>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
@prezes27

I znowu wpis jak dla uposledzonych, a gdzie wstep, analiza i pozegmannie ? Same durnoty jak do specjalnej szkoly

Dwa pytania

Dlaczego oceniasz szanse 60/40 dla Stana ?
Dlaczego uwazasz ze to bedzie Wielki spektakl ?

Odpowied z na to bo caly Twoj wpis to jakies bzdury , podsumowane bzdurami
Rozumiem, że możesz mieć inne zdanie na temat meczu, rozumiem, że może Ci się nie podobać mój wpis, jednak to nie jest powód, żeby od razu obrażać innych użytkowników forum.

Oceniam szanse 60-40 dla Wawrinki, ponieważ uważam, że w chwili obecnej jest w wyższej formie od Murraya. Są to tenisiści o zbliżonych umiejętnościach, więc normalnie dawałbym im szanse 50/50. Jednak Stan dla mnie w tym turnieju gra lepiej, nie męczy się tak bardzo jak Andy, stąd to 60-40.

A dlaczego myślę, że będzie to wielki spektakl? Śledzę tenisa od kilkunastu lat i kiedy turnieje Wielkiego Szlema wchodzą w decydującą fazę, to zawsze oczekuje się meczy na wysokim poziomie, niebanalnych zagrań i wielkich emocji. Zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia ze spotkaniem, w którym grają czołowi tenisiści świata. Oczywiście nie zawsze te oczekiwania są spełnione i mogę się mylić w tej kwestii. Mam jednak nadzieję (chyba jak wszyscy, którzy interesują się tenisem), że zobaczymy jutro super mecz. Tego życzę nam wszystkim.

Aha i jeszcze jedno. Nie wiem, czy komuś pomogłem, ale napracować się trochę napracowałem. Nie każdy ma wrodzoną umiejętność ubierania swoich myśli w piękne zdania. Niektórzy muszą spędzić trochę czasu, dać z siebie więcej, aby napisać parę zdań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Oczywiście, że chodziło mi o umiejętności kulinarne. Ale ok, masz rację, nie potrafię pisać. Jest to jednak forum publiczne i, o ile pozwolisz, będę dalej próbował coś tworzyć, a z biegiem czasu może się nauczę pisać nawet niezłe analizy? Czas pokaże...

Proponuję jednak wrócić do dyskusji o tenisie, bo chyba po to tu wszyscy wchodzimy, żeby poznać zdania innych użytkowników.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Jutro Stan i Garbine wygrają. Natomiast jeśli chodzi o Kiki i Dominica to oboje są w stanie wygrać. Zwłaszcza Holenderka. Jest ambitna i silna mentalnie, a jak gra Serena to każdy kto dzisiaj oglądał mecz wie. Moim zdaniem 60-40 mecz dla doświadczonej amerykanki. Natomiast mecz Djoko z Thiemem to trochę inna sprawa. Novak też cudów raczej nie gra obecnie, ale Dominic jest jeszcze młody i głowa może trochę nie dać rady. Obawiam się, że ugra maks seta, ale będę mu kibicował z całych sił bo to mój ulubiony tenisista zaraz po królu Rogerze. Polecam granie na Kiki czy Stana, bo kursy zacne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
U 89

user18

Użytkownik
Bryan M. / Bryan B. 1,32 - mecz z cyklu must win dla Brayanów. Nie dowierzam, że Kubot z Peyą byli w stanie zajść tutaj aż tak daleko, zaskoczyła mnie ta para mocno w tym turnieju, jednak na klonach ich przygoda się zakończy. Tak jak pisałem przy okazji poprzedniego meczu braci, złapali formę w ostatnim czasie i wrócili na swoją zwycięską ścieżkę i nie sądzę by Łukasz i Alex byli w stanie im zagrozić. Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak zwycięstwo Brayanów. ✅

Thiem +2,5 seta 1,98 - jest w gazie i jutro stawi ciężki opór Novakowi. To co dziś grał Thiem z Goffin w pierwszych 2 setach to było po prostu mistrzostwo świata. Stworzyli wspaniałe widowisko, czasami przełączyłem na mecz Djokovica z Berdychem i czułem się jakbym oglądał jakiś podrzędny mecz challengerowy. Typ na set dla Dominica to niemal pewniak jak dla mnie. Ktoś wyżej wspominał ich niedawny mecz, w którym Dominic miał kilka breaków i nie potrafił nic wykorzystać.. Jutro przy takiej dyspozycji w jakiej obencie jest Austriak, na pewno jakiegoś wykorzysta. Zacieram ręce na to spotkanie, czuję, że Novak może być jutro w opałach i mimo mojej sympatii dla Serba, będę po cichu trzymał kciuki za Thiema. Chciałbym go zobaczyć w finale z Wawrinka i ich pojedynek na backhendy. Ogólnie granie na jakieś handicapy gemowe czy setowe na Dominica to dobry pomysł moim zdaniem. Takie +1,5 seta po kursie 4,30 wygląda smakowicie, czy np. over 158,5 minuty - 1,90 - czas trawania meczu. Tak jak mówię, spodziewam się tutaj zaciętego boju, a przy dobrych wiatrach to i Dominic może sprawić jutro niespodziankę, bo naprawdę jest w mega formie tutaj. ⛔⛔⛔

Przychylam się również do grania w stronę Wawrinki 2,06 Stan z meczu na mecz rozkręca się coraz bardziej i zaczyna mi przypominać samego siebie z tamtego roku. Murray jeśli źle wejdzie w mecz zacznie marudzić coś pod nosem, jak to ma w zwyczaju robić, to jego gra może się posypać, a tak dysponowany Stan, będzie wiedział co z tym zrobić. Wawrinka złapał luz i czerpie radość z gry z każdym kolejnym meczem w tym turnieju, co jest dla mnie jasnym przekazem - ma ochotę na kolejny finał tutaj i da z siebie wszystko. Któryś z komentatorów Eurosportu przytaczał przy okazji którego z meczy Wawrinki jego słowa, że zaczyna brakować mu motywacji i często przechodzi obok meczu i że tylko spotkanie z Djokovicem wyzwala w nim emocje. A więc, jeśli wszystko ułoży się po myśli Stana być może będzie miał okazję spotkać się w finale z Novakiem, ale najpierw trzeba pokonać przeszkodę w postaci Murraya, a tak dysponowany Stan, w moim odczuciu jutro to zrobi.⛔
uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-A.Murray 2 @1.75

Wawrinka ma potencjal do wygrania z kazdym, w porzadku. Ale Szwajcar nie jest w tak dobrej formie jak rok temu i opieranie sie o sam fakt, ze w koncu teraz w tym meczu zagra fantastycznie jest troche zbyt zyczeniowe moim zdaniem. Wrecz przeciwnie, jezeli Wawrinka zagra dla przykladu tak jak z Trockim to nie bedzie mial czego w tym meczu szukac. Murray przed French Open znakomity sezon na cegle i triumf w jakze prestizowym turnieju w Rzymie. Szkot jak to nie raz bywa slabo zaczal turniej, ale w ostatniej rundzie z Gasquetem wrocil do duzego grania, a Francuz przez dwa sety gral mega tenis, ktorym tez na pewno bylby w stanie ograc Wawrinke w moim odczuciu. Wawrinka zrobil calkiem duzo, ale jednak wydaje mi sie ze w tym roku final nie dla niego. Moze sie myle, ale jednak typowalbym predzej wygrana Murraya.

Bukmacher?/Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Novak Djokovic - Domimic Thiem
3:0 Pinnacle Sports 1.93

3:0 ✅ pięknie ;)

Masówka ostra na Austriaka i się nie dziwię. Serce mówi set dla Thiema, a rozum Djoko w trzech setach i tak też stawiam. Serb w tym turnieju stracił seta tylko z Bautistą Agutem, a tak pokonywał wszystkich 3:0 tj. Lu, Darcis, Bedene i Berdych. Gdzie trzech pierwszych przeciwników nawet nie ma co brać pod uwagę. Ostatnio Djoko pokonał Berdycha 3:0 ale wiadomo, że Tomaszek nie ma i nie będzie miał nigdy dobrej psychiki i nigdy pewnego poziomu nie przekroczy. Novak w tym roku przegrał tylko 3 mecze a wygrał 42, aktualnie ma serie 15 wygranych meczów z rzędu. Przegrywał z Lopezem po kreczu, sensacyjnie z Vesleyem czy z Murrayem w finale. Obecny rok ma fantastyczny, nie ma Nadala, nie ma Federera z którym i tak pewnie wygrałby. Zostaje w finale Wawrinka albo Murray. Dzisiaj jego rywalem będzie ogromny talent. Domimic Thiem z 15 miejsca który czuje się najlepiej właśnie na kortach ziemnych. On jak na swój wiek również ma fantastyczny bilans bo 41/10 i ma serię 9 meczów wygranych z rzędu. Tutaj pokonał Cervantesa, Zvereva, Granollersa, Gioffina po 3:1 i Garcie Lopeza 3:0. Jest to tego życiowy sukces. Bardzo dobry wynik bo będzie grał w półfinale. Prezentuję mega agresywny i ofensywny styl. Nie boi się mocno uderzać piłek i dominuje rywali nawet na tym najwolniejszym korcie. Kogo pokonał z czołówki w tym roku? Na początku roku Nadalaw trzech setach gdzie Hiszpan ciągle był pod formą no i Ferrera a tak to przegrywal z z Tsonga 2:0, Djoko 2:0, Nadalem później 2:0 i Nishikori 2:0. Moim zdaniem Serb już tutaj nie straci seta przed finałem. Thiem to bardzo dobry tenisista który z Djokiem przegrał już dwa razy po 2:0 tylko, że na hardzie. Clay nie jest ulubioną nawierzchnia Serba ale moim zdaniem dzisiaj błysk geniusza da mu wygraną w trzech setach. Media pompują za bardzo balonik na Thiema. Przepraszam za błędy,pisze z telefonu ;) Ajde Novak!
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Novak w tym roku przegrał tylko 3 mecze a wygrał 42, aktualnie ma serie 15 wygranych meczów z rzędu
akurat Novak ma serię 5 meczów bez porażki, przegrał przecież finał w Rzymie z Andym...

Murray na mączce zrobił w tym roku kolosalny postęp
akurat kolosalny postęp to Andy zrobił na cegle przed rokiem, jak dla mnie teraz trzyma poziom
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Murray @1,8 MB
Na początku chciałbym powiedzieć, że śmieszą mnie te jednowymiarowe analizy. ???? Pisanie, że Andy ma przestoje. Uf, uf, dobrze, że Stan nie ma! Przecież ten set w dupę z Troickim to grał na pełnych obrotach. Z Rosolem te 2 sety to też Stan o nie walczył do upadłego. Ktoś tu pisał, że Rychu dominował nad Murray&#39;em. Tak, i dokładnie dlatego przegrał dwa ostatnie sety 6-0, 6-2. Ludzie no bądźmy poważni. ;)
Wracając do meczu z Gasquetem - tam się powinno skończyć 3-0, ale nie wiedzieć czemu Murray pod koniec pierwszego seta wyłączył mózg. Nie kumam za to czepiania się, że zawodnik krzyczy coś, czy mówi do siebie po nieudanych wymianach. O czym to według Was świadczy? Dopóki nie wydziera się na wszystkich wokół i jeśli mu to pomaga to w czym problem?
Oprócz meczu z Troickim Stana widziałem tylko fragmentami, ale jakoś nie zauważyłem, żeby ten jego bh jakoś niesamowicie siedział. Wiadomo, jeśli Wawrinka odpali tryb kosmos, to Murray będzie miał bardzo ciężko. Ale według mnie nic na to nie wskazuje. Szkot dla mnie lepiej wygląda fizycznie, przy dłuższej batalii, a taka się zapowiada, powinien wyszarpać ten mecz. Do tego mimo wszystko wydaje mi się regularniejszy, pod presją (0-2 ze Stepankiem, 1-2 z Bourgoue) gra najlepszy tenis. Dla mnie Murray jest po prostu w lepszej dyspozycji, choć wspomniane mecze w pierwszych rundach wydają się temu przeczyć. Oglądam jednak niemal wszystkie mecze Szkota i naprawę jego gra może się podobać. Przed rozpoczęciem turnieju pisałem, że może wziąć ten turniej i tego się trzymam.
Thiem @9,04 Pinek
O ile w Murray&#39;a wjeżdżam grubo, to tu atakuję lekko, licząc na niespodziankę. Ktoś tu już zdążył napisać o łatwym 2-0 Djokovicia w tym roku. Ale to wcale takie łatwe 2-0 nie było, Serb baaardzo się męczył z Austriakiem. Thiem ze swoją agresywną grą może naprawdę sporo krwi napsuć Novakowi. Wczoraj mi zaimponował, wyciągnął mecz z trudnej sytuacji. Bije mocno, precyzyjnie, niech tylko wywala trochę mniej na długość to powalczy. Handicapy +2,5 seta czy +7 gemów jakoś mnie nie przekonują. Widziałem jednak wczoraj momentami Djokovicia z Berdychem i fakt, że Czech łamał Nole dużo mówi o formie tego drugiego.
EDIT: Jednak załadowane Thiem set @2,02 Pinek
 
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13
Spotkanie: Serena Williams vs Kiki Bertens
Typ: powyżej 18,5 suma gemów
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Wydaje mi się, że ten kurs jest bardzo wysoki na tą grę jaką prezentuje Holenderka. Nie ma co dużo mówić- gra swój turniej życia, ograła w ćwierćfinale bardzo dobrze spisująca sie na tym turnieju Bacsinszky i to bez straty seta! Williams nie jest w swojej najwyższej formie. Kiki Bertens jest w stanie zabrać seta Serenie a nawet pokrzyżować jej plany na wygranie tego turnieju. Myślę, że ten typ jest jak najbardziej racjonalny! Powodzenia! :cool:

✅✅ juz po pierwszym secie plusik. ????
 
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Spotkanie: Andy Murray vs Stan Wawrinka
Typ: Andy Murray
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Analiza: Andy przeplata mecze raz lepszą formą raz gorszą, wydaje mi się że dzisiejsze spotkanie powinnien wygrać. Kurs jak na takiego zawodnika jest bardzo dobry. Wawrinka na tym turnieju spisuje się bardzo dobrze lecz na Andym moim zdaniem się zatrzyma. Stan w tym turnieju nie miał najsilniejszych przeciwników więc dzisiaj przed nim cięzkie wyzwanie. Dla mnie Andy Murray jest lepszym tenisista, który gra świetne spotkania z silniejszymi rywalami.

✅ Andy jak mówiłam z lepszym przeciwnikiem bardzo dobra gra! :cool::cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13
Spotkanie: Serena Williams vs Kiki Bertens
Typ: powyżej 18,5 suma gemów
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Wydaje mi się, że ten kurs jest bardzo wysoki na tą grę jaką prezentuje Holenderka. Nie ma co dużo mówić- gra swój turniej życia, ograła w ćwierćfinale bardzo dobrze spisująca sie na tym turnieju Bacsinszky i to bez straty seta! Williams nie jest w swojej najwyższej formie. Kiki Bertens jest w stanie zabrać seta Serenie a nawet pokrzyżować jej plany na wygranie tego turnieju. Myślę, że ten typ jest jak najbardziej racjonalny! Powodzenia! :cool:
Ok ok, tylko, że mecze WTA to nie w tym dziale...
 
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Ok ok, tylko, że mecze WTA to nie w tym dziale...
__________________
Początki zawsze najtrudniejsze. Jeżeli nie piszę bzdur, kliknij &quot;Dzięki&quot;. Nic nie tracisz, ja zyskuję pewność i motywację.
Dziękuje, troche się motam bo jestem tutaj nowa ;)
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Bryan M. / Bryan B. 1,32 - mecz z cyklu must win dla Brayanów. Nie dowierzam, że Kubot z Peyą byli w stanie zajść tutaj aż tak daleko, zaskoczyła mnie ta para mocno w tym turnieju, jednak na klonach ich przygoda się zakończy. Tak jak pisałem przy okazji poprzedniego meczu braci, złapali formę w ostatnim czasie i wrócili na swoją zwycięską ścieżkę i nie sądzę by Łukasz i Alex byli w stanie im zagrozić. Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak zwycięstwo Brayanów.
Klasyczne lanie wody ????
&quot;must win dla Bryanów&quot; - tak samo jak i must win dla Kubot/Peya... to jest 1/2 szlema!!! tu nikt się przed nikim nie położy
Ja dowierzam, że tutaj doszli, grają solidny tenis, obaj to uznani debliści, chociaż ze sobą nie grali. Jak widać zaiskrzyło między nimi, pogonili w ostatniej rundzie mocną parę Cuevas/Grannollers. Jasne, że Bryan/Bryan to najlepszy debel ostatnich lat i są faworytami w tym meczu, ale czy aż takimi, żeby grać ich po 1,3? No nie wydaje mnie się. Oba deble w formie i grzechem byłoby nie pograć czegoś w stronę underdogów: Ja spróbuję +1,5 setów Kubot/Peya @ 1,83 w U.n.i.b.e.t
 
P 22

polasios

Użytkownik
O meczu Wawrinki z Murrayem zostało już chyba powiedziane wszystko, więc nie ma, co dodawać.
Jeśli miałbym pograć na kogoś w tym spotkaniu, to byłby to Wawrinka, a to dlatego, że kurs na niego wyższy, a to typowy mecz 50 na 50.
Osobiście pogram na powyżej 6,5 podwójnych błędów serwisowych ⛔ (1,80 Betsson)
(Bardzo słaby występ Stana i bardzo dobra gra Andy&#39;ego. Tylko 4 błędy. Zabrakło tych kilku dodatkowych gemów.)
Powinno być to długie i zacięte spotkanie, a im więcej rozegranych gemów tym większe szanse, aby typ wszedł. W poprzedniej rundzie Wawrinka w 3 setach popełnił 3 takie błędy serwisowe, natomiast w spotkaniu Murraya padło ich 8 (a sam Murray zrobił 4).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wawrinka S. - Murray A.
Wawrinka S. ::: 2,13 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 7:8 z lat 2005-2013. Na mączce 3:0 dla Szwajcara, na szlemach 2:2. Uważam ten mecz za jeden z najciekawiej zapowiadających się w ostatnich latach. Jeszcze jakieś 2-3 lata temu typerzy pukaliby się w głowę stawiając na Murraya podczas Roland Garrosa czy jakiegokolwiek innego turnieju na mączce, jednak ten Pan od zeszłego sezonu zrobił niesamowity progres. Wygrany turniej w Monachium, a po tym dwa Mastersy, jeden w Madrycie gdzie Andy wciągną nosem Nadala przed hiszpańską publicznością, a ostatnio w swoje urodziny Djokovica podczas turnieju w Rzymie. To na pewno musi robić wrażenie.
Z drugiej strony mamy Wawrinkę czyli zawodnika któryego może pokonać każdego jak ma swój dzień. Obojętnie czy to będzie Djokovic, Federer, Murray, Nadal itd. on jako właśnie z tych nielicznych potrafi zagrać mecz na pełnym ryzyku trafiając po liniach. Szkot wydaje mi się niekiedy właśnie zbyt pasywnym graczem, ale Wawrinka? O nim tego nie można pisać jeżeli dochodzi gdzieś do półfinału ważnego turnieju. Rok temu wygrał ten turniej i co by tu nie mówić, ma olbrzymie szanse na powtórzenie tego wyczynu. Po takim kursie warto spróbować.
Wynik: 4:6 2:6 6:4 2:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Rolland Garros
Spotkanie: S. Wawrinka - A. Murray
Typ: 1
Kurs: 2,08
Godz: 15:10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Przed nami Półfinały tegorocznego Rolland Garros a w nich zmierzą się 4 rakieta świata S. Wawrinka kontra 2 rakieta świata A. Murray. delikatnym faworytem bukmacherów jest A. Murray zaś mój typ to zwycięstwo Wawrinki.
Wawrinka słabo wszedł w Rolland Garros lecz z każdym meczem pokazuje swoją wartość i to, że jest głównym faworytem do obrony tytułu. Jego drabinka układała się w ten sposób - 3:2 Rosol, 3:0 Daniel, 3:0 Chardy, 3:1 Troicki i 3:0 Ramos.
Murray zaś w ten turniej wszedł z dwoma meczami 5 setowymi - 3:2 Stepanek, 3:2 Bourgue, 3:0 Karlovic, 3:0 Isner, 3:1 Gasquet. Ten ostatni mecz mógł się potoczyć inaczej gdyby w 2 secie w tie breaku zwyciężył Gasquet i wyszedł by w ten sposób na 2:0.
Oglądałem praktycznie każdy pojedynek i widać, że Wawrinka z meczu na mecz gra coraz lepiej i jestem pewny, że dziś pokaże swój najlepszy tenis. Murray zaś jakoś mnie nie przekonuje w tym turnieju. Przed Rolandem wygrał turniej w Rzymie pokonując Djokovicia 2:0 i może to tam rozegrał swój najlepszy tenis? Bo na pewno nie gra tego samego w tym turnieju.
Moim zdaniem Wawrinka wygra ten mecz max 3:1 ale ja stawiam zwycięstwo po ładnym kursie.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Djokovic-A.Murray 1 @1.33
Cel Djokovica jest jasny. On musi skompletowac wielkiego szlema do &quot;wielkosci&quot;. Udalo sie to zrobic Nadalowi, z trudem Federerowi, a Serbowi oczywiscie brakuje jeszcze tytulu Roland Garros. Czy tym razem? Sadze, ze tak. Murray oczywiscie zawsze szanse jakies tam ma, tak na dobra sprawe jest to jedyny zawodnik, ktory potrafi powalczyc i od czasu do czasu nawet wygrac z Serbem w tych najwawazniejszych turniejach jak szlemy czy turnieje Masters Series. Serb jednak jest troche lepszym tenisista i ilosc szlemow jak i wyniki bezposrednich pojedynkow tylko to potwierdzaja. To troche tak sytuacja pt. &quot;Djokovic musi, a Murray moze&quot;, ale ten co &quot;musi&quot; zawsze bedzie faworytem, takze Djokovic po ow &quot;Wielkosc&quot;. Mozna duzo pisac, Djokovic jest pod wieksza presja, ale jest on jednak najlpeszym zawodnikiem swiata i potwierdzanie tego idzie mu wysmienicie.
Typ oczywiscie rozsadnie do kombinacji.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Murray 3.50 @BET365
Długo, długo nic nie pisałem tutaj. Przez bardzo małe ilości wolnego czasu całkowicie wypadłem z typowania, ale tenis staram się uważnie wciąż śledzić. Od samego początku RG śledzę zarówno poczynania jedno jak i drugiego tenisisty i nie trzeba być ekspertem aby stwierdzić że w niedziele będą się mierzyć obecnie najlepsi zawodnicy w ATP Tourze.
Nie ma sensu przytaczania indywidualnych statystyk czy porównywania oby kandydatów do tytułu. Bo sylwetki i style gry obu zawodników są bardzo dobrze znane. Bardzo przykuwające jest natomiast że Murray bardzo mocno poprawił swoją grę na cegle. Już rok temu siał spustoszenie, aczkolwiek to nie starczyło aby dojść do finału RG przed rokiem. Ale pamiętacie jak fenomenalnie grał w tamtym okresie. W tym roku mamy identyczną sytuacje z tym że Panicz moim zdaniem gra jeszcze lepiej niż rok temu. W Monte Carlo półfinał i porażka 2:1 z Nadalem, Finał w Madrycie i porażka z Novakiem 2:1, Rzym finał i wygrana z Novakiem 2:0. Szkot moim zdaniem gra na prawdę bardzo fajny tenis na mączce, forma się zgadza, chęć zwycięstwa jest. A jak już wiele razy się to tutaj przytaczało na forum. Szkot to jest taki typ zawodnika trochę niedoceniany i bardzo chimeryczny ale jest to zawodnik który jak chce to wygra, a jak chce to przegra. Niemalże identyczna kopia Stana Wawrinki, jak odpali to nie ma co zbierać. Tylko że Szkot jest w stanie sam sobie wybrać kiedy chce powalczyć i zagrać na 100% (tu przykład z 2012 roku kiedy to podczas Wimbledonu przegrał z Federerem a żeby dokładnie kilkanaście dni później podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie odebrać na tych samych kortach złoto Rogerowi). Rewanż życia. Podobnie może być jutro. Wiadomo jak pompowany jest balonik z Novakiem a to że musi a to że mu się należy itd. To prawda ale i Serb nie ma psychiki ze stali choć jest bardzo mocny. Rok temu też musiał i wydawało się że miał ku temu najlepszą okazję bo Stan też nie grał jakoś kosmicznie przez cały RG aż do odpalenia w finale. Nie piszę że jutro będzie podobnie, wydaje mi się że spotkanie będzie bardzo zacięte i Murray na pewno nie odda łatwo meczu. A kto wie czy też nam Panicz czegoś nie odpali? Jest w formie więc obaj mogą nam zaserwować fantastyczne widowisko na które liczę. Bukmacherzy trochę zbyt mocno faworyzują Serba jest on niewątpliwie faworytem ale wystarczy że podwinie mu się noga a cwany lis Andy to wykorzysta. A wpadek Serb się nie ustrzegł w tym turnieju. Mecz z Bautistą i 1 set najlepiej to pokazywał jak koncentracja ucieknie. 100% piłki Novak posyłał daleko po autach. W niedziele być może nie ma co liczyć na aż taką dekoncentrację ale na pewno swoje gorsze momenty będzie miał zarówno jeden jak i drugi. Pytanie który lepiej to wykorzysta. Niewątpliwie szykuje się super widowisko i ja skłaniam się po prostu ku większemu value bo takie widzę w kursie na Panicza. A jak wiadomo finały lubią się rządzić własnymi prawami więc kto wie?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A jak niby grał w Rzymie ?
Już w zeszłym sezonie cel był jeden ! Wygrać RG. Było bardzo blisko, ale plany zepsuł Wawrinka, który zagrał świetny mecz w finale. Novak chce wygrać szlema. Jest w najlepszym możliwym momencie w swojej karierze. Według mnie ten turniej jest dla niego najważniejszym turniejem w całym sezonie. Zagra 110 % mocy tego co potrafi. Kto realnie patrząc obok AM jest w stanie mu zagrozić ? Finał w Rzymie to jakiś prezent urodzinowy dla kolegi chyba zrobił ???? Nole wygra w tym roku RG. 1,90 w finale na niego nie będzie... 1,30...1,40 to max. Dlaczego zatem uważasz, że teraz 1,90 to żart ?

No i mamy dokładnie wypisz wymaluj sytuację, o której napisałem przed turniejem.
Całe piękne 1,30 na Novaka w finale.
Ci co pograli 1,90 zrobili bardzo mądrze.
Według mnie stawianie jakichkolwiek pieniędzy na Szkota w finale jest kompletną głupotą.
Murray osiągnął bardzo dużo w tym roku na cegle. Zrobił ogromny progres i zaliczył pierwszy finał RG. To mu wystarczy ????
Novak ma głód tego turnieju, cały czas marzenie wygrania pełnego wielkiego szlema, motywację na 110%.
Poza tym...nie wierzę, że Nole przegra drugi mecz z rzędu z Andym. No way ! ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Murray +5
1.970
Pinnacle
Kolega Greey to opisal.Niie mam zamiaru komentowac nawet grania po 1.3 Bo to powazne nie jest.Jak ktos wie o czym pisze to zagra Djok -5.
Djok jest mocny ale Garrosa nigdy nie wygral.Nie sadze zeby w takiej sytuacji Andy mialby mu sie podkladac.Jezeli Serb wygra to bedzie zwyciestwo w bolach po walce.Szykuje sie znakomite widowisko a ten handicap pobieram z przyjemnoscia.
No I to nie kurs 1.30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom