>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja 2016/2017

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Gazovik Orenburg vs Spartak Moscow
Under 2,5 gola @1,66 Oddsring

Orenburg w 6 ostatnich meczach zdobył tylko 1 gola. Co jest krytycznym wynikiem. Co najlepsze w udało im się zremisować aż, 3 razy wynikiem 0:0...
Goście zaczęli sezon znakomicie, są na 1 miejscu w tabeli. Jednak jest to drużyna która lepiej sobie radzi na swoim boisku, grają świetnie w obronie stąd ich bilans w którym mają tylko 1 stracony gol. Mają aż, 11 strzelonych goli jednak aż, 4 z nich były zdobyte w meczu z Tulą.
Obie ekipy są db. zorganizowane w bloku obronnym i nie widzi mi się abyśmy zobaczyli grad goli. Myślę że, gra bd. wolna i under spokojnie wejdzie...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

kursy zapożyczone z Otobet
W ósmej kolejce już od pierwszego spotkania czekają nas emocję gdzie CSKA podejmie Krasnodar, W tym samym dniu Rostov podejmie Lokomotiv. Na deser w niedziele Anzhi podejmie Zenit.
Zapraszam do dyskusji oraz komentarzy :!:​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Otobet
Już w ten weekend odbędzie się dziesiąta kolejka w Rosji. Na prowadzeniu zespół Spartaka razem z Zenitem. 1pkt. stratę ma zespół CSKA zaczyna się robić ciasno w czubie tabeli. Przed Spartakiem nie lada wyzwanie zmierzą się z rewelacją z Rostova. Czy wszystkie zespoły z czuba zdołają zdobyć komplet punktów :?:.
Zapraszam do pisania typów oraz analiz :!:.​
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Przeglądając terminarz spotkań na dzisiejszy dzień natrafiłem na spotkanie Zenitu z FC Orenburg. Jeśli chodzi o gości, to beniaminek najwyższej klasy rozgrywek w Rosji.
Tak patrzę na ten Zenit i widzę, że na ostatnie 10 spotkań nie doznali porażki, a tylko raz zremisowali z Anzi (2:2).
Ich bilans bramowy również robi wrażenie, bo na te 10 spotkań mają 36 bramek zdobytych; daje to nam średnią 3,6 bramki na mecz.

Powinien być, to łatwy i przyjemny mecz dla gospodarzy, tym bardziej że u siebie są bardzo groźni. Za zdobywanie bramek odpowiedzialni są Giuliano i Dziuba.

Zenit ostatnią porażkę doznał 9 lipca br. więc dziś nie wierzę, że goście mogą wygrać lub urwać im punkty. Nic za nimi nie przemawia. Nie mają żadnych argumentów.

1.22 uważam za świetny kurs do podbicia. Tyle oferuje nam bwin. ✅✅

Zenit St. Petersburg - FC Orenburg
1 X 2 oraz ilość goli
Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
1.75
Bwin⛔⛔


Zenit St. Petersburg - FC Orenburg
Handicap 0:1
Zenit St. Petersburg
1.65
Bwin⛔⛔


Straszna bieda. Liczyłem na więcej bramek ze strony gospodarzy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Otobet
Prym w lidze wiodą zespoły Spartaka Moskwa oraz Zenitu. Tuż za ich plecami CSKA które widać bez napastnika nie wiele zdziała, w ostatniej kolejce podopieczni Slutskiego ulegli Lokomotivovi. W tej kolejce udają się na spotkanie ze Spartkakiem porażka może oznaczać stratę już 7pkt. Zenit podejmie na własnym obiekcie zespół z Tomska.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Amkar - Rostov
Dzisiaj na Stadion Zvezda spotka się miejscowy Amkar Perm oraz rewelacja z Rostova. Gospodarze nie potrafią wygrać od pięciu spotkań notując trzy remisy i dwie porażki w tym jedna w pucharze po rzutach karnych. W zespole Gadzhiev pewne miejsce w składzie ma nasz rodak Janusz Gol trudno wskazać kluczową postać zespołu ponieważ drużyna opiera się na kolektywie. Dzisiaj w ich zespole zabraknie Ogude oraz Komolova. Przyjeżdża rewelacja z Rostova która ostatnio złapała zadyszkę w lidze nie potrafią wygrać od dwóch spotkań. O tyle co spotkanie ze Spartakiem można im wybaczyć to ostatni remis z Ufą chluby nie przynosi. A niecałe 3tyg temu zwyciężyli w prestiżowym spotkaniu z CSKA. W Marcu tego roku obie drużyny spotkały się po raz ostatni i padł remis 0:0. Dzisiaj goście przyjadą bez Gatcana oraz Kalacheva. Brak tutaj faworyta ale goście zdecydowanie prezentują lepszy futbol.
DNB Rostov @@ 2.15 Otobet ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
https://wlbetclic.adsrv.eacdn.com/C.ashx?btag=a_20265b_96c_&amp;affid=220&amp;siteid=20265&amp;adid=96&amp;c= [https://wlbetclic.adsrv.eacdn.com/c.ashx?btag=a_20265b_96c_&amp;affid=220&amp;siteid=20265&amp;adid=96&amp;c_white]]
[/url]
Kursy zapożyczone z Expekta
Przed nami piętnasta kolejka w Rosyjskiej Premier Lidze. Na czele Spartak Moskwa z 34pkt, tuż za nim Zenit z 31pkt. W tej kolejce Lider wybierze się na ciężki teren do Tereka Grozny. Czy uda im się przywieź komplet punktów :?:.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Rostov-Anzhi
Typ: 1
Kurs: 1.87
Bukmacher: Oddsring

Myślę że po okazałym zwycięstwie z Bayernem 3:2,FK Rostov pójdzie za ciosem i wygrają też u siebie z Anzhi.Zaciekawiła mnie też statystyka piłkarzy z Rostova na własnym obiekcie 6 wygranych i 1 remis także biorąc pod uwagę spotkania u siebie spisują się bardzo dobrze i po takim kursie myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rostov-Anzhi
Typ: 1
Kurs: 1.87
Bukmacher: Oddsring

Myślę że po okazałym zwycięstwie z Bayernem 3:2,FK Rostov pójdzie za ciosem i wygrają też u siebie z Anzhi.Zaciekawiła mnie też statystyka piłkarzy z Rostova na własnym obiekcie 6 wygranych i 1 remis także biorąc pod uwagę spotkania u siebie spisują się bardzo dobrze i po takim kursie myślę że warto.
Warto dodać że Rostov to nadal zespół przez wielu niedoceniany, Dodatkowo Rostov będzie dzisiaj grał pełnym skłądem, goście natomiast przyjadą bez Mensaha i Mkrtchyana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bytomianin

Użytkownik
Czy ktoś może mi powiedzieć czym spowodowany jest tak duży ruch kursów w meczu Ural - Rostov?
np. Bet365 było: 3.20/3.00/2.40 a jest 1.80/3.25/5.00 !?
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Gra ligi rosyjskiej o tej porze roku to praktycznie ruletka. Czołowe drużyny tracą atuty , które pozwalają dominować nad słabszym przeciwnikiem.
Pogoda robi swoje , boiska są w fatalnym stanie i o wiele łatwiej się broni na taki boisku , a rozgrywanie piłki jest często samobójstwem.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś kurs na Spartak z Samarą? @1.95 na lidera z 14stą drużyną ligi, gdzie przykładowo na 11sty Lokomotiv z 15stym Tomskiem już @1.33. Rozumiem, że tu dom tu wyjazd, ale żeby aż tak? Poza tym to h2h dla Spartaka, forma z 5 męczy Spartak same win, Samara pierwsze zwycięstwo w ostatniej kolejce od 6 spotkań. Skąd tak wysoki kurs orientuje się ktoś?
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Pewnie bukmacherzy wiedzą coś, czego my nie wiemy... W Samarze w tym momencie jest w tym momencie -11 stopni, mówiąc delikatnie to nie jest najlepsza pogoda do grania w piłkę... mi ten mecz śmierdzi, dziwne zachowanie kursów..., murawa na kilka godzin przed meczem wyglądała tak:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/8e2b32b89426fc62
Czuje , że Spartak straci punkty, takie serie zwycięst nie trwają nigdy bóg wie ile, szczególnie w takich ligach jak Rosja. W takiej temperaturze nie da się grać w cokolwiek, murawa zmrożona jak cholera, piłka będzie się ślizgać i płatać figle. Ja tu gram under 2,5 po słabym kursie w roczniaku ok. @1,55 ale nie widzę tu gradu bramek.
ewentulanie azjan poniżej 2 goli po kursie @2
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Rosja-Premier Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Krasnodar- Samara
Typ: powyżej 2.0,2.5 gola
Kurs:1,750
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze od sześciu spotkań niepokonani na własnym obiekcie. Goście z mizerną formą na przekroju całego sezonu, zajmujący w tej chwili lokatę tuż nad strefą spadkową. Dwie ostatnie kolejki ligowe to jednak spore zaskoczenie, jeśli chodzi o formę podopiecznych Frankiego Vercauterena. Po pokonaniu średniaka z Tomska w ostatniej listopadowej kolejce, przyszło również niespodziewane zwycięstwo z jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa w tym roku, a więc moskiewskim Spartakiem. Triumf okazały bo aż 4-0. Co warto zaznaczyć nikt w obecnym sezonie nie zdołał wbić Spartakowi tyle goli co drużyna z Samary. Gospodarze walczą w tej chwili na dwóch frontach, zarówno w lidze jak i LE, gdzie nie mają jeszcze pewnego awansu, co za tym idzie w tym pojedynku mogą dać odpocząć kilku graczom. Goście jak w dwóch poprzednich pojedynkach mogą próbować od pierwszego gwizdka podporządkować sobie przeciwnika i szybkim golem ustawić mecz. Artur Jędrzejczyk i spółka to zaś zespół na którego sposób w tym sezonie na własnym obiekcie znalazła tylko jedna drużyna, są również wiceliderem tabeli uwzględniającej bramki zdobywane &quot; u siebie&quot;(20). Krasnodar musi wygrać by z powrotem wskoczyć na miejsce premiowane grą w europejskich pucharach, Samara natomiast wydaje się być na fali. Zwiastuję to według mnie ciekawy, miejmy nadzieję obfity w gole pojedynek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom