>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Gasquet 3.00 bet365 ✅✅✅ Dobrze Rysiu dziś jechał. Początek cienizna ale chwilowa przerwa w 1 secie zrobiła swoje. Szkoda, że tak źle zaczął przed przerwą spowodowaną deszcze bo może wszedł by szalony kurs na 6:2, bo 2 sety przecież wygrał takim wynikiem :cool:
Ostatni Francuz na placu boju. Publika dziś naprawde gorąco będzie dopingować Gasqueta. Doświadczony zawodnik. 3-0 Belluci, Fratangelo, Kyrgios. Rysiu bardzo dobrze wchodzi w mecze na tym turnieju ( 1-6, 1-6, 2-6). Oglądałem troche mecz z Kyrgiosem gdzie sporo osób typowało kangura jako zwyciezce a tu Gasquet poskładał go konkretnie. Bardzo dużo biegał po korcie, dobrze trafiał no i jednoreczny backend siedział aż miło.
Nishikori cóż, nic dziwnego, że jest faworytem bo sezon mączkowy fenomenalny ( 2 półfinały i jeden finał). Odpadał tylko z Rafą i Novakiem. Dodatkowo 2-krotnie w tych turniejach pokonywał Gasqueta, który jak do tej pory święcił same triumfy nad japończykiem. Ostatni mecz z Verdasco rzuca pewnego rodzaju ryse na jego wizerunek bo forma miała być genialna a tu 2 sety oddane w wygranym meczu i pewnie ciepło już było. Czasem taki mecz to zwykła wpadka a czasem drobne przemęczenie dużą ilościa występów.
Francuzi potrafią bardzo głośno dopingować swoich zawodników i dawać im ogromne wsparcie kiedy tego potrzebują. Myśle, że to na pewno będzie zacięty mecz, ale z racji tego że widze poprawe w grze Gasqueta od ostatniego spotkania z Japończykiem to ide w strone reprezentant gospodarzy. Takie 1.40 na Nishikoriego to śmierdzące strasznie.
Dodatkowo za drobne w bet365:
1. set wynik 6-1 Gasquet 34.00⛔
1. set wynik 6-2 Gasquet 26.00⛔
Edit: Uuuuu.. to będzie ciężki mecz, może deszcze niespokojne pomogą Gasquetowi bo narazie to cienko wygląda
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Odbior serwisu przez Murraya, a pozniej kontratak w 1-ym secie gdy Isner mial pilke setowa przy stanie 6-5 po prostu mistrzostwo swiata!
 
P 22

polasios

Użytkownik
Ferrer - Berdych
Bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie 1/8. Obaj zawodnicy doskonale znani i obaj w tym sezonie nie zachwycają.
Grali ze sobą wielokrotnie, ale nie ma sensu wspominać wszystkich ich spotkań, oprócz tego z przed kilkunastu dni, gdzie Berdych pokonał Ferrera po ciężkim meczu 7-6, 7-5.
Obaj gracze w tym turnieju mieli kilka trudniejszych momentów. Przede wszystkim Berdych potrafi się na korcie zagotować, po czym kilka następnych piłek wywala daleko po autach. Z kolei Ferrerowi brak już tej świeżości na korcie i często spóźnia się do piłek.
Kto miał trudniejszą drogę do tego meczu? Ciężko powiedzieć. Obaj mieli tak naprawdę po 1 &#39;trudnym&#39; rywalu. Berdych w poprzedniej rundzie pokonał Cuevasa, który przez długie fragmenty spotkania wyglądał bardzo pewnie w defensywie i zmuszał Czecha do błędów.
Z kolei Ferrer najtrudniejszy mecz grał z Monaco, gdzie gracze raz po raz się przełamywali.
Bukmacherzy faworyta widzą w Hiszpanie, jednak dla mnie warto zagrać w stronę Czecha.
Berdych (2.07 Betsson)


Drugim ciekawym zakładem jest Bautista-Agut +9,5 gema (1.82 Betsson).
Ja wiem, że Djoko idzie jak burza, ale Hiszpan w tym turnieju wygląda bardzo pewnie i z pewnością jest w stanie wygrać po 3 gemy w każdym secie.
Delikatnie zagrałbym nawet Bautiste +2,5 seta za 3.60.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Bautista (+2,5 sets) 3.92 Pinnacle ✅ ✅ ✅ ✅

Może sie nie naucze nigdy żeby w meczach Djokovicia nie szukać niespodzianki, ale nie prosze o wiele tylko o 1 seta.
Jak sam kiedyś Djoković przyznał 1/8 to jeden z gorszych momentów w turniejach wielkoszlemowych. W 1/8 na Wimbledonie 3-2 pomęczył się z Andersonem, w tym roku 3-2 pomęczył się z Simonem a podczas US Open 3-1 w 1/8 finału wygrał właśnie z Bautistą.
Jestem skłonny napisać, że Djoković nie gra na swoim poziomie Boga czyli nie odprawia rywali z palcem wnosie. Oczywiście jego zwycięstwa są w żaden sposób nie zagrożone, ale wiemy co potrafi Djoković odpalony na 100%. Jak narazie to tak spokojnie, żadnego meczu osobiście nie widziałem ale wnioskuje po statystykach i tym co widziałem w spotkaniach podczas turnieju w Rzymie, że to nie jest wszystko takie kolorowe.
Reasumując, Bautista ma 3 mecze rozegrane w tym sezonie na paryskich kortach i wszystkie zwyciężał 3-0. Ja prosze tylko o seta później Novak może pozamiatać. Sądze, że jeśli Wawrinka i Murray tracili tu już sety to i Djoković może chociaż jednego przegrać zwłaszcza jeśli jest to jego &quot;ukochana&quot; 1/8 finału

PS. Ogólnie czekałem z tym typem jak rozwinie się sytuacja w turnieju i może jeszcze nie w tej rundzie pogram, ale powoli zastanawiam się czy nie zagrać Wawrinka win RG po kursie 8,5 w Pinnacle - 8.00 bet365. Skąd taki pomysł? A no jak dla mnie Novak i zwycięstwo w RG to jest sfera marzeń. Ktoś może powiedzieć a chłopie głupoty piszesz, Novak to bierze w tym roku bo autostrada do finału a w finale ktoś wymęczony. Tylko, że to już słysze od 2-3 lat. Jak dla mnie to Djoković jest wielkim mistrzem i może zdobywać wszystko, ale tego turnieju jeszcze prędko nie wygra. Czasem historia pisze takie scenariusze dziwne, nie tworze teorii spiskowych, ale taki mam pogląd na tą sprawe. To może i jest wyłącznie moja opinia. Według mnie to półfinały będa prezentowały się Djoković vs Thiem, Wawrinka - Murray. Jestem ogromnym fanem Thiema i myśle, że jeśli do takiego meczu dojdzie i Thiem nie da się ponieść młodzieńczej fantazji i zredukuje liczbę błędów to możemy być świadkami 5 setówki na korzyść Djokovicia albo jak ja licze niespodzianki. Co do drugiej pary Murray vs Wawrinka. Uważam, że Gasquet napsuje krwi Murrayowi. Andy to cholernie silny psychicznie kozak i w meczu z Bourgu`em udowodnił to, bo tam podczas 3 seta naprawde młody go orał niemiłosiernie. Ale czy po tych wszystkich meczach na mączce w tym roku, gdzie grał 2 finały i półfinał będzie mu starczyło świeżości, żeby pojechać obrońce tytułu? Może być ciężko. Stan The Man i tyle. Gość, który motywuje się podczas gry z najlepszymi. W półfinałach miał często pecha i właśnie trafiał na Djokovicia i dając mu ciężkie mecze odpadał. Tak teraz pisząc to myśle, że jeśli pokona Ramosa co jednak powinno być formalnością ( H2H 6:0 ) to wjade w ten zakład. Najlepszy jednoręcznych backhend na chwile obecną na świecie, pisze to z pełną odpowiedzialnościa. Jak on siedzi to każdy mecz jest w zasięgu. Zresztą kto jak nie on może pokonać Djokovicia?
Jak ktoś chce podyskutować, śmiało pisać na priv chętnie porozmawiamy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
galica13 522

galica13

Użytkownik
Novak leci z półfinale z Thiem-em. Finał jednoręczne backhandy Wawrinka vs Thiem.
Thiem to nowy Federer i to on będzie wygrywał turnieje ATP 500, 1000 i Szlemy, a nie jakiś Kyrgios z (nie zawsze działającym) atomowym serwisem i paroma zagraniami, które czasami efektownie wychodzą. Techniką, uniwersalnością, wytrzymałością, głową i wachlarzem zagrań Thiem zjada Kyrgiosa, Coricia, Tomicia i resztę ferajny. O Zverevie nie mówię, bo on jeszcze chwilę musi poczekać zanim wygra 250-tkę, o szlemie nie wspominając.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
M 272

mientosek

Użytkownik
@Rafelinho
Mam dokładnie takie same zdanie jak Ty. Po za tym buki trochę zaszalały z tym kursem na Hiszpana. Rozumiem, że to jest Djokovic i on nie przegrywa, ale jak Bautista będzie miał swój dzień to wszystkie piłki będą wracać na stronę Serba. Granie na jakiś over gemowy czy seta do wg. mnie dobry pomysł. Nawet taki przeciętniak z pogranicza ATP i Challengera jak Bedene złamał Novaka, więc czemu ma się to nie udać bardzo solidnemu tenisiście z TOP20 ? Novak w końcu musi mieć ten moment słabości i tak jak napisałeś, najgorsza faza dla niego to 1/8 co nawet udowadnia historia, więc czemu nie jutro ?
Co do zwycięstwa w turnieju także się z Tobą zgadzam. Oglądałem dzisiaj trochę Stana i gra naprawdę dobrze, a czasami wręcz genialnie, a jak wiadomo Szwajcar rozkręca się z każdym meczem, więc może być tylko lepiej. Po cichutku liczę jednak, że właśnie Thiem może zaskoczy cały tenisowy świat i wreszcie ktoś inny wygra GS niż stała ekipa. Jutro to raczej będzie dla niego formalność, ale w QF prawdopodobnie spotka się z Goffinem a w półfinale z Novakiem, więc na pewno będzie ciekawie, szczególnie że Goffin też jest w bardzo dobrej dyspozycji ????
David Ferrer -Tomas Berdych 2 @2.10 Bet365✅✅✅

No cóż, szczerze powiedziawszy nie lubię grać na Czecha, bardzo często jak na niego stawiam to zawodzi, ale tutaj mamy zbyt dobry kurs, żeby z niego nie skorzystać. Zacznę od Hiszpana, który w tym roku bardzo zawodzi, po raz pierwszy od dawna wypadł z top10 i całkowicie zasłużeł nie, bo przegrał w tym roku sporo meczów ze znacznie niżej notowanymi przeciwnikami. Davida po prostu zaczął dopadać już wiek i nie potrafi już tak &quot;wybiegiwać&quot; meczów jak dawniej. W tym turnieju odniósł 3 teoretycznie łatwe zwycięstwa, jednak to tylko pozory, ponieważ i mecz z Lopezem i z Monaco był na styku i wynik nie odzwierciedla tego co się tam działo. Berdych także nie jest w najwyższej dyspozycji. Sporo dziwnych łatwych porażek jak np. ostatni rowerek z Goffinem jednak ostatni mecz z Cuevasem przekonuje mnie, żeby zainwestować pieniądze w Czecha. Urugwajczyk w tym sezonie, zresztą jak zawsze na mączce spisuje się świetnie, jednak Czech mimo porażki w pierwszym secie resztę meczu spokojnie kontrolował i był w stanie wygrać kolejne 3 sety. Warto też wspomnieć, że ostatnio na Mastersie w Madrycie panowie spotkali się ze sobą i zwyciężył Berdych 2:0, liczę na powtórkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Zna ktos moze stronie gdzie sa statystyki zawodnikow z asami,bledami podwojnymi?
Pamietam ze byla taka strona ale nie moge juz tego znalezc :/

Pozniej mozna usunac
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Zna ktos moze stronie gdzie sa statystyki zawodnikow z asami,bledami podwojnymi?
Pamietam ze byla taka strona ale nie moge juz tego znalezc :/

Pozniej mozna usunac
no kiedys te staty byly po meczach na flascore, teraz juz tego nie ma

a co do Goffina ktoś pytał to tam może być wszystko, Goffin po 5 setach z Almagro, Glubis prawie bez gry rundę temu, wypoczęty, jedyne co wydaje się rozsądne to

over 3.5 seta 1.63 unibet
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Gulbis 3,40 Bet365
Taka masówka na Goffina może sie zle skończyć, gdyby Almagro miał troche więcej mózgu to by go wyrzucił z turnieju, jednak to totalny bezmózg od wielu sezonów jak wszystkim wiadomo, kurs na Goffina to jakaś kpina, Gulbis jest tutaj w formie świetnie serwuje, może początek meczu z Tsongą miał słaby ale były to pierwsze gemy meczu gdzie jak każdy wie zawodnicy się rozkręcają, do tego w 1 secie meczu z Tsongą wypracował sobie kilka break pointów, jest wypoczety a Belg nie zagrał jakoś super z Almagro w drugim secie Niko przegrał na własne życzenie, takie faworyzowanie Goffina przez buków moze sie skończyć szybkim wpierdolem tak coś czuje,h2h wyrównane napewno nie będzie to łatwy mecz dla Belga, Gulbis jak jest w formie może wygrać z każdym kurs zacny ja to gram grubo!
Ferrer 1,72 Bet365
Berdych zagrał nieźle z Cuevasem to raczej Pablo zagrał słabo ale myślę że Ferrer da dzisiaj radę, z meczu na mecz wygląda to lepiej, na ziemii jest zawodnikiem lepszym niz Berdych i myślę że po długim meczu wygra to właśnie Ferrer
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
30 May 14:30 Tennis. French Open. Roland Garros. Men. Doubles. Round of 16. P.Herbert/N.Mahut vs F.Lopez/M.Lopez. To Win Match With Handicap By Sets : F.Lopez/M.Lopez (+1.5). Odds: 1.76 6:7 Lopez/Lopez ???? ✅✅

Bardzo przyjemny kurs na Lopezow, ze ugraja seta. Szczerze mowiac dla mnie jest to 40/60 na rzecz Francuzow, ale mysle, ze Lopezy powalcza. W poznej fazie turnieju pary sie juz mocno zblizaja do siebie umiejetnosciami i o niespodzianki nie trudno, nie jest to jakas przepasc jak w singlach. Motywacji na pewno nie zabraknie, cegla dodatkowym atutem.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Oficjalnie żadnych meczy dzisiaj, a kwestią czasu jest jak ogłoszą że żadnych meczy także jutro. Jak dobrze pójdzie to w niedzielę rozegrają wszystkie mecze, a finał przełożą na przyszły rok.
hehe taka parodia, żeby nawet na 1 korcie nie było dachu i oświetlenia
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Turniej z ogólną pulą nagród 28,5 mln $, a ich nie stać by zadaszyć korty.. To jest paranoja jakaś. Przecież wiadomym jest, że o tej porze roku we Francji dni bywają wybitnie deszczowe..

Edyta: w środę, na dzień dziecka od 6 do 18 pograją, bo zapowiada się słoneczko z chmurkami, bez opadów :browar565:
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Turniej z ogólną pulą nagród 28,5 mln $, a ich nie stać by zadaszyć korty.. To jest paranoja jakaś. Przecież wiadomym jest, że o tej porze roku we Francji dni bywają wybitnie deszczowe..
Edyta: w środę, na dzień dziecka od 6 do 18 pograją, bo zapowiada się słoneczko z chmurkami, bez opadów :browar565:
Od X lat powszechnie wiadomo i nie jest to żadna tajemnica że jakiekolwiek prace czy rozbudowy na kompleksie na którym rozgrywany jest Roland Garros są blokowane przez miasto które nie zezwala na nic takiego. Pomijając brak dachu to przecież na żadnym korcie nie ma nawet oświetlenia co jest przecież rzeczą absolutnie niespotykaną w dzisiejszych realiach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom