>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
bob94 465

bob94

Użytkownik
Novokuznieck - Ufa
Ufa 60&#39; @1.82✅
Dmitry Makarov over 0,5 pkt @2.15✅
Marathonbet/1xbet


Starcie najsłabszej drużyny ligi z drużyna mierząca bardzo wysoko. Novokuznieck na własnej tafli tylko 4 wygrane w sezonie, mnóstwo traconych bramek, więcej w tej drużynie walki niż umiejętności co potwierdzają u siebie z ekipami które sa w ich zasiegu, na pewno taką ekipą nie jest Ufa, ale ich plusem może być fakt że gwiazdozbiór z Salavata może źle podejść do meczu, też nie kieruje sie ostatnią wygraną z Sibirem który ewidentnie złapał chwilowy dołek po takiej serii zwycięstw. Co do Ufy, ich gra w obronie zaczęła wyglądać w końcu dobrze co zawsze jest pomocne jeśli nie idzie w ofensywie, ewidentnie są w gazie, wiecznie napierają na bramke przeciwnika, świetny power play, szczególnie szereg wariantów rozgrywania robi wrażenie bo kreatywność graczy raczej nie dziwi. Chcąc strzelać jak najwięcej bramek bez względu na wynik jak chociażby ostatnio z Lada 2 bramki w ostatnich 2 minutach, fakt przytrafiły sie tam 3 porażki ostatnio, ale jedynie ta właśnie z Lada jest swego rodzaju niespodzianka bo z Kazaniem na wyjeździe i z Loko u siebie to nie jest wstyd, poza tym już zdążyli zrewanżować sie graczom z Kazania i Lady. Co do Makarova patrzac na jego twarz najchętniej odwróciłbym wzrok w innym kierunku ale patrząc na kurs to sobie to pogram;) Kurs wyższy bo mecz wyjazdowy, ale to nie ma znaczenia uzbierał 20 pkt w tym sezonie jest ważnym ogniwem zespołu, a ważne jest to że jest regularny a nie 3 pkt w jedym meczu a potem 4 mecze bez w takich typach jest to ważne, co do samej gry to zawodnik kompletny, często lubi się przyczaić i wyczekać na błąd obrony i dobre podanie kolegi, sam też nie pozostaje dłużny w tej kwesti, bramki potrafi zdobywać czy to 5vs5, power play, w osłabieniu, z kontry, tutaj Ufa moze zrobić sieke a wtedy jego pkt bardzo realny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Novokuznieck - UFA​

Sytuacjyjnie i na szybko, obie ekipy raczej lubują się w ofensywnym stylu gry, defensywa co prawda nie jest im obca, ale na pewno nie należy do najlepszych elementów. UFA od kilku kolejek prezentuje się zdecydowanie lepiej jak na poczatku sezonu, przede wszystkim funkcjonuje atak i jego największe działa czyli Omark, Grigorenko czy Enqvist. Metallurg nie powinien być problemem nie do przejścia, a przy założeniu że UFA coś tu na pewno straci, możemy zobaczyć trochę bramek w dzisiejszym spotkaniu, dlatego też over ;)
over 5.5 / 2.37 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - Amur​

Gospodarze po słabszym okresie wydaje się że wracają na właściwe tory. Sezon KHL jest długi i ciężko utrzymać świetną formę przez długi czas, a już na pewno nie jest to możliwe przez cały sezon, ale idea jest taka, że gdy przydaży się &quot;zadyszka&quot; trzeba ją jak najszybciej pokonać i w przypadku CSKA dzisiejszy mecz na pewno da nam odpowiedź, na pytanie czy CSKA już ma za sobą trudne dni :razz: Przechodząc do meritum, CSKA ma kilku ojców sukcesu z ostatnich dni, a dla mnie numerem jeden jest Kugryashev, który zdobywa bramki i asystuje aż miło. Dlatego też myślę że over 0.5 pkt tego zawodnika w dzisiejszym meczu to mus.
Druga sprawa to powerplay goals, jestem zdania że to może być klucz do zwycięstwa w dzisiejszym meczu. CSKA ostatnio w PP grało jak za najlepszych dni, a Amur jak dla mnie to tylko i wyłącznie może szukac szansy na bramkę podczas PP. Linia 1.5 to przeskoczenia nawet przez samo CSKA, więc myślę że warto ;)
Dimitriy Kugryashev ov 0.5 pkt / 1.80 Marathonbet ✅
ov 1.5 PP goal / 2.08 Marathonbet / Betsson ⛔
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Astana - Ufa
Ufa OT @1.87✅
Marathonbet

Drużyna Salavata po 3 miesięcznej przerwie wraca do Astany, gdzie przegrali tamto spotkanie 5:3, ale jak pisałem wyżej to już jest inna ekipa, z obrona która funkcjonuje na dobrym poziomie a nie daje się punktowac byle komu jak ekipa juniorów, czasami zdarzają sie jeszcze głupie błędy ale wszystko przyjdzie z czasem, co stracą to są w stanie nadrobić w ataku a majac taki potencjał w ofensywie wystarczy dać im krążek a oni już wiedzą najlepiej co z nim zrobić. Co do Astany ewidentnie odżyli po przyjściu Nazarova, ostatnio seria 6 zwycięstw w tym 5 u siebie z mocnymi rywalami robi jakieś tam wrażenie ale mnie nie przekonuje, Barys to nie ekipa na robienie takich serii czego dowodem mogą być ostatnie mecze z SKA przegrany 5:1 i w Helsinkach 2:0 gdzie powinni uznać to za dobry wynik, teraz pora na porażke u siebie a moment idealny na przełamanie dla Salavata na terenie w Kazachstanie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mało czasu do rozpoczęcia meczu Magnitki, więc krótko i treściwie bo sprawa się tyczy naszego jedynego Polaka w KHL, czyli Wojtka Wolskiego.
Wolski w ostatnich tygodniach bardzo wysoka forma, otwiera wyniki szybkimi bramakami, a później asystuje. Widać że dobrze się rozumie z Kovarem i Mozyakinem, a to procentuje. Ostatnio przeciwko dzisiejszemu rywalowi bramka + asysta, także mam nadzieje, że u siebie będzie podobna historia a jeden punkcik to minimum ;)
Wojtek Wolski over 0.5 pkt / 1.70 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: CSKA - Novokuznetsk
A Radulov to score (2,20) Unibet ++++ ✅ ✅ ✅
Krótko bo czasu nie ma. Jak ja to mówię Radulov - Terrorysta, gość który nie tylko imponuje mnie swoim potencjałem ale i tym że jest strasznie nieustępliwy jeśli chodzi o zdobycze bramkowe. Potrafi zdobywać gole seriami, szybko nim mecz się na dobre nie rozkręci a także w grze w przewadze. Razem z Plattem graja bardzo poprawne zawody, ale i tak Radulov przebija kilka klas wyżej Platta. Radulov jest tuż tuż przy Mozaykinie, jeśli chodzi o punkty i znając to że dzisiaj Sergiej także ukuł bramkę Radulov też swoją robotę zrobi.
Ja będąc w pracy sobie puściłem Mozaykina a tu boom już zaksięgowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lokomotiv - Spartak​

Jeszcze jeden bet na dziś dotyczący zawodnika. Chyba nikogo nie zaskoczę swoim wyborem, którym jest Denis Mosalyev. Tak jak do niedawna maszynką punktową był Apalkov tak teraz jego nastepcą stał się 29 letni Mosalyev, który wypalił dość niespodziewanie dla wszystkich ponieważ do tej pory niczym szczególnym ten zawodnik się nie wyróżniał. Na chwilę obecną Mosalyev występuje w linii z Apalkovem oraz Kontiolą i w mojej ocenie to może być właśnie powód dla którego Rosjanin zaczął punktować regularnie. To co może się podobać, że nie jest to zawodnik nastawiony tylko i wyłącznie na zdobywanie bramek, ale potrafi się również odnaleźć na ostatnie podanie. Jak wiadomo Loko to bardzo wyrównana drużyna i tym bardziej trzeba docenić postawę Mosaleyva, który zdobywa punkty jak na zawołanie póki co.
Denis Mosalyev ov 0.5 pkt / 2.15 Marathonbet ⛔ szkoda, że Denis przesunięty do 2 linii ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Omsk - Vityaz
Zubov strzeli gola
4,50 Betsson⛔ gdyby tak 2 asysty dawały gola.. ????
Prawie każdy mecz pomiędzy tymi drużynami to mieszanka emocji sportowych i tych nieco mniej sportowych. Może ktoś pamięta jeszcze początek 2010 i ustawkę godną najbardziej hardych sebków spod Waszych bloków w której rozdano 840 karnych minut, a bił się praktycznie każdy z każdym, w dowolnych kombinacjach. W pewnym momencie wszyscy tarzali się po lodzie. Od tamtego czasu jest nieco spokojniej, niemniej każdy mecz ma jakiś smaczek, a w ostatnim Valentenko brzydkim rzuceniem na bandę przypomniał, że some things never change. Swojego ostatniego gola Zubov strzelił właśnie w przegranym spotkaniu z Vityazem, było to zarazem jedyne trafienie dla dzisiejszych gospodarzy. Ilya to niewątpliwie dobre imię do gry w hokeja, przykładów nie trzeba szukać zbyt daleko. Z kariery w NHL nic nie wyszło, choć tak po prawdzie zaważył o tym brak cierpliwości samego zawodnika. Ilya miarą talentu wyrósł na jednego z lepszych Rosjan rocznika 87. Prawdziwy speedster, świetny dangler i wrist shot z którym można śmiało iść przed siebie. Na przekór wielu rodakom typ hard-workera i dobrze zorganizowany w defensywie, przy czym niezbyt chętnie używa całkiem pokaźnych gabarytów i rzadko zobaczymy go w czysto fizycznych starciach. Zubov ma predyspozycje do gry jako skrzydłowy, jednak jego naturalną pozycją jest C. Choć to porównanie jest porównaniem zdecydowanie na wyrost, to może ma w sobie coś z Backstroma jeśli chodzi o moment opóźnienia podania, wyczekania przeciwnika. Ilya na początku przygody za oceanem krążył pomiędzy AHL (Binghampton) i Ottawą. GM Senators otwarcie przyznał, że Ilya musi nauczyć się hokeja w wydaniu North America. Chodziło o bardziej intensywną i fizyczną grę. Zubov pod okiem swojego trenera Randy&#39;ego Lee (mogłem pomieszać nazwiska, jestem przekonany na 75%) zrobił niewiarygodny postęp. Zaczęto go karmić cementem i paszą na świń bo w przeciągu roku zrobił z siebie bydlę ważące ponad 90 kg, co przy jego wcześniejszej wadze wydawało się wręcz niemożliwe. 38 punktów w afiliacji Ottawy można uznać za świetny wynik, zwłaszcza że większość czasu spędził w 3 linii mając nieco ograniczone zadania ofensywne. Jakiś czas później zebrał pierwsze szlify w NHL, ale na dwóch asystach się skończyło. Zdenerwowany kolejnym zesłaniem do AHL, zamiast cierpliwie trenować i budować swoją pozycję w zespole, zażądał przenosin i wrócił do Rosji, z której nie ruszył się aż po dziś dzień. Jak zwykłem mówić w przypadku hokeistów Sbornej, nie on pierwszy, a na pewno nie ostatni. Po wygaśnięciu kontraktu z Admiralem UFAskiem długo nie pozostał, i od tego roku śmiga w barwach Omska, gdzie radzi sobie całkiem przyzwoicie. Średnio pół punktu na mecz, sporo kluczowych asyst i arcyważnych trafień w karnych. W protokole meczowym nie zagościł już od jakiegoś czasu, a było ku temu mnóstwo okazji. Tak jak wcześniej wspominałem, Vityaz mu leży, a biorąc pod uwagę fakt, że gra Vityazu również leży, to szanse na trafienie idą do góry. Kurs zacny, próbujemy.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Sochi - Salavat Ufa
Ufa OT @1.9⛔
Marathonbet
Po raz kolejny już idę w stronę Salavata, w międzyczasie zagrali jeden mecz u siebie z Magnitką i delikatnie mówiąc przejechali po nich jak walec po asfalcie, co tylko nadal utwierdza w tym że są w bardzo dobrej formie, teraz mają jeden dzień odpoczynku więcej od gospodarzy co też powinno wpłynąć na ich korzyść. Sochi ostatnio 2 porażki po dogrywkach z Rygą i SKA. Jest to mocna ekipa niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe, rywal musi uważać bo lubią karcić za marnowanie i potrafią wykorzystać najmniejszą słabość w danym fragmencie meczu. Składowo w ofensywie wyglądają dobrze dużo doświadczenia wnosi Maxwell czy Kostitsyn, dobry sezon rozgrywa Anisin, rosła obrona z olbrzymem Semenovem na czele, Barulin w bramce na 93% też nieźle. Ale mimo wszystko to za mało na Ufe, powalczyć na pewno powalczą ale w normalnych okolicznościach nie mają większych szans;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Admiral Vladivostok - Awangard Omsk
Przez chwilę myślałem żeby iść w stronę gospodarzy ale po przeanalizowaniu nie tyle wyników bo te w ostatnim czasie na sucho mają dosyć dobre a stylu gry wizja gry w stronę tak mało kreatywnego zespołu mnie odstraszyła. 6 zwycięstw z rzędu wygląda solidnie ale ostatnie mecze mimo wygranych były słabe, strata 7 goli z naprawdę mocno przeciętnymi Jugrą i Jekateryburgiem nie wróżą prawdę mówiąc nic dobrego przed meczem z rywalem który preferuje grę z kontry. Admirał przegrał blisko połowę spotkań u siebie co ciekawe wszystkie mecze kończą się w RT, Omsk na wyjazdach przegrywa z solidnymi zespołami choć i na trudnym terenie potrafi ukłuć jak nie dawno w Helsinkach, Piotrogrodzie, czy w Zagrzebiu. Omsk zazwyczaj zostawia pole do gry rywalowi pozwala mu na przejmowanie inicjatywy samemu wyprowadzając szybkie kontry, widać wyćwiczone schematy przy tym, na pewno PP też jest mocną bronią a Admirał nie czarujmy się sporo fauluje nawet z słabszymi rywalami. Z tego co widzę jedno poważne osłabienie po stronie gości (Sobotka) warte odnotowania przed spotkaniem. Słabo wygląda gra w ataku Admirała przeciw wysokiej obronie nastawionej na kontrę i kombinacyjną grę ich gra kuleje aż oczy bolą. Torpedo ich rozstrzelało, MN mimo że jest słaby postawił się w obronie i Admirał sobie nie pograł, oni są stosunkowo mocni kiedy rywal idzie na wymianę ciosów i otwartą grę jak z Mińskiem czy Sibir. Przeciw twardej obronie nie pozostawiającej wiele do gry mają nie wiele do zaoferowania a o kreatywności z przodu można zapomnieć. Dla jasności wyraźnego faworyta nie ma ale po stylu gry jaki preferują obie ekipy widzę tutaj mocne wskazanie na gości mimo słabego h2h.
Omsk @ 2,20 ✅ 0:1
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sibir Nowosybirsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Jeszcze jedna opcja delikatnie do pogrania. Idę w stronę overa 4,5 gola w meczu. Przyjezdni na ostatnie 15 rozegranych spotkań linię pokryli aż 11 razy, w przypadku gospodarzy w podobnej liczbie spotkań to jest 7 wyników overowych, mowa oczywiście o wynikach home/away. Na ostatnich 7 spotkań h2h linia pokryta 4 razy ale warto zaznaczyć że w2 spotkań zabrakło zaledwie 1 bramki. Większych osłabień z przodu w obu ekipach nie ma, główne armaty zagrają. Tak naprawdę swój typ opieram głównie na ofensywie Avto która potrafi zaskoczyć nawet taki monolit w destrukcji grze rywala jak Lokomotiv a Sibir jak nie złapie od początku spotkania swojego rytmu to traci gole hurtowo 7 z Amurem, 4 z MN. Linia z trochę zawyżonym kursem więc pobieram.
over 4,5 gola @ 2,01 ✅ 4:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Amur Chabarowsk - Awangard Omsk

O Amurze pisałem wiele razy więc kto chce może cofnąć się kilka postów czy stron wcześniej a i tak wszystko będzie aktualne bo tam się nic nie zmienia. Wczoraj ograny Barys Astana (3:2) ale nie robi to na mnie wrażenia, bo jak może wyglądać wymęczone zwycięstwo z zespołem który na 19 wyjazdowych spotkań przegrywa 16? 47 strzałów na bramkę Poulektova który jakimś wybitnym czy nawet solidnym bramkarzem nie jest i dla młokosa to był bodaj 5 mecz w tym sezonie i ledwo 3 bramki to pokazuje jedno - chaos w ataku oraz mizerną skuteczność. Dodajmy do tego szpital w formacji obronnej Barysu gdzie nie grało bodaj 3 podstawowych obrońców z Savchenką i Litvinienką na czele. Nędza. Obrona Amura jest do rozstrzelania jak każdy ciapak który przylezie do Europy, babol na babolu. Ale na bok osobiste poglądy, Omsk dobre zawody z Admirałem na niewiele pozwolił, pierwsza tercja aż oczy bolały z obu stron w drugiej ruszyli do przodu strzelili raz a w trzeciej skupili się na tym co potrafią robić najlepiej, cofnęli się, oddali pole rywalowi i ruszyli z kontrą. 1:0 może szału nie robi ale z przebiegu gry należało się. I dziś nie będzie inaczej, Amur w swoim chaosie ruszy na pałę do przodu oddając strzały kiedy tylko się da, przypadkowe odbicie czy zablokowane uderzenie może dać niezłe pole do kontry. H2H bardzo korzystne dla gości ostatni raz Amur u siebie wygrał z Omskiem za pełną pulę w 2011r... później 5 kolejnych zwycięstw Omska i ostatni mecz wygrana po karnych Amura choć AO miał miażdżącą przewagę na tafli (51 strzałów!). Sobotka i młody Mikheyev po stronie Omska i Cherepanov u Amura na liście nieobecnych. Co by nie przynudzać, gra AO wypaliła z Admirałem który ma więcej atutów z przodu od Amura i ta gra wydaje się być bardziej poukładana więc dziś tym bardziej Omsk powinien sobie poradzić i zgarnąć pełną pulę.

Awangard Omsk @ 1,85
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur - Omsk​

Mecz numer 2. Wczorajszy wynik może dziwić, ale biorąc pod uwagę &quot;upośledzenia&quot; Omska to wygrana Amura jest tu jak najbardziej do przyjęcia. Omsk jak zwykle pokazał to z czego &quot;słynie&quot; czyli gra bez jaj i wyczekiwanie na dobry moment. Niestety moment nie nadszedł i Amur zakończył impreze w 3 tercji. Można wyklinać na gospdoarzy, na ich styl i to jak bardzo ich gra jest fatalna, ale w tym szaleństwie jest metoda, z zwłaszcza w spotkanaich u siebie. Inna sprawa że pierwsza linia ofensywna Amura prezentuje się bardzo okazale, jest Bergfors, Wandell i Tolpeko. Swoje zawsze dorzucą bracia Ushenin i tak Amur dziubie po 2-3 bramki na mecz. 4 zwycięstwa w 4 ostatnich spotkaniach u siebie to budzi respekt. Ja na dziś wybrałem sobie Denisa Tolpeko, gracza niezwykle doświadczonego, miał swój epizod w NHL, ale tak jak wielu innych nie odpalił w odpowiednim momencie, w sumie Denis nigdy nie był typem super punktującego gracza. Najlepszy sezon w KHL to 18 pkt w 54 grach w barwach UFA. Od razu zaznaczam, że nie liczę tu na barmkę Denisa, ale bardziej asystę ponieważ gra obok dwóch Szwedów, którzy mają spory potencjał do zdobywania bramek w KHL i myślę że jedna asysta podobnie jak wczoraj może gdzieś się zdarzyć. Oczywiście sprawa podstawowa to bramki dla Amura, których nie zdobywają zbyt wiele, ale tak jak już wspomniałem na początku 2-3 u siebie to taka norma. Kurs na Tolpeko jak dla mnie zdrowo przesadzony więc pobieram ;)
Denis Tolpeko over 0.5 / 2.96 Marathonbet ✅
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Admiral Vladivostok - Barys Astana
Astana OT @2.20 B365⛔

Wczoraj wygrana Admirała, ale niczym nie zachwycili 2 bramki w PP jedna do pustej a pierwsza fartowny farfocel gdzie krążek odbił sie od bramkarza, Astana też 2 bramki w PP, poza tym mieli jeszcze kilka świetnych okazji na bramkę ale brakło skuteczności. Oglądając Admirała to mam wrażenie że jedynym ich pomysłem na gole są kontry, PP i błędy rywali, sami wykazują mało inwencji w kreowaniu czegoś innego a jak już próbują to kiepsko to wychodzi, w obronie też kiepsko ale atut własnej hali widocznie mocno im pomaga, gdzie zawsze zdobędą bramkę więcej niż rywal, wygrali u siebie to co mieli wygrać, przyjechały poważne ekipy to od razu porażki, owszem Astana to nie najwyższa pólka ale ale mojej opinii to ekipa lepsza od Admirała a już na pewno nie gorsza, tak jak pisałem wyżej po przyjściu Nazarova zaczęli coś grać i ja się tego trzymam, dużo przegrywają na wyjazdach ale mimo wszystko potrafią napsuć sporo krwi i wcale nie jest tak łatwo jak pokazują wyniki,dołożyć trochę skuteczności i wygrana dziś jest w zasiegu ręki ;)
Bez analizy:
Omsk OT + Ufa OT @2.53 Uni⛔
Omark + Radulov over 0,5 pkt @2.10 Marathonbet/1xbet⛔
Medvescak - Sochi over 5 @2.05 pinnacle⛔
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
VHL
Bars Kazan - Nizhny Tagil

Analiza:

W Kazaniu dojdzie do spotkania w dolnej części tabeli. Zajmujący 21 lokatę gospodarcze podejmą 18 Sputnik. Ciężko wskazać tu faworyta dlatego zdecydowałem się postawić na bramki w tym meczu. Bars dysponuje drugą najgorszą ofensywą w całej lidze. W 30 spotkaniach zdobyli tylko 57 bramek. W meczach z ich udziałem jedynie 6 razy padło więcej niż 5 bramek. Biorąc jedynie spotkania w Kazaniu, średnia strzelonych tamże bramek to w sumie 4,5 z czego Bars strzela średnio mniej niż dwie bramki na mecz. U gospodarzy wygląda to trochę lepiej, bo w analogicznej liczbie spotkań, drogę do bramki znajdywali 87 razy co daje średnią niecałe 3 bramki na mecz. Biorąc pod uwagę wyjazdy jest to wynik mniej imponujący bo to jedynie 38 bramek, czyli wniosek jest prosty: goście na wyjazdach strzelają rzadziej. Średnio mniej niż 3 bramki. Dodatkowo fatalnie radzą sobie na wyjazdach pod względem punktowym. W 14 spotkaniach wygrali jedynie 1 raz (!), wliczając w to również dogrywkę i karne. Ostatnie mecze również potwierdzają, że obie ekipy nie są w żadnej wyśmienitej formie strzeleckiej. W pięciu ostatnich meczach z udziałem Kazania, ani razu nie padło więcej niż 5 bramek. Hokeiści Sputnika z kolei 2 razy przekroczyli tę barierę ale odbyło się to na ich tafli. W bezpośrednich starciach tych drużyn również padało mało goli. Ostatnie wyniki to 2:1, 0:3, 1:3 więc jasno widać, że hokeiści obu zespołów nie byli nawet blisko przełamania linii 5,5. Na moje oko nic nie wskazuje, że tym razem będzie inaczej. Na moje oko wynik będzie oscylował w graniach 2:2. Powodzenia!

Mój typ: under 5,5✅
Kurs:
1,56✅
Bukmacher: bet-at-home :cool:
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Magnitogorsk - SKA
Sergei Mozyakin to score @2.3 Uni
✅
Pierwsza myśl grać Magnitke ale tutaj chyba lepiej poczekać na live, bo pre to jednak mimo wszystko no bet. Mozyakin co tu dużo pisać maszynka do zdobywania bramek, aktualnie lider klasyfikacji kanadyjskiej 51(28+23) i lider klasyfikacji strzelców gdzie jedynym kto się trzyma za nim do Dawes reszta daleko z tyłu. Mozyakin bardzo skuteczny w PP, co Magnitka umie wykorzystywać, ale i bez niego ma sporo okazji na bramki, szukając okazji do strzału z każdej możliwej pozycji, potrafi wziąść na siebie ciężar w trudnych momentach i w meczach z mocnymi przeciwnikami tak było np. w ostatnim meczu między tymi ekipami gdzie zdobył 2 bramki a SKA wygrało u siebie 5:3, ale Sergiej pokazał się z naprawdę dobrej strony. Ostatnio z Podolskiem bez gola, więc trzyma naboje na dziś:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Podzielam tutaj analizkę Boba. Mozaykin to najmocniejsze ogniwo u Magnitki. Ostatnio co prawda nie strzelił, ale miał udział przy dwóch bramkach, a dzisiaj rywal już z górnej półki i spotkanie na pewno będzie prestiżowe. Ja z kolei nie chcę tutaj powielać typu Boba, ale pójdę w drugą stronę podobną, ale w stronę bramek. Takie spotkania jak te na szczycie rządzą się swoimi prawami, a że dzisiaj jest Boże Narodzenie, to możemy zobaczyć jeszcze lepszy spektakl. Magnitka potrafi ubić rywala, z meczu na mecz w tym grać pierwszą tercje ospale, a dopiero w drugiej i trzeciej bombardować. Pewna gra w przewadze, także może się podobać ekipie SKA, która ostatnio też nie oszczędzała rywali bramkami. Dzisiaj też mają trudnego przeciwnika po drugiej stronie, ale tak jak mówiłem dzisiaj to powinien być mecz przyjaźni, ale z nawiązką bramek.
:hokej: Magnitogorsk - St. Petersburg
Powyżej 5,5 bramek OT (2,29) Betsson ✅ ✅ 4:5 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Czasu mało, ale ja tylko się podpisuje pod propozycją Kido. SKA jak widać potencjał w ofensywie ma ogromny, ale za to gorzej z obroną, co jest w sumie paradoksem w sytuacji gdy Zubov jest ich coachem ;) Do rzeczy obie ekipy wielki potencjał w ofensywie, w ogóle chyba lepszego prezentu pod choinkę fani KHL nie mogli sobie wymarzyć. SKA pokazało swoją nieporadność w Novogrodzie gdzie ze stanu 2:4 zdolali przegrać mecz, ale bramki są i to jest najważniejsze. Magnitka zazwyczaj bardzo ociężale wchodzi w spotkanie i dopiero połowa 2 tercji oraz 3 to już kompletna dominacja ekipy Lisów co w dzisiejszym meczu może mieć spore znaczenie. To jest hit i nie wyobrażam sobie tutaj kunktatorstwa czy taktycznego zamulania oczu. Obie ekipy mocno nastawione na ofensywę i myślę że nawet linia 6.5 może być tu alternatywą na lepszy kurs.
Ja od siebie dołożę punkty graczy, bo takowych na pewno nie braknie ;)
Denis Zaripov ov 0.5 pkt / 1.77 Marathonbet
Vadim Schipachev 0.5 pkt / 1.72 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bob94 465

bob94

Użytkownik
Ufa - SKA
Over 5,5 @2.12 Marathonbet ⛔
Powinno być zapłacone po 2 tercji ale brakło skuteczności i 1:eek:ne:-| Chyba najlepsza opcja na ten mecz, a powinno być co pooglądać. Siłą obu ekip na pewno nie jest jakaś tam mocna defensywa a nieustanny ciąg na bramkę, choć trzeba przyznać że Ufa mocno poprawiona w tym elemencie ale nie jest to jeszcze jakiś monolit i przede wszystkim to sezon regularny a nie play off, widzę tutaj wymianę ciosów coś w czym drużyna z St. Petersburga ostatnio się specjalizuje strzelając mnóstwo bramek sama też tracąc sporo, mają dziwne przestoje jak ten z Torpedo czy z Magnitką ostatnio gdzie jeszcze kilka minut meczu i by pewnie na remis ich doszli, koniec końców wygrana ale takie akcje w ich wykonaniu to dobry prognostyk przed meczem. Obie ekipy mocny PP, i oddające mnóstwo strzałów, w ich niedawnym meczu zakończonym zwycięstwem SKA 5:3, 70 strzałów na bramkę oddały obie ekipy, więc całkiem nieźle, i liczę że dziś podtrzymają formę z tamtego spotkania ;)
 
aliant 531

aliant

Użytkownik

THC
Tver-Ariada Volzhsk

Witam. W poniedziałkowy wieczór na drugim poziomie rosyjskiego hokeja, lider THC Twer podejmował będzie na własnej tafli 22 ekipę ligi - Ariadę. Oba zespoły dzieli przepaść w tabeli ale to niejedyna rzecz, która wskazuje w tym meczu na miejscowych. Gospodarze dobrze radzą sobie w meczach u siebie. Na 20 spotkań wygrali 12, średnia strzelonych bramek to prawie 3 gole na mecz. Z kolei goście na wyjazdach radzą sobie kiepściutko. W 15 potyczkach wygrali tylko 2 razy, 5-krotnie remisując. Mają jedną z najsłabszych ofensyw w całej lidze, a ich średnia straconych goli na wyjeździe to ponad 3. THC jest w dobrej formie. Ich ostatnie wyniki to (3-1-1), jednak remis i porażka zdarzyły się ze znacznie wyżej notowanymi rywalami niż Ariada, która gra na swoim poziomie czyli kiepskim. 2 zwycięstwa w 5 ostatnich potyczkach i aż 12 straconych goli i to z zespołami w większości przypadków ze środka stawki. Biorąc pod uwagę wyniki H2H, to przewaga gospodarzy jest niepodważalna. Na 7 spotkań THC wygrało 6 razy (w tym 3 razy z HA -1,5). Akpars wygrali tylko raz, u siebie i to w dodatku ponad 3 lata temu. Jak widać przed pierwszym gwizdkiem niewiele wskazuje na gości. Własna hala, lepszy skład, forma... wszystko wskazuje na THC, które powinno ugrać w tym meczu pełną pulę.
Mój Typ: THC z HA -1,5
Kurs: 1,85 ComeOn
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom