>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
midq 677

midq

Użytkownik
Ferrer - Monaco
Kurs na Monaco za wysoki jak dla mnie. Ogladalem ostatnio Ferrera i gra kupe niesamowita, z Istominem ostatnio nie polecial tylko dlatego ze ten skreczował. David w tym sezonie full przeciętnie, Monaco w gazie, kilka dużych nazwisk na rozkładzie, na ostatnie 11 meczów na clayu przegrał tylko 2 z czego jeden poddał w/o, w Rzymie stuknal Wawrinke i zawsze groźnego Andersona. Pico wg mnie weźmie ten mecz.
Monaco @ 3,64 marathonbet
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Almagro pewnie wygra, w następnej rundzie bardzo fajne spotkanie z Goffinem


Bardzo fajne też jutro Kyrgios z Gasquetem, jakies typy co do tego meczu ? Dla mnie na pewno powinniśmy tam zobaczyć 4 sety minimum, mega wyrównane spotkanie i raczej nikt nie zdominuję tego spotkania na tyle żeby wygrać 3:0, możliwe i 5 setów nawet.
over 3.5 setów 1.46 Bet365
Potem ew. na zwycięzcę tego meczu będzie czekał Nishikori, więc jeszcze fajniejszy mecz..
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Pouille przegrywa z jakims ogorem, Tsonga przegrywa na cegle z Bagieta, a Simon ledwo co wczoraj z Pella. Co z tymi francuzami ?
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
A od kiedy Francuzi mają coś do powiedzenia w Szlemach? Tsonga to jeden z bardziej przereklamowanych tenisistów. Koleś to regularna wtopa i jego miejsce w rankingu dobitnie pokazuje, że w pierwszej 10 mamy graczy, których miejsce nijak się ma do ich faktycznej tenisowej klasy. Dla mnie jedynym godnym podziwu Francuzem jest Monfils, bo koleś pomimo pajacowania ma większe jaja i serce do gry niż reszta jego cipowatych rodaków razem wziętych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
A od kiedy Francuzi mają coś do powiedzenia w Szlemach? Tsonga to jeden z bardziej przereklamowanych tenisistów. Koleś to regularna wtopa i jego miejsce w rankingu dobitnie pokazuje, że w pierwszej 10 mamy graczy, których miejsce nijak się ma do ich faktycznej tenisowej klasy. Dla mnie jedynym godnym podziwu Francuzem jest Monfils, bo koleś pomimo pajacowania ma większe jaja i serce do gry niż reszta jego cipowatych rodaków razem wziętych.
Nie róbmy sobie jaj, Tsonga rok temu w Paryżu półfinał, 2014 4r, 2013 półfinał, 2012 ćwierćfinał. I gość w drugiej rundzie przegrywa z Baghdatisem na cegle ? Popatrzcie na ten mecz przecież to śmierdzi na kilometr, nie wspominając już o meczu wczoraj Pouille, ale Tsonga ? Z Baghdatisem ? Niewytlumaczalne rzeczy dzieją się w niektórych spotkaniach na tym turnieju, Francuzi u siebie grają okrutną padakę.

Proszę o nieusuwanie tego postu, bo to są jaja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
quintana 425

quintana

Użytkownik
Kto oglądał mecz Tsongi ze Struffem w życiu by go nie dał do podbitki z Bagietą, jest całkowicie bez formy. Pouille lubi robić niespodzianki, a męczył sie strasznie w pierwszej rundzie z Benneteau. Simon zawsze dle mnie był średniakiem, też mimo wyniku 3;0, to mecz z Silvą nie był łatwą przeprawą. Reasumując - są bez formy ci Francuzi, a troche inne aspekty też mogą o sobie dawać znać.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Raonic-Martin

Over 32.5 gema 3.25 Unibet

Trzecia runda turnieju Wielkoszlemowego, spotykają się rówieśnicy, 9 w rankingu Raonic vs 133 Martin, lecz wiele pozycji wskoczy za przebrnięcie dwóch rund, mówi się o miejscach w okolicach 90-95, więc ok 40 pozycji wyżej. Fajny awans już. Jutro murowanym faworytem jest Milos i innej opcji niż jego zwycięstwo tutaj nie ma, przewiduję 3-1. Lecz zamiast overu setowego w podobnym kursie wybieram ten gemowy, Martin traci tu bardzo mało gemów z własnego podania, a taką linię mogą pokryć i 3 sety, zakładając np wynik 7:5, 7:5, 6:3, czy 7:6, 6:4, 6:4. Martin gra na prawdę fajny turniej i tanio skóry nie sprzeda, widziałem jego prawie cały mecz w poprzedniej rundzie z Poullie który był naprawdę w niezłej formie , lubiący mączkę, a tu nie dowierzałem, 0-1 w setach, 0-2, 0-3?:O Pojechał go 3-0. Raonic ma na rozkładzie dwa mecze po 3-0, z Mannariano i Tipsareviciem, raz pokrył wspomniany over, z Mirko. Raonic wygra 3-0 lub 3-1 lecz po naprawdę ciężkim meczu, ten chłopak naprawdę bardzo fajnie prezentował się z Lukasem Poullie, a przypomnijmy, że H2H z ich wspónych występów, to jedno zwycięstwo Raonicia (2-1), bo tylko raz ze sobą grali i tam również było wysoko w setach, 6-4, raz w taju. Było to co prawda 5 lat temu, ale wtedy to jednak Raonic był obecującym super prezentującym się chłopakiem a tamten typowym no-name , i o tym miejscu co ma teraz to tylko marzył, a jednak urwał mu seta, a grało się do dwóch, teraz może być podobnie, ale jeżeli nie, to i tak przewiduję pewne pokrycię lini overowej, może dwa tie-breaki? Może 4 sety? Kurs na to mega, nie proporcjonalny do ryzyka! Pozdrawiam!
 
A 86

adidas40

Użytkownik
Panowie, a znalazłby się tutaj ktoś taki, kto byłby wstanie coś napisać o jutrzejszym meczu Kyrgios N. - Gasquet R.? ????
Nie mam pomysłu jak go ugryźć, prosiłbym o poradę ????
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Panowie, a znalazłby się tutaj ktoś taki, kto byłby wstanie coś napisać o jutrzejszym meczu Kyrgios N. - Gasquet R.? ????
Nie mam pomysłu jak go ugryźć, prosiłbym o poradę ????
Ja już o tym pisałem wyżej, nie wiadomo kto wygra, nie mam najmniejszego pojęcia, jeżeli miałbym ruszać, jedynym najrozsądniejszym rozwiązaniem jest tutaj over setowy, raczej nikt nie wygra 3-0, to są za bardzo wyrównane poziomy, ścisły światowy TOP, i tylko szkoda, że już ktoś odpadnie.

Over 3.5 seta 1.44 @ Bet365

PS. jak nie wiesz jak do końca ruszać, to może nie ruszaj na siłę też? ;) pozdro
 
P 4

pro8lem

Użytkownik
A co sądzicie o spotkaniu Socka z Ramosem? Oplaca sie pograc czysta 1? Czy macie jakies ciekawsze propozycje?

Zadając takie pytanie podaj swoje argumenty za tym typem, skoro o niego pytasz, a wtedy na pewno ktoś włączy się do dyskusji./Macko18
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Nick Kyrgios - Richard Gasquet

Kyrgios 1,72 bet365

Jeden z ciekawszych, o ile nie najciekawszy, mecz 3. rundy turnieju męskiego. Obaj tenisiści póki co dosyć pewnie wygrywali swoje mecze, Grali jednak z rywalami dużo słabszymi od siebie. Teraz przychodzi prawdziwy sprawdzian. Myślę, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Nick. Australijczyk bardzo dobrze gra z głębi kortu, posiada mocne, płaskie uderzenie z obydwu stron, potrafi rozprowadzać rywali od lewej do prawej. Forehand dużo lepszy niż u Francuza, serwis tak samo. Jest też 8 lat młodszy, co przy długim meczu, a takiego nie można wykluczyć, może okazać się ważne. Gasquet nigdy nie był wybitnym kondycyjnie graczem. Bilans bezpośrednich pojedynków na korzyść Francuza, ale jedyny jak dotąd ich mecz 5-cio setowy wygrał właśnie Kyrgios (Wimbledon 2014). Nick dobrze prezentuje się w tym sezonie na kortach ceglanych. W Madrycie porażka w 3 setach w ćwierćfinale z Nishikorim, a w Rzymie z Nadalem (również 3 sety). Gasquet w tych dwóch wspomnianych turniejach odpadał w R16, za każdym razem z Nishikorim, lecz nie ugrał z nim ani jednego seta. Kyrgios ma więcej argumentów po swojej stronie i jeżeli Australijczyka nie poniosą negatywne emocje i jeżeli będzie grał przeciwko Gasquetowi, a nie przeciwko kibicom, którzy będą głośno dopingować swojego tenisistę, to jest w stanie spokojnie wygrać ten mecz.

(Jest to moja pierwsza analiza, proszę o wyrozumiałość)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Karlovic - Murray

Doktor Ivo zagra z paniczem, nigdy na clayu ze soba nie grali. Ivo na relaksie odprawil Montanesa oraz pomeczyl z Thompsonem. Panicz meczyl z dziadkiem St&quot;j&quot;epankiem oraz półamatorem Bourgue. Ivo nie lubi claya, Panicz przeciwnie. H2H 0-6 dla panicza. Zawsze bylo ciezko paniczowi lamac doktora. Przed turniejem panicz typowany do finalu, fakty sa takie ze leci jutro z doktorem albo przy odrobinie szczescia w kolejnej rundzie z Isnerem. Doktor slaby sezon z kontuzjami na hardzie. Na clayu przyzwoicie. Korty mokre to i asy beda lecialy od doktora i panicz ciezko bedzie mial z lamaniem doktora. Panicz podanie kiepsko cos trzyma od dwoch spotkan takze szansa dla doktora. Widze dlugi mecz moze 5 setow i po nim panicz siedzi w autobusie pod kanalem do Brytanii.

Karlovic 9.0 bet365
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Nick Kyrgios(-1,5g) – Richard Gasquet 1 2.11 [Pinnacle] 5/10j

Jest to jedno z ciekawszych spotkań, które zaplanowano na 6 dzień turnieju Roland Garros. Kursy dość wyrównane, delikatnie faworyzujące Nicka Kyrgiosa. Osobiście uważam, że jest on dużo większym faworytem, niż wskazują na to obecne kursy.

Australijczyk to mój główny typ do TOP 10 na koniec sezonu. Przyznam, że mimo, iż nie ma do końca poukładane w głowie to bardzo go lubię. Obawiałem się, że po bardzo dobrym początku sezonu obniży loty na kortach ziemnych. Ku mojemu zaskoczeniu Kyrgios radzi sobie świetnie na clay’u i uważa, że może być „czarnym koniem” tegorocznego French Open.

Jego bilans z tego sezonu jest imponujący 27/7. Przegrywał tylko z takimi nazwiskami: Berdych (AO), Wawrinka (Dubaj, krecz), Ramos Vinolas (IW), 2x Nishikori (Miami, Madryt), Almagro (Estoril) i Nadal (Rzym).

Co do obecnego turnieju to Kyrgios nie przegrał jeszcze swojego gema serwisowego. Świetnie serwuje i „zabija” piekielnie mocnym FH. Gasquet nie ma argumentów, aby przeciwstawić się Australijczykowi. Jego techniczny tenis zostanie zdominowany przez Kyrgiosa. Właściwie to jedyne na czym może opierać swoje szanse Francuz to BH. To zdecydowanie za mało, bo po pierwsze BH Kyrgiosa jest także groźny i potrafi nim skończyć wymianę, a po drugie jest przyzwyczajony do 1BH, bo 2 poprzednie mecze grał z zawodnikami grającymi właśnie 1BH.

Obaj panowie mieli okazję spotkać się już w tym sezonie. Miało to miejsce także we Francji, ale na zupełnie innej nawierzchni. Była to szybka hala w Marsylii, w której Kyrgios oddał zaledwie 4 gemy „Ryśkowi”. Tym razem myślę, że aż tak łatwo nie będzie, ale uważam, że maksymalnie co może ugrać Gasquet to 1 set. Publiczność będzie pomagać Francuzowi, zaś krnąbrny Kyrgios zrobi wszystko, aby gospodarze nie byli zadowoleni. Takie sytuacje go tylko nakręcają i powodują, że ma jeszcze większą motywacje.

Mój typ na -1.5g jest moim zdaniem bardzo mądry, bo nawet jeśli Gasquet wygra jakiegoś seta to zrobi to po jednym przełamaniu lub TB, także nawet przy wyrównanym meczu wygrane gemy powinny być po stronie Australijczyka. Naprawdę polecam ten typ!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik

????Simon G.
- Troicki V 1.33 bet365

Nie ma co się rozpisywać o tym meczu wszystko wskazuje na Francuza. H2h 6-0 dla Simon i to wszystko 2-0. Obaj na tej nawierzchni czuja się fantastycznie. Obaj w dobrej formie w tym roku. Jednak dla mnie Serb to zawodnik po prostu słaby. Obaj mało ofensywni co działa na korzyść Francuza. Troicki niby pokonał Dmitrova lecz ten całkowicie bez formy w tym roku a Lajovic skreczował. Simon miał problem z Pella ale nic dziwnego bo zawodnik usposobiony ofensywnie a z takimi Simon ma często problemy. Obaj będą trzymać się linii końcowej a kto w takiej grze jest lepszy to wiadomo od dawna. Po za tym kolejnym argumentem to że grają we Francji co działa na korzyść Simon.

????Isner J. - Gabashvili T. 1.5 bet365

Analiza mi się skasowała, wiec tylko tak na szybko. Gaba w tym roku pod forma w przeciwieństwie do Isner. Isner serwis siedzi jak należny. Pora poskładać kolejnego gościa.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Witam!
Panowie zapytanie o zakład na zwycięstwo swojej kwarty. Szukam jakiś fajnych kursów i dla mnie ciekawym dublem jest Djokovic + Nadal zwycięzcy swoich kwart @1.60 w całorocznym. Stawiany na pozycji mega faworyta Djoko bez problemu powinien zameldować się w pierwszej czwórce. Rywale z górnej półki do tego celu to Berdych i Ferrer. Jeżeli chodzi o Nadala to do stawienia się w półfinale nie widzę rywala który by mógł mu w tym przeszkodzić (Thiem,Tsonga,Almagro ??). Co panowie myślicie o takim zakładzie? Pozdrawiam. siepaldo
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Witam!
Panowie zapytanie o zakład na zwycięstwo swojej kwarty. Szukam jakiś fajnych kursów i dla mnie ciekawym dublem jest Djokovic + Nadal zwycięzcy swoich kwart @1.60 w całorocznym. Stawiany na pozycji mega faworyta Djoko bez problemu powinien zameldować się w pierwszej czwórce. Rywale z górnej półki do tego celu to Berdych i Ferrer. Jeżeli chodzi o Nadala to do stawienia się w półfinale nie widzę rywala który by mógł mu w tym przeszkodzić (Thiem,Tsonga,Almagro ??). Co panowie myślicie o takim zakładzie? Pozdrawiam. siepaldo
Co do Novaka, to na 99% będzie w półfinale. Rafa ma cięższą drogę, bo i Thiem i Goffin mogą namieszać. Sądzę jednak, że grając &quot;u siebie&quot; Rafa nie pozwoli sobie przegrać 3 setów w meczu z kimś innym niż Novak, Murray lub Wawrinka. Także, jak dla mnie, ten zakład jest do gry.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik

????Simon G.
- Troicki V 1.33 bet365
Moim zdaniem granie w strone Simona to głupota, jeszcze po takim kursie. Simon gra bardzo przeciętnie. Dał się połamać 5 razy z Dutrą i 8 razy z Pellą. Szczerze mówiąc moim zdaniem powinien już być poza turniejem, gdyby tylko Argentyńczyk zachował zimną krew i grał swoje. A Troicki jak to Troicki, po dyskwalifikacji bardzo szybko wrócił na dobre miejsce w rankingu, przed samym Rolandem na turnieju w Rzymie pokonał Gabashviliego i urwał seta Nishikoriemu, co może tylko świadczyć o tym, że forma idzie w góre. W Paryżu wyborne spotkanie z Dimitrovem. Z h2h wazne jest jedynie ostatnie Monte Carlo, jednak biorąc pod uwagę że Simon bronił punktów za 3 rundę, a Troicki w sumie nic to wcale się nie dziwię, że Serbowi mogło brakować motywacji. Poza tym, Monte Carlo to piękna dzielnica Monaco. Kto by tam chciał grać w tenisa... :cool: :grin:

Biorąc pod uwagę przeciętne spotkania Simona w Paryżu i przyzwoite Troickiego;
Simon - Troicki | over 3.5 @1.57 ⛔:grin: bet365 Troicki +1.5s @2.14 Uni ✅
Wcale się nie zdziwię, jeśli zobaczymy tutaj ponownie 5 setówkę.

Murray - Karlovic | Karlovic +6.5g @2.13 over 33.5 @1.87 Pinnacle
Patrząc na to, co wyprawiał Murray ze Stepankiem i Bourgue, to w sumie taki zakład trzeba wręcz zagrać. Myślę że specjalnie nie trzeba się nad tymi typami rozwodzić. Moim zdaniem Karlovic wyserwuje sobie i handicap i overek. Z Thompsonem nie wyglądało to tak ładnie jak z Montanesem, jednak mam wrażenie, że Doktor na spotkanie z taką personą jak Murray wyjdzie skoncentrowany w 100% i &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; :cool:
⛔⛔ Karlovic nie wyszedł z szatni na mecz. 6:1 w pierwszym secie to jakaś kpina


Bez analizy (kursy bet365)
Sock - Ramos | Sock @1.5 (w tamtym roku 4 runda, a Ramos odpadł w 1, poza tym Skarpeta prezentuje się mimo wszystko lepiej) ⛔ ????
Cuevas - Berdych | Cuevas @2.5
Isner - Gabashvili | Isner @1.53 ✅

A odnośnie wygrywania swoich ćwiartek, to kurs na Djokera 1.6 biorąc pod uwagę że na cały turniej jest 1.9 to bym w sumie zagrał. A moim zdaniem największe szanse z Serbem w tej ćwiartce ma Cuevas, bo Ferrer prawdopodobnie przegra spotkanie już przed wejściem na kort.
A Nadal... on z Thiemem już w tym roku przegrał. Szczerze mówiąc to odnośnie Rafy to bym się wstrzymał, bo młody ma umiejętności żeby wygrać ponownie. Pytanie tylko, czy ma głowę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Kyrgios vs Gasquet over 3.5 1.44 @b365
Jaki h2h widac. Kyrgios w tym roku w mega gazie, a Gasquet gra u siebie pod swoja publika co bedzie Nickowi przeszkadzac. Jak kazdy choc troche obserwujacy tenis zgodzi sie ze mna ze tu moze byc doslownie wszystko wiec chyba najbezpieczniejsza opcja bedzie over 3.5.

Sock vs Ramos 1 1.5 @b365

Sock w tym roku na swojej ulubionej nawierzchni spisuje sie swietnie patrzac na nazwiska ktore juz pokonal. Natomiast Ramos bardzo przecietnie i nie widze go po prostu w nastepnej rundzie, czyzby szybkie 3:0 ?

Do kolegi wyzej, uwazalbym na typ na Isnera, patrzac na ost spotkanie w domu amerykanina w Houston przegral z Gaba 2:0... moze i wygra ale nie widze tu latwej przeprawy gralbym bardziej cos w strone Gaby.

Btw na jutro fajne overy 3.5seta siebszykuja ale na moim b365 brak kursow poki co a mianowicie :
Zverev vs Thiem
Goffin vs Almagro (gdzie Almagro moze byc underdogiem-value)
Cuevas vs Berdych (rowniez value na underdoga)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Sock vs Ramos 1 1.5 @b365

Sock w tym roku na swojej ulubionej nawierzchni spisuje sie swietnie patrzac na nazwiska ktore juz pokonal. Natomiast Ramos bardzo przecietnie i nie widze go po prostu w nastepnej rundzie, czyzby szybkie 3:0 ?
Sock i clay ulubioną nawierzchnią? Chyba trochę się kolega rozmarzył, bo zdecydowanie Sock woli hard. W tym roku gra świetnie na mączce, typu nie neguje, wręcz nawet popieram, ale głupot pod swój typ lepiej nie wypisywać. Jak dla mnie będzie tutaj 3:1, bo jednak Ramos to przebijaka, dobrze w defensywie, mączka wolna, a Sock też popełnia błędy i pewnie jeden set gdzieś mu ucieknie. Nie wykluczam nawet porażki z jego strony, bo Hiszpan naprawdę nie gra wcale tak źle, a jego styl dla takich graczy jak Jack jest zawsze niewygodny.

Apropo Kyrgiosa to sądzę, że publiczność będzie go motywowała, a nie przeszkadzała, chyba nie widziałeś jego meczu i jego charakteru. Chłopak potrafi robić cuda nawet jeśli fani są przeciwko niemu, go to nakręca jeszcze bardziej i jeszcze aroganckie zachowania w ich stronę, zresztą pewnie sam zobaczysz dzisiaj jak będziesz oglądał mecz. Typ też jak dla mnie bardziej w stronę Kyrgiosa, ale over 3.5 seta najpewniejszy z wszystkich zdarzeń jakie są oferowane po rozsądnym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom