>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Świetny mecz w Sochi mimo , że już chyba rozstrzygnięty to polecam włączyć 3 tercje. Fajny otwarty hokej. Dynamo praktycznie bez błędów w defensywie.
Ja oglądałem mecz w Jarosławiu. Pierwsza tercja bardzo wyrównana, natomiast w drugiej obrona Czestochowy w wykonaniu Traktora, mimo braku bramek mecz bardzo dobry, w roli głównej z bramkarzami. Miedzy słupkami Loko stanał wreszcie Salak a Traktorzysci postawili na teoretycznie numer dwa Sudnitsyna, obaj spisali sie wysmienicie , mnóstwo akcji , kawał dobrego hokeja. U Traktorzystów widoczny brak liderów, Szczeczury, Gygne i Bergstroma, jak wrócą i bedzie taka gra jak dziś to bedzie PO.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ja oglądałem mecz w Jarosławiu. Pierwsza tercja bardzo wyrównana, natomiast w drugiej obrona Czestochowy w wykonaniu Traktora, mimo braku bramek mecz bardzo dobry, w roli głównej z bramkarzami. Miedzy słupkami Loko stanał wreszcie Salak a Traktorzysci postawili na teoretycznie numer dwa Sudnitsyna, obaj spisali sie wysmienicie , mnóstwo akcji , kawał dobrego hokeja. U Traktorzystów widoczny brak liderów, Szczeczury, Gygne i Bergstroma, jak wrócą i bedzie taka gra jak dziś to bedzie PO.
Ale tam musiało być kursiwo na under 0.5 :movember: no to brawo traktor, że wytrzymał bo spodziewałem się pogromu.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ale tam musiało być kursiwo na under 0.5 :movember: no to brawo traktor, że wytrzymał bo spodziewałem się pogromu.
Na remis był kurs 6 po pierwszej tercji spadł do 4 i wtedy to zagrałem, na bramki nie patrzyłem jak to kursowo wygląda ale mógł być nawet około 8-10. Sudnitsyn zagrał bardzo pewnie, to był jego najlepszy mecz w sezonie i de facto przeciwko swoim byłym kolegom bo dwa poprzednie sezony spędził w Loko.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Jutro sporo ciekawych spotkań a że jutro na 5 do roboty A oczy się już kleją wrzucę na jutro suchary musicie wybaczyć:angel:
Kunlun 60&quot; @2.55⛔
Barys- Podolsk over 1 First [email protected]✅
Jokerit [email protected]⛔
Dinamo Riga +1,5 @2.16✅
Slovan over 1.5 @2.04⛔ masakra
Gdzie SKa nie moze tam sędzia pomoże, nie uznany prawidłowy gol do Rygi po czym 20 s3k później Ska strzela gola. Datsyuk wypierdala celowo krążek w trybuny A sędzia nie daje kary i się smieje. Kpina
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ładna porcja KHL
Są dwa spotkania promujace KHL w Europie
W Tallinie zmierzą się Jokerit ze Spartakiem Moskwa. Tutaj ide w strone druzyny finskie, bo mimo ze Spartak ostatnio na fali to mysle ze na finów dzis za mało bedzie no przeciez trzeba sie pokazac dodatkowo
typ Jokerit 60&#39; kurs 1,6⛔ win Jokeritu po dogrywce
Barys Astana - Vitjaz Podolsk
Bez kombinacji w Astanie, poprawiono obrone a atak robi swoje, Astana to rewelacja i czarny kon sezonu co czesto pisałem i mysle ze dzis wygraja z nieobliczalnym przeciwnikiwm ale moze typ
Astana ml kurs 1,41✅
Jeszcze zagram Astana 1 tercja kurs 2,17⛔
W Chinach bedzie ciekawie i tez podobie jak kolega wisla9110 ide w kierunku gospodarzy, którzy dzis zostana wzmocnieni Wojtkiem Wolski, Torpedo niby cos gra ale ostatnio mnie nie przekonuja, źle wchodzą w mecz a poxniej jest pogoń i roznie to bywa typ
Kunlun win kurs 1,85⛔ przegrana w karnych
We Wiedniu kolejna dzis promocja hokeja KHL i pojedynek Slovana z CSKA. Moze i wojskowi wygraja ale jak pisał kolega Slovan coś ustrzeli
EDIT: Rzeźnia we Wiedniu, normalnie CSKA jak Sobieski a Slovan jak Turcy. No ale promocja była
Slovan over 1,5 kurs 2,11⛔
Slovan plus 2,5 kurs 1,55⛔
Mecz w Chabrowski moze byc ciekawy bo gospodarze podbudowani ostatnim zwyciestwem postaraja sie isc za ciosem z kolei mistrz dwa razy pod rząd nie przegrał w tym sezonie i bardziej sklaniałbym sie ku tej teorii, choc kurs na Amur kusi bo 3,7 to juz smacznie wyglada
Kazan win ml kurs 1,47✅
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
A ja idę dalej twardo w Kazań. Albo przeciw Amurowi, jak kto woli. Kazań dla mnie ma świetnie zbilansowany poziom def.-att. Począwszy od goalie czy Garipov czy młodszy Podjapolski trzymają poziom, zresztą ten młokos szlify zbierał w Nowokuzniecku gdzie się fajnie pokazywał i był bardzo solidny jak na warunki tamtej drużyny. Dziś akurat broni ten bardziej doświadczony. W obronie podoba mi się Abrosimov, wysoki, ciężki, ale zwinny, chłop prawie 2m przestawia każdego a kontakt z nim do przyjemnych nie należy. A dziś walczyć będzie trzeba. Postma też się fajnie wkomponował. Atak wiadomo. Sekac, Zaripov wraca do formy, Klinkhammer też w końcu ma z kim w jednej formacji pograć, Lander, Azevedo, no jest dużo jakości. Ostatni mecz im nie wyszedł dużo kar jak na nich, słabo pograne PP, przeszli jakoś obok spotkania, ale Amur dla mnie ma dużo mniej w ofensywie do zaoferowania niż Kunlun, do tego ugrali pkt w ostatnim meczu, starczy im. Teren może Barsom nie leży za szczególnie ale trzeba nadrobić ostatnie stracone punkty.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Jokerit - Spartak
Typ: Jokerit i powyżej 5,5 bramki
Kurs: 3,65 ⛔⛔⛔
Bukmacher: Fortuna
Chociaż sporo dzisiaj spotkań - mecze nie są łate do typowania. Wybieram mecz w Tallinie. Oba zespoły w niezłej formie. Jokerit będzie próbował podtrzymać zwycięską serię gdzie pokonali 3:2 AK Bars, 4:5 OT Nowogród i ostatnio 7:3 Dynamo Rygę. &quot;Goście&quot; po dwóch zwycięstwach u siebie (4:2 D. Moskwa i 4:1 Slovan) udadzą się do Estonii powalczyc z Jokerami o kolejne dwa punkty. Celuję w wygraną finów, ponieważ w Tallinie będzie znaczna większość kibiców Jokeritu - zawodnicy będą się czuć praktycznie jak w domu. &quot;Gospodarze&quot; są najbardziej skuteczną ekipą w lidze - 74 bramki w 19 spotkaniach robi wrażenie. Spartak też nie należy do defensywnych ekip (prawie trzy bramki na mecz), a finowie nie słyną z super mocnej defensywy bo stracili 45 bramek w dziewiętnastu spotkaniach - stąd over 5,5 bramki. Mało prawdopodobne wydaje się, że obejrzymy dzisiaj co w rodzaju &quot;ustawki&quot; która mogła by mieć na celu zaprezentowanie ligi z jak najlepszej strony i grad bramek w meczu, ale kto wie... Wymiana ciosów jak najbardziej możliwa bo oba zespoły mają potencjał ofensywny - pytanie tylko czy go wykorzystają. Na koniec dodam, że starcia bezpośrednie na korzyść Jokeritu - pięć razy w ostatnich sześciu spotkaniach to finowie zgarnęli komplet punktów. Powodzenia!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ogląda ktoś tą masakrę w Wiedniu? Jest szaansa na bramki dla Slovana? kurs na handi +6,5 @4,60 kusi jak nie wieem. Na moje Cska już powinno odpuścić 3 tercję. Ktoś coś?
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ogląda ktoś tą masakrę w Wiedniu? Jest szaansa na bramki dla Slovana? kurs na handi +6,5 @4,60 kusi jak nie wieem. Na moje Cska już powinno odpuścić 3 tercję. Ktoś coś?
Nie ogladam niestety ale rzeźnia normalnie. Ja rozumiem promocja ale CSKA zniechęciło tym łomotem inne kluby bo po co dostawac oklep od silnych w KHL, lepiej sobie grać u siebie, wygrywać i kasować
No i kto by chciał latac na Sybir;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Trzeba było grać tylko over w spotkaniu Jokerit - Spartak, ale jak to mówią - kto nie ryzykuje... Napiszę sobie od razu typ na jutro, bo czeka mnie noc z NHL a rano do pracy więc nie będzie kiedy...
Spotkanie: Niżniekamsk - Czelabińsk
Typ: Czelabińsk &#39;60 ⛔⛔⛔
Kurs @3,50 Fortuna
Gospodarze wracają z trudnej wycieczki na daleki wschód skąd przywieźli dwa punkty (Kulun 4:2). Forma Wilków jakby trochę spadła. Od dobrego spotkania z Jokeritem w którym ograli finów w dogrywce przegrali 4/5 starć w regulaminowym czasie. Stracili osiemnaście bramek w pięciu meczach. Sporo. W ostatnich dwóch spotkaniach dali sobie wcisnąć w ostatnich minutach kolejno - trzy bramki we Władywostoku i cztery w Chabarowsku - co zaważyło o losach tych spotkań. Goście z Czelabińska także nie błyszczą formą, ale nie wygrali w czasie regulaminowym od siedmiu spotkań i myślę, że Niżniekamsk pod formą będzie dobrym rywalem na przełamanie. Traktor gra bardzo nie równo. Wygrana z Omskiem w OT, wyrównany mecz z Astaną, porażka 4-0 z Sewierstalą, utrzymanie 0-0 do końca w spotkaniu z Lokomotivem, porażka 5-0 w Ufie... Nie wiadomo czego można się spodziewać po druzynie przyjezdnych, ale wydaje mi się, że forma obu ekip jest aktualnie na podobnym poziomie więc dlaczego nie zaryzyować - moim zdaniem - zawyżonego kursy na Traktor...
Można jeszcze pograć takie zdarzenia:
I tercja poniżej 1,5 bramki @1,53 ⛔⛔⛔
Traktor strzeli +2,5 @2,91 ⛔⛔⛔
Puustinen strzeli bramkę @2,60 ✅✅✅
Puustinen +0,5 pkt @1,63 ✅✅✅
Ruohomaa +0,5 pkt @1,85 ✅✅✅
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Magnitorsk - Dynamo Moskwa 2 +0,5 @1.80⛔ szkoda bo mecz na styku coraz lepsza gra Dynama
Mam mieszane odczucia co do tego spotkania. Magna ostatnio nie gra naprawdę źle, miała po prostu naprawdę ciezki kalendarz. Jarek i Avto czołówka a i tak nie odstawali znacznie w obu spotkaniach. U siebie naprawdę mocni. Dynamo natomiast naprawdę fatalne na wyjazdach tylko 5 pkt zdobyte w delegacji. Jestem jednak bliżej grania jakiegoś handi w stronę gości. Podstawą do tego jest ich ostatni mecz z Sochi. Chłopaki zagrali naprawdę świetne spotkanie zwłaszcza w destrukcji. Niedopuszczali praktycznie do pozycji strzeleckich gospodarzy. Grając bardzo wysoko w obronie rozbijali ataki drużyny Sochi , które było bezradne wobec szybkich kontr moskwian. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć podobny scenariusz tylko drużyna Magnitki to ciut wyższa półka. Aczkolwiek liczę na chłopakow zwłaszcza na szybkich skrzydłowych. Kursy w stronę gości naprawdę przyjemne. W końcówce wrzesnia mieliśmy strzelanine I spotkanie zakończyło się wygrana Magny 6:5 po dogrywce.
Obie strzela przynajmniej 2 gole @1.97⛔
Indrasis gol @4.80⛔

Kurs na bramkę Indrasisa zdecydowanie za wysoki. Chłop umie się rozepchnac wśród obrońców i w gąszczu znaleźć drogę do bramki. 8 goli na koncie. Brameczka z backhandu z Sochi mistrzostwo świata.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli Traktor dzisiaj zdobędzie jakikolwiek punkt w spotkaniu z Niżniekamskiem to będzie cud. To co pokazują w pierwszej tercji to jakaś amatorszczyzna. Brak tempa, brak pomysłu, straszne błędy w obronie... Niżniekamsk wcale nie gra bardzo dobrego hokeja - mimo to goście nie potrafią się zorganizować na lodzie...
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Sporo spotkań dzisiaj kilka wpadło w oko.
Barys Astana - Nowosybirsk 2 +0,5 @2,06⛔
Chciałem iść w stronę +1,5 ale kurs 1,50 trochę za niski. Zawsze będę zwolennikiem wyższego kursu choć nie zawsze to wychodzi. Dzisiaj mamy spotkanie będącego w naprawdę dobrej formie Baryska z Sibirakami. Kazachowie u siebie raczej nie zawodzą i odprawiają teoretycznie słabszych rywali z kwitkiem. 4 ostatnie mecze w domku i komplet zwycięstw. Goście z Syberii ewidentnie kryzys z początku sezonu maja już za sobą i wychodzą na prostą . OD meczu z Jekaterynburgiem gdzie nie było jeszcze pkt widać spory progres. Póżniej przyszło ważne zwycięstwo z Magną ale najważniejsze spotkanie mieliśmy chyba otstatnio. Chłopaki pokazali z zawsze niebezpiecznym Podolskiem, że są w stanie wrócić do gry po szybkim gongu jaki dostali w pierwszej tercji. H2H dobitnie pokazuje, że Kazachom ostatnio delikatnie mówiąc nie po drodze z gośćmi z Nowosybirska. 6 ostatnich meczy to 6 zwycięstw w 60&quot;! Tabela jak zwykle kłamię i chłopaki na pewno nie zasługują na ostatnie miejsce w konferencji ale to wszystko kwestia czasu zanim zaczną piąć się w górę tabeli. Kursy zachęcają do gry w stronę gości. Dla odważniejszych :
Sibir 60&quot; @3,85⛔
Avangard Omsk - Torpedo Nizhny Novogrod 1st period win 1 @2,20⛔

Tutaj typ głównie przeciwko Torpedo bo to co oni grają to woła o pomstę do nieba. Na razie stoją w jednym szeregu z Traktorem, który strasznie zawodzi. Potencjał jest tylko nie widać chęci ze strony zawodników. Omsk po świetnym początku złapał zadyszkę i pogubił trochę pkt ze słabszymi ekipami. Nigdy nie będę fanem jastrzębi ale dzisiaj rywal dla nich doskonały na wyraźne zwycięstwo. Gospodarze trochę odpoczęli po wymęczonym spotkaniu z czerwoną latarnią ligi i dzisiaj powinni pokazać , że strzelać potrafią, a potrafią. Rywal idealny z racji tego , że Torpedo to nie jest zespół który schowa się we własnej tercji i będzie się bronić. Liczę na sporo goli graczy z Omska. Torpedo w czołówce wygrywających pierwsze tercje. 8 wygranych Torpedo na drugim biegunie tylko 4 zwycięstwa. Omsk ma problemy z koncentracją i po szybkim objęciu prowadzenia traci kontrole na spotkaniem przez co rywale często wykorzystują i łapią kontakt. Czy obejrzymy dzisiaj festiwal strzelecki?
Over 1,5 1st period @2,29⛔
Home over 1,5 1st period@3,85⛔
Medvedev over 0,5 pt @2,15⛔
Mikheyev over 1,5 pkt @3,10⛔

Ostatni typ:

Slovan Bratislava - SKA +2,5 @1,80⛔

Po ostatniej kompromitacji w pierwszym meczu promującym ligę na zachodzie europy Slovan chętnie zapadłby się pod ziemię. Spotkania nie oglądałem ale wynik robi wrażenie. Deklasacja 0:9. Spodziewałem się wygranej CSKA ale nie aż tak wyraźnej. Oglądałem recap z tego spotkania i Slovan też miał swoje szansę ale niesamowite rzeczy robił w bramce Johansson. Dzisiaj gospodarze nie mogą sobie pozwolić na tak wysoką porażkę.
Ska zagrało naprawdę średnie zawody w Rydze i może dziękować sędziom , że spotkanie wygrało bo panowie ewidentnie pomogli drużynie Putina. Zresztą cały sezon w wykonaniu Ska jest średni zwłaszcza w defensywie. Dynamo miało kilka świetnych okazji ale mieli problem z ich wykorzystaniem a w bramce świetnie spisywał się Shetsyorkin. Obyśmy zobaczyli inny Slovan bo na pewno stać ich dziś na postawienie się gościom i strzelenie choćby jednej bramki.
Punkty Repika i Gelinasa jak najbardziej do gry. Odpowiednio 12 i 10 pkt dotychczas.
Gelinas over 0,5 Pt@2,50⛔
Repik Over 0,5 pt @2,35⛔

JEDNYM SŁOWEM PIĘKNY DZIEŃ :cwl::cwl::cwl:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj kilka meczy z dość wyraźnymi faworytami . I pytanie kto spartoli graczom kupony.
Ja stawiam na SKA. Kolega rasijski nakreślił co sie wydarzyło w stolicy Austrii( narmalnie masakra) dzis będzą nabuzowani , grają u siebie i chęć znazania plamy wieksza niz kiedykolwiek. CSKA miało nieprawdopodobną skuteczność ale z tą promocją to przegieli.
SKA miało wiecej szczescia niz rozumu, bramkarz uratował tyłek i sędziowie, jak pisał wisla9110 jak SKA nie może to sedzia pomoże i jest to święta prawda. Dzis typ ryzykowny ale zagram
Slovan z x kurs 3,65 na czystą jedynke jest ponad 8( moze i to trza ruszyć)
no to promocja znów się udała????
EDIT: Małe sprostowanie. Mecz Slovan - SKA też we Wiedniu
W pozostałych meczach teoretycznie powinni wygrywać faworyci bez rozpisywania sie
Ufa win✅
Omsk win⛔
Avto win✅
Jokerit win✅
ako 2,72⛔
EDIT: Łajzy z Omska polozyli mi to ako i tasme z kursem 58. Dziady. A mialem ich nie grać.... Eh????
W Astanie tez moze byc ciekawie i stawiam na remis kurs 4,6⛔
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Ja wchodzę zdecydowanie w SKA. Ostatnimi czasy bardzo siedzi im Slovan i nie inaczej powinno być dzisiejszego dnia. SKA w prawie każdym ze spotkań oddaje sporo strzałów na bramkę, ostatnio jednak trafiali na dobrze dysponowanych bramkarzy. Zarówno Ciliak jak i Stepanek przeciwko CSKA nie mieli dobrego dnia i dziś może być podobnie. Slovanowi te 2 mecze w Wiedniu mogą odbić się czkawką ;)

SKA over 3.5
@ 1.68

SKA over 4.5
@ 2.57
SKA over 5.5 @ 4.35 ✅ 0-7
Ze strzelców:
Yakupov @ 2.70 zwrotka
Hersley @ 3.30 ✅
Jak na razie najskuteczniejszym graczem SKA jest obrońca Hersley z 10 trafieniami i 15 asystami na koncie. Ten zawodnik dysponuje atomowym strzałem i jest bardzo przydatny podczas gry w przewadze i właśnie podczas PP strzelił większość bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Ufa - Dynamo Moskwa
Typ: Dynamo lub remis @2,28 ✅✅✅ Fortuna
Burdasov dzisiaj prawie sam załatwił swój zespół atakując kijem przeciwnika i tylko brak skuteczności Podolska w pięcio-minutowej przewadze pozwoliła gospodarzom zebrać komplet punktów. Jutro stawiam na zespół z Moskwy dlatego, że co raz lepiej sobie radzą. Ostatnie dwa spotkania całkiem niezłe mimo przegranej 2-1 z Metallurgiem. Bocharov w bramce robi dobrą robotę - w czterech ostatnich spotkaniach bronił powyżej 30 strzałów w każdym z nich. Gdzieś natknąłem się na info, że w Ufie może zabraknąć Burdasova, byłoby to wielkie osłabienie dla gospodarzy. Typ jest może trochę ryzykowny (chociaż żeby nie było ryzykownych typów to wszyscy byli byśmy bogaci), bo Dynamo rozegra swój szósty wyjazdowy mecz, ale z drugiej strony Ufa zagra &quot;back to back&quot; co może wpłynąć negatywnie na kondycję zawodników. Tak więc czystego winu gości nie zaryzykuję, ale myslę, że stać ich conajmniej na remis. Jeśli znajdę czas to dodam coś jeszcze do jutra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom