>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roy Richie - nowy bukmacher | Bonus 100% do 400PLN

Status
Zamknięty.
H 10

hutnik14

Użytkownik
W moim przypadku było tak, że zagrałem za depozyt (okazał się przegrany), po czym potrzymałem bonus 400 zł. Postanowiłem, że pogram dwa zakłady. Postawiłem jeden za ok. 200 zł, następnie się wylogowałem. Po jakiś dwóch godzinach chciałem postawić za resztę. A na moim koncie jest 0 zł. 200 zł przepadło. Tylko jest mój zakład oczekujący na rozliczenie. Nie wiem czy to jest spowodowane.
 
darter 134

darter

Użytkownik
W moim przypadku było tak, że zagrałem za depozyt (okazał się przegrany), po czym potrzymałem bonus 400 zł. Postanowiłem, że pogram dwa zakłady. Postawiłem jeden za ok. 200 zł, następnie się wylogowałem. Po jakiś dwóch godzinach chciałem postawić za resztę. A na moim koncie jest 0 zł. 200 zł przepadło. Tylko jest mój zakład oczekujący na rozliczenie. Nie wiem czy to jest spowodowane.
Wpłacałes 200 czy 400?

Jeśli 400 atakuj live chat - w miarę ogarnięci tam pracują.

Ja obróciłem depozyt a nie dodał mi się automatycznie bonus 100%. Napisałem na live chacie, 5 minut i pieniążki dodane manualnie.
 
G 0

golleador

Użytkownik
Bonus przyznany automatycznie, ogarnięty support, dokumenty zweryfikowane w 2 godzine teraz czekam na wypłate na skrilla.

Długo czekaliście na wypłate?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja weryfikacje zacząłem wczoraj, dostałem info że trwa to do 2 dni.

eidt ////
wszystko załatwione
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 12

brzozek

Użytkownik
Ja natomiast czekam juz ponad 48h na pytanie kiedy zweryfikuja support tak szybko jak bedzie to mozliwe czyli nie wiadomo kiedy!!
 
B 12

brzozek

Użytkownik
Edit:kase otrzymalem przed 15 i wczesniej e-mail o pozytywnej weryfikacji szkoda tylko ze 200zl mnie bo az 4,5k wyplata no ale coz.....Bukowi wiele zarzucic nie moge kursy prawie identyczne jak bet365!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom