>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
dzis krótko :
Kazań-Traktor
Pierwsze co to jaja bo do mistrza nie przyjezdza Amur, Admiral czy Czerepy oczywiscie z całym szacunkiem dla w/w druzyn , tylko mądrze grajacy Traktor, widać juz duzo dobrej gry i jakosci, druzyna broni sie całą formacja i atakuje tez wiec jest wymiennosc pozycji i nie gnaja tak do ataku tylko cel to zabezpieczenie tyłów i kurs 1,45 na RT na Kazan trache zanizony i co tu z tym zrobic, juz dwa razy zaufałem Traktorzystom i nie przegrali w regulaminowym a nawet wygrali spotkanie. Zinetula moblilizowal Barsy na mecz z Magnitka, mia. byc pokaz siły i win , ale zostali z punktem, gra jak to Kazan ma w zwyczaju, wyrachowana bez forsowania tempa, Ale zauwazyłem ze Traktor tez gra oststnie mecze w podobny sposób, jakby trener wzorowal sie na Zinetuli i wyczekuja na bląd rywala a sami staraja sie zabezpieczyc dostep do bramki, dzis licze ze Traktor wywiezie punkt z Kazania
Traktor z x kurs 2,66
opcja plus 1,5 na gosci tez dobra do gry
Niznekamsk-Magnitka
Tutaj sie nie rozpisuje, trener Jandac poukładal klocki i zrobił sie z nich solidny zespół oczywiscie był i jest taki ale teraz jest mnóstwo jakosci i klasy w zespole jest forma ,wiec mysle ze Hutnicy to wezma
Magnitka win ml kurs 1,68
Trzeci mecz omijam bo cos mi sie wydaje ze torpedo napsuje krwi Avto i conajmniej jeden punkt zostanie w NN
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie po krótkiej przerwie! Ostatnio ciężko mi odpuścić kiedy gra Nowosybirsk i mam zamiar ponownie zagrać w ich kierunku. Grają u siebie gdzie mają bardzo dobre wyniki a zespół gości na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. To na pewno ciężkie zadanie do wykonania ale miło było by oglądać ekipę gospodarzy w Play offach. Żeby tego dokonać muszą punktować w takich spotkaniach jak to dzisiejsze. Oglądałem ostatnie spotkanie Sybiru z Amurem w którym trochę jakby zaspani wyjechali na pierwszą tercję i stracili bramkę ale z biegiem czasu rozkręcili się pokonując rywala 4:3. Admirał ostatnio pokonał na wyjeździe Salavat, który był pogrążony w lekkim kryzysie, ale poza tym nie ma się czym chwalić. Chabarowsk jest zespołem bardziej solidnym niż Władywostok i jeśli Sybir zdołał ograć Amur to powinien sobie poradzić z Admirałem. Dodatkowo ostatnie dziesięć spotkań tych zespołów w Nowosybirsku zakończyło się zwycięstwem gospodarzy w dziewięciu przypadkach. W większości spotkań został także pokryty handicap I tak dzisiaj zagram:
Nowosybirsk -1,5 @2,18 Unibet ⛔⛔⛔
Kolejne spotkanie to pojedynek Spartaka z Soczi. Tutaj nie ma co się rozwodzić. Spartak jest w bardzo dobrej formie. Rozegrali fajne spotkanie z Ufą wygrywając w dogrywce. Wcześniej pokonali Jokerit dużą różnicą bramek. Soczi natomiast dało się pokonać zespołowi z Podolska i ogólnie nie radzą sobie zbyt dobrze na wyjazdach. Zastanawiać może to, że Spartak nie wygrał na swojej tafli z zespołem z południa od 2015 roku, ale powtarzam ponownie że Spartak z tego sezonu różni się zupełnie od Spartaka z wcześniejszych lat. Róznica formy między obiema ekipami skłania mnie do zakładu w kierunku gospodarzy i przełamanie serii porażek z Panterami w Moskwie.
Spartak &#39;60 @1,95 Unibet ⛔⛔⛔
Jeśli chodzi o pozostałe spotkanie to kurs na wyjazdowe zwycięstwo Dynamo Moskwa wygląda nieźle ale nie zaryzykuję bo Amur u siebie potrafi powalczyć. Ufa powinna rozklepac Czerepowca ale kurs cieniutki, tak samo Jokerit chociaż co do Finów nie był bym taki pewien ich zwycięstwa w RT. Kusi mnie spróbować czegoś w kierunku CSKA bo ostatnio mają patent na SKA ale wydaje mi się że dzisiaj może dojść do przełamania więc lepiej odpuszczę.
I ostatnie spotkanie na dzisiaj które zagram to Omsk - Lokomotiv. Też krótko. Gospodarze trzy wygrane z rzędu w tym Magnitogorsk i Jokerit. Lokomotiv kontynuuje wyjazd ostatnio ogrywając Astanę. Tym razem rywal nieco mocniejszy - nie umniejszając ekipie z Kazachstanu. Zarówno gra gospodarzy jak i gości wygląda dobrze ale ku Jastrzebiom skłania mnie to, że Lokomotiv wygrał w Omsku ostatnio 10 lat temu! Wiadomo - praktycznie co sezon skład się zmienia, zmieniają się trenerzy itd. Mimo to uważam że Omsk jest w stanie zgarnąć dwa punkty w regulaminowym czasie. Powodzenia!
Avangard &#39;60 @2,10 Unibet ⛔⛔⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś duzo zgodnosci miedzy mna a kolegą rasijskim
Typ na Sibir oczywisty bo takie mecze trzeba wygrywac w 60 min
Sibir 60 kurs 1.6⛔⛔⛔
Mecz Spartaka z Sochi tutaj dam na ostateczne win i z x do tasmy z racji nieprzewidywalnosci gosci
Spartak win ml kurs 1.58✅✅✅
Spartak z x kurs 1.34✅✅✅
Ufa tez mysi wygrywac bo to miejsce w tabeli bezpieczne nie jest, bedzie obrona Częstochowy u Cherepow ale myślę ze w RT dają rade
Ufa 60 kurs 1.33✅✅✅
Jokerit i Ryga to ciekawa para bo lotysze lubią zaskoczyc Finów i kto wie czy nie będzie dogrywki.✅✅✅
Edit: a ja glupi dalem Ryge plus 1.5
Loko , aj tu zgryz bo mimo to ze Omsk ma patent na druzyne z Jarosławia to meczy sie z mocniejszymi w tym sezonie. Ja z racji kibicowskich sympatii postawie na Loko w RT bo może bedzie przelamanie passy Omska ale typu nie proponuje bo to z serca bardziej jest a kursiwo ponad 3 zacne✅✅✅
Edit: Chłopaki ale Wy mnie zaimponowaly w tej chwili....
I chciałbym by w koncu SKA dobrali sie do stołecznych i we wygrali ale to do obejrzenie nie do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Koledzy wszystko opisali wiec ja tylko zaproponuje coś od siebie: Takie moje przemyślenia
Sibir-1,5@2,09
Avangard Reg@2,12
SKA ML@1,81
Salvant UFA u4.5 @1.91
Jokerit - Riga o5 @2.10
SKA- CKSA u4.5 @1.74
Sp Moscow [email protected]
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W przerwach między wieczornymi meczami NHL wpadłem na pewien pomysł i postanowiłem przejrzeć swoje posty w temacie KHL od początku sezonu i policzyć zyski / straty z typów wyłącznie z tego tematu, dla ułatwienia przyjąłem, że rozliczam wszystko (singiel=1 zakład, AKO=1 zakład) płaską stawką 100 zł i wyszło tak:
Grając bez podatku ugrałbym takim sposobem ✅ 1541 zł
Grając z podatkiem u legalnych buków w sumie nie wiele mniej, bo ✅1356 zł

Muszę przyznać, że całkiem nieźle wyszło, było kilka zawahań formy, kilka wysokich kursów zrobiło po części taki wynik i polecam każdemu taką zabawę jeśli znajdziecie trochę czasu, bo cofając się kilkanaście tygodni lub kilka miesięcy w przeszłość i czytając swoje własne analizy można wyciągnąć ciekawe wnioski - nawet ciekawsze niż z historii typów (jeśli taką prowadzicie - co też polecam).
Muszę zaznaczyć do którego momentu liczyłem zyski/straty i zrobię coś podobnego na koniec sezonu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj totalna klapa. Dzisiaj spotkania mimo wyraźnie faworyzowanych Avto i Metallurga bardzo trudne to wytypowania. Traktor ostatnio gra dobry hokej, a historia spotkań między Slovanem i Magnitką pokazuje, że Orły potrafią zaskoczyć Metallurg bez względu na formę, dlatego dzisiaj - wyjątkowo - zagram na bramki. Typy statystyczne, ale jak inaczej grać under/over jeśli nie posługując się statystyką...
W ostatnich pięciu spotkaniach Jekaterynburga under 5,5 padł trzy razy, a w przypadku Traktora cztery razy. Średnia goli na mecz wynosi 5,0 jeśli chodzi o gospodarzy. Średnia Traktorzystów to 4,4 bramki na mecz. W ostatnich dziesięciu meczach o stawkę między tymi drużynami under 5,5 widzieliśmy w aż ośmiu przypadkach. Traktor ostatnio gra nieźle w obronie - ostatnio jedynie z Kazaniem stracili pięć bramek. Zniechęcać do zakładu może siła ofensywna gospodarzy, ale pojedynki między Avto i Traktorem są zacięte więc widzę spore szanse powodzenia.
Avtomobilist - Traktor poniżej 5,5 bramki @1,42 Unibet ✅✅✅
W kolejnym spotkaniu bardziej prawdopodobny wydaje sie over. Więcej niż 4,5 bramki padło w 3/5 ostatnich meczach Slovana, a w meczach Magnitki taki over padł 5/5. W przypadku tego spotkania średnia bramek wygląda lepiej, bo jest to 5,0 (Slovan) i 4,9 (Metallurg). Ładnie wygląda H2H w którym widać że WSZYSTKIE mecze widoczne w Flashscore (do 2012 roku) zakończyły się overem 4,5. Myslę, że Metallurg strzeli co najmniej 3-4 bramki, a Slovan dołoży jedną lub dwie, bo u siebie potrafią strzelić każdemu. Powodzenia!

Slovan - Metallurg powyżej 4,5 bramki @1,63 Unibet ✅✅✅
AKO @2,31 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
player1st 229

player1st

Użytkownik
W przerwach między wieczornymi meczami NHL wpadłem na pewien pomysł i postanowiłem przejrzeć swoje posty w temacie KHL od początku sezonu i policzyć zyski / straty z typów wyłącznie z tego tematu, dla ułatwienia przyjąłem, że rozliczam wszystko (singiel=1 zakład, AKO=1 zakład) płaską stawką 100 zł i wyszło tak:
Grając bez podatku ugrałbym takim sposobem ✅ 1541 zł
Grając z podatkiem u legalnych buków w sumie nie wiele mniej, bo ✅1356 zł

Muszę przyznać, że całkiem nieźle wyszło, było kilka zawahań formy, kilka wysokich kursów zrobiło po części taki wynik i polecam każdemu taką zabawę jeśli znajdziecie trochę czasu, bo cofając się kilkanaście tygodni lub kilka miesięcy w przeszłość i czytając swoje własne analizy można wyciągnąć ciekawe wnioski - nawet ciekawsze niż z historii typów (jeśli taką prowadzicie - co też polecam).
Muszę zaznaczyć do którego momentu liczyłem zyski/straty i zrobię coś podobnego na koniec sezonu...
Z tym niewiele mniej nie do końca się zgodzę. Nic się z tym nie zrobi że Państwo nas doi gdzie się da. Poza tym super podsumowanie ;) Sam nie raz na tym skorzystałem. Oby tak dalej:yes:
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zgadzam sie ze zdaniem kolegi ze te dwa mecze mimo wyraźnych faworytow nie będą łatwe i roznie sie moga potoczyć
Slovan-Magnitka
Tutaj napewno wyraźna różnica w klasie oby zespołów. Długość i jakosc formacji po stronie Magnitki. To ostatni ich mecz przed przed wyjazdem na turniej do Davos, licze na to ze bede chcieli przed przerwą ligową zamknąć mecz w RT
Magnitka 60&#39; kurs 1.57✅✅✅
Avto-Traktor
Nie wiem skąd te kursy, moze jakby byly 1.8-3.2 to bym nie ruszał ale skoro sa takie i widzę cień szansy na powodzenie typu to probuje. Avto wraca z podrozy i zawsze trzeba miec to na uwadze, napewno wróciła forma , moze nie ta najwyższa z poczatku sezonu. U gosci wraca dzis Bergrstoem a wiadomo ze to grajek ktory duzo widzi na lodzie wiec siła ognia będzie wieksze, licze tez że miedzy slupkami lepiej pogra Demczenko wespol zespół z obrona ze beda bardziej uwazni niz z mistrzem. Typ z garunku ryzykownych, nie proponuje na sile ale zagram kilka typow solo
Trakror z x kurs 3.1⛔⛔⛔
Traktor plus1.5 kurs 2.2✅✅✅
Traktor win ml kurs 4.65⛔⛔⛔
Edit: Przy odrobinie szczęścia mogło skończyć sie dogrywką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
W przerwach między wieczornymi meczami NHL wpadłem na pewien pomysł i postanowiłem przejrzeć swoje posty w temacie KHL od początku sezonu i policzyć zyski / straty z typów wyłącznie z tego tematu, dla ułatwienia przyjąłem, że rozliczam wszystko (singiel=1 zakład, AKO=1 zakład) płaską stawką 100 zł i wyszło tak:
Grając bez podatku ugrałbym takim sposobem ✅ 1541 zł
Grając z podatkiem u legalnych buków w sumie nie wiele mniej, bo ✅1356 zł

Muszę przyznać, że całkiem nieźle wyszło, było kilka zawahań formy, kilka wysokich kursów zrobiło po części taki wynik i polecam każdemu taką zabawę jeśli znajdziecie trochę czasu, bo cofając się kilkanaście tygodni lub kilka miesięcy w przeszłość i czytając swoje własne analizy można wyciągnąć ciekawe wnioski - nawet ciekawsze niż z historii typów (jeśli taką prowadzicie - co też polecam).
Muszę zaznaczyć do którego momentu liczyłem zyski/straty i zrobię coś podobnego na koniec sezonu...
U mnie następujący bilans... W sumie to myślałem, że jest o wiele lepiej. Ale rzeczywiście okres świąteczny i noworoczny to dobry czas na podsumowanie. Liczyłem identycznie jak kolega z tym, że nie było u mnie żadnego ako bo ja zawsze kombinuję z blokami itp więc nie wiem jak na prawdę mi to wyszło.
6/17= 35%
bilans= -413 zł ????

Ruski hokej mnie nie lublu, więc miłości mi nie odwzajemnia. Zobaczę jak mi poszło w innych działach.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Panowie zaciekawił mnie kurs na overa 5.5 w meczu Ufa- Jarosław @3.05. Nie wydaje się to Wam przesadą???proszę o opinię kogoś kto bardziej siedzi w KHL.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie zaciekawił mnie kurs na overa 5.5 w meczu Ufa- Jarosław @3.05. Nie wydaje się to Wam przesadą???proszę o opinię kogoś kto bardziej siedzi w KHL.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt
Kurs może lekko przesadzony, ale między tymi zespołami nie często padają takie overy. Do tego Lokomotiv na wyjazdach rzadko strzela ostatnio więcej niż 2-3 bramki. Jak Metsola spisze się dobrze (a wiemy że potrafi bronić jak ściana) to może być ciężko. Ufa ostatnio na swojej tafli też nie zachwyca skutecznościa. Osobiście nie grał bym tego. Myślę że wynik będzie się kręcił wokół remisu i to spotkanie w ogóle bardziej do zobaczenia niż do gry. Pozdrawiam!
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Witam Panowie, chciałbym się przywitać z Wami i dołączyć do &quot;zabawy&quot; w hokaja. Czytam Was od niedawna (może 3tyg) i szczerze mówiąc coraz bardziej ten hokej mi się podoba i mnie interesuje zwłaszcza gdy skorzystam z Waszej wiedzy, opinii, też się zastanowię, coś puszczę i uda się wygrać ;) jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o KHL czy NHL, nie znam specyfiki lig, układów sił, kadr, różnych nowinek czy innych detali mogących mieć znaczenie odnośnie danego meczu itd. Opieram się głownie na tym co tu przeczytam, na tym co widzę w tabeli, wynikach, statystykach, własnym &quot;nosie&quot; i coś udaje się &quot;mnożyć&quot; ???? . Jeszcze nie potrafię łapać wysokich kursów i się ich trochę boję naiwnie myśląc, że niski kurs jest bezpieczniejszy i bardziej prawdopodobny... co wiadomo nie do końca jest słuszne i skuteczne, no ale być może to się zmieni ????
Co do pierwszego typu który jako, że pierwszy pewnie będzie nie trafiony (grajcie odwrotnie hehe) będzie to OMSK - Nowosybirsk. Etoto 1.45✅
Wydaje mi się, że OMSK po porażce z Jarosławiem i mega nieskuteczności i nawet nie strzelonej bramce bedzie chciał się po prostu zrewanżować i spotkanie wygrać. Przeciwnik niby z tym samym Jarosławiem chwilę wcześniej wygrał dwiema bramkami, niby te ostatnie mecze grane u siebie przez Omsk z Nowosybirskiem są ciężkie, wyrównane i kończące różnie dogrywkami. Mimo wszystko stawiam tym razem na gospodarzy.
Dorzucam do tego i próbuję również Sochi - Nowogród x2 Etoto 1.52 ⛔
Powodzenia, pozdrawiam Wesołych Świąt
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witaj! Dobrze, że ktoś nowy dołączył. Zawsze cieszy jeśli ktoś się wypowiada a nie tylko śledzi temat. Uważał bym na Omsk w dzisiejszym meczu bo to Syberyjskie Derby. Wystarczy spojrzeć na mecze bezpośrednie rozgrywane na terenie Avangardu i zobaczymy że w ostatnich pięciu w regulaminowym czasie Omsk wygrał tylko raz. Nie ma znaczenia że mecz będzie rozgrywany na innym stadionie poza regionem Syberyjskim. Były by to derby nawet gdyby mecz grano w Madrycie. Myślę że Sybir mimo ostatniej porażki z Admirałem napsuje krwi Jastrzębiom więc ostrożnie. Ja osobiście odpuszczam granie w Święta ale chętnie posłużę radą i opinią bo na forum będę co nie raz zaglądał.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na początek życzenia ???? zdrowych , wesyłych Świąt Bożego Narodzenia ???? a typy będą za chwilę. I by nam tu grającym i zaglądającym kupony kolorem zielonym obfitowały
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Dzięki! No widzisz, taki jestem obeznany, że nawet nie wiedziałem szczerze mówiąc, że to derby. Teraz już rozumiem skąd te ostatnie wyrównane boje w przypadku gdy Omsk był gospodarzem i zaledwie 1 spotkanie na 5 ostatnich rozstrzygnięte na korzyść Omska w 60&#39;. Derby to niestety derby i tu może zdarzyć się wiele. Oba zespoły są po ostatniej porażce, a ekipie Omska w grudniu zdarzyło się przegrać seryjnie 2-3 mecze natomiast Nowosybirsk wydaje się solidniejszy i zrobił w tym czasie lepsze wyniki. Coraz większe te obawy o słuszność, mojego typu ale trudno, może za szybko i zbyt pochopnie. Zobaczymy. Mimo wszystko trzymam kciuki
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam Kolego wśród hokejowo zakręconych ????
Co do dzisaj to widze to po krótce tak
Astana-Admirał(4-3)

CHłopaki z Władywostoku złapali wiatr w żagle i pokonali Sibir, choc mysle ze Sibiracy bardziej na równi pochyłej bo musi przyjsc po bardzo dobrej serii, dzis wg mnie na Astane bedzie za mało, chociaz podejma walke to jakosc Kazachów, którzy sa dodatkowo podraznieni ostatnio porazka z Loko wezmie góre
Astana 60 kurs 1,37✅✅
CSKA-Neftehimik NIznekamsk (4-3) po dogrywce
Co tu duzo pisać, róznica przynajmniej dwoch klas i mysle ze na lodzie bedzie to widac, bo juz skutecznosc i polot wróciły,
CSKA 60 kurs 1,33⛔⛔
Omsk - Sibir (3-1)
Po tym zerze z Loko dzis trzeba zmazac plame, Sibir jest do ogrania bo wg mnie maja lekki dłek, pewnie bedzie autobus Nowosybirska ale dzis Jastrzebie ustrzelą tyle ile potrzeba by wygrac
Omsk 60 kurs 1,45✅✅
0
Minsk - Kazan (3-2)
Choc Zuberki pobodły dwoch ostatnich rywali to mysle ze na mistrza bedzie dzis za mało
Kazan win ml kurs 1,32⛔⛔
ako 3,49 fortuna⛔⛔⛔
Jeszcze typ kibicowski, którego moze nie do konca polecam ale mozecie rozważyc, mysle ze chłopaki z Loko w formie, mimo absencji, w szatni atmowfera dobra , liderzy ciagną a zdolna młodziez odpaliła, ostatnio wygrane to efekt dobrej obrony i poukładanej gry, z kolei w Ufie nie dzieje sie najlepiej bo wróbeli ćwierkaja o mozliwej rezygacji ze stanowska trenera Tsuligina, w szatni tez nie do końca wpariadkie wiec roznie na tafli moze sie dziac. Ja gram Loko 60 bo kurs fajny w hicie dnia
Loko 60 kurs 2,65 hit dnia fortuna⛔⛔ (3-4) po dogrywce-troche szkoda prowadzenia 1-3
Meczu w Sochi nie tykam bo tam moze byc wszystko od 0-0 po 6-6 lub kompletna dominacje którejs z druzyn
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ja mecz Omska widzę inaczej. Sibir im nie leży, ewidentnie nie potrafią z nimi grać, punkty ugrane w meczarniach i wielkich bólach. Dołek Sibiru? Bez przesady zaliczyli wpadkę w ostatnim meczu ale wcześniej zaliczyli kilka dobrych wyników a że bronić potrafią przekonał się ostatnio Lokomotiv. Avangard no prawdę mówiąc nie mogę się do nich przekonać. Nie grają źle zaliczają solidny sezon ale czegoś mi w tym zespole brakuje. Sibir jeszcze ma szansę na play off i musi zdobywać punkty, trochę stabilizacji i ten sezon jeszcze jest do uratowania. Trochę faluja świetne zawody z ogromną przewaga z Tractorem i przegrana, słabe zawody skupieni na obronie i wygrana z Loko. Stać ich na urwanie punktu dziś i ja w tą stronę idę bo kurs na gospodarzy jest śmieszny.
Sibir x2 @ 2,65
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Kurs może lekko przesadzony, ale między tymi zespołami nie często padają takie overy. Do tego Lokomotiv na wyjazdach rzadko strzela ostatnio więcej niż 2-3 bramki. Jak Metsola spisze się dobrze (a wiemy że potrafi bronić jak ściana) to może być ciężko. Ufa ostatnio na swojej tafli też nie zachwyca skutecznościa. Osobiście nie grał bym tego. Myślę że wynik będzie się kręcił wokół remisu i to spotkanie w ogóle bardziej do zobaczenia niż do gry. Pozdrawiam!
rasijskij jednak postanowiłem zaufać swojemu przeczuciu i postawiłem ten over. Jak się okazało szczęśliwie ale wszedł fajny dubelek. Chociaż 1 over już był księgowany w 1 tercji co mi się pierwszy raz w życiu zdarzyło(3-3).
 
L 123

luisito

Użytkownik
VHL / kursy lvbet
Kurhan - Dinamo / Dinamo over 1.5 @1.55
Khimik - Lada / Lada over 1.5 @1.51

Nie rozumiem wystawionych tutaj kursów, gospodarze w roli faworytów, ale ja to widzę na odwrót. Wybieram bezpieczniejszą opcję, czyli gole gości, co przy tych kursach biorę w ciemno. Strzelenie dwóch bramek nie powinno być problemem dla takich ekip.
Dinamo świetnie radzi sobie na wyjazdach, średnio 3 gole pakują na mecz, gospodarze 2 dni temu porażka u siebie z liderem 2:7, wątpię żeby tak szybko się pozbierali.
Analogiczna sytuacja w drugim spotkaniu. Khimik ostatnio bez formy. Porażki z zespołami ze środka tabela, a tutaj przyjeżdża wicelider, który lubi sobie postrzelać.
Dubel daje podwojenie stawki na lvbecie. U innych buków raczej próżno szukać zdarzeń na gole drużyn w VHL, ale może akurat ktoś skorzysta.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
KHL
Chabrowsk - Podolsk
Podolsk strzeli +2,5 gola @2,3 forbet⛔⛔

Przeglądając dzisiejszą oferte rzucił mi się w oczy kurs na + 2,5 gola gości. Goście ewidentnie na fali zanotowali 6 zwycięstw z rzędu w regulaminowych 60 minutach. Co prawda nie strzelają może za dużo bo tylko w 3 razy podczas tych zwycięstw strzelili dokladnie 3 gole w pozostałych 3 odpowiednio 2, 2 i 1. W październiku w Podolsku wygrali u siebie z Chavrowskiem 4-1. Poza tym ekipa gości jakoś specjalnie nie leży Amurowi bo w 7 ostatnich meczach h2h aż w 9 meczach Witaz strzelał 3 gole lub więcej. Amur to jedna że słabszych drużyn ligi. W ostatnich 10 spotkaniach tylko 2 zwycięstwa w tym 2 ostatnie porazki z rzędu).Forma po stronie gości. Tak to wygląda że statystycznego punktu widzenia i mojego przeczucia. Ktoś bardziej zorientowany mógłby się odnieść?
PS over 4,5 gola też wygląda ciekawie bo aż @1.95 w 60&#39;( w 6 ostatnich meczach h2h 4overy i 2 undery 4,5)⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom