>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Teraz grany jest tzw. Spring Trening. Jest liga kaktusowa i grejfrutowa. Grejfruty graja na Florydzie , Kaktusy w Arizonie bodajze , ludzie sobie siedza na trawce i ogoldaja , takie na luzie mecze , zawodnicy w normlanych klubowyh koszulkach graja.
Druzyny testuja ustawiania , sprawdzaja zawodnikow i piczerow [tych mlodszych i tych co graja w nizych ligach] , którzy w lidze szans by zabradzo niemieli sobie pograc, co najwyzej odbic 1-2 pilki.
Sezon na dobre rusza 31 marca. 30 inauguracja nowego stadionu Waszynktonu , kilka dni wczesniej dwumecz bodajze A&#39;s - Boston w Tokyo
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Teraz grany jest tzw. Spring Trening. Jest liga kaktusowa i grejfrutowa. Grejfruty graja na Florydzie , Kaktusy w Arizonie bodajze , ludzie sobie siedza na trawce i ogoldaja , takie na luzie mecze , zawodnicy w normlanych klubowyh koszulkach graja.
Druzyny testuja ustawiania , sprawdzaja zawodnikow i piczerow [tych mlodszych i tych co graja w nizych ligach] , którzy w lidze szans by zabradzo niemieli sobie pograc, co najwyzej odbic 1-2 pilki.
Sezon na dobre rusza 31 marca. 30 inauguracja nowego stadionu Waszynktonu , kilka dni wczesniej dwumecz bodajze A&#39;s - Boston w Tokyo
Jak myślisz co do pierwszych kolejek trzeba chyba poczekać co do typowań zwycięstw.Myślę że w pierwszej kolejce będzie sporo overów bo znając Amerykańców pitcherzy nie będą w najlepszej dyspozycji juz na poczatku
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Ze niby rzucaja malo przed sezonem ?? Z overami roznie bywa , sporo zalezy od dywizij - z NL West jest dosc sporo piczerow z niska ERA - Haren , Young , Webb , Penny , Peavy , Francis.
Z pocztaku moim zdaniem mozna grac na dogi , bo roznic niewidac az tak bardzo , po miesiacu-1.5 mozna zalowazyc jakies roznice.
pitcherzy nie będą w najlepszej dyspozycji juz na poczatku
Piczerzy rzucaja po 110-140 pilek w ciagu meczu z predkoscia okolo 80 MPH i wiecej , wiec maja mase cwiczen.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
No z tego co sie zorientowalem to wlasnie bardziej oplaca sie grac na underdogow bo poki co na faworytach zarobic nie mozna, z reszta najlepiej poczekac na sezon na ktory juz nie moge sie doczekac ????
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Ja jestem w tym dopiero drugi sezon więc jeszcze nie jestem tak obyty.Jak myślicie ,kto będzie w tym sezonie groźny i kto ma największe szanse na zajście daleko?NY Yankees czy będą od początku wymiatać czy tak jak w poprzednim sezonie pierwszą połowę sezonu prześpią?Red Sox...obrońcy tytułu czy będą tak detronizować jak w ubiegłym sezonie?A może jakiś czarny koń?Może SF Giants?Coś czuje że to może być sezone młodego Matta Caina,no i ten niesamowity Bonds.Czy Alex Rodriguez kolejny sezon będzie grał na tak wysokim poziomie?Czy Metsi po przyjściu Santany obejmą schedę w Nowym Jorku?
No i te niesamowite kursy ...mam na myśli handicapy w obie strony bo widziałem takie na Expekt są świetnym rozwiązaniem na underdogi zwłaszcza że kursy oscylują w granicach 4.Czy da sie wyjść na plus w regularnym typowaniu MLB?Tego wszytskiego dowiemy sie w długim i obfitujacym w wysokie kursy sezonem
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
no i ten niesamowity Bonds
Ta niesamowity :] Sprawa karna za falszywe zeznania ws dopingu + afera BALCO.
Cala Ameryka wie ze bral , a on nadal swoje.
W 2008 go razcej nie zobaczymy na boisku.
Jak sie wyrobie to napisze przed pocztakiem opis zblizajacego sie sezonu , bo narazie mam 4.5 druzyny
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do Tim Montgomerrego i Marion Jones też prawie wszyscy wiedzieli, że brali a Ci się upierali, że nie. Ale ich wyniki sportowe mówiły same za siebie. Człowiek który bił rekord świata miał później problemy ze zejsciem poniżej 10 sek. Jones była cieniem samej siebie przed macierzyństwem. Tam kto był zapisany w notesie fachowców od Balco powinien być &quot;przetrzepany&quot; ostro i dyskwalifikacje powinny iść. Jak jest ktoś mniej w temacie to dwie osoby co napisałem to lekkoatleci.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Takie pytanie mam ... Wie ktoś co się dzieje z ekipą Detroit :?: ???? Ma ktoś jakieś info czy tam jakiś konflikt czy co ... ? 6L z rzędu i to u siebie ?
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Wiem że to dział o MLB, ale czy ma ktoś może jakieś linki oprócz oficjalnej strony do LMB (Mexican League) bede bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

P.S. Najlepiej w języku angielskim bo ta oficjalna po hiszpańsku.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Takie pytanie mam ... Wie ktoś co się dzieje z ekipą Detroit :?: ???? Ma ktoś jakieś info czy tam jakiś konflikt czy co ... ? 6L z rzędu i to u siebie ?
Swoje jeszcze wygraja, tu raczej nalozyl sie efekt slabej postawy (kontuzji pitcherow), ktory obserwowalismy jeszcze rok temu, do tego sprowadzony D-train zaczal identycznie jak rok czy 2 lata temu na FLorydzie.
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Witam a wiec odnośnie Detroit :p Dzis sie przełamali... uradowany wchodzę na EXPEKT.com... a tu mała niespodzianka, wynik jest następujący

Powiedzcie mi co ja mam teraz biedny zrobic bo zamiast 18zł dostalem 9zł :p Banda złodzieji i tyle ;p Napisalem do Supportu ale nie wiem czy w ogole ktokolwiek czyta te wszystkie wiadomości... ;] Wystarczy ze wplacilem pieniądze w niedziele w poniedzialek byly na ich koncie, a pieniadze na moim koncie gracza ukazały sie dopiero w środę... ;]
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Juz sprostowali...

Teraz nurtuje mnie kolejne pytanie dlaczego mecz Yankees&#39;ów został anulowany? Jak z tym meczem jest u innych buków mozecie się pochwalić??
PS: Jednak nie 18zł wygralem, a dzieki anulowanemu meczowi Yankees&#39;ów 45zł ;]
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Teraz nurtuje mnie kolejne pytanie dlaczego mecz Yankees&#39;ów został anulowany? Jak z tym meczem jest u innych buków mozecie się pochwalić??
Bruney zaczynał w NYY zamiast Kennedy&#39;ego i masz anulowany. Jesli nie ma podanych SP lub można ich wyłączyć mecz rozstrzygnięty jako wygrana KC czyli normalnie
 
M 0

marcur

Użytkownik
Witam.
Mam pytanko, czy ktos z Was uzywa stronki z typami MLB ? Kiedys mialem taka ale gdzies mi przepadla i nie potrafie znalezc ani sobie przypomniec. Byly tam dane, staty, oraz procentowo opisane typy :-( jezyk angielski.
Pozdrawiam
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Przegrała :p dziwić się jeżeli mieli tylko 2 H ?? Jutro grają jeszce raz.
Tak BTW to myślalem ze sweepa dostali :p ale patrze to z Toronto grali w piątek
Ale jednak TB wzmocniła się i wdodatku Longoria HR - młody kolo.
Beckett przekoleś - 13 SO i L :]
29.04 :// ale zem sie mahnal , patrzyłem w trakcie meczu terminarz na mlb.com i mysallem ze graja jeszcze w poniedziałek , ale widze ze sweepa zarobił Boston
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom