>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Teraz dopiero zobaczyłem, że Kunlun z Magnitka grają rano, więc szybko.
Kunlun - Magnitogorsk
Szczerze spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów na ten mecz i zagram tu trochę niższą stawką dość gruby kurs. Ok goście kadrowo lepiej od ekipy z Chin, ale nie widać u nich stabilizacji formy. O ile ofensywnie dobrze to wygląda i w niemal każdym meczu strzelają 2/3 bramki + o tyle w defensywie dzieje się nie najlepiej. Dość głupie błędy. Stracą bramkę i chaos się robi w &quot;tyłach&quot;. Kunlun nie jest ekipą, z która gra się wygodnie. Potrafią zagrać skutecznie w ofensywie i postawienie się drużynie Omska, sensacyjne zwycięstwo w Kazaniu 4:3, pokonanie Niznekamska 2:0 czy porazka w Nowogrodzie po dogrywce dobrze o nich świadczy. Wiele było wspominane, że po serii wyjazdowych spotkań powroty na własną halę nie są łatwe, ale w tym przypadku Kunlun wraca z podniesioną głową i będą chcieli się pokazać kibicom z jak najlepszej strony. Na pewno zagrają twardo i mogą ukłuć nie radzącą sobie dobrze w tym sezonie defensywę Magnitki. Trudny teren, ambitnie grający zespół Kunlun, ofensywnie nastawione obie ekipy mające swoje problemy w defensywie dają powody by pograć over + zwycięstwo gospodarzy.
Kunlun - Magnitogorsk Typ: 1/+4,5 Kurs. 5.20 !!
Co do 2 pozostałych spotkań. Wydaje mi się, że Avtomobilist poradzi, ale kurs taki sobie a handicapów i overów bym nie szukał. Najciekawiej wygląda rywalizacja Astany z CSKA. Zgadzam się z kolegą Mark1973 i też bym coś chyba grał w kierunku gospodarzy, ale na razie poczekam na rozstrzygnięcie Kunlun z Magnitką.
Powodzenia!
Co do meczu Kunlun tez bede próbował iść w kierunku gospodarzy. Zespół złożony z ciekawych zawodnikow ktorzy z niejednego pieca chleb jedli. Fińska myśl szkoleniowa w tym sezonie. Szkoda tylko ze malo kibiców chodzi na mecze Redstara.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Barys Astana - CSKA
Typ: CSKA i poniżej 5,5 bramki @2,65 ⛔⛔⛔ (mało brakowało, Astana wyrównała w ostatniej chwili)
Ja natomiast zagram w kierunku gości z Moskwy. Typ jest ryzykowny, bo Astana to overowa drużyna. Z drugiej strony CSKA rozgerało w tym sezonie 12 spotkań i w jedenastu padł under 4,5 bramki. Gospodarze mają serię trzech zwycięstw w której ograli Dynamo z Moskwy, Podolsk i Dynamo z Rygi, ale wiadomo, że te zespoły nie są ostatnio w najlepszej formie. Gra Kazachów jest szybka, techniczna i napewno będzie to trudny mecz dla obu drużyn, bo z drugiej strony mamy bardzo dobrze poukładane CSKA. Oglądałem ich ostatni mecz z Ufą i jeśli zagrają tak samo w Astanie to nie padnie zbyt wiele bramek i mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Praktycznie zero błędów w grze drużyny z Moskwy. W bramce - czy Johansson czy Sorokin - obaj w dobrej dyspozycji. Obrona też nie pozwoli na wiele przeciwnikom. Jeśli formacje ofensywne zagrają dobry mecz to nie ma się co martwić o wynik. Myślę, że CSKA się przełamie i zakończy serię niepowodzeń w Astanie.
Spotkanie: Admirał Władywostok - Avtomobilist Jekaterynburg
Typ: Avtomobilist -1.0 @1,74 ✅✅✅
W przeciwnieństwie do dzisiejszego spotkania w Chinach tutaj nie przewiduję niespodzianki. Gospodarze wracają do siebie po serii wyjazdowej gdzie przegrali z Kazaniem, wysoko z Torpedo i wyrwali zwycięstwo Niżniekamskowi. Wcześniej domowe porażki ze Slovanem i Dynamo Ryga. Myślę, że Adirał nie przerwie zielonej serii Avtomobilista, który pewnie ograł Sochi i Jokerit na wyjeździe, odrobił trzy bramki i wygrał w dogrywce z Lokomotivem, a później zwyciężył do zera nad Sevierstalą i skromnie (1-0) nad moskiewskim Dynamem. Bardzo duża różnica jeśli chodzi o poziom obu drużyn. Zaryzykował bym większy handicap, ale zespoł gości ostatnio jakby lekko spuścił z tonu więc gram na ewentualy zwrot w przypadku wygranej jedną bramką.
Spotkanie: Kunlun - Metallurg
Typ: Metallurg i powyżej 3,5 bramki @2,70 ✅✅✅
Myślałem nad tym spotkaniem od rana i jednak skłaniam się ku gościom. Kunlun zaliczył udany wyjazd na zachód. Jedynie porażka z Torpedo pozbawiła ich kompletu punktów. Magnitogorsk natomiast zgarnął komplet punktów u siebie pokazując że potrafi iść na wymianę ciosów (Dynamo Moskwa) jak i cierpliwie dążyć do pozytywnego wyniku (Severstal). Historia H2H pokazuje że Kunlun ma problem w spotkaniach z Magnitką. W dwunastu ostatnich meczach wygrali tylko raz. Co prawda nie ma co patrzeć daleko w przeszłość bo drużyny się zmieniają ale jednak zagram dzisiaj na gości. Liczę na wymianę ciosów i 2 punkty dla Magnitki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Magnitka ma dobre wyjazdy, jako jedyni ograli Omsk, z Jokerit przegrali ale dominowali niemal cały mecz i to znacznie, Kunlun nie ta klasa co Finowie i takiego naporu mogą nie przetrwać. Do tego te wyjazdy do dzisiejszego rywala leżą. W pierwszym meczu u siebie załatwili sprawę w 10 minut i było po zabawie. Nie przeceniajmy znowu tego zespołu, wygrała tutaj Ryga, urwał punkty słaby Slovan. udane wyjazdy? Nizniekamsk ich cisnął mocno zdecydowały indywidualne błędy, Kazaniowi mecz zawalił Podyapolsky który nawet nie dotrwał do jego końca. Nie twierdzę że Kunlun tego nie wygra ale chyba trochę go przeceniacie, oni co mecz są zdominowani przez każdego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Magnitka ma dobre wyjazdy, jako jedyni ograli Omsk, z Jokerit przegrali ale dominowali niemal cały mecz i to znacznie, Kunlun nie ta klasa co Finowie i takiego naporu mogą nie przetrwać. Do tego te wyjazdy do dzisiejszego rywala leżą. W pierwszym meczu u siebie załatwili sprawę w 10 minut i było po zabawie. Nie przeceniajmy znowu tego zespołu, wygrała tutaj Ryga, urwał punkty słaby Slovan. udane wyjazdy? Nizniekamsk ich cisnął mocno zdecydowały indywidualne błędy, Kazaniowi mecz zawalił Podyapolsky który nawet nie dotrwał do jego końca. Nie twierdzę że Kunlun tego nie wygra ale chyba trochę go przeceniacie, oni co mecz są zdominowani przez każdego rywala.
Co do meczu Magnitki z Omskiem to na ten wynik trzeba patrzec przez pryzmat rozegranego dzien wcześniej meczu Omska z Kazaniem, gdzie mecz trwal do prawie22.00 i kosztował mnostwo sil obie druzyny. Na następny dzien nie było pary i przez to precyzji by cos ugrac z Magnitką. W meczu w Helsinkach dominacja ale bramkarz Finów co mial obronic obronił. Sklad Magnitki napewno lepszy bardziej zgrany, ale tez Redstar jest zespołem utworzonym od zera. Całość potrzebowała tego zgrania. A teraz przyszla tez forma. Nie mowie ze Magnitka nie wygra ale Red Star bedzie groźny i do samego końca wynik może byc na styku.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis w ofercie 5 meczy ale jak na nie patrze to stwierdzam ze moga pójść w kazdą strone. W Jarosławiu młodzież ma dołek, nie wpełni sił Kozun(po chorobie), Salaka bedzie brak, porzadnej jedynki nie ma po drugiej stronie Torpedo, tez z kontuzjami, ale wg mnie wygladaja na ten moment lepiej , wiecej doswiadczonych zawodników i mimo wszystko skłaniałbym sie ku grze na Nizny ale jak tu grać przeciwko swoim.
W Dynamo Moskwa nowa stara miotła ale czy od razu bedzie skok jakosciowy tego nie jestem pewien, fakt ze wykonawcy na poziomie ale potrzeba troche czasu jeszcze, ta druzyna ma potencjał i zacznie iść zwycieską droga. Ale dzis przyjezdza mistrz który lubi takie mocne ekipy i dobrze sobie z nimi radzi, wiec wydaje mi sie ze Kazan to bierze.
Cherepowiec - Niznekamsk . w tym meczu moze byc wszystko , kazdy wynik i remis od 0-0 do 5-5, total no bet
Spartak Moskwa, myslałem ze stawi wiekszy opór SKA ale totalnie zastał wypunktowany przez niedawnego mistrza, moze spadek formy , moze wrócą do gry. Grali juz Minskie na poczatku sezonu ale formy jeszcze nie było i przegrali wiec dzis czas na rewanż za tamto i za lanie od SKA. Ale ten Mińsk defensywny jak gra sie nie zazębi i pojdzie skuteczna kontra to roznie moze byc(Omsk utruli bo tylko 1-2), blizszy jestem spartakowi ale kursy 1,8 na czystą jedynke to nie to troche.
No i zostaje Sochi, które potrafi wygrac i przegrac z kazdym, choc w tym sezonie narazie tego jeszcze nie widac, ale kto wie czy nie zaskoczą. Po drugiej stronie SKA , gdzie maszynka juz chodzi i trybiki sie zazębiaja. I to jest wg mnie chyba( z naciskiem na chyba) najlepszy typ ze wszystkich ( choc kursy na gosci rosną a na Sochi spadaja) pytanie czy powtórzą wysoki wyni, bo az tyle sei ze Spartakiem nie spodziewałem, i czy Sochi znów da sobie tyle wbic. Dzis mam wrażenie ze wejdzie jakis wiekszy kurs ( Moze Torpedo, moze Minsk a moze Sochi, bo rok temu zastopowali rozpedzone SKA).
Przepraszam ze tak mało wyraziście dzis ale nic klarownego dzis nie ma ( a nawet jak jest to jak widać są niespodzianki)
Nie wiem jak koledzy oceniaja dziejsza kolejke, moze ktos dorzuci parę słów a moze poda rozsadny typ, i mozna podyskutowac merytorycznie.
EDIT: I jak tu nie grac trudnych meczy, Torpedo x2 weszło, Kazan wygrał, W Cherepowcu od 1-3 do 3-3, SKA wygrało i Spartak win. Jaja
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Tak jak Mark uważam, że kolejka nie do gry. O ile wczoraj były zacne bety jak Magnitka, Jeka + mi akurat siadł over 1.5 Astany, tak dzisiaj jedynie widzę do gry SKA. ✅
Kurs rośnie, może będziemy mieć rotacje na bramce, ale mimo wszystko SKA ma tak dużą siłę, że na nich można zagrać.
Do dubla dokładam Linkopings z SHL. ✅
Edit: dorzucony CS i mamy piękny zarobek z 300 -&gt; 1150 :hokej::hokej::cool:
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj mimo wszystko zagram za drobne dwa spotkania, chociaż uważam tak jak koledzy, że ciężko będzie coś trafić. Kursy są zachęcające dlatego za grosze zaryzykuję, ale ostrzegam że to bardzo ryzykowne typy.
Spotkanie: Dynamo Moskwa - AK Bars
Typ: Dynamo &#39;60 @2,45 ⛔
Liczę na gospodarzy. Wydaje mi się że maja szanse przerwać serie niepowodzeń. Grają u siebie. Na swoim lodowisku zanotowali ostatnie zwycięstwo. Mają nowego trenera. Nie wiem czy grali na zmianę szkoleniowca czy nie, ale wydaje mi się to całkiem możliwe. Goście ostatnio szału nie grają i może być ciężko w Moskwie gdzie zawodnicy są naprawdę z górnej półki.
Spotkanie: Lokomotiv - Torpedo
Typ: Torpedo &#39;60 @3,10 ⛔
Stawiam na gości bo gra Lokomotivu mnie zbyt specjalnie nie przekonuje. Kolega Mark wspomniał że po obu stronach panuje niezły szpital, ale wydaje mi się że to gospodarze mają większe problemy. Goście mają ładna serię zwycięstw a dzisiaj jest pierwszy mecz wyjazdowy i liczę że przedłuża serię. Mam też nadzieję że Torpedo przerwie serie siedmiu spotkań bez zwycięstwa z Loko.
Przepraszam że tak pobieżnie opisałem typy ale trochę brakuje mi czasu na dłuższą wypowiedź. Zapraszam też do działu NHL 2018/2019. Tam też postaram się coś wrzucić dzisiaj wieczorem.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzisiaj mimo wszystko zagram za drobne dwa spotkania, chociaż uważam tak jak koledzy, że ciężko będzie coś trafić. Kursy są zachęcające dlatego za grosze zaryzykuję, ale ostrzegam że to bardzo ryzykowne typy.
Spotkanie: Dynamo Moskwa - AK Bars
Typ: Dynamo &#39;60 @2,45
Liczę na gospodarzy. Wydaje mi się że maja szanse przerwać serie niepowodzeń. Grają u siebie. Na swoim lodowisku zanotowali ostatnie zwycięstwo. Mają nowego trenera. Nie wiem czy grali na zmianę szkoleniowca czy nie, ale wydaje mi się to całkiem możliwe. Goście ostatnio szału nie grają i może być ciężko w Moskwie gdzie zawodnicy są naprawdę z górnej półki.
Spotkanie: Lokomotiv - Torpedo
Typ: Torpedo &#39;60 @3,10
Stawiam na gości bo gra Lokomotivu mnie zbyt specjalnie nie przekonuje. Kolega Mark wspomniał że po obu stronach panuje niezły szpital, ale wydaje mi się że to gospodarze mają większe problemy. Goście mają ładna serię zwycięstw a dzisiaj jest pierwszy mecz wyjazdowy i liczę że przedłuża serię. Mam też nadzieję że Torpedo przerwie serie siedmiu spotkań bez zwycięstwa z Loko.
Przepraszam że tak pobieżnie opisałem typy ale trochę brakuje mi czasu na dłuższą wypowiedź. Zapraszam też do działu NHL 2018/2019. Tam też postaram się coś wrzucić dzisiaj wieczorem.
Torpedo 60 to moze byc dzis dobry typ bo Loko ma kłopotym. Kursy na Loko lecą ale to podpucha.
Oczywiscie do NHL zajrzę
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Macie zupełną racje. Ciężkie dzisiaj te spotkania i wiem, że na siłę nie ma czasami co grać, ale tak jak kolega Rasijskij napisał- za niższą stawkę coś da się wybrać i skleić w małe AKO.
Czerepowiec - Niżnekamsk
Myślę, że Czerepowiec dzisiaj nie przegra w 60&quot;. U siebie w tym sezonie podejmowali z reguły mocne ekipy, a kto był w ich sportowym zasięgu to wygrali ( prócz Mińska, który mimo wszystko po statystykach sądząc nie dominował w tym spotkaniu ). Generalnie większość spotkań rozgrywali z czołowymi zespołami. Nie grają źle i nie zasługują na taki bilans spotkań w obecnym sezonie. Po 3 wyjazdach, z których nie przywieźli punktów wracają na własną halę by podjąć zespół Niznekamska, który czysto sportowo jest pewnie mocniejszy, ale faluje grą . Dziś patrzę na nich trochę z perspektywy meczu z Władywostokiem przegranego 2:1 po dogrywce. W ostatniej kolejce wygrali w Jarosławiu, który według mnie złapał zadyszkę a Niznekamsk to skutecznie wykorzystał pokonując rywali 4:2. Jak bym miał obstawiać 1 X 2 to obstawił bym remis, ale nie zdziwię się jeśli gospodarze zwyciężą. Kurs na 1x taki sobie, ale do dubla którego dziś zaproponuję wystarczy.
Spartak Moskwa - Dynamo Mińsk

Grałem w meczu z Omskiem na + 1,5 bramki Dynama lecz tam zagrali słabo w ofensywie ( w defensywie sobie radzili przyzwoicie a nawet dobrze odpierali ataki Omska ) i dostali najniższy wymiar kary 2:1. Dziś jadą do Moskwy. Spartak podrażniony po dotkliwej porażce 6:0 z SKA wyjdzie dziś by pokazać, że powrót do formy o którym się mówiło przed meczem derbowym z CSKA ma jakieś pokrycie w rzeczywistości. Liczę na ofensywną grę w dzisiejszym spotkaniu z ich strony. Goście natomiast nie grają źle i przy ofensywnym nastawieniu Spartaka są w stanie ukłuć a nawet powalczyć o punkty.
Spotkania dziś ciężkie a i analizy nie mogą być za bardzo przekonywujące bo niespodzianki możliwe są w każdym z nich. Ode mnie taki mały dubel na dziś:
Czerepowiec - Niżnekamsk: Typ. 1x kurs. 1.52 ✅✅
Spartak Moskwa - Dynamo Mińsk: Typ: +3,5 bramki kurs: 1.34 ✅✅
AKO: 2.04 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
A mi całkiem do gustu przypadl kurs na Kazan. Dynamo z ogórkiem w bramce, do tego tak jak przestali grac to i przestali strzelać. Teorie spiskowe odstawiam na bok, może być cos na rzeczy ale nigdy nie bylem ich zwolennikiem. Ta gra to dramat, nie wychodzi nic. Przeciwko dobrze zorganizowanym w obronie zespolom PP to fikcja. Dzis rywal ktory potraci dostosowac sie do rywala, w meczu z maja iloscia strzalow a duza walka po wymiane ciosow ale co wazne sa przy tym skuteczni. Kazan zawsze kojarzyl mi sie z ladnym dla oka hokejem, dobrym taktycznie, to sie zawsze dobrze ogladalo. Sklad mega ciekawy, obrona tytułu nie taka odlegla. Jest jeszcze potencjal do wykorzystania, Popov, Zaripov doluja ale to dobrzy zawodnicy kiedys odpala, Klinkhammer w 4tej formacji to jakies nieporozumienie bo miedzy nimi moglby wiecej namieszac. Dwie dobre piatki Dynama kontra zagrożenie z kazdej formacji przyjezdnych do tego przewaga w jakosci goalie. Jak dla mnie Kazan to bierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
:hokej::hokej::hokej::hokej::hokej:
Amur Chabarowsk - Jekaterynburg
Amur słabiutko w tym sezonie - 3 zwycięstwa i 9 porażek, w tym 8 w 60&#39;
Jekaterynburg - co goście wyprawiają w tym roku to coś niesamowitego - 13 zwycięstw w tym 11 w 60&#39;.
Serio trwaj, nie gram przeciwko, bo nie ma podstaw.
Amur ostatnio zaczął strzelać na wyjeździe, 3 z Omskiem, po 1 z Kazaniem i Nizniekamskiem i 3 z Torpedo.
Dochodzi prestiż meczu (pokonanie niepokonanych) + własna hala, może być strzelanina.
Jekaterynburg over 2.5 ✅
1.65

Edit: Przewidziana strzelanina ;) :hokej::hokej::hokej:

Władywostok - Magnitka
Jw. - Władywostok ostatnio strzela, a Magnitka gra dobrze na wyjazdach. Ostatnio fajne wyniki Magnitki, więc:

Magnitka over 2.5 ✅
1.70

Edit: Tak jak czułem, że będzie strzelanina ;) Wolski uratował reg. time. :hokej::hokej::hokej:
Omsk - Ryga
Omsk gra genialny hokej w tym sezonie, paka na miarę Pucharu Gagarina.
Bilans 8-4-0-1 (Magnitka)
Wracają po roadtripie do domu, trzeba się pokazać i u siebie po ostatnim 6-0 :cool:
Omsk 60&#39;
1.40

Edit: Ale piękny dzień !!
Tripel za 300 na 1180 zł, dubel Liberec over 2.5 i Vitkovice 2.5 wygrana 800, Trzyniec lub X i Pilzno OT ok. 900 + ako na same zwycięstwa wszystkich ekip i zarobek łącznie ponad 5k ;) dobry start weekendu, a to początek

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dziś trochę zły jestem. Przeszło mi 700 zł koło nosa za postawiony kupon AKO z ligi europy (nie gram grubo tych śmiesznych rozgrywek tak więc za przysłowiowego piątaka i brakło 1 bramki ;/ ) no ale tak to bywa, nie ma co się użalać i patrzymy na dzień jutrzejszy.

Ufa - Slovan Bratyslawa

Gdzieś ostrzegałem, że to zrobię i padło na mecz z UFA. Gram w singlu zwycięstwo drużyny ze Słowacji i + 4,5 bramki w spotkaniu.Czasami cechuje mnie taka nieszablonowość i jeśli to kogoś irytuje to sorki. Nie raz weszły mi takie bomby i jak widzę szanse na powodzenie to gram. Skąd tak &quot;szalony&quot; pomysł? A ze stylu gry Slovana. Kto ogląda ten wie, że rodzynek ze Słowacji gra najbardziej ofensywny hokej w KHL. Bardzo wysoko podchodzą do odbiorów co chwila wyprowadzając jakieś ciekawe kontry. Mają pomysł na grę i jestem niemal pewien, że utrą komuś nosa z &quot;czołówki&quot; KHL. Czemu może to się stać w meczu z UFA ? Drużyna z gospodarzy nie gra wybitnie w defensywie. . Są po 2 porażkach ( dość niespodziewanej z Podolskiem 3:2 i po zaciętym spotkaniu z CSKA 2:1 ). Na pewno wyjdą jutro z ofensywnym nastawieniem wykazując chęci powetowania sobie tych nieudanych spotkań. A jak się wdadzą w styl gry Slovana to może stać się wszystko. Oczywiście uważam zespół UFA za lepszy, o większym potencjale, bardziej poukładany i równie dobrze wynik może być wysoki w drugą stronę jeśli szybko zgaszą zapędy gości. Grając tak ofensywnie Slovan zostawia duże luki w defensywie i jak gospodarze będą skuteczni to będzie można szybko zapomnieć o tej propozycji. Jak tak się nie stanie i Słowacy przejmą inicjatywę w meczu strzelając 1-2 bramki to mogą sprawić niespodziankę. Czy w kursie 8.5 na 2/+4,5 bramki jest jakieś value to sami oceńcie. Ja bym się rozchorował jakbym nie spróbował hehh ????
Ufa - Slovan Bratyslawa TYP: 2/+4,5 Kurs: 8.5 ⛔⛔
Co do reszty spotkań ; o każdym jakieś zdanie mam, ale bez przekonania więc krótko. Seria Jekaterynburga jest faktycznie zadziwiająca. Na pewno chcieli by ją śrubować, ale nie widzę jutro łatwego spotkania w Chabarowsku. Kurs na szczęście nie jest w okolicy 1.3-1.4 i 1.6 można by było pobrać ✅✅ tylko cały czas mam w głowie pytanie, gdzie jest granica Avtomobilist. Moim następnym celem jest oglądniecie meczu Władywostoka bo nie wiem na co ich tak na prawdę stać. Wiem, że wielkich nazwisk tam nie ma i budżet mizerny, ale mimo większości porażek potrafili strzelać bramki ( 3 z Avtomobilist, 2 z Kazaniem, 2 z Niznekamskiem, 3 z CSKA ). Defensywa Magnitki mnie nie przekonuje, więc może over 1,5 bramki gospodarzy po kursie 1.60 nie było by głupie ✅✅. CSKA może mieć cieżką przeprawe w Nowosybirsku. Gospodarze wygrali 1 spotkanie i będą gryźć lód zeby postawić się faworytowi z Moskwy ( under bramek ?? ✅✅). Kurs na drużne Omska uważam za niski i mimo ogromnej różnicy klas nw czy do gry.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kilka ciekawych spotkan do poludnia, na Kunlun nie mam pomyslu Tractor jest w stanie to wysoko przegrac a i OT mnie nie zdziwi. Magnitka gra solidnie Wolski w formie ale Wladywostok im jakos nie lezy a i Admiral tym swoim topornym antyhokejem mogą jakis remis ugrac, pamietam ze nawet w duzym kryzysie potrafili sie postawic dzisiejszemu rywalowi wiec dla mnie to moze byc potencjalna mina. Kieruje sie do Chabarowska gdzie beznadziejny Amur zagra z Avto. Avto gra dobrze ale porazka w koncu przyjdzie, nie da sie wygrac wszystkiego w RS. Najblizej porazki byli chyba w Moskwie, moim zdaniem Spartak zagral swietne zawody z nimi, bodaj w 1 tercji wyszli nawet na 2:1 w PP ale ostatecznie gola nie uznano przez spalonego na niebieskiej doslownie o grubosc lyzwy a wtedy mecz moglby sie roznie potoczyć. Avto sie ogarnelo ale to byl fajny, zywy mecz. Mocny sklad, kombinacyjna szybka gra, fajnie rozrysowane PP. Amur meczy bule, to sie nie moze podobac. Mecze z slabymi lub mocno przecietnymi zespołami u siebie na styku, gdy przyjechala juz mocniejsza ekipa zostali wypunktowani. Avto moze nie czeka dzis spacerek ale roznica na kazdej pozycji jest potezna, biore to z handi min. 2 golami dla przyjezdnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj biore na tapete 4 mecz

Admirał Władywostok – Metalurg Magnitogorsk
Ekipa gospodarzy ambicja, zaangażowaniem stara się nadrabiać braki jakościowe w grze, bo nie ma co ukrywać ten sezon jest dla nich na przezycie i pokazanie władzom KHL ze mimo skromnych srodkow finansowych , są w stanie utrzymać klub w lidze i pokazywać się w miare możliwości z jak najlepszej strony, co kilka razy im się udawało, dwa dni temu gościli lidera i postawili się . Dzisiaj Hutnicy z Magnitogorska i mysle ze będzie walka , jednak składy nieporównywalne , potencjał po stronie Magnitki. Typ
Magnitka ml kurs 1,41 (3-4)✅

Sibir Novosybirsk –CSKA Moskwa
Zespół Sybiru podbudowany ostatnią wygrana(zresztą pierwszą w sezonie) z pewnościa rzuci się na gości , jednak CSKA ze swoja wyrachowaną , zimną grą ( osobiście bardzo nie lubie ich hokeja, ale najważniejsze ze skuteczny), nie da sobie narzucić stylu gry gospodarzy i tez ich wypunktuje
CSKA 60’ kurs 1,45 (0-2)✅

Saławat Julajew UFA – Slovan Bratysława
Gospodarze po dwóch porażkach ( bardziej niespodziewana pod Moskwą) i u siebie z CSKA, gdzie mimo hokejowych szachów trochę zabrakło do dobrze zorganizowanego rywala( niezunany gol w ostatnich sekundach, wepchnięty niby łyżwą, bo był ruch nogą , może go nie było, w każdym razie gola nie było) Dzis rywal idealny na przełamanie, który gra otwarty hokej z aktywnoscia na całym lodowisku. Ten styl rywala bardziej będzie pasować zespołowi z UFY , tym bardziej ze potencjał duzy a i obrona tez dobrze funkcjonyje , spodziewam się zwycięstwa gospodarzy w regulaminowym czasie

UFA 60’kurs 1,37 (4-1) ✅

Avangard Omsk-Dynamo Ryga
Jastrzebie wracają do swojej (nie swojej) hali. Sa w gazie, skład wiele razy omawiany, przedstawiany, bo i obcokrajowcy dobrze zaczeli funkcjonowa i rodzimi doświadczeni zawodnicy graja dobry hokej i pięknie gra młodzież Avangardu(Żernow, Mikjejew, Sjemjonow, trzeba patrzeć na tych chłopaków bo pod okiem Boba Hartleya zrobili ogromny progres i wielokrotnie ciągna grę Jastrzębi). Po drugirej stronie Ryga, która w rtym roku pokazuje dobry hokej, ciekawe wzmocnienia, ale dwa ostatnie pojedynki pod formą i dziś wg mnie nie wywiozą punktów z miasta Bałaszycha.

Avangard 60’ kurs 1,37 (5-2)✅

Ako 3,84 fortuna✅✅✅
Na stare smieci wraca trener Martemjanow z liderujaca ekipa Avto i kusi mnie zagrać Amur z x bo mecz może byc na styku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, Jekaterynburg zbudował takiego potwora, że to się w głowie nie mieści. Obejrzałem trzecią tercję i jestem pod wrażeniem. Wiadomo, że to początek sezonu, ale wyglądają na mega faworyta rozgrywek, skoro już na początku są tak zgrani, a to z jakim luzem odprawili dziś w końcówce Chabarowsk, to czapki z głów. Pewnie przyjdzie moment, że się zatną, ale na tą chwilę do tego daleko.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie, Jekaterynburg zbudował takiego potwora, że to się w głowie nie mieści. Obejrzałem trzecią tercję i jestem pod wrażeniem. Wiadomo, że to początek sezonu, ale wyglądają na mega faworyta rozgrywek, skoro już na początku są tak zgrani, a to z jakim luzem odprawili dziś w końcówce Chabarowsk, to czapki z głów. Pewnie przyjdzie moment, że się zatną, ale na tą chwilę do tego daleko.
Biedny Alikin. Ugotowali go w 2.5 min. Ladnie jadło i zdechło. Teraz Panie i Panowie , możemy robic zakłady gdzie Avto przegra.
Póki co nie grali jeszcze z Omskiem, Ska i Kazaniem, odprawili CSKA ale na poczatku sezonu, teraz mecz byłby inny.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj wyjątkowo spróbuję zagrać sobie tripla. Na pierwszy ogień Jokerit - SKA. Ciężko wytypować rezultat tego spotkania. Drużyna z Petersburga wskoczyła na właściwe tory po średnim początku sezonu i bardzo ciężko będzie Jokeritowi coś ugrać nawet jeśli grają w Helsinkach. Oba zespoły grały ze sobą we wrześniu. Finowie zdołali strzelić SKA trzy bramki na ich terenie. Myślę, że dzisiaj zdołają wcisnąć krążek do bramki conajmniej dwukrotnie.
Jokerit strzeli +1,5 bramki @1,42 ✅✅✅
Kolejny mecz to pojedynek Severstali z Torpedo. Zespół z Nowogrodu poległ ostatnio po zaciętym pojedynku z Lokomotivem tracąc punkt w rzutach karnych. Wcześniej zielona seria na swoim podwórku. Severstal z kolei kontynuuje serię porażek, a Torpedo nie jest idealnym zespołem na przełamanie. Dużo więcej jakości po stronie gości i nie spodziewam się niespodzianki w tym meczu.
Niżny Nowogród OT/SO @1,69 ⛔⛔⛔
Ostatnie spotkanie to pojedynek Sochi i Mińskiego Dynama. W grze Dynama nie widać zbyt wielu pozytywów. Cztery porażki w pięciu spotkaniach. Tracą sporo bramek i myślę, że zespół z Sochi to wykorzysta. Gospodarze u siebie zawsze grają ambitnie. Ostatnio dwa dobre, lecz przegrane mecze z SKA i Jokeritem, zwycięstwa wyjazdowe ze Slovanem i Dynamo Ryga i przegrana w dogrywce z CSKA. Drużyna będzie chciała się zrehabilitować kibicom za ostatnią porażkę u siebie i myslę, że są w stanie ten wygrać w czasie regulaminowym, ale do AKO dodaje typ, że strzelą conajmniej dwie bramki.
Sochi strzeli +1,5 bramki @1,32 ✅✅✅
AKO @3,17
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom