>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
ROLAND GARROS​




Miejsce: PARYŻ, FRANCJA
Data rozgrywania: 29.05.2017 - 11.06.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Grand Slams
Pula Nagród: €12,704,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.rolandgarros.com/en_FR/in...promo=LANGUAGE
Drabinka turnieju singlowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/draws/index.html?event=MS
Drabinka turnieju deblowego:
Plan gier: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/fra...nch-open-2017/


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
#1 RG
Alexander Zverev ₋ Fernando Verdasco
Wygra przynajmniej jednego seta - Fernando Verdasco @ 1.83
WH ✅
Jest to moim zdaniem najciekawsze zestawienie wśród mężczyzn w 1. rundzie Roland Garros. Alexander Zverev to wschodząca gwiazda, która ostatnio wygrała wielki turniej w Rzymie. Natomiast Fernando Verdasco to od lat uznany tenisistka, który potrafi godnie rywalizować z czołowymi tenisistami.
Niemiec tydzień temu wygrywając we wspomnianym Rzymie awansował do TOP 10. Jestem przekonany, że wielka przyszłość przed nim, jednak aż takie faworyzowanie go z doświadczonym Hiszpanem to lekka przesada. Verdasco ostatni raz odpadł w 1. rundzie French Open w roku 2005. Na kortach ziemnych, jak na Hiszpana przystało potrafi grać znakomicie. Na pewno tego meczu nie przegra w szatni. Sądzę, że wyjdzie z nastawieniem, że ma realne szanse na zwycięstwo. Doświadczenie stoi po jego stronie i jeśli je wykorzysta to nawet może dojść tutaj do niespodzianki.
Zverev na paryskich kortach debiutował w zeszłym roku, dotarł do 3. rundy. Rok wcześniej grał w kwalifikacjach, ale ich nie przeszedł. Jestem ciekaw, jak wpłynęło na niego zwycięstwo w Rzymie i awans do TOP 10. Znając jego charakter to myślę, że nie jest to gracz, który przestraszyłby się wielkości swojego talentu. Nie twierdzę, że przegra on to spotkanie, ale nie wydaje mi się, aby był to dla niego spacerek i szybkie zwycięstwo w 3 setach.
Grali ze sobą w tym sezonie w Madrycie. Tam w 2 setach wygrał Alexander. Gdyby teraz pokonał Fernando w 3 setach to bilans setów wynosiłby 5-0. Nie wydaje mi się, aby Hiszpan przeszedł obojętnie koło tego meczu i dał się ograć 3-0. Myślę, że wyciągnie wnioski i na pewno postawi się dużo bardziej, niż w Madrycie.
Presja będzie po stronie Zvereva, z którym wiązane są duże nadzieje. On sam mówi, że mączka to nie jest nawierzchnia, która należy do jego ulubionych. Był zaskoczony, że tak mu się powiodło właśnie na tej nawierzchni. Tak, czy inaczej czuję, że będzie to zacięte spotkanie. Mój typ to 5 setów, ale do powodzenia typu wystarczy 1 wygrana partia dla Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Do znawców obstawiających tenisa? W jakim ziemniaku znajde największą ofertę na Roland Garrosa?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jeśli chodzi o kursy to chyba Fortuna ma najlepsze na tenisa...
Właśnie tam gram ale szukam alternatywy, bardziej mi chodzi o szerokość oferty niż kursy, miałem wpłacać do totolotka, ale gdy pytałem o bonus ( 4 dni temu), do tej pory nie odpowiedzieli, to ich olałem, i z tego co się orientuje to w totolotku chyba nie ma zakładów na over 3.5 seta, tylko ilośc setów np 3 czy 4 ,5 więc kolejny minus, nie wiem czy któryś z tych LVbet, forbet, STS, Milenium pod względem tenisa RG sa lepsze od fortuny, może forbet z tym brakiem podatku, ale jak zrobilem dla porownania kupon ako z 6 zdarzeniami, fortuna i forbet to mimo ze forbet nie mial podaktu to i tak w fortunie byla wieksza wygrana, wiec Forbet oszukuje z tym podaktiem bo ma najnizsze kursy, w porownaniu z innymi bukami i to róznica jest spora...
 
N 123

nemsik

Użytkownik
Właśnie tam gram ale szukam alternatywy, bardziej mi chodzi o szerokość oferty niż kursy, miałem wpłacać do totolotka, ale gdy pytałem o bonus ( 4 dni temu), do tej pory nie odpowiedzieli, to ich olałem, i z tego co się orientuje to w totolotku chyba nie ma zakładów na over 3.5 seta, tylko ilośc setów np 3 czy 4 ,5 więc kolejny minus, nie wiem czy któryś z tych LVbet, forbet, STS, Milenium pod względem tenisa RG sa lepsze od fortuny, może forbet z tym brakiem podatku, ale jak zrobilem dla porownania kupon ako z 6 zdarzeniami, fortuna i forbet to mimo ze forbet nie mial podaktu to i tak w fortunie byla wieksza wygrana, wiec Forbet oszukuje z tym podaktiem bo ma najnizsze kursy, w porownaniu z innymi bukami i to róznica jest spora...
LVbet ma over 3,5 i over 4,5 seta
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A Rolanda kto ma wygrac jak nie Rafa. GOrszy turniej w Rzymie ale w Paryzu ma najwieksze szanse. Jedyna osoba ktora jest go w stanie zatrzymac jest Novak, jakby zagral na takim poziomie jak z Thiemem. Zverev mlody troszkę namiesza ale nie widzę go w roli triumfatora RG. Ci gracze jednak maja najwieksze szanse: Rafa, Nole, A.Zverev,Thiem, Stan, zobaczymy, moze Murray odpali ale na razie nie widac tego po szkocie. Reszta odstaje poziomem w mojej opinii od tej szóstki.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Właśnie tam gram ale szukam alternatywy, bardziej mi chodzi o szerokość oferty niż kursy, miałem wpłacać do totolotka, ale gdy pytałem o bonus ( 4 dni temu), do tej pory nie odpowiedzieli, to ich olałem, i z tego co się orientuje to w totolotku chyba nie ma zakładów na over 3.5 seta, tylko ilośc setów np 3 czy 4 ,5 więc kolejny minus, nie wiem czy któryś z tych LVbet, forbet, STS, Milenium pod względem tenisa RG sa lepsze od fortuny, może forbet z tym brakiem podatku, ale jak zrobilem dla porownania kupon ako z 6 zdarzeniami, fortuna i forbet to mimo ze forbet nie mial podaktu to i tak w fortunie byla wieksza wygrana, wiec Forbet oszukuje z tym podaktiem bo ma najnizsze kursy, w porownaniu z innymi bukami i to róznica jest spora...
Z naziemnych zdecydowanie fortuna
Jesli chodzi Ci o over 3,5 tam najnizszy kurs bedzie 1,46 w gore
W innych bedziesz mial ponizej 1.40
Najbogatsza oferta na tenis
Aaaa i chyba jest to jedyny buk nie tylko naziemny ktory ma opcje, ze sobie wybierasz czy krecz=zwrot , czy krecz to porazka gracza.
W WS nieraz duzo jest pajacow co lubia skreczowac przy 1-6 2-6 0-4
Tak na marginesie. Ktos bawi sie tam na oficjalnej stronie RG w ta zabawe z typowaniem?
Czai ktos to od poczatku do konca?
 
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Trungelliti-Halys 2 @1.85
A ja bym sprobowal tutaj zagrac na mlodego Francuza, bo to chyba najbardzije uznane nazwisko z tych mlodych zawodnikow gospodarzy, ktorzy wystartuja w tej edycji Roland Garros. Licza na niego w francuskiej federacji, to juz bodajze trzecia dzika karta dla Halysa z rzedu. Dwa latra temu Halys mial zaszczy zagrac z Nadelm w 1 rundzie na glownym korcie i nie wypadl zle. Rok temu juz wygral runde z Hyeonem Chungiem, chcoiaz Koreanczyk byl wtedy po serii morderczych pojedynkow w Azji, ale z Cuevasem tez sie dorze pokazal. Dobry rok na razie ma Halys, bo wygral tez mecz na Australian Open. Drugim Lukasem Pouillem chyba tak szybko nie zostanie, ale jezeli trzeci raz daj mu wsytartowac w turnieju glownym to oczekiwania sa. Trungelliti ma duzy plus, poniewaz pokonal kwalifikacje. Warto dodac, ze ten sam wyczyn, czyli pokonanie kwalifikacji do French Open byl udzialem Argentynczyka rok temu i on tez wygral wtedy mecz w turnieju glownym. Argentynczyk nie gra tak wielu spotkan w glownym tourze i wlasnie nieraz dostaje sie do szlemow wlasnie droga eliminacji. Bez watpienia jest to wazny wystep dla Halysa, ten tenisista sie rozwija, wygral juz tu mecz i sadze, ze jutro bedzie miec szanse na zwyciestwo, ktore niewatpliwie potwierdzilo by jego potencjal.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
Jest jakiś sposób żeby oglądać rg na tv? Bo apke na tv chyba wycofali... Mam oczywiście wykupiony eurosportplayer i chodzi mi o to, czy można np. odtworzyć mecz na tablecie i przenieść obraz jakimś programem na tv.
Sorry z offtop
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Marius Copil +2,5 seta @1,59 Unibet ✅

To będzie drugi pojedynek pomiędzy tymi panami. Pierwsze starcie miało miejsce 6 lat temu w chellku Barletta. Wówczas górą był Albert wygrywając w 3 setach. Marius jest obecnie na 93 miejscu w rankingu co jest jego bliskim najwyższym wynikiem. Co prawda w tym sezonie jego bilans na clay-u jest ujemny ale spójrzmy kogo ogarnął w kwal. Shapalov, Ivashka, czy Gojowczyk. Nie są to topowe nazwiska ale myślę że, chłopak bd. zmotywowany gdyż przejście takich kwal. to dla niego coś nowego. Po za tym jest w rytmie, i może mu to pomóc. Bo raczej nie ma mowy żeby spuchł po tych pojedynkach. Ramos ma o wiele lepszy ranking jest na 20 miejscu. Oczywiście jest on specem od gry na tej nawierzchni ale to nie zmienia faktu że, gra w ost. czasie poniżej swojego poziomu. Oczywiście wcześniej dotarł do finału w Monte Carlo gdzie odpadł dopiero z Nadalem. Ale spójrzmy na jego ost. pojedynki. Już nawet nie bd. wspominał o porażce z Andym w QF. Bo to nie była jakaś sensacja. Ale ma jeszcze 3 pojedynki z rzędu przegrane. Schwartzman, Isner i Kuznetsov pokazali lepszy poziom od Alberta. Warto zauważyć że, w każdym z tych pojedynków to on był faworytem.
Nie powiem że, Copil jest lepszym tenisistą ale zwróciłem uwagę na to że, Hiszpan ma problemy z graczami którzy posiadają mocny serwis. Takim jest Copil. I Albert to udowodnił chociażby w pojedynku z Isnerem. On naprawdę nie ummie grać z takimi graczami. Do tego Copil jest lepiej ograny w tym turnieju i ma lepszą formę.
Jeden set dla Copila dla mnie bet dnia !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
J 47

januszo

Użytkownik
podłączyć kablem laptopa do TV?
dzisiaj Taro Daniel @1.72 efortunka++
nie wiem czemu to się jeszcze tutaj nie pojawiło, za japońcem przemawia wszystko. Ograł się w quali, których Juras by nie przeszedł. Zawsze patriotycznie oczywiście ciesze się z sukcesów Jurka, ale trzeba go sprawiedliwie ocenić. Olał mączke, wycofuje się z połowy zaplanowanych turniejów, wymyśla jakieś wymówki. Pierwszą część sezonu miał całkiem dobrą, szkoda że nie poszedł za ciosem. Przemawia za nim chyba tylko to, że ze Sztabem Thiema na RG leciał ???? Japoniec jest w dobrej formie, zagrał pare dobrych meczy ostatnio i kilka miałem przyjemność oglądać, także stawiam bez skrupułów.
Copil : A Ramos-Viniolas
over 34,5 @1.63++
over 3,5 seta @1.71++
eFortuna
takie coś mam pograne, grane oczywiście troszkę w stronę Rumuna. Zawsze skupiony na swoim serwisie, zawodnik jak na swoje warunki solidny, fajny do grania. Ograny po quali, spisał się dobrze. Nie uważam żeby był to spacerek Ramosa. Tie breaczek też jakiś mi się tutaj widzi ????
do tego na szybko bo niedługo się zaczyna
Muller @1.37 spada --
jakiś overek u Robredo z Evansem, to może być zacięty mecz!
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Muller - Garcia-Lopez wynik po 4 gemach 2:2 @1,75 1xbet ✅
Typ bardziej statystyczny niż uwzględniając umiejętności sportowe bo w tym przypadku za bardzo nie ma tu nic wspólnego. Muller dobry serwisman, ciężko go połamać i mimo że to korty ziemne to w tym roku prezentuje się na nich nadzwyczaj dobrze. GL sezon słaby jak na razie. Wraca po kontuzji i szuka formy. Na pewno żaden nie będzie chciał stracić szybko swojego podania i myślę że po te 2 gemy na początek ugrają a kurs jak na takie zdarzenie wysoki.
Karlovic - Tsitsipas typ:1 @1,77 ✅
Mimo że to korty ziemne i Ivo swoje lata ma to ide w jego stronę. Dalej potrafi wykorzystać atut swojego serwisu na tej nawierzchni i ciężko go złamać o czym przekonał się w Madrycie Bautista. Dla młodego Greka pojedynek z tak grającym tenisistą będzie nowością i ciężko będzie się dopasować do stylu Karlovica. Liczę na doświadczenie Chorwata i na obycie na turniejach WS. Pokazywał juz nie raz że nie wolno go lekceważyć na cegle. Pokonał dwa lata temu m.in Dimitrova 3:0
Bez analizy:
Zeballos Win @,2,06 ✅
I mała taśma
Tomic +10,5 @1,3⛔ w 2 i 3 secie ugral 2 gemy
Kukuschkin @1,46✅
Trungelliti - Halys o36,5 @1,56✅
Kvitova @1,30 ✅
AKO:3,87
Co do meczu Janowicza to oczywistym wydaje się być wygrana Daniela. Forma sportowa i ogranie w ostatnim czasie jest po stronie Japończyka. Jednak Jurek może odpalić dlatego nie ruszam tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Daniel vs Janowicz over 9.5 1 set @ 1.74 Unibet ✅

Rzucił mi się w oczy ten bet bo widzę tu fajny kurs i duże prawdopodobieństwo. Z Jurkiem nigdy nic nie wiadomo, czasem gra jak z nut, czasem się obraża, kłóci i gra pioch. W jakim by nie był dziś w nastroju, serwis ma mocny i ciężko będzie w pierwszym secie Japończykowi połamać Jureczka. Ogólnie myślę, że to może być 4-5 setówka (1-2 tie breaki). Szkoda by było żeby Janowicz już w 1 rundzie odpadł ale Daniel zrobił przez ostatni rok bardzo duże postępy i łatwo nie będzie.

Good luck to all...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
#2 RG

Lucas Pouille ₋ Julien Benneteau - Suma gemów w meczu
Powyżej (31.5) @ 1.91
WH ✅

Kort centralny, pojedynek dwóch Francuzów. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że &quot;Benek&quot; przejdzie obok tego meczu. Nie wróżę tutaj sensacji, ale linia, którą proponuje może zostać pokryta nawet przy 3 wyrównanych setach.

Benneteau kreczował w Bordeaux (19 maja). Sądzę, jednak, że wszystko już w porządku, bo w innym wypadku organizatorzy nie zdecydowali by się wystawić tego spotkania na kort centralny.

Pouille to zawodnik 13 lat młodszy, który jest jednym z tenisistów, którzy powinni być przyszłością tenisa. Jak wspomniałem wyżej, nie przepowiadam tutaj niespodzianki, ale sądzę, że doświadczony Julien pokaże tutaj kawałek dobrego tenisa i postara się stworzyć dobre widowisko.

Grali w zeszłym roku także w 1. rundzie RG i po 4 zaciętych setach lepszym był Pouille. Myślę, że historia może się powtórzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Aaaa i chyba jest to jedyny buk nie tylko naziemny ktory ma opcje, ze sobie wybierasz czy krecz=zwrot , czy krecz to porazka gracza.
Ma czy miał, tę opcję bo już od jakiegoś czasu jej nie widzę ?!!!.
Ok widzę, że jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom