>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
:hokej:17:00 Ak Bars Kazan vs Spartak Moskwa dla Mecz. ( 1.437 ) reg.time Pinnacle ✅ [2:0]
Wchodzę dzisiaj w lidera konferencji wschodniej który rozgrywa bardzo pewne mecze zwłaszcza we własnej hali. Najlepszy strzelec drużyny z Kazania, ma na koncie 17 punktów i zajmuje 14 miejsce w kanadyjce. Forma drużyny gospodarzy jest dość dobra, odnieśli oni 3 zwycięstwa w reg.time oraz 2 po dogrywce w ostatnich 5 meczach. Goście na chwilę obecną bez szału w lidze. 8 miejsce w zachodzie, grają w kratkę. Myślę, że dodatkowym smaczkiem tego meczu będzie fakt iż wygrał Barys, czyli bezpośredni rywal Kazania o fotel lidera w konferencji.
:hokej:17:30 Dinamo Moscow vs Donbass Donetsk dla Mecz. ( 1.592 ) reg.time Pinnacle ⛔ [1:2]
Gol w 54 sekundzie na 1:0, stracili na 1:1 2 sekundy przed końcem 1szej tercji...
2 tercja, 1 strzał ???? Wstyd i kompromitacja :!:

Kolejny typ na dziś, w miarę ciekawy i nie wydaje mi się aby goście z Doniecka zdobyli jakieś punkty.
Dinamo jest strasznie mocne u siebie, do tej pory doznali dwóch porażek we własnej hali, z SKA i Yaroslavem. O ile porażka z SKA to nic strasznego, tak 1:3 u siebie z Lokomotivem to słabo.
H2H jak najbardziej dla gospodarzy, ostatni mecz wygrali 4:2 z Donbassem we własnej hali.
Drużyna ze stolicy Rosji, jest v-ce liderem na Zachodzie, Donieck klasyczny średniak ligi, 7. lokata ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk - Lokomotiv Yarosław
Magnitka niestety przegrała ze SKA 1:4 i trzeba powiedzieć, że to była w pełni zasłużona wygrana gości, którzy kontrolowali mecz przez dłuższe okresy meczu. Jak zwykle nie zawiódł Zaripov, strzelec jedynej bramki dla gospodarzy. Mimo wszystko to jednak trochę mało jak na taką drużynę i to jeszcze u siebie, rozumiem porażkę ale zawiódł charakter, SKA po prostu wyszło po swoje i stąd taki wynik. Jutro Magnitogorsk podejmie Yarosław, drużynę która w tym sezonie &quot;tuła&quot; się w tabeli i właściwie nie wiadomo na co ich stać. To co charakteryzuje Lokomotiv to z pewnością dobra defensywa i bramkarz, czego odzwierciedleniem są statystyki w opcji u/o 19 spotkań i tylko 3 overy 5.5, średnia bramek na mecz z udziałem gości to 4.1 więc to daje do myślenia, no ale tak gra defensywna wygląda nieźle, jednak już w kwestii zdobywania bramek Loko plasuje się w &quot;ścisłej czołówce&quot; najgorzej strzelających ekip, zaledwie 37 bramek w 19 spotkaniach, co w sumie nie daje nawet 2 na mecz. Po co o tym piszę, ano po to by uświadomić was jakie są bolączki gości, tak jak pisałem ostatnio Magnitogorsk u siebie to drużyna prawie perfekcyjna, prawie bo tak naprawdę mecz z najsilniejszymi wskazują kierunek, jednak pozostała reszta nie ma tu czego szukać. Zaripov i Mozyakin ten duet robi różnicę, do tego dochodzi Kovar i mamy oto 3 najlepiej punktujących graczy w lidze. Jeśli chodzi o Zaripova, to jego forma obecnie jest wielka i przy dobrych wiatrach może sam jutro rozbić Lokomotiv. Nie lubię grać w hokeju niskich kursów, ale czasami warto, dlatego też nie rzucam się na hendi bo mimo wszystko Yarosław to dobra defensywa i nie musi tu paść wiele bramek, ale Magnitogorsk w reg time jak najbardziej.

Magnitogorsk 60&#39; / 1.78 Expekt ⛔
+ coś niekonwencjonalnego Zaripov 2 bramki lub więcej / 6.00 Fortuna⛔
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Niznekamsk - SKA St. Petersburg
typ 2 kurs 1.55 betclic
22.10.2013 15:00 ✅ 1-3


3 argumenty które przemawiają za zwycięstwem gości w dzisiejszym spotkaniu :

1. Goście to jedna z najmocniejszych drużyn w lidze, która w tym sezonie oczywiście przegrywa pojedyńcze spotkania, ale nie przegrywa więcej niż jednego z kolei. Po każdej porażce przychodzi kolejne spotkanie który SKA wygrywa bez trudu.

2. Gospodarze to jedna ze słabszych drużyn w lidze w 18. spotkaniach przegrała w regulaminowym czasie 10 porażek, a ostatnio notują niechlubną serię 7 porażek z rzędu.

3. W ostatnich 7 spotkaniach między drużynami Niznekamsk, a SKA St. Petersburg na terenie Niznekamsk 6 zakończyło się wygraną w regulaminowym czasie.

Reasumując, w dzisiejszym spotkaniu będzie widać dużą różnicę potencjałów obu zespołów, do tego SKA będą chcieli jak najszybciej zrehabilitować się za ostatnią porażkę w Ufie. Liczę na 2-3 bramkowe zwycięstwo gości dzisiejszego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
St.Petersburg - Dinamo Riga
Kovalchuk strzeli gola (60 min)
2,27 Betsson
✅✅✅ niecała minuta, dzięki Kovy ;)
SKA wraca do siebie po 4 spotkaniach udanego road tripu. Po zaskakującej porażce u siebie z Vladivostokiem miała miejsce rzeź w Chelyabinsku. Miałem okazję zobaczyć to spotkanie chociażby ze względu na obecność Kuznetsova w rosterze Traktora, na którego czekamy w Waszyngtonie z niecierpliwością, pytanie tylko- kiedy się doczekamy? Kolejny mecz, z Magnitką, również bardzo dobry, później porażka z Salavatem i zwycięstwo z Niznekamskiem na zakończenie. W każdym z tych 4 spotkań Kovy punktował. Ile straciła liga na jego odejściu nawet nie chcę mi się pisać. W NJD Jagr z Eliasem i Ryderem zdobędą - przy dobrych wiatrach - łącznie tyle bramek, ile strzeliłby sam Ilya, gdyby nie uciekł do Rosji. Teraz jest tak jak w każdym klubie w którym przyszło mu grać twarzą całej organizacji. W obecnych rozgrywkach ponad point per game, w man adv znaczy dla SKA tyle, co Ovi dla Caps. Nie widziałem chyba kogoś kto tyle razy ubił gola z short angle i to nie wristerem, tylko z klepy. Niebywała umiejętność.
Mam jeszcze taką cichą nadzieję, że wróci do hokejowego raju, ale czy w Rosji nie jest traktowany jeszcze lepiej? W każdym razie propozycja na dzisiaj - Ilya to score.
Taka mała dygresja - graty Romek za pracę w zakładce, ubiłeś kilka naprawdę rewelacyjnych kursów, zwłaszcza ten ponad 8. Podobny na singlowym zakładzie trafiłem tylko w ubiegłym roku na zakładzie Richard Panik strzeli gola (ten z Lightning) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dzięki Yem :razz: Ostatnio mam mało czasu żeby skrobać coś na temat KHL, ale śledzę uważnie każdy game day i na strzelcach też idzie dobrze zarobić, fajnie że buki wystawiają taką ofertę, mam tu na myśli Betsafe i Fortunę bo w innych póki co nie widziałem. Dzisiaj solidnie zaspałem bo był do pogrania Karsums z Dynama Moskwa, niemałe objawienie ostatnich dni no i już strzelił golasso.
Wracając do kursu na SKA z Traktorem, to dla mnie była promocja na miarę obniżki w jakimś sklepie w granicach 50% kto normalny daje takie kursy, gdy Traktor gra taką &quot;kaszane&quot; że się nie da oglądać, a mimo wszystko Petersburg tak jak pisałem potrafi się spiąć i nabić do wiwatu.
Szybko rozliczony bet na Kovalchuka :cool: graty.
Dzisiaj przyjemna niespodzianka w Ekaterinburgu, gospodarze pokazali charakter i od stanu 1:3 wyszli na 7:4 z UFA co jest sporą niespodzianką aczkolwiek, kto obserwował ostatnio drużynę UFA mógł zauważyć, że w końcu przyjdzie słabszy dzień, ostatni mecz z Mytishi już można powiedzieć na ostatnich &quot;oparach&quot; wyciągnęli w 3 tercji, a dziś wystarczyło mocy na 1 period, w 2 zostali dosłownie &quot;zjedzeni&quot; przez gospodarzy. Jutro przerwa więc nie ma co pisać, ale w poniedziałek spora dawka meczy i już widzę dobrą opcje na Magnitogorsk w Omsku, ale o tym spotkaniu napiszę więcej jutro ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
:hokej: Omsk - Magnitogorsk over 5.5 @ 2.20 ✅
Dziś na pierwszy ogień nowość w moim temacie: hokej!
Ten mecz zwrócił moją uwagę ze względu na jedną rzecz: serię underów po obu stronach. Zarówno Omsk jak i Magnitogorsk to drużyny raczej overowe.
Omsk jest jedną z najbardziej overowych drużych ze średnią 5.8 bramki na mecz, daje im to drugie miejsce w overach w lidze. Goście już tak overowo często nie grają ale jak się over trafi to bardzo mocny i pomimo tylko 7/20 overów mają średnią 5.3 bramki na mecz.
Obie drużyny mają obecnie serię dwóch underów z rzędu a takie serie zdarzają się dość rzadko gospodarzom. Wg mnie dziś będzie dość otwarty mecz.
Omsk u siebie notuje prawie 6 bramek na mecz i zdecydowanie woli overy.
Magnitogorsk na wyjeździe ma obecnie 3 undery z rzędu więc tym bardziej pora na przełamanie!
Kurs zachęcający, mecz już o 13:30!
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
:hokej: Ekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 1 @ 3,40 ✅
Zdecydowałem się pograć jeszcze na ruskiego hoka. Pierwszy mecz przyniósł zysk, zobaczymy dalej.
Nie wiem czym sugerowały się buki wystawiając kursy na mecz ale wg mnie coś tu jest przeszacowane. Kto wie, może buki mają jakieś lepsze info ale to być może, a być może nie, bo kursy jakoś nie świrują.
Otóż obie drużyny są obecnie w dużym gazie. Jedna i druga wygrywa ostatnio seriami. Obie mają tyle samo punktów w lidze. Biorąc pod uwagę ostatnią formę lepiej prezentują się jednak gospodarze! To oni ostatnio grają lepiej i w tym upatruję szansy na wygraną.
Nie widzę takiej wielkiej różnicy między tymi dwoma zespołami, dlatego kurs 3.40 wezmę, bo jest to po prostu value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
:hokej: Kazan - Dyn. Moscow 1 @ 2.35 ✅

No tak trochę za dobrze ten hokej ruski idzie ale może to znak, że tu powinienem cisnąć? Póki co cisnę ;-)
Kazań po wspaniałej serii 8 zwycięstw został sprowadzony na ziemię w ostatnim meczu ze słabym Podolskiem. Wydaje mi się, że to mogła być taka trochę zagrywka taktyczna trenera, by przerwać serię przed ważnym meczem, żeby sprowadzić na ziemię zawodników, którzy mogliby już za daleko odlecieć a w meczu z Dynamem mogłoby to się skończyć tragicznie.
I tak oto Kazań serię przerwał, odpoczął 2 dni i zagra u siebie z jedną z najlepszych drużyn - Dynamem Moskwa.
Za Kazaniem (poza przerwaną serią) przemawia do mnie jeszcze jeden argument: Kazań to najlepsza drużyna własnego parkietu w całej konferencji wschodniej, a w KHL druga. Biland 9-2-1-1 mówi sam za siebie, a ta porażka jedyna po OT to właśnie z ostatniego meczu.

To może coś o Dynamie: Dynamo to właśnie ta najlepiej grająca w KHL drużyna u siebie, jednak na wyjazdach... na wyjazdach jest już zdecydowanie gorzej: 5-0-2-2 czyli niewiele ponad 50% wygranych, a powiedzmy sobie szczerze: z potentatami to oni nie grali.
Dodatkowy minus po stronie gości to seria 3W więc taka delikatna sugestia co do przerwania serii ;-)

Zdecydowane value na gospodarzy. Mecz o 16:00
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Za Kazaniem (poza przerwaną serią) przemawia do mnie jeszcze jeden argument: Kazań to najlepsza drużyna własnego parkietu w całej konferencji wschodniej, a w KHL druga.
Zdecydowane value na gospodarzy.
Z całym szacunkiem, ale jeśli piszemy o hokeju to nie używamy słowa parkiet ponieważ lodowisko ma całkiem inną specyfikę niż parkiet, inna sprawa, że stajesz się mało wiarygodny gdy nie wiesz gdzie się dzieje owa rzecz ;)
&quot;Zdecydowane value na gospodarzy&quot; hmm, gdyby był laikiem to i może bym to łyknął, ale jako, że trochę siedzę już w KHL i na bieżąco staram się uzupełniać informacje to napiszę tak, poniżej 3 w KHL nie ma value na regulaminowy czas gry... Kazań to gospodarze i warto zauważyć, że kurs na ich zwycięstwo jest niższy niż na gości, czyli użycie słowa value mija się tu z cele, value to dzisiaj miałeś na Ekaterinburgu, który był do łapania z kursem ponad 3.
Przejdźmy do rzeczy bo jutrzejszy mecz to bez wątpienia ligowy hit i na dobrą sprawę każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Jeśli chodzi o Kazań i pisanie, że są super grającą drużyną u siebie to i jest prawda, ale patrząc przez pryzmat rywali, którzy gościli w Kazaniu do tej pory, większego wrażenia ten bilans na mnie nie robi, z czołówki gościli Magnitogorsk, ale to był mecz na samym początku sezonu, ok wygrany, to samo tyczy się UFA, którą pokonali po dogrywce, 2 mecz sezonu, a idąc dalej w las przyjechało SKA i cała magia prysła, 1:3 i w sumie mecz bez historii. Kazań to jest dobra drużyna tego nie kwestionuje, ale im zawsze czegoś brakuje, w tym sezonie dość mocno przebudowali skład i jeśli chodzi o 2 linię to niesamowita moc, ale niestety 3 graczy nie zapewni zdobycia Gagarina. Ostatni mecz z Podolskiem to przykład dla wszystkich ekip, czego nie należy robić gdy się prowadzi różnicą 3 bramek, gospodarze już poczuli zwycięstwo i &quot;totalna olewka&quot;, gdzie mając za rywala Podolsk to chyba najgorsze co można zrobić, ja nie mówię że Vityaz to jakaś świetna drużyna, ale zawsze walczą do końca i to wszystko jest można by napisać &quot;robione z jajem&quot; czego efektem było prowadzenie przez krótką chwilę 3 tercji.
Nie ukrywam, że lubię Kazań i Dynamo, ale obawiam się, że gospodarze mogą odbić się od ściany defensywnej gości. Yeryomenko ostatnimi czasy spisuje się bardzo dobrze i jeśli Barulin z drugiej strony podejmie rękawice, a wiemy że jest w stanie to ten mecz będzie ubogi w zdobycze bramkowe. Mimo wszystko drużyna z Moskwy bardziej do mnie przemawia, ciekawe rozłożenie sił w każdej z linii, no i Karsums, który się objawił nagle i strzela w każdym ze spotkań bramkę. Większość z nich strzela podczas PP, co pokazuje że Dynamo ma świetnie opracowany ten element gry i można powiedzieć wprost, że jest rozgrywany pod dogodną sytuację strzelecką dla Łotysza.
Mógłbym tak pisać i pisać, ale nie ma sensu :razz:
Under 4.5 to na pewno na to spotkanie, co do zwycięzcy to wydaje mi się, że goście, ale to już pozostawiam wam do rozstrzygnięcia ;)
Under 4.5 / 2.10 Marathonbet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Kazań to gospodarze i warto zauważyć, że kurs na ich zwycięstwo jest niższy niż na gości, czyli użycie słowa value mija się tu z celem
Witam!
Sam kurs to nie wszystko, dla mnie value to stosunek kursu do prawdopodobieństwa wygranej. Patrząc na ten mecz można by powiedzieć, że drużyna grająca bardzo mocno na własnym lodowisku grając przeciwko drużynie mocnej, ale na wyjazdach grającej słabo jest bardzo pewna i nie zasługuje na wysoki kurs.
Wg mnie kurs na Kazan nie powinien przekraczać w takiej sytuacji 2.00 więc dla mnie powyżej tego jest value.
Pozdrawiam!
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
SKA - Slovan over 5,5 reg.time @ 2.140 reg.time Pinnacle ✅
Wydaje się, że SKA wraca do swojej normalnej dyspozycji czyli gromienie swoich opponentów. Jutro spotkanie lidera z outsiderem tej ligi który ma wygranych raptem 5 meczy w reg.time.
SKA w tym sezonie notował over 14-krotnie (5 razy na własnej tafli), ostatnio z CSKA Moskwa 4:2 i Dynamem Ryga 4:3 po karnych.
Słowacka drużyna pokryła over 8-krotnie (3-krotnie na wyjazdach, ostatni over 2:5 z Amurem), ostatnio 5 kolejek temu w meczu u siebie z... Dynamem Ryga 3:4 ????
Łotysze mają wiele wspólnego z tymi drużynami w ostatnim czasie jeśli chodzi o over. W pojedynkach bezpośrednich mamy zanotowane dwa spotkania w ramach Kontinental Hockey League mamy jedną wygraną SKA (1:0) i Slovana (4:2 + dla overu ???? )
Jutro Cervenka do spółki z Kovalchukiem i Tikhonovem przesądzą o losach overu.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
⚽ Omsk - Ekaterinburg 2 @ 4.60 Sportingbet ✅
Duże value w moim przekonaniu. Być może w końcu błędnym ale ryzyko podejmę.
Omsk gra ostatnio padakę, zresztą nigdy nie grali cudów. Ostatnio co prawda zmordowali z Ufą po dogrywce i wygrali Nizekamskiem ale to drużyna w kryzysie.
Teraz przyjdzie zmierzyć się gospodarzom z drużyną będącą na wysokiej fali. Ekaterinburg ostatnio gra i to gra wyśmienicie! I ten trend chcę wykorzystać. Wiem, każda seria się kiedyś kończy, ale czy akurat w tej kolejce? Dyspozycja gości jest rewelacyjna, czemu nie podtrzymać jej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Z racji tego, że była dłuższa przerwa w rozgrywkach, trzeba podejść do tej kolejki z lekkim przymrużeniem oka, bo tak na dobrą sprawę zdarzyć się może wszystko, a trzeba odnotować fakt iż nie wszyscy gracze brali udział w rozgrywkach reprezentacyjnych stąd też z formą może być różnie.
Amur - Novogrod
Pójdę &quot;ślepym&quot; tropem tego co zdarza się najczęściej w rywalizacji tych dwóch drużyn na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy, czyli spodziewam się wyniku remisowego po 60 minutach gry. Oczywiście Nizhny pod względem potencjału jest zdecydowanie nad Amurem, ale gra u siebie dla gospodarzy jest właściwie jedyną okazją do tego by grać jak równy z równym. Khabarovsk przegrał ostatnie 6 spotkań z rzędu, bardzo mało strzelał i na dobrą sprawę w większości spotkań był tłem dla rywala, może z pominięciem pojedynku w Moskwie, gdzie można powiedzieć że Amur przegrał na własne życzenie. Typ oczywiście ryzykowny, ale nie spodziewam się tu od początku jakiegoś szybkiego tempa, bardziej leniwa adaptacja do warunków KHL. Jeśli Amur skutecznie zagra przede wszystkim w defensywie to z pewnością goście są do &quot;ugryzienia&quot; ;)

Remis 60&#39; / 4.33 Marathonbet
✅ 1:1
Lev Praga - Ekaterinburg
Tutaj dosłownie kilka słów. Jestem bardzo ciekaw jak spisze się rewelacja ostatnich tygodni czyli drużyna Ekaterinburga, &quot;wystrzelili&quot; z formą w najmniej spodziewanym momencie i można powiedzieć, że zostali &quot;brutalnie&quot; wyhamowani na pewien czas. Spotkanie w Pradze na pewno nie będzie należało do najłatwiejszych, ale nie można skreślać przyjezdnych. To co mi się najbardziej podoba w Eka to gra ofensywna, potrafią zdobywać bardzo dużo bramek i dzięki temu ustawiali sobie w większości spotkań wynik. Malykhin, Lazarev, Lepisto czy Simakov to panowie, którzy sprawili że Ekaterinburg na przestrzeni kilku spotkań stał się bardzo groźnym rywalem, czego efektem jest 6 pozycja w konferencji Wschodniej i aż 7 wygranych z rzędu ????

Ekaterinburg (+1,5) / 1.63 Marathonbet ✅
2:2
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#140 :hokej: Novokuznetsk - Podolsk 1 @ 2.75 ⛔
Krótko, zwięźle i na temat: pojedynek dwóch słabych drużyn po dłuższej przerwie. Novokuznietsk potrafi wygrywać tylko u siebie. Podolska tak samo, na wyjazdach na 11 meczy ma 1-1-3-6. Gospodarze mają także złą serię. Jeśli nie u siebie i nie z Podolskiem to gdzie i z kim chcą się przełamać?
Mecz już o 13:00!
#142 :hokej: Ufa - Sp. Moscow 1 (-1.5) @ 2.00 ⛔ Niestety dobra passa dziś się zakończyła, ale nie na długo...
Ufa po dwóch porażkach wyjazdowych wraca do własnej hali gdzie gra nadzwyczaj dobrze (8-0-1-1). Spartak z serią 3W (wszystkie wygrane u siebie) jedzie na wyjazd, gdzie gra przeciętnie. Wg mnie dziś nastąpi przełamanie serii jednej i drugiej drużyny i pewne zwycięstwo gospodarzy.
:hokej: Lev Praga - Ekaterinburg 2 @ 4.10 ⛔ //remis, czarna środa...
No nie dał mi żyć ten typ. Musiałem zagrać. Wspaniała seria gości, po takim kursie warto zaryzykować.
Mecz za chwilę!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Yaroslav - Cherepovets
Mecz, który na pewno wielkim widowiskiem nie będzie, ale punkty potrzebne jednym jak i drugim. Obie ekipy podchodzą do tego spotkania w odmiennych nastrojach ponieważ gospodarze po wielkim meczu ograli SKA 2:0 i co ciekawe wcale nie było to spotkanie w którym SKA dominowała przez 60 minut a Kolesnikov dokonywał cudów, Loko postawiło trudne warunki i skutecznie się odgryzało czego efektem bramka Galimova na początku 3 tercji. Yaroslav ma argumenty by być bardzo dobrą drużyną i dyktować warunki, mowa tu o defensywie, ale niestety brakuje im skutecznej gry z przodu. Wystarczy popatrzyć na obie konferencje i jasno widać że Lokomotiv pod względem najmniejszej liczby straconych bramek jest w TOP 3 ligi, czyli to nie jest przypadek, ale z drugiej strony patrząc na ich dorobek punktowy oraz pozycję w tabeli jest to bardzo zastanawiające...
Goście to drużyna nieprzewidywalna, po dobrym zeszłym sezonie teraz nadeszły czasy posuchy i tułaczki po dnie konferencji. Oczywiście &quot;jakiś&quot; potencjał jest ale nie można na tym zbudować regularnej formy. Cherepovets w odróżnieniu od gospodarzy traci sporo bramek i wcale nie nadrabia tego ofensywą. Ostatnimi czasy seria 3L co prawda 2 porażki po OT/SO ale to nie ma znaczenia. To czego jestem pewny to niewielka ilość bramek w tym meczu, no bo Loko ostatnimi czasy gra mecze w których pada maksymalnie 3-4 bramki, tak więc defensywa przede wszystkim a z przodu jakoś to będzie. Bawi mnie trochę statystyka najskuteczniejszych strzelców ponieważ z obu ekip w 30 najskuteczniejszych ligi na 29 miejscu jest gracz Cherepovca, Bushuyev z 8 bramkami.
Nie ukrywam, że mocno liczę na gospodarzy i ich dobrą grę w obronie, która na pewno jest kluczem do tego by pokonać gości. Severstal to nie SKA więc i zagrożenie mniejsze, ale na pewno nie może tu być lekceważenia ponieważ już w tym sezonie goście raz ograli Loko w stosunku 3:1 na własnym lodzie. Może dziś gospodarze postarają się o trochę większą zdobycz bramkową niż tylko 2, ostatni raz kiedy zdobyli 3+ to 9 października, a od tego czasu rozegrali już 11 spotkań.

Lokomotiv Yaroslav (-1) / 2.36 Pinnacle ✅
Under 4.0 / 1.98
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk - Medvescak
Dziś krótko bo czas nagli. Gospodarze u siebie to praktycznie drużyna perfekcyjna i naprawdę bardzo ciężko komukolwiek &quot;coś&quot; tu ugrać, oczywiście zdarzają się przypadki jak ten z Yarosławiem, czy porażka ze SKA, ale pomimo to Magnitka u siebie gra bardzo dobrze i nie sądzę by dziś Chorwacka drużyna sprawiła problem. Medvescak co prawda prezentuje się całkiem przyzwoicie i widać że tak ekipa już na dobre zadomowiła się w KHL, ale myślę że w kwestii potencjału i kultury gry jeszcze daleko im do dzisiejszych gospodarzy. Magnitogorsk opiera swoją grę na wielkim trio czyli Zaripov, Kovar i Mozyakin i nie ma się co dziwić bo Ci gracze nie zawodzą, praktycznie w każdym meczu jeden z tej trójki zdobywa punkty, co więcej jest Lee, który obecnie jest najlepiej punktującym defensorem ligi.
Nie skreślam Niedźwiedzi jako by miał być pogrom, ale myślę że zwycięstwo gospodarzy w reg time to racjonalne rozwiązanie.

Magnitogorsk 60&#39; / 1.63 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Lokomotiv Yaroslav
Patrzę i nie wierzę ;)
Szybki rewanż można by rzec, ale czy na pewno dosłownie, w tym przypadku mam spore wątpliwości. SKA po porażce w Yarosławiu, co prawda wygrało z Atlantem 1:2, ale to był mecz, który został wymęczony i gdyby ekipa spod Moskwy była ciut skuteczniejsza podczas PP to śmiem twierdzić iż wynik byłby zdecydowanie inny.
Yaroslav dobra passa po przerwie reprezentacyjnej, dwa zwycięstwa zaledwie jedna stracona bramka i co najważniejsze wytrzymali u siebie gdy goście z Petersburga &quot;nacierali&quot;. Żeby było ciekawiej goście lepiej grają na wyjazdach niż u siebie, chociaż ostatnio ten bilans lekko &quot;podrasowali&quot; to i tak gry wyjazdowe do tej pory wychodziły im lepiej. Nie będę się powtarzał, ale Loko jako jedna z niewielu ekip może się przeciwstawić SKA za pomocą defensywy i bramkarza, tak było niecałe 3 dni temu gdy wyzerowali wielkie SKA. Kolesnik jest w znakomitej formie, a jutrzejsze spotkanie na pewno nie będzie łatwe i to że gospodarze ruszą to jest pewne. Mimo wszystko tylko skuteczna obrona może pokonać atak i dlatego hendi na +2,5 w stronę gości wydaje się być wręcz rewelacyjnym rozwiązaniem ;)

Lokomotiv Yaroslav (+2,5) / 1.63 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
St. Petersburg - Yaroslavl 1 (-1.5) @ 1.73 ⛔
A ja stawiam w stronę gospodarzy.
Za tym zakładem stoją dwa główne argumenty:
1) pierwsza sprawa to różnica klas drużyn. Gospodarze to liderzy KHL (KZ). Goście są póki co pod kreską.
2) 4 dni temu te drużyny zagrały między sobą i Petersburg przegrał ten mecz 2-0. Podrażniony lider powinien ustawić w szeregu przeciętny Yarsolavl.
Taka drużyna jak Petersburg na takie mecze musi się mobilizować, nie wierzę w serię trzech słabych meczy z rzędu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
St. Petersburg - Yaroslavl 1 (-1.5) @ 1.73

A ja stawiam w stronę gospodarzy.

Za tym zakładem stoją dwa główne argumenty:

1) pierwsza sprawa to różnica klas drużyn. Gospodarze to liderzy KHL (KZ). Goście są póki co pod kreską.

2) 4 dni temu te drużyny zagrały między sobą i Petersburg przegrał ten mecz 2-0. Podrażniony lider powinien ustawić w szeregu przeciętny Yarsolavl.

Taka drużyna jak Petersburg na takie mecze musi się mobilizować, nie wierzę w serię trzech słabych meczy z rzędu.

No tak różnica klas, ale warto również brać pod uwagę obecną dyspozycję obu ekip i tu już, jak widać takiej różnicy nie ma. Poza tym to tak jakbym ja patrzył w tabelę załóżmy ligi angielskiej i napisał że City &quot;rozjedzie&quot; Hull bo goście są pod kreską a City jest najlepszą drużyną Premiership. Ja nie twierdzę, że SKA nie wygra z hendi, ale wydaje mi się że takie stwierdzenie można przy okazji każdego spotkania lidera z drużyną z dołu tabeli napisać. Polecałbym większe wdrożenie się w obecną formę ekip ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom