>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
13:30 , Baghdatis M. - Almagro N.
Typ: Baghdatis M. -4,50 gema
Kurs: 4.00
1xbet


Dzis poluje tutaj wysokiego kursu. Bagieta raczej nie ma duzysz szans na czerwonej maczce, ale jest to gość który potrafi wszystko. Na serwisie w porządku, jest sprawny, biega niczym szczur po końcowej lini i co najważniejsze to dobry defensor. On biega i wyciąga bardzo trudne piłki i trochę się dziś poslizga na tej czerwonej maczce. On jest dogiem i liczę że wygra te minimum -4,50 gema. Za porażką Almagro przemawia jeden fakt, jest to bardzo nieuczciwy gracz tkzw handlarz. Lubi walkowac pod stołem, a za porażki na Roland Garros dostanie więcej pod stołem jak za wygranie tego całego turnieju. Ile to ja widziałem spotkań w jego karierze, co najważniejsze na Rolandzie jak nie chciał wygrać, a był 3x lepszy i w dobrej dyspozycji. Almagro już jest na ostatniej prostej w swojej karierze, go raczej żadne tytuły nie interesują, jak i nie interesowały. Cygan zawsze pokazywal swój wielki potencjał, ale jeszcze większa chęć do łatwych pieniędzy. Dziś liczę że Almagro &quot;będzie chciał&quot; przede wszystkim przegrać, to podstawa w tym typie, a drugi powód to taki że Marcos Baghdatis to nie ogórek i w czysto sportowej walce też ma szansę na wygraną.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
#3 RG

Andy Murray ₋ Andrey Kuznetsov - Suma gemów w meczu
Powyżej (33.5) @ 1.85
✅

3. pojedynek obu panów w karierze. Oba poprzednie rozgrywane były na hardzie i oba wygrał Murray. W zeszłym roku w Pekinie gładko 2-0, natomiast w 2014 w ramach US Open 3-1. To ku wstępowi, ale raczej nie ma sensu porównywać tych spotkań z dzisiejszym. Inna nawierzchnia, inne zupełnie okoliczności.

Murray po wejściu na tron zupełnie spuścił z tonu. Moim zdaniem zapłacił zdrowiem i formą za te wszystkie maratony w drugiej połowie zeszłego sezonu. Wszyscy zastanawiamy się, kiedy w końcu Szkot odpali i czy w ogóle odpali. Na razie dyspozycja, którą zaprezentował w turniejach poprzedzających French Open, jak na niego jest tragiczna.

Przypominam sobie jego zeszłoroczny początek w turnieju Roland Garros, gdzie w pierwszych meczach musiał już grać 5 setów. Ostatecznie dotarł do samego finału, co po pierwszych dwóch spotkaniach wydawało się mało prawdopodobne. Sądzę, że i w tym roku w 1. rundzie spotkają go kłopoty. Rywala ma dość wymagającego, jak na początek rozgrywek.

Kuznetsov w zeszłym tygodniu pokazał się z dobrej strony. Grał w Genevie i dotarł do półfinału, gdzie poległ z Wawrinką, po dość wyrównanym spotkaniu. Na kortach ziemnych w tym roku był w stanie urwać seta Tsondze, czy Berdychowi. Na pewno ten chłopa nie boi się grać z czołowymi tenisistami i dziś powinien wyjść z pozytywnym nastawieniem.

Myślę, że Murray ostatecznie wygra ten mecz, ale raczej w 3 setach tego nie zamknie. Początkowo miałem grać zdarzenie na to, że Kuznetsov wygra seta. Ostatecznie zdecydowałem się na pogranie overa gemowego, ponieważ kurs jest minimalnie wyższy, a i jakaś mała porażka w 3 setach daje na trafiony typ (np. 7/6, 6/3, 7/5). Na porażkę Murray nie liczę, tym bardziej 0-3.
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Isner J. - Thompson J. Over 3.5 seta kurs 1.65
Obydwaj świetnie i mocno serwują Isner czasem odpuszcza z graczami slabszymi niż Thompson i tutaj upatruje to samo

Brown D. - Monfils G.
30.05.2017 16:15 Brown +2.5 seta Kursy na Gaela leca na łen na szyję a z racjii tego że gael czasami ma gorącą głowe i gra u siebie presja Przewiduje Że Brown ugra jednego Seta A z lepszymi zawodnikami mu to sie zdarzało kurs 2.16 razem w dublu daje nam to bardzo ciekawy kurs
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Erlich J. / Sa A. - Klizan M. / Sousa J. 2:0 @1,70 iForbet

/Mecz pomiędzy tymi Panami ma się rozpocząć po zakończeniu spotkania Begemann A. / Oswald P. vs Basilashvili N. / Reid M., a więc za mniej więcej godzinę. Klizan dopiero co zszedł z kortu po 5-setowym pojedynku z lokalnym Francuzem - Laurent&#39;em Lokolim. O ile Klizan/Sousa nie oddadzą tego meczu walkowerem, to Erlich/Sa powinni ogarnąć to spotkanie przy ogromnym zmęczeniu Słowaka.

@down
A widzisz, wcześniej nie było tej informacji, jakoś niedawno musiała wyskoczyć. Mimo wszystko lekko można zaatakować, nieco ponad 2,5h przerwy po meczu, który trwał 3:39 to może być zbyt mało na zebranie sił na debla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juras333 802

juras333

Użytkownik
@up to że grają po nich to nie znaczy, że wyjdą zaraz po zakończeniu meczu. &quot;Not Before: 5:30 PM&quot;
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Vesely vs Bedene. Vesely 1.95 Sportingbull
Vesely niedawno przegral z Sockiem bodaj w Rzymie ale tutaj zrehabilitował się i ograł Jacka 3:0. Bedene ogral Harrisona tez łatwo. Do meczu: Vesely juz raz ogral na maczce Bedene 2:0. Vesely wg mnie jest na fali wznoszacej, forma idzie w gore. Turniej w Rzymie pokazal, ze zaczyna wracac do formy i przegral wtedy z Jackiem trzecia partie w Tie breaku. Tutaj sie zrewanzowal nie dajac mu nawet seta. Wg mnie Vesely mial trudniejszego przeciwnika w 1 rundzie i go latwo ogral, Bedene tez gladkie zwyciestwo ale Harrison w mojej opinii jest gorszym tenisista niz Sock. Podsumowujac h2h 1:0 Vesely, Vesely forma zwyzkowa, ogladalem Bedene z Nole i tam serb sie z nim &quot;bawił&quot;. Gra Bedene i jego przebijanie mnie nie porywa, jest to gracz statyczny. Dżiri trzyma serwis, lubi atakowac i wg mnie odprawi Bedene. Kazdy ma wlasne zdanie ale ja tu widze wygrana Czecha.
3:1 Vesely . Bedene slaby returner .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
ogladalem Bedene z Nole i tam serb sie z nim &quot;bawił&quot;.
Serb bawił się nie raz z wybitnymi graczami ;) Aljaz do nich napewno jeszcze nie należy. To nie może być wyznacznik formy. Vesely to nie Djoko. Patrząc na staty Bedene clay (21/3),Vesely (9/6).W tym miesiącu Czech przegrał już z Tsitsipasem i Darcisem.Ja tutaj w formie bardziej widzę Bedene i dorzucam over gemowy,bo raczej zobaczymy zacięte spotkanie.
Vesely - Bedene @ 2/over 38,5 3.25 fortuna ⛔
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Napolitano vs Schwartzman (+ 2.5 seta Neapolitano) @ 1.85 Unibet ⛔ przepraszam za ten typ, wpadłem w pułapkę buka jak dziecko ????
Siedziałem i gapiłem się na ten zakład i uznałem, że gram. Włoch na mączce sprawuje się bardzo dobrze. To jego pierwszy RG i widać, że nie przyjechał tu jako chłopiec do bicia. Ma bardzo dużo szczęścia jeśli chodzi o rozkład drabinki i myślę, że zdaje sobie z tego sprawę. Szybko rozprawił się w pierwszej rundzie z Mischą i choć można rzec, że Niemiec grał słabo, tu uważam, że duża zasługa w tym Włocha, który po prostu grał bardzo solidnie i bezlitośnie wykorzystywał błędy przeciwnika. Dzisiaj powalczy z Diego, który zrobił wielkie postępy w ostatnim czasie. To jest zrozumiałe, że On jest faworytem, ale w pierwszej rundzie też był a widzieliśmy jak mało brakowało a już by się pakował. Można uznać, że to go wzmocniło i teraz będzie bardziej skupiony, ale wydaje mi się, że Włoch który nie ma nic do stracenia, da z siebie wszystko. Zwłaszcza, że Diego jest w zasięgu.
Busta vs Daniel (Daniel +7.5 Handi) @ 1.85 Unibet ⛔ co się stało w ostatnim secie, wystarczył jeden gem
Chyba trochę przesadzają z tymi kursami. Japończyk ostatnio pokazuje, że ma papiery na grę. Dobrze się ustawia, gra głęboko, mocno i precyzyjnie, Jest bardzo szybki i zwinny, co na mączce jest wręcz musem. Ogólnie ma dużo zalet i takie handi powinien pokryć. Busta ok ma większe doświadczenie, wyżej w rankingu, na mączce też świetny, ale nie jest to zawodnik który gromi rywali. Jak dla mnie becik elegancki.
Trungelitti vs Garcia-Lopez ov 3.5 seta @ 1.56 Unibet ⛔ oglądałem i płakałem
Tutaj króciutko. Dwóch graczy na podobny poziomie, z wielką nadzieją na dobry wynik w tym RG. Liczę na wyrównany mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Karlovic - Zeballos 2 @1,69 Uni ✅

Bardzo lubię doktora, strasznie sympatyczny i mający do siebie dystans tenisista. Jego tenis także mi odpowiada, dla kogoś będzie nudny, dla mnie przeciwnie. Obiektywnie jednak stwierdzam, że zdecydowanym faworytem jest Zeballos. Korty w Paryżu są wolne, jest wilgotno, piłka odbija się nierówno. Argentyńczyk to typowy ziemniak, regularny, dobrze ślizgający się co na mączce ma ogromne znaczenie. Ten mecz to będzie rewanż za Aussie Open, gdzie triumfował Ivo 22/20 w deciderze. Zeballos forma bardzo dobra, półfinał w Barcelonie i solidny mecz z Rafą, w Monachium ograł Seppiego i Kohlschreibera. Leworęczny, świetny forhend. Jeśli tylko piłka będzie wracać na drugą stronę doktor będzie miał problemy z utrzymaniem się w wymianie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Może troszkę nie na temat,wielkim znawcą tenisa nie jestem,ale śledząc turnieje wielkiego szlema,strasznie mi imponują i zarazem podziwiam postawę dwóch hiszpańskich weteranów Robredo i Verdasco,szczególnie pierwsze rundy bo pózniej oczywiście pary brakuje,ale przeważnie albo łamią teoretycznie gości na wyższym kursie albo potrafią urwać seta naprawdę mocniejszym,Tommy już wiekowy a Fernando oczywiście znany imprezowicz.Chociaż moim zdaniem Rolland Garros najbardziej nieprzewidywalny turniej,oprócz Rafy oczywiście
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karlovic - Zeballos ✅ bez większych problemów
over 10,5 w 1 secie @1,7 STS
Typ bardziej na wyczucie i typowo statystycznie. Obaj gracze to już wiekowi i doświadczeni tenisiści. Nawierzchnia przemawia za Argentyńczykiem, jednak Ivo też potrafi dobrze zagrać na tej nawierzchni. Ciężko go złamać. Nie widzę aby tu któryś zawodnik wygrał seta wcześniej niż przed Tb. Grali ze sobą w Australii i po zaciętym meczu wygrał Karlovic.
Vesely - Bedene ⛔ miał szansę Bedene na 2:2
wynik po 4 gemach w 1 secie 2:2 @1,75 1xbet
Typ tez raczej na wyczucie. Obaj gracze w dobrej dyspozycji, dobrze trzymający podanie. Spodziewam sie tutaj zaciętego spotkania. Od początku będą sie starali pilnować swoich gemów serwisowych bo jedno przełamanie może zadecydować o losach seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Karlovic - Zeballos 2 @1,69 Uni

Bardzo lubię doktora, strasznie sympatyczny i mający do siebie dystans tenisista. Jego tenis także mi odpowiada, dla kogoś będzie nudny, dla mnie przeciwnie. Obiektywnie jednak stwierdzam, że zdecydowanym faworytem jest Zeballos. Korty w Paryżu są wolne, jest wilgotno, piłka odbija się nierówno. Argentyńczyk to typowy ziemniak, regularny, dobrze ślizgający się co na mączce ma ogromne znaczenie. Ten mecz to będzie rewanż za Aussie Open, gdzie triumfował Ivo 22/20 w deciderze. Zeballos forma bardzo dobra, półfinał w Barcelonie i solidny mecz z Rafą, w Monachium ograł Seppiego i Kohlschreibera. Leworęczny, świetny forhend. Jeśli tylko piłka będzie wracać na drugą stronę doktor będzie miał problemy z utrzymaniem się w wymianie.
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 12:30
Spotkanie: Ivo Karlovic - Horacio Zeballos
Typ: 2
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Myślę tak samo kolego. Ivo ma już 38 lat i dużo słabiej ostatnio się prezentuje. Nie ma już takiej mocy jak dawniej i myślę, że Horacio to dzisiaj spokojnie bierze. Gdyby mecz był rozgrywany na innej nawierzchni to jeszcze bym się zastanowił ale tutaj na Roland Garros dla mnie zdecydowanym faworytem w tym pojedynku zostaje Zeballos. Tak jak wspomniałeś Argentyńczyk to typowy ziemniak i dla niego te korty w Paryżu są idealnymi. Ivo myślę, że lepiej czuje się na nieco szybszych nawierzchniach chociaż lata już nie te i już tak nie nadąrza za grą jak kiedyś. Owszem lekceważyć go nie wolno ale akurat po Zeballosie bym się tego nie spodziewał, że przeciwnika zlekceważy tylko wyjdzie skoncentrowany i po prostu zrobi swoje. Przy dłuższych wymianach mocniejszy powinien być Argentyńczyk i stawiam tutaj na jego wygraną.
✅ 0-3 (6-7 , 6-7 , 3-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
H 430

hanii

Użytkownik
Czy orientuje się ktoś dlaczego w kategorii mikst para Hingis/Paes nie są rozstawieni? W ubiegłym roku wygrali, swoją drogą kurs jest ciekawy patrząc na przeciwników.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Czy orientuje się ktoś dlaczego w kategorii mikst para Hingis/Paes nie są rozstawieni? W ubiegłym roku wygrali, swoją drogą kurs jest ciekawy patrząc na przeciwników.
pewnie dlatego, ze na rozstawienie wplywa aktualny ranking deblowy, a paes jest kolo 60~ miejsca
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy orientuje się ktoś dlaczego w kategorii mikst para Hingis/Paes nie są rozstawieni? W ubiegłym roku wygrali, swoją drogą kurs jest ciekawy patrząc na przeciwników.
1.35 ciekawe w pojedynku z Klaasenem i Srebotnik? Słowenka trzykrotnie wygrywała tutaj mixta, a w sumie już sześć razy była w finale. Może Raven nie ma na swoim koncie takich sukcesów, ale nie grał tak często w grze mieszanej. Zauważyłbym, że ostatni okres jest o wiele lepszy w wykonaniu Afrykanera, niż Hindusa. Fakt, że Leander zawsze potrafił spinać się na mixta i w tamtym roku dalej nieźle pogrywali, jednak widać było, że nie zamiatają razem z Martiną, jak to miało miejsce chociażby w 2015 roku. Nigdy w życiu nie zdecydowałbym się w tym meczu na granie na Hingis i Paesa po tym kursie. Jest o wiele więcej ciekawych betów właśnie z mixta wartych uwagi.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Carreno-Busta P. (Esp) - Daniel T. (Jpn)
Co myślicie o tym meczu? Korci mnie aby postawić win Busty 3:0 po kursie 1,67. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na ten temat.
Kusi mnie ten mecz a nie mam z kim ten mecz obgadac ;(
Dlaczego akurat 3-0? Jakie masz za tym argumenty?/Macko18

Mayera bardzo gładko pokonał. Odrazu pewnie kazdy powie ze Daniel tez gładko pokonał Janowicza. Mimo wszystko Janowicz nie jest dla mnie jakoś duzym wyznacznikiem. I kolejne fakt to Daniel już od kwalifikacji tu gra licze na jakies zmeczenie. Do tego oglądałem pare meczy w Portugali, gdzie nawet podobala mi sie gra Busty
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
I kolejne fakt to Daniel już od kwalifikacji tu gra licze na jakies zmeczenie.
Akurat na zmęczenie bym tu nie liczył i nie brał tego zupełnie pod uwagę, za wczesna faza turnieju, gdyby to był mecz czwartej rundy np. To można by się zastanowić, że te 3 mecze kwalifikacyjne mogą się deczko odbić. Tym bardziej, że tylko finałowa runda z Rublevem była intensywna o długa, bo trzygodzinna. Wcześniejsze dwie rundy to nieco ponad godzinę trwały. Jakbym miał tu coś szukać, to prędzej bym zagrał na seta Daniela niż trzysetowe zwycięstwo Busty. Takie moje zdanie ;)
Edit: Przewidywania się sprawdziły, Daniel ugrał seta. Mam nadzieję, że nie pograłeś tego 3:0 ????
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Bellucci + 5,5g @1,90 Unibet

Belucci nigdy nie spotkał się z Puille, więc ciężko coś z tego wnieść. Ale oglądałem ostatnie pojedynki obu panów, i już mi się nasuwa zagrać coś w kierunku Thomaza.
Ponieważ Francuz wcale nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie, męczył się z Benneteau gdzie zagrał aż, 5 setów. Lucas powinien go poskładać dość szybko a oglądaliśmy niezły horror. Obaj zagrali aż 51 gemów ! Co najlepsze Benneteau wcale niczym nie imponował koleś w ogóle nie umiał kończyć wymian, a jego gra była na poziomie chellengera, nie mniej jednak ugrał swoje... Lucas trzyma poziom tylko przyzwoitym serwisem, a kursy na niego są przesadzone. Oczywiście ranking robi swoje. Ale nie ma co się dziwić on swoje ugrał, wygrał w Budapeszcie, Marsylli, dotarł do półfinału w Dubaju.
Belucci mi się bd podobał w starciu z Lajovicem. On pokazał że, jeśli jego głowa funkcjonuje jak należy, może stać się bd. mocnym zawodnikiem szczególnie na tych kortach. Większość sezonu przesiedział na glinie z różnymi rezultatami. Ale przyzwyczaił nas już do niespodziewanych porażek. Nie mniej jednak ostatnimi czasy jest o niebo lepiej. Wrócę do pojedynku z Lajovicem. Thomaz zagrał kapitalnie, szczególnie w końcówce pojedynku. Dobry FH, i db. plasowany, rotowany serwis zrb. swoje. Bellucci tak że, lepiej się poruszał względem Lucasa. I widzę w tym aspekcie też małą przewagę, do tego gra bez presji. Coś mi się utarło o uszy z jakąś nie wielką kontuzją Brazylijczyka ale, zaryzykuję. Myślę że, kursy są stanowczo źle, wystawione ! A takie handi powinno śmiało wejść...

Bedene win @1,64 Unibet

Tutaj nie bd się rozpisywać. Po prostu kursy jakie są tutaj wystawione to śmiech na sali zdecydowanym faworytem jest Bedene !
Vesely wygrał z Sockiem i już wielkie halo, ale czy ktoś oglądał ten pojedynek ? Przecież skarpeta nie istniał w tym pojedynku. Zle wpadł z formą, i wcale Czech niczego nadzwyczajnego nie pokazał. Jego głównym atutem bd. serwis który akurat ma dość potężny ale mówię, niczego nadzwyczajnego bym od niego nie oczekiwał. W tym roku gra straszną padakę a większość turniejów kończył na 2R.
Bedene gra kapitalnie na glinie w tym sezonie, dla mnie to największe objawienie w tym roku. Ma nieco gorszy serwis od Vesely-ego ale nadrabia poruszaniem się po korcie. Moim zdaniem ma o niebo lepszą technikę od Czech i to owocowało w tym roku. Ranking podobny, H2H na niekorzyść mojego faworyta, ale to było kupę czasu temu i wiele się pozmieniało. Dla mnie forma jaką prezentuję Aljaz wystarczy do pokonania Jiriego który niczym mnie nie zaskoczył, a jeśli serwis mu nie bd siedział to chłopak nie bd miał nic więcej do zaoferowania, Gdyż w wymianach z pewnością to Aliaz bd góra. Więc grać bo kursy już powoli spadają. Dla mnie dość pewny typ !
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Bedene win @1,64 Unibet

Tutaj nie bd się rozpisywać. Po prostu kursy jakie są tutaj wystawione to śmiech na sali zdecydowanym faworytem jest Bedene !
Vesely wygrał z Sockiem i już wielkie halo, ale czy ktoś oglądał ten pojedynek ? Przecież skarpeta nie istniał w tym pojedynku. Zle wpadł z formą, i wcale Czech niczego nadzwyczajnego nie pokazał. Jego głównym atutem bd. serwis który akurat ma dość potężny ale mówię, niczego nadzwyczajnego bym od niego nie oczekiwał. W tym roku gra straszną padakę a większość turniejów kończył na 2R.
Bedene gra kapitalnie na glinie w tym sezonie, dla mnie to największe objawienie w tym roku. Ma nieco gorszy serwis od Vesely-ego ale nadrabia poruszaniem się po korcie. Moim zdaniem ma o niebo lepszą technikę od Czech i to owocowało w tym roku. Ranking podobny, H2H na niekorzyść mojego faworyta, ale to było kupę czasu temu i wiele się pozmieniało. Dla mnie forma jaką prezentuję Aljaz wystarczy do pokonania Jiriego który niczym mnie nie zaskoczył, a jeśli serwis mu nie bd siedział to chłopak nie bd miał nic więcej do zaoferowania, Gdyż w wymianach z pewnością to Aliaz bd góra. Więc grać bo kursy już powoli spadają. Dla mnie dość pewny typ !

Szkoda że nie widziałem bo bym więcej podywagował, taki kurs grać na Bedene to dopiero śmiech na sali, Vesely mega poprawny i regularny z mocnym Sockiem, wiem, że pisze przy 2:0, ale moge podesłać screen kuponu sprzed meczu gdzie mam na Veselego win.


Anderson - Kyrgios

Kyrgios WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz @1.77 Fortuna


2 runda Wielkiego Szlema. 56 na świecie Anderson i 19 Kyrgios, oglądałem calutki mecz Kyrgiosa z Kolbą, grał bardzo dobrze, regularne, atomowe serwisy to była norma, Kochlsreiber nie przełamał Kyrgiosa w całym pojedynku!! W jednym jednym gemie miał swoje 3 szanse , był to pierwszy gem po prowadzeniu w setach Nicka 2:0, i chyba było widać leciutkie rozluźnienie, a poza tym nie miał nic do gadania. Anderson też wygrał 3:0, ale Kyrgios miał cięższego rywala, Anderson - Jaziri (79 ATP), Kyrgios jest zdecydowanie lepszym tenisistą obecnie niż Anderson, choć to tylko sport nie wyobrażam sobie by ten mecz przegrał, poukładał swoją głowę , że stać go już na coraz większe rzeczy. Według mnie wejdzie w mecz pewnie, tak jak z Niemcem, wygra 1 seta, a potem już tylko z górki... Pozdrawiam


Wynik:
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Olivo z Tsongą? Francuz zagrał padake czy Olivo mecz życia? Jak to wyglądało?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom