>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Wczoraj dobre wyczucie spotkań w kontekście ilości bramek, i kolejny zarobek na KHL, ale nie ma co patrzeć wstecz. Lecimy dalej.
Dynamo Mińsk - Avangard Omsk
Nie będę się rozpisywał o potencjale czy grze obu ekip w obecnym sezonie bo było to już wałkowane w tym dziale wielokrotnie i chłopaki wyżej też sporo o tej potyczce napisali, ale zaproponuje trochę inny typ. Również uważam, ze drużynę z Mińska stać na więcej niz przedostatnią lokatę w konferencji Zachodniej. Muszą to tylko udowodnić. Czy zrobią to w dzisiejszym meczu? Ciężko, bo Omsk jest drużyną o klasę lepszą. Napędzeni po zwycięstwie z SKA będą chcieli &quot;schrupać&quot; kolejnego rywala. Drużyna na takim gazie, po pokonaniu silnego rywala wyjdzie na taflę pewna swego, tylko czasami nadmierne poczucie pewności może być zgubne. Dynamo faluje swoją grą. Potrafią ograć Jarosław czy zagrać niezłe spotkanie z Ufa, ale i dać sobie wklepać 5 bramek ekipie Dynamo Moskwa. Ostatni mecz wygrany z Nowosybirskiem 5:1 i jestem pewny, że będą chcieli postawić się drużynie Jastrzębi. Murowanie własnej bramki tu nie wystarczy i oni o tym wiedzą. Widzę tu otwarty mecz i bramki z obu stron, a w typie powyżej 4,5 i minimum 2 drużyny z Mińska. Kurs na pokrycie lini 4,5 bardzo ładny 2.02.
Dynamo Mińsk - Avangard Omsk
typ 1 druzyna liczba goli +1,5 kurs 1,67 ⛔⛔
Dynamo Mińsk - Avangard Omsk typ over +4,5 kurs 2.02 ⛔⛔

Do dubla + 1,5 Minska gram też +1,5 bramki Nowosybirska kurs 1.46. ✅✅ Kiedyś musi nastąpić przełamanie. Nie wiem czy dziś, ale 2 bramki drużynie Podolska są w stanie strzelić . Gospodarze grają momentami brutalnie, łapią beznadziejnie głupie kary i tu przede wszystkim upatruje szans gości.
AKO. 2.44 ⛔⛔


 
mark1973 781,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj ciężki mecze ale próbuje zacząć nowy miesiąc

Saławat Julajew Ufa – CSKA Moskwa

Faworytem sa goście niepokonani od 5 spotkan, po zdobyciu kompletu punktów na wschodzie dwa wyrównane mecze z Sochi i Spartakiem gdzie wynik tak naprawdę mógł być inny. CSKA to od zeszłego roku dość odmłodzony i przebudowany zespół , wiele gwiaz i reprezentantów Rosji , Grigirenko, Vey, Kaprizow, Telegin, Andronow, Hansen, Dahlbeck,Nesterow, Slepaschiew, Szalunow i wielu innych, graja zdyscyplinowany hokej, z kolei gospodarze to również bardzo mocna druzyna, nareszcie bramkarz , który wg mnie spełnia oczekiwania i pozwala obronie na spokoj. UFA to doświadczeni obcokrajowcy, Omark, Kempainen, Hartikainen, Larsen ale i zdolni doświadczeni Rosjanie, Burdasow, Kokjakov, Osnowin, Panin, Siejgiejew, Tkaczev, oni z niejednego pieca chleb jedli . Po bardzo udanym wyjeździe zakończonym mimo wszyskjo wpadka, z nieprzewidywalnym Vitjazem dziś będą chcieli się zrehabilitować bo forma na pewno nie uleciała a kolektyw zgrany napsuje krwi wojskowym, którzy sa wg mnie do ogrania. Spodziewam się wyrównanego spotkania bo oba teamy bardzo mocne, stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
UFA win po ML, OT kurs 2,33
Można tez UFA z x kurs 1,8 oba fortuna

Jokerit Helsinki – HC Sochi

W tym meczu buki faworyzują druzyne gospodarzy , ale az tak słusznie? Nie wydaje mi się. Jokerit od dwóch, trzech meczy jakby lekki kryzys, przegrana u siebie a Avto, w Rydze iszczesliwa mimo wszystko wygrana w Bratysławie gdzie dominował Slovan, skład finów na pewno bardzo mocny , jakościowo powiedziałbym lepszy od gości ale Sochi na fali, napsuli krwi CSKA i wyraźnie wygrali w Rydze i Bratysławie, maja swoje momentum i mysle ze sa w stanie isc za ciosem

Sochi win po ml, OT kurs 3,25
Sochi z x kurs 2,32
Sochi plus 1,5 kurs 1,7 wszystko fortuna
Sochi over 1.5 kurs 1.68
Stawki rozsądne i na miare swoich możliwości kapitałowych
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
UFA - CSKA
UFA 7/12 spotkań na linii under 5.5
CSKA 10/11 spotkań na linii under 5.5
W bramce gospodarzy prawdopodobnie zobaczymy Metsole, który jak wspomniał Mark - jest goalie na bardzo dobrym poziomie, który zapewnia niezły spokój z tyłu.
Metsola 8G - 92,8%, 2.04 GAA
Po drugiej stronie prawdopodobnie mamy Sorokina, 93.5%, 1.31 GAA, czyli bramkarza bardzo wysokich lotów.
Jak kolega wspomniał wyżej, CSKA ma wiele jakości, ale najczęściej grają bez fajerwerków, nie mamy u nich wysokich overów, są to mecze raczej pod kontrolą, bez wdawania się w wymianę ciosów.
CSKA w 11 spotkaniach straciło zaledwie 15 bramek i wątpię, że dzisiaj ofensywa gospodarzy będzie miała wiele do powiedzenia w tym spotkaniu.
under 5.5 ✅ 1-2
1.40

Jokerit - Soczi
Tutaj nie zgodzę się z Markiem, mimo że Soczi ostatnio prezentuje się lepiej, to w tym spotkaniu widzę pewne zwycięstwo Jokerów. Drużyna, która świetnie gra na własnej hali, tylko 1 porażka z genialnym w tym sezonie Jekaterynburgiem i 5 zwycięstw z bardzo dużą ilością bramek, gdzie w każdym spotkaniu pokryli minimum -1.5 handicap.
Soczi zaczęło trochę grać ostatnio, więc pójdę w bramki.
Jokerit over 2.5 ✅ 3 minuta 2t i mamy bramkę na 3-1
1.53
@ 2.13 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moskwa
Typ: Ufa OT @2,30 ⛔⛔⛔ (szkoda nieuznanego gola na 2-2)
Podobnie jak Mark idę w kierunku gospodarzy. Kolega dokładnie opisał sytuację kadrową obu zespołów. Co można dodać? Gospodarze grają bardzo przyjemny dla oka hokej, ofensywny, popełniają jednak sporo błędów w obronie co w znacznym stopniu rekompensuje bramkarz Metsola. W przeciwieństwie do CSKA ciężar zdobywania punktów w Ufie rozkłada się na wielu graczy. W drużynie gości w tym aspekcie lideruje Grigorienko, a za nim daleko w tyle pozostają koledzy z drużyny. CSKA jest krytykowana przez Rosjan za pokazywanie nudnego hokeja. Drużyna jest underowa, ale posiada bardzo dobre formacje obronne. W ataku też ma kim postraszyć. Czy dzisiaj wygra &quot;wesoły hokej&quot; gospodarzy czy &quot;żelazna dyscyplina&quot; gości? Myślę, że CSKA jest jak najbardziej do ogrania. Jeśli grałbym na bramki to spróbowałbym poniżej 4,5 gola za @1,78, a jeśli ktoś lubi wysokie ryzyko to można za drobne UFA i poniżej 5,5 bramki za @4,00.
Spotkania między Traktorem a moskiewskim Dynamem nie ruszam, bo ciężko wytypować tutaj cokolwiek. Zarząd w Moskwie zastanawia sie nad zmianą trenera. Jakiś czas temu prezes Dynama twierdził, że trener jak na razie zostaje w Moskwie, ale według prasy rosyjskiej to nic pewnego. W Czelabińsku też zawirowania odnośnie szkoleniowca. Ciężko stwierdzić jaka jest sytuacja w szatni obu zespołów i z jakim nastawieniem zawodnicy wyjadą na lód. Polecam poczekać na rozwój wypadków jeśli chodzi o te ekipy.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Hmm dla mnie typ na UFA dość ryzykowny. Owszem na przestrzeni sezonu jak się patrzy na ich grę to wygląda to fajnie, ale w Mińsku już nie grali tak efektownie ( wiem - trudny teren ), ale i porażka z Podolskiem (nw w jakim stylu) trochę zastanawia. Mimo wszystko powodzenia Panowie.
Mi dzisiaj bliżej do typów od TOPBETSS i również stawiam na wygraną Jokerów.

Jokerit - Soczi

Owszem kurs na gospodarzy nie jest oszałamiający, ale gram go z opcją +4,5 bramek i już wygląda ok.
2 porażki z rzędu z Jekaterynburgiem i Rygą, w których Jokerit byli stroną przeważającą. Następie wyjazd do Bratysławy, gdzie Mark wspomniałeś o dominacji Slovana. Masz po części rację, ale myślę że wynikało to ze stylu gry tamtejszych gospodarzy oraz z faktu przegranych ostatnich spotkań i pewnej bojaźliwości. Dzisiaj wracają na własną halę i będą chcieli pokazać sobie i kibicom, że jest wszystko ok. Mają więcej jakości od zespołu Sochi i nie chce mi się zbytnio wierzyć, że mogą dziś im ulec.
Co do zespołu gości ; przełamali serię przegranych spotkań wygrywając na trudnych terenach w Rydze i Bratysławie lecz chyba nie można jeszcze tu mówić o pewnej stabilizacji formy. Wcześniej prezentowali się co by nie &quot;owijać w bawełnę&quot; - słabo i ich gra mnie nie przekonuje na tyle by uznać ich dziś w roli faworyta. Dlaczego over? Gospodarze grają skuteczny i ofensywny hokej. Tak jak już pisałem wyżej, wracając na własną halę będą chcieli udowodnić, że forma ich nie opuściła. Na ostatnich 12 meczy w 10 strzelali 3 lub więcej bramek, a i niestety defensywa nie zawsze gra dobrze. Sochi po 2 zwycięstwach myślę, że też pewna siebie wyjdzie dziś pokazać, że comeback nie jest dziełem przypadku, ale według mnie na Jokerów dziś to nie wystarczy.
Jokerit - Soczi Typ. 1/+4,5 Kurs. 2.41 ✅✅

EDIT: ciekawe, overowe spotkanie zakończone zgodnie z oczekiwaniami. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 781,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hmm dla mnie typ na UFA dość ryzykowny. Owszem na przestrzeni sezonu jak się patrzy na ich grę to wygląda to fajnie, ale w Mińsku już nie grali tak efektownie ( wiem - trudny teren ), ale i porażka z Podolskiem (nw w jakim stylu) trochę zastanawia. Mimo wszystko powodzenia Panowie.
Mi dzisiaj bliżej do typów od TOPBETSS i również stawiam na wygraną Jokerów.

Jokerit - Soczi

Owszem kurs na gospodarzy nie jest oszałamiający, ale gram go z opcją +4,5 bramek i już wygląda ok.
2 porażki z rzędu z Jekaterynburgiem i Rygą, w których Jokerit byli stroną przeważającą. Następie wyjazd do Bratysławy, gdzie Mark wspomniałeś o dominacji Slovana. Masz po części rację, ale myślę że wynikało to ze stylu gry tamtejszych gospodarzy oraz z faktu przegranych ostatnich spotkań i pewnej bojaźliwości. Dzisiaj wracają na własną halę i będą chcieli pokazać sobie i kibicom, że jest wszystko ok. Mają więcej jakości od zespołu Sochi i nie chce mi się zbytnio wierzyć, że mogą dziś im ulec.
Co do zespołu gości ; przełamali serię przegranych spotkań wygrywając na trudnych terenach w Rydze i Bratysławie lecz chyba nie można jeszcze tu mówić o pewnej stabilizacji formy. Wcześniej prezentowali się co by nie &quot;owijać w bawełnę&quot; - słabo i ich gra mnie nie przekonuje na tyle by uznać ich dziś w roli faworyta. Dlaczego over? Gospodarze grają skuteczny i ofensywny hokej. Tak jak już pisałem wyżej, wracając na własną halę będą chcieli udowodnić, że forma ich nie opuściła. Na ostatnich 12 meczy w 10 strzelali 3 lub więcej bramek, a i niestety defensywa nie zawsze gra dobrze. Sochi po 2 zwycięstwach myślę, że też pewna siebie wyjdzie dziś pokazać, że comeback nie jest dziełem przypadku, ale według mnie na Jokerów dziś to nie wystarczy.
Jokerit - Soczi Typ. 1/+4,5 Kurs. 2.41
Co do jakości oczywiście jasna sprawa, wieksza po stronie Jokeritu, forma? Myślę ze troche mniejsza niz na starcie sezonu. A Sochi nie ma słabego skladu. I jedna rzecz a mianowicie, z dawien dawna Jokeritowi zle sie grało z Sochi. Jak bedzie zobaczymy. Wole grac z x sochi i czystą jedynke na Jokery. Okolo 20 będziemy madrzejsi. Ale po to jest forum by podyskutowac merytorycznie i to jest najlepsze
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Hmm dla mnie typ na UFA dość ryzykowny. Owszem na przestrzeni sezonu jak się patrzy na ich grę to wygląda to fajnie, ale w Mińsku już nie grali tak efektownie ( wiem - trudny teren ), ale i porażka z Podolskiem (nw w jakim stylu) trochę zastanawia. Mimo wszystko powodzenia Panowie.
Mi dzisiaj bliżej do typów od TOPBETSS i również stawiam na wygraną Jokerów.

Jokerit - Soczi

Owszem kurs na gospodarzy nie jest oszałamiający, ale gram go z opcją +4,5 bramek i już wygląda ok.
2 porażki z rzędu z Jekaterynburgiem i Rygą, w których Jokerit byli stroną przeważającą. Następie wyjazd do Bratysławy, gdzie Mark wspomniałeś o dominacji Slovana. Masz po części rację, ale myślę że wynikało to ze stylu gry tamtejszych gospodarzy oraz z faktu przegranych ostatnich spotkań i pewnej bojaźliwości. Dzisiaj wracają na własną halę i będą chcieli pokazać sobie i kibicom, że jest wszystko ok. Mają więcej jakości od zespołu Sochi i nie chce mi się zbytnio wierzyć, że mogą dziś im ulec.
Co do zespołu gości ; przełamali serię przegranych spotkań wygrywając na trudnych terenach w Rydze i Bratysławie lecz chyba nie można jeszcze tu mówić o pewnej stabilizacji formy. Wcześniej prezentowali się co by nie &quot;owijać w bawełnę&quot; - słabo i ich gra mnie nie przekonuje na tyle by uznać ich dziś w roli faworyta. Dlaczego over? Gospodarze grają skuteczny i ofensywny hokej. Tak jak już pisałem wyżej, wracając na własną halę będą chcieli udowodnić, że forma ich nie opuściła. Na ostatnich 12 meczy w 10 strzelali 3 lub więcej bramek, a i niestety defensywa nie zawsze gra dobrze. Sochi po 2 zwycięstwach myślę, że też pewna siebie wyjdzie dziś pokazać, że comeback nie jest dziełem przypadku, ale według mnie na Jokerów dziś to nie wystarczy.
Jokerit - Soczi Typ. 1/+4,5 Kurs. 2.41
Ja też skłaniam się bardziej ku Jokeritowi, ale odpuszczam bo wystarczy spojrzeć w H2H żeby zobaczyć że Jokerom bardzo ciężko się gra z zespołem z Sochi tym bardziej że teraz są w niezłej formie.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Co do jakości oczywiście jasna sprawa, wieksza po stronie Jokeritu, forma? Myślę ze troche mniejsza niz na starcie sezonu. A Sochi nie ma słabego skladu. I jedna rzecz a mianowicie, z dawien dawna Jokeritowi zle sie grało z Sochi. Jak bedzie zobaczymy. Wole grac z x sochi i czystą jedynke na Jokery. Okolo 20 będziemy madrzejsi. Ale po to jest forum by podyskutowac merytorycznie i to jest najlepsze
Dokładnie. Szkoda tylko, że ktoś wtopi parę groszy, no ale taki jest sport ???? Z fartem ;)
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Jarosław - Niżnekamsk
W tym spotkaniu idę pewnie w kierunku gospodarzy, którzy ostatnio mieli ciężki terminarz:
- porażka na wyjeździe z Magnietką 3-2, ale oddali aż 34 strzały względem 23 Magnitki
- zwycięstwo z Traktorem 2-1
- porażka z kapitalnym Jekaterynburgiem, gdzie prowadzili 4-1 po 2t, a i tak skończyło się 5-4 OT
- porażka 0-2 z SKA
Teraz rywal bardzo dobry na przełamanie na własnych śmieciach
Bilans rywali 4-1-1-5, grali głównie ze średnimi drużynami, a i tak mieli przeciętne wyniki, gdy grali z czołówką (Kazań, Omsk) to przegrywali.
Do czołówki zaliczam gospodarzy, którzy potrzebują pewnego zwycięstwa.
Jarosław 60&#39;
1.65
Fortuna

Spartak Moskwa - SKA
Tutaj też idę pewnie w kierunku faworyta. SKA miało pewne problemy ze zgraniem na początku sezonu, ale obecnie już weszli na właściwe tory. Wszystkie formacje fajnie współpracują i ta gra wygląda już naprawdę bardzo dobrze.
Ostatnio przegrali z Avangardem po świetnym spotkaniu, więc teraz liczę na powrót na ścieżkę zwycięstw, wcześniej 7 zwycięstw z rzędu, w tym 6 w reg. time.
SKA 60&#39;
1.55
Fortuna
Bez analizy:
Omsk OT
1.55
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Typ na Jokerit trafiony, więc nie zatrzymując się próbujemy dalej.

Vityaz Podolsk - Avangard Omsk

W dniu jutrzejszym Podolsk na własnej hali podejmie rozpędzony zespół z Omska. Gospodarze mają &quot;papiery&quot; na grę, ale nie do końca to pokazują. Grają nierówno. Po zaciętym, wygranym spotkaniu z mocnym zespłem UFA przegrywają z Nowosybirskiem, który przed tym meczem mógł się &quot;poszczycić&quot; bilansem 12/12 przegranych meczów w obecnym sezonie. Momentami grają mocno niesportowo łapiąc beznadziejnie głupie kary. Omsk obok SKA jest według mnie obecnie najmocniejszą ekipą w KHL, mają świetnych zawodników o ogromnym potencjale i pokazują w tym sezonie kawał dobrej gry. W przedostatniej kolejce pokonali po dogrywce na piekielnie trudnym terenie SKA 3:2 a w ostatniej zwyciężyli w Mińsku z tamtejszym Dynamem 2:1 nie pozostawiając złudzeń kto był ekipą lepszą w tym spotkaniu. Reasumując - myślę, że faworyt w jutrzejszym meczu jest jeden. Trzeba mieć na uwadze, że KHL bywa nieprzewidywalne a zespół Podolska potrafi się postawić mocniejszym ekipom. Mimo to sugerując się obecną formą sportową i jakością jaką posiada zespół Omska każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie swego rodzaju niespodzianką. Bezpieczniej proponuję:
Vityaz Podolsk - Avangard Omsk 60&#39; Typ: 2 Kurs: 1.9 ✅✅
Typ realny a kurs dobry do pogrania:
Vityaz Podolsk - Avangard Omsk (-1,5) Typ:2 Kurs: 2.6 ✅✅
Myślę też że będzie jutro strzelanie ale odpuszczam typ na over bramkowy.

Dziś tak bardziej oficjalnie bo dodałem typ do konkursu typy dnia, ale myślę, że przekaz jasny ????
EDIT: Jedno ze spokojniejszych wygranych. Dobrze idzie - az strach się bać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Podolsk - Omsk
Typ: Omsk &#39;60 @1,90 ✅✅✅
Spotkanie: Spartak - SKA
Typ: SKA &#39;60 @1,55 ✅✅✅
AKO @2,95 ✅✅✅
Nie będę się rozwodził na temat wyżej wymienionych spotkań z wiadomych przyczyn. Kolega timon111 dokładnie opisał mecz w Podolsku. Dodam tylko, że dołączam do dubla Petersburg ponieważ zagrali świetny mecz z Avtomobilistem (mimo porażki) a ich gra wskoczyła na optymalny poziom i nie wydaje mi się aby Spartak tutaj zdobył choćby punkt. Trochę obawiam się zespołu z Podolska ale myślę że Omsk zdominuje gospodarzy, ci zaczną łapać kary i skończy się to wygrana gości. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 781,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj falstart października ale i typy z gatunku ciężkich. Dzisiaj trzy mecze w których faworytami sa mocne druzyny, ale to tylko sport i nieraz róznie bywa. Dzis nie ma co szukać niespodzianek ide w kierunku faworytów. I proponuje tripla
Vitjaz Podolsk-Avangard Omsk
Druzyna z regionu moskiewskiego stała się w tym sezonie jednym z najbardziej nieprzewidywlnych zespołów , portafia wygrac z Ufą i Kazaniem i przegrać z nie mogącym nabrać rozpedu Nowosybirskiem, dodatkowo u siebie zawsze groźna, ale rywal wielkiej klasy i trudno będzie się postawić. Kadrowo Vitjaz nie ma co porównywać z druzyna Avangardu, pisałem wcześniej o tej ekipie sporo postów. Spodziewam się dominacji Jastrzębi i mam nadzieje ze przedłuża serii(fakt ze czasem kazda konczy się niespodziewanie)
Typ Omsk X2 kurs 1,3
Lokomotiv Jarosław – Neftehimik Niznekamsk
Druzyna Loko wraca z podróży z bliższego wschodu przywożąc 3 na 6 pkt w dość trudnych terenów, gdzie w zasadzie pokazała kawał dobrego hokeja, pokazało się sporo młodych talentów ze szkółki Loko i taki tez cel przyświeca druzynie, młodzież ma się ograć z trudnymi rywalami w lidze i stanowić w niedalekiej przyszłości o sile zespołu, A mają kim grac, jednak potrba stabilizacji formy. Po drugiej stronie Wilki z Niznekamska które zostały trochę upokorzone w ostatnim meczu, bo jak nazwać porazke z njsłabszym kadrowo zespołem KHL( wodaomo, ambicja, wola walki iszczescie tez odgrywa role) ale w Jarosłwie będzie dziś walka, jednak licze na gospodarzy
Typ Loko win po ML, OT kurs 1,35

Sparta Moskwa-SKA Saint Petersburg
Gospodarze zakończyli seria wygranych w meczu z CSKA, gdzie niewiele zabrakło by urwali faworytowi co najmniej punkt, Ekipa z Moskwy zawsze groźna dla najlepszych i sadze ze i dziś tanio skóry nie sprzedają, jednak SKA na fali mimo przegranego pojedynku z Avangardemi co tu dużo mówić peronalnie tez nie można ich porównać. Dodatkowo SKA będzie się chciało zrehabilitować za tą porazke( mimo bardzo dobrego meczu w którym byli stroną przeważającą) i znów zaczac wygrywać. Spodziewam się zwycięstwa w regulaminowym ale jakiegoś pogromu niekoniecznie.
SKA 60’ kurs 1,55
Wszystkie Fortuna
Ako 2,72
Kursy na gości tak atrakcyjne( co jest zrozumiałe bo rywale z TOPu ligi) ze az zal nie spróbować jakiegoś handi w ich strone) jakies ako za nizsza stawke bo może tez wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Metallurg Novokuznetsk - Tseng Tou
Typ: Metallurg -1.0 @1,61 ⛔⛔⛔
Spotkanie: Dynamo St. Petersburg - Zauralye Kurgan
Typ: Dynamo St. Petersburg &#39;60 @1,44 ⛔⛔⛔
AKO @2,32 ⛔⛔⛔
Chociaż trochę śledzę VHL to rzadko gram, ale dzisiaj oprócz dubla KHL spróbuję też coś z niższej ligi. Zespół z Novokuznetska znakomicie wszedł w sezon. Wszystkie spotkania oprócz jednego wygrali w czasie regulaminowym. Za każdym razem wygrywali więcej niż jedną bramką stąd handicap. Goście z Chin średnio zaczęli rozgrywki, grają w kratkę. Potrafią wygrać z zespołem z czołówki, by za chwilę przegrać z outsiderem. Brak stabilizacji. Ostatnie dwa spotkania między zespołami zakończyły się wynikami 2 x 3:1 dla Metallurga. W kolejnym starciu gospodarze zagrają z zespołem z południowej Rosji. Zespół Dynama rozpoczął sezon dość niemrawo, ale ostatnie dwa spotkania to pewne zwycięstwa i czyste konta. Widać łapią rytm. Goście są w podobnej dyspozycji, ale tutaj widać duże wahania formy. H2H przemawia za gospodarzami, bo ostatnie pięć spotkań to pięć zwycięstw Dynama. Myślę, że gospodarze złapali wiatr w żagle i zdołają pokonać przyjezdnych.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Uwaga! Nowym trenerem Moskiewskiego Dynama został Władimir Krikunov - kiedyśniejszy zawodnik m.in. Dynama Mińsk. Były trener m.in reprezentacji Białorusi, AK Bars Kazań i czterokrotnie Niżniekamska.
:bell::bell:​
 
mark1973 781,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Uwaga! Nowym trenerem Moskiewskiego Dynama został Władimir Krikunov - kiedyśniejszy zawodnik m.in. Dynama Mińsk. Były trener m.in reprezentacji Białorusi, AK Bars Kazań i czterokrotnie Niżniekamska.
:bell::bell:​
Wyłapałem, ale dzieki. ???? Jego asystentem bedzie Anatolij Antipow a obecny trener Władimir Worobiej nadal zostanie w sztabie szkoleniowym. Krikunov zdobył juz majstra z Dynamo.
O tej zmianie mówiło się juz po trzecim przegranym meczu Dynama.
To teraz trzeba sie przyglądać ruchom kadrowym i uważnie grze biało-niebieskich.
 
mark1973 781,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Barys Astana-CSKA Moskwa
Loko zagrane na siłe jako kibic i poszło z dymem. Znów spróbuje złapać Cska. Druzyna z Moskwy jedzie jutro do Stolicy Kazachstanu. CSKA z wieloma gwiazdami Kaprizov, Grigorenko, Robinson, Dahlbeck, Vey, Andronov, Szlepasiew, Nesterov, Szalunkov, Telegin, Scot gra zdyscyplinowany hokej, duzo schematów, taktyki, zelazna defensywa. Zespół prowadzony twarda ręką ternera Nikitina. Ostatni mecz z Ufą wygrany 2-1 ale mogło sie róznie skończyć. Po drugie stronie Barys, który dla mnie jest czarnym konie i narazie rewelacja sezonu, co ma wygrać to wygrywa, najlpsi maja z nimi problem. Transfery zagraniczne trafione. Wrócił Boyd, jest Bochenski , Dallman, Fratin, Dietz, Cormier, Petersson, Szewczenko, Starczenko, Asetov, całość prowadzona przez białorusina Skabelke, który zna sie na rzeczy. Jutro atak Astany bedzie sprawdzał solidność obrony CSKA, bedzie to zderzenie finezji, spontanicznosci ze dyscyplinowaną obroną. Ostatnie mecze w Astanie druzyny z Moskwy to ciezkie spotkania, od 3 sezonów CSKA nie moze zdobyc Astany. Ja ide w kierunku gospodarzy bo grają solidny, techniczny, szybki hokej ,sa w formie, a hala i kibice ponoisa jutro swoich graczy swoim dopingiem i mimo ze ekipa z Moskwy jest naszpikowana gwiazdami i jest pretendentem do pucharu, mysle ze Astana przerwie serie szesciu meczów bez porazki ekipy stołecznych. Typ jest ryzykowny ale ja to zagram na kilka typów. Proponuje
Astana 60&#39; kurs 3,9⛔
Astana win kurs 2,85⛔
Astana z x kurs 2,09✅
Astana over 2,5 kurs 2,8⛔
EDIT: To co Panie i Panowie, gdzie przegra Avto? moze na wschodzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Teraz dopiero zobaczyłem, że Kunlun z Magnitka grają rano, więc szybko.
Kunlun - Magnitogorsk
Szczerze spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów na ten mecz i zagram tu trochę niższą stawką dość gruby kurs. Ok goście kadrowo lepiej od ekipy z Chin, ale nie widać u nich stabilizacji formy. O ile ofensywnie dobrze to wygląda i w niemal każdym meczu strzelają 2/3 bramki + o tyle w defensywie dzieje się nie najlepiej. Dość głupie błędy. Stracą bramkę i chaos się robi w &quot;tyłach&quot;. Kunlun nie jest ekipą, z która gra się wygodnie. Potrafią zagrać skutecznie w ofensywie i postawienie się drużynie Omska, sensacyjne zwycięstwo w Kazaniu 4:3, pokonanie Niznekamska 2:0 czy porazka w Nowogrodzie po dogrywce dobrze o nich świadczy. Wiele było wspominane, że po serii wyjazdowych spotkań powroty na własną halę nie są łatwe, ale w tym przypadku Kunlun wraca z podniesioną głową i będą chcieli się pokazać kibicom z jak najlepszej strony. Na pewno zagrają twardo i mogą ukłuć nie radzącą sobie dobrze w tym sezonie defensywę Magnitki. Trudny teren, ambitnie grający zespół Kunlun, ofensywnie nastawione obie ekipy mające swoje problemy w defensywie dają powody by pograć over + zwycięstwo gospodarzy.
Kunlun - Magnitogorsk Typ: 1/+4,5 Kurs. 5.20 !!

Co do 2 pozostałych spotkań. Wydaje mi się, że Avtomobilist poradzi, ale kurs taki sobie a handicapów i overów bym nie szukał. Najciekawiej wygląda rywalizacja Astany z CSKA. Zgadzam się z kolegą Mark1973 i też bym coś chyba grał w kierunku gospodarzy, ale na razie poczekam na rozstrzygnięcie Kunlun z Magnitką.
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom