>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ej, co to za jaja z tym Cska i Slovanem?! Po polowie 1 tercji i po 0-2...
O Ile wynik w Bratysławie mnie nie dziwi o tyle ten w Moskwie bardzo. Oglądam Kazań - Jokerit więc ciężko coś powiedzieć. Podejrzane te ostatnie mecze w wykonaniu CSKA ???? Zobaczymy jak się skończy.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Oglądam Slovan I jak dla mnie sędziowie z Moskwy bardzo próbują pomóc admirałom, pierwsza bramka z dupy zagarnieta z niebieskiej A druga moim zdaniem nie powinna być uznana bo gość strzelil lyzwa, sędzia daje niesłuszne kary dla Słowaków przez co grali już 3 na 5. Dokładam jeszcze Slovan z remisem bo chłopaki już nie raz się podnosili po takich gongach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wracamy po dniu przerwy :whistle:
Nizny Nowogród - Jokerit 2 OT @ 1,78✅brawo chłopaki jak zwykle grali do końca i pokazali, że są dojrzalszą ekipą
Od razu rzuciło mi się to spotkanie w oczy. Jak dla mnie kurs troszkę przyduży na ekipę ze stolicy Finlandii. Gospodarze ewidentnie w dołku 5 spotkań bez wygranej i to bynajmniej nie z czołówką tabeli a raczej średniakami. Dodatkowo ciągle osłabieni brakiem najlepiej punktującego w drużynie - Galuzina. Goście w zgoła innych nastrojach. Pokonali mistrza na jego terenie po wyrównanym spotkaniu 2:3. Dżokerom nigdy nie grało się w Nowogrodzie łatwo co pokazuję H2H ostatnie zwycięstwo w 2016 roku, ale po to są serie , żeby je łamać a dzisiaj większość atutów po stronie gości. Idę jeszcze w pkt Mosesa. Jeden z moich ulubionych zawodników. Uwielbiam patrzeć na to co robi z krążkiem. Świetny technicznie , słynie z nieszablonowych zagrań. Kurs na pkt Granta tym bardziej kosmos. Chłop oddaje średnio 3 strzały na mecz. To trzeba zagrać. Można też spróbować bramkę za drobne. Polecam też szukać bramek Antilli albo Platta bo kursy w okolicach @5.00✅⛔.
Moses over 0,5 pkt @2,10✅
Grant over 0,5 pkt @ 2,50⛔
Grant gol @ 9,00⛔
Traktor Czelabińsk - Barys Astana 1st period 1 win @ 3.10✅
widać progres u gospodarzy niestety początek jest mocny im dalej tym gorze ale są pozytywy

Długo się zastanawiałem czy odpuścić to spotkanie czy jednak czegoś tu poszukać. Wygrała jednak mentalność hazardzisty. Oglądałem ostatnie spotkanie gospodarzy z Sibirakami i naprawdę gra gospodarzy przede wszystkim w pierwszej tercji mogła się podobać. Efekt nowej miotły w postaci Aleksieja Tertysznyja przyniósł skutek choć nie obyło się bez problemów. Gracze z Syberii mogą mówić o sporym szczęściu , że nie przegrywali po pierwszej tercji 2 lub 3 do zera. Goście nie istnieli na lodzie a niedźwiedzie z Czelabińska wyskoczyli na nich jak głodny zwierz, który nie jadł dobre kilka tygodni. Cuda wyprawiał w bramce Kanadyjczyk Taylor, który doprowadzał do szewskiej pasji gospodarzy. Im dalej w mecz tym gra się wyrównywała, a Traktor potrzebował aż karnych do rozstrzygnięcia spotkania. Bardzo ważne zwycięstwo gospodarzy. Barys po tragicznym zeszłym sezonie w tym w końcu wrócił na dobre tory i zakończył we wtorek serię zwycięstw Avto. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla Traktorzystów i nie będe tu szukał wygranej gospodarzy choć wydaję mi się, że powinni zaskoczyć. Widać jednak jakąś myśl szkoleniowca a ta zdecydowanie skupia się na mocnym wejściu w mecz i stłamszeniu rywala. Czy to wystarczy na dobrze dysponowanych gości?
W kogo iść z zawodników? Nick Bailen średnio 2,8 strzału na mecz. Przewodzi w pkt wśród obrońców swojego zespołu z 7 pkt. W zeszłym sezonie 40 pkt. Kurs jest kosmiczny. 6,10 :drunk: TO TRZEBA ZAGRAĆ. Kolejny Kravtsov młodziutki 18 letni zawodnik, który przeszedł z satelickiego klubu Belye Medvedy, dzisiaj wraca po kontuzji średnio 2,3 strzału na mecz. 3 gole 3 asysty. Bergstorm najlepiej punktujący w ekipie traktorzystów 10 pkt 3 gole 7 asyst. Zeszły sezon 42 pkt.
Bailen over 0,5 pkt @6,10⛔
Kravtsov over 0,5 pkt @4.00✅
Bergstorm over 0,5 pkt @2,85✅
Spartak Moskwa - Dynamo Riga 1 @1,73????
w tamtym roku w podobnym punkcie sezonu dałem się naciąć na podobny mecz tylko w roli gości wystąpiło Dynamo Mińsk. Nigdy więcej.

Kurs dropi na ryżan, ludzie chyba liczą na przełamanie łotyszy. Mocno w to wątpię z racji tego, że moskwianie również potrzebują pkt a znajdują się jak dla mnie w lepszej dyspozycji. Poza tym będą mieli po swojej stronie swoich kibiców i lód. Nadal twierdzę , że Dynamo gra naprawdę fajny hokej zwłaszcza w ofensywie. Już nie bolą oczy jak to miało miejsce choćby w zeszłym sezonie. Dzisiaj jednak spotkają się z ekipą która ma za sobą mecz gdzie postawili się ekipie Putina -SKA. To na pewno ich podbudowało i pokazało , że są w stanie powalczyć z najlepszymi. Łotyszom nigdy nie grało się tutaj łatwo co widać po H2H. Spartak jeden dzień więcej odpoczynku.
Jak dla mnie wysokie zwycięstwo gospodarzy. Jak będzie zweryfikuje wszystko tafla.
Powodzenia!:punch:
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
alpha 758

alpha

Użytkownik
Mnie się rzuciło w oczy spotkanie w Magnitogorsku. Gospodarze ciężka seria u siebie, porażki z Avto, Sibirem i Ufą a dziś na rozkładzie kolejna mocna ekipa Omsk.
Po meczu z CSKA pojawił się tutaj wpis na temat braku liderów w tej ekipie, ale ja bym z takimi ocenami jeszcze poczekał, bo nie ma ekipy, która będzie wszystko wygrywać. CSKA to zespół z najwyższej półki, później trochę pechowa porażka z UFĄ, bo akurat w tym meczu Omsk rywala zdominował, no i kolejna strata punktów, tym razem ze Slovanem. Tutaj akurat odniosłem wrażenie, że trochę odbiła się na nich duża intensywność właśnie meczu z UFĄ. Oczywiście nie umniejszam Slovanowi, bo zagrali naprawdę dobry mecz. Chcę jeszcze przypomnieć, że Omsk nie może grać we własnej hali co nie jest dla nich komfortową sytuacją.
Przechodząc do dzisiejszego spotkania to wydaje mi się, że Magnitka nie przerwie dziś serii porażek. Avangard ostatni mecz grał w niedzielę, czyli teoretycznie mieli 2 dni więcej na odpoczynek. Wygrali po bardzo dobrym widowisku 5-3 z mocnym w tym sezonie Barysem. Więcej świeżości po ich stronie także myślę, że są w stanie pokonać będący w lekkim dołku zespół z Magnitogorska.

Omsk
@ 2.08 ⛔
Omsk -1.5 @2.90
Omsk over 2.5 @1.73
Mikheyev strzeli @2.90 ⛔
Shirokov powyżej 1.5 pkt @3.55 ⛔
kursy z fortuny.
PS. Mile widziane jakieś Wasze opinie na temat tego spotkania :fistbump:
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Duzo meczy dzis ale trzeba przyjać tyle by sie nie zadławić
Loko Jarosław - Admirał Władywostok (4-0)
Co tu duzo pisac , róznica dwóch klas przynjmniej, mimo ze admirałowie sie stawiaja ale brak tam jakości i liderów, bo oczywiscie gry zespołowej, ambicji, zadziorności nie mozna im odmówić, ale to wszystko bedzie dzis za mało na Loko. Dzis pewnie trener Kvartalnow do wiecej szans zdpolnej młodziezy ale nie bedzie to miało wpływu na wynik. Dwa typy do wyboru , ja osobiscie gram ten wyższy
typ Loko 60 kurs 1,37✅
Loko minus 1,5 kurs 1,64✅
Slovan Bratysława - Amur Chabrowsk (2-1)
Slovan ostatnio dobra passa ale tez i dobra gra, gonili Admirała w poprzednim meczu i przegonili, dzis ciut lepszy personalnie Amur, który zagrał w Rydze na zero z tyłu i wygrał 1-0 z Dynamo, nie sadze ze dzis obrona wesół zespół z bramkarzem tez bedzie na zero. Slovan u siebie bedzie atakował niesiony dopingiem hali, grajków maja ciekawych , napewno lepszych jakosciowo od Amura ja tutaj daje taki typ
Slovan z x kurs 1,38✅
Magnitka - Omsk(4-1)
W Magnitogorsku mysle że bedzie rewanz Omska, chłopaki bedą fruwać, bo u siebie przegrali w zasadzie słaniając sie po tafli bo dzien wczesniej mecz na szczycie z mistrzem był. Niby ten Avangard niewyraxny ale wg mnie na ten moment Magnitka równiez. O zespołach wiele sie juz napisało
Omsk z x kurs 1,37⛔

EDIT: No i kolejny juz raz Avangard uwala mi kupon gdzie reszta wchodzi, juz ich nie gram. Fakt ze troche pecha mieli bo po wyrównaniu ich ataki były groxne, Mozjakin ładnie przymierzył i poźniej mogło byc 2-2, ale jak Bobkow podał na kij do nadjezdzajacego Mozjakina do szok i po meczu i na do widzenia do pustej.
ako 2,57 z mniejszym kursem Loko i 3,1 z wyzszym
Z pozostałych meczy ( a jest kilka ciekawych) nie wiem czy by cos ruszał, ale mam takie przemyslenia
W zielonych derbach dla mnie Ufa z x,⛔ ale tutaj moze pasć remis i znów bedzie loteria.
W Niznym Nowogrodzie wiele wskazuje na gosci, ale tam zawsze sie im ciezko grało a z ostatnich pieciu pojedynkow wyrwali raptem punkt. Jokerit w meczu w kazaniu chyba jednak szczesliwe zwyciestwo ( widzialem tylko trzecia tercje) bo juz Bars witał sie z gąską a tu zonk, na 3,5 min przed koncem dwie bramy.
Ja bym tutaj ryzykował 1x✅
SKA-Dynamo, hmm tutaj chyba no bet bo maszynka niby dziala ale skutecznosci brak, a Dynamo coraz lepsze i kurs na nich smaczny.
W Czelabińsku wracajacy do lepszej gry traktorzysci podejmuja rewelacje ligi Astane. I tutaj moze byc wszystko, jak wspomniał wisla9110 Traktor dobrze zagrał 1 tercje z Sibirem. I pewnie beda chcieli tak zacząć z Astaną, chociaz akurat kazachowie pierwsze tercje tez maja zabójcze wiec ciekawe jak to sie ułozy
Jezeli chodzi o wynik to pszedł bym w typ 1x✅
Spartak Ryga, tutaj moze byc ciekawe kolega opiasał i wspomnialze kursy na Ryge lecą, ale tez bym na to nie patrzył, niemniej jednak Ryga napewno ma w pamieci przegrany u siebie mecz, źle jej sie gra w Moskwie ale Ryga dzis i w poprzednich sezonach to dwie inne druzyny. Ale jeszcze nie ten rytm wiec chyba no bet.
To tyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
I 313

igtel

Użytkownik
Mnie się rzuciło w oczy spotkanie w Magnitogorsku. Gospodarze ciężka seria u siebie, porażki z Avto, Sibirem i Ufą a dziś na rozkładzie kolejna mocna ekipa Omsk.
Po meczu z CSKA pojawił się tutaj wpis na temat braku liderów w tej ekipie, ale ja bym z takimi ocenami jeszcze poczekał, bo nie ma ekipy, która będzie wszystko wygrywać. CSKA to zespół z najwyższej półki, później trochę pechowa porażka z UFĄ, bo akurat w tym meczu Omsk rywala zdominował, no i kolejna strata punktów, tym razem ze Slovanem. Tutaj akurat odniosłem wrażenie, że trochę odbiła się na nich duża intensywność właśnie meczu z UFĄ. Oczywiście nie umniejszam Slovanowi, bo zagrali naprawdę dobry mecz. Chcę jeszcze przypomnieć, że Omsk nie może grać we własnej hali co nie jest dla nich komfortową sytuacją.
Przechodząc do dzisiejszego spotkania to wydaje mi się, że Magnitka nie przerwie dziś serii porażek. Avangard ostatni mecz grał w niedzielę, czyli teoretycznie mieli 2 dni więcej na odpoczynek. Wygrali po bardzo dobrym widowisku 5-3 z mocnym w tym sezonie Barysem. Więcej świeżości po ich stronie także myślę, że są w stanie pokonać będący w lekkim dołku zespół z Magnitogorska.

Omsk
@ 2.08
Omsk -1.5 @2.90
Omsk over 2.5 @1.73
Mikheyev strzeli @2.90
Shirokov powyżej 1.5 pkt @3.55
kursy z fortuny.
PS. Mile widziane jakieś Wasze opinie na temat tego spotkania :fistbump:
Też chodzę koło tego spotkania. Myślę, może się mylę, ale wielkiej ilości sitek nie będzie. Tak mnie swędzi -4,5/Omsk. NIe wiem, jak to wycenią buki, bo jeszcze nie patrzałem, ale powyżej 3 powinno być. Pozdrawiam
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Mnie się rzuciło w oczy spotkanie w Magnitogorsku. Gospodarze ciężka seria u siebie, porażki z Avto, Sibirem i Ufą a dziś na rozkładzie kolejna mocna ekipa Omsk.
Po meczu z CSKA pojawił się tutaj wpis na temat braku liderów w tej ekipie, ale ja bym z takimi ocenami jeszcze poczekał, bo nie ma ekipy, która będzie wszystko wygrywać. CSKA to zespół z najwyższej półki, później trochę pechowa porażka z UFĄ, bo akurat w tym meczu Omsk rywala zdominował, no i kolejna strata punktów, tym razem ze Slovanem. Tutaj akurat odniosłem wrażenie, że trochę odbiła się na nich duża intensywność właśnie meczu z UFĄ. Oczywiście nie umniejszam Slovanowi, bo zagrali naprawdę dobry mecz. Chcę jeszcze przypomnieć, że Omsk nie może grać we własnej hali co nie jest dla nich komfortową sytuacją.
Przechodząc do dzisiejszego spotkania to wydaje mi się, że Magnitka nie przerwie dziś serii porażek. Avangard ostatni mecz grał w niedzielę, czyli teoretycznie mieli 2 dni więcej na odpoczynek. Wygrali po bardzo dobrym widowisku 5-3 z mocnym w tym sezonie Barysem. Więcej świeżości po ich stronie także myślę, że są w stanie pokonać będący w lekkim dołku zespół z Magnitogorska.

Omsk
@ 2.08
Omsk -1.5 @2.90
Omsk over 2.5 @1.73
Mikheyev strzeli @2.90
Shirokov powyżej 1.5 pkt @3.55
kursy z fortuny.
PS. Mile widziane jakieś Wasze opinie na temat tego spotkania :fistbump:
Jak dla mnie bliżej przełamania gospodarzy niż wygranej Omska ale ja nie tykam tego meczu, bo tu się może zdarzyć wszystko.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wracamy po dniu przerwy :whistle:
Nizny Nowogród - Jokerit 2 OT @ 1,78
Od razu rzuciło mi się to spotkanie w oczy. Jak dla mnie kurs troszkę przyduży na ekipę ze stolicy Finlandii. Gospodarze ewidentnie w dołku 5 spotkań bez wygranej i to bynajmniej nie z czołówką tabeli a raczej średniakami. Dodatkowo ciągle osłabieni brakiem najlepiej punktującego w drużynie - Galuzina. Goście w zgoła innych nastrojach. Pokonali mistrza na jego terenie po wyrównanym spotkaniu 2:3. Dżokerom nigdy nie grało się w Nowogrodzie łatwo co pokazuję H2H ostatnie zwycięstwo w 2016 roku, ale po to są serie , żeby je łamać a dzisiaj większość atutów po stronie gości. Idę jeszcze w pkt Mosesa. Jeden z moich ulubionych zawodników. Uwielbiam patrzeć na to co robi z krążkiem. Świetny technicznie , słynie z nieszablonowych zagrań. Kurs na pkt Granta tym bardziej kosmos. Chłop oddaje średnio 3 strzały na mecz. To trzeba zagrać. Można też spróbować bramkę za drobne. Polecam też szukać bramek Antilli albo Platta bo kursy w okolicach @5.00.
Moses over 0,5 pkt @2,10
Grant over 0,5 pkt @ 2,50
Grant gol @ 9,00
Traktor Czelabińsk - Barys Astana 1st period 1 win @ 3.10

Długo się zastanawiałem czy odpuścić to spotkanie czy jednak czegoś tu poszukać. Wygrała jednak mentalność hazardzisty. Oglądałem ostatnie spotkanie gospodarzy z Sibirakami i naprawdę gra gospodarzy przede wszystkim w pierwszej tercji mogła się podobać. Efekt nowej miotły w postaci Aleksieja Tertysznyja przyniósł skutek choć nie obyło się bez problemów. Gracze z Syberii mogą mówić o sporym szczęściu , że nie przegrywali po pierwszej tercji 2 lub 3 do zera. Goście nie istnieli na lodzie a niedźwiedzie z Czelabińska wyskoczyli na nich jak głodny zwierz, który nie jadł dobre kilka tygodni. Cuda wyprawiał w bramce Kanadyjczyk Taylor, który doprowadzał do szewskiej pasji gospodarzy. Im dalej w mecz tym gra się wyrównywała, a Traktor potrzebował aż karnych do rozstrzygnięcia spotkania. Bardzo ważne zwycięstwo gospodarzy. Barys po tragicznym zeszłym sezonie w tym w końcu wrócił na dobre tory i zakończył we wtorek serię zwycięstw Avto. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla Traktorzystów i nie będe tu szukał wygranej gospodarzy choć wydaję mi się, że powinni zaskoczyć. Widać jednak jakąś myśl szkoleniowca a ta zdecydowanie skupia się na mocnym wejściu w mecz i stłamszeniu rywala. Czy to wystarczy na dobrze dysponowanych gości?
W kogo iść z zawodników? Nick Bailen średnio 2,8 strzału na mecz. Przewodzi w pkt wśród obrońców swojego zespołu z 7 pkt. W zeszłym sezonie 40 pkt. Kurs jest kosmiczny. 6,10 :drunk: TO TRZEBA ZAGRAĆ. Kolejny Kravtsov młodziutki 18 letni zawodnik, który przeszedł z satelickiego klubu Belye Medvedy, dzisiaj wraca po kontuzji średnio 2,3 strzału na mecz. 3 gole 3 asysty. Bergstorm najlepiej punktujący w ekipie traktorzystów 10 pkt 3 gole 7 asyst. Zeszły sezon 42 pkt.
Bailen over 0,5 pkt @6,10
Kravtsov over 0,5 pkt @4.00
Bergstorm over 0,5 pkt @2,85
Spartak Moskwa - Dynamo Riga 1 @1,73

Kurs dropi na ryżan, ludzie chyba liczą na przełamanie łotyszy. Mocno w to wątpię z racji tego, że moskwianie również potrzebują pkt a znajdują się jak dla mnie w lepszej dyspozycji. Poza tym będą mieli po swojej stronie swoich kibiców i lód. Nadal twierdzę , że Dynamo gra naprawdę fajny hokej zwłaszcza w ofensywie. Już nie bolą oczy jak to miało miejsce choćby w zeszłym sezonie. Dzisiaj jednak spotkają się z ekipą która ma za sobą mecz gdzie postawili się ekipie Putina -SKA. To na pewno ich podbudowało i pokazało , że są w stanie powalczyć z najlepszymi. Łotyszom nigdy nie grało się tutaj łatwo co widać po H2H. Spartak jeden dzień więcej odpoczynku.
Jak dla mnie wysokie zwycięstwo gospodarzy. Jak będzie zweryfikuje wszystko tafla.
Powodzenia!:punch:
Brawa za pierwszą tercje. Astana tłukła ale bez skutku. Reputka tez bedzie. Super kurs.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
No i niestety Omsk plecy. Mieli swoje sytuacje, w 3 tercji przeważali, szkoda tej zmarnowanej sytuacji Versteega podczas PP bo mogłoby się to jeszcze od stanu 2-2 inaczej ułożyć. Przy 3 bramce dla Magnitogorska wielbłąd Bobkova i po meczu.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Spartak się klasycznie posrał w roli faworytów, polecam ładować w stronę Rygi teraz overy bramkowe, handi. Spartak nie umie grać ataku pozycyjnego a Ryżanie z szybkimi skrzydłami będą punktowali ich kontrami. Trener Spartaka klasycznie będzie darł mordę na swoich zawodników jak to ma w zwyczaju i oczywiście nic to nie daaa, że też dałem się znowu na nich nabrać :cholerniezly:
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Ja dzisiaj polecam zagrać wygraną Jekaterynburga w meczu z Cherepovets. Po nieudanej próbie największej ilości wygranych z rzędu drużyna na pewno będzie chciała wygrać ligę w aktualnym sezonie. Dotychczas uzbierali oni 36 punktów w ciągu 19 spotkań. W drużynie Cherepova brakuje kilku drugoplanowych zawodników co dodatkowo motywuje zawodników Jekaterynburga do wygranej w tym spotkaniu. Na wyjazdach nie strzelili jeszcze mniej niż 3 bramki. W drużynie Jekaterynburga nie brakuje żadnego z zawodników co jest kolejnym atutem do zdobycia kolejnych 2 punktów przez drużynę Jekaterynburga.
Także polecam pograć
Zwycięstwo Jekaterynburga 60&#39; @1.5 ( do ako )
Jekaterynburg over 3.5 @2.24
Jekaterynburg wygra albo zremisuje w każdej tercji @1.85
Jednak w drużynie Jekaterynburga zabraknie Chesalina oraz Kucheryavenko
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety przez grzyby uciekł mi Nowosybirsk i cos w kierunku Traktorzystow. Wiec został.
Podolsk - Ryga
Gospodarze bardzo dobre dwa ostatnie mecze , dobra gra w obronie i Ortio tez swoje robi. Dziś przyjezdza dynamo Ryga ktore ostatnio miało spine by wziac rewanż na Spartaku i udalo im sie zagrać intensywny mecz. Mimo ze sklad gosci bardzo dobry w tym roku to dzisiaj stawiam na gospodarzy ktorzy sa na fali.
Typ Vitjaz win ml kurs 1.56
Spartak Moskwa-Slovan Bratysława
Tutaj mialem lekki zgryz bo Slovan dobra seria meczy bez porażki a Spartak dobre mecze w Niznym i z SKA oraz przegrana po wyrownanym meczu z Rygą. Spartak slabiej radzi sobie w roli faworyta ale chcac byc w PO trzeba wygrywać i mysle ze dzis seria Slovana się skonczy.
Typ Spartak win ml kurs 1.33
Ako 2.07 fortuna
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ja dzisiaj będę szedł w bramki Spartaka I Slovana I bliżej mi do zwycięstwa Slovana zwłaszcza że kurs na Spartaka slaby, over 4.5 moim zdaniem do gry
 
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 11:00
Spotkanie: HC Red Star Kunlun Juniors vs Russkie Vityazi
Typ:
over 8.5
Kurs: @3.2
Bukmacher:lvbet
Analiza:
Niedzielnego poranka Kunlun na swojej tafli podejmie Russkie Vityazi, we wczorajszym spotkaniu wygrali gospodarze 3:2 po dogrywce co jest wielką niespodzianką gdyż Kunlun odstaję mocno od ligi. Tak jak pisałem już kiedyś ofensywę mają w miarę dobrą ale żeby wbić 2-3bramki max ale defensywa wygląda tak jak granie z młodszymi na orliku, po prostu się miotają i odstają indywidualnie. Zawsze tak jest w każdym sporcie że słaba drużyna w końcu wygra mecz ale jestem na 100% pewien że dziś się już to nie powtórzy, goście zbyt mocno zlekceważyli przeciwnika i dziś pokażą na co ich stać. Myślałem żeby iść w handi ale tak jak pisałem gospodarze grają &quot;coś&quot; z przodu i zapewne te 2-3 bramki strzelą ale to goście dziś nabiją większość bramek w naszym typie, kurs naprawdę value ale zobaczymy jak to będzie.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Witam wszystkich w tą zimną niedzielę! :sun:
Lokomotiv Yaroslaw - Avtomobilist Yekaterinburg over 5,5 @ 2,45????szok, underowy dzień dzisiaj
Widzę Avto myślę overek, widzę Loko myśle overek. Nie trzeba być jakimś znawcą ligi KHL by od razu pomyśleć w tym spotkaniu o overze bramkowym. Wystarczy spojrzeć na H2H. Kto widział oba mecze zeszłego sezonu ten dokładniej wie o czym mówię. Czekałem na ten meczyk. Mam nadzieję, że dzisiaj chłopaki też wyjdą na lodowisko z nastawieniem pokażmy jak wygląda ofensywny hokej. Cios za cios to coś co jest esencją hokeja. Przenoszenie się akcji z pod jednej bramki na drugą. To widzieliśmy w zeszłym sezonie. 2 ostatnie mecze były mega wyrównane i kończyły się odpowiednio - karnymi i dogrywką (5:6,5:4). Obie drużyny w mega formie, o serii Avto napisano już wszystko a Jarek od 6 meczów bez porażki. Z ważniejszych osłabień w Loko zabraknie Nakladala - Czecha z przeszłością w NHL a w Avto - Kucheryavenki. Liczę na otwarty ciekawy mecz. Zapinamy pasy o 16 i siadamy głeboko w fotelach :hokej::gool:
Liczę też na bramke Sextona i Loktionova bo chłopy mają średnio ponad 3 strzały na mecz.
Sexton gol @2,75⛔
Loktionow gol @2,80⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis krotko bo grzyby do obróbki mam.
Taki trip
Ska-CSKA
Typ Ska z x kurs 1.32✅
Loko-Avto
Typ Loko z x kurs 1.5✅
Cherepowiec -Magnitka
Typ Magnitka win kurs 1.44✅
Ako 2.85✅
Fortuna
W dwóch pierwszych meczach tak naprawde wszystko moze sie zdarzyc, jednak licze na własną hale i doping bo przecież to mocne zespoly, Loko na fali a SKA ma cos do udowodnienia
Magnitka powinna wygrać w reg. ale wole dac win ml
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
alpha 758

alpha

Użytkownik
Over w meczu Loko jak najbardziej, ja mam pograne over 6.5( z dogrywką i karnym) po 3.10.

W meczu SKA-CSKA idę w stronę czerwonoarmistów. Tutaj może się zdarzyć wszystko, ale nie sposób przejść obojętnie obok 3.30 na gości. Kursy zdecydowanie zawyżone, zapewne przez potknięcie z Kunlun i remis w reg time z Admiralem. Jednak tych meczów w ogóle nie ma co brać pod uwagę w kontekście dzisiejszego spotkania. Tutaj będzie mobilizacja na 110% i liczę, że Sorokin zatrzyma rywali. Na pewno większa presja będzie ciążyć na gospodarzach, wiadomo mecz przed własną publicznością i chęć udowodnienia czegoś za ubiegłoroczną porażkę w 1/2 PO.
CSKA @3.30
CSKA OT @2.38 ✅ 1-2 k.

Ze strzelców:
Grigorenko @2.90 fortuna ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom