziemi w tym sezonie rozegrał, na pewno sprawi cięzkie warunki Brownowi, być może nawer wygra to spotkanie.✅

Chardy - Mayer - powyżej 3,5 seta 1,50 - obaj panowie tez sezon raczej średni, Chardy ostatnio jakby lepsza forma, natomiast Mayer, na takim turnieju, na swojej ulubionej nawierzchni na pewno powalczy o korzystny wynik, mam wrażenie, że może odprawić z kwitkiem starszego do siebie Francuza. Mecz raczej nie zakonczy się w 3 setach.✅

Carballes Baena - Pavlasek - powyżej 3,5 seta 1,57 - obaj panowie walczyli w kwalach, Hiszpan dostał się do turnieju głównego wygrywając 3 spotkania, Czech natomiast jako LL. Obaj typowi ziemniacy, w 3 setach to spotkanie się nie zakończy. ✅

Edmund 1,53 - dobra forma ostatnio, kreczował w meczu z Zverem, nie umiem znaleźć z jakiego powodu, ale chyba był już podmęczony intensywnością spotkań rozgrywanych w ostatnim czasie. Pare dni odpoczynku i jazda w Wielkim Szlemie. Jego rywal Basilashvili wygrał kwale, ale w każdym meczu traciła seta, do tego wygrał ostatnio jakiegoś tam chelka, dużo spotkań w ostatnim czasie, może zabraknąć sił, co skrzętnie wykorzysta Edmund. ✅

Do tego na podbicie kursu śmiało można grać Isnera 1,16✅, Socka 1,16✅, Kuznetsova 1,083.✅

kursy b365
Przewidywanie się sprawdziły, póki co 6/6, jeszcze Isner został tylko. To lecimy dalej:

Ilhan - Darcis powyżej 3,5 seta 1,61 - obaj przeszli przez kwalifikacje, Darcis jakby łatwiej odprawiał swoich rywali, natomiast nie jest to zawodnik super regularny. W moim odczuciu mecz będzie szarpany, set dla Ilhana jak najbardziej realny. Dwóch średniaków na przeciwko siebie, możliwe nawet 5 setów.⛔

Carreno-Busta - Delbonis powyżej 3,5 seta 1,50 - ulubiona nawierzchnia obu zawodników, Delbonis chyba minimalnie lepsza forma w tym sezonie, natomiast nie na tyle, żeby wygrać 3:0. Hiszpan potrafi powalczyć na mączce z najlepszymi, w takim turnieju na pewno motywacji mu nie zabraknie, zanosi się na zacięte spotkanie.✅

Istomin - Monaco powyżej 3,5 seta 1,72 - zdecydowanym i słusznym faworytem jest tu Monaco, mączka to jego świat, natomiast Istomin w tym sezonie bardoz przeciętna forma, kiepskie wyniki, jednak do myślenia dało mi ostatnie spotkanie w Genewie z Ferrerem. Istomin wygrał pierwszego seta 6:3 w drugim już miał przełamanego Hiszpanai skreczował, naciągnął mięsień i wolał zejść z kortu. Co przykuło moja uwagę ? To, że w tym meczu Istomin grał na wielkim luzie, Ferrer walczył na 100% w tym spotkaniu, ale był bezradny. Dużo uderzeń kończących, dobry serwis Istomina, zrobiło na mnie wrażenie. Jeśli zagra w spotkaniu z Monaco tak jak z Ferrerm, to set jest jak najbardziej w jego zasięgu.✅

Seppi - Gulbis powyżej 3,5 seta 1,44 - Seppi średnia forma ostatnimi czasy, Gulbis jak potrafi zagrać to każdy wie. Jak wchodzi piłka to wchodzi wszystko, jak zacznie psuć to popełnia błędy seriami. Zarówno jeden jak i drugi, miewają słabsze momenty w grze, dlatego liczę, że spotkanie potrwa dosyć długo i zobaczymy minimum te 4 sety.⛔

Sousa - Dzumhur powyżej 3,5 seta 1,50 - dwóch średniaków naprzeciw siebie, obaj notowali w tym sezonie lepsze i gorsze momenty na mączce, tak jak w poprzednich typach, tak również tutaj - obu panom brakuje regularności, żeby wygrywać spotkania 3:0. Tutaj również widzę zacięte spotkanie i dużo walki.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Na dziś:
Pospisil - Berdych - over 2.5 seta @ 2.50 Bet365⛔
H2h 2-0 dla Vaszka, ale oba spotkania na kortach twardych. Berdych ma bogatą historię porażek w pierwszych rundach Rolanda, zaś w obecnym sezonie jego forma faluje. Myślę, że Kanadyjczyk jest w stanie urwać seta.
Pablo Carreno Busta @ 2.50 Sportingbet✅
H2h 4-0 dla Delbonisa i w dodatku bez straty seta, a to wszystko na clay. Jednak dzisiaj nawierzchnia po kilku dniach deszczy będzie ultrawolna, co powinno osłabić atuty Argentyńczyka. Pablo musi się nastawić na błędy rywala, któremu czasami zdarza się je popełniać seryjnie.
Almagro @ 2.80✅ cover bet Kohlschreiber 3-2 w setach @ 6.00 Bet365⛔
Almagro czyli hiszpańska szkoła rzeźby. Kolba miał wcześniej wyniki, ale to jest Wielki Szlem i tu gra zaczyna się od nowa, a w dodatku do trzech setów. Jeśli dojdzei do pięciosetówki wątpię czy Hiszpan wytrzyma, dlatego też zabezpieczam typ CS-em.
Berankis @ 2.38 WH⛔
Seppi @ 2.00 Bet365⛔
Dziś korty wolne, jak żółw zaś rywale tj. kolejno Mahut i Gulbis, na pewno sporo zyskują na szybszej nawierzchni. Przedłużanie wymian i mniejsza liczba niewymuszonych błędów to klucz do sukcesu dla Berankisa i Seppiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ludy 59

ludy

Użytkownik
@user18
Wypowiesz się na temat meczu &quot;krejzi froga&quot; ? Dzisiaj ma urodziny ???? Granollers też nie gra ostatnio nic specjalnego.W Monaco coś tam pograł ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zverev @1,35 Pinek
Zverev -1,5 @1,62 Óni
Jestem zdziwiony, że praktycznie nikt nie zwrócił uwagę na ten typ. Przecież Saszka jest w kapitalnej formie, a ostatni finał z Thiemem wygrał tylko przez brak sił, co zresztą przewidywałem widząc jego poprzednie mecze. Zverev jest jednak w bardzo dobrej formie, wbrew pozorom dobrze czuje się na mączce. Herbert świetny turniej w Monte Carlo, ale według mnie to jest dalej klasa niżej od Niemca. Kursy co prawda wystawione prawidłowo, może minimalnie za wysoko na Zvereva, ale naprawdę niewiele. Mimo to Saszka po 3 dniach odpoczynku powinien łatwo odprawić Herberta, a ten skupić się na deblu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Carreno-Busta P. - Delbonis F.
Delbonis F. ::: 1,66 ::: 2/3 Pinek ⛔
H2H 0:4 z lat 2008-2016, grali już w tym roku ze sobą w ćwierćfinale turnieju w Casablance i kolejny raz było 2:0 dla Delbonisa. Dziś co prawda gramy do trzech wygranych setów, ale wydaje mi się, że maksymalny wynik jaki tu może paść przynajmniej w mojej opinii to 3:1 dla &quot;Fryderyka&quot;.
Obaj zawodnicy uwielbiają grać na mączce, dzieli ich zaledwie jakieś niecałe 10 miejsc w rankingu i tylko jeden rok różnicy. Jednak bardziej cenię sobie umiejętności Delbonisa który na mączce jest naprawdę bardzo niezłym graczem, top 10? Rok temu zagrał tutaj 5 setówkę ze swoim rodakiem z Argentyny Juanem Monaco, za to Hiszpan z Jackiem &quot;Skarpetą&quot;.
Zarówno Carreno-Busta jak i Delbonis w ostatnich 2 sezonach nie zwojowali nic więcej na tym szlemie. Tutaj mają szansę na 3 rundę gdzie spotkają się zapewne z Djokovicem i mam nadzieję, że to będzie właśnie mańkut Delbonis.
Wynik: 7:6(3) (4)6:7 6:4 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 89

user18

Użytkownik
@user18
Wypowiesz się na temat meczu &quot;krejzi froga&quot; ? Dzisiaj ma urodziny ???? Granollers też nie gra ostatnio nic specjalnego.W Monaco coś tam pograł ...
To pewnie będzie chciał sobie sprawić prezent urodzinowy ???? Granollers niewygodny przeciwnik, wyżej cenię umiejętności Foga, natomiast nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy właśnie dziś. To jest Wielki Szlem - powinien podejść poważnie i zameldować się w kolejnej rundzie, bo umiejętnościami technicznymi przewyższa Hiszpana.
 
G 14

gambler1337

Użytkownik
chardy i gabka na plus to dzisiaj zagram tripelka a mianowicie
Fognini 1.40 @ bet365
Fabio mierzy sie z zawodnikiem o ktorym z pelna swiadomoscia moge powiedziec ze jesli fabio do tego meczu podejdzie powaznie to nie ma czego szukac w tym meczu. jest zwyklym przebijaczem jak dla mnie nie ma tej finezji co wloch i mam nadzieje ze fognini nie zacznie pajacowac.
Anderson 1.40 @bet365
Kolejny meczyk ktory wydaje mi sie pewnym zarobkiem. Serwis przemawia za Kevinem, niezla gra katowa i wykorzystywanie swoich warunkow. Stephane za to raczej idzie w kierunku konca swojej kariery, jakies tam przeblyski sa, ale to raczej byla gorsza dyspozycja przeciwnikow jak jego dobra gra. przemawia rowniez za typem historia spotkan, 2 lata temu spotkali sie na rg i gladko wygral anderson, a lata mijaja i lepiej nie bedzie. w ogolnych rozrachunku 3:1 dla Kevina.
Mahut - Berankis (over 3.5) 1.5@bet365
Mahut wiadomo deblista, serve volley swietna gra pod siatka, ale licze na to ze w ktoryms z setow zlapie jakis przestoj i ricardas tego seta ugra, faworytem jest nicolas ale Berankis moze sie pokusic o niespodzianke i zobaczymy fajny wyrownany mecz.

mozna sie pokusic o granie przeciwko ferrerowi narazie faworyci zawodza a david w najgorszej formie od dawna wiec czemu by nie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ram wygra seta 1,84 eFortuna ✅✅✅
Vesely to nie jest jakiś mocarz na ziemii żeby dawać na niego całe 1,16, Ram potrafi grać na cegle i dobrze serwuje niewygodny styl dla rywala, serv &amp; volley, chip &amp; charge, Vesely tracił w tym sezonie seta nawet z Mekticem więc ma nie stracić z Ramem? Wygrał niby z Djokovicem ale chyba liderowi rankingu nie chciało się grać, poza tym wyniki nie za specjalne na tej nawierzchni. Set dla Amerykanina raczej bankowy ale jak wiemy to jest sport i wszystko się może zdarzyć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom