>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Od X lat powszechnie wiadomo i nie jest to żadna tajemnica że jakiekolwiek prace czy rozbudowy na kompleksie na którym rozgrywany jest Roland Garros są blokowane przez miasto które nie zezwala na nic takiego. Pomijając brak dachu to przecież na żadnym korcie nie ma nawet oświetlenia co jest przecież rzeczą absolutnie niespotykaną w dzisiejszych realiach.
brak oświetlenia wynika z zakazu organizowania tam imprez wieczorami, gdyż przeszkadza to szeroko pojętemu &quot;sąsiedztwu&quot;... paranoja, można chyba raz do roku zrobić wyjątek...

choć zaraz zaraz... nie można
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Przecież już jest projekt pokrycia głównego kortu ale będzie to dopiero zakończone w praktyce w 2019/20
 
A 74

adrian55

Użytkownik
Prawda jest taka, że się tam strasznie nie dogadują. Zabrać im tego szlema dopóki nie dopną szczegółów i przenieść do miasta, które da radę organizacyjnie, bo na Rolandzie po raz kolejny organizacyjna kompromitacja.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
wg prognozy jutro duże zachmurzenie, jednak nie będzie padać cały dzień. coś tam z przerwami powinni pograć
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Uwaga info odnośnie gry jutro(tj. 31.05.2016r.):
Dyrektor turnieju na konferencji prasowej wyraził wielkie ubolewanie z powodu, że w poniedziałek nie została rozegrana ani jedna akcja, a jednocześnie powiedział i niejako obiecał, że we wtorek ta sytuacja się nie powtórzy i gracze wyjdą na kort. Zaznaczył, ze prognozy na wtorek są bardziej optymistyczne i jest pewien, że coś pograją, natomiast ciężko powiedzieć czy rozegrają po 1 meczu na każdym korcie czy po 3 mecze.
Nie skopiowane z żadnego serwisu, a przetłumaczone i zredagowane przeze mnie, więc sorry jeśli coś przekręciłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 89

user18

Użytkownik
Goffin 1,32 - przerwa deszczowa raczej dobrze zrobi Davidowi, który miał czas wypocząć po ciężkim boju z Almagro, a chyba zaszkodzi Gulbisowi, który ostatnie spotkanie rozegrał w czwartek (nie liczę tych kilku sobotnich gemów granych z Tsongą) co mogło go wybić z rytmu gry tutaj. Ogólnie rzecz biorąc Goffin ma większe umiejętności i jest bardzo solidnym zawodnikiem, powinno to wystarczyć na Gulbisa. Zastanawiałem się nad +2,5 seta dla Gulbisa albo over 3,5 seta w meczu, ale najbezpieczniejszą opcją wydaje mi się zwycięstwo Belga. ✅

Murray 1,33 - Szkot najtrudniejsze ma już za sobą, czyli męczarnie w 2 pierwszych rundach, z których wyszedł zwycięsko, a nie było to łatwe, jednak pokazał charakter i serce do walki i udało się. Kolejne 2 rundy to już o wiele lepsza gra i mam wrażenie, że z meczu na mecz Andy co raz bardziej się rozkręca. Teraz coś o Ryśku, niewątpliwie trafił z formą na ten turniej, wygrane z Kyrgiosem i Nishikorim, można rozpatrywać w kategoriach lekkich niespodzianek, jednak z Andym to się nie wydarzy, inna półka. Gasquet jest ostatnim Francuzem w turnieju singlowym i cała uwaga skupia się na nim, ogromne nadzieje i dmuchanie balonika. Co z tego wyjdzie ? W moim odczuciu 3:0, 3:1 Murray.✅

Dodig I. / Melo M. 1,20 - na podbicie ako. Ta doświadczona para deblistów nie powinna mieć kłopotów z przejściem do kolejnej rundy. Guccione to straszny drewniak, jednowymiarowy, głównie serwis go ratuje, bo w wymianach jest kiepski. Liczę na pewne 2:0 ✅

Bryan M. / Bryan B. 1,29 - Klony w dobrej formie, zła passa z końcówki zeszłego i początku tego sezonu poszła w zapomnienie, a bliźniacy powrócili na ścieżkę zwycięstw. Szczerze to jestem zaskoczonyy i to bardzo, że Matkowski z Paesem dotarli aż do takiej fazy turnieju. ✅

Cuevas P. / Granollers-Pujol M. 1,43 - chłopaki mają papiery na grę w deblu, kilkanaście meczy wspólnie już rozegrali, mączka to ich ulubiona nawierzchnia. Natomiast Kubotowi i Matkowskiemu chyba dobrze zrobiła zmiana partnera przed tym turniejem, bo obaj niespodziewanie daleko zaszli. No cóż, zarówno jak Matkowskiemu tak i Kubotowi nie wróżę dalszej rundy, mierzą się z przeciwnikami bardziej zgranymi ze sobą i myślę, że to zadecyduje.⛔

uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Ode mnie parę typów na dziś:

Djoković - Bautista-Agut
Bautista-Agut +9.5 gemów 1.84 Unibet ✅✅✅

4 runda, Djoković wiadomo, nie trzeba tłumaczyć, czemu powygrywał po 3:0 i wcale nie musi być w jakiejś mega formie, ale co do Bautisty? Wszystkie mecze po 3:0, naprawdę fajna gra, i z głębi kortu i przy siatce czasem, dobry serwis, no, no, no. Pisaliście o urwaniu przez niego seta, może tak być jednak ja idę w nieco pewniejszą stronę, taka linia daję mi nawet przegrania przez niego seta każdego do 3. Myślę, że tu może być spokojnie jeden taj, a wtedy mogłby przegrać nawet 6:2, 6:2, bo Djoković tak naprawdę tylko w 1 rundzie miał pogrom, wygrał 12 gemami, a potem z Darcisem 7-ioma, i w ostatniej z Bedene 10-cioma. No ale gdzie jest Bedene, Darcis w rankinku a gdzie Bautista, nie wierze, żeby tu był jakiś pogrom skoro tamci mogli to czemu on by miał przegrać jakoś wyraźniej skoro spisuję się tak dobrze? Warte pogrania.

Granollers-Pujol - Thiem
Granollers-Pujol +2.5 seta 2.02 Unibet ✅✅✅

Zacznę od tego, że zastanawiam się jak można wystawić takie kursy, ok Thiem gra super, ma mega forhend, jest 15 rakietą świata, no ale do cholery Granollers to nie jest ogórek, a tu Dają na Thiema nawet nie 1.10... Że Thiem wygra 3:0 kurs ok. 1.6-1.7? Porażka, to nie jest jeszcze taki zawodnik, z taką głową, że wchodzi w każdym secie trzyma koncentrację i wygrywa pewnie bez przeszkód 3:0. Warto tylko wspomnieć, że w dotychczasowych 3 meczach, w dwóch seta tracił. Granollers tak na prawdę tylko w 1 meczu mógł się pokazać, wygrał tam zadziwiająco łatwo z Foginnim, potem prowadził 2:0 z Mahutem i ten skreczował, a następna runda to oddany mecz przez Nadala, Thiem jest mega graczem ale jednak wciąż to dzieciak, dawać na mączce z Granollersem, że przegra choć seta za 2.02 to mega mega promocja, nie rozumiem tych kursów, to najfajniejsza oferta dla mnie na dziś.

Ferrer - Berdych
over 3.5 seta 1.46 Unibet ⛔⛔

Znają się jak łyse konie, raz wygrywa ten, raz ten. Ostatni mecz wygrał Berdych 2:0, wcześniej 2:0 Ferrer, wcześniej znowu Berdych 2:1. Tu jest szlem więc się gra do 3 setów, faworyta nie potrafię wskazać, ale wiem, że będzie to mega wyrównany pojedynek i raczej nikt nie zdominuje go tak aby wygrać 3:0..

Goffin - Gulbis
over 3.5 seta 1.57 Unibet ✅✅✅

Najciekawsze zdarzenie do wyboru, myślałem nad zwycięstwem Belga ale do końca nie jestem przekonany, fajnie tu gra na RG, ale jednak przed tym sezonem na mączce mówiło się, że jest to chyba jego najgorsza nawierzchnia, dlatego wciąż do jego meczów na niej podchodzę z rezerwą, a Gulbis przypomina sobie najlepsze lata chyba i powoli pnie się w górę rankingu. Gulbis wypoczęty, w 3 rundzie nie został rozegrany nawet 1 set bo Tsonga wcześniej niestety skreczował, Goffin po pięciosetówce z Almagro, trochę podmęczony, tu również nikt nie wygra 3:0, over 3.5 setów po naprawdę fajnym kursie znów siądzie jak w masło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 22

polasios

Użytkownik
Ferrer - Berdych
Bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie 1/8. Obaj zawodnicy doskonale znani i obaj w tym sezonie nie zachwycają.
Grali ze sobą wielokrotnie, ale nie ma sensu wspominać wszystkich ich spotkań, oprócz tego z przed kilkunastu dni, gdzie Berdych pokonał Ferrera po ciężkim meczu 7-6, 7-5.
Obaj gracze w tym turnieju mieli kilka trudniejszych momentów. Przede wszystkim Berdych potrafi się na korcie zagotować, po czym kilka następnych piłek wywala daleko po autach. Z kolei Ferrerowi brak już tej świeżości na korcie i często spóźnia się do piłek.
Kto miał trudniejszą drogę do tego meczu? Ciężko powiedzieć. Obaj mieli tak naprawdę po 1 &#39;trudnym&#39; rywalu. Berdych w poprzedniej rundzie pokonał Cuevasa, który przez długie fragmenty spotkania wyglądał bardzo pewnie w defensywie i zmuszał Czecha do błędów.
Z kolei Ferrer najtrudniejszy mecz grał z Monaco, gdzie gracze raz po raz się przełamywali.
Bukmacherzy faworyta widzą w Hiszpanie, jednak dla mnie warto zagrać w stronę Czecha.
Berdych ✅ (2.07 Betsson)


Drugim ciekawym zakładem jest Bautista-Agut +9,5 gema ✅ (1.82 Betsson).
Ja wiem, że Djoko idzie jak burza, ale Hiszpan w tym turnieju wygląda bardzo pewnie i z pewnością jest w stanie wygrać po 3 gemy w każdym secie.
Delikatnie zagrałbym nawet Bautiste +2,5 seta ✅ za 3.60.
Trochę trzeba było czekać na wyniki, ale wszystko weszło.
Dzisiaj z męskich pojedynków pozostał już tylko mecz Wawrinki z Ramosem-Vinolasem.
Bardzo ciężkie spotkanie do ugryzienia, bo Ramos spotkaniem z Raoniciem kompletnie zaskoczył, ale historia jego potyczek z Wawrinką nie daje mu większych szans (szczególnie ostatnie spotkanie w Genewie, gdzie Stanislas łatwo rozbił rywala 6-1, 6-1).
Z kolei Wawrinka wydaje się łapać lepszą formę, niż w pierwszym meczu turnieju i będzie zdecydowanym faworytem tego meczu.
Poszedłbym tutaj w stronę powyżej 9,5 gema w 1 secie ⛔⛔ (Niestety to był Ramos-Vinolas z meczu z Genewy i kompletnie nie przypominał tego zawodnika ogrywającego Raonicia) (1.74 Betsson).
Pierwsze sety Wawrinki są bardzo wyrównane (kolejno 10,13,10,13 gemów), z kolei u Ramosa-Vinolasa nie wyglądało to już tak dobrze (9,9,13,8), ale i tak spodziewam się zaciętej rywalizacji w 1 secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Różnica między Murrayem a Gasquetem w tym meczu to lata świetlne. Koleś pokazał, że fizycznie nie nadaje się na turniej wielkoszlemowy. Pierwszy poważny przeciwnik i sił wystarczyło tylko na 2 sety. Wydaje się, że Andy dostał najłatwiejszego przeciwnika w tym turnieju oprócz Karlovica. 2 gemy ugrane w 2 setach? Szczerze mówiąc, to chyba nie widziałem w tym turnieju nikogo, kto by grał gorzej niż Francuz w tych partiach. Śmiem twierdzić, że 90% graczy z pierwszej setki zagrałoby o klasę lepiej. Swoją drogą, żeby Murray zagrał na 100% koncentracji, to zapewne byłoby szybkie 3-0, ale Andy jak to Andy lubi sobie skomplikować na siłę życie.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Różnica między Murrayem a Gasquetem w tym meczu to lata świetlne. Koleś pokazał, że fizycznie nie nadaje się na turniej wielkoszlemowy. Pierwszy poważny przeciwnik i sił wystarczyło tylko na 2 sety. Wydaje się, że Andy dostał najłatwiejszego przeciwnika w tym turnieju oprócz Karlovica. 2 gemy ugrany w 2 setach? Śmiem twierdzić, że 90% graczy z pierwszej setki zagrałoby o klasę lepiej. Swoją drogą, żeby Murray zagrał na 100% koncentracji, to zapewne byłoby szybkie 3-0, ale Andy jak to Andy lubi sobie skomplikować na siłę życie.
a oglądałeś ten mecz? jak nie to nie pisz głupot, w dwóch pierwszych setach Gasquet grał po prostu KAPITALNIE, co za wymiany, nie wiem czy nie najlepsze dwa sety jakie tu widziałem w tym roku na RG. Potem zwyczajnie odpadł kondycyjnie tak, ale to tylko pokazuje dlaczego Murray jest na 2 miejscu w rankingu, Gasquet na 9 a nie odwrotnie. Mimo to uważam, że Gasquet grając z Kyrgiosem, wygrywając nawet 3:0, i z Nishikorim w 4 setach, miał cięższą przeprawę niż 5 setów Murraya z emerytem Stepankiem i 5 setów z Bourge bo to miał na własne życzenie. Gasquet i tak wielkie brawa, Murray fizycznie to robot, praktycznie nie do zajechania.
PS. Pierwszy poważny przeciwnik Ryśka, dobrze, że Kyrgiosa to każdy jak i Japończyka by wciągnął nosem, przecież to śmieszni zawodnicy, jeden z 6 miejsca, jeden z 19 miejsca rankingu.
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Pierwszy poważny przeciwnik Ryśka, dobrze, że Kyrgiosa to każdy jak i Japończyka by wciągnął nosem, przecież to śmieszni zawodnicy, jeden z 6 miejsca, jeden z 19 miejsca rankingu.
__________________
Śmieszni zawodnicy???Opiłeś sie czy jak Nischikoriego widziałem w akcjii i taki przymiotnik do jego osoby?Wolne żarty Co do Murraya to sie zgodze że Koleś to Kondycje ma
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
a oglądałeś ten mecz? jak nie to nie pisz głupot, w dwóch pierwszych setach Gasquet grał po prostu KAPITALNIE, co za wymiany, nie wiem czy nie najlepsze dwa sety jakie tu widziałem w tym roku na RG. Potem zwyczajnie odpadł kondycyjnie tak, ale to tylko pokazuje dlaczego Murray jest na 2 miejscu w rankingu, Gasquet na 9 a nie odwrotnie. Mimo to uważam, że Gasquet grając z Kyrgiosem, wygrywając nawet 3:0, i z Nishikorim w 4 setach, miał cięższą przeprawę niż 5 setów Murraya z emerytem Stepankiem i 5 setów z Bourge bo to miał na własne życzenie. Gasquet i tak wielkie brawa, Murray fizycznie to robot, praktycznie nie do zajechania.
PS. Pierwszy poważny przeciwnik Ryśka, dobrze, że Kyrgiosa to każdy jak i Japończyka by wciągnął nosem, przecież to śmieszni zawodnicy, jeden z 6 miejsca, jeden z 19 miejsca rankingu.
Sory, zapomniałem o Nishikorim, zwracam honor. Ale Kyrgios dla mnie to przereklamowany pajac i nigdy o nim zdania nie zmienię a z Ryśkiem to zagrał tak, że Francuz nawet się nie spocił. 19 miejsce? Pamiętam, że jeszcze niedawno Feliciano Lopez był 12, a jeśli już ktoś taki jest tak wysoko, to 19 miejsce nie robi żadnego wrażenia.
Nie mówię, że Francuz jest słaby, tylko, że kondycyjnie już się nie nadaje na walkę o najwyższe cele. Zapewne w 2 setach jeszcze by powalczył, ale w perspektywie 5 już będzie zbierał regularne baty od czołówki. Swoją drogą tak opaść z sił w przeciągu kilku minut to też nie jest normalne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom